קמפיין "גל עומד" בשטח ישראל - פורומים - פריפלייט 
שם משתמש:

סיסמא:

הירשם
באתר 393 גולשים:
392 אורחים ו-1 חברים!
   לחץ כאן על מנת להפוך את פריפלייט לעמוד הבית   לחץ כאן להוסיף את פריפלייט למועדפים   צפה והשתמש ב-RSS 2.0   טימספיק סימולטורים פריפלייט
עמוד הבית פורום סימולטורים גלריה הורדות סימולטורים מדריכים סימולטורים טייסות פעילות חנות קהילתית

פורום סימולטורים פריפלייט

פורום טייסות     לארכיון הפורום

חוקי הפורוםחוקי הפורום  חיפושחיפוש  קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   התחברהתחבר

עמוד ראשי -> פאלקון 4.0 -> קמפיין "גל עומד" בשטח ישראל

שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
Echo
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 17/09/2005

הודעהנשלח: 19:19 ,15 דצמבר 2013, א'    כותרת הודעה: קמפיין "גל עומד" בשטח ישראל תגובה עם ציטוט

שלום חברים
כפי שציינו שלשום בשרשור על שידור הטיסה בlive שעשינו, אנחנו עובדים בטייסת על קמפיין חדש (כחלק מגרסה חדשה של השטח) - "גל עומד". מדובר על מבצע רחב בסוריה ובלבנון במסגרת הקמפיין הדינמי של פאלקון. השטח עבר שדרוג וכעת פריסת האובייקטים והקשרים בינהם תקינים, מה שמאפשר לכוחות הקרקע לנוע כראוי, מה שבתורו הופך את הקמפיין לתקין ובר סיום (בגרסאות קודמות היו בעיות באובייקטים שמקורן עוד לפני שנים בגרסה המקורית של השטח ל SP3, הבטחתי ב readme כבר מהגרסה הראשונה שזה יטופל, ואנחנו בדרך מחייך ). כרגע אנחנו בשלב הסופי של בחינת הקמפיין אונליין.

כמובן שכמיטב המסורת שלנו, הקמפיין ריאלסטי.הוא מייצג את המצב הנוכחי בין המדינות מבחינת סדרי הכוחות, כאשר צבא סוריה מוחלש לאחר מלחמת האזרחים הארוכה, ובצד הישראלי מידלתי את כל החטיבות הסדירות עם מספרי הגדודים האמיתיים. זאת בשונה מקמפיינים הקיימים לפאלקון - אין העתק-הדבק של גדודים "לפי התחושה" או לטובת איזון gameplay . הטייסות משני הצדדים אף הן מציאותיות ופועלות מהבסיסים האמיתיים שלהן.

דוגמה (מוויקיפדיה, כל המקורות שנעשה בהם שימוש ציבוריים) - אוגדה 36 ממודלת על חטיבותיה וגדודיה עם המספרים הנכונים, עד כדי מגבלות קלות של פאלקון.

עקב הפערים באיכות הציוד, ומכיוון שלסוריה אין את היתרון הכמותי המסורתי בגלל מצבה הפנימי, הקמפיין "קל" יחסית. העובדה הזאת אפשרה לנו לבדוק שהקמפיין אכן מגיע לסיום תקין די מהר, וזאת עדיין תוך כדי בניית סד"כ מציאותי.

בהמשך יתכן שהקמפיין יקבל מספר שיפורים וישולב בגרסה הציבורית ביחד עם קמפיינים נוספים, או שהוא יוחלף בקמפיין אחר - טרם החלטנו (אני נוטה לאפשרות הראשונה).

אז לאחר שאמרתי את כל זה (ובאמת בקיצור, כי קמפיין זאת כמעט תורה שלמה) - להלן סרט מהטיסות שעשינו המהווה מעין "פרומו". שילבתי בו גם קטעים שממחישים את לוחמת הקרקע והמבנה של הקמפיין. נא צפו ב HD!

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=PlOgqzYn9M8[/youtube]

108 בפייסבוק
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס
nikos
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: May 29, 2010

הודעהנשלח: 19:50 ,15 דצמבר 2013, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

like. +1. thanks

כל צורת "כל הכבוד" אפשרית!

