שתי רקטות נחתו בקריית שמונה; אין נפגעים - פורומים - פריפלייט 
שם משתמש:

סיסמא:

הירשם
באתר 554 גולשים:
553 אורחים ו-1 חברים!
   לחץ כאן על מנת להפוך את פריפלייט לעמוד הבית   לחץ כאן להוסיף את פריפלייט למועדפים   צפה והשתמש ב-RSS 2.0   טימספיק סימולטורים פריפלייט
עמוד הבית פורום סימולטורים גלריה הורדות סימולטורים מדריכים סימולטורים טייסות פעילות חנות קהילתית

פורום סימולטורים פריפלייט

פורום טייסות     לארכיון הפורום

חוקי הפורוםחוקי הפורום  חיפושחיפוש  קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   התחברהתחבר

עמוד ראשי -> מועדון הטייסים -> שתי רקטות נחתו בקריית שמונה; אין נפגעים

שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
amit58
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Aug 02, 2006

הודעהנשלח: 18:30 ,17 יוני 2007, א'    כותרת הודעה: שתי רקטות נחתו בקריית שמונה; אין נפגעים תגובה עם ציטוט

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3414003,00.html

הנה זה מתחיל שוב ..... עצוב

איך החתימה ??
הטובים לטיס ,הטובות לטייסים!
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח דואר אלקטרוני לטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
rubip
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Jan 21, 2007

הודעהנשלח: 19:06 ,17 יוני 2007, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

כן אההה...
קבל שינויי זה 4 בסוף...

מהירים כברק, עוקצים כעקרב
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס
claud
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Mar 22, 2007

הודעהנשלח: 20:53 ,17 יוני 2007, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

צה"ל התלונן ליוניפילד!!! חחח הפקת לקחים הא אולמרט?

איפוק זה כוח!!! ....עכשיו התירוץ לא להגיב הוא שזה בכלל פלסטינים או אל קעידה ואנחנו .. אנחנו מגיבים רק אם זה חיזבאללה יורים חחחח.

כרגיל ישראל מרשה שירמסו את הריבונות שלה ולא להגיב וכרגיל אנחנו לא מבינים שזה לא נתפס כחוזק אלא כחולשה....

וכרגיל זהבה גלאון צווחת שצריך להקריב יהודים כדי שלאויבים שלנו יהיה חשמל ומים ודלק....

אז יורים עלינו בדרום ובצפון וכנראה עד שלא יפגע בתל אביב לא נגיב...נתן להם להתחמש נספק לחמאס חשמל ומים ודלק ומנות דם .

עם מטומטם שמספק את אויביו לא מגיע לו להתקיים נקודה! .

נתראה במקלטים , אם לא השנה אז עוד שנתיים או עשר .
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
amit58
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Aug 02, 2006

הודעהנשלח: 21:02 ,17 יוני 2007, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

claud כתב:

איפוק זה כוח!!! ....עכשיו התירוץ לא להגיב הוא שזה בכלל פלסטינים או אל קעידה ואנחנו .. אנחנו מגיבים רק אם זה חיזבאללה יורים חחחח.

כרגיל ישראל מרשה שירמסו את הריבונות שלה ולא להגיב וכרגיל אנחנו לא מבינים שזה לא נתפס כחוזק אלא כחולשה....

וכרגיל זהבה גלאון צווחת שצריך להקריב יהודים כדי שלאויבים שלנו יהיה חשמל ומים ודלק....

אז יורים עלינו בדרום ובצפון וכנראה עד שלא יפגע בתל אביב לא נגיב...נתן להם להתחמש נספק לחמאס חשמל ומים ודלק ומנות דם .

אתה צודק בכל מילה שלך וגם חיכיתי שתגיב אני חושב בדיוק כמוך איזה עוד ממשלה מספקת חשמל מים דלק .. ומנות דם ???
זה טמטום אמיתי כאילו אנחנו פוגעים בהם ואז מביאים להם דם ???
לאיפה הגענו ?

