יום א', 30 בנובמבר, משימות מלטה ולוב, ונפגשים ב-TS ב-20:45 - פורומים - פריפלייט 
שם משתמש:

סיסמא:

הירשם
באתר 534 גולשים:
534 אורחים ו-0 חברים!
   לחץ כאן על מנת להפוך את פריפלייט לעמוד הבית   לחץ כאן להוסיף את פריפלייט למועדפים   צפה והשתמש ב-RSS 2.0   טימספיק סימולטורים פריפלייט
עמוד הבית פורום סימולטורים גלריה הורדות סימולטורים מדריכים סימולטורים טייסות פעילות חנות קהילתית

פורום סימולטורים פריפלייט

פורום טייסות     לארכיון הפורום

חוקי הפורוםחוקי הפורום  חיפושחיפוש  קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   התחברהתחבר

עמוד ראשי -> קמפיין הים התיכון -> יום א', 30 בנובמבר, משימות מלטה ולוב, ונפגשים ב-TS ב-20:45

הפורום נעול. אינך יכול להוסיף הודעות, לכתוב תגובות ולערוך הודעות של עצמך   ההודעה נעולה. אינך יכול לכתוב תגובות או לערוך את ההודעה, אם אתה כתבת אותה
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
Twister
מדריך בית ספר לטיסה
מדריך בית ספר לטיסה

הצטרף בתאריך: 01/09/2005

הודעהנשלח: 23:04 ,29 נובמבר 2008, שבת    כותרת הודעה: יום א', 30 בנובמבר, משימות מלטה ולוב, ונפגשים ב-TS ב-20:45 תגובה עם ציטוט

תוצאות המשימה הקודמת (מלטה):

1) התנגשות בהמראה עלתה לנו ב-5 ספיטים. כתוצאה מכך רק 3 ספיטים ו-2 הוריקנים עלו לאוויר ויכלו להשתתף בלחימה.

2) איבדנו מספר מפעלים, מאגרי דלק ועמדות נ"מ 40 מ"מ.

3) למרות התקרית בהמראה, האויב ספג אבידות באוויר, הכוללות את רוב מטוסי הקרב שהם העלו לאוויר וכן מספר קטן של מפציצים. הזוג שהסתפח אלינו מטייסת 102 הצטיין במיוחד.

3) נראה שהטקטיקה של האויב היא (או לפחות הייתה) סריקה מקדימה על ידי מספר רביעיות מטוסי קרב בגבהים שונים עד 7 ק"מ בחתירה למגע. כשהם מאבטחים את האוויר מעל מלטה, נכנסים מפציצים מסוגים שונים בגבהים שונים ומכיוונים שונים אל איזור המטרה, בליווי מספר קטן של מטוסי קרב.

5) למרות שאיבדנו שני מטוסי בלנהיים הצלחנו להשיג מודיעין איכותי על חלק מבסיסי האוויר של האויב. משימות צילום נוספות יאפשרו לנו ללמוד הרבה מאוד על האופן שבו הם מנהלים את מבצעי האוויר שלהם ולבחור מטרות פוטנציאליות לתקיפה.

תדריך - משימת מלטה:

8 מטוסי ספיטפייר Mk. Vc - יפטרלו ככנף גדולה (big wing), כ-20 ק"מ צפונית-צפון מזרחית למלטה. השאיפה שלנו במהלך הקמפיין תהיה לגוון את הטקטיקות של מטוסי הקרב שלנו עד כמה שניתן. בפעם הקודמת, אמנם במידת מה בעל כורחנו, נמנענו ממגע עם מטוסי הקרב שלהם עד שזיהינו ותקפנו את המפציצים. הפעם, נחתור למגע באופן פעיל ונשאף למקסם את הייתרונות של עליונות מספרית מקומית שהכנף הגדולה מציעה. 4 ספיטים ימריאו משדה טקאלי, 4 אחרים יתחילו באירסטארט. כולם ינחתו בשדה טקאלי.

