שטח ישראל- איזה גרסא? - פורומים - פריפלייט 
שם משתמש:

סיסמא:

הירשם
באתר 437 גולשים:
436 אורחים ו-1 חברים!
   לחץ כאן על מנת להפוך את פריפלייט לעמוד הבית   לחץ כאן להוסיף את פריפלייט למועדפים   צפה והשתמש ב-RSS 2.0   טימספיק סימולטורים פריפלייט
עמוד הבית פורום סימולטורים גלריה הורדות סימולטורים מדריכים סימולטורים טייסות פעילות חנות קהילתית

פורום סימולטורים פריפלייט

פורום טייסות     לארכיון הפורום

חוקי הפורוםחוקי הפורום  חיפושחיפוש  קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   התחברהתחבר

עמוד ראשי -> פאלקון 4.0 -> שטח ישראל- איזה גרסא?

שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
Yiftah2
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Oct 28, 2016

הודעהנשלח: 16:45 ,26 דצמבר 2016, ב'    כותרת הודעה: שטח ישראל- איזה גרסא? תגובה עם ציטוט

סרטון שנמצא

נערך בפעם אחרונה על-ידי Yiftah2 בתאריך 18:09 ,26 דצמבר 2016, ב', נערך סך הכל פעם אחת
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס
i_hawk
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 02/06/2005

הודעהנשלח: 17:36 ,26 דצמבר 2016, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

זה פאלקון גרסת "ברק 2020 FSX - אני מניאק אם זה עושה משהו אחר חוץ מלטוס מסביב לאגם"

ירין באמא ש'ך עזוב אותנו בשקט...

Asus Z-390 Prime MB, Core i7 9700K, HyperX 2x16GB 3466MHz DDR4, GTX-1060 3GB, 1TB Crucial MX500 SSD + 1TB storage, Saitek X-55 HOTAS, TIR4 pro, Dell U2412M 24'', flying at 1920x1200
חזור למעלה
uri_ba
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Sep 17, 2007

הודעהנשלח: 19:44 ,26 דצמבר 2016, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

Oh no you don't!

Yiftah2 כתב:

סרטון שנמצא ביוטיוב- מדובר בפאלקון אך בגרסה חדשה של שטח ישראל. איפה אפשר למצוא אותה?
https://www.youtube.com/watch?v=1H_F0NhU0Qg

אם נדמה לכם שאני ציני/סרקסטי ו/או בעל חוש הומור מעוות - לא טעיתם!
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס אתר הבית של הטייס
i_hawk
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 19:49 ,26 דצמבר 2016, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

ROFLMAO צוחק

Asus Z-390 Prime MB, Core i7 9700K, HyperX 2x16GB 3466MHz DDR4, GTX-1060 3GB, 1TB Crucial MX500 SSD + 1TB storage, Saitek X-55 HOTAS, TIR4 pro, Dell U2412M 24'', flying at 1920x1200
חזור למעלה
falcononeone
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Nov 23, 2006

הודעהנשלח: 21:54 ,26 דצמבר 2016, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

LOL

מודלים טובים מזה ראיתי ב"כוכב כחול", במיוחד אם לוקחים את ההבדלי באיכות בין המטוס לקרקע.(כולל הורדת האיכות בFRAPS)

כִּי הִנֵּה יְהוָה בָּאֵשׁ יָבוֹא וְכַסּוּפָה מַרְכְּבֹתָיו
ישעיהו סו טו
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח דואר אלקטרוני לטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
Mailone
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Dec 29, 2016

הודעהנשלח: 18:38 ,29 דצמבר 2016, ה'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

Yiftah2, הוא לא fox5 ואני יודע את זה כי למעשה אני זה Fox5inbound המפורסם, וההודעה האחרונה שלי בפורום הייתה בדיון ההוא מאז...
פתחתי עכשיו משתמש כי קראתי את מה שהוא כתב ושיתף - אין לי מושג מי זה יפתח , אבל מה שכן - הוא מחזיק בגירסא ישנה של פאלקון-ברק2000 ואני יכול לנחש מי זה...

