תצוגת התקדמות- ברק2000 - פורומים - פריפלייט 
שם משתמש:

סיסמא:

הירשם
באתר 407 גולשים:
406 אורחים ו-1 חברים!
   לחץ כאן על מנת להפוך את פריפלייט לעמוד הבית   לחץ כאן להוסיף את פריפלייט למועדפים   צפה והשתמש ב-RSS 2.0   טימספיק סימולטורים פריפלייט
עמוד הבית פורום סימולטורים גלריה הורדות סימולטורים מדריכים סימולטורים טייסות פעילות חנות קהילתית

פורום סימולטורים פריפלייט

פורום טייסות     לארכיון הפורום

חוקי הפורוםחוקי הפורום  חיפושחיפוש  קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   התחברהתחבר

עמוד ראשי -> פאלקון 4.0 -> תצוגת התקדמות- ברק2000

שליחת הודעה חדשה   ההודעה נעולה. אינך יכול לכתוב תגובות או לערוך את ההודעה, אם אתה כתבת אותה
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
BORDI
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Jun 06, 2017

הודעהנשלח: 21:09 ,6 יוני 2017, ג'    כותרת הודעה: תצוגת התקדמות- ברק2000 תגובה עם ציטוט

לך מכאן ואל תחזור. אין לך מקום בינינו מכיוון שאתה לא מכבד אף אחד מחברי הפורום ולא את האתר והקהילה.

נערך ע"י I-Hawk.
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס
SOF
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 09/06/2005

הודעהנשלח: 21:43 ,6 יוני 2017, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

שמישהו יעיף אותו לפני שזה יהפוך להיות מכוער.
ולגבי הפרסום:
אחרי כל ההשקעה שבאמת ראויה לציון (NOT!) לא יכולת לדאוג שמספר הזנב יתאים למספר הכונס:

חובבן...
עדיף שתחזור לגיטרה, בזה אתה עוד איכשהו סביר...

המשך שבוע נפלא.

נערך בפעם אחרונה על-ידי SOF בתאריך 22:25 ,6 יוני 2017, ג', נערך בסך הכל 3 פעמים
חזור למעלה
nikos
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: May 29, 2010

הודעהנשלח: 22:17 ,6 יוני 2017, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

זה FSX או prepar3d?

ממליץ לעבור לxplane 11 - רמה אחת מעל כולם
חזור למעלה
Yiftah2
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Oct 28, 2016

הודעהנשלח: 22:31 ,6 יוני 2017, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

SOF כתב:
ולגבי הפרסום:
אחרי כל ההשקעה שבאמת ראויה לציון (NOT!) לא יכולת לדאוג שמספר הזנב יתאים למספר הכונס:

חובבן...

המשך שבוע נפלא.

שאלה יהיו הצרות שלנו. קיצר, לך תאכל עגבניות
חזור למעלה
uri_ba
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Sep 17, 2007

הודעהנשלח: 22:38 ,6 יוני 2017, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

Yiftah2 כתב:
SOF כתב:
ולגבי הפרסום:
חובבן...

המשך שבוע נפלא.

שאלה יהיו הצרות שלנו. קיצר, לך תאכל עגבניות

1. אם זה לא "תואם" סימן שאתה לא יודע איך פאלקון עובד עם מס"ז. מה שאומר, שזה לא באמת פאלקון.
2. אתה אפילו כבר לא טורח לנסות ולהגיב מאותו המשתמש... אתה מתרשל בזקנתך...

אם נדמה לכם שאני ציני/סרקסטי ו/או בעל חוש הומור מעוות - לא טעיתם!
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס אתר הבית של הטייס
SOF
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 09/06/2005

הודעהנשלח: 22:43 ,6 יוני 2017, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אני רק אשים את זה כאן:
https://www.youtube.com/watch?v=MRtPw-r_wSM

יאללה, הביתה.