נ.ב
המצב במציאות של היום הוא של "לא כוחות"... לא הבנתי את התוכנית העתידית שלכם- אתה מתכוון לעשות גם קמפיינים "קשים" יותר עם מאזן כוחות שיביא לאתגר גדול יותר?
חזור למעלה
Echo
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 20:04 ,15 דצמבר 2013, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

בהחלט אפשר לעשות קמפיינים קשים יותר בתרחיש מציאותי (אך בסבירות נמוכה יותר). כרגע המלחמה היא מול סוריה במצבה הנוכחי עם תספוק איראני מוגבל. אפשר לקיים תספוק איראני מסיבי יותר, תספוק רוסי, השתתפות פעילה של הנ"ל במלחמה עם הציוד שלהם, הצטרפות חיזבאללה, הצטרפות חמאס, תרחיש מול מצריים שיהיה כבר ברמה אחרת לגמרי... זה המזרח התיכון, לא חסרות צרות מחייך

108 בפייסבוק
חזור למעלה
jarden
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Dec 21, 2011

הודעהנשלח: 21:38 ,15 דצמבר 2013, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

שאפו איתי !

כל הכבוד !!!
נראה מעניין מאד , אי אפשר לחכות כבר לשחרור של הגרסא הבאה צוחק

חזור למעלה
i_hawk
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 02/06/2005

הודעהנשלח: 22:00 ,15 דצמבר 2013, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

Echo כתב:
בהחלט אפשר לעשות קמפיינים קשים יותר בתרחיש מציאותי (אך בסבירות נמוכה יותר). כרגע המלחמה היא מול סוריה במצבה הנוכחי עם תספוק איראני מוגבל. אפשר לקיים תספוק איראני מסיבי יותר, תספוק רוסי, השתתפות פעילה של הנ"ל במלחמה עם הציוד שלהם, הצטרפות חיזבאללה, הצטרפות חמאס, תרחיש מול מצריים שיהיה כבר ברמה אחרת לגמרי... זה המזרח התיכון, לא חסרות צרות מחייך

איתי אני בעד "כל החבילה", סוריה מצרים ואפילו ירדן, כמו הקמפיינים הישנים, יאלללה בלאגן! צוחק

Asus Z-390 Prime MB, Core i7 9700K, HyperX 2x16GB 3466MHz DDR4, GTX-1060 3GB, 1TB Crucial MX500 SSD + 1TB storage, Saitek X-55 HOTAS, TIR4 pro, Dell U2412M 24'', flying at 1920x1200
חזור למעלה
ronys
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Sep 01, 2012

הודעהנשלח: 22:13 ,15 דצמבר 2013, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

מדהים.

כל הכבוד על ההשקעה
חזור למעלה
ViFF
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 23/07/2005

הודעהנשלח: 22:39 ,15 דצמבר 2013, א'    כותרת הודעה: Re: קמפיין "גל עומד" בשטח ישראל תגובה עם ציטוט

Echo כתב:
מה שבתורו הופך את הקמפיין לתקין ובר סיום

זה באמת מצוין בתור נקודת מוצא שאפשר על בסיס זה להגביר את עוצמת הקמפיין - ליצור אפשרות ל scalability.

Echo כתב:

באמת במצבם הנוכחי זה לא כוחות. הם גם מבינים את זה ויודעים להבליג על הרבה מאד דברים שאנחנו עושים להם כגון השמדת סוללות SA-19, השמדת מאגרי טילי יאחונט P-800, השמדת אתר לבניית נשק גרעיני, ויתכן עוד כל מיני מבצעים שלא שמענו עליהם עדיין.

אני בדעה שהם בם נמצאים במדיניות ההבלגה הזאת עוד מסוף מלחמת שלום הגליל של שנות השמונים, והראייה לכך הכי חזקה היא שהם עמדו בצד ולא העיזו להתערב במלחמת לבנון מס' 2 בשנת 2006.

על כן אני בדעה שצריך לבנות קמפיין שמצ'פר את הסורים בציוד יותר טוב במטוסים וציוד C^3. עד גבול מסוים כמובן, כי אם למשל היו מקבלים מטוסי קרב ממשפחת סוחוי 30 עם כל המערכות שיש לרוסים (ולא export version עם אוויוניקה נחותה כפי שהרוסים תמיד הקפידו) אז בטוח היינו דורשים מהאמריקאים למכור לנו F-22... אבל כמויות יפות של מטוסי מיג 29 וכמה טייסות בודדות של סוחוי 27 זה בהחלט סביר.