איך החתימה ??
הטובים לטיס ,הטובות לטייסים!
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח דואר אלקטרוני לטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
viper110
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Mar 25, 2006

הודעהנשלח: 21:07 ,17 יוני 2007, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

חחחח אהבתי מה שכתבת אמיר... נתראה במקלטים אם לא השנה אז עוד שנתיים או עשר חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
כל הכבוד! כל הכבוד! קורע שמח מאד מחיאות כפיים חחח...
חזור למעלה
yaniiiv
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Jan 10, 2006

הודעהנשלח: 23:20 ,17 יוני 2007, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

claud,
אני מצטרף למילים שלך
עד שבאמת לא יפול על ת"א משהו לא יעשו כלום
המלחמה הזו תבוא מתישהו אם זה מחר בעוד שבוע ,הקיץ, או עוד חצי שנה
היא תבוא ותהיה קשה ביותר..
למי שחושב שאולי ננצח את כולם ויהיה טוב שיחשוב טוב..
לפי דעתי צריך לעשות מהלך של התקפה על כל מי שמרים עלינו פעם אחת קטנה
וליצור כח הרתעה כמו בעבר..

מהירים כברק - עוקצים כעקרב
חזור למעלה
claud
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 0:50 ,18 יוני 2007, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

והנה מבחר ציטוטים שיזכרו לדיראון עולם:

"איפוק זה כוח"
"פחדנות זה אומץ"
"שמאלנות היא פיקחות"
"שלום עושים רק עם אויבים..."
" ההתנתקות תשפר את מצבנו..."
"הסכם אוסלו יביא למזרח תיכון חדש..."
"צריך לחזק את אבו מאזן..."
"ניצחנו בנקודות"
והנה אחת חדשה מפי אולמרט "זה יכול היה להיגמר אחרת ואז התגובה הישראלית הייתה אחרת לגמרי" (לגבי הקטיושות שנפלו היום) חחחחח בסדר!!!

אתם יודעים נעשה מחקר בעולם וגילו שאנשים שהם יותר מדוכאים משאר האוכלוסייה הם בד"כ אנשים שרואים את המציאות כמו שהיא ולא בורחים לעולמות מקבילים שבהם הכול וורוד.אני די מיואש למען האמת...

באמת שאני רוצה להאמין שזה יסתדר אבל יש לי דבר אחד שמפריע לי לחשוב שיהיה שלום בשנים הקרובות... זה נקרא תאי מוח... משהו שלצערי חסר בכמיות אצל ההנהגה הישראלית.

אני מסרב להבין\לעכל איך במדינת ישראל שבה האוכלוסייה היא מהחכמות והמדהימות בעולם, עם שבו כמות התארים האקדמיים פר בן אדם הם מהמובילות בעולם , עדיין בוחרים 120 חברי כנסת שהם פשוט המיץ של הזבל... אני לא מבין איך ייתכן כדבר הזה....איך יש לנו בוגדים בכנסת (בשארה) איך יש לנו אנסים ועברייני מין (רמון וקצב) איך יש לנו מושחתים (זה כולם) , אנשים חסרי השכלה ובקושי תעודת בגרות (כמעט כולם למעט כמה פרופסורים ודוקטורים)

אני מסרב להבין איך אני כשאני בא להתקבל לעבודה חסרת משמעות במחסן באינטל צריך לעבור 6 שעות מיון מתוכן 3 שעות תרגילים במתמטיקה אבל שר הבטחון במדינת ישראל לא עובר שום מבחן בבטחון לא יודע מילה באנגלית למרות שכול המערכות והנשק באים מארה"ב ובקושי יש לו תעודת בגרות.

אני מסרב להבין איך מתפקדי העבודה בשדרות גם לאחר 7 שנים של הפגזות וסבל עדיין בחרו בפרץ (ועל זה מגיע להם לסבול עוד 7 שנים נוספות לדעתי)

אני מסרב להבין איך מעצמה גרעינית כמו ישראל מרשה לעולם בכלל ולערבים בפרט לנהל לה את סדר היום ולרמוס את ריבונותה בכול שבוע.

אני מסרב להבין ארגונים כמו שלום עכשיו שמרגישים ופועלים למען סבלם של הפלסטינים (אויבינו למי ששכח) אבל מסרבים לפעול למען תושבי שדרות...

לנוכח כול אלו ולנוכח עוד אינסוף שיקולים אני לא רואה את המשך קיומה של מדינת ישראל.

מה אני המפגר היחיד שרואה שאיראן מושכת זמן עד שהיא תגיע לפצצה גרעינית???? מה נעשה אז הא?

גם היום שנה אחרי המלחמה לא שופץ ולו מקלט מסריח אחד!!! לא חולקה מסכת אב"כ אחת!!! לא הועבר ולו שקל מסריח אחד לישוביי הצפון והדרום.

למי נפנה כשירו עלינו טילים גרעיניים? לאו"ם? למי קיבינימט ???

