אש ידידותית ? - פורומים - פריפלייט 
שם משתמש:

סיסמא:

הירשם
באתר 485 גולשים:
483 אורחים ו-2 חברים!
   לחץ כאן על מנת להפוך את פריפלייט לעמוד הבית   לחץ כאן להוסיף את פריפלייט למועדפים   צפה והשתמש ב-RSS 2.0   טימספיק סימולטורים פריפלייט
עמוד הבית פורום סימולטורים גלריה הורדות סימולטורים מדריכים סימולטורים טייסות פעילות חנות קהילתית

פורום סימולטורים פריפלייט

פורום טייסות     לארכיון הפורום

חוקי הפורוםחוקי הפורום  חיפושחיפוש  קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   התחברהתחבר

עמוד ראשי -> פאלקון 4.0 -> אש ידידותית ?

שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
laurengavi
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 12/10/2005

הודעהנשלח: 1:48 ,11 מרץ 2007, א'    כותרת הודעה: אש ידידותית ? תגובה עם ציטוט

התחלתי לפני שעה קלה קמפיין בקוריאה , הקמפיין השלישי שבו לצפון יש יתרון מוחץ .
בחרתי משימת ליווי פשוטה , שינסתי מותניים ויצאתי לדרך .

אני ומס' 2 המראנו , הגענו לנקודת המפגש וכיוונו את עצמנו אל עבר נקודת הציון השלישית . ביקשתי תמונה מה AWACS והדיווח היחידי הוא מיג בודד כ 40 מייל מהמיקום שלי .
הכנתי את עצמי לכמה דקות של "שקט" , ופתאום - בום . ללא כל התראה , ללא שום דבר , המטוס התפוצץ באוויר .

נותרתי בהלם . מהיכן לעזאזל ? הייתי מעל קרקע ידידותית , ללא מטוס אוייב בסביבה , מה לעזאזל קרה ?
בתדרוך לאחר הטיסה נאמר התקליט של ה Friendly Fire , לא ברור אם הכוונה הייתה אליי (דבר מוזר בפני עצמו , אפילו ה Master Arm שלי עדיין היה כבוי) או אל מטוסים אחרים .
האם ייתכן שאש ידידותית יירטה אותי ? זה כבר קרה למישהו ?
לא מובן לי העניין ... המום

אני עדיין בהלם .
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס
DOR
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Aug 29, 2006

הודעהנשלח: 2:41 ,11 מרץ 2007, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

שמע, קרה לי וגם אני לא הבנתי בהתחלה,
המטוס פשוט מתפוצץ אז בהתחלה חשבתי שנגמר הדלק והוא התרסק [טסתי נמוך]
ובסוף כנראה זה היה סאם ולא ידעתי שיש בכלל וגם כשהסתכלתי עלה תדרוך לא היה כוחות
לא ידידותיים....בקיצרו..מוזר...וזה קרה לי בF4AF..................... רעיון

דור טל

מהירים כברק, עוקצים כעקרב
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
Dingo
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 30/09/2005

הודעהנשלח: 3:00 ,11 מרץ 2007, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

האמת גם לי קרה שהמטוס לפתע מתפוצץ באויר כתוצאה מטיל (בין אם זה אויר-אויר או אויר קרקע).

הבעיה לדעתי נעוצה בעובדה שמערכת זע"ט (IFF) לא שולבה בפלקון באופן מציאותי.
זאת עקב סודיותה.

כך שהדרכים היחידות לדעת האם המטוס שאנחנו נועלים עליו הוא אויב הם:

1. לקרוא declare ל AWACS והוא יחזיר לנו תשובה
2. לקרוא על מסך המכ"ם את השם של המטוס (לא תמיד עובד כי זה תלוי בטווח ובזוית שהמטוס נמצא בהן ביחס אלינו)

3. לקרוא לבן זוג לתקוף את המטרה והוא יגיד "שלילי."-משמע המטוס ידידותי
4. זיהוי ויזואלי.

וגם,מערכת ה RWR לדעתי לא עובדת טוב,כי אין דרך לדעת מה הטווח של המטוס שננעל עליך ואיפה הוא יוצא על המכ"ם (ויש המון מטוסים על המכ"ם)
וגם,לדעתי,ההתרעה שהיא נותנת לגביי טיל שנורה היא לא מספקת והיא לא נותנת מספיק נתונים כדי שנדע מאיפה מגיע הטיל בדיוק..

