מעוניין להיות שחקן חדש - כמה שאלות על המשחק - פורומים - פריפלייט 
שם משתמש:

סיסמא:

הירשם
באתר 534 גולשים:
534 אורחים ו-0 חברים!
   לחץ כאן על מנת להפוך את פריפלייט לעמוד הבית   לחץ כאן להוסיף את פריפלייט למועדפים   צפה והשתמש ב-RSS 2.0   טימספיק סימולטורים פריפלייט
עמוד הבית פורום סימולטורים גלריה הורדות סימולטורים מדריכים סימולטורים טייסות פעילות חנות קהילתית

פורום סימולטורים פריפלייט

פורום טייסות     לארכיון הפורום

חוקי הפורוםחוקי הפורום  חיפושחיפוש  קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   התחברהתחבר

עמוד ראשי -> פאלקון אלייד פורס -> מעוניין להיות שחקן חדש - כמה שאלות על המשחק

הפורום נעול. אינך יכול להוסיף הודעות, לכתוב תגובות ולערוך הודעות של עצמך   ההודעה נעולה. אינך יכול לכתוב תגובות או לערוך את ההודעה, אם אתה כתבת אותה
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
Dror007
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Aug 26, 2010

הודעהנשלח: 11:54 ,27 אוגוסט 2010, ו'    כותרת הודעה: מעוניין להיות שחקן חדש - כמה שאלות על המשחק תגובה עם ציטוט

שלום,

כבר הרבה זמן חיפשתי סימולטור טיסה קרבי טוב (האחרון שיחקתי היה כוכב כחול) ואחרי שחקרתי את הנושא ראיתי המלצות על Falcon. גיליתי שיש כמה גרסאות וקראתי את ההסבר שנמצא באתר שלכם.

החלטתי להשיג את Falcon 4.0 Allied Force כי הוא יותר חדש (וגם היה קל יותר להשיג אותו) ואז בעקבות מה שקראתי באתר החלטתי להוסיף גם את RedViper גם בשביל לקבל גרפיקה טובה יותר.

לאחר שניכנסתי למשחק התאכזבתי קשות.

קודם כל, זה נראה לי ממש קשה להגיע לרמה שתאפשר לי להטיס אותו טוב, כמות אדירה של לחצים/מקשים ואני יודע שיש את המדריך, הוא של איזה 700 עמודים (!) באנגלית ונראה לי משימה קשה לקרוא ולהבין את כולו (ואני בסה"כ בא במטרה להנות).
שנית, הגרפיקה נראת לפי דעתי ממש לא טובה: התפריטים, הקרקע, השדה תעופה רק המטוס נראה שהשקיעו בו - אני יודע שהמטוס זה הכי חשוב אבל בשביל חווית המשחק אני ציפיתי שהשאר יראה לפחות סביר.

אז כמה שאלות:
1) זה המשחק הכי טוב/חדש שיש כיום בעולם לגבי סימולטרי טיסה קרב? (הרי אנחנו בשנת 2010)
2) ואם באמת זה המשחק הכי טוב שקיים היום, איך/מאיפה להתחיל לשחק בו? (אני מוכן להשקיע אבל לא להתשגע)
3) יש לי רק מקלדת ועכבר - אפשרי להסתדר רק איתם?

תודה לעוזרים,
דרור
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס
106thE-LOL
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 19/03/2005

הודעהנשלח: 13:39 ,27 אוגוסט 2010, ו'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

Dror007 היי,

לפי איך שזה נשמע פאלקון 4.0 דיי גדול עליך ודורש השקעה ניכרת. הייתי ממליץ לך ללכת בכיוון של לומאק יותר. הגראפיקה יותר טובה והסימולטור "פשוט" יותר. בנוגע לגויסטיק, לדעתי זה Must. יהיה לך מאוד קשה להסתדר בכל סימולטור רק עם מקלדת ועכבר.

רועי וודאל
פריפלייט - אתר הסימולטורים מספר 1!
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח דואר אלקטרוני לטייס אתר הבית של הטייס
Dror007
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Aug 26, 2010

הודעהנשלח: 14:36 ,27 אוגוסט 2010, ו'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

תודה רועי, אני בהחלט אנסה את לומאק.
חזור למעלה
Elon
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Oct 26, 2009

הודעהנשלח: 15:09 ,27 אוגוסט 2010, ו'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אין ספר שהפאלקון דורש השקעה כבדה.. אבל שווה את זה לדעתי, אם אתה מחפש מכל סוגי הפאלקון משהו טוב תנסה את OpenFalcon 4.7 הוא מדמה את המטוס בצורה הטובה מכולם.. אבל כן יש גרסאות יותר טובות ממנו לגרפיקה וסימולטור שלא רואים אותו בגרפיקה אכן הלומאק סימולטור טוב לכל מי שמעוניין יותר בגרפיקה והנה מהטיסה..
ואם אתה רוצה להתחיל מפאלקון אני לא חושב שהדרך זה לקורא 700 עמודים של מדריך אחד אלא לחפש אנשים שיעזרו לך, ולהכיר את Youtube וכמובן לעלות לטיסות ולנסות להבין קצת לבד.. זה נראה לי דיי אינטואיטיבי להזיז מטוס בשמים כל אחד שראה מטוס בחיים שלו יכול להבין את הרעיון הכללי של זה..
וכן בלי סטיק יהיה לך ממש קשה להטיס וגם הרבה פחות כיף, אתה יכול גם לקנות דברים במכירים זולים מאוד אם אתה סתם רוצה להתחיל.. אם אתה רוצה ללכת על משהו טוב אני ממליץ ממש בחום על ה Saitek x52

