VIAF- פתיחה מחודשת - פורומים - פריפלייט 
שם משתמש:

סיסמא:

הירשם
באתר 379 גולשים:
378 אורחים ו-1 חברים!
   לחץ כאן על מנת להפוך את פריפלייט לעמוד הבית   לחץ כאן להוסיף את פריפלייט למועדפים   צפה והשתמש ב-RSS 2.0   טימספיק סימולטורים פריפלייט
עמוד הבית פורום סימולטורים גלריה הורדות סימולטורים מדריכים סימולטורים טייסות פעילות חנות קהילתית

פורום סימולטורים פריפלייט

פורום טייסות     לארכיון הפורום

חוקי הפורוםחוקי הפורום  חיפושחיפוש  קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   התחברהתחבר

עמוד ראשי -> תעופה וביטחון -> VIAF- פתיחה מחודשת

שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
afik_t_king
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Oct 25, 2006

הודעהנשלח: 10:48 ,22 אוקטובר 2007, ב'    כותרת הודעה: VIAF- פתיחה מחודשת תגובה עם ציטוט

לאחר חקר רב בנושא, חשבתי על הרעיון של פתיחת VIAF בצורה יותר פתוחה, יותר גדולה, ויותר מפותחת, עם הרבה אנשים, חברי צוות, ועוד דברים נוספים שהיו או לא היו.
בשביל כך צריך שיתוף פעולה של הטייסות הוירטואליות, וכמו כן של טייסים, וחברים בפורום.

אני יודע שיש כבר VIAF, אבל הוא שייך לVFS, ומתמקד בפלייט סימולטור, ואינו כל כך גדול ופעיל כמו מה שהיה VIAF בעבר. לכן דור אני לא רוצה תגובות בנושא הזה, אני מציע רעיון שונה לגמרי, המיועד לסימולטור אחר לגמרי. תודה.

VIAF יהיה גוף כללי, המתמקד בפאלקון, ובטייסות הוירטואליות הקיימות. כאשר מישהו רוצה להצטרף, הוא יצטרך לעבור קורס טייס, שלאחר מכן הוא יוכל להצטרף לאחת מהטייסות הוירטואליות (אבירי הצפון, העקרב, ואולי עוד בעתיד, מי יודע...).
המטרה היא שלא לכל טייסת יהיה ביה"ס לטיסה משלה, אלא יהיה ביה"ס לטיסה כללי שיהיה שייך לVIAF, שבו הוא ילמד את הדברים הבסיסיים וגם חלק מהמתקדמים בטיסה.
לאחר סיום קורס הטייס, החניך יקבל מידע עדכני על הטייסות הוירטואליות, ובכך יוכל לבחור לאיזו טייסת להצטרף. כמובן שהטייסות הוירטואליות יכולות להפעיל קא"מ בסגנון של אבירי הצפון, שבכך הם יוכלו להכשיר ולהעשיר את ידע החניך שהולך להצטרף לטייסת, בידע ייחודי לטייסת, ו"להתאים" אותו לצרכיה השונים.

האפשרויות הם אינסופיות!

כמו כן ניתן להכשיר מפקדי בסיסים, פקחי טיסה, וממש ליצור היררכיה וירטואלית, עם בעלי תפקידים כמו חיה"א במציאות. אבל בשביל כך צריך אנשים שיצטרפו וישתפו פעולה.

גם עכשיו לאחר שחרור שטח ישראל החדש לפאלקון, ופירסום הנדב"ר של חיה"א, יחד עם אזורי הטיסה ועוד, הריאליסטיות של VIAF יכולה להיות הרבה יותר טובה!

המטרה היא שהטייסות הוירטואליות לא יהיו נפרדות, אלא יהיו מגובשות, וניתן גם לפתוח טייסות נוספות, שלא דווקא יהיו מיוחדות וחדשניות, אלא פשוט להגדיל את הטייסות בפאלקון, ובכך אולי אפילו ליצור את כל הטייסות של חיה"א הישראלי.

