בעיה בפדלים - פורומים - פריפלייט 
שם משתמש:

סיסמא:

הירשם
באתר 501 גולשים:
501 אורחים ו-0 חברים!
   לחץ כאן על מנת להפוך את פריפלייט לעמוד הבית   לחץ כאן להוסיף את פריפלייט למועדפים   צפה והשתמש ב-RSS 2.0   טימספיק סימולטורים פריפלייט
עמוד הבית פורום סימולטורים גלריה הורדות סימולטורים מדריכים סימולטורים טייסות פעילות חנות קהילתית

פורום סימולטורים פריפלייט

פורום טייסות     לארכיון הפורום

חוקי הפורוםחוקי הפורום  חיפושחיפוש  קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   התחברהתחבר

עמוד ראשי -> פאלקון אלייד פורס -> בעיה בפדלים

הפורום נעול. אינך יכול להוסיף הודעות, לכתוב תגובות ולערוך הודעות של עצמך   ההודעה נעולה. אינך יכול לכתוב תגובות או לערוך את ההודעה, אם אתה כתבת אותה
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
cookie
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Jan 22, 2007

הודעהנשלח: 17:47 ,15 אוגוסט 2008, ו'    כותרת הודעה: בעיה בפדלים תגובה עם ציטוט

מישהו יודע איך להתקין את הפדלים בסימולטור? בWindows הם מותקנים ועובדים אבל בסימולטור לא. מה הבעיה?
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח דואר אלקטרוני לטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
Muli
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Jan 06, 2008

הודעהנשלח: 23:33 ,15 אוגוסט 2008, ו'    כותרת הודעה: Re: בעיה בפדלים תגובה עם ציטוט

cookie כתב:
מישהו יודע איך להתקין את הפדלים בסימולטור? בWindows הם מותקנים ועובדים אבל בסימולטור לא. מה הבעיה?
אתה צריך לגרום לסימולטור לזהות אותם:
כנס לSettings->Controls בשורה של ה-rudder צריך להיות לך משהו (כפתור) כמו זהה (identify) או משהו כזה באנגלית ואז אתה צריך לתת תנועה עם הפדלים וללחוץ על ה-"זהה" הזה כדי שהסימולטור ידע להתאים את הציר הזה ל-rudder. אם זה תפס, תראה תנועה בסליידר של ה-rudder בהתאמה עם תנועת הפדלים.
אני מקווה שאני מספיק מובן, כי אין לי כרגע פדלים מחוברים, ולכן זה לא מופיע אצלי במסך ההגדרות, כי אין מה לזהות. אחרת הייתי מצלם את המסך, כדי להראות לך בדיוק את העניין.

מולי
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס
Muli
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 23:34 ,15 אוגוסט 2008, ו'    כותרת הודעה: Re: בעיה בפדלים תגובה עם ציטוט

cookie כתב:
אתה צריך לגרום לסימולטור לזהות אותם:
כנס לSettings->Controls בשורה של ה-rudder צריך להיות לך משהו (כפתור) כמו זהה (identify) או משהו כזה באנגלית ואז אתה צריך לתת תנועה עם הפדלים וללחוץ על ה-"זהה" הזה כדי שהסימולטור ידע להתאים את הציר הזה ל-rudder. אם זה תפס, תראה תנועה בסליידר של ה-rudder בהתאמה עם תנועת הפדלים.
אני מקווה שאני מספיק מובן, כי אין לי כרגע פדלים מחוברים, ולכן זה לא מופיע אצלי במסך ההגדרות, כי אין מה לזהות. אחרת הייתי מצלם את המסך, כדי להראות לך בדיוק את העניין.

