מתוך יומן הטיס שלי ( תיעוד משימות שבניתי וטסתי בהן מהמשחק) - פורומים - פריפלייט 
שם משתמש:

סיסמא:

הירשם
באתר 336 גולשים:
334 אורחים ו-2 חברים!
   לחץ כאן על מנת להפוך את פריפלייט לעמוד הבית   לחץ כאן להוסיף את פריפלייט למועדפים   צפה והשתמש ב-RSS 2.0   טימספיק סימולטורים פריפלייט
עמוד הבית פורום סימולטורים גלריה הורדות סימולטורים מדריכים סימולטורים טייסות פעילות חנות קהילתית

פורום סימולטורים פריפלייט

פורום טייסות     לארכיון הפורום

חוקי הפורוםחוקי הפורום  חיפושחיפוש  קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   התחברהתחבר

עמוד ראשי -> פאלקון אלייד פורס -> מתוך יומן הטיס שלי ( תיעוד משימות שבניתי וטסתי בהן מהמשחק)

הפורום נעול. אינך יכול להוסיף הודעות, לכתוב תגובות ולערוך הודעות של עצמך   ההודעה נעולה. אינך יכול לכתוב תגובות או לערוך את ההודעה, אם אתה כתבת אותה
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
f-16pilot-ROY
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Jan 31, 2007

הודעהנשלח: 20:24 ,27 אפריל 2007, ו'    כותרת הודעה: מתוך יומן הטיס שלי ( תיעוד משימות שבניתי וטסתי בהן מהמשחק) תגובה עם ציטוט

פלרמו סיציליה שדה הבית שלי:

העזעקה הקפיצה אותי מהנמנום למחצה שהייתי שקוע בתוכו לאחר שתמהתי מה קרה ראיתי את אורי (מספר 2 שלי. הערה- הטייסים האחרים חוץ ממני הם לא מהרשת אלה מהמשחק) נע לכיוון הדלת שמובילה לחדר התדריכים קמתי ונכנסתי לחדר התדריכים שם כבר חיקה לנו המפקד.

מה קרה? שאלתי אותו.

נכנסה למתחם הימי שלנו קבוצת ספינות מלחמה של האוייב. יש בניהם נושאת מטוסים אחת מכלית דלק אחת וחמש משחתות וגם יכולות להיות בסביבה צוללות גרעיניות.

אז אני ואורי צריכים להטביע אותן?זה מה ששאלתי.

כן, יש לכם 4 טילי אוויר אוויר, 12 פצצות ברזל ובידון אחד והמטרות שלכם הן: נושאת המטוסים מכלית הדלק ואם נשאר משהו אז תטפלו גם בכמה משחתות. המטוסים מחכים על המסלול.