מה בעצם יעשו בVIAF?
כל הטייסות הוירטואליות יעבדו בשיתוף פעולה.
מה שאומר שיהיו מפקדי בסיס, ופקחי טיסה לאותם הבסיסים, שבכך הטייסות של אותו הבסיס יוכלו לעבוד באותו הבסיס בשיתוף פעולה.
לדוגמא שתי טייסות השייכות לרמת דוד, יטוסו למבצעים מרמת דוד עם אותו פקח טיסה, ועם אותה מערכת.
בכך ניתן גם להוציא מבצעים משותפים, שטייסת אחת תוקפת מטרות קרקע, בזמן שהשניה "מפנה את הדרך", ודברים בסגנון הזה. כמובן שהטייסות יוכלו להוציא טיסות פרטיות משלהם, אך יהיו "אירועים" בתדירות גבוהה יחסית שכך הטייסות יבצעו משימות בשיתוף פעולה באותו שרת. ובכך הטייסות יעבדו בשיתוף פעולה, ולא כל אחת מנותקת מהאחרת.
כמו כן יהיה שיתוף פעולה לא רק בטיסות ובמבצעים, אולי אפילו גם בידע.

זהו בעצם הרעיון הכללי שאני הצעתי.
תגובות, הצעות, תוספות, ושיפורים יתקבלו בברכה.

מקום ראשון!

נערך בפעם אחרונה על-ידי afik_t_king בתאריך 13:44 ,24 אוקטובר 2007, ד', נערך בסך הכל 4 פעמים
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח דואר אלקטרוני לטייס
claud
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Mar 22, 2007

הודעהנשלח: 10:56 ,22 אוקטובר 2007, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

ישנה אפשרות גם ל-LOCKON ?
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
afik_t_king
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 10:57 ,22 אוקטובר 2007, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

claud כתב:
ישנה אפשרות גם ל-LOCKON ?

עריכה: כרגע זה בגדר רעיון, אבל לא נשתמש בסימולטור לוקאון או בסימולטורים אחרים, אלא נתמקד בסימולטור פאלקון בלבד. לא הוחלט כרגע איזה גרסא.

נערך בפעם אחרונה על-ידי afik_t_king בתאריך 12:56 ,22 אוקטובר 2007, ב', נערך סך הכל פעם אחת
חזור למעלה
RF
בוגר בית ספר לטיסה
בוגר בית ספר לטיסה

הצטרף בתאריך: Jun 13, 2006

הודעהנשלח: 11:10 ,22 אוקטובר 2007, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

נשמע ממש טוב! קיים כבר בצורה מסויימת בIL2 (כנס לפורום IL ותראה תרחישים עברו...) לגבי פאלקון... איזו גרסה? עוד מעט RV כנראה יהייה יציב ואז יהייה אפשר לעשות את זה עליו (אפשר לדבר דרך הRV...) אפשר אולי על AF בנתיים אבל לפי דעתי כדאי שנתחיל בקטן כלומר תרחיש שבו טסים אחד עם/נגד השני להתקפת מטרות כולשהי... להתחלה. מה דעתכם?

RF

RifleFighter
רמי וייברמן

חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס
afik_t_king
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 11:17 ,22 אוקטובר 2007, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אני חשבתי גם על AF, בגלל המולטיפלייר היציב.

אבל כדי שזה יצליח, צריך שיתוף פעולה של הטייסות הוירטואליות.
אני לא אומר לפרק את בתיה"ס לטיסה שלהם, אלא פשוט ליצור אחד שילמד את הבסיס, ובכך גם יחסוך הרבה לטייסות, ולאחר מכן הטייסות יפעילו קא"מ משלהם על מנת להוסיף ידע אם צריך.

לדוגמא בIL2 יש את IFS שהוא ביה"ס לטיסה כללי שמלמד את הבסיס, ועוד, ולאחר מכן החניכים יכולים אם הם רוצים להצטרף לטייסות כאשר יש להם את הידע הדרוש, וכמובן שהטייסות תורמות לידע שלהם, ומלמדות אותם דברים חדשים הייחודיים להם.