מולי
חזור למעלה
cookie
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 10:27 ,16 אוגוסט 2008, שבת    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

כן אבל הבעיה ואולי התוכנה בעייתית, היא שאין לי את ה-Identify הזה, מה גם שהתוכנה מזהה את הפדלים בתור Controler.
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח דואר אלקטרוני לטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
Muli
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 11:19 ,16 אוגוסט 2008, שבת    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

cookie כתב:
כן אבל הבעיה ואולי התוכנה בעייתית, היא שאין לי את ה-Identify הזה, מה גם שהתוכנה מזהה את הפדלים בתור Controler.
לא הייתי מאשים את התוכנה כל-כך מהר.
עשיתי לך את השירות, והשקעתי את הכמה דקות בחיבור מה שצריך וצילום המסך

קודם כל תוודא שבתיבת Flight Controller בחרת, ומופיעים הדוושות שלך (כמו שאצלי מופיעים הדוושות של CH)
סימנתי ב-1 את הכפתור Detect (לא זכרתי נכון, קודם לכן) עליו אתה לוחץ תוך כדי הזזת הדוושות. זה אמור לגרום לסימולטור לזהות את ציר הדוושות כציר הגה הכיוון (rudder).
אם הוא יזהה נכון, אז הסליידר שמסומן ב-2 יזוז בהתאמה עם תנועת הדוושות.
מקווה ומעריך שזה יפתור לך את הבעייה. מעבר לזה אין לי מושג..

***עריכה:***
אם ב-Flight Controller לא מופיעים הדוושות שלך, זו כבר בעייה אחרת, אבל גם אם מופיע סתם השם controller, נראה לי שזה מספיק, ואם תבחר אותו, תזיז את הדוושות תלחץ Detect-זה יעשה את העבודה.

מולי
חזור למעלה
cookie
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 12:31 ,16 אוגוסט 2008, שבת    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

סידרתי את זה הבעיה הייתה בפאצ'. עכשיו הבעיה היא שאין לי ברקסים (לחיצה על שני הפדלים) איך אפשר לסדר את זה?
חזור למעלה
Muli
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 15:10 ,16 אוגוסט 2008, שבת    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

cookie כתב:
סידרתי את זה הבעיה הייתה בפאצ'. עכשיו הבעיה היא שאין לי ברקסים (לחיצה על שני הפדלים) איך אפשר לסדר את זה?

איזה פדלים יש לך?
גם ל-CH וגם ל-Saitek יש פרופיילרים:
control manager ל-CH
SST ל-Saitek.
תבנה פרופיל שבו תגדיר שכשציר הברקס של הפדלים מגיע לערך מסויים- שיפעיל את הפקודה של הבלמים.
אני לא ילמד אותך כאן לכתוב סקריפטים, אבל ל-CH זה צריך להיראות משהו כזה:

כש JS3 הם הפדלים ו a1 ו-a2 הם צירי הבלמים של שתי הדוושות. CMS.b1/b2 מוגדרים כאות K (המקש לבלמים). (מוגדר בתוך ה control manager)
אם יש לך CH, תיכנס ל-help של ה control manager שלהם ותלמד איך כותבים סקריפט.
אתה יכול גם להיוועץ באתר http://www.ch-hangar.com/
ב-Saitek העיקרון דומה עם ה-SST שלהם.
בהצלחה.

ביאור:
הסקריפט מגדיר שכשציר הלחיצה על הדוושה עובר את הערך 170 אז הביטוי שמימין לשווה נכון ויופעל מה שמוגדר ל-cms.b1 או b2 שזה האות K (שמפעילה בלמים)
לציר ב-CH יש את הטווח מ-0 עד 256, כש-0 הוא מצב של דוושה משוחררת לגמרי ו-256 מתאים לדוושה לחוצה עד הסוף.

