עזרים מומלצים - פורומים - פריפלייט 
שם משתמש:

סיסמא:

הירשם
באתר 649 גולשים:
648 אורחים ו-1 חברים!
   לחץ כאן על מנת להפוך את פריפלייט לעמוד הבית   לחץ כאן להוסיף את פריפלייט למועדפים   צפה והשתמש ב-RSS 2.0   טימספיק סימולטורים פריפלייט
עמוד הבית פורום סימולטורים גלריה הורדות סימולטורים מדריכים סימולטורים טייסות פעילות חנות קהילתית

פורום סימולטורים פריפלייט

פורום טייסות     לארכיון הפורום

חוקי הפורוםחוקי הפורום  חיפושחיפוש  קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   התחברהתחבר

עמוד ראשי -> פלייט סימולטור -> עזרים מומלצים

שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
FlamingEagle
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 25/05/2005

הודעהנשלח: 0:02 ,5 אוגוסט 2005, ו'    כותרת הודעה: עזרים מומלצים תגובה עם ציטוט

אוקי הינה כמה דברים שאני אישית משתמש בהם, גם כי זה עוזר וגם כי זה מוסיף (תלוי מה)
אני נותן פה לינקים לא להורדה ישירה אלה להסבר שלהם (כדי להוריד תלחצו שם על Download) כדי שתתרשמו ותראו במה מדובר בעצמכם גם.

הראשון שלפי דעתי זה היה ג-א-ו-נ-י לעשות את זה, כי זה משהו שהציק לי כל הזמן....
הקובץ הזה שנקרא Cold start בטח אומר את הכל.... אתם מתחילים בתוך המטוס כשכל המערכות מכובות ומשאבות הדלק מכובות והמנוע דומם, אין אורות וכו וכו, ממש להתחיל מאפס ולהפעיל מערכות ומנועים ואורות... זה ממש טוב:
http://fs2004.com/downloads/index.php?dlid=56

ההורדה הבאה היא לא משהו הכרחי, אבל אותי זה מציל ממש בטיסות הארוכות האלה שאתם מרגישים שאת עומדים למות מרוב שיעמום, כולכם מכירים את האופציה הזאת של הKneebord? הלוח הזה שנמצא איתכם ורשומות עליו כל הפרוצדורות וכו וכו, אז עכשיו כללו בתוך זה דפדפן :] כן זה אומר שאתם יכולים לגלוש באינטרנט מתוך תא הטייס בזמן שאתם טסים ולבלות פה בפורום חחח...
http://fs2004.com/downloads/index.php?dlid=38

Masive crash, זאת עוד הורדה נחמדה, גם לא הכרחית אבל מוסיפה, נמאס לכם להתרסק ולראות את המטוס תקוע במקום עם קול רקע של התרסקות? תורידו את זה ותראו אפרטים של פיצוצים ואש בהתרסקות :] הופך דברים לקצת יותר מענינים:
http://fs2004.com/downloads/index.php?dlid=155

אני לא יודע מה הרמה של השחקני פלייט סימולטור פה, אבל אני יודע שאנשים לפעמים מתכננים טיסות ארוכות וכ"ו ולא מחשבים דלק! כן! אין צורך לקחת מכלים מלאים עד הסוף ולהכביד על המטוס בצורה מטורפת כשכל מה שאתם עושים זאת טיסה קצרה מעיר לעיר! הינה מחשבון פשוט שיחשב לכם את הכמות דלך שאתם צריכים לקחת ביחס למהירות טיסה, מרחק, וסוג המטוס (אני אישית משתמש בזה):
http://fs2004.com/downloads/index.php?dlid=391

אני יודע שזה לא הכי חשוב או הכרחי אבל זה עוזר, זה מוד שמוסיפים למשחק והוא יציג על הבניים בקיר מול כל חניה מעיין סוג של מד כזה שיאמר לכם עד כמה אתם רחוקים או קרובים מהקיר (כשחונים) הרבה אנשם לא יודעים עד כמה קרובים או רחוקים הם מהקיר בזמן חניה, זה בא לעזור לכם לדעת את המרחק (המד האלקטרוני יציג לכם כמה אתם קרובים או רחוקים) כמובן שאפשר לצאת למבט חיצוני ולכוון מבחוץ, אבל במציאות הטייס משנה לא יוצא החוצה וצועק לך "תן! תן! עוד קדימה!". אתה בתא טייס ומשם אתה צריך להסתדר (אני שואף לריאליזם ולכן אני לא משתמש במבט חיצוני) זה תלוי בכם... בנוסף לכל, העובדה שנמצא מול כל חניה סמן של מרחק, יאמר לכם הרי שהמקום שבו יש סמן הוא החניה! אני רואה המון אנשים חונים במקומות שהם בכלללל לא חניה! וזה לא נכון לעשות
http://fs2004.com/downloads/index.php?dlid=29

זה הכל לבנתיים, הפוסט הבאה יהיה המלצה על מטוסים מסויימים להורדה

נערך בפעם אחרונה על-ידי FlamingEagle בתאריך 0:04 ,5 אוגוסט 2005, ו', נערך סך הכל פעם אחת
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס
GalBm
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 23/07/2005

הודעהנשלח: 0:03 ,5 אוגוסט 2005, ו'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

יואו חחח זה גדול!!
"...כן זה אומר שאתם יכולים לגלוש באינטרנט מתוך תא הטייס בזמן שאתם טסים ולבלות פה בפורום...."

