IFS VFS מה בדיוק ההבדל? - פורומים - פריפלייט 
שם משתמש:

סיסמא:

הירשם
באתר 534 גולשים:
534 אורחים ו-0 חברים!
   לחץ כאן על מנת להפוך את פריפלייט לעמוד הבית   לחץ כאן להוסיף את פריפלייט למועדפים   צפה והשתמש ב-RSS 2.0   טימספיק סימולטורים פריפלייט
עמוד הבית פורום סימולטורים גלריה הורדות סימולטורים מדריכים סימולטורים טייסות פעילות חנות קהילתית

פורום סימולטורים פריפלייט

פורום טייסות     לארכיון הפורום

חוקי הפורוםחוקי הפורום  חיפושחיפוש  קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   התחברהתחבר

עמוד ראשי -> פלייט סימולטור -> IFS VFS מה בדיוק ההבדל?

שליחת הודעה חדשה   ההודעה נעולה. אינך יכול לכתוב תגובות או לערוך את ההודעה, אם אתה כתבת אותה
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
afik_t_king
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Oct 25, 2006

הודעהנשלח: 18:44 ,14 05 2007, ב'    כותרת הודעה: IFS VFS מה בדיוק ההבדל? תגובה עם ציטוט

רציתי לדעת מה ההבדל בין IFS לבין VFS?
שניהם בתי ספר וירטואלים לטיסה, שמלמדים בערך את אותם נושאים, עם בערך אותם מטוסים, ובאותו סימולטורים.

מה ההבדל ביניהם? מה כל-כך שונה שצריך להקים 2?
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח דואר אלקטרוני לטייס
shlomi
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Jan 14, 2007

הודעהנשלח: 19:07 ,14 05 2007, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אהממ לא רוצה להגיד בלי לדעת אבל אבל אני חושב ש CFS של של איבאו ו IFS זה של ואטיל וואטיל ברמה יותר גבוהה..
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס
epshay
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Sep 29, 2006

הודעהנשלח: 19:44 ,14 05 2007, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

לי נראה שיוכלו להתחרות בינהן
חזור למעלה
afik_t_king
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 19:49 ,14 05 2007, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

הבעיה שזה בדיוק אותם בתי ספר, ואני לא מבין למה צריך 2.
כאילו אין ביקוש כזה רב שצריך לפתוח 2 בתי ספר וירטואלים לטיסה כמעט זהים.
חזור למעלה
Shahar_Shireto
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Nov 10, 2006

הודעהנשלח: 20:58 ,14 05 2007, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

שלום לכולכם,

אוקיי תראו, בשנת 199X קמה רשת וירטואלית לטייסי הסימולטור של מיקרוסופט ושמה - SARCO.
לאט לאט חלק מהנהלים התפטרו, והמנהלים שנשארו הקימו את VATSIM, המנהלים שעזבו הקימו את IVAO. שניהן רשתות נפרדות, ועם הזמן קמו להן חטיבות של כל מיני איזורים וב VATSIM בשנת 2003 קמה חטיבת ישראל ב VATSIM ששמה- VATIL. אני אישית לא מכיר את הסיפור של IVAO אבל בערך ב 2005 קמה לה חטיבת IVAO ישראל. מנהל VFS ושמו אלירן כהן פעם היה פעיל ב VATSIM ובVATIL והקים בעצמו את בית הספר לטיסה - VFS. כמעט כל הוותיקים כיום ב VATIL הינם בוגרי בית הספר לטיסה VFS, עד שגילו ש VFS לוקחת כסף מהחניכים, ולפי חוקי ואטסים, הודחה מהחטיבה ובכלל מהרשת לצמיתות. VFS עברו ל IVAO איכשהוא. ב VATIL באו כמה טייסים מהעולם האמיתי והקימו את IFS בית ספר לטיסה וירטואלית ב VATIL. IFS גדלה ומשכה הרבה טייסים חדשים, עד שחלק ממנהלים הצעירים יותר התגייסו לשורות צה"ל (קרה לפני כמה חודשים). היום כמו שכתבתי בדיון הקודם, מנהלים לשעבר בצוות VATIL (לפני שבוע התחלפו בצוות חדש) מנהלים עם ידע של קברניט ב AIR FRANCE ומדריכים שנחברים בקפידות, מקימים מחדש את הבית ספר. לעומת זאת VFS (לדעתי, ויש לי ניסיון איתם) עושים טעות. בקיצור סיפרתי לכם את כל מה שקרה, אולי אפילו מעבר.
לסיכום- כיום חטיבת ואטיל ובכלל VATSIM מצליחה לחקות טיסות, ופיקוח ביותר מ 90% מהמציאות. לגבי IVAO, אני מכיר שם חלק מהמנהלים שלדעתי עושים עבודה טובה, בשביל לפתוח חברה וירטואלית ולא מעבר לזה.
חזור למעלה
747
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Oct 21, 2006