יש לי חדשות בשביל ממשלת ישראל , כדור הארץ ימשיך להסתובב גם אחרי שיפלו בת"א טילים גרעיניים, לראייה 2 פצצות אטום נפלו על יפן והעולם כמנהגו המשיך....לראייה ביצעו ביהודים שואה וכך גם בוצעה שואה ברואנדה ב-93 וכך גם מבוצעת היום בסודן והעולם ממשיך להסתובב.

מדינת ישראל החליטה שהיא עושה אאוטסורסינג לבטחון שלה וסומכת על האו"ם ויוניפילד שיגנו עליה בצפון ובציר פילדלפי.... הנה עברו להם 40 שנה מאז מלחמת ששת הימים , מה היה הצעד הראשון שנאצר עשה??? סילק את כוחות האו"ם כמובן....

אין לנו על מי לסמוך אלא על צה"ל וכול פתרון אחר הוא שקר גס בפני אזרחיה של מדינת ישראל , זהו פלסטר על שבר פתוח , עלבון לאינטליגנציה... יוניפילד העביר גינוי חמור לאו"ם על ירי הטילים...אני בטוח שזה מעניין תתחת לתושבי קריית שמונה....

אני מצטער שאני לוקח את תפקיד נביא הזעם ומדי פעם משתלח בפורום על מה שאני רואה כעוול אבל אני פשוט חייב להגיד דברים אלו כי זו המציאות.

אהה וגם ריאל מדריד אלופה!!!! מזל טוב מחיאות כפיים
חזור למעלה
BlaZe
בוגר בית ספר לטיסה
בוגר בית ספר לטיסה

הצטרף בתאריך: May 07, 2006

הודעהנשלח: 11:50 ,18 יוני 2007, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

claud, תסלח לי אבל אני חייב לומר לך משהו מכל הלב
כל מילה זהב
פשוט כך
חבל שאין לנו עוד כאלה בפורום בעלי דעה דומה לשלנו
חזור למעלה
vlad_k
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 18/09/2005

הודעהנשלח: 12:27 ,18 יוני 2007, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

עד שזה לא יפגע בטחונים או בכיס של בכירים הם לא יעשו דבר..הסיבה שהם עושים את זה...כיוון שמישהו מרוויח מזה...
חזור למעלה
claud
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 12:41 ,18 יוני 2007, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

נו אתם יודעים תמיד יש וויכוח בין אנשי ימין לשמאל וטוב שכך , מדינה דמוקרטית חייה על הבדלי השקפות.

אני מגיע למסקנותיי לא בגלל דעה פוליטית אלא בגלל משהו שנקרא המין האנושי.

בדיוק כמו שאני לא אלך להגן על גבול צ'צנייה רוסיה או בכול אזור מלחמה אחר ככה גם צרפתים הולנדים ובלגים לא יבואו ללבנון ויתחילו להילחם עם החיזבאללה או לעזה להלחם עם החמאס.

בדיוק כמו שאני רואה את תמונות הזוועה מסודן ומהפיגועים מעיראק ופשוט מעביר ערוץ כך גם האירופאים , נו אז יש מלחמה במזרח התיכון את מי זה מעניין?

אחרי מלחמת לבנון השנייה נוצר תקדים- סיכסוכים פנים ערביים נפתרים ע"י ירי טילים על ישראל...איזה יופי.

חמאס ופת"ח נלחמים? בואו נירה טילים על ישראל וככה הסכסוך ייגמר.

ועכשיו בצפון- צבא לבנון נלחם עם הפלסטינאים? אז הפלסטינאים יירו טילים על ישראל.

תקראו תגובות באינטרנט של ישראלים , רובם אומרים "כולה 3 טילים על זה חדשות?" אתם מבינים את ההשלכות של זה? ירו על ישראל 3 טילים בהפרה בוטה של הפסקת האש ואנחנו עוד מקבלים את זה בזלזול..כולה 3 טילים מה הלחץ?

אולמרט בארה"ב אומר שהוא מאמין בכול ליבו שבעזרת סנקציות יעבור המשבר האיראני.כמה אירוני...בשבוע זה האיראנים יגיעו ל-3000 צנטריפוגות.

תגובה צבאית שלנו? פיספסנו את הרכבת הזאת מזמן....לאיראן יהיה נשק גרעיני לא יעזור לנו כלום.

דיברו על עצימת עיניים במשך 6 שנים לחיזבאללה בצפון , ועכשיו אנחנו עוצמים עיניים בדרום.

