טס ב DCS ? חשוב שתיכנס - פורומים - פריפלייט 
שם משתמש:

סיסמא:

הירשם
באתר 612 גולשים:
611 אורחים ו-1 חברים!
   לחץ כאן על מנת להפוך את פריפלייט לעמוד הבית   לחץ כאן להוסיף את פריפלייט למועדפים   צפה והשתמש ב-RSS 2.0   טימספיק סימולטורים פריפלייט
עמוד הבית פורום סימולטורים גלריה הורדות סימולטורים מדריכים סימולטורים טייסות פעילות חנות קהילתית

פורום סימולטורים פריפלייט

פורום טייסות     לארכיון הפורום

חוקי הפורוםחוקי הפורום  חיפושחיפוש  קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   התחברהתחבר

עמוד ראשי -> DCS World -> טס ב DCS ? חשוב שתיכנס

שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
SnakEyes
תורם/ת באתר
תורם/ת באתר

הצטרף בתאריך: Jul 11, 2006

הודעהנשלח: 0:14 ,13 ינואר 2013, א'    כותרת הודעה: טס ב DCS ? חשוב שתיכנס תגובה עם ציטוט

שבוע טוב לכולם,
לאחר שיחה עם כמה אנשים הטסים ב DCS WORLD,ונסיונות חוזרים שלי להבין לאן זה הולך
מבחינת קהילת ה DCS בפריפלייט (ללא הצלחה מרובה אני מוכרח לומר),אני מנסה לגבש עד כמה שאפשר אנשים שיטוסו על בסיס קבוע כדי שבכל זאת נוכל להתקדם לאנשהוא אם בכלל.
נכון להיום מי שבונה משימות זה אני ומור,ויש כאן קושי מסויים בבניית משימה וציוות מטוסים לפי מספר אנשים שלא ידוע אף פעם כמה באים.
אחרי כל החפירה הזו:
1.הטיסות ב DCS יהיו יומיים בשבוע,יום שני קבוע ויום נוסף שהמשימה תרוץ על שרת פרטי.
2.אותה משימה בכל שבוע תרוץ פעמיים גם לצורך תירגול.
3.מי? מטיס מה??
4.מה יכולת הזמינות שלך לטוס?
אני מקווה שמה שנכתב כאן ברור...כי להגיד לכם את האמת?הפוטנציאל הוא אדיר אם נדע לנצל אותו בצורה מיטבית,ולבנות משימה מורכבת לקהילה ואנשים לא מגיעים או חסרים,פוגעים קודם כל במשימה,וגם בבונה המשימה ולא משנה מי זה יהיה.
נ.ב
אם כבר אז על הדרך עוד משהו שמציק לי,
כל מה שאני עושה בשביל קהילת ה DCS ואני עושה הרבה,אני עושה את זה בכייף,לא מחפש תודה/תודות יש לי את האפשרות והזמן להשקיע בזה ואני עושה את זה מכל הלב ללא שום בקשת תמורה כזו או אחרת,ובכל זאת,מין הראוי היה שאנשים שכן מעורבים בטיסות ה DCS ילמדו לא רק לקרוא ולדפדף הלאה אלא גם להגיב,להעיר,להציע,ובכלל להגיב.זה מראה על איכפתיות של המגיב.סתם נקודה למחשבה קורץ

DCS WORLD-Forum Administrator
The 147 Squadron commander
טייסת 147 בפייסבוק
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס אתר הבית של הטייס
schredder
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 27/09/2005

הודעהנשלח: 0:49 ,13 ינואר 2013, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

היי עזרא,

אני שמח שפתחת את הפוסט הזה.

אני אישית לא יכול להתפנות ביום קבוע בשבוע (בשל העובדה שאני עובד במשמרות),אבל כן אוכל להגיע לאחד האימונים השבועיים בכל שבוע ואולי גם לשניהם.

אני מטיס F15C בצורה סבירה.

יש לי גם את ה A10 אך איני שולט בו עדיין.

בפינה אפלה בארון קיים גם הBLACK SHARK אך נראה לי שהוא יישאר שם בנתיים צוחק

להעלות את מניין הטיסות הסדירות לשני אימונים שבועיים זה מבורך מאוד.

