אז מה עם סימולטורים של שיריון? - פורומים - פריפלייט 
שם משתמש:

סיסמא:

הירשם
באתר 393 גולשים:
392 אורחים ו-1 חברים!
   לחץ כאן על מנת להפוך את פריפלייט לעמוד הבית   לחץ כאן להוסיף את פריפלייט למועדפים   צפה והשתמש ב-RSS 2.0   טימספיק סימולטורים פריפלייט
עמוד הבית פורום סימולטורים גלריה הורדות סימולטורים מדריכים סימולטורים טייסות פעילות חנות קהילתית

פורום סימולטורים פריפלייט

פורום טייסות     לארכיון הפורום

חוקי הפורוםחוקי הפורום  חיפושחיפוש  קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   התחברהתחבר

עמוד ראשי -> משחקים / נוסטלגיה -> אז מה עם סימולטורים של שיריון?

שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
triplehhh87
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Jan 22, 2009

הודעהנשלח: 19:23 ,24 אפריל 2011, א'    כותרת הודעה: אז מה עם סימולטורים של שיריון? תגובה עם ציטוט

שלום חברים,טוב אני שמתי לב שכבר הרבה זמן אין דיון על סימולטורים של שיריון טנקים וכו... ,אני ראיתי בארכיון כאן שהיה דיון אבל הוא נעלם בנבכי הזמן .אז חשבתי להתחיל דיון חדש אני בטוח שיש המון אנשים שהיו רוצים לדון על זה אבל אין עם מי .
טוב אז אי אתחיל מזה שכבר שלוש שנים בערך אני עם מתעסק עם סימולטורים ,כמובן כמו כולם התחלתי עם טייס ואז גיליתי שיש עוד.הסימ' שיריון הראשון שהתעסקתי איתו נקרא
M1 tank platoon 2 שזה על הטנק האברמס M1A2 .זה סימולטור מושקע אם לפעמים המשימות הלא היגיוניות ששולחים אותך חחח,בכל מקרה יש בו הכל ,אח"כ עברתי ל T34 VS TIGER שזה על מלחמת העולם השניה ,אני רק אציין שאני יותר אוהב לוחמה מודרנית.ואח"כ ניסיתי את ARMORED TASK FORCE 3 של חברת NOVOLOGIC אותה חברה שעשתה את דלטה פורס,ואני חייב לציין שזה פשוט סימולטור קטסטרופה.

לפני שבועיים בערך סוף סוף הצלחתי להפעיל על הויסטה את מה שנחשב לסימולטור שיריון הכי טוב שלא עולה 115 דולר בשם STEEL BEASTS GOLD EDITION .שזה באמת עולם אחר יותר ריאליסטי ממש משלב התכנון עד שלב הביצוע.

עכשיו מה שכרגע נחשב לסימולטור שיריון הכי טוב נקרא STEEL BEASTS PRO PE עכשיו זה כמובן עולה 115 דולר מכיוון שזה סימולטור מקצועי גרסה ביתית ,אותה חברה ESIM משווקת את הסימולטור המקצועי שלה לצבאות העולם למתקני אימון בגרסה שונה ,אז לכן הם שיחררו את הגירסה הביתית במחיר זה .אני בעתיד מתכוון להזמין אחד ,אם למישהו כבר יש אותו מוזמן לשתף .

בכל מקרה זה מה שאני מכיר אז מה איתכם תשתפו ,איזה סמילוטור שיריון אתם אוהבים?
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס
Muli
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Jan 06, 2008

הודעהנשלח: 20:35 ,24 אפריל 2011, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

תתאר לנו תרחיש אופייני של משחק בסימולטור שריון. מה עושים שם? אתה משחק טנק בודד? או שאתה מפקד יחידה?
עולים לעמדות ויורים על מטרות תוך החלפת עמדות? וזהו?
אתה מקבל מודיעין לתכנון לפני קרב? ומודיעין שדה תוך כדי קרב? לפי מה אתה מתמרן, אם בכלל? או שרק עולים לעמדות ויורים עד סיום המטרות?
איך זה עובד? שאלתי בכל הכיוונים כי אין לי מושג מה זה בכלל.