לראייה כמות החומר המודיעיני שנתפס ע"י חמאס.... כאילו אני היחיד שחושב שכשראינו שהפ"תח מובס לא עדיף לעלות מטוסי קרב ולהפציץ את מפקדת המודיעין המסכל כדי שהמידע יפול לידי החמאס? כנראה שכן...

עכשיו יש לישראל גם מחבלי מחמד הם נקראים הפת"ח .
חזור למעלה
vlad_k
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 12:55 ,18 יוני 2007, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

כן...הולך להיות "שמח" בקרוב..
חזור למעלה
IversonIAF
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Sep 23, 2006

הודעהנשלח: 12:57 ,18 יוני 2007, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

claud כתב:

נו, מה אתה היית עושה במקומו ברגע זה? את מי תתקיף?
זה לא ארגון ספציפי, זה יכולים להיות איזה שתי מוחמדים שהיה משעמם להם, תכניס חטיבה שלמה ללבנון בגלל שאיזה מפגרים שאתה לא יודע אם הם בכלל שייכים לאף ארגון ירו כמה ברזלים?
אולמרט ורוב הממשלה מטומטמים, אבל אי אפשר להאשים אותם בכל דבר, לא היה פה מה לעשות, חוצמזה שהצבא הלבנוני עכשיו נלחם עם הפלסטינים שם.
חזור למעלה
claud
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 13:13 ,18 יוני 2007, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

מעריב עמוד 4 : יוניפילד: לא נמנע ירי: יוניפילד אינו מתכוון לפתוח באש לעבר חוליות המחבלים המנסות לשגר רקטות לעבר ישראל בנימוק שאין לו מנדט ואמצעי לחימה.

ציטוט מדוייק מעיתון מעריב.

יש מבין?

את מי להתקיף? הממ... מה קרה ללהשיב אש לעבר מקורות ירי? אפקטיבי? לא ממש אבל לפחות לעשות כאילו אכפת לנו שהפרו את הריבונות. אולמרט היה צריך להגיב : בירי הבא של הפלסטינים נפציץ מחנות פליטים בלבנון...אם לצבא לבנון מותר לירות ארטילריה אז גם לנו מותר.

הבעיה היא שעכשיו בשנת 2007 אין לנו יותר חופש תמרון כול תגובה שלנו תגרום לירי טילים בצפון ובדרום.תוצאה של רפיסות וחוסר חשיבה לטווח ארוך.

אנחנו כובלים לעצמינו את הידיים , צריך להתנער מעזה ולהציב יעדים לבוא ולהגיד יש למצרים ולאומות הערביות האחרות 3 חודשים ליצור אספקת דלק חשמל ומים לרצועה , בתום 3 חודשים אלו יפסק הסיוע.

מה הבעיה? עצם זה שאנחנו מסייעים לעזה ישר גורם לכך שהאחריות היא עלינו ומיידית מסרסרת אותנו מלהגיב .

מעניין מאד שישראל צריכה לדאוג לאוייביה אבל כול הערבים שהם "האחים של הפלסטינים" לא מוכנים לנקוף אצבע לעזור להם.
חזור למעלה
vlad_k
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 13:30 ,18 יוני 2007, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

וכתוצאה מזה חמאס הוציאו שיר חדש בעברית..ממש כמו שהחיזבאללה עשה כדי לצחוק עלינו ולהחליש את המורל
http://www.youtube.com/watch?v=bI2ZeURevQQ
(הסרטון בתוספת כתוביות באנגלית..לפחות הישראלים עצמם עושים מאמץ להסברה)
חזור למעלה
afik_t_king
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Oct 25, 2006

הודעהנשלח: 14:04 ,18 יוני 2007, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

vlad_k כתב:
וכתוצאה מזה חמאס הוציאו שיר חדש בעברית..ממש כמו שהחיזבאללה עשה כדי לצחוק עלינו ולהחליש את המורל
http://www.youtube.com/watch?v=bI2ZeURevQQ
(הסרטון בתוספת כתוביות באנגלית..לפחות הישראלים עצמם עושים מאמץ להסברה)

זה הדבר הכי דפוק והכי מוזר שראיתי....טוב שעברית (בקושי) הם לפחות יודעים...
אהבתי שהם שמו את הקטע של המסוק אפאצ'י שמרסס טרוריסטים (עיראקים- ערביים), שלחמאס אין אפילו מסוק על שלט רחוק...
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח דואר אלקטרוני לטייס
הצג הודעות קודמות:   
שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    עמוד ראשי -> מועדון הטייסים כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 3

עבור:   
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה

ניווט מהיר
דף הבית
פורומים
גלריית התמונות
גלריית הסרטונים