חברת digi key - פורומים - פריפלייט 
שם משתמש:

סיסמא:

הירשם
באתר 439 גולשים:
438 אורחים ו-1 חברים!
   לחץ כאן על מנת להפוך את פריפלייט לעמוד הבית   לחץ כאן להוסיף את פריפלייט למועדפים   צפה והשתמש ב-RSS 2.0   טימספיק סימולטורים פריפלייט
עמוד הבית פורום סימולטורים גלריה הורדות סימולטורים מדריכים סימולטורים טייסות פעילות חנות קהילתית

פורום סימולטורים פריפלייט

פורום טייסות     לארכיון הפורום

חוקי הפורוםחוקי הפורום  חיפושחיפוש  קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   התחברהתחבר

עמוד ראשי -> מועדון הטייסים -> חברת digi key

שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
Ice
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Sep 25, 2012

הודעהנשלח: 13:04 ,22 יולי 2014, ג'    כותרת הודעה: חברת digi key תגובה עם ציטוט

שלום לכולם, רציתי לשתף משהו שקרה לי עם החברה digikey ובעקבות כך כל אחד ואחד מכם שהולך לקרוא את הפוסט הזה, יחשוב פעמים אם הוא רוצה איזה שהוא קשר עם החברה.

אז לפני כבערך שנה, קניתי מחברת digikey מצערת, סטיק ופדלים של חברה CH products.
עם הקנייה עצמה לא הייתה שום בעיה! (בלקחת כסף הם היו טובים יאמר לזכותם)
החלקים הגיעו לאחר חמישה ימים.

אני כולי בהתלהבות סוף סוף חומרה רצינית וחדשה.
חיברתי את הפדלים הסטיק והמצערת והכול עבד כראוי פרט למצערת(אלוהים למה הן כל כך בעיתיות?!)
המצערת בנויה כך שיש לה שלושה מודים. בכל מוד דלוקה נורה אחרת. להפתעתי, נורה אחת מבין השלושה לא עבדה! מזכיר שהיא חדשה מהקופסה.
אמרתי טוב, לא כזה נורא, למרות שזה ממש לא בסדר מהתחשב בסכום ששילמתי החלקתי. אבל לא זה לא הסוף!
גם המיקרוסטיק שמותקן של המצערת היה רפוי משמע, כל פעם שהייתי מזיז את המיקרוסטיק הוא לא היה חוזר בדיוק לאמצע. תוצאה: מכם מטייל לו חופשי.
אל דאגה זה לא נגמר פה!
המצערת עצמה לאחר שובע התחילה לקפוץ כמו משוגעת.
את כל העניין משכתי קרוב לחודשיים עד שנמעס לי.

יצרתי קשר עם החברה הסברתי להם ושלחתי להם את המוצר חזרה. אחרי שבוע החבילה הגיעה ליעדה וידעו אותי ששולחים לי מוצר חדש. עד שקיבלתי אותו עבר בערך חודש וחצי מרגע שיצרתי קשר עם digikey לגבי הבעיה.

החבילה הגיעה סוף סוף! פותח, מחבר הנורה עובדת! עוברים פחות משבועיים והמצערת קופצת ולא מסונכרנת עם המחשב! אחרי איןסוף ניסיונות לסנכרון וכיול אותן בעיות. התחלתי לחשוד שהמצערת היא אותה מצערת שקיבלתי בהתחלה רק עם נורה חדשה.

יוצר קשר שוב עם החברה לאחר כמה חודשים לפני שהאחריות נגמרת, מסביר את החשדות והתקלות. הפניהה הזאת נעשתה לפני שלושה חודשים. לאחר מס ימים שלחתי אליהם את החבילה. לאחר שבוע הם קיבלו אותה לפחות זה מה שUPS אישרה.

מכאן התחיל הכאב ראש האמיתי. שלחתי מייל לחברה והם אמרו שהם לא קיבלו את החבילה! אבל חברת השילוח אישרה שקיבלה! כמות האי סדר והבלגן שהולך שם היא כזאת שאין לתאר, לא מתאימה אפילו לחברות בקנה מידה קטן ובטח לא חברות בקנה מידה כאלה שאני בטוח ששמן הולך לפניהן. כל מייל ששלחתי קיבל מענה רק אחרי שבוע ומעלה.

