חזרה לעסקי הסימולאטור - פורומים - פריפלייט 
שם משתמש:

סיסמא:

הירשם
באתר 421 גולשים:
420 אורחים ו-1 חברים!
   לחץ כאן על מנת להפוך את פריפלייט לעמוד הבית   לחץ כאן להוסיף את פריפלייט למועדפים   צפה והשתמש ב-RSS 2.0   טימספיק סימולטורים פריפלייט
עמוד הבית פורום סימולטורים גלריה הורדות סימולטורים מדריכים סימולטורים טייסות פעילות חנות קהילתית

פורום סימולטורים פריפלייט

פורום טייסות     לארכיון הפורום

חוקי הפורוםחוקי הפורום  חיפושחיפוש  קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   התחברהתחבר

עמוד ראשי -> פלייט סימולטור -> חזרה לעסקי הסימולאטור

שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
Barakgo2
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Sep 01, 2016

הודעהנשלח: 17:04 ,1 ספטמבר 2016, ה'    כותרת הודעה: חזרה לעסקי הסימולאטור תגובה עם ציטוט

היי,
בעבר טסתי ב FS9 בערך תקופה של שנתיים. מאז זנחתי את עניין הסימולאטורים, וכרגע אני מעוניין לחזור לעסקים.
אשמח לדעת- האם יצאו גרסאות חדות לסימולאטור? על מה מומלץ בהנחה שיש לי מחשב חזק מאוד לגיימינג?
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס
Muli
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Jan 06, 2008

הודעהנשלח: 20:20 ,1 ספטמבר 2016, ה'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

ל-FSX(הגרסא שיצאה ב-2006 אחרי FS9) הופסק/בוטל הפיתוח ב-2009(כל קבוצת הפיתוח פוטרה ו-MS יצאה מתחום המשחקים) ולא יהיו גרסאות חדשות.
לוקהיד מרטין(ההם מה-F35) קנו את המנוע של FSX ממיקרוסופט ופיתחו על בסיסו סימולטור משלהם למטרות הדרכה עם הרבה מאד תאימויות ל-FSX מבחינת תוספים.
Prepared 3D (הרשיון הנפוץ בקרב טיסי הסימולטורים הוא מן הסתם ה-Academic)
נכון להיום זה הדבר הכי קרוב ל-FSX שהוא סימולטור עדכני מבחינת מנוע גרפי ועם גרסא חיה ומתעדכנת.

במקביל כרגיל יש את ה-X-Plane כרגע בגרסא 10, בקרוב תצא גרסא 11.
סימולטור מעולה שבלא מעט תחומים עולה על ה P3D/FSX, בעיקר במודל הטיסה והמודל הפיסיקאלי. בכ"מ עכשיו כש-FSX פחות או יותר מת, הוא צבר תאוצה משמעותית.

שני הסימולטורים עולים פחות או יותר אותו דבר-~60$.

אבל עדיין, כרגע הסימולטור האזרחי הפופולרי ביותר בעולם הוא עדיין FSX/P3D

מולי
חזור למעלה
Barakgo2
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 22:35 ,1 ספטמבר 2016, ה'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

Muli כתב:
ל-FSX(הגרסא שיצאה ב-2006 אחרי FS9) הופסק/בוטל הפיתוח ב-2009(כל קבוצת הפיתוח פוטרה ו-MS יצאה מתחום המשחקים) ולא יהיו גרסאות חדשות.
לוקהיד מרטין(ההם מה-F35) קנו את המנוע של FSX ממיקרוסופט ופיתחו על בסיסו סימולטור משלהם למטרות הדרכה עם הרבה מאד תאימויות ל-FSX מבחינת תוספים.
Prepared 3D (הרשיון הנפוץ בקרב טיסי הסימולטורים הוא מן הסתם ה-Academic)
נכון להיום זה הדבר הכי קרוב ל-FSX שהוא סימולטור עדכני מבחינת מנוע גרפי ועם גרסא חיה ומתעדכנת.

במקביל כרגיל יש את ה-X-Plane כרגע בגרסא 10, בקרוב תצא גרסא 11.
סימולטור מעולה שבלא מעט תחומים עולה על ה P3D/FSX, בעיקר במודל הטיסה והמודל הפיסיקאלי. בכ"מ עכשיו כש-FSX פחות או יותר מת, הוא צבר תאוצה משמעותית.

שני הסימולטורים עולים פחות או יותר אותו דבר-~60$.