אני חושב שאפשר אפילו יותר. צריכים לדעת מהי הזמינות של כל אחד שרוצה לטוס באותו יום או יומיים קדימה.
האם אפשר לפתוח יומן משימה שאיליו צריכים להתפקד ?! מי שנרשם - מתחייב ברמה האתית להגיע. מי שלא נרשם ייכנס על בסיס מקום פנוי וכו'..
כך אפשר לתכן ולבצע יותר פעילות.

אגב, המשימה שהרצנו בשבוע שעבר רצה על שרת שלא ממש אפשר התחברות של מס' שחקנים. היו המון לאגים ולפני הסוף הוא פשוט ניתק את כולם...

לאחר מכן הרצנו את המשימה על אחד המחשבים שלנו וזה עבד ללא דופי.
הבנתי שהשרת עליו רצה המשימה הוא שרת מרוחק. יש סיבה לכך ?! למה לא להריץ אותו בצורה מקומית אצלנו באופן קבוע ?!

ארדוף אויבי ואשיגם ולא אשוב עד כלותם אמחצם ולא יכלו קום יפלו תחת רגלי
חזור למעלה
Or
מדריך בית ספר לטיסה DCS

הצטרף בתאריך: 15/11/2006

הודעהנשלח: 1:49 ,13 ינואר 2013, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אני מגיע כל יום שני

טס בכל הDCS
הכי שולט בKA-50, SU-25 וSU-25T.

A-10C נשאר לי עוד מעט ללמוד
וגם בFC3, יודע לא מעט, אבל צריך עוד להתאמן.

מוביל בית הספר לטיסה במגמת מסוקים בסימולטור DCS World

חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
Mike_69th
מנהל ראשי

הצטרף בתאריך: 11/04/2005

הודעהנשלח: 2:47 ,13 ינואר 2013, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

עזרא, בשאלת הזמינות של כל אחד תמיד היה קשה לקבל משהו וודאי.
אני מציע להשתמש יותר בפונקציית היומן שנוספה כאן. יש שם אפשרות RSVP, שכדאי לאפשר כאשר מוסיפים אירוע.
זה יאפשר למי שרוצה לבוא פשוט לאשר הגעה שם ותהיה לך רשימה מסודרת של כל מי שמגיע לאותו אירוע.

רק נשאר שאנשים באמת ישתמשו בזה. זה אולי לא הכי נעים שיש אבל מי שיגיע בלי שהוקצה לו מקום- לא יובטח לו מקום בטיסה. לאט לאט ההרשמה תהפוך להרגל.
ההודעה על טיסה כדאי שתבוא מראש. אפילו לדחות איזה אחת כדי שיהיה משהו מוכן לשבוע שאחרי וכולם יקבלו הזדמנות לאשר הגעה.

בכל הנוגע ל69- זו אחת המטרות שלנו להצטרף לטיסות האלה. כידוע בינתיים F-15C בעיקר, יכול להיות שA-10C קצת גם כן.
בינתיים קשה לי להבטיח לך זמינות וזמנים מדוייקים. אני עדיין אוסף חומר כדי להביא את החברים לאותו קו. לאחר מכן נהיה כשירים.

הבנתי שיש איזה סידור לא אופטימלי עם שרת.
והיום ראיתי את זה:
http://forums.eagle.ru/showthread.php?t=99750

לא נראה שהדרישות גבוהות מדי לאפשרויות שיש לנו בארץ. הבעיה הכי גדולה היא הורדת המשימה לקליינטים מהשרת- זה דורש הכי הרבה מבחינת מהירות העלאה. אבל בסופו של דבר לא דרוש מחשב חזק מדי בשביל כל זה ולא חיבור מהיר במיוחד.
אני מציע שננסה איזה סטרס טסט אצל כל אחד מבעלי הפוטנציאל לארח טיסות ונראה איפה הכל חלק יותר. בסופו של דבר רק נרוויח פינג נמוך יותר וחיבור אמין יותר. אני חושב שיש סיכוי טוב מאוד שלא נצטרך להיות תלויים בשרת שאין אליו אפילו גישה פיזית.