אני מניח שככה נראה שגה הקרב האוירי היום...
חזור למעלה
Dingo
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 30/09/2005

הודעהנשלח: 3:13 ,11 מרץ 2007, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אם כבר מעלים סוגייה בפלקון,יש לי אחת שדי מטרידה אותי

שמתי לב בקמפיין שהמשימות שמבצעים המטוסים האחרים פשוט לא מתבצעות כמו שצריך.

לדוגמא:
אני טסתי במשימה של תקיפה ארוכת טווח במטוסי אפ-15 אי חמושים בנשק חכם...
הפקודה שלי היא לתקוף מספר יעדים אסטרטגיים,והטווח שלהם הוא ארוך,ויש לי כמות דלק מוגבלת,כך שאינני יכול לסטות מיעד המשימה לטובת קרבות אויר וכיו"ב.

המשימה מתחילה כרגיל,והמבנה שלי מתקדם ליעדו כמתוכנן.
ואז,ברגע שאני חוצה את הקמ"ק (קו מגע קדמי) אני מוצא את עצמי נלחם על חיי מפני מטוסי אויב (ואני מדבר בכמויות ומכל הסוגים) וסוללות של כמה סוגים שונים של טק"א..

כפי שידוע לי,חיל האויר האמריקאי שולח את מטוסי התקיפה שלו רק לאחר שפינו להם מזדרון אוירי נקי מטק"א וממטוסי אויב.
בפלקון-זה פשוט לא קורה.
לא קרתה אפילו פעם אחת שבה לא נאלצתי לסטות מהמשימה לטובת קרב אויר עם מטוסי אויב או לתמרוני התחמקות נגד טילי קרקע אויר שנורו לעברי...

עכשיו אני נמצא בדילמה:
האם לטוס בהתאם לנתיב המשימה המוגדר?
או לטוס בנתיב משלי,שאני חושב שיהיה יותר טוב עבור המשימה הספציפית?זאת על מנת לא לטוס דרך "איזורי השמדה" של סוללות טק"א (שהיו אמורות להיות מושמדות ע"י מבני המטוסים האחרים..)

וגם ככה לגביי קרבות אויר.
יש לי כמות דלק מוגבלת למשימה,ואני לא יכול להרשות לעצמי לשרוף דלק בקרבות אויר.
אבל כשמטוס אויב מתקדם לעברי,אין לי הרבה ברירות.. אבל המטוס הזה לא היה אמור להיות שם מלכתחילה בגלל שהמבנים שטסו לפניי היו צריכים להפיל אותו כדי שהוא לא יפריע למטוסי תקיפה כמוני...

זו בעיה אם חושבים על זה...
חזור למעלה
afik_t_king
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Oct 25, 2006

הודעהנשלח: 7:51 ,11 מרץ 2007, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

גם לי יש בעיה שאני עושה משימות שאני צריך להשמיד סוללת טילי ק"א, אבל כאשר אני יורה את אחד הטילי HARM (מונחי קרינה) שלי (אני יורה אותם בין 2 הריבועים הקטנים, שיש סיכוי יותר גבוה שהטיל יפגע במטרה), אז עד שהטיל פוגע במטרה כבר משגרים עליי טיל סאם, והמטוס שלי נופל לקרקע...
וגם יש בעיה שיש מספר מכמ"ים לסוללה אחת, אך יש לי מספר מוגבל של טילי HARM (כיוון שצריך לאחר-מכן להשמיד את הסוללה עם פצצות ברזל)...
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח דואר אלקטרוני לטייס
i_hawk
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 02/06/2005

הודעהנשלח: 8:55 ,11 מרץ 2007, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אני מניח שכולכם משתמשים ב FF4\RV אז כמה דברים שיש לי להגיד:

לגבי אויוניקה- RWR ומכ"מ בפאלקון ידועים כהכי מציאותיים וזה רק יילך וישתפר בעתיד... יש עוד כמה כיוונים לשפר גם את כל מערכת החיישנים של ה AI (ויזואלי, RWR, מכ"מ וכו').

