המשחק בהיפר לובי והסמליות - פורומים - פריפלייט 
שם משתמש:

סיסמא:

הירשם
באתר 515 גולשים:
515 אורחים ו-0 חברים!
   לחץ כאן על מנת להפוך את פריפלייט לעמוד הבית   לחץ כאן להוסיף את פריפלייט למועדפים   צפה והשתמש ב-RSS 2.0   טימספיק סימולטורים פריפלייט
עמוד הבית פורום סימולטורים גלריה הורדות סימולטורים מדריכים סימולטורים טייסות פעילות חנות קהילתית

פורום סימולטורים פריפלייט

פורום טייסות     לארכיון הפורום

חוקי הפורוםחוקי הפורום  חיפושחיפוש  קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   התחברהתחבר

עמוד ראשי -> אי אל 2 -> המשחק בהיפר לובי והסמליות

שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
IAF_201ELI
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Jun 27, 2006

הודעהנשלח: 15:04 ,5 נובמבר 2006, א'    כותרת הודעה: המשחק בהיפר לובי והסמליות תגובה עם ציטוט

שלום רב לכולם
למי שלא זוכר או לא מבין את המשמעות הייתי רוצה להבהיר מס' דברים.
במלחמת העולם השנייה נגרם לעמנו את אחד האסונות הגדולים ביותר שידענו, והאנושות בכלל ע"י העם הגרמני ומשטרו הנאצי.
כשמשחקים בבית או ב VPN אין לי שום בעיה לקחת מטוס גרמני ולהלביש עליו איזה סמל שאני רוצה כל עוד זה לא נאצי.נכון שזהרק משחק וזה לא משנה, אבל הדבר מקבל משמעות שונה כשמשחקים ברשת- בהיפר לובי, לי זה לא נראה לנכון להיכנס לשרת ב-HL לבחור מטוס גרמני עם סמלים גרמניים, לידיעתכם ישנם לא מעט אנשים שמשחקים בשרתים הללו עם מטוסים גרמניים וסמלים נאצים, לא רק בגלל שהם אוהבים את המטוסים אלה בגלל הזדהותם עם אותם סמלים [ והיו לא מעט ויכוחים בנושא הזה בפורומים השונים] לכן אני לא אהיה חלק מהם.
אין לי שום בעיה לטוס עם חיל האויר הגרמני של היום כי זב לא אותו חיל-אויר של מלחמת העולם השנייה שהיה חיל-אויר נאצי, זו לא אותה גרמניה.
אני לא הולך להגיד לאף אחד עם איזה מטוס ואיזה סמלים לשחק, אך אני לא אשחק ב HP עם אף אחד בצד של הגרמנים
תודה.
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס
106thE-LOL
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 19/03/2005

הודעהנשלח: 15:22 ,5 נובמבר 2006, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

IDF_ELI201 אני אכן מזדהה איתך בנושא ולפי דעתי אסור בתכלית האיסור לטוס עם סמלים נאצים בHL, כל טיסה בOnline וגם בטיסת Offline עם עצמך.

שיהודי יזדהה עם סמל נאצי? אפילו אם זה "משחק מחשב", פשוט אסור חץ

רועי וודאל
פריפלייט - אתר הסימולטורים מספר 1!
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח דואר אלקטרוני לטייס אתר הבית של הטייס
101Falcon
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Jan 30, 2006

הודעהנשלח: 15:45 ,5 נובמבר 2006, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אלי, אני לא כל כך מסכים אותך, אני אוהב לטוס עם המטוסים הגרמניים משום שאני אוהב אותם, חז וחלילה אני לא מזדהה עם הסמלים הנאצים..
לעתים אני טס בהייפר לובי עם מטוסים גרמניים, מה שאומר שאני חייב לשים סמלים גרמניים, כי אם לא אני מקבל kick, כמו שאמרתי, אני בשום פנים ואופן לא מזדהה עם הסמלים האלו, פשוט אוהב את המטוסים של הגרמנים וזה הכל..

חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח דואר אלקטרוני לטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
Hedgehog
בוגר בית ספר לטיסה
בוגר בית ספר לטיסה

הצטרף בתאריך: May 14, 2006

הודעהנשלח: 16:21 ,5 נובמבר 2006, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אלי, אני מבין בדיוק על מה אתה מדבר. אני חשבתי ככה כשרק התחלתי לטוס באון-ליין.
צריך רק לשים לב בין הזדהות עם סמל, והשימוש בו שבא מתוך אילוץ. תשים לב שברירת המחדל היא לא להציג את צלב הקרס על המטוסים, ודרוש פאצ' מסוים כדי לאפשר אותם. הסמלים שאנחנו רואים הם סימלי הלופטוואפה ולא צלבי קרס - יש הבדל. אני מניח שאלה שאתה מתכוון אליהם גם מפעילים את הפאצ' האמור וטסים עם צלבי הקרס רק בשביל להכעיס.
אני נאלץ לצדד במוטי במקרה הזה, ולו רק מהסיבה שמנהלי הסרברים דורשים ומתחילים לאכוף את השימוש בסמלים המתאימים. קשה לי להאמין שהם יסכימו לוותר על זה בגלל אוכלוסיה של שחקנים שמתנגדת עקרונית ואני מניח שתשובה אפשרית שלהם תהיה "אל תשתמשו במטוסים גרמנים". יש מקרים שבהם יש חוסר איזון בין הצדדים, ואנחנו לוקחים את הצד הכחול, ויש פשוט מקרים שבו לצד הכחול יש מטוסים ממש טובים. אם נגביל את עצמנו למטוסי בעלות הברית בלבד, אנחנו מפספסים חלק גדול מאוד מחוויה של הסימולטור הזה.
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
IAF_Phantom
מדריך בית ספר לטיסה
מדריך בית ספר לטיסה

הצטרף בתאריך: Mar 13, 2006

הודעהנשלח: 16:29 ,5 נובמבר 2006, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

כמו שקיפודי כבר הספיק להגיב, לדעתי יש לעשות הבדלה בין סמל נאצי (הסוואסטיקה) ובין סמל החיל האויר הגרמני (צלב הברזל).
הראשון - http://www.airliners.net/open.file/1124826/M/
רואים את צלב הקרס על הזנב והוא חלק מהסכימת צביעה.

השני - צלב הברזל - היה בשימוש גם במלחמת העולם הראשונה - ושם לא היו נאצים. http://www.airliners.net/open.file/1112728/L/

גם היום משתמשים בו
בשינויים קלים - http://www.airliners.net/open.file/1127638/M/

על הראשון אין על מה לדבר - אני לא שם אותו בשום אופן. ויותר מכך, אולג לא שם אותו במשחק.
אפשר רק להוסיף אותו בעזרת סקינים.

אולם השני, אם אני טס במטוסים גרמניים בתרחיש או בלובי אני ישים. למרות שאני יעדיף לא לשים אותו ולטוס אם סמל רומני (שגם הם לא צדיקים גדולים במיוחד אבל גם לבריטים או אמריקאים אפשר לבוא בטענות...) וגם הוא לא ממש שונה מהסמל הגרמני. אבל אני שם אותו בתור מחווה למשפחה של אישתי שהם רומניים במקור ועברו את המלחמה הזאת ברומניה (ולמזלם לא גוייסו).

בכל מקרה אין במשחק את הסמל הנאצי באופן סטנדרטי, ויש רק את צלב הברזל שכמו שאמרתי השתמשו בו לפני וגם אחרי המלחמה הזאת. בנוסף לדעתי רוב האנשים בלובי לא אוהבים כאשר אנשים שמים סמלים נאצים ואני לא מדבר רק על ישראליים. וגם זכור לי מקרה אחד שהועף משהו שאמר דברים לא יפים כלפי ישראלי שנכנס לשרת. ולכן אני בדעה שלא צריך להעליב את הגרמנים של היום בהתעלמות מעברם וממטוסיהם שיש לנו איתם יחסים תקינים וחמים ביותר. והם עוזרים לנו רבות בכל מיני תחומים (צוללות מנועים למרכבה, ועוד).
וכן, אני עושה את ההבדלה הזאת בין גרמנים לנאצים - יש דבר כזה גם באותה תקופה, אבל זה נושא אחר לגמרי ...

אין יותר משטר נאצי בגרמניה הם הפסידו והם לא יחזרו לשלטון דרך האינטרנט או המשחק. ולכן צריך לקחת את זה במידה המתאימה.
כל הדברים האלה אישיים ביותר וכל אחד צריך להיות שלם אם ההחלטה שלו ואין פה מקום ל"החלטה של כולם" או "דעת הרוב". כל אחד שינהג על פי רצונו.
אני בהחלט מבין את המקום שממנו אלי מגיע למרות שאני לא נוהג באותה צורה.

watch your six, i'm behind you
חזור למעלה
RF
בוגר בית ספר לטיסה
בוגר בית ספר לטיסה

