מלמחת גוג ומגוג!- המלחמה האחרונה - פורומים - פריפלייט 
שם משתמש:

סיסמא:

הירשם
באתר 639 גולשים:
638 אורחים ו-1 חברים!
   לחץ כאן על מנת להפוך את פריפלייט לעמוד הבית   לחץ כאן להוסיף את פריפלייט למועדפים   צפה והשתמש ב-RSS 2.0   טימספיק סימולטורים פריפלייט
עמוד הבית פורום סימולטורים גלריה הורדות סימולטורים מדריכים סימולטורים טייסות פעילות חנות קהילתית

פורום סימולטורים פריפלייט

פורום טייסות     לארכיון הפורום

חוקי הפורוםחוקי הפורום  חיפושחיפוש  קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   התחברהתחבר

עמוד ראשי -> תעופה וביטחון -> מלמחת גוג ומגוג!- המלחמה האחרונה

שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
yaniiiv
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Jan 10, 2006

הודעהנשלח: 15:51 ,27 05 2007, א'    כותרת הודעה: מלמחת גוג ומגוג!- המלחמה האחרונה תגובה עם ציטוט

הרבה שואלים עצמם מה זה בכלל מלחמת גוג ומגוג
מצאתי סרט באינטרנט הממחיש זאת
הסרט מלוווה בפסוקים מהתלמוד והתנך ובקטעי וידאו נדירים

אני לא דתי או משהו אך אני ממליץ לכל אחד לראות

http://hidabroot.org/Site/ProDetile.asp?id=9371&CategoryID=9&SubID=9030

מהירים כברק - עוקצים כעקרב
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס
rubip
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Jan 21, 2007

הודעהנשלח: 15:59 ,27 05 2007, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

גדול!!!! פשוט גדול!!!!!!!!
חבר'ה חובה לראות!!!!!!!!
פשוטטטט מדהים!!!!!!!

מהירים כברק, עוקצים כעקרב
חזור למעלה
Hunter101
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Mar 07, 2007

הודעהנשלח: 17:09 ,27 05 2007, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

ציטוט:
גדול!!!! פשוט גדול!!!!!!!!
חבר'ה חובה לראות!!!!!!!!
פשוטטטט מדהים!!!!!!!

ראיתי אותו עד הסוף!!!
זה באמת חובה!!!...לקבל קצת השכלה או קצת היטוריה יהודית!!
מעניין מתי יבוא הגוג הגדול!?

"ויהיה היום ההוא היום בוא גוג על אדמת ישראל נאוםאדוני תעלה חמתי באפי: ובקנאתי באש עברתי דברתי אם לא ביום ההוא יהיה רעש גדול על אדמת ארץ ישראל: ורעשו מפני דגי הים ועוף השמים וחית השדה וכל הרמש הרומש על האדמה וכל האדם אשר על פני האדמה ונהרסו ההרים ונפלו המדרגות וכל חומה לארץ תפול:וקראתי עליו לכל הרי חרב נאום אדוני יהוה חרב איש באחיו תהיה: ונשפטתי איתו בדבר ובדם וגשם שוטף ואבני אלגביש אש וגופרית אמטיר עליו ועל אגפיו ועל עמים רבים אשר איתו: והיתגדלתי והיתקדשתי ונודעתי לעיני גוים רבים וידעו כי אני יהוה". (יחזקאל ל"ח, יח-כג).

אהבתי את המשפט הזה-אף פעם לא ידעתי את זה!
rubip תודה לך על השיתוף שמח מאד שמח מאד שמח מאד שמח מאד !!!!
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס אתר הבית של הטייס
rubip
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Jan 21, 2007

הודעהנשלח: 17:18 ,27 05 2007, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

Hunter101, אחייי
חחחח תודה ליניב על השיתוף אתה מתכוון... קורץ

מהירים כברק, עוקצים כעקרב
חזור למעלה
elnatan-isr
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Sep 26, 2006

הודעהנשלח: 17:31 ,27 05 2007, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אפוקליפטי מידי...קחו הכל בערבון מוגבל...אני אומר את זה מכיוון של אדם דתי אם קצת השכלה בנושא....
חזור למעלה
Hunter101
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Mar 07, 2007

הודעהנשלח: 17:44 ,27 05 2007, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

rubip כתב:
Hunter101, אחייי
חחחח תודה ליניב על השיתוף אתה מתכוון... קורץ

אאאהה...סליחה, צודק!!...חחחחח
yaniiiv תודה לך על השיתוף!! שמח מאד
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס אתר הבית של הטייס
ido117
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Jul 23, 2006

הודעהנשלח: 17:49 ,27 05 2007, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

מה זה הדבר הזה? זה אמור להחזיר אותי בתשובה????

