מה עדיף - פורומים - פריפלייט 
שם משתמש:

סיסמא:

הירשם
באתר 547 גולשים:
547 אורחים ו-0 חברים!
   לחץ כאן על מנת להפוך את פריפלייט לעמוד הבית   לחץ כאן להוסיף את פריפלייט למועדפים   צפה והשתמש ב-RSS 2.0   טימספיק סימולטורים פריפלייט
עמוד הבית פורום סימולטורים גלריה הורדות סימולטורים מדריכים סימולטורים טייסות פעילות חנות קהילתית

פורום סימולטורים פריפלייט

פורום טייסות     לארכיון הפורום

חוקי הפורוםחוקי הפורום  חיפושחיפוש  קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   התחברהתחבר

עמוד ראשי -> פאלקון 4.0 -> מה עדיף

שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
bc
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Aug 09, 2006

הודעהנשלח: 18:01 ,11 אוגוסט 2006, ו'    כותרת הודעה: מה עדיף תגובה עם ציטוט

אני בעל נסיון עשיר בכוכב כחול ואני מעונין כעת לחזור לתחום הסימולטורים רציתי לשאול מה עדיף פלקון 4 או פלקון 4 אלייד פורס מבחינת מה יותר ראלי ובמה יש יותר משחקי רשת
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס
i_hawk
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 02/06/2005

הודעהנשלח: 18:35 ,11 אוגוסט 2006, ו'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

למרות שהרוב יאמרו לך הפוך, לדעתי פאלקון המקורי יותר טוב והוא הולך להיות הרבה הרבה יותר טוב כשייצא FF4, הפאטץ' החדש. אלייד פורס נוצר רק בשביל $, כשיימאס להם, הם יפסיקו לפתח ואז זה יהיה מן פיתוח קהילתי נחות יותר בהשוואה לפאלקון המקורי. כדי להמשיך ופתח חייבים לאהוב את זה, לא מספיק רק לאהוב $.

Asus Z-390 Prime MB, Core i7 9700K, HyperX 2x16GB 3466MHz DDR4, GTX-1060 3GB, 1TB Crucial MX500 SSD + 1TB storage, Saitek X-55 HOTAS, TIR4 pro, Dell U2412M 24'', flying at 1920x1200
חזור למעלה
sagid
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 02/09/2005

הודעהנשלח: 20:01 ,11 אוגוסט 2006, ו'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

i_hawk, למה הרבה יגידו לך אחרת איך אומרים הטבלה לא משקרת שמח מאד
הפורומים של פאלקון 4 מפוצצים בחברים
פשוט יש לי מחשב חלש יחסית ולכן אני לא טס ב FF3 אבל לפי תחושה שלי ברגע ש FF4 יצא פשוט זה ימוטט את קהילת ה AF כי עם כל הכבוד לא ניתן להשוות ביניהם
פשוט אין הרבה אנשים בעולם שמתעסקים בשיפור יכולות של AF וגם כל פעם LP מוציאה עדכון ושוב צריך להלחם בקידודים ובחסימות שלהם עצוב
הפאלקון הרבה יותר טוב בכל המידות , אולי ההתקנה שלו מסורבלת אולי יותר מאשר AF אבל התמורה באה אח"כ קורץ
אם קשה לך להחליט אין שום בעייה להתקין את שניהם על אותו מחשב ותבדוק בעצמך שמח מאד
חזור למעלה
Eagle Driver
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 07/07/2005

הודעהנשלח: 8:18 ,12 אוגוסט 2006, שבת    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

פאלקון הרגיל יותר מסורבל ופחות יציב מ AF.
בפאלקון הרגיל המגוון רחב הרבה יותר, אבל בגלל שהדברים נוצרו ע"י הקהילה יש דברים שהם פשוט לא נכונים/לא מציאותיים (כלומר פצצות שהן בעצם סתם מודל חיצוני בלי תפעול מציאותי מאחוריהן).
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס אתר הבית של הטייס
sagid
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 02/09/2005

הודעהנשלח: 10:32 ,12 אוגוסט 2006, שבת    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