חזור למעלה
nitzane
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Mar 07, 2007

הודעהנשלח: 22:52 ,6 יוני 2017, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

הולך לאכול עגבניה, ולטוס FSX

ניצן
חזור למעלה
uri_ba
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Sep 17, 2007

הודעהנשלח: 1:55 ,7 יוני 2017, ד'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

Breaking news!
"ברק 2000" (זה לא היה 2020 לפני חצי שנה?) נמכר לחיל האויר היווני בגרסה מופחתת רזולוציה!

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=frbQAZCP1tA&t=189s[/youtube]

אם נדמה לכם שאני ציני/סרקסטי ו/או בעל חוש הומור מעוות - לא טעיתם!
חזור למעלה
Yiftah2
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 3:10 ,7 יוני 2017, ד'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

uri_ba כתב:
Breaking news!
"ברק 2000" (זה לא היה 2020 לפני חצי שנה?) נמכר לחיל האויר היווני בגרסה מופחתת רזולוציה!

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=frbQAZCP1tA&t=189s[/youtube]

אתה תקבל הוכחה חד משמעית שלא מדובר ב fsx או לא יודע מה עוד כתבו פה..
בכל אופן עד כאן לעדכון
חזור למעלה
Yiftah2
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 3:14 ,7 יוני 2017, ד'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

SOF כתב:
אני רק אשים את זה כאן:
https://www.youtube.com/watch?v=MRtPw-r_wSM

יאללה, הביתה.

חח עידן, הגיע הזמן להחליף בדיחה לא? אגב היא בכלל לא מצחיקה.. אל תחזור על אותו דבר כמה פעמים. זה מראה שאין לך הרבה מה לומר מחייך
חזור למעלה
IAF_Amir
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Apr 14, 2008

הודעהנשלח: 6:12 ,7 יוני 2017, ד'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

https://youtu.be/dP9Wp6QVbsk?t=7s

בוקר טוב לפוסט הנונסנס, ואמצע שבוע מלבב
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח דואר אלקטרוני לטייס אתר הבית של הטייס
BackFromCali3
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Jun 07, 2017

הודעהנשלח: 7:52 ,7 יוני 2017, ד'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אתם מודעים לזה שירין בכלל עומד בראש ארגון תעופה שבין היתר אגב טס בברק 2000, והוא לא באמת קורא את כל הדברים כאן? איך אני יודע? כי אני הוא... =] שלחתי בוואטסאפ "רשאי להעלות + קישור" ... נתתי אוקיי לסרטון הזה, אבל אני יושב בצד וקורא את התגובות.. אין לכם שום מושג עד עכשיו מה אתם בכלל רואים בסרטון. האם זה P3D או FSX או ברק2000 או פאלקון4 או שילוב או חיתוך מכמה דברים... ואני לא כאן כדי לבהר מה רואים, אני לוקח פה חלק פעיל אקטיבי בהתייחסות לאמירות שלכם כי אני חושב שהן שטויות במיץ ואפשר לענות על זה ב2 דקות...
המספר זנב לא תואם למספר כונס ---> כי אני לא יודע איך זה עובד... חבר'ה זה אפילו לא אתגר פיתוחי. אני פיתחתי את המדמה הכי טוב בעולם, הברק 2000, שבראיה שלי לא יהיה לו תחליף בעתיד הקרוב, להערכתי 20-30 שנה קדימה, שתבינו על מה אחנחנו מדברים... מדינת ישראל מדוייקת בפרופורציה (אף מדמה לא נותן דבר כזה, למעט FSX ו-P3D, שאגב דומים אבל לא אותו דבר כמו הברק, כי את הברק אני בניתי והרכבתי מתמונות לווין של 2015, ועושה רושם שבגלל זה יש לברק ניראות טובה יותר מ-P3D או FSX כי הם משתמשים בישנים יותר וגם לא בכל החלקים, זה חצי לווין חצי שטחים ירוקים פתוחים כאלו... הברק עושה שימוש 100% בתצ"לים (תצלומי לווין)... בכל אופן המספר כונס נמצא ב-ALPHA CHANNELS... ככה אגב (תלמדו) חותכים קו חוף... זה מרובע שנחתך באלפא צ'אנלס... ככה אני עשיתי את זה בסופו של דבר...

