לכל גולשי PreFlight - פורומים - פריפלייט 
שם משתמש:

סיסמא:

הירשם
באתר 431 גולשים:
431 אורחים ו-0 חברים!
   לחץ כאן על מנת להפוך את פריפלייט לעמוד הבית   לחץ כאן להוסיף את פריפלייט למועדפים   צפה והשתמש ב-RSS 2.0   טימספיק סימולטורים פריפלייט
עמוד הבית פורום סימולטורים גלריה הורדות סימולטורים מדריכים סימולטורים טייסות פעילות חנות קהילתית

פורום סימולטורים פריפלייט

פורום טייסות     לארכיון הפורום

חוקי הפורוםחוקי הפורום  חיפושחיפוש  קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   התחברהתחבר

עמוד ראשי -> מועדון הטייסים -> לכל גולשי PreFlight

שליחת הודעה חדשה   ההודעה נעולה. אינך יכול לכתוב תגובות או לערוך את ההודעה, אם אתה כתבת אותה
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
שי_אלעזר
תורם/ת באתר
תורם/ת באתר

הצטרף בתאריך: Aug 31, 2006

הודעהנשלח: 14:20 ,15 נובמבר 2007, ה'    כותרת הודעה: לכל גולשי PreFlight תגובה עם ציטוט

כמה דברים שאני חווה כאן בפורום במשך חודש +:

1. בן (AKA Eagle_King), אומר הרבה דברים שלא מוצאי חן בעיני רוב הפורום.
תעזבו את הבן אדם בשקט! הוא לא קילל (טוב אולי פעם אחת אבל הוא צדק!), זכותו להגיד מה שהוא רוצה בכל דיון ובכל נושא בלי שירדו עליו ויקטלו אותו.
כמו בדיון שלי על הדגמים, הוא אמר שבפורום "דגם" יש דגמים יותר יפים ואני חושב שהוא צודק. אני לא מתיימר להיות והפעמיים בשנה שאני בונה דגם לא הופך אותי למומחה.
אז באמת דיי תעזבו אותו בשקט.

2. תטפלו כבר ב su25.
אני חושב שלכל הדעות הוא מעצבן.
אחרי שכל פעם מעירים לו לקרוא את הFAQ הוא עדיין לא עושה את זה וכל פעם פותח דיון חדש בנושא אחר שכבר ענינו לו או שאותו נושא מופיע כבר בפורום.
תנו לו באן או משהו כזה.

ובאותה נימה, אולי תמנו כבר מנהל פורום לפורום "פלייט סימולטור"?
דיון בתמונות מלא בשטויות שצריכות להימחק, כמה FAQ שצריכים לאחד לFAQ אחד.
מלא הודעות שצריכות להימחק בדיונים השונים, וכו'.

אשמח לקבל את תגובת רועי ושאר המנהלים.

בברכה,

שי אלעזר, בן אדם שאכפת לו אבל כבר מתחיל להתאכזב מהפורום.

Windows 7 Ultimate 64bit
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח דואר אלקטרוני לטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
Setup
בוגר בית ספר לטיסה
בוגר בית ספר לטיסה

הצטרף בתאריך: 27/05/2005

הודעהנשלח: 16:22 ,15 נובמבר 2007, ה'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

שי,
לדעתי זה לא המקום והצורה להעלות את חלק מהטענות שלך,
גם אם חלקן מוצדקות.
לדעתי היית צריך לפנות למנהלים בפרטי שיטפלו בזה באופן ראוי ושקט יותר מהאופן הקצת צעקני
של ההודעה שלך, שבעצמה לא נעימה ולא מוסיפה לאתר (שוב, גם אם אתה צודק בחלק מהטענות).
רון

Private Pilot - Single Engine Land. American PPL
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס
SoNiC306
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 25/05/2005

הודעהנשלח: 16:53 ,15 נובמבר 2007, ה'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

כל נושא יטופל לגופו לדעתי בתור מנהל פורום AF.