Eagle Driver, אני לא מסכים איתך דווקא ב AF יש חוסר דיוק מאוד גדול
לפאלקון י ש פאטצ' שמשפר את מודל הטיסה ואת כל הפצצות בעניין של גרר וכו'
זה שהוא סורבל ופחות יציב אולי אבל אין פשוט מבחינתי כיום אין שום עניין לטוס בקוראיה או בבלקן
ואני אתן לך דוגמא LP המאוד מבינים במטוסים הורידו את כל החימוש מהבלוקים השונים שזה ממש ממש לא מציאותי אפילו הנץ הזקן בלוק 15 יכול לשאת חימוש מדוייק אולם לא ברמות של בלוקים 40 והלאה
משום מה הם החליטו שבלוקים כמו 40 לט יכול לשאת חימוש מדוייק אלא ש"כ וגם שם לא את כלה החימוש
אז נא לא לדבר על חוסר התאמה למציאות
ועוד משהו....AF הוא יותר חובבן מאשר פאלקון...אני צאיך לשבת שעות נוספות בשביל להתאים את החימוש לכל המטוסים וזה די אדיוטי
AF נבנה על בבסיסו על הקוד מקור של פאלקון המודלים של החימוש של AF הם 100 אחוז זהים לזה של פאלקון FF3 וועד חסרים מודלים
ובשני הסימולטורים תפעול חלק מהפצצות לא מציאותי למשל ה jdam ולכן ב LP החליטו להוריד את הפצצות מתוך המשחק כי מה לעשות התפעול שלהם לא יכול להתקיים במשחק כנראה
פאלקון AF מבוסס בעיקרו עם מודלים ישנים אולי רמת פירוט של הודלים כלומר מספר החלקים שממנו עשויי המודל גדול יותר אבל מה לעשות AF מבוסס על SP ולכן גם רמת הגרפיקה נופלת
המודלים לא יכולים לקבל dds וזה חבל
יש כמה יתרונות ב AF אבל גם מצד שני הרבה מאוד מאוד חסרונות והם רק מצטברים
אולי בעתיד זה ישתנה רעיון אני בכל אופן עושה את המקסימום לשנות את המשחק ואני מקווה שאחרים גם יתחילו לעשות שמח מאד
רשמתי הפעם הרבה מאוד ויש עוד הרבה מה להגיד
חזור למעלה
i_hawk
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 11:36 ,13 אוגוסט 2006, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

שגיא כנראה אני לא קורא נכון את הטבלה צוחק אני פשוט הסקתי לפי ההודעות בפורומים בזמן האחרון, למרות שבזמן האחרון באמת הפורום הנוכחי התעורר פלאים.....

בכל מקרה FF4 הולך לשבור את הכלים בכל הקהילה, תהיה בטוח. מחייך

Asus Z-390 Prime MB, Core i7 9700K, HyperX 2x16GB 3466MHz DDR4, GTX-1060 3GB, 1TB Crucial MX500 SSD + 1TB storage, Saitek X-55 HOTAS, TIR4 pro, Dell U2412M 24'', flying at 1920x1200
חזור למעלה
SnakEyes
תורם/ת באתר
תורם/ת באתר

הצטרף בתאריך: Jul 11, 2006

הודעהנשלח: 12:40 ,13 אוגוסט 2006, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