מדובר בפעולה של פוטושופ שכל ילד בגן יכול לעשות (לתקן את המספר זנב למספר כונס)...
לא עשיתי את זה אגב כי בסוף בכלל השתמשנו במודל אחר של F-16 שהוא ב-HD, ברזולוציה פי 8 ממה שרואים בסרטון כאן אגב, והנה דוגמא שצילמתי בפלפאון דרך הוואטסאפ של הניסויים במודל החדש - בשלב שצילמנו הוא לא היה מוכן אבל אפשר לראות שהמודל אחר ודומה למציאות (סורי על האיכות) :
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=DeZe-T-XVZo[/youtube]

עכשיו - לגבי פאלקון 4... אתם הרי יודעים כמה אני "מעריץ" את הסימולאטור הזה...
אמרתי את זה ואני חוזר ואומר "פאלקון 4 הוא לא סימולאטור שראוי לטוס בו ב-2017, יותר מזה הוא שייך ל-1998 ורוב הטקסטורות השדות תעופה והסאונדים נשארו כמו 1998 במדויק, עשיתי במאמר שלי מלפני שנתיים (כן ערכתי מאמר מפורט לפני שיצאתי לפתח את הברק2000) שמה הסברתי במפורט והבאתי דוגמאות ותמונות בין 1998 ל-2017 ורואים שהשדות והטקסטורות נשארו אותו דבר... מעבר לזה הנה על קצה הלשון עוד כמה סיבות מהמאמר למה פאלקון לא ראוי וכל אחד יכול לבדוק לעצמו האם זה נכון או לא ...
- מיקומי השדות תעופה (לא נכונים, נמצאים לא כמו במציאות), כיווני ההמראה והמסלולים עצמם ממש לא מדוייקים (השדות ממריאים לכיוונים לא נכונים, זו בדיקה פשוטה שאפשר לעשות, תפתחו גוגל מאפ או וויקיפדיה תסתכלו למשל נבטים ממריא מזרח / מערב, בפאלקון אצלכם הוא ממריא צפונה / דרומה בכלל וממוקם אם אני זוכר נכון משהו כמו 10 מייל מהמקום האמיתי שלו).
- פרופורציה .. בכל דבר... אם זה מדינת ישראל - מרחקים, ממילא ברגע שאתה טס על קרקע ירוקה שחוזרת על עצמה או חומה כמו בפאלקון, אז מה זה משנה המרחקים? קו החוף שם עקום זורק את מדינת ישראל 20 מייל , הוא לא מדויק הוא עקום, וזה לא מסתדר כשאתה רוצה לבנות מפה מסודרת שדומה למציאות של נתיבי טיסה כי שום נקודה לא יושבת נכון והנתיבים המצטלבים לא מסדרים ותעבורת מטוסי קרב לא נכנסת לכל הבלאגן הזה שנוצר לא משנה איך וכמה תשנה גדלים של סיטיארים של שדות כדי כן להכניס, זה פשוט לא נכנס ...
בנוסף לזה כל הטילים והחימוש, שזה הדבר היחידי שפאלוקן מציע על פני סימולאטורים אחרים (למעט DCS, ששם חוץ מה-A10 והמסוק הרוסי, האוויוניקה היא בדיחה אם בכלל קיימת) ולכן פאלקון הוא בעל יתרון בתחום אבל היתרון מיד נקלח ברגע שהטילים והפצצות לא מדוייקים... תפתחו כל ספר היסטוריה שמופיעים בו נתוני חימוש - תגלו שפאלקון רחוק מהמציאות... תסתכלו בסרטונים ביוטוב ברור לכולם מלפני 20 שנה, פיתון5 יודע לפגוע במטרות מאחור, בפאלקון אני מניח שזה לא יקרה בעתיד הקרוב, וזו פעולה פשוטה יחסית. החימוש א"ק הוא בסדר גמור רק מה - חסר טווח... הכל קטן הכל מצומצם הכל לא מדוייק... דבר שלמעשה מקטין מעטפת נשק ומשנה אותה לגמרי וכל חוקי המשחק משתנים גם מערכות טק"א לא מדוייקות, אזרי גם לא נשק מונחה, ולא טילים בקרבות אוויר, ואתה נשאר עם סוג של נתונים מגוכחים בהדמייה לא הדמייה שאם היא מדמה משהו - אני לא יודע מה היא מדמה.. את המציאות היא בוודאי שלא מדמה. אולי הברק 2000 כן... בניסיון לעשות זאת והכי טוב ומדויק שאפשר, ואפשר.
בברק2000 אין שום סאונד למעט רעש מנוע... כל הסאונד של הקשר המדובב של פאלקון נעלם, לא קיים, אם תשמע קולות בקשר - זה רק טייסים ובקרים מהארגון... תסתכלו יש שם בהקלטה 2 וחצי דקות טיסה מהברק - שמעתם רעש חוץ מהמנוע? ... יש לזה המון בראליזם ובהדמיית טיסה - לא תשמע "קאובויי אחד אחד אתה מפריע לתנועה" (חח) בברק2000 המתקדם...

