תמונות מהמשימה של יום חמישי האחרון קמפיין הפצצה Ploesti - פורומים - פריפלייט 
שם משתמש:

סיסמא:

הירשם
באתר 438 גולשים:
437 אורחים ו-1 חברים!
   לחץ כאן על מנת להפוך את פריפלייט לעמוד הבית   לחץ כאן להוסיף את פריפלייט למועדפים   צפה והשתמש ב-RSS 2.0   טימספיק סימולטורים פריפלייט
עמוד הבית פורום סימולטורים גלריה הורדות סימולטורים מדריכים סימולטורים טייסות פעילות חנות קהילתית

פורום סימולטורים פריפלייט

פורום טייסות     לארכיון הפורום

חוקי הפורוםחוקי הפורום  חיפושחיפוש  קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   התחברהתחבר

עמוד ראשי -> אי אל 2 -> תמונות מהמשימה של יום חמישי האחרון קמפיין הפצצה Ploesti

שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
ViFF
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 23/07/2005

הודעהנשלח: 17:59 ,15 פברואר 2014, שבת    כותרת הודעה: תמונות מהמשימה של יום חמישי האחרון קמפיין הפצצה Ploesti תגובה עם ציטוט

שלום חברים,

ביום חמישי האחרון טסנו משימת הפצצה גדולה בקמפיין Ploesti המשחזר את המאמץ ההיסטורי של האמריקאים להפציץ את מערך בתי הזיקוק שהיה באזור פלואסטי שברומניה.

להלן סיפור הקרב שלי:

בתדריך לפני תחילת המשימה החלטנו שנאייש את המפציצם בזוגות: טייס ומקלען, כאשר לכל טייס יש גם את האפשרות להצטרף לאחד העמדות של המקלענים כדי לעזור למקלען להגן על המפציץ.

איישנו כדלקמן: אלון + רוני , עודד + פיני , יובל + חיים במפציצי B-17G , מיכה , יוחאי , ועמית במטוסי ליווי P-51C.

במשימה הנ"ל היינו כ-85 טייסים על השרת, סה"כ כ-105 מטוסים פעילים במשימה (כולל אלו שנשלטו ע"י השרת כ- AI).

יוצאים לדרך.... מטפסים לאט לאט כבדים בדלק ופצצות לגובה 20,000 רגל כדי שיהיה קשה למיירטים הגרמנים להגיע אלינו.

דברים שרואים מכאן לא רואים משם... את המקלעים במטוס שלי אייש רוני, ואני מדי פעם הצטרפתי אליו. כדי לעזור לו.
קדימה מרחוק ניתן לראות את המבנה המוביל של Mirko מטייסת 102.
אין סנטימנטים, מי שלא מצליח להדביק את הקצב נשרך מאחור ויהיה טרף קל למיירטים הגרמנים.
החוקים כאן הם חוקי הטבע: מי שלא שומר על מבנה בעדר יהיה הראשון שייטרף ע"י הזאבים...

מדי פעם מטוסים ממבנים אחרים מתבלבלים ומשתרבבים לתוך המבנה שלנו, ולפעמים מתקרבים באופן מסוכן. כאן ניתן לראות B-24 מטייסת 22GCT מתקרב ל B-17G של יובל.

המיירטים הראשונים תוקפים!!! היעף הראשון של המיירטים הגרמנים הוא בד"כ Head On .. מאד מסוכן לטייסים ומקלענים קדמיים שלנו...
מיכה ויוחאי המלווים שלנו עם מטוסי המוסטנג נכנסים לפעולה!! (אנסה למצוא תמונות מהמטוסים שלהם גםן כן ואפרסם בהמשך).

שרדתי מספר יעפים של הגרמנים ואנחנו מתקרבים לאזור המטרה...
עוד מעט הפצצות הללו יגיעו לכתובת שלהם!!

בינתיים יש הרבה אקשן מטורף, הגרמנים זורקים עלינו את כל המיירטים שיש להם!!
מסרשמיטים חד מנועיים, ובנוסף גם דו מנועיים כולם מבצעים עלינו יעפים ויורים כמו משוגעים...
נותבים מכל הסוגים והצבעים עפים לכל הכיוונים...
באמצע ההמולה הזאת בטעות נלחץ לי הכפתור להדלקת אורות ניווט!
טסתי עם אורות ניווט דלוקים במשך כמה דקות ארוכות, מושך אלי תשומת לב ממש לא רצוייה...

קשה לתאר במילים את האימה הנגללת ב 20,000 רגל... מטוסים מתפרקים ומתפוצצים...
לפעמים עפים ליד הקוקפיט שלנו כל מיני חלקים מוזרים... מישהו צריך גלגל?

מה שבטוח זה שכולנו כאן נלחמים על החיים שלנו אך לפעמים זה לא כ"כ מצליח...
B-24 מתפרק באוויר לאחר פגיעה ישירה במיכל דלק שמאלי שלו ומיד מתפוצץ...