לעניות דעתי האיזון הרגיש במימד של קרבות אוויר זה כמה מטוסים בכל צד יהיו בעלי כושר נשיאה של טילי AIM-120 (ולצד הסורי יהיה את המקביל הרוסי R-77 / AA-12 Adder) כי זה באמת טיל שמפר את האיזון המערכתי כאשר לצד אחד יש אותו ולשני אין.

לגבי נ"מ אני חושב שאפשר לבנות על המערך הקיים שלהם כי הוא די מודרני: SA-19, SA-15, ולא לשכוח לתבלן עם כמה סוללות SA-10 שהיו אמורים כבר לקבל, וכל זה במקביל לציוד הישן יותר שעדיין פעיל אצלם: SA-2, SA-3, SA-6, SA-8.

הייתי ממליץ גם לבנות את חטיבות השריון לשני הצדדים כצק"ח רב משימתי שיכלול לשני הצדדים יכולת להגן על עצמם עם MANPADS (סטינגרים / SA-14-16-18 ) וגם ממונע: צ'פרל בצד הישראלי / SA-13 בצד הסורי.

זה לגבי תרחיש צפוני.

לגבי מצריים זה אחלה זירה עם המון פוטנציאל לקמפיינים רבי משתתפים מסוג Force on Force כי לשני הצדדים יש מטוסי F-16 מתקדמים, ולמיצרים יש גם את המיראז' 2000 שממודל עם קוקפיט ובד"ח ומודל טיסה סביר בהחלט. החברה ב Falcon Online הלכו על זה בגדול, אך בקמפיין שלהם Battle for Sinai היותר מודרני חסר שם קצת דיוק והיצמדות למציאות.

סתם כל מיני מחשבות. יש כאן המון אפשרויות, ופוטנציאל אדיר.
אלון
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
Echo
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 1:41 ,16 דצמבר 2013, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אלון, לא מדובר באיזון אלא במציאותיות. הגישה שלי תמיד הייתה כזאת, ויש אצלינו הסכמה על כך: מחליטים על תרחיש דהיינו על מי משתתף ומתי וממדלים את היכולות שלו בהווה. כלומר לא מדובר באיזון של הצדדים בכלל אלא מה שקובע הוא מה שקיים במציאות, ממספר הגדודים ועד לחימוש המטוסים. בעיני בפאלקון כסימולטור מה שקורה מחוץ לקוקפיט חשוב כמו הריאליזם שאנחנו רוצים בתוך הקוקפיט, והשטח נבנה בהתאם. זאת אומרת שאם תרחיש מסוים יהיה "קל" במציאות (מילה רעה מאוד למלחמה) זה בסדר גמור שהקמפיין עצמו יהיה קל בהתאם. רמות הקושי השונות יבואו לידי ביטוי בתרחישים שונים, מלחמה עם מצרים (עם הציוד האמיתי שלה) תהיה קשה יותר ממלחמה עם סוריה וקלה יותר ממלחמה עם שתיהן ביחד, וכו'...

108 בפייסבוק
חזור למעלה
ofir1016
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Oct 04, 2011

הודעהנשלח: 9:01 ,16 דצמבר 2013, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

נראה אחלה רעיון ותכנון .
אני מבין את מה שאתה אומר לגבי דימוי המציאות האמיתית גם במשחק אבל מצד שני אני מצטרף לדעתו של אלון שהרי כל הכיף בסימולטור הוא שאתה יכול קצת "להגזים " ולנפח כוחות כדי להפוך אותו למעניין יותר ולמתמשך יותר .
אם נחזור למציאות הרי שלא רק מבחינת חיל האוויר אין כוחות , השריון הסורי שפעם הפחיד אותנו הטנקיסטים (בעיקר כטראומת יום כיפור) איבד הרבה מכח ההרתעה והעוצמה שלו . ברור שגם בגזרת היבשה אם חס וחלילה יהיה עימות , נסבול אבידות קשות אך ממש לא בסדר גודל שציפינו לו לפני שלוש שנים .
שאלה חשובה יותר : האם הקמפיין יהיה זמין להורדה או להצטרפות אונליין ?
אופיר
חזור למעלה
i_hawk
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 02/06/2005