יצאנו מחדר התדריכים אל המסדרון שמוביל החוצה בזמן הריצה תפסתי מהמדף את הקסדה שלי
יצאנו החוצה וראינו שלישית f -15 מאחורי שני ה f - 16 שלנו ואני אמרתי לאורי שאחרי ההמראה נברר בקשר למה הם פה. עלינו על המטוסים חיברנו קסדות בדקנו שהכל מוכן להמראה ואז ביקשנו אישור המראה מהמגדל האישור ניתן והמראנו הכנסנו גלגלים ואני אמרתי לאורי שיתקרב אל המטוס שלי בזמן שהוא התקרב שאלתי את המגדל מה שלישית f - 15 עושים מהמגדל אמרו שהם כוח הסיוע שלי טוב אמרתי וסימנתי לאורי שהכל בסדר הרמתי מתג חימוש ראשי ובדקתי שוב שאני בגובה הנכון , כן אני ב 1000 רגל לאחר מספר דקות אורי הציע שנמשוך למעלה ונכנס לענן - שלא יראו אותנו ואני אישרתי עליתי לגובה של 4500 רגל כך שהייתי בתוך הענן והייתי צריך להסתדר עם מכשירים בלבד לאחר 3 דקות הנמכתי ל 4450 רגל קצת מתחת לענן וראיתי מרחוק את המטרות הסבתי את תשומת לבי לכך שהן אחרי הענן אמרתי לאורי תמשוך ל 16000 ושנינו משכנו לאחר ההתיישרות בגובה זה התכוננתי לעבור לחימוש AG אבל לא הספקתי טיל נגד מטוסים ששוגר מהמשחתת הקרובה ביותר פגע לי בכנפון הימני האחורי אמרתי בקשר למגדל לשלוח את הסיוע ולאורי להגביר ערנות בזמן הצלילה שנגרמה מהפגיעה הצלחתי שייצב מעת את המטוס היתי רחוק מדי לחימוש AG אז עברתי לחימוש AA ושיגרתי טיל לעבר המגדל של נושאת המטוסים לאחר כמה שניות ראיתי שפגעתי שיגרתי טול שני הפעם אל הירכתיים - פגיעה והיא החלה לבעור טיל שלישי שוגר על המכלית וגם היא החלה לבעור ראיתי במכם את ה F - 15 מתקרבים טיל אחרון כיוון מדוייק פגע במשחתת אין לי יותר מה לירות עליהם בשיטה הזו התכוננתי לעבור לחימוש AG אבל טיל פגע בי בכנפון השני התחלתי להסתחרר כמו מנוע של מטוס ממלה"ע השניה הבנתי שאין לי סיכוי להשאר באוויר פתחתי מצערת עד הסוף כיוונתי על משחתת את המטוס אמרתי לאורי לירות את הטילים שלו על המטרות ולחזור הביתה וקראתי למגדל קיבלתי תשובה ואמרתי להם לשלוח בלק הוק לחלץ אותי הם אמרו לי למסור מיקום ואמרתי את המיקום שלי לאחר מכן צללתי לכיוון אותה משחתת ודאגתי שהמטוס יהיה מכוון היטב עליה בגובה של 3000 רגל משכתי בידית הצהובה שבקורס אמרו לי - שהיא תהיה הדבר האחרון שאתה חושב עליו והפלטתי לאחר ההפלטה ראיתי את אורי יורה טיל אחרון לעבר אחת המשחתות ועושה סיבוב - הוא יחזור לבסיס עם המטוס ראיתי את המטוס שלי צולל לכיוון המשחתת אבל ראיתי שהוא עומד להחטיא ולרגע הצתערתי - הוא עומד לפגוע רק מטרים ספורים לידה ואז ראיתי שהוא פוגע בצוללת גרעינית של האוייב אז בסוף כן פגעתי במשהו חשבתי לעצמי וצפיתי בניסיונות השווא של הספינות לחמוק מה F - 15 הטייסים של ה F-15 פעלו ביעילות המקסימלית והבעירו את שאר כלי השייט שהיו שם לאחר מכן הם עברו במבנה לידי (עוד לא הגעתי לפחות מ 600 רגל) והמוביל הצדיע לי החזרתי הצדעה וראיתי אותו מדבר בקשר - הוא נתן לבלק הוק את המיקום החדש שלי הם הקיפו אותו שוב (כמובן ממרחק) וטסו אל הבסיס הסתכלתי לאותו כיוון וראיתי
בלק הוק מלווה באפצ'י מתקרב אלי ולאחר זמן רב של מטח הרשיתי לעצמי להרגע אך האוייב לא חשב לתת לי להרגע ראיתי צוללנים של האוייב מחכים לי למטה גובהי נכון לאותו רגע 100 רגל וקטן במהירות דרכתי את ההקלר וקוך 9 מ"מ שהיה ברשותי (תמיד טייסים טסים עם נשק למקרה של הפלטה) והתקוננתי לקרב קשה בגובה של 10 רגל העברתי לצרורות והתחלתי להפוך אותם למסננות במכת האש הראשונה הרגתי 6 צוללנים ואז השאר התאוששו מהפתאומיות (הם ציפו לטייס מסכן שילחם באגרופים וגם הרוח קצת שינתה את זווית ההגעה שלי אליהם והשמש סינוורה אותם אז הם לא ראו את שינוי הזווית) שבה יריתי מתוך 10 צוללנים נשארו 4
גובה שלי 5 רגל הם ירו עם קלשניקובים 9.5 מ"מ וקיסחו לי את המצנח ואז פגעתי במים ושנים מהם שלפו סכינים ושחו לעברי יריתי בהם והם מתו חבריהם התקרבו והמשיכו לירות נשאר לי רק כדור אחד במחסנית העברתי לבודד וכיוונתי אל זה שהיה קרוב יותר שחררתי את הכדור ומהמרחק שהוא היה בו ראיתי את הכדור נכנס לו לעין ויוצא מהצד השני של הראש שלו תוך קריעת מוחו אז גם הוא מת הצוללן השני עצר את ההתקרבות ואני כיוונתי אליו את נשקי תוך ידיעה שאם הוא יתחיל לירות אז הנשק שלי חסר תועלת פתאום שמעתי טרתור של מכונת יריה והצוללן כמו הפך למסננת הסתכלתי ל 7 שלי וראיתי את האפצ'י הטייס שאל אותי בסימן אם אני בסדר ועניתי שכן הבלק הוק התקרב הנמיך וטיפסתי לתוכו מיד עט עלי רופא שהתחיל לבדוק אותי והטייס החליט לפי מבט בשעון הדלק לחזור לבסיס הוא אמר לאפצ'י שחוזרים הביתה וגם הודיע לבסיס התחלנו לטוס אל הבסיס בינתיים התישבתי והבטתי החוצה ראיתי שמכל הספינות לא נשאר הרבה - רק כמה כתמי דלר על פני המים וכמה חתיכות שעוד לא שקעו הגענו לבסיס והורידו אותי משם ישר לבית החולים של הבסיס לבדיקה נוספת לאחר שאישרו שאני בסדר והגעתי אל הבסיס הורדתי את הקסדה סמתי אותה על המדף וצעדתי לעבר ביניין המגורים שם ישר נזרקתי על דרגשי ונרדמתי

