מציאת FALCON4.0 - פורומים - פריפלייט 
שם משתמש:

סיסמא:

הירשם
באתר 422 גולשים:
421 אורחים ו-1 חברים!
   לחץ כאן על מנת להפוך את פריפלייט לעמוד הבית   לחץ כאן להוסיף את פריפלייט למועדפים   צפה והשתמש ב-RSS 2.0   טימספיק סימולטורים פריפלייט
עמוד הבית פורום סימולטורים גלריה הורדות סימולטורים מדריכים סימולטורים טייסות פעילות חנות קהילתית

פורום סימולטורים פריפלייט

פורום טייסות     לארכיון הפורום

חוקי הפורוםחוקי הפורום  חיפושחיפוש  קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   התחברהתחבר

עמוד ראשי -> פאלקון 4.0 -> מציאת FALCON4.0

שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
SALI7878
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Mar 11, 2009

הודעהנשלח: 1:04 ,18 מרץ 2009, ד'    כותרת הודעה: מציאת FALCON4.0 תגובה עם ציטוט

ממה שהבנתי איפשר ליקנות את המישחק בחנויות ואני לא מוצא אותו איך אני יכול להשיג את המישחק יש לי חשק עז אליו ;] תודה לעוזרים
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס
regev06
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Aug 09, 2006

הודעהנשלח: 22:09 ,18 מרץ 2009, ד'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

http://www.amazon.com/gp/offer-listing/B00000K4KF/sr=/qid=/ref=olp_tab_all?ie=UTF8&coliid=&me=&qid=&sr=&seller=&colid=

זה קישור להצעות מכירה באמזון. משומשים וגם שניים חדשים.
כל פעם שמישהו מעלה כאן הודעה שאומרת שאי אפשר לקנות את המשחק אני מחפש ומוצא שיש להשיג מקורי בתשלום ללא בעיה.

המסקנה שלי היא פשוטה.
א. יתכן שאנשים יודעים להקליד אך לא יודעים להשתמש בראשם על מנת לחפש ולמצוא לעצמם את מה שהם רוצים.
ב. יתכן שיש המון עצלנים שמעדיפים לשלוח הודעה אחת מאשר להשקיע כשלוש וחצי דקות מהחיים בביצוע חיפוש מושכל באינטרנט (פעולה שדורשת הפעלת השכל וגם האצבעות).

מי שלא יודע איך לחפש, לכו לקרוא ספרים. תצברו חוכמה וידע.
מי שעצלן- הלוואי שתיפלו על התחת בכל פעם.

שכל כוחותינו יחזרו בשלום לבסיסם וכל כוחותיהם לא.

"זו לא חוכמה למות בעד ארצנו, החכמה היא לגרום לב#@%^ שממול למות בעד ארצו" (ג'ורג' סמית פאטון).
חזור למעלה
efi69
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Mar 10, 2009

הודעהנשלח: 22:36 ,18 מרץ 2009, ד'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

תגיד רגב, לא נראה לך קצת בדיחה לשלם כמעט 90 דולר על פאלקון הישן?! אם כל הכבוד למפתחים של המשחק- זה בחיים לא שווה כל כך הרבה כסף.

לא צריך להיות צדקן לוחם בפשע ושומר זכויות יוצרים. ניחא משחק חדש...אני אבין.על allied force אני אבין... אבל על דיסק של משחק שיצא לפני איזה 10 שנים...ויצאו לו איזה מלא תוספים שמשנים אותו לחלוטין...

אני צנצנת אם יש כאן מישהו שיש לו עותק מקורי (אולי רק בודדים שמצאו את זה בפוקס באיזה מבצע של 20 ש"ח באיזה חנות נידחת).
ללמד את הבחור חובה על עצלנות- לגיטימי. אפשר למצוא עותק ברשת תוך 2 דקות גלישה.
אבל לעשות לו נו נו נו ולהגיד לו ללכת לקנות משחק מקורי- לא יפה ואני בטוח שגם קצת צבוע... אין לך שום דיסק צרוב? לא הורדת מוסיקה/משחקים/תוכנות/סרטים...? קורץ
חזור למעלה
Mike_69th
מנהל ראשי

הצטרף בתאריך: 11/04/2005

הודעהנשלח: 22:40 ,18 מרץ 2009, ד'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

efi69, בלי לסתור את ההודעה שלך, אנחנו לא מדברים על זה כאן. אין כוונה להתחיל כאן סצינה לחלוקת לינקים כאלה. כל אחד מוזמן לקחת לידיו עותק של סימולטור איך שבא לו, אבל בלי לערב את פריפלייט בעניינים האפורים יותר...