2 מטוסי הוריקן Mk. IIb - יספקו הגנה נקודתית למלטה ובייחוד לעיר וולטה. עליהם להמנע ממגע עם מטוסי קרב עוינים בכל מחיר עד לאיתור המפציצים של האויב.

1 מטוס בופייטר - יצא לגיחת צילום של העיר גלה (E21 נאמפד 7) ושדות התעופה קומיסו (H21 נאמפד 3) ופאצ'ינו (L17 נאמפד 8 ).

3 מטוסי A-20C בוסטון - יפציצו מטרות תעשיתיות בעיר סירקוזה (N21 נאמפד 7/8 ). מטרות משניות בעיר אוגוסטה (M23 נאמפד 8/9 ).

אנחנו משריינים 8 מושבים בשדה הקרב - בואו בהמוניכם ונוכל לתקן את הטעם הרע מהמשימה הראשונה! קורץ

מודיעין עבור המפציצים:

תצ"א מטרה ראשית - סירקוזה

תצ"א מטרה משנית - אוגוסטה

תדריך - משימת לוב:

ציטוט:
1. Multi-layer CAP over our ships near Gazala:
3x Hurricane MkIIb
3x Tomahawk MkIIa

2. Air drop re-supply mission:
1x C47

3. Maritime search and destroy north of Gazala:
3x A20C (bombs)

4. Reconnaissance of multiple targets and zones:
1x B24J

5. Long-range fighter sweep over the southern front line zone:
4x Spitfire MkVc FB (drop tanks)

6. Battlefield interdiction:
3x Blenheim MkIV

להזכירכם - נפגשים ב-TS בשעה 20:45. משימת לוב, שכפי ששמתם לב מחליפה את משימת הים התיכון, תתחיל בשעה 23:00.

בהצלחה,
נתראה באוויר,
Twister

צוות ניהול ראשי - פריפלייט

נערך בפעם אחרונה על-ידי Twister בתאריך 13:53 ,3 דצמבר 2008, ד', נערך בסך הכל 2 פעמים
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס
ViFF
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 23/07/2005

הודעהנשלח: 23:18 ,29 נובמבר 2008, שבת    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אני מגיע ואהיה בשתי המשימות!
SALUTE!
VIFF
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
Twister
מדריך בית ספר לטיסה
מדריך בית ספר לטיסה

הצטרף בתאריך: 01/09/2005

הודעהנשלח: 15:43 ,30 נובמבר 2008, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

עודכנו שינויים בתדריך למשימת לוב.

צוות ניהול ראשי - פריפלייט
חזור למעלה
IAF_Phantom
מדריך בית ספר לטיסה
מדריך בית ספר לטיסה

הצטרף בתאריך: Mar 13, 2006

הודעהנשלח: 1:27 ,1 דצמבר 2008, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

לקחתי משימת recon
המשימה היתה לעשות סיבוב ארוך בשטח אוייב "ולבקר" כמה בסיסי אוייב בדרך, מה כבר יכול להיות קשה בזה?
אחרי טיסה של כ-15 דקות מעל הים הגעתי ללא בעיות מיוחדות לגזאלה

הספינות היו יפות מעל המים השקטים ואף אחד לא שם לב שהגעתי...
המשכחתי לבסיס לידו

פה כבר קיבלה אותי קבלת פנים הוגנת וצללתי מהר מהר לקרקע על מנת להתחבא מהנ"מ

בדרך הספקתי לקחת כמה תמונות, לא יודע אם הצלחתי לכוון כמו שצריך את הפוקוס מרוב לחץ... מקווה שיש להם תוכנה לעיבוד תמונות במעבדה...

הנ"מ הפסיק דיי מהר והמשכתי בזריזות למטרה הבאה - עוד שדה תעופה - גם כאן לא היו מטוסים ורק קצת נ"מ

אחרי קבלת הפנים בשדה הראשון כבר לא לקחתי סיכונים הדלקתי את המצלמה וכיוונתי מרחוק ועשיתי חליפה מהירה ויצאתי.

בדרך הלוך שמעתי את החברה שהלכו להפציץ ב-siracusa ובסוף הלכו להפציץ משחתת גדולה בדרך למלתה - אז החלטתי לשנות כיוון ולעלות צפונה לכיוון שיהיה להם למשימה הבאה תמונות מודיעין איכותיות.