סליחה שאין תמונות לא היה זמן לצלם
חלק מהקטעים בסיפור בדויים מכיוון שהם לא יכולים להתקיים במשחק אבל צריך אותם אז הם נוספו
אם יש תגובות או הערות אני אשמח לקבל (לא בהודעה פרטית)
אם אני יראה שיש הרבה תגובות חיוביות אז אני יפרסם עוד חלק מיומן הטיס לא באותו היום כמובן אני גם צריך לנתח את הטיסה ואז לכתוב ביומן טיסה

סליחה על שגיעות כתיב אם יש

רועי
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס
Bigalon
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Mar 10, 2006

הודעהנשלח: 20:55 ,27 אפריל 2007, ו'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

סיפור מצויין ומרתק.

המשך כך רועי.

נתראה באוויר.

HAMMER
מ"ט 117 טייסת הסילון הראשונה
חזור למעלה
yakirf-16
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Nov 19, 2006

הודעהנשלח: 0:04 ,28 אפריל 2007, שבת    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

סיפור יפה מאוד
חזור למעלה
amit58
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Aug 02, 2006

הודעהנשלח: 11:09 ,28 אפריל 2007, שבת    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

סיפור יפה אהבתי ולא נורא שאין תמונות לפעמים זה יותר טוב למה אז אתה מדמיין הכל בראש ... עושה עיניים

איך החתימה ??
הטובים לטיס ,הטובות לטייסים!
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח דואר אלקטרוני לטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
f-16pilot-ROY
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 15:26 ,29 אפריל 2007, א'    כותרת הודעה: תודה על התגובות הטובות תגובה עם ציטוט

תודה לכל מי שהגיב בהזדמנות אני יכתוב עוד תיעוד של משימה

רועי
חזור למעלה
Gim3l
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Nov 28, 2006

הודעהנשלח: 15:31 ,29 אפריל 2007, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

נחמד לאללה.
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
DOR
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Aug 29, 2006

הודעהנשלח: 15:34 ,29 אפריל 2007, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

יופי של סיפור.
פירוט מדהים !
ומרתק ללא ספק.