אבל עדיין, כרגע הסימולטור האזרחי הפופולרי ביותר בעולם הוא עדיין FSX/P3D

היי,
תודה על התשובה.
האם עדיין קיימים בתי ספר לטיסהוירטואלים? איזשהו מקור שאוכל ללמוד בו את הבסיס? אני לא אוהב לעבוד כמו חובבן וסתם לנסות דברים מחייך
חזור למעלה
Muli
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 23:11 ,1 ספטמבר 2016, ה'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אני לא ממש מעודכן. אבל מסריקה קצרה ברשת:
נראה ש-VFS קיימים.
לא יודע לגבי IFS, אתה צריך לבדוק ב-VATIL, יש להם איזו שהיא בעיה בפורום, תנסה בפייסבוק שלהם. יש סיכוי שהב"ס שלהם גם פעיל.

מולי
חזור למעלה
falcononeone
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Nov 23, 2006

הודעהנשלח: 2:10 ,2 ספטמבר 2016, ו'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

VFS קימים ופעילים, פרסמו לא מזמן הרשמה למחזור לימוד חדש.

http://www.vfs-il.net/forum/showthread.php?t=16175

כִּי הִנֵּה יְהוָה בָּאֵשׁ יָבוֹא וְכַסּוּפָה מַרְכְּבֹתָיו
ישעיהו סו טו
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח דואר אלקטרוני לטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
Barakgo2
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 13:21 ,2 ספטמבר 2016, ו'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

falcononeone כתב:

ראיתימשהם עובדים עם IVAO. אני מעדיף שיהיה בואטסים.

ובעניין אחר חברים- איפה אפשר לקנות היום סטיק ומצערת? הבנתי שרוב החנויות בארץ לא מוכרות. אני מעדיף סטיק ומצערת נפרדים כדי שאוכל לטוס גם בפאלקון אלייד פורס אם עדיין קיים רעיון
חזור למעלה
Muli
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 9:28 ,3 ספטמבר 2016, שבת    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אם אתה מעדיף ב"ס וירטואלי בואטסים, יש רק אחד כזה בארץ, אז בחרת מראש ב-IFS. הם ב"ס טוב ועם מוניטין. אבל בחירת ביה"ס לפי הרשת שבו הוא עובד-קצת נראה כמו לבחור מורה נהיגה לפי צבע האוטו שלו, לגיטימי. מאחר שהם כבר לא גוף עצמאי אלא זרוע הדרכת הטייסים של ואטיל-תצטרך לבדוק ישירות מול ואטיל מה מצב הפעילות שלהם וזמינות הקורסים אצלם.
כרגע אין יבואן סדיר לארץ למותגי CH ו-Saitek שהם המותגים השכיחים למערכות HOTAS(סטיק ומצערת נפרדים) לסימולטורים.
ל-Thrustmaster יש יבואן בארץ וניתן לרכוש את המערכות שלהם בלא מעט חנויות. אבל ה-HOTAS שלהם(TM Warthog) יקר יחסית:
http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=791056
נשארו 2 חלופות לרכישה בארץ:
א. יד שניה.
ב. להמתין למלאי מזדמן שמופיע פתאם ב-KSP או בחנויות אחרות וזה קורה. לאחרונה הרבה חבר'ה רכשו ב-KSP סייטק X-55 כי פתאם היה משלוח ומלאי אצלם.

או לרכוש בחו"ל. שזה לא צריך להפחיד יותר מדי כי הסיכונים קטנים יחסית ויש יתרון מחיר בד"כ. לא מעט מחברי הפורום רכשו לפחות חלק מהציוד בחו"ל ובהצלחה מרובה.

פלקון אלייד פורס כבר לא רלוונטי, היום טסים בFalcon BMS 4.33. כל הפרטים בפורום פלקון.

מולי
חזור למעלה
Barakgo2
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 14:31 ,3 ספטמבר 2016, שבת    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

Muli כתב:
אם אתה מעדיף ב"ס וירטואלי בואטסים, יש רק אחד כזה בארץ, אז בחרת מראש ב-IFS. הם ב"ס טוב ועם מוניטין. אבל בחירת ביה"ס לפי הרשת שבו הוא עובד-קצת נראה כמו לבחור מורה נהיגה לפי צבע האוטו שלו, לגיטימי. מאחר שהם כבר לא גוף עצמאי אלא זרוע הדרכת הטייסים של ואטיל-תצטרך לבדוק ישירות מול ואטיל מה מצב הפעילות שלהם וזמינות הקורסים אצלם.
כרגע אין יבואן סדיר לארץ למותגי CH ו-Saitek שהם המותגים השכיחים למערכות HOTAS(סטיק ומצערת נפרדים) לסימולטורים.
ל-Thrustmaster יש יבואן בארץ וניתן לרכוש את המערכות שלהם בלא מעט חנויות. אבל ה-HOTAS שלהם(TM Warthog) יקר יחסית:
http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=791056
נשארו 2 חלופות לרכישה בארץ:
א. יד שניה.
ב. להמתין למלאי מזדמן שמופיע פתאם ב-KSP או בחנויות אחרות וזה קורה. לאחרונה הרבה חבר'ה רכשו ב-KSP סייטק X-55 כי פתאם היה משלוח ומלאי אצלם.