מולי
חזור למעלה
cookie
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 17:30 ,18 אוגוסט 2008, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

מולי תודה קיבלתי את התשובה שלך בפרטי ואני מחכה בקוצר רוח להמשך. בינתיים יש לי עוד בעיה ונראה לי שהפעם זה אני ולכן אני שואל פה את כולם. כאשר אני מסיים את תהליך ההתנעה ומתחיל להסיע אני לא מצליח הזיז את המטוס עם הפדלים. יש לי הרגשה שהפעם אני עושה משהו לא נכון כי:
1. באותה משימה כאשר אני מתחיל מה-Taxi המטוס כן מונהג ע"י הפדלים.
2. כאשר התחלתי את המשימה מההתנעה, הסתכלתי מבחוץ וראיתי שהגה הכיוון כן מגיב לפדלים, כלומר הבעיה נקודתית לגלגל האף.
מחכה לתשובותיכם.
נועם
חזור למעלה
pilotxf-16c
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Sep 16, 2007

הודעהנשלח: 23:30 ,18 אוגוסט 2008, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

cookie, אהלן.
תבדוק שה BREAKS משוחררים ותלחץ על SHIFT +? .

בברכה,
ירין.
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
cookie
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 0:01 ,19 אוגוסט 2008, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

טוב לאחר המון (ואני מתכוון לה-מ-ו-ן) שעות חיפוש באיטרנט הבנתי מה קרה:
אני בעליו הגאה של הקוגר, אגב לדעתי ג'ויסטיק ששוה את ה-1600 ש"ח שהוצאתי עליו. לאחר שהורדתי פרופילים וקניתי גם פדלים, הייתה הבעיה הזו שציינתי בפתיחת הפתיל. הבעיה הזו טופלה וכמו ששמתם לב, צצה עוד בעיה שלאחר נסיון חקירה ולמידה, הבנתי שזה בעיה של מערכת שלא הפעלתי במטוס. המערכת הזו נקראת NWS או ניהוג גלגל אף (Nose Wheel Steer), ולאחר שיטוט אינסופי באיטרנט נתקלתי בתמונה הזו שהסבירה לי הכל:

אז ככה המערכת הזו מופעלת ע"י הכפתור האפור המוסתר בפינה של התמונה ומסומן בחץ. לאחר סיום תהליך ההתנעה יש ללחוץ עליו כדי להפעיל את המערכת וכך ניתן לנהג את המטוס על הקרקע. תודה לכל העוזרים והמגיבים ובמיוחד למולי (אני עדיין מחכה שתחזור אליי, שמח מאד ) מדווה שתוכלו ללמוד מהמקרה שלי.
נועם
חזור למעלה
Muli
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 23:03 ,19 אוגוסט 2008, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

cookie כתב:
מולי תודה קיבלתי את התשובה שלך בפרטי ואני מחכה בקוצר רוח להמשך. בינתיים יש לי עוד בעיה ונראה לי שהפעם זה אני ולכן אני שואל פה את כולם. כאשר אני מסיים את תהליך ההתנעה ומתחיל להסיע אני לא מצליח הזיז את המטוס עם הפדלים. יש לי הרגשה שהפעם אני עושה משהו לא נכון כי:
1. באותה משימה כאשר אני מתחיל מה-Taxi המטוס כן מונהג ע"י הפדלים.
2. כאשר התחלתי את המשימה מההתנעה, הסתכלתי מבחוץ וראיתי שהגה הכיוון כן מגיב לפדלים, כלומר הבעיה נקודתית לגלגל האף.
מחכה לתשובותיכם.
נועם

לגבי ברקסים בפדלים-קיבלת מדריך (פומבי).
לגבי NWS ו Shift-/ אתה כבר מעודכן ושולט.

מולי
חזור למעלה
הצג הודעות קודמות:   
הפורום נעול. אינך יכול להוסיף הודעות, לכתוב תגובות ולערוך הודעות של עצמך   ההודעה נעולה. אינך יכול לכתוב תגובות או לערוך את ההודעה, אם אתה כתבת אותה    עמוד ראשי -> פאלקון אלייד פורס כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 1

עבור:   
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה

ניווט מהיר
דף הבית
פורומים
גלריית התמונות
גלריית הסרטונים