לפי דעתי התרחיש אחד נגד השני לא רעיון טוב, לדוגמא מה שהיה בתחרות בין אבירי הצפון לטייסת העקרב. VIAF הוא בעצם במקום ליצור יריבות בין הטייסות, שעושות טיסות ומבצעים בשקט וסגורות, ליצור וליזום שיתוף פעולה בטיסות, במבצעים, ובידע.

ואפשר אפילו להשתמש בVPN לטיסות ולמבצעים של VIAF, ובכך גם להקים טייסות נוספות.
חזור למעלה
RF
בוגר בית ספר לטיסה
בוגר בית ספר לטיסה

הצטרף בתאריך: Jun 13, 2006

הודעהנשלח: 11:31 ,22 אוקטובר 2007, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

לא מסכים בקטע של היריבות. עובדה שבקהילה של IL כולם טסים עם כולם ונגד כולם גם במסגרת טייסות וגם איפה שהטייס רוצה והכל בשביל הכיף!!! לא בשביל התנצחות. אם הטייסות לא יכולות לעשות זאת סימן שהן לא בוגרות מספיק בשביל זה.. אל תשכחו כל הרעיון כאן הוא להנות (ולי אין בעיה לטוס עם או נגד כל טייס אחר בIL2 בשביל הכיף!).

לגבי IFS זה רעיון מצויין שיהייה בית ספר שיעביר קורסים של בסיס / א"ק / א"א או עוד דברים ואז הטייסות יתאימו את הטייסים המצתרפים בצורה קטנה (שתהיה אפשרות להיות גם בקורס וגם בטייסת), ורצוי מאד שהחומר יהייה ברמה גבוהה (בIFS) ושהטייסים מהטייסות ידריכו אותו ויעזרו לחדשים (טסים בשביל הכיף!) לאחר שתלמדו את החניכים איך לטוס הטייסות יוכלו ללמד אותם איך לטוס כצוות (גם רעיון לקורס). אני רק מקווה שהטייסים בקהילה ירימו את הכפפה הזו, אני מניח שאפשר להשתמש בVPN אבל בשביל זה צריך לבקש אישור מהמנהלים שלו, יש בעיות בקטע של הביצוע (לעשות קמפיין בלי אוייבים ובלי כלום ואז להתאמן או להוסיף טיסות כדי להילחם מולן???) אבל זה שולי והעיקר שתהיה הסכמה על הרעיון עצמו והשאר כבר יבוא לבד...

RF

RF

RifleFighter
רמי וייברמן

חזור למעלה
afik_t_king
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 11:40 ,22 אוקטובר 2007, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

RF כתב:
לא מסכים בקטע של היריבות. עובדה שבקהילה של IL כולם טסים עם כולם ונגד כולם גם במסגרת טייסות וגם איפה שהטייס רוצה והכל בשביל הכיף!!! לא בשביל התנצחות. אם הטייסות לא יכולות לעשות זאת סימן שהן לא בוגרות מספיק בשביל זה.. אל תשכחו כל הרעיון כאן הוא להנות (ולי אין בעיה לטוס עם או נגד כל טייס אחר בIL2 בשביל הכיף!).

לגבי IFS זה רעיון מצויין שיהייה בית ספר שיעביר קורסים של בסיס / א"ק / א"א או עוד דברים ואז הטייסות יתאימו את הטייסים המצתרפים בצורה קטנה (שתהיה אפשרות להיות גם בקורס וגם בטייסת), ורצוי מאד שהחומר יהייה ברמה גבוהה (בIFS) ושהטייסים מהטייסות ידריכו אותו ויעזרו לחדשים (טסים בשביל הכיף!) לאחר שתלמדו את החניכים איך לטוס הטייסות יוכלו ללמד אותם איך לטוס כצוות (גם רעיון לקורס). אני רק מקווה שהטייסים בקהילה ירימו את הכפפה הזו, אני מניח שאפשר להשתמש בVPN אבל בשביל זה צריך לבקש אישור מהמנהלים שלו, יש בעיות בקטע של הביצוע (לעשות קמפיין בלי אוייבים ובלי כלום ואז להתאמן או להוסיף טיסות כדי להילחם מולן???) אבל זה שולי והעיקר שתהיה הסכמה על הרעיון עצמו והשאר כבר יבוא לבד...