המחירים ההם, של 90$ שייכים לאנשים שחיים באשליה שמישהו ירצה לשלם להם. המחיר דמיוני פשוט.
הנה, עותקים "משומשים" נמכרים שם בפחות מ10$, שזה מחיר נהדר.

מיכאל לוייב, צוות ניהול ראשי

69 הפטישים הוירטואלית הותיקה
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח דואר אלקטרוני לטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
Echo
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 17/09/2005

הודעהנשלח: 6:38 ,19 מרץ 2009, ה'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

efi69 כתב:

אני צנצנת אם יש כאן מישהו שיש לו עותק מקורי (אולי רק בודדים שמצאו את זה בפוקס באיזה מבצע של 20 ש"ח באיזה חנות נידחת).

אתה צנצנת. יש כאן מספיק ותיקים שהיו פעילים גם כשפאלקון 4 נמכר בחנויות וקנו אותו. אישית אני מכיר כ-15 אנשים כאלו (כל מי שהיה ב-108 לדורותיה). מעבר לכך מי שבאמת אכפת לו מהז'אנר המאוד לא גדול שנקרא סימולטורים ימצא דרך לקנות את פאלקון, אם זה משומש כאן בארץ - ומתפרסמות כאן מודעות מדי פעם בפורום - ואם זה משומש \ חדש בחו"ל באמצעות EBAY או AMAZON. אז נכון שיהיה צריך לשלם 100-200 ש"ח כולל המשלוח אבל מחיר טוב על הסימולטור המודרני הכי טוב שקיים אם מחשיבים את התוספות של היום.
להוריד משחק, כל משחק, זה להרוג את הז'אנר שהוא נמצא בו ולירות לעצמך ברגל וזה נכון במיוחד בסימולטורי HARDCORE שבהם השוק קטן ממילא ואין הרבה מפתחים שקופצים למים ומוציאים משהו רציני בהשקעה של שנים ומיליוני דולרים. וזאת ממש לא הגזמה.

108 בפייסבוק
חזור למעלה
RF
בוגר בית ספר לטיסה
בוגר בית ספר לטיסה

הצטרף בתאריך: Jun 13, 2006

הודעהנשלח: 9:30 ,19 מרץ 2009, ה'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אני אמנם את F4 לא קניתי אך קניתי כל סימולטור אחר שהשתמשתי בו בדיוק מהסיבה הנ"ל. למען האמת קניתי את AF ככה שזה נחשב=)

לגביך, השאלה אם אתה באמת צריך את F4 ולא יכול להסתפק במה שAF מציע בשילוב הרחבות של FF.

בהצלחה
RF

RifleFighter
רמי וייברמן

חזור למעלה
SALI7878
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Mar 11, 2009

הודעהנשלח: 11:00 ,19 מרץ 2009, ה'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אין מצב אני בחיים לא ישלם 90 דולר בישביל זה
חזור למעלה
Mike_69th
מנהל ראשי

הודעהנשלח: 16:17 ,19 מרץ 2009, ה'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אז תשלם 10...

חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח דואר אלקטרוני לטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
efi69
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 16:44 ,19 מרץ 2009, ה'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אתה צנצנת. יש כאן מספיק ותיקים שהיו פעילים גם כשפאלקון 4 נמכר בחנויות וקנו אותו. אישית אני מכיר כ-15 אנשים כאלו (כל מי שהיה ב-108 לדורותיה). מעבר לכך מי שבאמת אכפת לו מהז'אנר המאוד לא גדול שנקרא סימולטורים ימצא דרך לקנות את פאלקון, אם זה משומש כאן בארץ - ומתפרסמות כאן מודעות מדי פעם בפורום - ואם זה משומש \ חדש בחו"ל באמצעות EBAY או AMAZON. אז נכון שיהיה צריך לשלם 100-200 ש"ח כולל המשלוח אבל מחיר טוב על הסימולטור המודרני הכי טוב שקיים אם מחשיבים את התוספות של היום.
להוריד משחק, כל משחק, זה להרוג את הז'אנר שהוא נמצא בו ולירות לעצמך ברגל וזה נכון במיוחד בסימולטורי HARDCORE שבהם השוק קטן ממילא ואין הרבה מפתחים שקופצים למים ומוציאים משהו רציני בהשקעה של שנים ומיליוני דולרים. וזאת ממש לא הגזמה.[/quote]