קורס טיס מס 162 HERE I COME
חזור למעלה
yaniiiv
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Jan 10, 2006

הודעהנשלח: 17:53 ,27 05 2007, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

לא חח
זה אמור ליצור תודעה אצל כל יהודי באשר הוא
זה כתוב בתנך פשוט

מהירים כברק - עוקצים כעקרב
חזור למעלה
Shnizel
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 21/06/2005

הודעהנשלח: 18:06 ,27 05 2007, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

זה מאוד מעניין עד השלב שזה מגיע לשטיפת מוח נטו...

!No Shnizel?No B&Z
Pilot that counts on missiles will die by the gun
חזור למעלה
i_hawk
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 02/06/2005

הודעהנשלח: 18:26 ,27 05 2007, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

גם אני בתור אדם דתי... אבל עם הגיון... ראיתי רק את ההתחלה וזה נראה לי אכן הזוי ואפוקליפטי מידי... חחח נראה לכם שמדינות המערב יתקפו את ישראל???

יש לי כמה דברים להוסיף בנושא:

מדינות המערב כל כך שבויות בדמוקרטיה וב "מערביות" שהם פשוט לא יודעים ולא יכולים יותר להשתמש בכוח שלהם נגד כוחות "החושך"... אצל האירופים הבעיה עמוקה במיוחד בגלל הפגיעה שהם פגעו בעבר בתושבי אפריקה... למה אתם חושבים שהם הכי עויינים אותנו בכל הענין הפלסטיני? פשוט כי הם חייבים לחפות על הפשעים שהם ביצעו בעבר במדינות אפריקה... אתם יודעים כמה אפריקאים נהרגו תחת "שליטה" אירופית?

ורק כדי שזה לא יישמע הזוי- כוחות החושך הם האיסלאם הקיצוני... פשוט מאוד- האיסלאם הקיצוני לא רוצה, כל מה שאתה כן רוצה... זו הדרך הכי טובה להגדיר את זה. אתה רוצה להיות חופשי והם דוגלים בעבדות ובנאמנות עיוורת ומטופשת, אתק רוצה טלויזיה... הם לא... אתם רוצה לרדת קצת לתפוס שמש בים או לנפוש באיזה עיר נחמדה, הם לא... הם נגד... מאוד פשוט. ועד מתי? עד שהם ישלטו ואז הכל יתהפך.... כי דת זה רק תירוץ, המלחמה האמיתית היא מלחמת התרבויות... התרבות הנחותה (איסלאם?) תמיד חותרת תחת התרבות הנאורה וה"מתקדמת" (המערב?)... הבעיה במקרה שלנו היא שבסוף בד"כ התרבות הנחותה גם מצליחה לבצע את המהפך... מישהו האמין אז שהאימפריות הגדולות של יוון ורומא יקרסו? זה בדיוק כמו לומר היום שארה"ב תיעלם... אתם מבינים? אבל היום לצערי... זה יכול לקרות, תחשבו כמה פצצות גרעיניות מסתובבות בעולם בלי כתובת...

והדרך היחידה אבל היחידה להילחם בתרבות נחותה ממך... היא להעלים אותה, יש 2 דרכים... או לגרום לתרבות הזאת להיעלם בעזרת פיתוי... ז"א תחשבו שמחר כל אל קעידה והחמאס והחיזבאללה מפסיקים להילחם כי רמת החיים שלהם עולה... ואז הם כבר פחות יחפשו מלחמות... או הדרך השנייה שהיא פשוט לרדת לרמה שלהם ולהשיב להם באותו המטבע... משמע מכאן הם הורגים לך 2 ילדים אתה הולך והורג להם 6... בחשבון פשוט זה לא ישתלם להם...