בוא נעשה סדר, הברק2000 נקרא ברק2000 (ולא 2020) כי הוא מביא את הסימולאטורים לדור ה-2000 מכל הבחינות.
לעומת פאלקון4 שהוא נשאר יחסית ברמת המודלים הקרקע והשדות תעופה - כמעט ולמעשה כמו ב-1998 גם ב-2016, הוא לא עשה את המעבר לשנות האלפיים - פאלקון 4 BMS איננו סימולאטור שראוי לטיסה בשנת 2016.

חוץ מזה שהיו ויש המון בעיות עם שטח ישראל ועם פאלקון - אני אתן לכם דוגמא, השדות - לא מציאותיים, המיקום שלהם - תפתחו מפת CVFR שיש באינטרנט - המיקומים לא נכונים (וגם מדינת ישראל עקומה לגמרי, קו החוף לא בזווית הנכונה וזה יוצר פער ועיוות וגם מצפון לדרום חסרים מיילים רבים) - וגם השטח עצמו - כולם יודעים שפאלקון מוגבל הרי לאזור ה-4,000 טקסטורות שונות - ושטח ישראל וכל שטח למעשה - יושב על מקסימום 4,000 טקסטורות.

בלי להיכנס לברק2000 שהוא נבנה דרך תוכנות ו-3DSMAX מאפס, אני אשתף איתכם ניסוי שנערך בפאלקון (שלכם) שכלל 35,000 טקסטורות נפרדות שונות - אין מטר שדומה לשני. עצרנו ב-35,000 - למעשה זה כיסה את רוב הארץ - עצרנו את הניסוי - והמשכנו אותו בברק2000 בצורה מסודרת ומדוייקת .

עכשיו תשאלו כיצד התגברנו על המגבלה של 4,000 ומשהו טקסטורות ? זה משהו שקבוע בקוד מקור וזה בעצם שימוש ב-L2 וכולי וכולי... למעשה - במשך שנה של ניסויים - פיתחנו שיטות שונות לשלב טקסטורות בצורה לא-קונבנציונאלית. משמע - לא דרך TERRAINEDITOR - למעשה... הגענו למצב ששמנו כמה טקסטורות שבא לנו - מיליון מטרים שונים וקילומטרים שונים אחד מהשני - כשלמעשה משתמשים ב-0 טקסטורות. ב-TERRAINEDITOR הגדרנו את כל המפה טקסטורה אחת של מים לים וטקסטורה אחת נוספת של חום כזה על כל מה שאדמה - ולמעשה על זה - הוספנו רשת תלת מימדית (ואני לא אכנס לאיך עשינו את זה, אבל זה לקח לנו שנה עד שהצלחנו אז בהצלחה אם תנסו גם. יקח לכם אותו פרק זמן אם בכלל), ועליה כמה טקסטורות שבא לנו.. תשים אלף תשים אלפיים תשים 40,000 קבצים שונים . זו רשת תלת מימדית מעל 0 טקסטורות TERRAIN בפועל.

טוב תגידו - נשמע סיפור הזוי, אבל אם אכן זה קרה ובוצע - זה עדיין לא הגיוני - כי למעשה המגבלה של ה4,000 טקסטורות היא בגלל שאין מחשב נורמלי וגם לא נורמלי שמסוגל להריץ כל כך הרבה טקסטורות שונות נפרדות באותו זמן REAL TIME ובלי שיתקע ובלי שייחנק - במיוחד אם זה לא מחשב סופר-על.... ואנחנו מדברים על 4,000 שזה מכסה בקושי את הקו מחיפה לכינרת (3,850 טקסטורת אם אני זוכר נכון בניסוי שלנו, זה כבר לבד פי כמה טקסטורות ממה שיש בכל שטח ישראל ביחד) ...