הצטרף בתאריך: Jun 13, 2006

הודעהנשלח: 16:53 ,5 נובמבר 2006, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אני אישית אוהב את המטוסים הגרמניים הם ממש יפים לגבי צלב הקרס אני מעולם לא השתמשתי וגם לא הולך להשתמש לגבי צלב הברזל אין לי בעיה עימם עובדה שאני טס עימם. לגבי הסמלים הבודאיסטים. נדמה לי שנעשה לציבור הזה אבל כאשר לקחו הנאצים את הסמלים האלו לעצמם
חזור למעלה
IAF_Phantom
מדריך בית ספר לטיסה
מדריך בית ספר לטיסה

הצטרף בתאריך: Mar 13, 2006

הודעהנשלח: 17:03 ,5 נובמבר 2006, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

RF כתב:
לגבי הסמלים הבודאיסטים. נדמה לי שנעשה לציבור הזה אבל כאשר לקחו הנאצים את הסמלים האלו לעצמם

אכן, במקור הוא סמל בודהיסטי שמסמן מזל טוב. והנאצים בתחילת דרכם השתמשו בו אך הפוך (בכתב ראי) מהמקור הבודהיסטי.

watch your six, i'm behind you
חזור למעלה
Hedgehog
בוגר בית ספר לטיסה
בוגר בית ספר לטיסה

הודעהנשלח: 17:08 ,5 נובמבר 2006, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

IAF_Phantom כתב:
... צלב הקרס ... ויותר מכך, אולג לא שם אותו במשחק.
אפשר רק להוסיף אותו בעזרת סקינים.

לצערנו, הוא כן קיים, רק מבוטל בדיפולט. ניתן להפעיל אותו ע"י IL-2Stab או כלים אחרים שיודעים מה צריך לשנות כדי שיופיע. זה משפיע על מטוסים גרמנים ופינים תחת הכותרת המיתממת:
"Display Historically correct Luftwaffe and Finnish aircraft markings"
כועס
חזור למעלה
Hedgehog
בוגר בית ספר לטיסה
בוגר בית ספר לטיסה

הודעהנשלח: 17:12 ,5 נובמבר 2006, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

IAF_Phantom כתב:
RF כתב:
לגבי הסמלים הבודאיסטים. נדמה לי שנעשה לציבור הזה אבל כאשר לקחו הנאצים את הסמלים האלו לעצמם

אכן, במקור הוא סמל בודהיסטי שמסמן מזל טוב. והנאצים בתחילת דרכם השתמשו בו אך הפוך (בכתב ראי) מהמקור הבודהיסטי.

לא זוכר איפה קראתי את זה, אבל יש טענה שאומרת שמוצאו של הגזע הארי הוא ממרכז אסיה במקום שמצפון להודו של היום - יכול להיות שזה הקשר בין הסמלים?
אני מקווה שאנחנו לא סוחפים את הדיון לערוצים לא רלוונטים. אני מתנצל אם כן.
חזור למעלה
ViFF
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 23/07/2005

הודעהנשלח: 17:15 ,5 נובמבר 2006, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אני מבין את אלי (ועוד שמחזיקים בדעתו).

בלי להיכנס לויכוח פילוסופי, זה דוגמה מובהקת לשני סוגי הצרכנים שקונים ומשחקים את המשחק הזה, ותפיסות עולם שלפעמים מנוגדות.

שניהם מחפשים את הדיוק ההיסטורי והפיזיקלי (מודל טיסה ונזק וכו') האחד טס במשחק כי זה כיף, זה מאתגר וזה תחרותי, השני טס במשחק כי זה גם נותן לו תחושה של איך זה להיות טייס במלחמת העולם השניה.

המדמה טיסה הזה הוא כל כך טוב, שההזדהות עם הדמות היא הרבה יותר חזקה אצל השני, כי לרגעים מסוימים של תנאי טיסה אינטנסיביים הוא חווה מה שנקרא suspension of disbelief והוא ממש מרגיש כאילו שהוא הדמות הנמצאת בתא טייס ושוכח מהעולם סביבו. אז כמובן שאף אחד מאיתנו לא יסכים לטוס עם מטוס שמייצג עליו סמל להשמדת העם היהודי, ובמאמר מוסגר שיהיה ברור לכולם שלא נרשה סמל נאצי בשרת שלנו. צר לי שאני מאכזב את מי ממכם ששואף לדיוק היסטורי מלא, אבל חובה להתחשב ברגישויות שעדיין קיימות בעניין.