יכולות שאין בפאלקון ומוגבלות במטעמי קוד מקור - יכולת לשלב עברית ב-MFD ובמסוף... דבר שעשינו ובוצע.

למעשה בברק2000, יש תצלומי לווין מדוייקים מ-2015 שנלקחו אחד לאחד והוכנסו למדמה.
הם לא הוכנסו כקרקע רגילה, אלא פלטות תלת מימדיות שיושבות על הים...
כל הפרוייקט הזה של מדינת ישראל מהלווין 1:1 בתצורה שעוקפת את P3D ואת FSX (בהשוואות שערכנו) כל הדבר הזה נקרא פרוייקט האדיר - כי זה באמת לקח המון זמן והיה פרוייקט אדיר מימדים לעשות אותו ובסוף הוא התבצע בצורה כמו שרואים כאן בסרטון, זה לבד לקח שנה וחצי שב-8 חודשים הראשונים זה פשוט נכשל, כל פעם קצת ומגבלות שתקעו הכל... עד שהגיע רעיון מבריק של פלטות תלת מימדיות שגם מאפשרות להריץ את כל הדבר הזה שאתם רואים (מדינת ישראל 1:1 כולה) על מחשבים מאוד חלשים עם ביצועים מאוד מאוד גבוהים וחלקים, כי למעשה הפלטות האלו על כל מדינת ישראל תופסות 350 קבצים, לצורך השוואה בשטח ישראל יש כמה מאות יותר שחוזרות על עצמן המון פעמים, אבל כשאתה בודק ביצועי מחשב אז הברק עם האדיר (תצ"לים 1:1 100%) רץ יותר טוב מפאלקון 4.33 בבדיקות שערכנו במחשבים בינוניים למדי...

לסיכום... אל תמחקו את המשתמש הזה או את ההודעה, כי אני בכבודי ובעצמי (לא באי כוחי או איש מטעמי) יעלה כאן סרטונים מבצעיים מאוד, סופר מבצעיים (יותר מפאלקון4 או DCS) מהברק2000, עם האדיר, עם כל מה שנדרש מסימולאטור שטוען את לכתר. ולדעתי - כמי שבסוף מתכנן ובונה ארגון תעופה קרבי שמבוסס על מרכזי טיסה עם עמדות טיסה, ורוצה לשים בעמדות האלו את הסימולאטור הכי טוב שהוא יודע לשים ויכול לשים - אז אנחנו מדברים על ברק2000 ללא ספק, ולא יהיה לו תחליף בעשורים הקרובים.