אז גם אנחנו היינו תקועים במצב הזה המון זמן - אבל הצלחנו להתגבר על זה - למעשה לקחנו שטח של 100 ק"מ על 100 ק"מ - שכולו תמונות לווין מ-GOOGLE EARTH מדוייק, והוא בעצם רשת-תלת-מימדית, שיש לה מרחק שממנו והלאה היא מופיעה - הגדרנו שמעל 100 ק"מ מרחק מהרשת - היא נעלמת. זה משהו שאי אפשר לעשות עם TERRAINEDITOR או בכלל עם טקסטורות TERRAIN כי למעשה זה יושב קילומטר-על-קילומטר ב512X512, ואין לך אפשרות לקבוע מתי יראו ומתי לא - כמו בתלת מימד (אולי דרך BUUBLE או משהו בקוד מקור, אין לזה משמעות מעשית פרקטית כי ממילא מעל 4,000 אתה לא יכול להתקדם).

ככה הצלחנו לבנות את כל מדינת ישראל מהלווין - כל מטר שונה - ולמעשה ליצור שטחים ענקיים למעשה אין סופיים שכל 100 ק"מ החלק נעלם (הוא גם ככה מחוץ לשדה הראייה) ולא תופס מקום, ומאפשר מקום ל100 ק"מ הבאים (שמצטרפים מעבר לאופק לתחום שיפוט ושדה הראייה).

ככה התגברנו על המגבלה.
שוב, כשמדובר בפאלקון - זה הביא תוצאות לא רעות בכלל - כל מדינת ישראל מדוייקת מהלווין - אבל עברנו לברק2000 שהוא כבר STAND-ALONE שלא קשור לפאלקון ולא קשור ל-FSX ולא ללוקהיד מארטין P3D ... הוא עומד בפני עצמו ודומה מאוד יותר לכיוון של P3D - כשלמעשה אני אובייקטיבי למדי - הברק2000 באיכות שלו עוקף את P3D של לוקהיד מארטין.
עשינו הכל כדי לעקוף את P3D, לא התעסקנו למול פאלקון או DCS או FSX, הלכנו כל הזמן בהשוואה ל-P3D, זה הברק2000....

מה שכן אפשר לשתף - זה ניסויים של שטחים ענקיים מעל ל-4,000 טקסטורות - למעשה בסרטון פה מוצגת טיסה מעל שטח של 100 קמ על 100 ק"מ שכל מטר הוא שונה מהמטר שלידו - זה אומר 100 כפול 100 סך הכל 10,000 טקסטורות - כשהרשת כל הזמן מעלימה ומציגה מה שצריך - הפריימים רצים הרבה יותר טוב מפאלקון הרגיל, למרות שמדובר בפי כמה יותר 'טקסטורות' ממה שיש בכל שטח ישראל ביחד פי כמה. הנה דוגמא ל-100 קילמטרים רבועים (שימו לב שהים נכנס מהלווין איך שהוא, יש לו רקע לבן שאפשר להוריד כמובן וליצור קו חוף אחיד, כמו שיש בגירסאות המתקדמות יותר...

https://vid.me/LI5z

וזה כבר יותר מתקדם...

ובסיס רמון - למעשה נבנה מחדש לפי תמונות לווין במודל תלת מימדי - המסלולים באיכות HD משהו שלא היה לפני...

אבל זה לא רלוונטי לברק2000 - אומנם מודלים תלת מימדים שבנינו מאפס כמו רמון, כן - אבל אין בינהם שום קשר.. כל הניסויים שאתם רואים כאן - זה ניסויים משנים עברו ולא מעבר.
חזור למעלה
Iaf_Assaf
מנהל ראשי

הצטרף בתאריך: Sep 02, 2006

הודעהנשלח: 19:20 ,29 דצמבר 2016, ה'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

ואת כל זה עשיתם :

- בזמנכם הפנוי .
- ללא מטרת רווח .
- ללא כל הון עצמי.
- ללא כל כוונה פוליטית כזו או אחרת.

אני אבדוק עם WAGS אם מחפשים עובדים בעלי יכולות וידע לצוות של DCS כי נראה שלהם לוקח הרבה יותר זמן ממכם.

(ועכשיו בטח יפתח דיון על פיתוח סודי ל DCS שיכלול הרקולס ביוני עם זרוע רובוטית וממשק לוויני שלא דורש טייס )

עלה והצלח.

ועשה טוב?
אל תרד בחזרה !!!

