להיכנס ! דבר שמפריע לי מאוד בפורום - פורומים - פריפלייט 
שם משתמש:

סיסמא:

הירשם
באתר 378 גולשים:
378 אורחים ו-0 חברים!
   לחץ כאן על מנת להפוך את פריפלייט לעמוד הבית   לחץ כאן להוסיף את פריפלייט למועדפים   צפה והשתמש ב-RSS 2.0   טימספיק סימולטורים פריפלייט
עמוד הבית פורום סימולטורים גלריה הורדות סימולטורים מדריכים סימולטורים טייסות פעילות חנות קהילתית

פורום סימולטורים פריפלייט

פורום טייסות     לארכיון הפורום

חוקי הפורוםחוקי הפורום  חיפושחיפוש  קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   התחברהתחבר

עמוד ראשי -> פאלקון אלייד פורס -> להיכנס ! דבר שמפריע לי מאוד בפורום

הפורום נעול. אינך יכול להוסיף הודעות, לכתוב תגובות ולערוך הודעות של עצמך   ההודעה נעולה. אינך יכול לכתוב תגובות או לערוך את ההודעה, אם אתה כתבת אותה
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
IAF001
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Jun 02, 2006

הודעהנשלח: 18:47 ,21 אוקטובר 2006, שבת    כותרת הודעה: להיכנס ! דבר שמפריע לי מאוד בפורום תגובה עם ציטוט

שלום .
אני רואה פה הודעות של אנשים ששואלים "איך מתניעים" "מה הכפתור הזה?" "מה זה עושה"
יש דיון !בדביק! על תפעול המערכות , וכנראה אף אחד לא מקדיש דקה כדי להיכנס אליו . ושמה יש את כל ההסברים שבעולם !
אז לכל החדשים . גם אם אין את התשובה בדיון בדביק .(דבר שאני לא חושב שיש) הכל מוסבר במדריך . ואם אתם לא מבינים משהו במדריך, אל תפתחו דיונים סתם תגיבו להודעה בדביק וכבר יענו לכם שם .
זה מפריע כי אנשים שואלים איך מפעילים רדאר אוויר אוויר , אוויר קרקע. וזה מפריע מאוד עם כל הנושאים האלו .
מקווה שיישמו את מה שאמרתי .
להישמע .
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס
Eagle_King
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 15/08/2005

הודעהנשלח: 19:02 ,21 אוקטובר 2006, שבת    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

IAF001, מחזק את דבריך.
באמת אנשים, בשביל שיהיה לכם יותר נוח תחפשו קודם אולי יש את התשובה שלכם אנא ממכם לא להתעצל לחפש.

בן קלי.
צוות ניהול ראשי פריפלייט.
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח דואר אלקטרוני לטייס אתר הבית של הטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
ArchAngel
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Oct 10, 2006

הודעהנשלח: 0:28 ,22 אוקטובר 2006, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

נכון מאוד! יפה שמעלים את הדברים! אנא להתייחס ולקחת את הדברים לתשומת הלב סימן קריאה
חזור למעלה
IAF001
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Jun 02, 2006

הודעהנשלח: 6:56 ,22 אוקטובר 2006, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

ושוב אני רואה פה הודעות כגון : איך אני מפעיל אוויר קרקע ? איך אני זה.. איך אני פה ? ...
די חלאס !

תעשו חיפוש בפורום .
אני מבקש מהמנהלים פה לתת אזהרות , או משהו . כי עדיין יש פה כאלה שעדיין שואלים . וסתם פותחים דיונים חדשים ..

כבר מתסכל .
חזור למעלה
ViFF
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 23/07/2005

הודעהנשלח: 23:46 ,22 אוקטובר 2006, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

מסכים אתכם, אבל גם חשוב שתזכרו לא להגזים.

אני אסביר למה אני מתכוון:
פאלקון זה לא סתם משחק טיסה, זה סימולטור של מטוס F-16 על כמעט כל המערכות שלו.
יש כאלה שבתחילת הדרך, וצריכים קצת עזרה בשביל להפוך מטייסים טירונים למקצועיים כמוכם. אל תשכחו שגם אתם פעם הייתם שם באותו מצב, ואני בטוח שהייתם שמחים לקבל קצת עזרה. אז במקום לרתון ולכעוס עליהם, ולנעול את הדיונים שלהם עם תשובות מסוגננות כמו "תסתדר לבד" אפשר לענות להם עם לינק לאותם דיונים דביקים ולהגיד להם שהתשובה לשאלה שלהם נמצאת שם.

חשוב לכם לזכור שאתם קהילה, ועכשיו שיש לפאלקון פוטנציאל לטיסת רשת רבת משתתפים קרוב לוודאי שיום אחד תפגשו את אחד החברה הללו בטיסת רשת על איזה שהוא שרת 24/7 פה בארץ.

קהילה כמו כל קהילה קיימת בגלל שאנשים רוצים להיות חלק ממנה, ולהינות מחווית ה-"חברותה". בהחלט לא יהיה לכם קל (אולי אף בלתי אפשרי) לבנות קהילה ערה ותוססת כמו של IL-2 אם תתנהגו בצורה "אליטיסטית" ותכעסו על אנשים כשהם שואלים שאלות טפשיות.
אני מאמין שאין דבר כזה שאלה טיפשית, אלא טיפשים שלא שואלים. בשביל זה נמצאים הוותיקים, לגדל ולכוון את הדור הצעיר.

נ.ב. הרמז של שרת של AF ב-VPN היה מאד עבה... אני חולם על זה בלילה... מגרד לי באצבעות להרים את זה כמו שהרמתי את של IL-2...
ותראו מה קרה שם, מפורום שהיה "מת" תוך שנה נהיה לפורום הכי פעיל עם הכי הרבה הודעות ודיונים, פעילויות, מפגשים ווירטואלים, ומפגשים אמיתיים (לא מזמן עשינו על האש אצל xcom). אבל תדעו לכם, זה לא רק השרת עשה את זה, זה בעיקר האנשים בקהילה, הבי"ס טיסה, הטייסים הוותיקים שעזרו לכל מי שביקש. צאו ולמדו את המתכון הנכון לבניית קהילה - הוא עומד לפני העיניים שלכם. אני אשמח להיות חלק מההצלחה אצלכם גם כן.

VIFF
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
הצג הודעות קודמות:   
הפורום נעול. אינך יכול להוסיף הודעות, לכתוב תגובות ולערוך הודעות של עצמך   ההודעה נעולה. אינך יכול לכתוב תגובות או לערוך את ההודעה, אם אתה כתבת אותה    עמוד ראשי -> פאלקון אלייד פורס כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 1

עבור:   
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה

ניווט מהיר
דף הבית
פורומים
גלריית התמונות
גלריית הסרטונים