דבר ראשון, סחטיין על הסט ועל ההשקעה שבתגובה. לא ציפיתי שזה יעורר מישהוא ונראה לי קצת התעצבנת ולקחת אישית.
בכל מקרה, אני לא צנצנת. הרוב המוחלט של המשתמשים- עם עותק צרוב או שהם הורידו מהאינטרנט וזה בסדר גמור. אם היית קורא את ההודעה שלי לאט ולעומק בלי להתרגז אחרי 2 שורות היית רואה שרשמתי בצורה די ברורה:"ניחא משחק חדש...אני אבין.על allied force אני אבין... אבל על דיסק של משחק שיצא לפני איזה 10 שנים...ויצאו לו איזה מלא תוספים שמשנים אותו לחלוטין... " אולי לא הייתי ברור אז אני אנסה לפרש כדי למנוע אי הבנות- משחק חדש- שווה את הכסף. אגב, אני מסכים איתך לחלוטין שזה סופר רלוונטי בזאנר של הסימולטורים כי השוק לא מי יודע מה גדול ואנחנו רוצים שהוא יתפתח. אבל, וכאן זה עצם העניין, על משחק שיצא לפני 10 שנים' 90 דולר- פשוט לא. לא צריך להיות "צדיק" ולעשות "נו נו נו" למי שמשתמש בשכל הישר ומבין שזה לא שווה את הכסף... יודע מה- גם לא 10 דולר. אולי 20 ש"ח. גג. 30 עם הספר מחייך
מייק, תאמת, קנית את המשחק? מחייך אם כן- כל הכבוד.

אגב איתי, הסיפור של הפירטיות יותר רלוונטי בזאנר לגבי תוספים פרטיים, כגון הקוקפיטים של אייס, כל מיני שטויות לFS ויודע מה-גם לשטח שלך. וואלה השקעת. אני חושב שזה שווה תמורה.

והעיקר- תהיה נינוח, לא להתעצבן קורץ
חזור למעלה
Mike_69th
מנהל ראשי

הודעהנשלח: 17:38 ,19 מרץ 2009, ה'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

את פאלקון לא קניתי. אבל זה בגלל שאני לא טס בו קורץ

חזור למעלה
Muli
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Jan 06, 2008

הודעהנשלח: 17:58 ,19 מרץ 2009, ה'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

efi69 כתב:

ללמד את הבחור חובה על עצלנות- לגיטימי. אפשר למצוא עותק ברשת תוך 2 דקות גלישה.
אבל לעשות לו נו נו נו ולהגיד לו ללכת לקנות משחק מקורי- לא יפה ואני בטוח שגם קצת צבוע... אין לך שום דיסק צרוב? לא הורדת מוסיקה/משחקים/תוכנות/סרטים...? קורץ

משתתף בעובדה שאתה צנצנת וכנראה צדקן יותר ממה שאתה מגדיר את עצמך.דרך אגב להרבה גנבים יש סיבות והצדקות שונות ומשונות למה היה זה אך מוצדק לגנוב. לדוגמא "זה בחיים לא שווה כל כך הרבה כסף (ניחא חדש)".
אני לא משקיען לצלם ולהראות את העותק המקורי שלי. ואני לא מוותיקי 108. קניתי באמזון.