RF

RF

אפשר לעשות לפעמים יריבויות בין הטייסות, לדוגמא השמדת הבסיס של האויב תוך הגנה על הבסיס שלהם, דברים בסגנון הזה. זה יכול להיות כיף.

בנוגע לקורס, אפשר שהקורס העיקרי יהיה על תעופה, תפעול המטוס, נשקים, טקטיקות, דברים בסגנון הזה, ולעשות מדי פעם גם מן שיעורי OT לדוגמא על אוירובטיקה, טיסה במבנה, טקטיקות אויב, דברים שלא לומדים באופן קבוע.
הביה"ס של VIAF יקלוט מצטרפים חדשים שרוצים ללמוד, וילמד אותם את כל מה שהם צריכים לדעת על מנת להיות חלק מטייסת, והטייסות יפעילו קא"מ שבו הם ילמדו את הטייסים דברים שאינם מלומדים בVIAF, או להעשיר את הידע של הטייס.

בנוגע לשימוש בVPN זה אפשרי.
אך לפי דעתי כאשר הטייסות יבצעו טיסות משלהם, הם יפתחו שרת, ויבצעו את המבצע. במקרה שיהיו אירועים עם עוד טייסות או כמה טייסות, אז אפשר לפתוח סרבר גדול ולהפעיל את הטימספיק, ושהטייסות יבצעו את המשימה ביחד באותו חדר, אפשרות גם לפקח.

כרגע זה רק רעיון, ואני אשמח מאוד אם הפיקוד של הטייסות העיקריות (טייסת העקרב, ואבירי הצפון) יתלהבו מהרעיון, וישמחו לעזור.
אם כן אני יכול ליצור את רוב הדברים הנחוצים- אתר, פורום, טימספיק, חומר לימוד וכ', שאת הקורסים יעבירו נציגים מהטייסות, וגם יעבירו חומר משלהם.

אני אשמח לשמוע עוד תגובות ועוד רעיונות.

עריכה: לאחר שיחה עם RF הבנתי את המשמעות האמיתית של RV, והבנתי שנוכל גם להשתמש בגרסא זו, ואפילו להתמקצע בה.
חוץ מזה שהגרפיקה טובה, וישנם המון שיפורים, הריאליזם יותר מושקע ויותר טוב (נשקים מונחי GPS, זיהוי עמית-טורף ועוד...), וקוקפיטים לF-15 מה שאומר שניתן להוסיף גם טייסות בזים ורעמים בעתיד.
חזור למעלה
IAF_Phantom
מדריך בית ספר לטיסה
מדריך בית ספר לטיסה

הצטרף בתאריך: Mar 13, 2006

הודעהנשלח: 12:38 ,22 אוקטובר 2007, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

בתור מי שהקים את IFS-IL2 אני מקדם בברכה את היוזמה שלך afik_t_king.
אני חושב שזה רק יתרום לקהילה באופן כללי ובאופן פרטני לקהילה הספציפית שתבחר להתרכז בה.

כמה נקודות אם אני יכול לתרום מניסיוני בהקמת הבית ספר ובניהולו השותף.
1. חשוב מאוד להתמקד בסימולטור ספציפי. העסק מספיק מורכב גם ככה, לא צריך לסבך עם ריבוי סימולטורים. נכון, חלק מהחומר חופף, אבל הוא בעיקרו בתיאוריה הבסיסית של הטיסה, ניהוג ומערכות בסיסיות. התיפעול והטקטיקות (שזהו העיקר ובו מושקע רוב המאמץ) הם יחודיים לכל מטוס וסימולטור.

