הגדרות ראשוניות ל-REX - פורומים - פריפלייט 
שם משתמש:

סיסמא:

הירשם
באתר 395 גולשים:
394 אורחים ו-1 חברים!
   לחץ כאן על מנת להפוך את פריפלייט לעמוד הבית   לחץ כאן להוסיף את פריפלייט למועדפים   צפה והשתמש ב-RSS 2.0   טימספיק סימולטורים פריפלייט
עמוד הבית פורום סימולטורים גלריה הורדות סימולטורים מדריכים סימולטורים טייסות פעילות חנות קהילתית

פורום סימולטורים פריפלייט

פורום טייסות     לארכיון הפורום

חוקי הפורוםחוקי הפורום  חיפושחיפוש  קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   התחברהתחבר

עמוד ראשי -> פלייט סימולטור -> הגדרות ראשוניות ל-REX

שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
leeav_j
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Aug 09, 2009

הודעהנשלח: 14:38 ,16 אוגוסט 2011, ג'    כותרת הודעה: הגדרות ראשוניות ל-REX תגובה עם ציטוט

שלום לכולם,
הורדתי אתמול REX ל-FSX. אחרי ההתקנה הוא מבקש להגדיר לו כמה דברים ואחד מהם הוא תיקיית היעד של הקובץ FSX.CFG. לא מצאתי איפה הוא נמצא...
מישהו מכיר ויודע איך לעבוד עם הREX? תודה לעוזרים!
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס
Muli
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Jan 06, 2008

הודעהנשלח: 17:34 ,16 אוגוסט 2011, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

C:\Users\<UserName>\AppData\Roaming\Microsoft\FSX

AppData היא ספריה נסתרת. תוודא שהגדרת ב-folder options להציג ספריות נסתרות.

מולי
חזור למעלה
leeav_j
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 18:21 ,16 אוגוסט 2011, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

תודה רבה !
שאלה קטנה לגבי REX, בעיקרון לפני טיסה אני צריך להיכנס אליו ודרכו לקבוע את תנאי הטיסה ותצורותיה ומשם להתחיל טיסה?ז"א, אין צורך להיכנס לFSX עצמו?
חזור למעלה
FlamingEagle
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 25/05/2005

הודעהנשלח: 12:38 ,20 אוגוסט 2011, שבת    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אפשרי להגדיר משם הכל,
כעקרון אחרי שהתקנת את הטקסטורות בהגדרה הראשונית אתה יכול לסגור את זה לחלוטין ולהשתמש בFSX כרגיל... שזה מה שאני עושה
חזור למעלה
Muli
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 18:57 ,20 אוגוסט 2011, שבת    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

leeav_j כתב:
תודה רבה !
שאלה קטנה לגבי REX, בעיקרון לפני טיסה אני צריך להיכנס אליו ודרכו לקבוע את תנאי הטיסה ותצורותיה ומשם להתחיל טיסה?ז"א, אין צורך להיכנס לFSX עצמו?
די מדוייק.
אחרי שהגדרת/ייבאת את תוכנית הטיסה והגדרת את המז"א, אתה לוחץ Fly now! (בשורת התפריטים/לשוניות)
ואז FSX נפתח, מנוע המז"א של REX2 נכנס לפעולה כמה שניות לאחר מכן, ולבסוף חלון ה-REX2 מוקטן ל-task bar.
תקרא ב-User Manual איזה אופציות ב-REX2 צריכות להיות מסומנות כדי שייתקיים תהליך הפעלת FSX ואחריו מנוע המז"א של REX2, ובסוף הקטנה של חלון ה-REX2 אל ה-task bar. בסופו של דבר FSX רץ כש-REX2 רץ ברקע וטוען טקסטורות באופן דינמי, בהתאם למז"א בזמן אמיתי בסביבת המטוס.
זה השימוש הנכון ב-REX2! (מדלגים על שלב ה-weather אם משתמשים במנוע מז"א אחר כדוגמת ActiveSky)

אתה לא צריך להיכנס ל-FSX עצמו בעצמך, אם כל ההגדרות הנדרשות מוגדרות ב-REX2 והוא מפעיל עבורך את FSX.

הערת אגב, למינימאליסט: REX2 מבוזבז למדי אם הוא משמש רק לטעינה סטטית חד-פעמית של טקסטורות Theme.

מולי
חזור למעלה
uri_ba
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Sep 17, 2007

הודעהנשלח: 22:36 ,20 אוגוסט 2011, שבת    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

מולי, יש אפשרות לטעון את מנוע מזה"א אוטומטית עם FSX. זה מספיק? או שעדיף להריץ את התוכנה המלאה?