מיכאל גרובמן
צוות ניהול ראשי
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח דואר אלקטרוני לטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
Eagle_King
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 15/08/2005

הודעהנשלח: 19:28 ,15 נובמבר 2007, ה'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

שי שי שי..
לא הבנת בכלל נכון את מה שאמרתי בסוף
הדגם שלך מצוין!
אבל התכוונתי לשחר גם שהוא בתור חבר טוב שלי שיש דגמים כאלו גם באתר דגם ושיקבל השראה מהם.
ככה גם לגביך תוכל ללמוד מהם!
אם נפגעת אני מתנצל זה לא מה שבאתי להגיד.
הדעה שלי אך ורק על חוות דעת מקצועית.
נכון... קיללתי,
אני מתנצל וכבר לא יכולתי להחזיק מעמד.
ובקרוב אולי תיהיה לכם הפתעה....
ולגבי הסוחוי 25.
אני יכול להגיד לך מתוך שיחה שערכתי עם רועי אתמול, הצוות ניהול משתמש באיפוק נגדו כי יכול להיות שהוא בנאדם בעל מגבלויות משלו וקשה לא להתבטא.

בן קלי.
צוות ניהול ראשי פריפלייט.
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח דואר אלקטרוני לטייס אתר הבית של הטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
Mike_69th
מנהל ראשי

הצטרף בתאריך: 11/04/2005

הודעהנשלח: 20:35 ,15 נובמבר 2007, ה'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

1. כולנו צריכים ללמוד עוד קצת איפוק ועוד קצת סובלנות.
בחייאת אנשים- דעות הן רק דעות. ביחוד בשיחות רגילות שלא על נושאים ברומו של עולם.
במיוחד בפורום.
תהנו משיחות. אל תלחמו.

2. SU25 נטול כוונות רעות. אז הבנאדם כותב עם שגיאות. ביג דיל.
אנחנו חיים איפה שאנחנו חיים ועלינו להבין שבכל מקום תמיד יש אנשים בעלי תפיסה שונה אחד מהשני, בכל תחום שהוא.
שוב- סובלנות.
אישית אני יכול לומר שאנסה כמה שיותר לתקן את הכתיב לנוחות כולנו.

מיכאל לוייב, צוות ניהול ראשי

69 הפטישים הוירטואלית הותיקה
חזור למעלה
Maverik
מדריך בית ספר לטיסה
מדריך בית ספר לטיסה

הצטרף בתאריך: Jun 30, 2006

הודעהנשלח: 0:05 ,16 נובמבר 2007, ו'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

לאחר שאני קורא את הדיון הזה יש לי כמה דברים להגיד-

שי, אם יש לך מה לבוא ולומר אתה יכול לבוא ולומר את זה באופן אישי לאחד המנהלים. כפי שרון אמר, לא המקום ולא הזמן להגיד רוב הדברים שאמרת כאן. חוץ מלעורר מהומות אתה לא תצליח לעשות שום דבר אחר בדיון הזה.

אם אני צריך לתת באן למישהו , למנות מישהו למנהל או כל החלטה מנהלתית אחרת אני אעשה אותה ביני לבין עצמי או ביני לבין שאר המנהלים. לא חושב שיש עילה לכך שאני צריך לתת לך דו"ח מצב על מה שהולך בפרייפלייט ולהתנצל על משהו.

אני לא חייב לך ולאף אחד אחר שום דבר ולכן הייתי מציע להרגיע את הטונים ומהר .

לגבי SU-25, יש להבין שמדובר בנער שהוא עולה חדש וקצת קשה לו עם העברית. זה לא שהוא עושה דווקא אלא הוא מנסה ומשתדל ולפעמים עושה טעויות אך הוא מנסה לעבוד עליהן ואני לא חושב שאנחנו צריכים להתנהג בכזאת אסרטיביות כלפי המשתמש הזה.

