ביה"ס ווירטואלי לתעופה - פורומים - פריפלייט 
שם משתמש:

סיסמא:

הירשם
באתר 679 גולשים:
678 אורחים ו-1 חברים!
   לחץ כאן על מנת להפוך את פריפלייט לעמוד הבית   לחץ כאן להוסיף את פריפלייט למועדפים   צפה והשתמש ב-RSS 2.0   טימספיק סימולטורים פריפלייט
עמוד הבית פורום סימולטורים גלריה הורדות סימולטורים מדריכים סימולטורים טייסות פעילות חנות קהילתית

פורום סימולטורים פריפלייט

פורום טייסות     לארכיון הפורום

חוקי הפורוםחוקי הפורום  חיפושחיפוש  קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   התחברהתחבר

עמוד ראשי -> פלייט סימולטור -> ביה"ס ווירטואלי לתעופה

שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
FlamingEagle
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 25/05/2005

הודעהנשלח: 2:02 ,13 אוגוסט 2005, שבת    כותרת הודעה: ביה"ס ווירטואלי לתעופה תגובה עם ציטוט

אוקי, אני יודע שזאת המלצה על אתר אחר, אבל זאת לא קהילה ולא מקום של פורומים וכו...

המון אנשים באים אלי עם שאלות דיי בסיסיות או שקופצים למטוסים מאוד מתקדמים וקשים (בדר"כ המטוסים בתשלום) מבלי לדעת את הדברים הכי בסיסיים, כמו לנווט בVOR או להתמש במסלולי הSID \ STARS או כל דבר בסיסי כזה או אחר, אני יודע שאנשים לוקחים את הGPS ומזינים לתוכו את היעד, שמים פול גז ממריאים ועפים לאורך הקו, חברה, זאת לא טיסה נכונה והיא רחוקה מלהיות מציאותית או יעילה... חלק מהאנשים לא יודעים כי הם מתעצלים לקרוא ולהשכיל, וחלק כי לא מסתדרים עם אנגלית (שאת זה אני יכול להבין ולהתחשב, אז אני תמיד עוזר) כי אין הרבה מדריכים בעיברית.

באתר הזה שהוא למעשה ביה"ס ווירטואלי לתעופה יש בידיוק מה שכל אחד שטס באופן חובבני צריך כדי לעשות מהפך ממה שהוא רגיל לטוס לטיסה יותר מקצועית... הביה"ס עובד לפי מחזורים, בכל מחזור יש מספר של חניכים שביקשו להשתתף ולכל מחזור יש את המדריך \ ים שלו...

יש כמה קורסים נכון לעכשיו, CVFR, רשיון פרטי שזה הבסיסי ומשם אמורים להתחיל
ואז צריך לעשות הסבה למטוס בעל זווית פסיעה משתנה (כשאפשר לכוון את זווית הלהבים במדחף)

אח"כ לטיסת מכשירים (IFR)
ולבסוף למטוסים כבדים כמו 737 וכו... (עדיין בבניה)

כרגע נכון לעכשיו המחזור הנוכחי הוא מחזור 11 והוא החל רק לפני כמה ימים
(יש עוד אפשרות לבקש להצתרף אני מניח)

הלימוד כולל מספר שיעורים לכל קורס, נניח לקורס רשיון פרטי CVFR יש שיעור מספר אחת, שתיים, שלוש וכן הלאה... לכל שיעור יש את החומר *התיאורטי* שאותו יש לקרוא לפני השיעור, ואח"כ בשיעור שמתבצע בטים ספיק עם כל החניכים אחרי שקראת את החומר הנדרש לשיעור, אתה מתרגל ולומד *מעשית* עם הדרכה ועזרה מלאה של המדריך ברשת.

מיותר לציין שזה רציני ומכובד, כל אחד שעושה שטויות או מזלזל כנראה ישא בתוצאות, אל תרשמו או תצתרפו אם אתה לא מתכוונים להשקיע מעצמכם גם! כי ידע ונסיון לא בא מלשבת ולהתעצל!

כמו כן, כל ההכשרה תתבצע עם פקח תעופה בזמן אמת שידבר איתכם במיקרופון, ויתן לכם אישורי המראה והנחיה וכו וכו,... אחרי שתסיימו את הקורס אתם תכנית תהיו "מוכשרים" לשחק בVATSIM ולהתמודד עם פקחי טיסה בזמן אמת, ולטוס בצורה מקצועית כמו שצריך! ושאני אומר מקצועית אני מתכוון לזה שאם היו נותנים לכם ססנה והיה לכם פקח תעופה במציאות הייתם יודעים לעשות הכל אחד על אחד, מפד"ח מסודר ונכון ועד לניווט על מסלולי VOR וכ"ו.