הודעהנשלח: 21:10 ,14 05 2007, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

SShireto, שכחתה להוסיף שהיום vfs לא לוקחת תשלום על הקורסים שלה

מאור פאר
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח דואר אלקטרוני לטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
afik_t_king
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 22:06 ,14 05 2007, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

ואם אפשר לשאול, איזה ביה"ס לפי דעתכם יותר טוב לחניכים? VFS או IFS?
חזור למעלה
4X-BMA
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Feb 18, 2007

הודעהנשלח: 7:23 ,15 05 2007, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

SShireto,

שחר ידידי, הסיפור שלך נכון מאד, רק חבל ששכחתה לציין ש-VFS כבר לא בתשלום,
אלא הכל בהתנדבות, אבל אני מבין למה שכחתה, כי הרגשתה על בשרך,
בכל זאת צריכים להיות הוגנים, גם אתה התחלתה אצלהם, ולא יורקים למרק שאוכלים ממנו.

גם שכחתה לציין כמה טייסים עברו דרך VFS, וכמה דרך IFS, שזה אמור להראות על ותק במקצוע.

בכל מקרה, אני מבין ללבך, וכמו בכל חברה מתוקנת, תמיד יהיו כאלה שלא מרוצים
מההתנהלות של אותה חברה, ויהיו כאלה שיעזבו ויפרדו, כמו IVAO ו-VATSIM,
זה לגיטימי, אבל חייבים להיות הוגנים כלפי כל צד, ולראות את הדברים בצורה אוביקטיבית.

נ.ב.
שכחתי לציין,
שלא תבין אותי לא נכון, אני מהאו"ם, ומשתדל לראות את הדברים מכל הכוונים,
אני מקווה שלא תקח את הערות שלי באופן אישי, אלא כדרך לראות את הדברים בצורה אוביקטיבית.
אני מתנצל מראש אם לא הייתי ברור.

משה
בעל רשיון טיס פרטי והגדר מכשירים
מבי"ס לטיסה וירטואלית
----------------------------------------------------
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
Shahar_Shireto
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 9:38 ,15 05 2007, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

4X-BMA, משה עליך אני אף פעם לא אכעס, כנראה שכחתי מכוון שעדיין נשאר הכעס ואני עדיין מאוכזב מהכסף שהם "גנבו לי" ויצאתי משם עם ידע של מה זה צינור פייטו ולא יותר מזה.
לצערי הרב, ב IVAO נכנסים ונרשמים אנשים שרק התחילו, והנהלת VFS לא בוחרת מדריכים עפ הפעלת שיקול דעת, וזה חבל מאוד. וזה גם מה שהופך את IFS ליהיות יותר מקצועים.
חזור למעלה
4X-BMA
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Feb 18, 2007

הודעהנשלח: 13:25 ,15 05 2007, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

SShireto, שחר ידידי היקר, אני הבנתי מהתחלה שיש סיבה לכעסים שלך, ואני מבין אותך טוב מאד.
לגבי איך בוחרים מדריכים ב-VFS זה באמת לא מעניין אותי, לדעתי חשוב לזכור שלומדים במסגרת מסויימת,
יש כאלה שקשה להם לקלוט, ואז תגיד שהמדריכם לא בסדר, זה מאד תלוי בהרבה גורמים.
לגבי מקצועיות, תראה, אני גם למדתי ב-IFS , כן כן, מחזור ראשון שבגלל חוסר באנשים עברתי למחזור שני,
ואני רוצה להגיד לך, שלא היה הרבה הבדל משמעותי בין שני בתי הספר, בשניהם היה ממש כיף ללמוד, ומה שחשוב,
שבשניהם החברה מאד נחמדים, צריך גם לזכור, שבשניהם לומדים לפי אותם תדריכים פחות או יותר,
ולכן זה מאד תלוי בחניך עד כמה הוא בעצמו משקיע בלמידת החומר.