מיכאל לוייב, צוות ניהול ראשי

69 הפטישים הוירטואלית הותיקה
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח דואר אלקטרוני לטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
yanivher
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Jan 07, 2013

הודעהנשלח: 9:52 ,13 ינואר 2013, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

בוקר טוב
כטייס מתחיל ומשתמש חדש באתר אני חושב שהיה טוב אם הייתה חלוקה כלשהי לרמות פעילות (דרגות?).
אני אתן לדוגמא אתר שעושה את זה לשחקני טניס. כל שחקן מגדיר את הרמה שלו וכך ניתן לאתר אדם ברמה זהה +1 -1 כדי לשחק מולו.
בנוסף, אם גם היו משימות מוגדרות לפי רמות כך שלדוגמא כטייס מתחיל אוכל לדעת למי עלי לפנות (קבוצה של חבר'ה מתחילים ברמה שלי) ולאיזו משימה להצמד (משימה שתוגדר ברמה שהגדרתי את עצמי) היה לי קל יותר לטפס בסולם הרמות ולהבין איפה אני נמצא ולאן עלי להתקדם.

בשני האחרון נכנסתי אתכם לטיסה בעקבות הזמנה של אחד המשתמשים ואף שהמחשב שלי נתקע משום מה (אני מאשים את skydrive ו dropbox שפעלו ברקע וטחנו לי את הפס בבדיקות עדכון) הבנתי די מהר שהרמה שלכם גבוהה מהרמה שלי ולצערי גם המטוס היחידי שיכולתי לשחק בו היה A-10 שהוא כפי שציינת בפוסט אחר - לא למתחילים.
אם מה שהצעתי לעיל היה קיים לדוגמא הייתי יכול למצוא את עצמי בצורה טובה יותר ולהבין מראש שאתם בעלי ניסיון רב ולאתר קבוצה מתאימה יותר לטוס בחברתה.

בהקשר של הטיסות השבועיות, כיצד אוכל לדעת מול מי אני טס?
האם הטיסה המשותפת תהיה אתגר לשנינו או שאחד מאיתנו ירגיש כמו מרצה בכיר מול סטודנט במכינה להשלמת בגרויות?
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס
SnakEyes
תורם/ת באתר
תורם/ת באתר

הודעהנשלח: 10:57 ,13 ינואר 2013, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

Mike_69th כתב:
עזרא, בשאלת הזמינות של כל אחד תמיד היה קשה לקבל משהו וודאי.
אני מציע להשתמש יותר בפונקציית היומן שנוספה כאן. יש שם אפשרות RSVP, שכדאי לאפשר כאשר מוסיפים אירוע.
זה יאפשר למי שרוצה לבוא פשוט לאשר הגעה שם ותהיה לך רשימה מסודרת של כל מי שמגיע לאותו אירוע.

היי מייק,
אני לא ידעתי שיש את האפשרות הזו בכלל RSVP, אני בהחלט אבדוק את זה עכשיו.
בנושא הקצאת מטוסים מול טייסים זו בהחלט בעיה קשה..כל מטוס צריך משימה שתפורה לו במיוחד ולמשימה בכלל..ולבנות משימה מורכבת גם ככה זה לא פשוט...ובסוף יבואו שני אנשים שהמשימה בנויה ל 4 הנה לך מתכון לאי הצלחה,לכן חשבתי ליצור משימה פעם בשבועיים ככה יותר אנשים יוכלו להגיע.
ולגבי בדיקה שרת פרטי,ניר עם נתונים טובים להעלאת משימות צריך לבדוק מצב סטרס אין ספק.