מולי
חזור למעלה
triplehhh87
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 21:54 ,24 אפריל 2011, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אני אספר לך על שני הסימולטורים המרכזיים שאני משתמש בהם שהם M1 TANK PLATOON 2 ו STEEL BEASTS . אני אתחיל עם M1 TANK PLATOON 2 כשמו הוא אתה מפקד על מחלקה של טנקים כלומר קבוצה של 4 טנקים ,אתה נמצא בתוך הטנק או בתור מפקד או תותחן ,הטען הוא אוטומטי אתה רק אומר לו איזה סוג תחמושת לטעון ,והנהג אתה נותן לו הוראות לאן לנסוע או שם אותו על אוטומט והוא ייסע וימקם את הטנק במקום בטוח בהתאם למיקום ולמצב. בכל מקרה אם למשל אתה בתור מפקד אז התותחן נשלט על ידי המחשב ואתה יכול להחליף עמדות בין לבין כך שהמחשב ישלוט בעמדה אחרת .ואתה יכול לעבור לשלוט מטנק לטנק .בדרך כלל במשימות אתה מקבל עוד לפיקודך מקסימום עוד שני מחלקות גם לא בהכרח של טנקים אתה יכול לקבל תחת פקודך גם מחלקה של נגמשים עם חי"ר וכו' .... בכל מקרה במשימה אתה מקבל תדריך עם מודיעין לגבי סדר כוחות של האויב ומידע ויוצא למשימה .בתור מפקד יש לך מפה שאתה מסמן ונותן פקודות והוראות יחד עם זה אתה גם מקבל סיוע ארטילרי ואווירי .וכמובן כמפקד אתה סורק את השטח וכו' ,אם התקלתה התותחן מתחיל והמחלקה פותחים בירי אם אישרת את זה וכו' .... יש שם משימות אחדות וגם קמפיינים מסביב לעולם כולל מצרים ששם אתה מגן עליהם מלוב LOL

עכשיו נעבור לSTEEL BEASTS שזהו לדעתי הסימולטור הכי ריאלסטי לדעתי ולדעת כולם .יש לך שני טנקים הM1A1 והליאופרדA4 .שם זה אותו דבר כמו שכתבתי מעל אבל יש בו הרבה דברים אחרים ,למשל אתה יכול לפקד על גדוד שלם של כלים גם שם אתה יכול להיות מפקד מחלקה או פלוגה או של כל הגדוד .עכשיו שם המודיעין תלוי בסינריו מכיוון שאין שם קמפיין יש שם רשימה גדולה של סינריוס וזה תלוי בסינריו לגבי מודיעין ,בד"כ גם הקמפיין שם זה רשימה של סינריוס והם תחת השם מבצעים . עכשיו פה יש לך מפה טקטית שזה שלב התכנון ואתה מתכנן מה כל כוח יעשה ,וכל כוח שיתקל באויב ידווח ברדיו וזה יופיע על המפה וכמובן לפי ההוראות שלך הם יכולים להגיב בירי או לסגת תלוי מה אמרתה להם. עכשיו למשל אתה יכול לשלוח מחלקה של האמרים ולתת להם הוראה לסייר והם ידווחו על מה שקורה .בתור מפקד פלוגה או גדוד אתה טנק יחיד ,אם אתה במחלקה אז אתה בקבוצה של 4 טנקים. ובזמן אמת אתה תראה על המפה הטקטית את מה שקורה ואת הכוחות כפי שדווחו ברדיו. עכשיו אם נהרס לך הרדיו אז אתה לא יכול לקבל או לשדר מה שאומר שלא תוכל להיות מעודכן בדיווחים . כמו כן אתה יכול לקפוץ מיחידה ליחידה ולשלוט בה אתה יכול לקבוע טקטיקה אסטרטגי וכו' ...,שם גם הסיוע הארטילרי יותר ריאליסטי כי אתה מסמן אזור ואז מחכה דקה שתיים עד שיפול וגם תלוי בעדיפות לסיוע ארטילרי שאתה מקבל.
אתה גם יכול לשלוט בנגמשים או האמרים אבל רק מבחינת נהיגה לא מבחינת ירי .יש לך גם נזק שאתה יכול לחטוף ותקלות וכו' .... בקיצור קצרה היריעה מלתאר .אני שם לך לינקים
הלינק הראשון הוא של STEEL BEASTS PRO שזה הסימולטור שנחשב להכי טוב זאת הגרסה המקצועית הביתית שעולה 115 דולר
http://www.steelbeasts.com/