האמירות שלכם לא משנות את המציאות. תזכרו את זה... חח.. כאילו שאם תרשמו כאן משהו אז זה באמת יהיה FSX שלא מסוגל לשגר או P3D שכנל לא כשיר מבצעית לתת לך בעמדות טיסה פעילות מבצעית - ואתם מדברים פה עם אנשים כמוני, ששנים עוסקים בתולים ובתוכניות פעולה - מה שווה כל התוכניות וכל המאמצים והנדב"ר והתולים המתקדמים ליירוטים וכו' וכו' אם בסוף אתה טס במדמה שלא נותן לך היבטים מבצעיים מלאים ומערכות נשק מדוייקות גם אצל האויב, גם אצלך, גם באוויר וגם על הקרקע, והנה קבלו עוד רמיזה קטנה והצצה ליכולות של הברק - גם בים...

ההתיחסות שלי כאן היא נדירה... אבל חברים - אני מאחל לכם בהצלחה בכל מה שאתם עושים, אם זה לטוס כמו חובבנים או לטוס בפאלקון עם ג'ינס וחולצה לבנה... אני לא יודע מה - אתם חובבנים, זו ההגדרה... אצלי זה נראה קצת אחרת :

נערך בפעם אחרונה על-ידי BackFromCali3 בתאריך 8:16 ,7 יוני 2017, ד', נערך סך הכל פעם אחת
חזור למעלה
schredder
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 27/09/2005

הודעהנשלח: 8:06 ,7 יוני 2017, ד'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

ערכתי.

אתה לא שווה תגובה מושקעת.

ניר

ארדוף אויבי ואשיגם ולא אשוב עד כלותם אמחצם ולא יכלו קום יפלו תחת רגלי

נערך בפעם אחרונה על-ידי schredder בתאריך 15:51 ,7 יוני 2017, ד', נערך סך הכל פעם אחת
חזור למעלה
BackFromCali3
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Jun 07, 2017

הודעהנשלח: 8:17 ,7 יוני 2017, ד'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

ניר. בתור ראש ארגון תעופה. תרשה לי להתעלם ממך באופן גורף.
חזור למעלה
Iaf_Assaf
מנהל ראשי

הצטרף בתאריך: Sep 02, 2006

הודעהנשלח: 8:40 ,7 יוני 2017, ד'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

בתור ראש ארגון תעופה בו אגלה לך משהו.
אתה לא מעניין !!!
זה הגיע לרמה שכבר לא השקעתי בלקרוא את כל השיט שכתבת פה.
בו נסגור את דה ככה.
שכל העבודה "שייצרתם״ לא מעניינת אותנו.
פשוט אל תגיעו לפה יותר.
כתבו בעבר כתבתי את זה שוב.
רוצה להוכיח? תן קוד , תן לגעת אחד על אחד.
בתור אחד שמכיר מקרוב מספר אנשים בחיים (אם זה טייסים או כאלו בתפקידים אחרים) יודע להגיד לך שהכל אפשר להשיג אישור אז לא אקנה אם תגיד שמדובר ב"סודי״ או ״אין אישור״
וחייב לציין שאחלה תמונה בסלון !!
דרך אגב מי שזוכר את תמונת הפרופיל. קודמת שלי (ציוד קומפלט עם חלפצ וקסדה ).
זה צולם בדירת דופלקס של חבר ברמת גן

IAF Bell205
IAF Anafa
חזור למעלה
הצג הודעות קודמות:   
שליחת הודעה חדשה   ההודעה נעולה. אינך יכול לכתוב תגובות או לערוך את ההודעה, אם אתה כתבת אותה    עמוד ראשי -> פאלקון 4.0 כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 4

עבור:   
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה

ניווט מהיר
דף הבית
פורומים
גלריית התמונות
גלריית הסרטונים