IAF Bell205
IAF Anafa
חזור למעלה
vAiCon
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Jul 04, 2011

הודעהנשלח: 19:23 ,29 דצמבר 2016, ה'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

מתי יוצא בטא ?
אפילו צוות הבניה של הסימולטור לצרעה - "SEVEN G" הולכים להוציא בטא בקרוב, מה עם ה"ברק 2000" שאתה מדבר עליו כבר שנים ? אנחנו נראה גרסה שפתוחה לקהל הרחב בזמן הקרוב ?

בברכה,
אסף [vAiCon]
*חבר פעיל בטייסת 108*

חזור למעלה
Climax
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Jun 26, 2013

הודעהנשלח: 19:25 ,29 דצמבר 2016, ה'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

[url=https://imgflip.com/memegenerator][/url]

טייסת 119 העטלף - ביום בליל ובערפל, אנחנו טסים גם כשהציפורים הולכות ברגל.
חזור למעלה
Mailone
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 19:44 ,29 דצמבר 2016, ה'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

טיפ קטן : לא הייתי רושם LOL על ברק 2000 בזמן שכל מה שיש לי מהצד השני זה פאלקון4

חזור למעלה
Mailone
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 19:54 ,29 דצמבר 2016, ה'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

חזור למעלה
i_hawk
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 19:55 ,29 דצמבר 2016, ה'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

Mailone כתב:

פאלקון 4 BMS איננו סימולאטור שראוי לטיסה בשנת 2016.

חבוב...
של נעליך מעל רגליך... יש אנשים מוכשרים מאוד שעבדו שעות על גבי שעות ובמשך שנים כדי שתוכל לשחק בארגז חול הזה שלך עם קצת טקסטורות מ Google earth וקצת מודלים...

חזור למעלה
Mailone
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 19:59 ,29 דצמבר 2016, ה'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

i_hawk, אני חוזר ומדגיש-ולא בכדי ולא פראזה שיושבת באוויר.
אין קשר בין הברק2000 - לפאלקון. כל מה שאתה רואה פה זה ניסויים - שגם אם הם לא נראים כמו פאלקון, הם הרמה הגבוהה שלו. הם לא הברק2000 ואין ואני מדגיש - שום קשר בין פאלקון שלכם, שבאמת היווה בסיס טוב לטיסות הראשונות אי שם בעבר הרחוק - לבין ברק2000 שהוא נבנה מאפס .
חזור למעלה
Climax
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Jun 26, 2013

הודעהנשלח: 20:02 ,29 דצמבר 2016, ה'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

בנתיים כל מה שרואים פה זה מודלים וטקסטורת שונים... הסימולטור STAND ALONE שלך.. דיי מסתמך על FALCON 4 (ושאני אומר מסתמך אני מתכוון שכל מה שהראתה זה גרסא של פלקון עם כמה מודלים יפים שהוספתה וטקסטורות שהחלפתה בחלקים מאד מוגבלים של השטח)... בקיצור אין עדיין שום הוכחה קונקרטית למה שאתה מדבר עליו

טייסת 119 העטלף - ביום בליל ובערפל, אנחנו טסים גם כשהציפורים הולכות ברגל.
חזור למעלה
Mailone
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 20:04 ,29 דצמבר 2016, ה'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

Climax, אני לא נכנס כרגע למה יש או מה אין אני יעלה בימים הקרובים (כשיהיה לי זמן) טיסה מאילת עד קריית שמונה.
אני מציע עד שזה יגיע, להשאיר את האופציות פתוחות - ולשנות את נושא הדיון כאן לדיון מקצועי בתעופה - אני מוכן לתרום את חלקי - אני מאמין שאין לי פה מתחרים בתחום הידע, ולכן אני אשמח לפתח דיון פורה כזה ומעניין...

נערך בפעם אחרונה על-ידי Mailone בתאריך 20:08 ,29 דצמבר 2016, ה', נערך סך הכל פעם אחת
חזור למעלה
הצג הודעות קודמות:   
שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    עמוד ראשי -> פאלקון 4.0 כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 4

עבור:   
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה

ניווט מהיר
דף הבית
פורומים
גלריית התמונות
גלריית הסרטונים