באיזה דרך נראה לכם המערב בחר??? כנראה שבשביל הדרך השנייה אנחנו לא "בוגרים" מספיק... כן זו בדיוק המילה... בגרות תרבותית אני מתכוון... אבל מצד שני גם הדרך הראשונה לא נראית מי יודע מה קרובה... למרות שאולי עוד כמה שנים כשמדינות קיצוניות ישתנו קצת בעזרת האינטרנט והחדירה של התרבות המערבית... אולי אולי יש סיכוי לאור בקצה...

ושלא תבינו, אני לא קיצוני בכלל... הייתי בעד ההתנתקות... מה שאני אומר זה פשוט מאוד. ישראל צריכה להבהיר בדיוק מה היא לא מוכנה שיקרה... והצד הערבי עדיין מבין את הקליע ברובה יותר טוב מלחיצת היד... זו עובדה. השאלה היא מתי אנחנו נתעורר ונבין את זה? אני מקווה שאנחנו לא שקועים יותר מידי בעצמנו (כל אחד עם חיים שלו אני מתכוון) כדי לשמור על מה ששייך לנו. ובאמת שלא מענין אותי מה יגידו כל מי שחושב שהמדינה הזאת לא הייתה שייכת לנו מלכתחילה... אני כבר לא מנסה להסביר. הראש שלי עכשיו הוא כזה: אני פה ואני יושב פה ומושרש עמוק עמוק במדינה הזאת, מי שינסה להזיז אותי פשוט יחטוף... לא בגלל אידאולוגיה... אלא רק בגלל שאני לא מוכן להיות פראייר... מאוד פשוט...

ג'ורג' בוש הוא המנהיג שאני הכי מחזיק ממנו היום. אמר ועשה. לא שם על אף אחד... משהו כמו בגין... זה מה שחסר לנו היום פה. מנהיג כמו בגין או בן-גוריון.... אתם יודעים מה הוא אמר פעם:

"אני לא יודע מה העם רוצה, אני יודע מה העם צריך"

יש למישהו מנהיג דומה עם המלצות?

מר. ירוק

Asus Z-390 Prime MB, Core i7 9700K, HyperX 2x16GB 3466MHz DDR4, GTX-1060 3GB, 1TB Crucial MX500 SSD + 1TB storage, Saitek X-55 HOTAS, TIR4 pro, Dell U2412M 24'', flying at 1920x1200
חזור למעלה
JET_PiLoT
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Mar 14, 2006

הודעהנשלח: 18:31 ,27 05 2007, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

ממש נכון מה שהסירטון אומר ואני מאמין בזה באמונה שלמה שזה מה שיקרה

חזור למעלה
BlaZe
בוגר בית ספר לטיסה
בוגר בית ספר לטיסה

הצטרף בתאריך: May 07, 2006

הודעהנשלח: 19:06 ,27 05 2007, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

JET_PiLoT, זה בדיוק מה שרוצים שתעשה
הסרט הזה הוא שטיפת מוח לחזרה בתשובה
ולא אין לי בעיה עם הדת
אני בעצמי מסורתי
קח לתשומת לבך
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח דואר אלקטרוני לטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
elnatan-isr
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Sep 26, 2006

הודעהנשלח: 19:28 ,27 05 2007, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

i hawk כמה שטויוות אתה אומר לא יאומן....

א. בסיס שכל אדם משכיל צריך לדעת הוא שהאיסלם היא אחת הדתות הכי נאורות היום וגם פעם..{תלמד קצת מחשבת ישראל....} והיא איננה דת קיצונית בכלל! רק בגלל שכמה פאקאצות תפסו שליטה על האיסלם והפכו אותו לסמל בזוי וקיצוני לא אומר שהוא ככה...דע לך שכל השהידים של היום {בן לאדן ועוד} הם בשביל הקוראן תואבה ובכלל ההפך הגמור ממנה!

ב.ישלך ספק אבל ספק שהעולם לא מת להרוג אותנו?! אם יש לך אז אתה חי בסרט מטורף....בוא אני יגלה לך סוד שיהודי ארה"ב נתונים תחת האיום הכי גבוהה לשואה שנייה{נשמע בדיוני אה.? תקראו עוד קצת ותבינו...} יהודי ארה"ב הם בדיוק אבל בדיוק כמו יהודי גרמניה לפני 60 שנה...הם עשירים הם ששולטים במדינה...תומכים כלכלית ועוד...ובידי כך הם זורעים כעס רב בידי האמריקאים האמיתיים שמרגישים שהם אנים במדינתם עוד...ובכך "נגנבים" מהם מקומות עבודה, כסף ועוד....אמריקה של היום היא בדיוק כמו גרמניה של לפני 60 שנה...נאורה עשירה וגדולה}מעצמתית} למה נראה לך שיהודי גרמניה לא עזבו את גרמניה במלחמה??? כי התנאים היו טובים ואף אחד לא העלה בדעתו שצעד כמו השואה ינקט...אבל עובדה זה קרה וזה יכול לקרות שוב!!!!