מולי
חזור למעלה
regev06
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Aug 09, 2006

הודעהנשלח: 19:03 ,19 מרץ 2009, ה'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

שמחתי לראות שמתעוררים גם לדיונים בנושאי מוסר.
מי שירצה יוכל לראות בקלות שבהודעתי לא שלחתי אף אחד לקנות כלום.
לכל היותר איחלתי משהו לא מפרגן בעליל לכמה אנשים.
את העותק המקורי שלי של המשחק קניתי ב-15 דולר בארה"ב בשנת 2000 עם הערכה של הספר המלא והחוברות המצורפות. המחיר היה כזה כי מדובר במשחק משומש (PREOWNED) שגם יש עליו מדבקה שמציינת זאת.

בנושא העבירות שאני מבצע, אני לא כולי תכלת ולא ניסיתי לטעון לכך.
אבל כשאני עבריין אני לא משתין מהמקפצה.

שכל כוחותינו יחזרו בשלום לבסיסם וכל כוחותיהם לא.

"זו לא חוכמה למות בעד ארצנו, החכמה היא לגרום לב#@%^ שממול למות בעד ארצו" (ג'ורג' סמית פאטון).
חזור למעלה
dudu002
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Nov 23, 2007

הודעהנשלח: 12:55 ,20 מרץ 2009, ו'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אני גר בירושלים וראיתי פאלקון אלייד פורס מקורי ב49.99. תחלאס יש לי את המשחק כבר אבל נראה לי אני יקנה אותו שיהיה לי את המקורי!

חזור למעלה
schredder
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 27/09/2005

הודעהנשלח: 14:30 ,20 מרץ 2009, ו'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

efi69 כתב:

קורץ

כשקראתי את זה- הדבר הראשון שבא לי לעשות בלי קשר אם אני מסכים איתך או לא זה ללכת לצלם את כל חבילת הפאלקון שלי שכלל לא נמצאת בשימוש ולחזק את עצם היותך צנצנת צוחק

כבר עשו את זה ואני לא אוהב להשתלח אבל אני חייב לומר דבר חשוב.
אולי הערך הקנייני של הדברים האלה אינו בשמים אבל הערך הסנטימנטלי שלהם דיי גבוה.

אם מישהו רוצה את זה - שישלם כמו שצריך.
אני מודה שלפני די הרבה זמן ואני לא מדבר על שנה שנתיים קניתי עותק של פאלקון 4 עם הספר המפות ושאר ירקות במחיר ש"העיקר שיפנה את המדף בחנות".
זה לא אומר שאני אפרד ממנו עכשיו ב 50 ש"ח רק בגלל שזה "ישן"

אגדיל ואמר ורק אנשים מסויימים יבינו וחלק קטן יותר יידע על מה אני מדבר,
לקח לי המון זמן להרכיב מחשב XT בר קיימא מהדור הראשון של מחשבי ה PC מבית IBM.
לפי יכולות המחשבים של היום ומחירם - אני צריך לשלם למישהו שיבוא ויקח את ה"זבל" הזה ממני...

זה נכון שאני לא אשב ואשחק בו שעות כי אין בכך טעם.
אבל זה מחזיר אותי 20 שנה אחורה כל פעם שאני עושה את זה. אפילו ל 5 דקות.

צריך גם לקחת בחשבון שפריטים כאלה - הם פריט אספנים לכל דבר ועניין. וככל שהם נדירים יותר כך הם יקרים יותר.
עצם העובדה שמישהו רואה רק את הצד העסקי של מכירת עותקים מקוריים במצב חדש ב 10 דולר ליחידה בחו"ל -לא מצדיק להתרעם על זה שדורש יותר.
אכעס על עצמי שאני משווה פה אבל זו דוגמא טובה שמקדשת את המטרה:
ניתן "לקנות" כלב בחנות בסכום כזה או אחר.
יש שני סוגי אנשים - אלה שלצערי קונים אותו ל"השקעה" (ושאלוהים יסלח להם , אני לא)
ואלה שזו הדרך היחידה בשבילם לשחרר אותו מהכלא שבו הוא נמצא ולתת לו בית חם ואוהב.