הלינק השני הוא הסבר של החברה שיצרה את STEEL BEASTS ב שם ESIM
http://www.youtube.com/watch?v=EY7D9j9B0lc&feature=channel_video_title
כמו כן זה עמוד הוידאו שלהם
http://www.youtube.com/user/eSimGamesDtl
זה הכל לבינתיים

שמח מאד
חזור למעלה
Or
מדריך בית ספר לטיסה DCS

הצטרף בתאריך: 15/11/2006

הודעהנשלח: 21:59 ,24 אפריל 2011, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

איכשהו פריפלייט מתעסק רק בסימולטורי טיסה משום מה...למרות שיש פורומים של ארמא וכאלו..
מצד שני, ארמא ודברים דומים בדרך כלל נחשבים משחק ולא ממש סימולטור..
זה אחד הדברים שמענינים אותי שנים..מה הגדרה של סימולטור, למה לרוב זה טיסה וכו..
אבל כן יש סימולטורים לשיריון, לחיל ים וכו..כנראה שאולי זה פחות פופולרי?...היקורה שבטיס? אולי המורכבות והייחודיות שיש לכלי טיס שאין בדברים אחרים?...

בכל מקרה, אז למודרני כפי שאמרת Steel Beasts באמת נחשב לטופ. לי אישית לא יצא לנסות אותו, אבל ממה שאני יודע הוא הסימולטור שיריון המודרני הכי טוב.

בתור WW2יסט אני מכיר את הסימולטורי שיריון של התקופה יותר טוב, וההכי ריאליסטי שיצא לי לשחק בו שהיה לי זמן לזה הוא Steel Fury..אם אני זוכר נכון אין מולטיפלייר, אבל למרות זאת הוא הכי טוב לWW2.

יש גם שיריון בRed Orchestra, למרות שהשיריון הוא לא ברמת הסימולטור זה מאוד מהנה. ובקרוב יוצא RO2 והשיריון הולך להיות הרבה יותר מפורט וריאליסטי.

מוביל בית הספר לטיסה במגמת מסוקים בסימולטור DCS World

חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
Muli
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 1:21 ,25 אפריל 2011, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