אם נדמה לכם שאני ציני/סרקסטי ו/או בעל חוש הומור מעוות - לא טעיתם!
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס אתר הבית של הטייס
Muli
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 19:16 ,21 אוגוסט 2011, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

uri_ba כתב:
מולי, יש אפשרות לטעון את מנוע מזה"א אוטומטית עם FSX. זה מספיק? או שעדיף להריץ את התוכנה המלאה?
להודות על האמת, אני לא מכיר את האפשרות הזאת. של טעינת מנוע המז"א של REX2 אוטומטית עם FSX. מהמעט שאני יודע נטען המנוע הדיפולטי. אני חושב ש-REX2 חייב לפעול ברקע. זה שאני לא מכיר לא אומר שזה לא קיים.
אישית, אני משתמש ב-ActiveSky Evolution כמנוע מז"א, אבל אני מגוון לפעמים עם REX2 שיש לו מנוע מז"א לא רע בכלל חוץ מזה שהמעברים בין מז"א קצת חדים אצלו לכן אני משתמש באופן רגיל ב-ASE.
כשאני משתמש ב-REX2 אני עובר את כל התהליך המלא החל מתוכנית טיסה(חוץ ממז"א) כדי ש-REX2 ישלוט בטעינת הטקסטורות המתאימות למז"א בנתיב. זה מה שכתוב במניואל וככה אני נוהג.
אני גם אוהב ב-REX2 את מפת המז"א על הנתיב (גם אם אני לא משתמש במנוע עצמו). בתחום הזה הגרפי יש ל-REX2 ייתרון על ASE כי לטעמי המפת מז"א על הנתיב ב-REX2 ברורה יותר ופחות עמוסה מזו שב-ASE.
זה אופן השימוש שלי ב-REX2. אפשר להשתמש בו רק להחליף את טקסטורות הדיפולט חד-פעמית, ברור. אבל זה מיצוי חסר של הפוטנציאל של הכלי/תוסף האדיר הזה.

מולי
חזור למעלה
leeav_j
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 10:52 ,22 אוגוסט 2011, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אני חייב להבין עוד משהו. אם יצרתי theme של מז"א בREX,וטסתי ולאחר מכן יצאתי מFSX,אז כל פעם שאכנס מחדש לFSX הוא יטען אוטומטית את הTheme הקודם שטסתי איתו?
חזור למעלה
Muli
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 22:28 ,22 אוגוסט 2011, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

כשאתה מתקין theme הוא(REX) מחליף באופן קבוע את טקסטורות המז"א הדיפולטיות המקבילות(עננים, צבעי המים/waterclass, שמים, שמש וכו').
במקביל ל-REX יש גם GEX שזה מוצר בשם Ground Environment X (של Flight 1) שמוגדר לאיזור בעולם(צפון-אמריקה, אירופה ואפריקה/מזרח תיכון: 3 מוצרים נפרדים) שעושה משהו דומה ל-REX(מחליף טקסטורות דיפולטיות) אלא שהפעם הוא מחליף טקסטורות נוף(אדמה, טקסטורות landclass וכו') לטקסטורות יותר ריאליסטיות וקרובות לאיך שזה נראה במציאות באותו איזור בעולם.
אותו עיקרון-החלפה קבועה, עם גיבוי לפני ההחלפה ואפשרות לשחזר את הגיבוי ולחזור לטקסטורות הדיפולט.
בכל פעם שתכנס ל-FSX, הוא פשוט ישתמש באותו סט טקסטורות שהתקנת-במקרה זה ש-REX התקין(כי כבר אין לו אחרות-הוא החליף/דרס אותם).
אין כאן באמת טעינה, אלא שימוש במה שכבר הותקן. אולי הטעיתי אותך כשדיברתי על טעינה דינמית של טקסטורות(זה יותר טעינה דינמית של המז"א עצמו ושימוש בטקסטורות REX שהותקנו).
לכן צדק אבי הלל בזה שאפשר למעשה להתקין את הטקסטורות של ה-theme וזהו. FSX ישתמש בהם בכל מקרה לציור מזג האוויר. הטקסטורות הן באמת עיקר המוצר, אבל יש לו יותר מה להציע מזה.

מולי
חזור למעלה
הצג הודעות קודמות:   
שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    עמוד ראשי -> פלייט סימולטור כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 1

עבור:   
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה

ניווט מהיר
דף הבית
פורומים
גלריית התמונות
גלריית הסרטונים