ג. "והדרך היחידה להילחם בתרבויות אלו.." זה אולי המשפט הכי מטומטם ששמעתי בחיים שלי....אתה מדבר כאילו אתה הרוב בעולם הזה....האיסלמים הם יותר מ20 % מפופיולציית העולם .....אז ככה שגם אם תרצה להילחם נגדם אין לך סיכוי קלוש....מזה "להילחם בתרבות"?!?! לך תעלה מהלך כזה באום יורידו אותך מהבמה כבר במשפט השני שתגיד....ובזה שתעשה "עין תחת עין" לא יעזור כי אז אתה לא יותר שונה מהקיצונים ואתה רק תזריע בהם עוד כעס ואז תהיה מלחמה נוראית בעולם ואני מבטיח לך שאנחנו נפסיד!{המערב}..

ד.רק מהפיסקה הזאת {"ושלא תבינו אותי...."} ועד הסוף אני מסכים איתך {חוץ מהקטע של ההתנתקות...טעות אנוש והיום עם ישראל חוטף על הראש כי כל הגנרלים ידעו בדיוק מה יקרה {מה שקורה בשדרות} ולא עשו כלום ואם הם רצו אז אריאל שרון השטיק אותם והביא כלב אחר שיצייט לו ויעשה כל מה שהוא רוצה על ארבע....תראו את בוגי..הלך נגד המהלך הזה אז אריאל שרון פשוט העיף אותו והביא איזה YES MAN אחר שיצייט לו....בושה איך שהצבא שלנו נראה וע"י מי הוא מנוהל.....

קבל את כל זה כביקורת ולא כפגיעה אני מבין את עמדתך אך חושב שהיא מוטעת לחלוטין...

בברכה אלנתן

ד.
חזור למעלה
double_o
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Mar 06, 2007

הודעהנשלח: 21:52 ,27 05 2007, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

elnatan-isr כתב:
i hawk כמה שטויוות אתה אומר לא יאומן....

ב.ישלך ספק אבל ספק שהעולם לא מת להרוג אותנו?! אם יש לך אז אתה חי בסרט מטורף....בוא אני יגלה לך סוד שיהודי ארה"ב נתונים תחת האיום הכי גבוהה לשואה שנייה{נשמע בדיוני אה.? תקראו עוד קצת ותבינו...} יהודי ארה"ב הם בדיוק אבל בדיוק כמו יהודי גרמניה לפני 60 שנה...הם עשירים הם ששולטים במדינה...תומכים כלכלית ועוד...ובידי כך הם זורעים כעס רב בידי האמריקאים האמיתיים שמרגישים שהם אנים במדינתם עוד...ובכך "נגנבים" מהם מקומות עבודה, כסף ועוד....אמריקה של היום היא בדיוק כמו גרמניה של לפני 60 שנה...נאורה עשירה וגדולה}מעצמתית} למה נראה לך שיהודי גרמניה לא עזבו את גרמניה במלחמה??? כי התנאים היו טובים ואף אחד לא העלה בדעתו שצעד כמו השואה ינקט...אבל עובדה זה קרה וזה יכול לקרות שוב!!!!

אתה טועה ובגדול. קודם כל שתדע שיותר ממחצית יהודי גרמניה עזבו אותה מרגע שהיטלר עלה לשלטון ועד פרוץ המלחמה (מרגע שהיא פרצה אף אחד לא יכל לעזוב), אלה שלא עזבו עשו זאת בעיקר משום שאו שלא היו להם אמצעים כלכליים או שלא נתנו להם להכנס למדינות אחרות. הבעיה הייתה שרובם עזבו למדינות שנכבשו במלחמה ע"י הנאצים וכך נרצחו בשואה. דבר שני הרקע לרדיפת היהודים בגרמניה לא היה כלכלי אלה אידיאוליגי, הנאצים האמינו שהיהודים הם גזע נחות שיש להשמידו ושבכך הם יועילו לעולם. זה לא דומה למצב באמריקה.