על עצמי אני אעיד שפעם, (במיוחד בתרחישים ההיסטוריים) הייתי מזדהה עם השני, אבל היום אני בהחלט מזדהה עם הראשון. בשבילי כל מטוס הוא מספר, ולסמלים שעליהם אין שום משמעות בעיני. אני לא מרגיש כמו טייס בריטי כשאני מטיס ספיטפייר, או אמריקאי כשאני מטיס מוסטנג, ובהחלט לא גרמני כשאני מטיס מסרשמיט. אני מרגיש כמו טייס ישראלי, כי שלושת המטוסים הללו שירתו בחיל האוויר הישראלי.
גאון
לכן לי אין שום בעיה לטוס בצד הכחול (גרמני) בשרתים של החזית המערבית בהיפרלובי, אבל אני בהחלט מכבד את ההחלטה של אלי, ואם אנחנו נהיה באותו שרת אני אשתדל (אבל לא מבטיח) לטוס איתו ולא נגדו.

S!
VIFF
חזור למעלה
IAF.101-Viper
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: May 11, 2006

הודעהנשלח: 18:24 ,5 נובמבר 2006, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

בדרך כלל אם אני בצד הכחול אני פשוט
לוקח סמלים של חיל אוויר אחר
ואני לא חוטף מזה KICK
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח דואר אלקטרוני לטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
gprr
בוגר בית ספר לטיסה
בוגר בית ספר לטיסה

הצטרף בתאריך: Jan 07, 2006

הודעהנשלח: 19:00 ,5 נובמבר 2006, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

שלום לכולם

מחלק מהתגובות שקראתי אני מרגיש החמצה.....
1.סמל צלב הברזל בצורה ובעובי שלו כפי שנצבע על המטוסים הגרמניים במלחמת העולם השנייה הוא ייחודי לתקופה לצבא ולמישטר ולצערי עדיין מקשר את המטוס לגרמנים של אותה תקופה.

2.והעיקר-לטוס בלובי בצד הכחול והגרמני בעיקר אומר שהסיכוי שתטוסו ותשתפו פעולה עם אוהדי הגרמנים של אותה תקופה הוא גדול ואפילו עם ממש תומכי נאצים - כפי ששלשה מהם נחשפו לפני בפורום של יוביסופט לפני כמה שבועות כשהתווכחתי עם אחד מהם שיסיר את צלב הקרס מהאואטאר שלו והוא וחברים שלו עשו עלי עליהום בעניין עד שהוא הוכרח להסיר את הסמל כי זה אסור בפורומים של יוביסופט וגם ברוסיה,גרמניה וצרפת.
בקיצור הסיכוי לשחק לצד אנשים כאלה מעורר בי חלחלה וזה מה שאנשים בקהילה עושים חופשי וכבחירה ראשונה במשחק בהיפר לובי.
משחק בינינו בתרחיש ב-VPN עם שמירה על סמליות הסטורית מסויימת הוא מילא אבל לטוס כגרמני בהיפר לובי ? לא ולא!!!
כל זה לא מונע ממני לטוס אופליין או VPN במטוסים גרמניים בסמלים אחרים או ישראליים,ללמוד אותם ולהינות מהם.

gprr
חזור למעלה
Ori
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Jun 24, 2006

הודעהנשלח: 19:24 ,5 נובמבר 2006, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אני בהחלט מסכים עם אלי!
הדבר בוער בעצמותי עד כדי כך שלעולם, גם לא בOFF LINE לא אשחק בצד הגרמני.
המשחק הזה מדמה את מלה"ע ה-II, ואין הסבר אחר לגבי הצד הגרמני - מלבד המילה נאצי.
חזור למעלה
101Falcon
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Jan 30, 2006

הודעהנשלח: 19:43 ,5 נובמבר 2006, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

עכשיו כשגרשון אמר את דבריו אני מבין...
100% שיש נאצים שטסים בלובי והם יכולים להיות בכל שרת בצד הגרמני ועכשיו כאשר אנחנו בצד הכחול אנחנו בעצם משתפים פעולה איתם ועוזרים להם, מה שמעורר גועל נפש!
אותי אישית מגעיל לעזור לנאצי או להיות בצד שלו!

חזור למעלה
RF
בוגר בית ספר לטיסה
בוגר בית ספר לטיסה

הצטרף בתאריך: Jun 13, 2006

הודעהנשלח: 19:49 ,5 נובמבר 2006, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

מצד אחד אתם זה נכון אבל מצד שני יש מלא אנשים שלא קשורים לנאצים ומשחקים בשביל ההנראה שבדבר
חזור למעלה
הצג הודעות קודמות:   
שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    עמוד ראשי -> אי אל 2 כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 2

עבור:   
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה

ניווט מהיר
דף הבית
פורומים
גלריית התמונות
גלריית הסרטונים