טוב נראה לי שאני גולש, לכן אסיים שלא יתחילו לחשוב שאני לצד זה או אחר, אז אני מהאו"ם, כבר אמרתי?

משה
בעל רשיון טיס פרטי והגדר מכשירים
מבי"ס לטיסה וירטואלית
----------------------------------------------------
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
shlomi
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Jan 14, 2007

הודעהנשלח: 13:32 ,15 05 2007, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

SShireto כתב:
שלום לכולכם,

אוקיי תראו, בשנת 199X קמה רשת וירטואלית לטייסי הסימולטור של מיקרוסופט ושמה - SARCO.
לאט לאט חלק מהנהלים התפטרו, והמנהלים שנשארו הקימו את VATSIM, המנהלים שעזבו הקימו את IVAO. שניהן רשתות נפרדות, ועם הזמן קמו להן חטיבות של כל מיני איזורים וב VATSIM בשנת 2003 קמה חטיבת ישראל ב VATSIM ששמה- VATIL. אני אישית לא מכיר את הסיפור של IVAO אבל בערך ב 2005 קמה לה חטיבת IVAO ישראל. מנהל VFS ושמו אלירן כהן פעם היה פעיל ב VATSIM ובVATIL והקים בעצמו את בית הספר לטיסה - VFS. כמעט כל הוותיקים כיום ב VATIL הינם בוגרי בית הספר לטיסה VFS, עד שגילו ש VFS לוקחת כסף מהחניכים, ולפי חוקי ואטסים, הודחה מהחטיבה ובכלל מהרשת לצמיתות. VFS עברו ל IVAO איכשהוא. ב VATIL באו כמה טייסים מהעולם האמיתי והקימו את IFS בית ספר לטיסה וירטואלית ב VATIL. IFS גדלה ומשכה הרבה טייסים חדשים, עד שחלק ממנהלים הצעירים יותר התגייסו לשורות צה"ל (קרה לפני כמה חודשים). היום כמו שכתבתי בדיון הקודם, מנהלים לשעבר בצוות VATIL (לפני שבוע התחלפו בצוות חדש) מנהלים עם ידע של קברניט ב AIR FRANCE ומדריכים שנחברים בקפידות, מקימים מחדש את הבית ספר. לעומת זאת VFS (לדעתי, ויש לי ניסיון איתם) עושים טעות. בקיצור סיפרתי לכם את כל מה שקרה, אולי אפילו מעבר.
לסיכום- כיום חטיבת ואטיל ובכלל VATSIM מצליחה לחקות טיסות, ופיקוח ביותר מ 90% מהמציאות. לגבי IVAO, אני מכיר שם חלק מהמנהלים שלדעתי עושים עבודה טובה, בשביל לפתוח חברה וירטואלית ולא מעבר לזה.

זה מה שרציתי להגיד!!! שמח מאד רעיון
חזור למעלה
falcononeone
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Nov 23, 2006

הודעהנשלח: 13:55 ,15 05 2007, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

IFS כבר לא פעיל מספר חודשים-מחסור במדריכים.
VFS מוצאים כל חודש מחזור חדש.

כִּי הִנֵּה יְהוָה בָּאֵשׁ יָבוֹא וְכַסּוּפָה מַרְכְּבֹתָיו
ישעיהו סו טו
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח דואר אלקטרוני לטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
shachar92
תורם/ת באתר
תורם/ת באתר

הצטרף בתאריך: Jul 02, 2006

הודעהנשלח: 14:02 ,15 05 2007, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אני מדבר עכשיו בתוך חבר בVFS
שירטו למה ללכלך עלינו? תאמין לי החברה שלנו לא עושים שום טעות הם מעבירים הכל בצורה הטובה ביותר שיש
יש לנו גם טייסים אמייתים שמעבירים את הקורסים בצורה הכי אמיתי כמו במציאות והסיפור של VFS וVATIL לא קשור לפה וזה לא נכון לפתוח אותו פה!