הערה קטנה ומאוד מאוד חשובה.
סימני פיסוק חביבי , הסיפור הוא יפיפה אבל הייתי צריך להבין מתי נגמרת שורה וכו'.

דור טל

מהירים כברק, עוקצים כעקרב
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
afik_t_king
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Oct 25, 2006

הודעהנשלח: 7:57 ,30 אפריל 2007, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

סיפור מדהים ומרתק! אחלה השקעה!
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח דואר אלקטרוני לטייס
BlaZe
בוגר בית ספר לטיסה
בוגר בית ספר לטיסה

הצטרף בתאריך: May 07, 2006

הודעהנשלח: 11:57 ,30 אפריל 2007, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

סיפור נחמד
בעיקר ההתחלה
הקטע של הסוף עם הצניחה
נשמע מעט בדיוני
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח דואר אלקטרוני לטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
afik_t_king
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 14:02 ,30 אפריל 2007, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

מצטער על הדאבל, אבל למה התכוונת בטילי א"א שפגעו במשחתת? התכוונת לטילי HARM?
חזור למעלה
f-16pilot-ROY
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 16:45 ,30 אפריל 2007, ב'    כותרת הודעה: הכוונה ברורה אבל הנה הסבר תגובה עם ציטוט

היו לי טילים נגד מטוסים על הכנפיים אז יריתי אותם הייתי רחוק מדי לפצצות ברזל שהיו לי על הכנפיים

שאר המטוסים ירו טילים AG (אוויר קרקע ובמקרה שלנו אוויר ים)
חזור למעלה
afik_t_king
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 17:44 ,30 אפריל 2007, ב'    כותרת הודעה: Re: הכוונה ברורה אבל הנה הסבר תגובה עם ציטוט

f-16pilot-ROY כתב:
היו לי טילים נגד מטוסים על הכנפיים אז יריתי אותם הייתי רחוק מדי לפצצות ברזל שהיו לי על הכנפיים

שאר המטוסים ירו טילים AG (אוויר קרקע ובמקרה שלנו אוויר ים)

אז הפצצת משחתות שהיו מוגנות עם מטוסים או מה? לא הבנתי כלום
חזור למעלה
f-16pilot-ROY
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 19:45 ,30 אפריל 2007, ב'    כותרת הודעה: הסבר תגובה עם ציטוט

יריתי טילים על המשחתות! והמטוסים של נושאת המטוסים לא הספיקו להמריא כאשר פגעתי בה עם טיל! טילים נגד מטוסים זה מה שיריתי על הספינות (עכשיו יותר מובן?)
חזור למעלה
afik_t_king
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 20:15 ,30 אפריל 2007, ב'    כותרת הודעה: Re: הסבר תגובה עם ציטוט

f-16pilot-ROY כתב:
יריתי טילים על המשחתות! והמטוסים של נושאת המטוסים לא הספיקו להמריא כאשר פגעתי בה עם טיל! טילים נגד מטוסים זה מה שיריתי על הספינות (עכשיו יותר מובן?)

טיל נגד מטוסים ירית על ספינה?
אין כזה דבר. ירית טיל קרינה, HARM?
חזור למעלה
f-16pilot-ROY
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 21:42 ,1 05 2007, ג'    כותרת הודעה: כן יריתי טיל נגד מטוסים תגובה עם ציטוט

לא זוכר איזה סוג אבל הוא טס פגע ועשה הרבה נזק וכן זה טיל נגד מטוסים אני תמיד מיירט איתם מטוסים והוא יכול לפגוע בספינה לא? מה אם אני משגר אותו והוא רואה שזה לא מטוס אז הוא משנה כיוון ומחטיא?
חזור למעלה
הצג הודעות קודמות:   
הפורום נעול. אינך יכול להוסיף הודעות, לכתוב תגובות ולערוך הודעות של עצמך   ההודעה נעולה. אינך יכול לכתוב תגובות או לערוך את ההודעה, אם אתה כתבת אותה    עמוד ראשי -> פאלקון אלייד פורס כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 1

עבור:   
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה

ניווט מהיר
דף הבית
פורומים
גלריית התמונות
גלריית הסרטונים