חזור למעלה
Mike_69th
מנהל ראשי

הצטרף בתאריך: 11/04/2005

הודעהנשלח: 18:12 ,27 אוגוסט 2010, ו'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

Elon, שום סימולטור לא שם דגש על "להזיז מטוס בשמיים".
זה דווקא לא כל כך אינטואיטיבי ויש להכיר את צירי התנועה ואת ההתנהגות של המטוס באויר- על כל הבעיות שנוצרות מעצם העובדה שהוא שם למעלה. כל אלה מדומים בסימולטורים.
אם ללמוד את פאלקון על ידי חיפוש אנשים שיעזרו- אפשר ללמוד את הבסיס לא רע.
אבל כמו כל דבר אחר, אין שום דבר טוב יותר מחוברת הוראות ההפעלה.

מיכאל לוייב, צוות ניהול ראשי

69 הפטישים הוירטואלית הותיקה
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח דואר אלקטרוני לטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
uri_ba
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Sep 17, 2007

הודעהנשלח: 18:31 ,27 אוגוסט 2010, ו'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אגב, X52 זה ממש לא סטיק להתחיל איתו ללמוד לטוס.
זה אובר-קיל למתחיל.

אני חושב שסטיק פשוט של לוג'יטק יעשה את העבודה טוב מאוד במשך כמה חודשים\שנים ראשונות.
בכל מקרה, החיסרון הגדול ל"להתחיל" עם פאלקון הוא המערכות שבו. הן דורשות הרבה מאוד קשב, ומסיחות את הדעת. ללמוד טיסה קרבית עדיף על משהו פשוט יותר אלקטרונית.
לומאק הוא גם סוג של "פשרה" סה"כ מערכות המכ"מ בו אינן מופשטות לחלוטין והן דורשות לימוד. כן הגרפיקה טובה משמעותית. אבל סה"כ קשה מאוד ללמוד גם על הסימולטור הזה. קרבות אויר בלומאק הם מאוד מורכבים שכן לומאק מתייחס לבלאק-אוט בצורה מאוד מוזרה, הרבה הרבה פחות סלחנית מכל סימולטור אחר שאני מכיר.

לדעתי, המקום הנכון להתחיל איתו לימוד של לוחמה אוירית הם דווקא הסימולטורים החצי ארקיידיים, כמו משפחת סטרייק פייטרס. ללמוד לנהל קרב אנרגיה נכון וללמוד מקלענות מדוייקת הרבה יותר קל עם נשר או קורנס ולא עם F16 או F15. אחרי שמבינים את העיקרון להמשיך ללומאק או לפאלקון זה משחק ילדים. הטיסה עצמה לא משתנה, המערכות ומגבלות המטוס כן.

אם נדמה לכם שאני ציני/סרקסטי ו/או בעל חוש הומור מעוות - לא טעיתם!
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס אתר הבית של הטייס
Elon
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Oct 26, 2009

הודעהנשלח: 18:38 ,27 אוגוסט 2010, ו'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

Mike_69th, אני חושב שהצירי תנועה של המטוס דיי מובנים לרוב האנשים... עצם היותם אנשים שראו סרטים ומטוסים בחיים שלהם..
וuri_ba, כן אני מחזק את העובדה שהפאלקון הוא משהו שכבד להתחיל איתו אבל זה אפשרי.. וכנ"ל לגבי הסטיק
אני התחלתי מהפאלקון עם הסטיק Saitek x52 ולמדתי אין ספק שלא מעט מחובורת אבל מאנשים בסופו של דבר למדתי את מה שחשוב.. וביחס למה שהייתי שמטוס היה גומר עלי לגמרי היום אני משתעמם מולם בקרבות אוויר.. (נגד המחשב..)
בסופו של דבר מדובר במידת הרצון שלך להשקיע ובמידת הרצון שלך לדעת מה אתה מחפש אני חיפשתי הכי קרוב למציאות שאני יכול וזה עמד בדרישות שלי +++

חזור למעלה
הצג הודעות קודמות:   
הפורום נעול. אינך יכול להוסיף הודעות, לכתוב תגובות ולערוך הודעות של עצמך   ההודעה נעולה. אינך יכול לכתוב תגובות או לערוך את ההודעה, אם אתה כתבת אותה    עמוד ראשי -> פאלקון אלייד פורס כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 1

עבור:   
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה

ניווט מהיר
דף הבית
פורומים
גלריית התמונות
גלריית הסרטונים