את הכלבה הגדולה שלנו, ניקה . פדיתי בצער בע"ח בסכום מסוים. מישהו כאן חושב שאם אקבל יותר עבורה היום אני אפרד ממנה ?!
אני יכול להגיד על ה"הרוכשים לצורך השקעה" שהם לא יהססו לרגע במידה וכלכלית יהיה להם כדאי.
הדוגמא הזו חריפה מדי כי מדובר בבעל חי. אבל גם לדברים פיסיים אנחנו נקשרים וקשה להפרד מהם.
החכמה היא להבדיל בין אלה שמוכרים משהו בעל ערך סנטימנטלי לאלה שמוכרים משהו כדי להכניס עוד כמה ג'ובות לארנק.
קשה לי להאמין שניתן להתמקח עם הסוג הראשון.
אבל זה תלוי,ידידיי, רק בכם.

ארדוף אויבי ואשיגם ולא אשוב עד כלותם אמחצם ולא יכלו קום יפלו תחת רגלי
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס אתר הבית של הטייס
efi69
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 23:57 ,21 מרץ 2009, שבת    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

Muli היקר, דבר ראשון אתה יותר צדקן ממני בגלל סיבה אחת פשוטה- אני בכלל לא צדקן ולא מתיימר להיות אחד ואי לכך אתה זכית בעוד שם תואר שאני לא מחזיק וזה"צבוע". אלא עם כן בחיים לא הורדת סרט, או שיר, או בחיים לא ראית סרט יחד עם חבר שהוריד את הסרט/שיר(או לפחות אמרת לו עד כמה הוא פושע ועד כמה כיוון שהוא העז לגנוב סרט ממפיקים שלרוב משיקיעים בסרט פי 100 יותר ממה שמשקיעים במשחק מחשב ואז בטריקת דלת יצאת לו מהבית ולא דיברת איתו יותר כי הוא גנב והוא אדם רע) ואם כל התוכנות מא' עד ת' במחשב שלך חוקיות... אז תעשה טובה- אל תטיף. כי אתה עושה צחוק מעצמך כשאתה רושם כמה זה לא בסדר לגנוב בזמן שאתה מאזין לשיר שהורדת, רואה סרט שצרבת וכו'...

schredder, יש מחיר הגיוני לכל דבר. 50 ש"ח עבור פאלקון מקורי, עם ספר ושאר הירקות בשביל הנוסטלגיה- ניחא. זה מחיר סביר גם היום. אם אתה מטורף על פאלקון ברמות קשות וזה מה שעושה לך טוב- מצידי שלם עליו 1000 ש"ח- שיבושם לך.

אין לי בעיה אם אנשים שמוכרים את המשחק ב90/200/600 דולר, זה לא מעניין אותי. בטוח יש כאלה שעבורם זאת נוסטלגיה/פטיש וכו'... אבל עבור משתמש רגיל ולפי דעתי זה הרוב- זה מחיר מוגזם שלא שווה להוציא. כבר עדיף לפדות 3 כלבים מצער בעלי חיים עם הכסף הזה ולתת להם בית חם אוהב. מחייך

בקיצור, חבר'ה אני לא צנצנת. האמת ולא משנה כמה תצלמו לי/תשוויצו לי בעותק המקורי שלכם היא שלרוב יש פה עותק לא חוקי. לא רלוונטי אם זה בסדר או לא- זאת המציאות. לכן לא צריך לקפוץ ולהטיף מוסר לאף אחד- מספיק לכתוב לבחור הנחמד "שמע, בפורום לא תקבל לינק להורדה, שיהיה בהצלחה בהמשך"...
אגב, כי הרי יום אחרי זה הוא יוריד את המשחק מהרשת בכל מקרה ולא יקנה באמזון ויצטרף לאיזה טייסת וירטואלית ויגיב בפורום ויהיה "חלק מהחבר'ה"... ואולי יום אחד הוא אולי יאהב את המשחק מספיק בשביל בשביל לקנות מקורי ב90 דולר ולתת לאיזה זם חוטם פה שיעיז לבקש לינק- כתובת באמזון עם המשחק ב90 דולר... מחייך (אני בספק לגבי החלק השני)
שיהיה שבוע טוב לכולם, שבוע בלי מוזיקה פירטית, סרטים פירטים ומשחקי מחשב פירטים.
חזור למעלה
הצג הודעות קודמות:   
שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    עמוד ראשי -> פאלקון 4.0 כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 2

עבור:   
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה

ניווט מהיר
דף הבית
פורומים
גלריית התמונות
גלריית הסרטונים