או לרכוש בחו"ל. שזה לא צריך להפחיד יותר מדי כי הסיכונים קטנים יחסית ויש יתרון מחיר בד"כ. לא מעט מחברי הפורום רכשו לפחות חלק מהציוד בחו"ל ובהצלחה מרובה.

פלקון אלייד פורס כבר לא רלוונטי, היום טסים בFalcon BMS 4.33. כל הפרטים בפורום פלקון.

היי, תודה על התשובה

לגבי הסטיק, מה ההמלצה שלך למשהו שיתאים גם לתעופה אזרחית וגם לפאלקון? הסתכלתי קצת במחירים ונראה שזאת חתיכת השקעה אבל כנראה שאני אעשה את זה מחייך

יצא פאלקון חדש? מי היה מאמין. לא ראיתי שקיים פה פורום לפאלקון BMS כמו שכתבת, יש פאלקון 4.0 הישן.
חזור למעלה
Muli
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 15:24 ,3 ספטמבר 2016, שבת    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

פלקון BMS הוא פלקון אבל כבר לא 4.0(הוא כבר BMS 4.33 U1). פורום פלקון הוא הפורום שלו. נתתי לך בתשובה שלי לינק לפוסט שמדבר על ההתקנה, אם תלחץ על ה-Falcon BMS 4.33 (מסומן בקו תחתי) תגיע לפוסט שמדבר על ההתקנה.
Falcon BMS 4.33
הפורום הרשמי(אנגלית) של BMS נמצא באתר BenchMark Sims:
http://www.bmsforum.org/forum/content.php
משם אפשר להוריד את הסימולטור והעדכונים שלו(התקנה), צריך להירשם לפורום.
ציטוט:

יצא פאלקון חדש? מי היה מאמין. לא ראיתי שקיים פה פורום לפאלקון BMS כמו שכתבת, יש פאלקון 4.0 הישן.
פלקון 4.0 עבר הרבה גלגולים מאז שיצא ב-1998 ע"י MicroProse. ההתפתחות שלו ושחרור הגרסאות החדשות הייתה נטו בזכות קהילת פלקון העולמית(יש גם נציגות ישראלית), אתה יכול להתרשם מההסטוריה וגלגולי הגרסאות עד להתייצבות על ה-BMS 4.3x על שלל הקבוצות המפתחות שהשתתפו במאמץ הקהילתי: ההסטוריה הקהילתית של פלקון
הסימולטור חינמי אבל מסיבות של זכויות יוצרים מול בעלת הזכויות של הסימולטור הוא דורש התקנה של פלקון 4.0 (לא אלייד פורס). אפשר לקנות את הפלקון המקורי(10$) כאן:
https://www.gog.com/game/falcon_collection
תשוטט קצת בפורום פלקון כאן בפריפלייט, הוא מכיל הרבה מידע לגבי הפלקון BMS- התקנות, שטח ישראל, מדריכים וכד'.

לגבי סטיק, אני חושב שההמלצה הוותיקה שלא השתנתה שנים היא סייטק X-52 הדי וותיק שצריך לעלות סביב ה-150$ בחו"ל. גרסת ה-Pro השחורה עולה 20$ יותר מהרגיל(מקבל איכות בנייה משופרת,קפיץ מעט קשיח יותר, מראה פחות צעצועי, באופן כללי כמעט זהה לדגם הרגיל). אגב, כל סטיק מתאים גם לטיסה אזרחית וגם לטיסה צבאית. אני טס שנים ב-FSX ואני לא יודע איך זה להטיס עם יוק(טס רק עם סטיק). רק יוק הוא ייעודי לטיסה אזרחית. בכל מקרה, X-52 מצויין הן לפלקון והן ל-FSX.
הדגם החדש יותר של סייטק הוא X-55 שכולל כבר מצערת דו-מנועית וסטיק פחות חללי- דומה יותר לזה של F-16 עולה כבר 200$.
אגב, אם זה לא היה ברור, כשאתה רואה ביטוי עם קו תחתי-זה לינק!