ולא לשכוח כמה בוגרי קורסים לכם יש וכמה לנו אנחנו כרגע במחזור CVFR 24 אני לא יודע כמה לכם אבל אני סבור שפחות ומחזור IFR 9
וכמובן לא לשכוח שאנחנו יותר וותיקים ויותר מנוסים בצורת הלימוד והעברת החומר זה שVFS לא מVATIL יותר זה לא אומר שאנחנו לא טובים!
אני מבין אותך אבל לבוא ולהגיד שאנחנו עושים טעויות לפני שאתה יודע מה הולך ומה לא הולך זה לא נכון הקורסים תמיד משתנים ותמיד הופכים ליותר טובים ויותר מציאותיים!
אם לא אכפת לכם אני אפרט קצת יותר על VFS פה...

זהו בית הספר הראשון בישראל (ובעולם) ללימוד טיסה וירטואלית.
כאן תוכלו ללמוד טיסה על Flight Simulator 2004 של חברת Microsoft.

בית הספר לטיסה VFS ידריך אתכם לכול מקצועות התעופה מהכרת המטוס ועד להטסת מטוסי נוסעים גדולים.

בית הספר לטיסה VFS מלמד טיסה שמקנה לכם ידע לטוס ברשתות וירטאליות הקימות ברשת האינטרנט עם פקחי טיסה אמיתיים שרואים אותכם כל רגע באוויר, בה טסים אלפי טייסים מישראל ומהעולם כולו.

בית הספר לטיסה VFS נותן שיעורי טיסה אישיים לכל תלמיד ע"י צוות מדריכים מקצועי ומנוסה , שיעניק לכם יחס אישי ואדיב.

אנחנו איתכם מהשיעור הראשון ועד למעבר טיסת הסולו שלכם ותמיד נעמוד לרשותכם בכל עזרה שתדרשו.

אתם מוזמנים כבר עכשיו ליצור קשר עם צוות בית הספר לטיסה VFS וקדימה להתחיל את קורס הטייס הראשון שלכם, ולא לשכוח להרשם ולהגיע למפגשים שאנחנו עורכים במציאות .

הנה קישור לאתר שלנו http://vfs-il.net/vfs/ שיהייה לכולם בהצלחה!

שחר חזקלביץ
טייס פרטי אמריקאי
מגדל בן גוריון, מגדל שדה דוב ומגדל הרצליה
חזור למעלה
Shahar_Shireto
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 14:26 ,15 05 2007, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

shachar92, אתה רציני מכליל את עצמך? אתה פה פחות מ 3 חודשים לך אין ניסיון כמו שלי עם VFS אז אין לך זכות בכלל לספר לי מה היה ומה עכשיו. אתה הגעת לשם בגלל שנתנו למגיני הדרום שם חדר, ומאז אתה נגד כל מה או כל מי שקשור ל IFS. IFS עכשיו מתחילים את מחזור 1 בגלל שהוא נפתח מחדש, יש שם אנשים יותר וותיקים מאלירן וכל הצוות שם ב VFS, עם ידע של 4 שנים בVATSIM וידע של 40 שנה בחיל האוויר על מסוקי קרב. ואני לא מדבר רק על אחד מהם, יש שם גם טייסי סימולטורים ולא במציאות, עם ידע וניסיון של קברניט באלעל בסימולטור. אתה גם לא יכול להגיד שהם מעבירים את החומר הנלמד בצורה הכי טובה שיש, כי אין לך שום ניסיון כחניך ב VFS ולא ב IFS, אני לעומת זאת הייתי חניך בשניהם וכמו הרבה אחרים, אני יותר מרוצה מ IFS.
אם יהיה לי עוד משהו להגיד אני יכתוב פה, להתראות.
חזור למעלה
Shahar_Shireto
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 14:29 ,15 05 2007, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

falcononeone, סטס אם תקרא מה שרשמתי כמה דיונים מתחת על IFS קמה לתחיהה היית חוסך הודעה.
חזור למעלה
הצג הודעות קודמות:   
שליחת הודעה חדשה   ההודעה נעולה. אינך יכול לכתוב תגובות או לערוך את ההודעה, אם אתה כתבת אותה    עמוד ראשי -> פלייט סימולטור כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 2

עבור:   
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה

ניווט מהיר
דף הבית
פורומים
גלריית התמונות
גלריית הסרטונים