אמרו ליצור קשר עם החברה APEM כאמור (digikey היא כביכול המתווכת) יצרתי קשר והם אמרו שהם לא קיבלו את החבילה.
לאחר המון הסברים ומיילים הוחלט לשלוח לי חלקים חדשים.
הם שלחו אותם בדואר רגיל (לא ברור למה).
עברו להם עוד שלושה חודשים תמימים, הלכתי לדואר, הוצאתי את החבילה וראיתי שחור בוכה ומאד עצוב
היה שם רק מיקרוסטיק ועוד חלק מהמצערת. איפה המצערת? כועס כועס שאלה טובה שאין לי תשובה עליה וכנראה גם לא תהיה.

כמובן שאני שולח לAPEM מייל מידי בו מצוינת הטענה שלי.
לאחר מס ימים הם שולחים לי מייל חזרה בהודעה שהם מצטערים מאד והם לא קיבלו את המצערת ונוצר בלבול והם בטוב לבם שולחים לי מצערת חדשה.

שמחתי לשמוע והחבילה יצאה לדרך. לאחר מס ימים היא הגיעה לישראל. במעקב אחר חבילה ראיתי שיש בעיה כועס אין לזה סוף!
הרמתי טלפון לUPS והם אמרו שיש בלבול והחבילה הנ"ל מיועדת לאיזה חברה בחולון שאפילו לא שמעתי עליה.
UPS אמרה שתיצור קשר עם המוען.
כל העניין הקטן הזה של השילוח לקח חודש (תוסיפו לזמן הכללי שחיכיתי) עד היום בבוקר.
שמחתי לשמוע שהעניין סודר! אבל מה שפחות שמחתי לשמוע זה שעלי חלים כל תשלומי המע"מ והמכס.
אחרי שלושה חודשים לא היה לי כוח כבר להתעסק אם זה, רציתי לסיים עם זה ואמרתי לעצמי שלא שווה לי כל ההתעסקות הנוספת בשביל 80 ש"ח.
אבל לא! שום דבר לא יכול להסתיים באופן רגיל. העלות הכוללת של הכול היא 913 ש"ח! כועס

שמעתי את זה ואמרתי לעצמי לא מספיק מה שעברתי?? כמה אפשר לעשות צחוק מבן אדם? כמה?

וזה למה? בגלל החודש של העיקוב של זה החבילה שכבה במחסני המכס חודש שלם, ויש גם על זה דמי תשלום. הבהרתי את עצמי מאוד טוב לUPS שאם הסכום הזה נשאר על קנו אני ממש לא מתכונן לשלם אותו ואפילו לא שליש ממנו.

לסיכום, אני רוצה להגיד לכם שלאדם הממוצא אין זמן להשקיע בזה כמו שנאלצתי להשקיע. המזל היחיד שלי שזה היה סמוך לסוך שנת הלימודים.

עוד משהו! לאור כל זה, תחשבו טוב טוב לפני שאתם קונים משהו באינטרנט, שיש לזה השלכות וסיכונים, לא משנה מאיפה אתה קונה את המוצר, כמה הוא עלה ומאיזה חברה.

מאחל שלא יקרה לכל אחד ואחד מכם חמישית ממה שעברתי בעקבות הקנייה, אמשיך לעדכן אם לבסוף קיבלת את החבילה בלי לשלם את ה913 ש"ח האלה או שלא.
דבר אחד אני מבטיח, אני אקבל את המצערת הזאת ואלך איתם עד הסוף!

המשך יום נעים! מחייך

עריכה: שמח להודיע שאחרי כמה טלפונים APEM בחרה שלשלם את כל "הקנס" בשווי 913 ש"ח וקיבלתי את המצערת החדשה היום מחייך

טל

טייסת 119 העטלף - ביום בליל ובערפל, אנחנו טסים גם כשהציפורים הולכות ברגל.
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס
Cheetah
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Apr 20, 2008

הודעהנשלח: 21:22 ,27 יולי 2014, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

שמח לשמוע שהכל הסתדר בסוף
חבל שהיית צריך לקפוץ לתדלק בגיהנום על הדרך... מאד עצבני

!Control, control, you must learn control
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
Ice
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 21:54 ,27 יולי 2014, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

תודה, סוף סוף הכל עובד כמו שצריך בלי לפתוח פה ל עצבני בטירוף

טל

חזור למעלה
כוכבכחול
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Feb 26, 2012

הודעהנשלח: 22:42 ,27 יולי 2014, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

משמח מחייך

יש את אלה שבשבילם FC3 זה far cry ויש את אלה שבשבילם זה flaming cliffs.
חזור למעלה
RF
בוגר בית ספר לטיסה
בוגר בית ספר לטיסה

הצטרף בתאריך: Jun 13, 2006

הודעהנשלח: 0:58 ,29 יולי 2014, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

סיפור מאד עצוב אבל זה אומר לנו למעשה?