אני גם לא מבין למי אתה מתכוון ב'אמריקאים אמיתים' ארה"ב היא מדינת הגירה ויהודי שהיגר מאירופה לא שונה מנוצרי שהיגר מאירופה. אם יש דבר שמדאיג את האמריקאים בנושא זה ההגירה ממדינות דרום ומרכז אמריקה (בעיקר מקסיקו) מה שהם קוראים לו:"ההשחמה של אמריקה". גם זה עדיין רחוק מאוד מגרמניה הנאצית.
חזור למעלה
i_hawk
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 02/06/2005

הודעהנשלח: 22:17 ,27 05 2007, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אלנתן... הדעות שלך הם "הומניות"... אני לעומת זאת יותר "ריאלי" גם בחיים וגם בתפיסה. נראה לי שזה ההבדל הגדול בינינו. נחמד לדבר על האיסלאם בתור דת נאורה... אבל כמו שאמרתי הדת היא רק תירוץ... המלחמה האמיתית היא על תרבות, ואיכות החיים.

היום המערב נתפס כנהנתן, שמן, עשיר ומסואב... לעומת זאת המוסלמים (כמו עוד כמה דתות\תרבויות ואני בכוונה מערבב) נתפסים כמסכנים שחיים בדוחק... ועל זאת המלחמה. שיגידו מה שיגידו... זה לא תופס... אל תשכח שבתחילת האלף השני זה היה בדיוק הפוך כשהמוסלמים היו הנאורים ששיפרו את המתמטיקה, והנוצרים היו הברברים שהיו אוכלים בשר חי... ואז אתה יודע מה הגיע נכון? מסעות הצלב... ןלאט לאט המצב התהפך... ככה שזה לא ענין של דת... הדת היא תירוץ לשפר את המצב של האוכלוסייה שאתה מנסה לייצג.

ואני חוזר ואומר... עד שהמערב לא ילמד להתמודד עם הטרור שהמוסלמים הקיצוניים מנסים להכתיב... לעולם לא יקבל שלווה... אלא רק עוד ועוד גלים של טרור שיחבלו במאמצים לחיות בשלווה. הדרך היחידה לטפל בטרור היא באמצעות כוח... גם אם מחר אתה הורג חפים מפשע (בטעות לא כשיטה!) אז לא נורא... צריך פשוט להשתחרר מכל הרגשות האלו... תנסה לחשוב לרגע כמו מכונה מאוד חכמה שהייתה אומרת לך שאם אתה לא עושה צעדים כאלה וכאלה היום... מחר אתה מת... אתה מבין? זה כמו חולה סופני שלוקח אקמול ומתכחש למחלה שלו...

תגיד לי? כמה אנשים ימותו אם לא תגדע היום את הטרור ביד חזקה? כמה חפים מפשע? במערב? כמה? מישהו יכול להגיד? מאות? אלפים? מיליונים??? האם לא שווה בשביל זה לדפוק קצת יותר חזק על השולחן גם אם כמה חפים מפשע ייהרגו בדרך??? רק בגלל זה אני חושב שבוש הוא המנהיג הכי רציני היום שמסתכל קצת לעתיד... אמר ועשה... הפך את אפגניסטן, הפך את עיראק... עוד מעט אולי אירן ואולי גם סוריה...

למה הייתי בעד ההתנתקות? כי אני בעד להחליט... להישאר בלי החלטה זו הטעות הכי גודלה... רוצים גוש קטיף? בקשה אבל לא צריך לשפוך שם מיליונים על אבטחה... פשוט "לדחוף" את עזה טיפה פנימה... לעשות איזור מפורז בגודל כמה שצריך? ומה עם הערבים? לא מעניין... אתם רוצים גוש קטיף לא? אי אפשר לרקוד על כל החתונות... או שאתה עושה או שאתה עף משם... ושרון ראה את זה.

ושרון... חחח אתה יודע בכלל מי זה שאתה מדבר עליו ככה? קראת קצת תמלילים של מלחמת יום כיפור? כשהאלופים פה בקריה בכו בגלל המצב של המלחמה.. הבן אדם דהר לכיוון התעלה. כיתר ארמייה שלמה ושיחרר רק כשארה"ב ומנהיגי המערב התחננו לשחרר... זה מנהיג. וככה גם בהתנתקות... אמר ועשה...