IAF.101~Maverik

[img:746acf7302]http://img78.imageshack.us/img78/4672/sig3cb1.gif[/img:746acf7302]

סמ"ט א' בטייסת 101- טייסת הקרב הראשונה

גיא יוגב- מנהל פורומים ראשי-פריפלייט
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
שי_אלעזר
תורם/ת באתר
תורם/ת באתר

הצטרף בתאריך: Aug 31, 2006

הודעהנשלח: 0:35 ,16 נובמבר 2007, ו'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אני לא אומר שהמנהלים חייב לי או למישהו אחר דין וחשבון בפורום הזה.

אבל למען הסדר הטוב אולי כדיי לשים מנהל בפורום פלייט סימולטור כדי שיהיה מישהו עם האצבע על הדופק.

ולא מפריע לי שגיאות כתיב, (יכול לקרות לכולנו), מפריע לי שמישהו פותח דיון שחרשו עליו איזה 100000 פעמים ויש עליו תשובה בFAQ ובכל זאת בן אדם פותח דיון על שטות (אולי לא בשבילו) שיש על זה מדריך. (ראו דוגמא: "איך מתחברים לשרוול?").

בן, אני לא נפגעתי מדבריך, ממש לא.
אני לקחתי את דבריך לתשומת ליבי ואני איישם אותם על הדגם הבא שלי.

תודה רבה על העצות.

Windows 7 Ultimate 64bit
חזור למעלה
pilotxf-16c
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Sep 16, 2007

הודעהנשלח: 19:00 ,16 נובמבר 2007, ו'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אני חושב ששי צודק!
אמנם נכון אם כל אחד יעלה את הטענות שלו יהיה בלאגן אבל מה ששי ציין חריג וכדי לקחת פה דברים בידיים.
אני לא הרבה זמן פה ואין לי הרבה תלונות אבל שי העלה פה נקודה חשובה מאוד סימן קריאה

בברכה,
ירין.
חזור למעלה
YINON
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Jun 21, 2007

הודעהנשלח: 19:05 ,16 נובמבר 2007, ו'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

עם זה שהיה לי מריבה איתך אני חושב שאתה צודק. זאת זכותו של בנאדם להביע את דעתו.
הוא לא קילל ולא חרג משום נושא אבל יש עליו סטיגמה לא טובה בפורום.
כל מי שצריך-תעזבו אותו במנוחה. כועס
חזור למעלה
Mike_69th
מנהל ראשי

הצטרף בתאריך: 11/04/2005

הודעהנשלח: 20:52 ,16 נובמבר 2007, ו'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אם רק יכולנו לדעת מה אנשים ירשמו לפני שהם עושים זאת.
הי רועי הנה רעיון, אולי איזה תוספת שתתן למנהלים לראות מה קורה בזמן אמת בפורום ולעקוב אחרי כל אחד שרשם הודעה כרגע כדי שנוכל למנוע ממנו לרשום משהו שלא ימצא חן בעיני מישהו אחר, כדי שחס וחלילה הם לא יתחילו (לא עלינו) לשוחח! ולהחליף דיעות ורעיונות!

אבוי לנו...

(וכן...אני לא רציני)

מיכאל לוייב, צוות ניהול ראשי

69 הפטישים הוירטואלית הותיקה
חזור למעלה
IAF_Phantom
מדריך בית ספר לטיסה
מדריך בית ספר לטיסה

הצטרף בתאריך: Mar 13, 2006

הודעהנשלח: 21:10 ,16 נובמבר 2007, ו'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

פה זה לא "מועדון אקסלוסיבי" רק לבעלי IQ מעל 120 / סטיק קוגר / עברית תקינה.
מפריע לך שמשהו טועה בכתיבה כזאת או אחרת? שלח לו הודעה, תקן לו טעויות, למד אותו מה הכללים בצורה יפה. לבייש אותו ברבים בדיון ציבורי ועוד לטעון שהוא הרע בפורום ובגללו הפורום "מתדרדר" ? זה ממש לא לענין. וגם לא נכון.