לגבי המשימות- דינגו אני מניח שהמלחמות שיש היום אינם דוגמא למשהו כמו מלחמה רצינית נגד צפון קוריאה וסין... ארה"ב כבר הרבה זמן לא נלחמה מלחמה אמיתית מול מדינה עם מטוסי קרב שגם מגיבים... אתה צודק שקודם כל הגיוני להשיג עליונות אוירית ורק אח"כ לשלוח מטוסי תקיפה... הבעיה מתחילה כשזה לא כזה פשוט להשיג עליונות אוירית... בקמפיין השלישי IRON FORTRESS בכוונה יש הקצנה של כוחות האוייב... שים לב שגם סין בענין מהתחלה ואתה מתחיל לראות מטוסי תקיפה של האויב ממש קרוב אליך. מלווים ע"י SU-30 וכאלה רעים אחרים... חוץ מזה שב FF4\RV הקמפיין אמור להיות קשה יותר בהשוואה לפאטצ'ים אחרים בגלל השיפור הרציני ביכולת ה AI... מטוסי אוייב כבר לא כאלה חמורים ואפילו המיג 21 הנמושות התחילו להיות מסוכנים למרות שהטילי מכ"מ שלהם עקומים קצת... זה הכל בגלל שדרוג רציני ל AI... יש עדיין באגים כמובן (כמו לכל שאר הפאטצ'ים כולל AF) אבל לדעתי הקטע הזה אצלנו דיי חזק... וזה רק ישתפר כי עדיין עובדים על זה.
חוץ מזה שאם תקראו במדריך תגלו שבניגוד לפאטצ'ים אחרים ב FF4\RV נפתר באג רציני (מתחילת ימי הפאלקון צוחק ) שמטוסי אוייב לא היו מבצעים סיורים הגנתיים BARCAP, עמוק בשטח האוייב... זה נפתר עכשיו ואולי זו הסיבה דינגו שאתה נתקל במטוסי אוייב בדרך לתקיפה. יש מצב שמטוסי הליווי שלך פשוט עסוקים בעצמם עם מטוסי אוייב אחרים.

מבחינת הכוחות, המלחמה שבאה לשקף הכי נכון את המציאות הוא קמפיין ROLLING FIRE במצב רוקי על הסליידרים בהתחלה וכמובן אייס מבחינת ה AI (מטוסי אוייב וגם נ"מ). הקמפיין הזה נבנה ממש כדי לדמות את היכולת האמיתית של חיל האויר הצפון קוריאני כולל מטוסים שממריאים מבסיסים קטנים עם מסלולים קצרים, AIRSTRIP, כולל משימות התאבדות של מטוסים ישנים, מיג 17 ומיג 19 ... תקראו במדריך לעוד מידע בנושא יש על זה פרק שלם אם אני זוכר טוב.

למי ששאל על טיל ה HARM אז ב FF4\RV השיגור שלו קצת יותר קשה משאר הפאטצ'ים ושוב בגלל שסוללות מכ"מ כבר לא מטומטמות כמו פעם, בעבר המכ"מ היה נדלק בטווח מירבי ונשאר דלוק כל הזמן לכן היה פשוט ביותר להשמיד אותו עם HARM... ב FF3 זה היה בד"כ טיל אחד לכל מטרת מכ"מ... אבל עכשיו זה שונה והרבה יותר מציאותי, המכ"מ נדלק ונכבה כל הזמן כדי להטעות... שימו לב שאם אתם יורים את ה HARM כאשר מכ"מ האוייב כבוי לא תמיד הוא יפגע... חוץ מז סוללות מתקדמות כמו למשל ה SA-10 כמעט בלתי אפשרי להשמיד עם HARM...
הדרך היותר קשה זה לקחת קואורדינטות לפני הטיסה של המכ"מ ולהשמיד בעזרת JSOWs עם הנחיית ה GPS (תצטרכו כמובן להכניס קואורדינטות תוך כדי טיסה)... יכול להיות שבעתיד תהיה אפשרות להכניס נ"צ לפני הטיסה לפי קואורדינטות מדוייקות, כמו שיש כרגע ב OF... השיטה הטובה ביותר להשמיד מערך הגנה של האוייב כולל סוללות טילים (לא רק את המכ"מ) ורכבי נ"מ זה באמצעות JSOWs.... פשוט צריך לעלות גבוה מספיק ולשגר ממרחק הכי רחוק שאתם יכולים... רק תקראו טוב טוב במדריך למי שלא יודע איך כי כל הקטע הזה של GPS קצת מסובך כרגע ב FF4\RV אבל עדיין הכי דומה למציאות בגלל ההדמייה האמיתית של GPS...