בדרך מצאתי את אחד המפעלים שהיו המטרות שלהם ויריתי על מכיליי הדלק שלהם. מקווה שהפיצוץ הקטן עשה משהו... הנ"מ מהספינות היה מספיק מסוכן ולכן התקפלתי ציק צ'אק ויצאתי משהם.

ואז לנקודת המטרה האחרונה - בסיס בcapo passero

בשדה היה מטוס דו-כנפי קטן אז ירדתי עליו השמדתי אותו. הנ"מ פתח בירי משוגע ופגע בי ופצע את הטייס.
אבל לא עבדתי את העשתונות ולקחתי כיוון חזרה הביתה.
אמצע הבדרך אני שומע נ"מ יורה סביבי, מה יכול לירות עלי פה באמצע שום מקום?
אני הופך על הגב להסתכל...

אה! זו הספינת מלחמה G7 שדיברו עליה בקשר שהיתה ליד מאלטה! אוי! הדלקתי מהר את המצלמה.
אני לא מספיק לכבות אותה ויש ירי מסביבי, הפעם זה לא מגיע מלמטה, זה מגיע מלמעלה! מטוסי קרב!
אני מספיק להציץ דרך המקלען ורואה מאכי יורד עלי ומנסה להכנס למצב ירי... אני שובר חזק ומהוא פונה חזרה למעלה. ואז מגיעה עוד ירי אני מציץ שוב דרך המקלען - יש עוד מאכי שגם מנסה להפיל אותי!
אני חוזר לתא הטייס וצולל לעבר הים בכל המהירות. איפה מאלטה ?!
שני המאכי עושים עלי חליפות בלי סוף אני שובר לכל הכיוונים בלי לחזור על עצמי יותר מידי. אני חוטף הרבה ירי קל שלא עושה נזק גדול למטוס חוץ למקלען שחטף כדור ומת.
בתא הטייס אני מוריד את הראש ושומע את הכדורי ניתזים על גוש הפלדה שמאחורי ומתפלל שיגמר להם התחמושת.
אחרי כ-5 דקות שנמשכו כנצח הם מנתקים מגע... כנראה החליטו שגם להם יש טיסה הביתה ארוכה והזמן לסוף המשימה כבר קרוב מאוד... רק עוד 11 דקות... ואני עדין לא יודע איפה מאלטה...
לבסוף אני מרים תקשורת לבסיס שנותנים כיוון לבסיס 120 מעלות - כלומר אני צפונית מערבית למאלטה!
ויש לי עוד 6 דקות לנחות!
אני טס במצערת עד הקצה והכל מקופל ומקוזז על הכיוון לבסיס, הדקות עוברות לאט אבל מאלטה מופיעה באופק כמו שהבקר הבטיח והנה גם השדה! עוד שלוש דקות...
אני מוריד מצערת מוציא מדפים וגלגים ועושה קצת G לשרוף מהירות ונכנס לנחיתה בלי לעשות סיבוב
אני נוגע קצת איטי והמטוס נעצר אחרי מספר קפיצות. אבל אני על הקרקע. עוד שתי דקות. מלא זמן. אבל למה הלב דופק כמו משוגע...
אני מסתכל בשרת - יש עוד 5-6 אנשים בשרת כולם מהצד הנגדי.. אני מקווה שהם לא יספיקו לנחות ושיאבדו את המטוסים.
אני מקווה שהמדיעין היה שווה את זה...

watch your six, i'm behind you
חזור למעלה
הצג הודעות קודמות:   
הפורום נעול. אינך יכול להוסיף הודעות, לכתוב תגובות ולערוך הודעות של עצמך   ההודעה נעולה. אינך יכול לכתוב תגובות או לערוך את ההודעה, אם אתה כתבת אותה    עמוד ראשי -> קמפיין הים התיכון כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 1

עבור:   
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה

ניווט מהיר
דף הבית
פורומים
גלריית התמונות
גלריית הסרטונים