חדש בתחום זקוק ליעוץ והכוונה - פורומים - פריפלייט 
שם משתמש:

סיסמא:

הירשם
באתר 158 גולשים:
157 אורחים ו-1 חברים!
   לחץ כאן על מנת להפוך את פריפלייט לעמוד הבית   לחץ כאן להוסיף את פריפלייט למועדפים   צפה והשתמש ב-RSS 2.0   טימספיק סימולטורים פריפלייט
עמוד הבית פורום סימולטורים גלריה הורדות סימולטורים מדריכים סימולטורים טייסות פעילות חנות קהילתית

פורום סימולטורים פריפלייט

פורום טייסות     לארכיון הפורום

חוקי הפורוםחוקי הפורום  חיפושחיפוש  קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   התחברהתחבר

עמוד ראשי -> פלייט סימולטור -> חדש בתחום זקוק ליעוץ והכוונה

שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
Bonbon
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Feb 16, 2013

הודעהנשלח: 17:44 ,16 פברואר 2013, שבת    כותרת הודעה: חדש בתחום זקוק ליעוץ והכוונה תגובה עם ציטוט

שלום לכם
שמי אלכס ומגיל צעיר אני חולם להיות טייס(כמו כולם כאן ערך לא?) , שיחקתי בעבר כבר בFSX אבל לא בצורה מקצועית (ללא סטיק ולא ברשת)
בעוד כשנה וחצי אני מתכנן לעבור לארה"ב על מנת להוציא רישיון טייס מסחרי , בינתיים תוך כדי שאני חוסך ומסיים שרות צבאי חשבתי אולי להתחיל להתכונן על מנת שיהיה לי קל יותר שם .
התקנתי את הסימולטור ויש לי מספר שאלות :
1)סיימתי את כל המשימות , האם יש אופציה להוריד עוד משימות ? על מנת לשפר עוד ועוד יכולות
2)הסטיק שקנו לי הוא לוג'יטק ATTACK 3 שהוא נורא בסיסי , ואין יכולת לשלוט בהגאי הזנב דרכו , האם יש דרך אחרת לשלוט בהגאים האלו בצורה נוחה ומדוייקת ?
3)הוספתי מטוסים חדשים עם צביעת אלעל לסימולטר , וכשניסיתי להריץ את המטוס נתקלתי בבעיות בסאונד ובפנאלים של המטוס וזה לא עבד חלק בכלל , האם יש איזה שהוא מדריך מומלץ להוספת מטוסים ?
4)איך טסים ברשת ? לא מצאתי מדריך מסודר , אשמח להכוונה
5)האם יש איזשהוא סקין שאומר לי לקראת נחיתה כמה מטרים אני מהקרקע ? (כמו במציאות)

תודה על זמנכם ואם יש לכם עוד טיפים / עצות וכ"ד אשמח לשמוע כל מה שיש לכם להגיד
תודה , אלכס מגניב
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס
Muli
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Jan 06, 2008

הודעהנשלח: 20:36 ,16 פברואר 2013, שבת    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

1. יש בהרחבת ה-Acceleration תוספת של משימות. לחלק מהמטוסים בתשלום מגיע סט משימות נלווה. חפש אולי ב-AVSIM.com או ב-Flightsim.com אולי יש שם משימות שאפשר להוריד. אני לא משוכנע שהמשימות הן אלו שישפרו אצלך עוד ועוד יכולות.
2. בהגה הכיוון(מה שכינית הגאי הזנב) שולטים או בעזרת דוושות או בעזרת פיתול הסטיק. אם אין לך את שניהם, האופציה שנשארה ב-FSX היא להיכנס להגדרות הריאליזם ולסמן Autorudder, כלומר הגה כיוון שעובד במתואם עם המאזנות. ואז אתה שולט בו בעזרת הסטיק(מאזנות).
3. יש מדריך ונדמה לי שיותר מאחד בדיונים הדביקים(נעוצים) של הפורום. אבל כל מה שאתה צריך לדעת הוא שבנוסף להעתקת ספריית המטוס ל-Simobjects/airplanes אתה אמור להעתיק את קבצי השעונים(gauges)-אם קיימת בהורדה ספריית gauges פשוט להעתיק את התוכן שלה(תוכן, לא הספריה כולה) לספריית gauges שבספריה הראשית של הסימולטור, וכנ"ל לגבי קבצי sound.
4. טיסה ברשת-קיימת בשני וריאציות: מולטיפלייר וטיסה ברשת פיקוח וירטאלי כגון VATSIM.
לגבי מולטיפלייר, האפשרות הפשוטה שהייתה קיימת בעבר כבר לא זמינה, חפש כאן בפורום על חלופות למולטיפלייר.
לגבי טיסה ברשת פיקוח וירטואלי, הרשתות הקיימות הן VATSIM ו-IVAO, כל המידע על טיסה בהם כולל נהלים ותוכנות התחברות תוכל למצוא באתרים שלהם. אתה יכול להיעזר גם במערכי השיעור של בתי הספר הוירטואלי IFS ו-VFS הם נוגעים גם בנהלי הרשת וגם בנדב"ר.
5. מערכת שנותנת התראת גובה נקראת Ground Proximity Warning System-GPWS. יש אותה בתוספים "מקצועיים" של מטוסי נוסעים או של מטוסים שמצויידים במערכת הזאת. בד"כ תוספים בתשלום.
אני מניח שיש תוספים חינמיים שמלבישים את היכולת הזאת על כל מטוס אבל אני לא מכיר אישית, צריך לחפש בגוגל. חפש fsx gpws

לדעתי ההכנה הכי טובה לקראת קורס בארה"ב היא דוקא להתחיל לקרוא קצת את חומר התיאוריה של ה-FAA(מספר הכנה למבחן התיאוריה), בטח יהייה שימושי יותר מאשר לעשות עוד משימות, או טיסה ברשת במרחב הישראלי, הנדב"ר הישראלי וכללי הטיסה בארץ שונים מאלו שבארה"ב. בארץ טיסת הראיה היא טיסה מפוקחת לכל אורכה, בארה"ב ישנה מערכת שלמה של סוגי מרחב אווירי, שבטיסה ברשת בארץ לא תתקל בה ולא נוגעים בה בבתי הספר הוירטואלים.
אם תרצה ספר הכנה כזה, שלח לי פרטי ואדאג לך.

מולי
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס
monipal2
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Nov 04, 2008

הודעהנשלח: 22:18 ,16 פברואר 2013, שבת    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

עוד הערה,
דבר יותר שימושי ב FSX מאשר המשימות , הוא Learning center,

שם יש לך שיעורים , עם מדריך טיסה ממוחשב,
תנסה אותו, הוא ירחיב לך עוד מידע שרצוי שתדע,

ולגבי
בתי הספר הווירטואלים :הם יכולים גם ללמוד אותך יותר תפעול המטוס cessna 172,
שהוא בעיקרון המטוס שרוב בתי הספר בעולם האמיתי מתחילים ללמד איתו.

הם עזרו לי ממש להבין את הספר תאורייה של Gleim כמו שצריך,
מניסיון אישי. ( הייתי גם אמור ללמוד טיס בארה"ב ,בוושינגטון די.סי)

מוני פל.
בוגר VFS מחזור 41
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח דואר אלקטרוני לטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
הצג הודעות קודמות:   
שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    עמוד ראשי -> פלייט סימולטור כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 1

עבור:   
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה

ניווט מהיר
דף הבית
פורומים
גלריית התמונות
גלריית הסרטונים