2. חומר הלימוד - מדריך לטייס המתחיל. פה נמצא רוב המאמץ הראשוני, לכתוב משהו טוב, מאורגן ומסודר המכיל את החומר הנידרש, אפילו לקורס טיסה בסיסי, הוא רב ודורש מאמץ לא מבוטל. ובעיקר - חומר בעברית (מה לעשות, רוב החומר הוא באנגלית) - זה השלב המקדים הכי קשה. לי לקח 6 חודשים (!) לאסוף, לארגן ולכתוב את החומר הלימוד. ואז עוד 6 חודשים לעשות עריכה, שינויים והשלמות אחרי הקורסים הראשונים (בסיסי ואויר-אויר). בנוסף, היתה לי הרבה עזרה מ-Twister ו-XCOM שנתנו הרבה עזרה גם בכתיבה וגם בקריאה ועריכה של החומר שכבר נכתב. (אני גם צריך להזכיר את כל המדריכים שעזרו לי להדריך והצתרפו למאמץ). היום יש לנו שלושה קורסים פעילים (בסיסי, אויר-אויר ואויר-קרקע) ועוד שנים בתיכנון מתקדם (זוגות ומובילי מבנה). בנוסף לכ-9 מדריכים מכל הטייסות (כולל מפקדי הטייסות 101, 107 ו-116) וגם כמה טייסים "חופשיים" שלא שייכים לטייסת (כדוגמת - MadAce ו- Foxy).
את החומר הלימוד ניסיתי לכתוב בצורה כללית - מבלי להתייחס לסימולטור כזה או אחר. ולכן אם תרצה ניתן להשתמש בחלקים רבים ממנו גם בסימולטורים אחרים. יש כמה הגבלות על חומר הלימוד שקשורות לזכויות יוצרים - אם רלוונטי, דבר איתי ואני יסביר.

3. התגייסות של מפקדי הטייסות של הקהילת הסימולטור שתבחר. בלי עזרתם ותמיכתם זה פשוט לא יקרה. הם צריכים להיות מעורבים ובטוחים שחומר הלימוד ממצא ומכסה את הנדרש. אחרת אין בזה טעם.
מפקדי הטייסות צריכים לרצות לשלוח את החניכים שלהם לקורס על מנת שהם לא יצרכו ללמד את החומר הזה בעצמם ויוכלו להתרכז בדברים היותר מורכבים שבהם הטייסת שלהם עוסקת.

4. אין פה מסגרת צבאית, אנשים צריכים לרצות להגיע, לתרום ולהשתתף. לכפות עליהם דברים פשוט לא יעבוד. זו אמרירה כללית , אך היא מהווה (גם היום) בשבילי את הקו המנחה - לכל - הפעילויות שבהם אני עוסק.

5. תירגול מודרך. אחד העקרונות שהתבססו מוקדם אצלינו הוא עיקרון ההדרכה המודרכת. שזה אומר שהשיעורים אצלינו הם לא שיעורים כמו בבית ספר שבו המורה/מדריך מלמד את החומר התיאורתי ואולי עושה כמה דוגמאות על הלוח. השיעורים הם מעשיים - יוצאים לטוס ביחד עם המדריכים שנותנים הערות והארות על אופן הטיסה ודברים וטריקים כאלה או אחרים לשיפור. את החומר התיאורטי מקבלים בדואל לפני השיעור ומצופה מהחניכים לקרוא אותו. עושים ריענון - קצר - ואולי הדגמה בתחילת השיעור. ואם יש שאלות אז כמובן שהמדריכים עונים עליהם. אבל זה לא העיקר. העיקר זה לטוס ביחד אם המדריכים ולקבל משוב.