בינתיים הצלחנו להגיע מעל המטרה ולשחרר פצצות, אך הסאגא עדיין לא נגמרת, צריך להחזיר את המטוס הבייתה!
(עדיין מחפש תמונה טובה)

מפציצים אחרים במצב כזה או אחר של נזק ממשיכים לטוס, נלחמים כדי להחזיק את המטוס באוויר על אף אובדן של משטחי ייצוב טיסה ו/או היגוי כאלו ואחרים

יש כאלו שחסרים חלקים והכנף פגועה רק בצד אחד, מייצר מצבי טיסה מאד לא מאוזנים, אולי גם בלתי ניתנים להחזיק באוויר ופשוט שוקעים לאט לאט בשארית כוחם להחזיק את עצמם באוויר.

בינתיים המטוס שהצליח לשרוד את המיירטים נופל למלכודת של נ"מ ארטילרי 88מ"מ שגורמת לי לעוד נזק - עכשיו כבר פגוע קשה ופורצת לי שריפה בכנף שמאל!!!
מיד מתחיל עם בד"ח חירום לשריפה:
מכריז בקול: אש במנוע מס' 1!!!!! (בדיעבד מתברר שזה היה בכלל אש במיכל דלק שמאלי חיצוני אך אני הייתי בטוח שזה מנוע שמאלי קיצוני שבוער)
- מעביר select engine number 1!!!
- מצערת לסרק!!!
- סל"ד למינימום!!!
- תערובת ל- lean / cut-off!!!
- הנצת פרופלור!!!
- הפעלת מטף כיבוי של מנוע מס' 1 !!!
- סופר 3 שניות אך יש עדיין אש!!!
- מפעיל שוב את המטף... האש עדיין בוערת!!!!
- מפעיל עכשיו מטף כמו מטורף - פורק את כולו במספר לחצות בפעם רביעית וחמישית אך האש עדיים בוערת!!!

לא הולך!!!! האש עדיין בוערת!!!! נשארה לנו רק ברירה אחרונה אחת: לצלול את המטוס ולקוות למהירות אוויר שתחנוק את האש!!
דוחף חזק בסטיק בכל הכוח... להכניס את הבהמה הזאת לצלילה חייבים!
התמונה הנ"ל מצולמת בדיוק ברגע שדחפתי חזק את הסטיק - רואים את תנועת ההגה גובה כלפי מטה.

הצלחתי לכבות את האש בזמן הצלילה!!!
זה נראה כאילו כל המנועים של כבויים אך בפועל זה רק מנוע מס'1 שכבוי. יש באג ב IL2 , כאשר מדובר במנוע מס' 1 מי שצופה מהצד זה נראה כאלו כל המנועים כבויים.

האש יכולה לחזור בכל רגע, מדי פעם היא מתפרצת ולמזלנו מיד נכבית. מחפש שדה הכי קרוב לנחות, חייבים להגיע לקרקע כמה שיותר מהר!

נדמה כי על כל הצוות מבט של רצינות - חייבים להגיע לקרקע בחתיכה אחת!!!
אם יש תמונה למילה "נחישות" הרי היא לפניכם...

כני הנסע ירדו וננעלו! (איזה הקלה) עכשיו מכוון לפיינל קצר, אך המהירות די גבוהה , מוריד מדפים כדי להאיט ככל האפשר... כנף ימין מתחילה לבעור!!!
הפעם כיביתי את כל המנועים!!!

HOLD ON GUYS THIS IS OUR ONLY CHANCE!!!!!

נגיעתי חזק מדי בקרקע והמטוס מנתר חזרה לאוויר...

הפעם החלטתי "לשתול" אותו בקרקע בעדינות כזאת שכני הנסע יישברו, אך המטוס ייעצר...

ובכן החלקנו קצת על המסלול אך בסופו של דבר נעצרנו כאשר המטוס עדיין בחתיכה אחת, אך מאד מחורר.
כיבוי סוויטצ'ים ופינוי מהיר !!!

לסיכום זאת הייתה אחת המשימות היותר מהנות בקמפיינים האחרונים.

מאד נהניתי וגם הרגשתי בטחון בטיסה כשאני יודע שיש לי את רוני על המקלעים, סורק את השמים ומדווח על כל איום שמגיע.

תודה לכל העוסקים בפיתוח קמפיינים כאלו!

נתראה במשימה הבאה ביום חמישי מחייך

אלון

נערך בפעם אחרונה על-ידי ViFF בתאריך 0:31 ,17 פברואר 2014, ב', נערך בסך הכל 2 פעמים
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
ronys
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Sep 01, 2012

הודעהנשלח: 21:41 ,15 פברואר 2014, שבת    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

יופי של סיכום - תודה.

אגב - ע"פ הסטטיסטיקות יש לנו פגיעות בקרקע ואפילו הפלה אחת. שמח מאד
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס
הצג הודעות קודמות:   
שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    עמוד ראשי -> אי אל 2 כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 1

עבור:   
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה

ניווט מהיר
דף הבית
פורומים
גלריית התמונות
גלריית הסרטונים