מולי

נערך בפעם אחרונה על-ידי Muli בתאריך 16:26 ,3 ספטמבר 2016, שבת, נערך סך הכל פעם אחת
חזור למעלה
FOX5
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Dec 09, 2010

הודעהנשלח: 16:22 ,3 ספטמבר 2016, שבת    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

ממליץ על על ה X52, עושה את העבודה בהחלט.
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח דואר אלקטרוני לטייס
Barakgo2
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 16:26 ,3 ספטמבר 2016, שבת    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

Muli כתב:
פלקון BMS הוא פלקון אבל כבר לא 4.0(הוא כבר BMS 4.33 U1). פורום פלקון הוא הפורום שלו. נתתי לך בתשובה שלי לינק לפוסט שמדבר על ההתקנה, אם תלחץ על ה-Falcon BMS 4.33 (מסומן בקו תחתי) תגיע לפוסט שמדבר על ההתקנה.
Falcon BMS 4.33
הפורום הרשמי(אנגלית) של BMS נמצא באתר BenchMark Sims:
http://www.bmsforum.org/forum/content.php
משם אפשר להוריד את הסימולטור והעדכונים שלו(התקנה), צריך להירשם לפורום.
ציטוט:

פלקון 4.0 עבר הרבה גלגולים מאז שיצא ב-1998 ע"י MicroProse. ההתפתחות שלו ושחרור הגרסאות החדשות הייתה נטו בזכות קהילת פלקון העולמית, אתה יכול להתרשם מההסטוריה וגלגולי הגרסאות עד להתייצבות על ה-BMS 4.3x על שלל הקבוצות המפתחות שהשתתפו במאמץ הקהילתי: ההסטוריה הקהילתית של פלקון
הסימולטור חינמי אבל מסיבות של זכויות יוצרים מול בעלת הזכויות של הסימולטור הוא דורש התקנה של פלקון 4.0 (לא אלייד פורס). אפשר לקנות את הפלקון המקורי(10$) כאן:
https://www.gog.com/game/falcon_collection
תשוטט קצת בפורום פלקון כאן בפריפלייט, הוא מכיל הרבה מידע לגבי הפלקון BMS- התקנות, שטח ישראל, מדריכים וכד'.

לגבי סטיק, אני חושב שההמלצה הוותיקה שלא השתנתה שנים היא סייטק X-52 הדי וותיק שצריך לעלות סביב ה-150$ בחו"ל. גרסת ה-Pro השחורה עולה 20$ יותר מהרגיל(מקבל איכות בנייה משופרת,קפיץ מעט קשיח יותר, מראה פחות צעצועי, באופן כללי כמעט זהה לדגם הרגיל). אגב, כל סטיק מתאים גם לטיסה אזרחית וגם לטיסה צבאית. אני טס שנים ב-FSX ואני לא יודע איך זה להטיס עם יוק(טס רק עם סטיק). רק יוק הוא ייעודי לטיסה אזרחית. בכל מקרה, X-52 מצויין הן לפלקון והן ל-FSX.
הדגם החדש יותר של סייטק הוא X-55 שכולל כבר מצערת דו-מנועית וסטיק פחות חללי- דומה יותר לזה של F-16 עולה כבר 200$.
אגב, אם זה לא היה ברור, כשאתה רואה ביטוי עם קו תחתי-זה לינק!

תודה על התשובה המפורשת.
לגבי הסימולאטור, רכשתי כרגע את P3D. לגבי הסטיק, אכן שמעתי הרבה המלצות על ה X52 וכנראה שזה הכיוון שלי.

בעניין פאלקון- אמשיך את הדיון בפורום המתאים כמו שציינת בקישור מחייך
חזור למעלה
falcononeone
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Nov 23, 2006

הודעהנשלח: 19:51 ,3 ספטמבר 2016, שבת    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

Barakgo2 כתב:
falcononeone כתב:

ראיתימשהם עובדים עם IVAO. אני מעדיף שיהיה בואטסים.

זה ישמע קצת כמו ניגוד עינינים* אבל בכל זאת,
אף אחד לא מחייב אותך להישאר פעיל בIVAO אחרי שתסיים קורס בVFS.
אני אישית בעד לנסות את שתי הרשתות ולראות מה מתאים לך אישית, די בטוח שלא תרצה לעבור או VATSIM או שפשוט תהיה חבר בשניהם(ויש הרבה כאלו).

*גילוי נאות
אני סגן מנהל חטיבת IVAO-IL(החטיבה הישראלית ברשת IVAO).

כִּי הִנֵּה יְהוָה בָּאֵשׁ יָבוֹא וְכַסּוּפָה מַרְכְּבֹתָיו
ישעיהו סו טו
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח דואר אלקטרוני לטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
הצג הודעות קודמות:   
שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    עמוד ראשי -> פלייט סימולטור כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 1

עבור:   
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה

ניווט מהיר
דף הבית
פורומים
גלריית התמונות
גלריית הסרטונים