למי שרוצה להבטיח עחיונות אוירית אני מציע להעלות את הסליידר של המשימות א"א הכי גבוה שאפשר, כך אתה בעצם מורה לכל הכוחות שלך להתעסק יותר ב א"א... זה טוב במיוחד לקמפיינים כמו IF או הקמפיין הישראלי, לפחות כל עוד לאוייב יש כמות הרבה יותר גדולה של מטוסים מאשר לך...

Asus Z-390 Prime MB, Core i7 9700K, HyperX 2x16GB 3466MHz DDR4, GTX-1060 3GB, 1TB Crucial MX500 SSD + 1TB storage, Saitek X-55 HOTAS, TIR4 pro, Dell U2412M 24'', flying at 1920x1200
חזור למעלה
laurengavi
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 12:36 ,11 מרץ 2007, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

תגובתי -
ראשית כל , Dingo, אין לי כל קושי לדעת אם אני נמצא בסביבה עויינת או לא . כבר טסתי מספיק משימות בפאלקון במהלך חיי . בגלל זה אני כל כך תמוה שפתאום מצאתי את עצמי מרוסק לחלקיקים קטנים .
הייתי בגובה 25 אלף , אם האיום הכי קרוב במרחק של 40 מייל . תמוה ביותר .

i_hawk, לא פעם הקמפיין שולח אותנו "למשימות התאבדות" , לפחות בתחילת הקמפיין . צריך לדעת לערוך אותן מחדש , דבר מספק בפני עצמו .
חזור למעלה
i_hawk
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 13:19 ,11 מרץ 2007, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אני יודע, ה ATO למרות ששופר פלאים ב RV לא תמיד חכם מספיק... עדיין...

חוץ מזה ראיתי כרגע את הדיון שפתחת ב FW... אתה מתכוון ל FF3???

כי FF3 באמת ישן היום... למה אתה לא מנסה את RV? הרבה יותר טוב וחדש מ FF3 עם המון באגים שנעלמו... עם מנוע גרפי חדש וכו' וכו'... לא חושב שאני צריך להסביר יותר מידי...

בכל מקרה ב FF3 היה באג שגרם כביכול להתנגשות סתם ככה בלי קשר לכלום... אני עכשיו נזכר בזה... לדעתי לא פתרו את זה אז...

בכל מקרה אם אתה מתעקש להישאר עם FF3 מאיזו סיבה מוזרה שהיא... תבטל את אפשרות ההתנגשות ב SETUP ... זה פשוט באג ב exe... של FF3 כמובן...

Asus Z-390 Prime MB, Core i7 9700K, HyperX 2x16GB 3466MHz DDR4, GTX-1060 3GB, 1TB Crucial MX500 SSD + 1TB storage, Saitek X-55 HOTAS, TIR4 pro, Dell U2412M 24'', flying at 1920x1200
חזור למעלה
laurengavi
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 13:32 ,11 מרץ 2007, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

i_hawk, לפי מה שהבנתי הגרסה הבאה של RV מכבידה בצורה קשה על המחשב וייתכן שאני לא אסחוב אותו כמו שצריך . FF3 רץ ממש יפה על המחשב שלי (לדוג' - F4AF רץ מקוטע) , לכן אני לא משדרג בינתיים .
האם אני טועה ?

עריכה - אוקיי , לאחר בדיקה החלטתי לשדרג . לפי הבנתי האפשרות היחידה להשגת FF4/RV הוא דרך טורנט . התחלתי להוריד , לצערי קצת איטי עצוב

נערך בפעם אחרונה על-ידי laurengavi בתאריך 14:08 ,11 מרץ 2007, א', נערך סך הכל פעם אחת
חזור למעלה
i_hawk
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 14:08 ,11 מרץ 2007, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