רוצה לשמוע משהו מעניין? העורך הראשון של מעריב ז"ל כתב מאמר בשנות החמישים שנקרא "אין אתה יכול להידבר עם אלללה" ז"א שהמוסלמים... לא משנה לאן תנסה להגיע איתם, תמיד יירצו אותך בים... תבין הבן אדם כתב בשנות החמישים!!! לקרוא את המאמר, זה לא להאמין וזה בדיוק מה שקורא היום...

דת יכולה להיות נחמדה... עד שהיא מתחילה לגבות קורבנות, ואז היא לא שווה את כל החוקים שלה. ולמרות שאני אדם דתי, אני מבין כל אחד... ואני חושב גם שלא צריך לבוא בצורה הקשה לדת אלא בצורה המבינה והסובלנית... המצב היום הוא לא פשוט במדינה... אז מי יותר חשוב? החרדי הכי צדיק שכל היום לומד תורה או הסגן אלוף הקיבוצניק שלא שומר שבת אחת כל החיים? אם תעשה סקר תקבל המון תשובות... אז אין דרך אחת היום ומיוחד לא אצלנו... אז צריך פה סובלנות... אבל בגבול מה שהמדינה מבקשת. חרדי? אין בעיה... תעשה שירות לאומי... הרעיון הזה שמי שדתי לא עושה צבא ולא עובד הוא רעיון מגוחך. גם בתקופת המשנה והגמרא כל הרבנים הגדולים שמוזכרים שם היו עובדים במקביל... אתה ערבי אזרח ישראל? תעשה צבא או שירות ותישבע לדגל! כן! לא רוצה? תעוף מפה... זה המינימום חבר'ה... עזבו דת, עזבו מלחמות... קודם כל תהיה בן אדם... דרך ארץ קדמה לתורה. זה לא סתם משפט...

אתם יודעים? דבר אחד שאני מקנא לפעמים באמריקאים? שבתור אומה הם יותר פטריוטיים מאיתנו... בלי קשר לאיכות לוחמים, השכלה וכו' ואל תהיו חכמים... פשוט תקבלו את זה... האמריקאים מגנים על האינטרסים שלהם ולא של אף אחד אחר... לא לעם אחר, לא לדת אחרת ולא לאומה אחרת... פשוט לא מעניין מספיק. רק אצלנו אתם תיראו פעילי שמאל שהולכים להפגין בשביל הערבים... אנשים מנסים "לכפר" על הפשעים הקטנים שלהם ולשכנע את עצמם שהם מוסריים... זו נאורות מעוותת חחח... וזה בעיקר מה שקורה אצלנו... תגידו לאחד השמאלנים הנחמדים האלה מההפגנות לעבור לחיות שעה אחת בעזה, נראה אם הוא יסכים חחח...

ודרך אגב קצת בקשר לפתיח של הסרט.

ההגיון אומר שלישראל יש פצצות גרעיניות שיכולות להשמיד לפחות את כל המזרח התיכון. נראה לכם הגיוני שהמערב יתקוף אותנו? לא... ברצינות עכשיו? אם התשובה היא כן... אז באמת שתחשבו טוב על זה, כי זה כנראה באמת סוף העולם... וכדאי שהמשיח יגיע באותה הזדמנות.

לדעתי, דברים אחרים יביאו לסוף העולם הרבה לפני מלחמה כוללת... חיידק שיעבור מוטציה, טרור גרעיני או ביולוגי מתפשט, התחממות כדור הארץ, מטאור שיתנגש בנו כמו בסרט ארמגדון... ועוד רעות אחרות חחח...

מר. ירוק

Asus Z-390 Prime MB, Core i7 9700K, HyperX 2x16GB 3466MHz DDR4, GTX-1060 3GB, 1TB Crucial MX500 SSD + 1TB storage, Saitek X-55 HOTAS, TIR4 pro, Dell U2412M 24'', flying at 1920x1200
חזור למעלה
הצג הודעות קודמות:   
שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    עמוד ראשי -> תעופה וביטחון כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 3

עבור:   
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה

ניווט מהיר
דף הבית
פורומים
גלריית התמונות
גלריית הסרטונים