שנותנת התמיכה בארץ כלומר APEM נותנת חרא שירות וצריך לקחת את זה בחשבון בקניית מוצרי CH. לדעתי זה שקול ללקנות מחשב של ASUS בKSP / BUG / IVORY בכולם יפנו אותך לספק התמיכה הראשי שעל פי כל מה שאני שומע מחברים נותן שירות רע מאד (בלשון המעטה).

אני חושב שנותנת השירותים הללו הוא פאקטור חשוב ברכישת כל ציוד ממוחשב על אחת כמה וכמה ציוד נישה כמו עזרי סימולטורים שעולים מאות שקלים.

אני מאחל לך להינות מהמצערת.

נ.ב
חשבתי על זה לרגע, האם פס הייצור של CH עדיין עובד או שכל מה שנמכר הם סטיקים \ מצערות ישנים?

RifleFighter
רמי וייברמן

חזור למעלה
falcononeone
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Nov 23, 2006

הודעהנשלח: 2:06 ,29 יולי 2014, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

הצעה לכל מי שקונה דרך חברה מתווכת ולא ישירות מהיצרן.

לפנות קודם למתווך שמכר את מוצר, ואם השירות לא מספק(כמו במקרה הזה ששלחו שוב מוצר פגום, או שיש הרבה ביקורות שליליות לגביו) אז לפנות ישירות ליצרן.
לרוב יצרן טוב שמכבד את עצמו יעדיף לספוג את הטיפול שלא ממש הוא אחראי לו מאשר לקבל הרבה ביקורת רע ולאבד לקוחות.

קרה לי בעבר שקניתי בחנות דיגיטלית(אתר אינטרנט למעשה) מוצר של חברה שפשוט לא מבצעת משלוחים מחוץ למדינה שלה(חברה קנדית, או אמרקאית לא זוכר בדיוק),
המוצר הגיע יחסית מהר, משהו כמו שבוע אפילו פחות.
ואילו כאשר התגלתה תקלה החנות אמרו שיקח להם בערך 3-4 שבועות לטפל בזה מרגע קבלת המוצר חזרה, ושהמשלוח חזרה(אם יתוקן ואם לא) יהיה כולו על חשבוני.
יצרתי קשר עם היצרן עצמו והם אמרו שתוך שבוע מרגע קבלת החבילה יצרו איתי קשר ויגידו מה הם יכולים לעשות בנושא.
ובאמת יצרו איתי קשר בתוך שבועיים מרגע ששלחתי את החבילה, ואמרו שכנראה היה פגם אצלם ביצור והם ישלחו לי חדש לגמרה עם שליח עד הבית ללא תשלום מצידי. סה"כ לקח פחות מחודש עד שקיבלתי מוצר חדש לגמרה(כולל אחריות) וכמאט חינם(עלות המשלוח חזרה ליצרן), כאשר עם המוכר היה לוקח מעל חודש וכולו על חשבוני.

כִּי הִנֵּה יְהוָה בָּאֵשׁ יָבוֹא וְכַסּוּפָה מַרְכְּבֹתָיו
ישעיהו סו טו
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח דואר אלקטרוני לטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
Ice
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 10:57 ,29 יולי 2014, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

RF, תודה, וגם אני חשבתי על כך שהמוצרים שהם שלחו לי ישבו במחסנים זמן ממשוך.
לפני שקניתי CH התעניינתי קצת באיכותם וכל החוות דעת היו חיוביות. נאמר לי בין היתר, שהציוד של CH מחזיק לכמה שנים טובות אם נותנים לו טיפול טוב. (מאוד משתדל לנקות מאבק וכ'ו)

טל

חזור למעלה
Ice
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 12:29 ,18 אוגוסט 2014, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אז לא נגמר אם משהו חשב שכן.
היום קיבלתי מכתב מdigikey שהם רוצים לחייב אותי על המצערת שנשלחה לי מAPEM.
כנראה שAPEM חייבה את digikey במצערת שהם שלחו לי אבל בגלל שdigikey לא קיבלו משום מה את החבילה כמו שציינתי לפני, אז המכתב הזה הגיע.

עד מתי
כועס
עריכה: סודר

טל

חזור למעלה
הצג הודעות קודמות:   
שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    עמוד ראשי -> מועדון הטייסים כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 1

עבור:   
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה

ניווט מהיר
דף הבית
פורומים
גלריית התמונות
גלריית הסרטונים