השאלה היא הסירבול של המשחק,יציבות המשחק,וריאליסטיות של המשחק,מי עומד מול מי? אני שומע לא אחת קריסה של הפלקון 4 ,סירבול ההתקנה של המשחק,ברור הוא שאנחנו רוצים לשחק כמה שיותר ריאליסטי עם כל המשמעויות המתלוות לכך,מי קרוב יותר למציאות,וחלק לא פחות חשוב לדעתי הוא נושא הגרפיקה,ומה אמור ה FF4 לעשות למשחק,(שכולם מחכים לו בכליון עיניים)?יצא לי לקרוא בפורומים על שני המשחקים,וקמו הרבה דיונים על כך,אבל אין תשובה ברורה מה עדיף... קחו למשל כדוגמה את הלוקאון משחק ברמה גראפית מדהימה,אבל פה זה נגמר,הם הוציאו עדכונים,גולד ועוד,אבל זה לא סימולטור מציאותי,יותר מזה הוא אפילו לא מתקרב לפאלקון.לכן אם כבר דנים בנושא היה כדאי להביא דוגמאות על בעד ונגד בין שתי הגירסאות של הפאלקון,כי עוד יומיים שוב תעלה השאלה הזו,ובטוח שבעוד שבוע זה יחזור על עצמו,חומר למחשבה.
שגיא התחיל,מי ממשיך?
לי באופן אישי אין נסיון לא בפאלקון הרגיל ולא ב AF ככה שאני לא דוגמא,אבל אשמח לחוות דיעה באם תהיה לי.
חזור למעלה
i_hawk
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 14:33 ,15 אוגוסט 2006, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

F16-i כתב:
ומה אמור ה FF4 לעשות למשחק?

יהיו כמה שינוים ממש רציניים, בהרבה תחומים. לדעתי גם היציבות תשתפר באופן טבעי. אני באמת מקווה שאנשים יילכו יותר עם פאלקון 4.0, אל תשכחו שב AF אין את שטח ישראל וזה החיסרון העיקרי. במיוחד אחרי שפלד והקבוצה שלו ישחררו את F4IDG , לא חושב שיהיה ויכוח בכלל לגבי מה יותר טוב. מחייך

חזור למעלה
Eagle Driver
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 07/07/2005

הודעהנשלח: 15:00 ,15 אוגוסט 2006, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

כל אחד ומה שהוא מעדיף.
לי אישית לא עושה כלום לטוס ב "שטח ישראל" כשבעצם אין לכוחות במשחק שום קשר למציאות (סוחוי-35 בסוריה זה אחד הדברים שזכורים לי מאז).
כנ"ל לא עושה לי כלום לטוס ב "סופה" שזה בעצם סתם מודל חיצוני.
ועוד הרבה דוגמאות.

שגיא- זו בדיוק הנקודה שלי. המפתחים העדיפו להשאיר דברים לא מציאותיים מחוץ למשחק במקום סתם להכניס המון דברים שטחיים כמו שיש בהרבה מהתוספים של פאלקון הרגיל.
חזור למעלה
RoN-212
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 14/10/2005

הודעהנשלח: 15:26 ,15 אוגוסט 2006, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

נכון מאוד
אבל באמת כל אחד ומה שהוא מעדיף

רון אטיאס.
תשאף - תגיע מחייך
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס אתר הבית של הטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
i_hawk
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 15:50 ,15 אוגוסט 2006, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

Eagle Driver,
SU-35 ? זה סתם מטוס שהכניסו לקמפיין. אתה יכול בכל מקרה לבנות איזה קמפיין או איזו משימה שאתה רוצה. כשדרך אגב הקמפיין של 2004 אמנם אינו מציאותי כל כך (מלחמה כמו יום כיפור בערך אבל מודרנית) למרות זאת הוא לא בלתי אפשרי, בעתיד כמובן, 2004 כבר לא יהיה. שמח מאד
הסופה היא רק חיצונית זה נכון, מה שבא לידי ביטוי זה כושר הנשיאה וכולת התימרון שמשתנה בגלל המבנה השונה.
בפאלקון 4.0 המקורי פשוט צריך יותר להבין ולהשקיע כדי לטוס איפה שאתה רוצה וכמו שאתה רוצה. הרבה אנשים בטח בורחים מזה כי הם לא רוצים להשקיע את ההשקעה הנדרשת. זו לדעתי הסיבה היחידה שמישהו יילך לטוס ב AF. אני מקווה ש FF4 יהיה התקנה בקליק אחד.

חוץ מזה באמת עדיף שכל אחד יילך אחרי מה שהוא מעדיף. אני רק ממליץ. מחייך

חזור למעלה
הצג הודעות קודמות:   
שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    עמוד ראשי -> פאלקון 4.0 כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 1

עבור:   
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה

ניווט מהיר
דף הבית
פורומים
גלריית התמונות
גלריית הסרטונים