שמע... RV\FF4 מציג לפאלקון מנוע גרפי חדש לחלוטין... קוד חדש לגמריי... שמישהו כעיקרון בנה מאפס ומלביש אותו לאט לאט על המנוע הישן של פאלקון. הבעיה העיקרית עם כל הפאטצ'ים היא שכאשר צריך יותר ביצועים, אתה מקבל FPS גרוע מאוד... אפשר לשים לב לזה במיוחד באיזורים צפופים מאוד... לדוגמא קוריאה מעל סיאול או בשטח ישראל ביום הראשון. הסיבה העיקרית לירידת FPS שפשוט פאלקון מעמיס המון חישובים לבצע... בכל הגירסאות האחרות רוב העבודה נופלת על ה CPU כולל גרפיקה... רק חלק קטן מהעבודה מתבצע בכרטיס מסך (GPU לצורך הענין) ... אבל עם RV זה השתנה, לא רק שהגרפיקה הרבה יותר מתקדמת אלא גם פחות מעמיסה מכיון שה GPU נוטל לראשונה בתולדות פאלקון! (אני רציני) חלק רציני מהעבודה... כל זה בגלל מנוע גרפי מבוסס DX7... עדיין ישן יחסית למה שיש היום אבל הרבה יותר חדש מכל גרסא אחרת של פאלקון. חוץ מזה שיש כוונות (רציניות, תהיה בטוח) להגיע בעתיד גם ל DX9\10... חוץ מזה לפני כן עדיין נשאר להעביר את כל הגרפיקה ל DX מפני שחלק עדיין רץ על המנוע הישן... כשזה יהיה, גם הביצועים ישתפרו אפילו יותר ממה שהם עכשיו.

חוץ מזה RV כולל אינספור באגים שנפתרו, גרפיקה מתקדמת... אפקטים יותר חדשים (שגם משתפרים כל הזמן, את זה אני יכול להבטיח בעצמי צוחק ) , מולטיפלייר יותר טוב (גם כאן עבודה אינטנסיבית)... ועוד הרבה...

תבדוק פרטי, חוץ מזה צוחק

חזור למעלה
laurengavi
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 14:10 ,11 מרץ 2007, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

i_hawk כתב:
שמע... RV\FF4 מציג לפאלקון מנוע גרפי חדש לחלוטין... קוד חדש לגמריי... שמישהו כעיקרון בנה מאפס ומלביש אותו לאט לאט על המנוע הישן של פאלקון. הבעיה העיקרית עם כל הפאטצ'ים היא שכאשר צריך יותר ביצועים, אתה מקבל FPS גרוע מאוד... אפשר לשים לב לזה במיוחד באיזורים צפופים מאוד... לדוגמא קוריאה מעל סיאול או בשטח ישראל ביום הראשון. הסיבה העיקרית לירידת FPS שפשוט פאלקון מעמיס המון חישובים לבצע... בכל הגירסאות האחרות רוב העבודה נופלת על ה CPU כולל גרפיקה... רק חלק קטן מהעבודה מתבצע בכרטיס מסך (GPU לצורך הענין) ... אבל עם RV זה השתנה, לא רק שהגרפיקה הרבה יותר מתקדמת אלא גם פחות מעמיסה מכיון שה GPU נוטל לראשונה בתולדות פאלקון! (אני רציני) חלק רציני מהעבודה... כל זה בגלל מנוע גרפי מבוסס DX7... עדיין ישן יחסית למה שיש היום אבל הרבה יותר חדש מכל גרסא אחרת של פאלקון. חוץ מזה שיש כוונות (רציניות, תהיה בטוח) להגיע בעתיד גם ל DX9\10... חוץ מזה לפני כן עדיין נשאר להעביר את כל הגרפיקה ל DX מפני שחלק עדיין רץ על המנוע הישן... כשזה יהיה, גם הביצועים ישתפרו אפילו יותר ממה שהם עכשיו.

חוץ מזה RV כולל אינספור באגים שנפתרו, גרפיקה מתקדמת... אפקטים יותר חדשים (שגם משתפרים כל הזמן, את זה אני יכול להבטיח בעצמי צוחק ) , מולטיפלייר יותר טוב (גם כאן עבודה אינטנסיבית)... ועוד הרבה...

תבדוק פרטי, חוץ מזה צוחק

נשמע נהדר מחייך
מחכה שיגיע כבר ... קורץ
חזור למעלה
הצג הודעות קודמות:   
שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    עמוד ראשי -> פאלקון 4.0 כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 1

עבור:   
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה

ניווט מהיר
דף הבית
פורומים
גלריית התמונות
גלריית הסרטונים