triplehhh87 כתב:
אני אספר לך על שני הסימולטורים המרכזיים שאני משתמש בהם שהם M1 TANK PLATOON 2 ו STEEL BEASTS . אני אתחיל עם M1 TANK PLATOON 2 כשמו הוא אתה מפקד על מחלקה של טנקים כלומר קבוצה של 4 טנקים ,אתה נמצא בתוך הטנק או בתור מפקד או תותחן ,הטען הוא אוטומטי אתה רק אומר לו איזה סוג תחמושת לטעון ,והנהג אתה נותן לו הוראות לאן לנסוע או שם אותו על אוטומט והוא ייסע וימקם את הטנק במקום בטוח בהתאם למיקום ולמצב. בכל מקרה אם למשל אתה בתור מפקד אז התותחן נשלט על ידי המחשב ואתה יכול להחליף עמדות בין לבין כך שהמחשב ישלוט בעמדה אחרת .ואתה יכול לעבור לשלוט מטנק לטנק .בדרך כלל במשימות אתה מקבל עוד לפיקודך מקסימום עוד שני מחלקות גם לא בהכרח של טנקים אתה יכול לקבל תחת פקודך גם מחלקה של נגמשים עם חי"ר וכו' .... בכל מקרה במשימה אתה מקבל תדריך עם מודיעין לגבי סדר כוחות של האויב ומידע ויוצא למשימה .בתור מפקד יש לך מפה שאתה מסמן ונותן פקודות והוראות יחד עם זה אתה גם מקבל סיוע ארטילרי ואווירי .וכמובן כמפקד אתה סורק את השטח וכו' ,אם התקלתה התותחן מתחיל והמחלקה פותחים בירי אם אישרת את זה וכו' .... יש שם משימות אחדות וגם קמפיינים מסביב לעולם כולל מצרים ששם אתה מגן עליהם מלוב LOL

עכשיו נעבור לSTEEL BEASTS שזהו לדעתי הסימולטור הכי ריאלסטי לדעתי ולדעת כולם .יש לך שני טנקים הM1A1 והליאופרדA4 .שם זה אותו דבר כמו שכתבתי מעל אבל יש בו הרבה דברים אחרים ,למשל אתה יכול לפקד על גדוד שלם של כלים גם שם אתה יכול להיות מפקד מחלקה או פלוגה או של כל הגדוד .עכשיו שם המודיעין תלוי בסינריו מכיוון שאין שם קמפיין יש שם רשימה גדולה של סינריוס וזה תלוי בסינריו לגבי מודיעין ,בד"כ גם הקמפיין שם זה רשימה של סינריוס והם תחת השם מבצעים . עכשיו פה יש לך מפה טקטית שזה שלב התכנון ואתה מתכנן מה כל כוח יעשה ,וכל כוח שיתקל באויב ידווח ברדיו וזה יופיע על המפה וכמובן לפי ההוראות שלך הם יכולים להגיב בירי או לסגת תלוי מה אמרתה להם. עכשיו למשל אתה יכול לשלוח מחלקה של האמרים ולתת להם הוראה לסייר והם ידווחו על מה שקורה .בתור מפקד פלוגה או גדוד אתה טנק יחיד ,אם אתה במחלקה אז אתה בקבוצה של 4 טנקים. ובזמן אמת אתה תראה על המפה הטקטית את מה שקורה ואת הכוחות כפי שדווחו ברדיו. עכשיו אם נהרס לך הרדיו אז אתה לא יכול לקבל או לשדר מה שאומר שלא תוכל להיות מעודכן בדיווחים . כמו כן אתה יכול לקפוץ מיחידה ליחידה ולשלוט בה אתה יכול לקבוע טקטיקה אסטרטגי וכו' ...,שם גם הסיוע הארטילרי יותר ריאליסטי כי אתה מסמן אזור ואז מחכה דקה שתיים עד שיפול וגם תלוי בעדיפות לסיוע ארטילרי שאתה מקבל.
אתה גם יכול לשלוט בנגמשים או האמרים אבל רק מבחינת נהיגה לא מבחינת ירי .יש לך גם נזק שאתה יכול לחטוף ותקלות וכו' .... בקיצור קצרה היריעה מלתאר .אני שם לך לינקים
הלינק הראשון הוא של STEEL BEASTS PRO שזה הסימולטור שנחשב להכי טוב זאת הגרסה המקצועית הביתית שעולה 115 דולר
http://www.steelbeasts.com/

הלינק השני הוא הסבר של החברה שיצרה את STEEL BEASTS ב שם ESIM
http://www.youtube.com/watch?v=EY7D9j9B0lc&feature=channel_video_title
כמו כן זה עמוד הוידאו שלהם
http://www.youtube.com/user/eSimGamesDtl
זה הכל לבינתיים