הודעהנשלח: 9:16 ,16 דצמבר 2013, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

ofir1016 כתב:
נראה אחלה רעיון ותכנון .
אני מבין את מה שאתה אומר לגבי דימוי המציאות האמיתית גם במשחק אבל מצד שני אני מצטרף לדעתו של אלון שהרי כל הכיף בסימולטור הוא שאתה יכול קצת "להגזים " ולנפח כוחות כדי להפוך אותו למעניין יותר ולמתמשך יותר .
אם נחזור למציאות הרי שלא רק מבחינת חיל האוויר אין כוחות , השריון הסורי שפעם הפחיד אותנו הטנקיסטים (בעיקר כטראומת יום כיפור) איבד הרבה מכח ההרתעה והעוצמה שלו . ברור שגם בגזרת היבשה אם חס וחלילה יהיה עימות , נסבול אבידות קשות אך ממש לא בסדר גודל שציפינו לו לפני שלוש שנים .
אופיר

נראה לי שאנשים פה שכחו משהו קטן:
פאלקון מבוסס על פיתוח קהילתי ובעצם כל אחד יכול לערוך קמפיינים כרצונו וליצור עוד ועוד קמפיינים ואפילו עוד ועוד שטחים שמבוססים על השטח הקיים אבל כוללים קמפיינים שונים (למשל ITO Strong Arab forces או משהו כזה, כמובן באישור ותיאום עם איתי...)
עבר הרבה הרבה זמן מאז שיצא לי "לשחק" עם קבצי קמפיין אבל זה דווקא קטע נחמד. אם למישהו יש זמן ובא לו ליצור קמפיינים, זה יכול להיות מעניין ולרווחת כל הקהילה.

Asus Z-390 Prime MB, Core i7 9700K, HyperX 2x16GB 3466MHz DDR4, GTX-1060 3GB, 1TB Crucial MX500 SSD + 1TB storage, Saitek X-55 HOTAS, TIR4 pro, Dell U2412M 24'', flying at 1920x1200
חזור למעלה
sharonbh
תורם/ת באתר
תורם/ת באתר

הצטרף בתאריך: Dec 19, 2007

הודעהנשלח: 15:56 ,16 דצמבר 2013, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

סרטון יפה מאוד איתי.
יהיה נחמד אם ייצא לכל טייסות הפאלקון הפעילות פה לטוס בשת"פ בקמפיין. יכול לתרום משמעותית לעניין ולריאליזם.

חזור למעלה
ofir1016
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Oct 04, 2011

הודעהנשלח: 16:32 ,16 דצמבר 2013, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

i_hawk כתב:
ofir1016 כתב:
נראה אחלה רעיון ותכנון .
אופיר

נראה לי שאנשים פה שכחו משהו קטן:
פאלקון מבוסס על פיתוח קהילתי ובעצם כל אחד יכול לערוך קמפיינים כרצונו וליצור עוד ועוד קמפיינים ואפילו עוד ועוד שטחים שמבוססים על השטח הקיים אבל כוללים קמפיינים שונים (למשל ITO Strong Arab forces או משהו כזה, כמובן באישור ותיאום עם איתי...)
עבר הרבה הרבה זמן מאז שיצא לי "לשחק" עם קבצי קמפיין אבל זה דווקא קטע נחמד. אם למישהו יש זמן ובא לו ליצור קמפיינים, זה יכול להיות מעניין ולרווחת כל הקהילה.

היי יוני
ההערה כמובן במקום, זה מה שקורה כשמנסים לקרוא ולהגיב כאשר העיניים נעצמות והמוח ללא חמצן אחרי שעות ארוכות בעבודה שמח מאד הבנתי שהכוונה לקמפיין בנוסח הקרב על סיני .
לאחר כמה שעות מנוחה הפוסט נראה אחר לחלוטין
חזור למעלה
Cheetah
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Apr 20, 2008

הודעהנשלח: 13:05 ,20 דצמבר 2013, ו'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

כל הכבוד איתי! חיכיתי הרבה זמן לחדשות טובות בכיוון הזה. שמח מאד

!Control, control, you must learn control
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
הצג הודעות קודמות:   
שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    עמוד ראשי -> פאלקון 4.0 כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 1

עבור:   
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה

ניווט מהיר
דף הבית
פורומים
גלריית התמונות
גלריית הסרטונים