---
נקודה אחרונה, בתור אחד ממנהלי ה-VPN, אין בעיה במחינתינו להשתמש בשרת ה-Falcon 4 :AF שרץ על מנת לבצע בו את שיעורים. להיפך, נשמח לעזור להקים ולארגן סביבה נוחה לשיעורים, תרחישים או כל פעילות אחרת. בתרחישים בקהילת IL-2 אנחנו נהנים לטוס מול האויביים האנושים (שהוא חכם יותר מכל AI שיש). בדרך כלל יש מספיק אנשים שאפשר לחלק את הקבוצות בצורה הגיונית. ואם טייסת מתעקשת לטוס ביחד מוצאים גם לזה פתרון. בנוסף, אנחנו מגוונים את המטוסים הקיימים בתרחישים ואת הצצדים שבהם טסים. כמו ש-RF תיאר, טסים בכייף ובשביל הכייף.

כרגע אין שרת LOCKON , ועדין לא התפנתי לבדוק את התוכנת ה- dedicated שהובאה לידעתי בנושא.

watch your six, i'm behind you
חזור למעלה
afik_t_king
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 12:55 ,22 אוקטובר 2007, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

דבר ראשון תודה רבה, ההצעות בהחלט מעולות.
בנוגע ללוקאון, כנראה שלא נשתמש.

הסימולטור הספציפי הינו פאלקון, אבל רוב הטייסות משתמשות בAF. אם אנשים יהיו מוכנים להתקין את RV ולהשתמש בו, זה יהיה מצוין.

אני אספתי את רוב (אם לא כל) המדריכים שיש בעברית לפאלקון, וריכזתי אותם למסמך אחד בשני חלקים, כאשר בסוף יש זכויות יוצרים למי שכתב, ומאיפה נלקח כל המידע. אם יש עוד דברים שצריך לציין, אנא אמור לי.

התגייסות של מפקדי הטייסות, כנראה הם עוד לא יתעוררו, אבל שיראו את הנושא הזה, נראה מה תגובתם. אם הם יסכימו, זה יהיה מעולה, שככה נוכל להתחיל עם זה.

תרגול מודרך, רעיון מצוין, ובדיוק ככה זה צריך להיות. בפורום נפרסם את המועד לשיעור הבא, על מה הוא יהיה, והעמודים/הנושאים שיש ללמוד, ולאחר מכן בשיעור מסבירים בקצרה בהתחלה על הנושא, ועולים לטיסה. בסוף הטיסה מציינים נקודות שיש להתאמן, וככה יסתיים השיעור בעצם.

והרעיון של שימוש בVPN יהיה מעולה!

ועוד דבר, איזה גרסא אתם מעדיפים להשתמש?
מצד אחד רוב הטייסות משתמשות בAF, ומצד שני המעבר לRV הוא די קל, סה"כ התקנת פאטצ', וגם הוא יותר ריאליסטי, וגרפיקה יותר טובה (למרות שזה לא ממש משנה).
ועוד משהו, איזה בעלי תפקידים נראה לכם שיהיה?
אני חשבתי על מפקדי הטייסות, לאחר מכן מפקד בסיס, ופקח. לפי דעתי הכי טוב שלא יהיה מנהל ראשי לזה, אלא אנשי צוות. החלקים המרכיבים את השלם.

נערך בפעם אחרונה על-ידי afik_t_king בתאריך 13:01 ,22 אוקטובר 2007, ב', נערך סך הכל פעם אחת
חזור למעלה
שי_אלעזר
תורם/ת באתר
תורם/ת באתר

הצטרף בתאריך: Aug 31, 2006

הודעהנשלח: 12:59 ,22 אוקטובר 2007, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

VIAF של VFS נבנה בימים אלה והוא הולך להתמקד בכל גירסאותיו של פאלקון (AF,OP,RV) ובפלייט סים.
אפיק, אם אתה רוצה צור קשר עם אלירן ותדברו כי חבל שיהיו 2 גופים שמקימים את אותו הדבר.

Windows 7 Ultimate 64bit

נערך בפעם אחרונה על-ידי שי_אלעזר בתאריך 13:04 ,22 אוקטובר 2007, ב', נערך סך הכל פעם אחת
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח דואר אלקטרוני לטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
afik_t_king
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 13:10 ,22 אוקטובר 2007, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

שי_אלעזר כתב:
VIAF של VFS נבנה בימים אלה והוא הולך להתמקד בכל גירסאותיו של פאלקון (AF,OP,RV) ובפלייט סים.
אפיק, אם אתה רוצה צור קשר עם אלירן ותדברו כי חלב שיהיו 2 גופים שמקימים את אותו הדבר.