טייסת 147 בפייסבוק
חזור למעלה
amiko10
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Apr 17, 2007

הודעהנשלח: 10:59 ,13 ינואר 2013, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

A-10c שולט בצורה סבירה - אויוניקה, תקשורת, מערכות נשק. אני VJ ועובד באירועים כך שבשעות הערב אני בדרך כלל לא זמין. כבר יצא לי להאזין לכם דרך טימספיק בעוד הכלה צועדת לחופה ואני חורק שיניים שלא יכולתי להצטרף אליכם קורץ

בדרך כלל אני יודע מה האירועים שיש לי שבוע מראש אך בהתאם לשוק בישראל תמיד יש התקלות
חזור למעלה
SnakEyes
תורם/ת באתר
תורם/ת באתר

הודעהנשלח: 11:00 ,13 ינואר 2013, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

yanivher כתב:
בוקר טוב
כטייס מתחיל ומשתמש חדש באתר אני חושב שהיה טוב אם הייתה חלוקה כלשהי לרמות פעילות (דרגות?).
אני אתן לדוגמא אתר שעושה את זה לשחקני טניס. כל שחקן מגדיר את הרמה שלו וכך ניתן לאתר אדם ברמה זהה +1 -1 כדי לשחק מולו.
בנוסף, אם גם היו משימות מוגדרות לפי רמות כך שלדוגמא כטייס מתחיל אוכל לדעת למי עלי לפנות (קבוצה של חבר'ה מתחילים ברמה שלי) ולאיזו משימה להצמד (משימה שתוגדר ברמה שהגדרתי את עצמי) היה לי קל יותר לטפס בסולם הרמות ולהבין איפה אני נמצא ולאן עלי להתקדם.

בשני האחרון נכנסתי אתכם לטיסה בעקבות הזמנה של אחד המשתמשים ואף שהמחשב שלי נתקע משום מה (אני מאשים את skydrive ו dropbox שפעלו ברקע וטחנו לי את הפס בבדיקות עדכון) הבנתי די מהר שהרמה שלכם גבוהה מהרמה שלי ולצערי גם המטוס היחידי שיכולתי לשחק בו היה A-10 שהוא כפי שציינת בפוסט אחר - לא למתחילים.
אם מה שהצעתי לעיל היה קיים לדוגמא הייתי יכול למצוא את עצמי בצורה טובה יותר ולהבין מראש שאתם בעלי ניסיון רב ולאתר קבוצה מתאימה יותר לטוס בחברתה.

בהקשר של הטיסות השבועיות, כיצד אוכל לדעת מול מי אני טס?
האם הטיסה המשותפת תהיה אתגר לשנינו או שאחד מאיתנו ירגיש כמו מרצה בכיר מול סטודנט במכינה להשלמת בגרויות?

אתה בהחלט צודק בדברים שלך,ואכן ישנם פערים גדולים בהפעלה של מטוסים על כל המערכות שלהם,לכן התיכנון של הביס"ט קורם עור וגידים ויתחיל בצורה מסודרת עוד כ שלושה שבועות,אבל ההערות שלך התקבלו בברכה וניישם את זה הלאה למשימות/תרגילים הבאים.

טייסת 147 בפייסבוק
חזור למעלה
xcom
מדריך בית ספר לטיסה
מדריך בית ספר לטיסה

הצטרף בתאריך: Jan 01, 2006

הודעהנשלח: 11:57 ,13 ינואר 2013, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

טוב שעלתה ההודעה הזאת עזרא, צריך לעשות איזשהו יישור קו.

מייק וניר -
לגבי השרת, כיום עם חיבור של 1MB אפשר לארח עד 6 אנשים בשרת עם משימה פשוטה מאוד. אנחנו משתמשים בשרת המרוחק (איטליה) כי יש עליו רוחב פס אדיר שיכול להכיל בלי שום בעיה סדר גודל של 30 משתתפים, בגלל שהוא לא עושה איזושהי פעילות ולכן עדיף מבחינת עומס.

הקריסה שראינו במשימה האחרונה היא בגלל באגים שקיימים היום ב1.2.2 ולא בגלל בעיית שרת כזו או אחרת אני מקווה שהבעיות יעלמו ב1.2.3, כנ"ל גם להתנתקויות של אנשים.

יניב -
אני שמח שהחלטת להצטרף אלינו, בהודעה שלי אליך באמת לא ציינתי את הרמה שבה אנחנו טסים וזה בגלל שאנחנו עושים גם וגם, יש לנו טיסות הכירות מלמדות ויש לנו משימות רציניות ומסובכות.
אני חושב שפשוט נפלת על משימה כבדה ודורשת, אתה צודק שיש צורך להגדיר את רמת הקושי של המשימות כדי שיהיה אפשר להתאים את עצמנו ולהבא זה יעשה.