אין זה ענק :] תודה רבה.! מר. ירוק מר. ירוק

חזור למעלה
SoNiC306
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 0:06 ,5 אוגוסט 2005, ו'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

גדול!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! מר. ירוק מר. ירוק מר. ירוק מר. ירוק

מיכאל גרובמן
צוות ניהול ראשי
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח דואר אלקטרוני לטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
boeing_747
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 17/07/2005

הודעהנשלח: 0:11 ,5 אוגוסט 2005, ו'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

סבבה אני יוריד.....
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס אתר הבית של הטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
FlamingEagle
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 0:41 ,5 אוגוסט 2005, ו'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

עוד תוכנה שרציתי להוסיף היא FS Passengers

זאת אחת התוכנות הטובות ביותר לכל סימר של טימולטור אזרחי בטיסות אזרחיות.
אני מדבר פה על תוכנה שמאפשרת לכם לנהל ממש כמו קרירה וירטואלית במשחק, לנהל טיסות, לקבוע כמות אנשים שיהיו במטוס וכמות מטען וכו, על כך טיסה מרוויחים כסף ומתקדמים עוד ועוד בקרירה.

כל הזמן יש דיווח על המצב של הנוסעים, מהרגע שהם מחכים בתרמינל עד שהם עולים למטוס ויורדים ממנו כשנוחתים, אפשר לדעת מה הדעה של הנוסעים, כמה הם מפחדים, כמה מהם חגורים (אם הם לא חגורים צריך לשלוח דיילת לטפל בזה או להדליק את האורות של החגורות בטיחות וכו וכו וכו)
אין סוף לדברים שככלו בתוכנה

ככל שתעשו יותר טיסות תעשו גם יותר כסף, דבר שיאפשר לכם לקנות עוד מטוסים ולהגדיל את החברה הוירטואלית שלכם במשחק... הכמות כסף תקבע לפי האיכות של הטיסה גם, אם תעשו פניות חדות או משהו דרסטי ולא צפוי אתם תשמעו את הנוסעים צועקים ומפחדים והרמת חרדה שלהם תעלה, יכול להיות שכמה מהם אפילו יפגעו בנחיתת אונס או אפילו ימותו עם אתם מתרסקים ומבדים מטוס! דבר שיעלה לכם מיליונים!

אתם שולטים לגמרי על פן חדש בכל הקטע של טיסה אזרחית... הנוסעים... כשהם עולים אתם שמים להם את המוזיקה המרגיעה הזאת שנקראת Boarding music כדי שירגעו, אם ההמראות שלכם קיצונית ומפחידות או כל דבר שלא תקין יגרום לתגובה בקרב הנוסעים וזאת אחריות שלכם לטפל בזה!
אתם אחראים על מתי להגיש אוכל בטיסות רחוקות ועוד המון אפשרויות!

יש רק בעיה אחת, התוכנה פה היא מוגבלת כי היא בתשלום, אתם יכולים להמריא רק מלוס אנג'לס בישביל להשתמש בה, או שאתם יכולים לקנות אותה ולקבל את השם משתמש וסיסמה ואז להוריד את ההגבלה הזאת, כן, כל שצריך לעשות זה... לקנות רעיון קורץ

לינק להורדה: http://www.fs2004.com/downloads/index.php?dlid=338
חזור למעלה
GalBm
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 23/07/2005

הודעהנשלח: 0:44 ,5 אוגוסט 2005, ו'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

פששש יפה מאוד, תודה רבה, חבל שזה מוגבל בתשלום :\

חזור למעלה
FlamingEagle
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 0:59 ,5 אוגוסט 2005, ו'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

GalBm כתב:
פששש יפה מאוד, תודה רבה, חבל שזה מוגבל בתשלום :\

כן... אז תקנה, כמו שקנית את ACTIVE CAMERA.... אין ברירה רעיון
חזור למעלה
הצג הודעות קודמות:   
שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    עמוד ראשי -> פלייט סימולטור כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 1

עבור:   
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה

ניווט מהיר
דף הבית
פורומים
גלריית התמונות
גלריית הסרטונים