למיטב ידיעתי VIAF של VFS כרגע מתמקד בפלייט סימולטור בלבד.
אבל שוב, זה לא אותו רעיון, יש שוני.
VIAF של VFS אם עדיין לא הבנתם, שייך לVFS, מה שאומר שהוא כפוף לגוף מסוים ששולט עליו.
הרעיון של VIAF שאני המצאתי, זה פשוט חיל אויר וירטואלי, שאין גוף ששולט עליו, הוא גוף עצמאי לחלוטין.
חוץ מזה, VIAF של VFS מונה מעט מאוד טייסות, וכולם של פלייט סימולטור.

ערכתי חיפוש קצר בפורום, ולא מצאתי שום הודעה על זה שהם עוברים לפאלקון. הם טסים בשרת של פלייט סימולטור, כאשר לכל טייסת יש פיקוח משלה (עוד שוני...).
וגם כתוב ששדה הבית הוא רמת דוד (כאשר בVIAF שהצעתי כל טייסת תהיה בבסיס הבית שלה), וכתוב גם שהם יטוסו על כל מטוס שתהיה דרישה. עוד שוני. וגם כתוב במפורש שVIAF הוא תת קהילה בVFS, מה שאומר שהוא שייך אליה. עוד שוני.

לסיכום הרעיון שאני הצעתי של VIAF שונה לחלוטין לVIAF של VFS (שטכנית הוא בכלל לא VIAF, אלא רק תת-קהילה בVFS). אני ממשיך ברעיון הזה, אם מישהו רוצה שידבר איתי בפרטי. לא רוצה יותר תגובות בנושא זה.
חזור למעלה
שי_אלעזר
תורם/ת באתר
תורם/ת באתר

הצטרף בתאריך: Aug 31, 2006

הודעהנשלח: 13:20 ,22 אוקטובר 2007, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

VIAF יתמקד בכל סוגיו של פאלקון ופלייט סים (לגבי לוק און וIL נראה בהמשך) ואני יודע את זה כי אני הולך להיות מנהל VIAF של VFS.
אנחנו כרגע בונים אתר ומדריכים כבר יש.
VIAF יהיה גוף עצמאי שVFS נותן לו חסות.
עוד שאלות?

אה כן ולגבי הטייסות, שם יהיה להם בית ואנחנו מקווים שהטייסות באמת יצטרפו לVIAF (בלי קשר לPreFlight).

Windows 7 Ultimate 64bit
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח דואר אלקטרוני לטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
afik_t_king
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 13:23 ,22 אוקטובר 2007, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

שי_אלעזר כתב:
VIAF יתמקד בכל סוגיו של פאלקון ופלייט סים (לגבי לוק און וIL נראה בהמשך) ואני יודע את זה כי אני הולך להיות מנהל VIAF של VFS.
אנחנו כרגע בונים אתר ומדריכים כבר יש.
VIAF יהיה גוף עצמאי שVFS נותן לו חסות.
עוד שאלות?

לא, ואף אחד לא שאל שום שאלה. בלי תגובות נוספות בנושא.
חזור למעלה
RoN-212
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 14/10/2005

הודעהנשלח: 15:01 ,22 אוקטובר 2007, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אפיק דבר איתי באייסי מחייך

רון אטיאס.
תשאף - תגיע מחייך
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס אתר הבית של הטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
IsraelAF
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Aug 30, 2006

הודעהנשלח: 16:07 ,22 אוקטובר 2007, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אני מציע לקרוא לזה FVIAF

Falcon Virtual Israeli Air Force
חזור למעלה
הצג הודעות קודמות:   
שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    עמוד ראשי -> תעופה וביטחון כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 5

עבור:   
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה

ניווט מהיר
דף הבית
פורומים
גלריית התמונות
גלריית הסרטונים