לדוגמא, בשבועות הקודמים, עזרא יצר משימות הדרכה מעולות על לזירה הדדית, שימוש נכון במערכת הניווט ועוד.
אני בטוח שדווקא במשימות האלו היית מוצא את המקום שלך בקלות ובביס"ט שנפתח עכשיו אני מניח שיהיו דברים בסגנון.

מגיע ימי שני.
רמה טובה - A-10C, P-51D, כל מטוס הקרב FC3.
רמה בינונית - KA-50, SU-25T.
חזור למעלה
yanivher
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Jan 07, 2013

הודעהנשלח: 12:32 ,13 ינואר 2013, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אני שמח לשמוע שההצעה שלי התקבלה.
ממתין בציפייה לבית הספר שיפתח (הנה משפט שלא חשבתי שיצא מפי), ובעיקר לכיתת "שלום כיתה א'".

בינתיים אני לומד את המטוס (A-10) ומתלבט אם לרכוש גם את FC3, אך חושש ממצב של "תפסת מרובה לא תפסת".
חזור למעלה
uri_ba
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Sep 17, 2007

הודעהנשלח: 12:49 ,13 ינואר 2013, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

A10.
לא יכול להתחייב על ימים - לפעמים כן, לפעמים לא. בכל מקרה, אני אודיע מראש.

יניב,
אני לא חושב שיש יותר מדי עניין בהבדלי הרמה, בעיקר בגלל שאנחנו כולנו טסים ביחד ולא אחד מול השני.

סה"F ברגע שאתה מכיר את הבסיס (בעיקר מערכות החימוש והאויוניקה) אין שום בעיה להשתלב במשימה יחד עם מוביל מנוסה. החלק הבעייתי הוא שיקול הדעת. קרי, איך נכנסים על המטרה כתלות בסוג המטרה ותמונת האיומים. וכמובן מתי לא נכנסים.

אני יכול להעיד על עצמי, ישנם תחומים במערכת הניווט של הA10 שמעולם לא למדתי אותם. אבל מצד שני, בגלל ניהול סיכונים נכון, אני כמעט ולא נופל במשימות.

אם נדמה לכם שאני ציני/סרקסטי ו/או בעל חוש הומור מעוות - לא טעיתם!
חזור למעלה
schredder
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 27/09/2005

הודעהנשלח: 13:57 ,13 ינואר 2013, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

היי,

אני עדיין עם שאלה ללא מענה...

האם, במידת האפשר לפתוח שרת בעצמנו ע"י אחד המשתתפים בצורה שתפיק תוצאות טובות עדיין תהיה סיבה להתארח בשרת אחר שמגביל אותנו מבחינת שעות השימוש בו (כך אני מבין לפי ימי הטיסות)?

בהנחה שנפתור את בעית רוחב הפס.

ארדוף אויבי ואשיגם ולא אשוב עד כלותם אמחצם ולא יכלו קום יפלו תחת רגלי
חזור למעלה
xcom
מדריך בית ספר לטיסה
מדריך בית ספר לטיסה

הצטרף בתאריך: Jan 01, 2006

הודעהנשלח: 14:00 ,13 ינואר 2013, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

השרת לא מוגבל ובעצם הוא פתוח כל הזמן.
בשבועיים האחרונים רצה בו משימת דוגפייט של P51D.
חזור למעלה
ViFF
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 23/07/2005

הודעהנשלח: 18:56 ,13 ינואר 2013, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

היי אנשים,

לגבי השרת הוא יושב בפרנקפורט בגרמניה, לא איטליה.
כמו שמור ציין זה שרת חזק מאד עם פינגים מאד טובים, ורוחב פס upload כמעט ללא הגבלה.
זה השרת של הקהילה שלנו ושל האיטלקים, מריצים עליו את התרחישים של IL2, ובי"ס טיסה של פאלקון.