כולנו פה כדי ללמוד ולטוס ביחד בכייף. כולנו היינו פעם "צעירים" (בגיל או ניסיון) . כולנו שאלנו שאלות שלמי שיש ניסיון הם נראות מובנות מאליהם.
לצעירים אני מתייחס בסלחנות - הם לא מכירים (וחודש בסימולטור / קהילה זה זמן אפסי) . ל"וותיקים" אין פריוולגיות כאלה - הם אמורים לדעת לא לעשות שטויות.
לפי תפיסת העולם שלי, ה"וותיקים" צריכים לקחת חסות על ה"צעירים" ולהראות להם את הדרך הנכונה. ככה לימדו אותי.

YINON, זכותו של כל אדם להביע את דעתו - נכון. מזה נובע שגם זכותם של כל השאר להביע את דעתם - גם אם שונה מדעתו של הנ"ל. וזה מה שאנחנו עושים פה.

watch your six, i'm behind you
חזור למעלה
pilotxf-16c
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 22:21 ,16 נובמבר 2007, ו'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

IAF_Phantom
אתה צודק מאוד וכל מה שרשמת הוא נכון בעיניי.
אבל כולם צריכים לסכם שברגע שיש שאלה עונים וכמו שקרה שבן (eagle king) אמר שיש דגמים יותר טובים ויפים מאשר של שי אז שי הסכים איתו! שיהיה ברור וכל השאר התנפלו על בן..
זאתי הערה וזאת זכותו שי פתח תגובה זו משום שרצה לשתף אותנו ולא כדי שנריב של מי יותר טוב או לריב עם מישהו שרשם הערות לא במקום.
אחר כך אי אפשר להתלונן על הרמה פשוט תמנעו את כל זה ותתמקדו אך ורק בנושא של הפורום ולא בשטויות אחרות כל אחד יכול למנוע זאת סימן קריאה

בברכה,
ירין.
חזור למעלה
Maverik
מדריך בית ספר לטיסה
מדריך בית ספר לטיסה

הצטרף בתאריך: Jun 30, 2006

הודעהנשלח: 22:37 ,16 נובמבר 2007, ו'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

לכל אלה שחושבים שאנחנו פה על תקן למנוע דברים מבעוד מועד...

אינני יכול לצפות מראש מה יהיה הלך הרוח של אנשים. ואם בן יחליט להשתלח או להגיד את דיעותיו בפומבי שלא יצפה שלא יהיו אנשים שלא יגיבו לו. אינני מצדיק אף אחד מן הצדדים אבל אני חושב שהעליהום הזה בזמן האחרון כנגד מנהלים הוא לא מוצדק ומעבר לזה הוא גם מגעיל.

המנהלים שוקדים פה מיום ועד ליל כדי לדאוג שלכם תהיה סביבה נוחה ומה הם מקבלים בתמורה? דיונים בסגנון הזה שכל מטרתם היא להשמיץ את פועלם וייצוגם של המנהלים. האם ידעתם שהרבה וויכוחים ומריבות נמחקו ונחתמו פה עוד לפני שבכלל ידעתם עליהן? האם ידעתם שהמנהלים נפגשים כמעט מדי שבוע לשיחת הנהלה שבה מדסקסים את הכל ומדברים על הבעיות האחרונות בפורום ובאתר? ידעתם שהמנהלים משפרים את צוות הניהול על מנת שאתם תוכלו להינות מכך?

במקום לבוא ולהתלונן כל הזמן ולהתחיל לבכות שהרמה פה נמוכה (מה שלדעתי ממש לא נכון) אולי הגיע הזמן שאתה, כן כן, אתה תעשה פה משהו. וכשאני מדבר על אתה- אני מדבר על כל אחד שישר בא ותוקף פה את כולם. כולם נהיים חכמים גדולים כשהגיע הזמן להאשים מישהו. אבל כשצריך לקחת אחריות על מעשים פתאום כולם מתחמקים.