שמח מאד
נשמע מגניב. האמת שאני קצת מכיר שריון(מ"פ טנקים), וזה יכול להיות מאד מעניין, יכול להיות שארכוש את ה- STEEL BEASTS PRO. נראה. בנתיים זה ב-wish list

מולי
חזור למעלה
acef
תורם/ת באתר
תורם/ת באתר

הצטרף בתאריך: Jan 24, 2007

הודעהנשלח: 1:32 ,25 אפריל 2011, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

מולי, כנראה רוב מי שפה אחרי צבא איכשהו קשור לשריון (אני גם קצין שריון לשעבר)... כנראה לא סתם הגענו לשריון ואוהבים סימולטורים.... צוחק
אם תרכוש אותו, תן את דעתך עליו, כמה ראליסטי וכמה מעביר את התחושה האמיתית.
אם הוא יהיה טוב אולי גם אני ארכוש, ונשחק אונליין (אני אהייה טנק 3 בפלוגה מחייך)

108 בפייסבוק
חזור למעלה
69LSD
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Aug 07, 2006

הודעהנשלח: 2:22 ,25 אפריל 2011, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

יותר ריאליסטי מהסימולטור בג'וליס זה בטוח צוחק
אם אכן תרכשו, אשמח לאייש את 3ב'
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס אתר הבית של הטייס
Muli
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 2:35 ,25 אפריל 2011, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אני רואה שהגדוד לאט לאט מתכנס... שמח מאד

מולי
חזור למעלה
uri_ba
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Sep 17, 2007

הודעהנשלח: 2:37 ,25 אפריל 2011, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

חבורה של שיריונרים מכורים.. מה קרה המילואים לא מספיקים לכם?? מחייך

SB פותח עבור צבא דנמרק במקור כסימולטור לטנקי הלאופרד A4DK שלהם.
אח"כ נכנסו גם גרמניה וספרד לעניין ולכן הלאופרד (על כל דגמיו) מדומה שם בצורה הטובה ביותר (כולל "קוקפיט" תלת מימדי). בגדול גרסאות ה 4 וה-5 מדומות במשחק (גרמניה, ספרד ודנמרק) ויש גם כמה נגמ"שי נ"ט (גומת הבראדלי) ואבראמס. והריאליזם בהתאם...

אם נדמה לכם שאני ציני/סרקסטי ו/או בעל חוש הומור מעוות - לא טעיתם!
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס אתר הבית של הטייס
triplehhh87
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 2:49 ,25 אפריל 2011, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

או יופי אני רואה שבאמת לאט לאט הגדוד מתכנס חחח ,אגב 69LSD גם אתה התנסתה בסימלטור בג'וליס? אני הייתי שם לפני חודש במלואים אני חשמלאי מרכבה בתפקידי .יום אחד הייתי הנהג\תותחן כי היה חסר אחד ויום אחרי זה הייתי נהג נגמ"ש , סימולטור איום אבל יש לו פונטציאל אם ישפרו אותו .השארתי גם כמה הערות מה צריך לשפר אני מקווה שלפחות יקראו את זה המפתחים שמח מאד
בכל מקרה אם נצליח לשכנע את משרד הביטחון לרכוש את הסימלוטור המקצועי של STEEL BEASTS אז המפתחים יוסיפו את המרכבה ועוד כלים צה"לים ,מה שאומר שגם הגרסה הביתית תוכל להנות מהתוספת הזאת,אז מי רץ לשכנע את אהוד ברק? חחחח חחח...
חזור למעלה
הצג הודעות קודמות:   
שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    עמוד ראשי -> משחקים / נוסטלגיה כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 1

עבור:   
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה

ניווט מהיר
דף הבית
פורומים
גלריית התמונות
גלריית הסרטונים