הבעיות שהיו לאחרונה התחילו מאז עדכון 1.2.2 ולמעשה כל השרתים בכל הקהילות סובלים מאותם בעיות של לאגים וניתוקים, בתקווה שיפתרו את הבעיות בעידכון1.2.3 העתיד להשתחרר בקרוב.

במקביל לעבודה של DCS, אנחנו נכנסנו למו"מ עם חברת האירוח לשדרג את החומרה שלנו מבלי לייקר את השרות:
שדרוג מעבד מ core i7 920 למעבד core i7 2600
שדרוג זיכרון RAM מ 6GB לכמות זיכרון 16GB
כמו כן יש לי ולמיכה חופש פעולה להתקין תוכנות ניטור network כדי לנסות לזהות בעיות.
למור, עזרא, ואור יש גישה חופשית לשרת, לקנפג את ה DCS Dedicated Server Program ,להעלות משימות ולהריץ אותם בכל רגע נתון.

ניתן לראות עוד מידע לגבי השרת בלינק הבא:
http://www.ngz-server.de/rootserver_gchoice/rootserver_gchoice.php?type=gchoice

באופן אישי אני בשלבי סיום של התקנת DCS, A10C, FC3, P-51D על מחשב חדש (המפלצת הידועה לשימצה) ובקרוב אצטרף אליכם לטיסות בימי שני.

ViFF
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
Sleepara
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Jul 14, 2012

הודעהנשלח: 19:11 ,13 ינואר 2013, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

קודם כל אני מוכרח שוב להודות לעזרא על הקמת הטייסת והדאגה הרבה שהוא מפגין להביא ליישור קו את כל הנוגעים בדבר בין אם מדובר בבנית משימות,ההשקעה הכל כך מבורכת בסרטוני ההדרכה (מלאכה מיגעת ביותר) ובכלל ריכוז וגיבוש של כל הפעילות והפעילים. תודה נוספת מגיעה כמובן למור שגם תורם הרבה לפעילות!
לאחר דיפדופים יומיים בתקשורת של הטייסת בפורום ניתן לרכז את הכל ב-4 נקודות:
1.הטייסת אמנם קמה לפני מספר חודשים אך טרם התגבש מספר קבוע של טייסים וישנו טיפטוף של מצטרפים חדשים שמשפיע על הפעילות. אני רואה בכך ברכה אך עם זאת יש לפעול להחמרת המשמעת בכל הנוגע להתייצבות. ההתיצבות משפיע על רוב הפעילות.
2.יישור קו של רמת טיסה מינימלית והפעלת מערכות של כל הטייסים. אם קיים ספק בנוגע ליכולת המבצעית של אחד הטייסים במבנה-לא קרה דבר, בואו נחזור גם בסגנון של בית ספר לטיסה על הכל מהתחלה כי מכך מושפעת כל הטייסת. גם אם יקח עוד חצי שנה לגיבוש טייסת עם רמת טיסה טובה,בואו נעשה כן.
3.לאחר המחזור הראשון של הקורס יש להתנות צירוף של כל חבר במבחן מסוים דבר שיחייב את המצטרף לשקוד בבית ולתרגל ובמידת הצורך לפנות עם שאלות. אם לא נפעל כך נחווה כל פעם מחדש צעד אחורה.
4.לחייב כל חבר לבנות משימה אחת לפחות גם אם העניין יקח חודשיים...אני יודע שהסעיף בעייתי אבל לאחר מספר תירגולים וישיבה טובה על בונה המשימות במרוצת הזמן רבים מאיתנו יתרמו לפעילות ויורידו את העומס מהאבות הרוחניים שלנו עזרא ומור דבר שיתרום גם לחוויה שלהם כאשר יטוסו בלי לדעת את המתחולל מאחורי הקלעים.
5.איחלתי לחיילים בהצלחה.

נערך בפעם אחרונה על-ידי Sleepara בתאריך 19:15 ,13 ינואר 2013, א', נערך סך הכל פעם אחת
חזור למעלה
הצג הודעות קודמות:   
שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    עמוד ראשי -> DCS World כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 2

עבור:   
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה

ניווט מהיר
דף הבית
פורומים
גלריית התמונות
גלריית הסרטונים