כאשר אני טועה, שוגה או בוחר בדרך שלא נכונה אני לוקח צעד אחורה ומתנצל. אולי לא ישר אבל בסופו של דבר אני מבין את הטעות שלי- "לנצחונות בנים רבים אך לכשלון רק אב אחד". אך זה לא הגיוני שכל פעם יצוץ אדם חדש ( לרוב זה אותם אנשים) וינסה לערער פה את שלוות הפורום.

עליי זה לא מקובל!

קחו את הדברים שלי לתשומת לבכם, כי למעשה לי מתחיל להימאס.

IAF.101~Maverik

[img:746acf7302]http://img78.imageshack.us/img78/4672/sig3cb1.gif[/img:746acf7302]

סמ"ט א' בטייסת 101- טייסת הקרב הראשונה

גיא יוגב- מנהל פורומים ראשי-פריפלייט
חזור למעלה
afik_t_king
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Oct 25, 2006

הודעהנשלח: 23:31 ,16 נובמבר 2007, ו'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

Maverik, מילים כדורבנות.

כל אחד יכול לפתוח דיון של "הצעות ייעול לפורום". אבל הגיע הזמן שכל אחד ייקח צעד אחד אחורה, וייבחן מה הוא כתב בעבר, ואיך הוא יכול לשפר.
במקום להתחיל ויכוח או שיחה על גבי הפורום בנושאים שלא מתאימים לכך (כמו בדיון התמונות), המשיכו את השיחה בפרטי.
אם אתם רואים מישהו שטעה, עשה שגיאות כתיב, או כותרת לא נכונה, העירו לו בצורה יפה, ותאמינו לי שבפעם הבאה הוא ישתדל.
אם אתם רואים תגובה או נושא שמעצבנים אותכם, או שתגיבו ברוגע, או שפשוט תתעלמו ואל תגיבו. אותו הדבר בנוגע לדיונים או תגובות לא במקום- במקום לפתוח דיונים כאלו, פשוט לשלוח הודעה פרטית לאחד מהמנהלים. הם יודעים מה הם עושים.

שי_אלעזר, בנוגע למה שאמרת. בן אמר כמה דברים לא במקום, והעירו לא על זה. הוא לא קיבל באן, ושום דבר דומה. כתבת שהוא קילל פעם אחת וזה היה מוצדק, לא צריך לקלל בכלל. אפשר להשתמש בשפה נעימה יותר.
בנוגע לsu25, אני דיברתי איתו באיסיקיו, ונכון, הוא די צעיר. זה לא שיש לו שגיאות כתיב מטורפות שאי אפשר להבין, יש לו שגיאות כתיב. אנחנו מעירים לו על זה, ולרוב הוא מתקן. אם ישר ניתן לו באן כמו מה שהצעת, זה סתם ירגיז, ויהפוך את הפורום בעיניו למקום לא ידידותי. במקום זה, אפשר לדבר איתו בפרטי, ולבקש ממנו שישתמש בתוכנת איות או משהו בסגנון.

בכל מקרה, דיונים כאלו נפתחו כבר כמה פעמים, ולפי דעתי הם לא צריכים להיפתח בכלל. לכל מי שיש טענות, מוזמן לשלוח אותם בפרטי לאחד המנהלים, ולא לפתוח דיון על גבי הפורום, שלבסוף יגרור ויכוח.
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח דואר אלקטרוני לטייס
pilotxf-16c
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 23:43 ,16 נובמבר 2007, ו'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

כולכם צודקים עכשיו אחרי שכולנו מיצינו והבנו זאת טוב טוב הייתי מציע לנעול פורום זה חץ

בברכה,
ירין.
חזור למעלה
הצג הודעות קודמות:   
שליחת הודעה חדשה   ההודעה נעולה. אינך יכול לכתוב תגובות או לערוך את ההודעה, אם אתה כתבת אותה    עמוד ראשי -> מועדון הטייסים כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 2

עבור:   
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה

ניווט מהיר
דף הבית
פורומים
גלריית התמונות
גלריית הסרטונים