אז למעוניינים, ויותר מכל לרציניים בלבד!
אתם מוזמנים להרשם ולהשכיל באתר:
http://www.vfs-il.net/vfs/

ותזכרו, להטיס מטוס מזה שאתם פותחים פול מצערת וממריאים לאוויר זה לא להטיס... זה לשחק משחק מחשב, זאת החלטה שלכם עם לתפעל סימולטור או לשחק משחק אחרי הכל

בהצלחה בהמשך הדרך קורץ

עריכה:
הטיסות מתקיימות מהשדה תעופה של הרצליה, בשטח של הרצליה (צריך להוריד את השטח, ש שם הנחיות ולינקים להכל)

* כמו כן במקרה שאתם לא מעונינים, אבל כן מעונינים למלא את הפורום בשאלות מענינות, אז האתר מכיל מדריכים בדר"כ לרוב השאלות שנשאלות פה כל הזמן ולא רק שיש מדריכים, הם אפילו בעברית, למתקשי השפה האנגלית שבינינו....

ואפילו אפילו, משהו שאישית עזר לי, זה מדריכים למטוס 737 של PMDG (זה מהמומלצים ששמתי) וגם כן בעברית, אני בתור מתלמד על הPMDG (כי רמה כזאת של מטוס תאתגר כל סימר אפילו מתקדם), מוצא את המדריכים האלה מאוד מאוד שימושיים ותורמים! אז פעם הבאה לפני שאתם רוצים לשאול שאלה או יש לכם חוסר וודאות לגבי משהו, קודם כל תבדקו, תחפשו, תתאמצו, לא מצאתם? אנחנו פה לעזור, אבל אל תלכו בדרך של שושנים וורדים, תתאמצו קצת
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס
GalBm
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 23/07/2005

הודעהנשלח: 11:24 ,13 אוגוסט 2005, שבת    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אבי,
יופי של סיקור נתת פה לכולם.
גם אני חבר בVFS ואני ואבי במחזור 11 לרשיון פרטי.. [ ואבי - תזכור יום ראשון ב21:00]

אני ממליץ על הדבר הזה למי שמתחיל וגם למי שלא מתחיל
מה גם שזה לא עולה כסף מחייך

תמשיך ככה אבי מר. ירוק מר. ירוק

חזור למעלה
boeing_747
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 17/07/2005

הודעהנשלח: 13:07 ,13 אוגוסט 2005, שבת    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אבי כל הכבוד על הסיקור קראתי הכל....
אני משער שאני יתחיל במחזור 12 כיוון שעדיין לא קניתי את פלייט סימולטור.... רעיון
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס אתר הבית של הטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
jet-fighter
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 24/04/2005

הודעהנשלח: 15:38 ,13 אוגוסט 2005, שבת    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

סיקור טוב אבי!, זה נכון ח'ברייה טיסה עם gps היא לא מאתרגר ולא מעניינת אני טס איתה רק בטיסות ארוכות כמו מישראל לטוקיו (חחח... עשיתי את זה פעם... לקח לי יומיים וחצי עם הפסקות... צוחק )
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
FlamingEagle
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 25/05/2005

הודעהנשלח: 16:28 ,13 אוגוסט 2005, שבת    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

jet-fighter כתב:
סיקור טוב אבי!, זה נכון ח'ברייה טיסה עם gps היא לא מאתרגר ולא מעניינת אני טס איתה רק בטיסות ארוכות כמו מישראל לטוקיו (חחח... עשיתי את זה פעם... לקח לי יומיים וחצי עם הפסקות... צוחק )

שלא תבין אותי לא נכון, טיסה עם GPS היא מקובלת, אבל הבעיה שלא עושים אותה נכון, גם בGPS צריך לקבוע מסלול שעובר דרך SID \ STARS ומסלולים בין קשרי VOR, ולא מנקודה A לנקודה B בקו ישר וזהו, מנמל תעופה לאחר בקו ישר ורק עוקבים אחרי הקו, זה מה שאני מתכוון כדבר פסול לעשות, כי מסלול טיסה אמור להיות על "מסלול" כל הקשרים בין הVOR יוצרים כמו מעיין כבישים מהירים בשמיים, וצריך לטוס עליהם, בידיוק כמו שצריך לנסוע על כביש כדי להגיע לאנשהו ברכב, ואי אפשר לנסוע בקו ישר מנקודה A לנקודה B, אלה פשוט "הכבישים" של השמיים, ועליהם צריך לטוס, מתכננים מסלול עליהם עד ליעד שלך
חזור למעלה
הצג הודעות קודמות:   
שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    עמוד ראשי -> פלייט סימולטור כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 1

עבור:   
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה

ניווט מהיר
דף הבית
פורומים
גלריית התמונות
גלריית הסרטונים