לאחר שעברנו כל פרופרוציות ושפיות - פורומים - פריפלייט 
שם משתמש:

סיסמא:

הירשם
באתר 508 גולשים:
507 אורחים ו-1 חברים!
   לחץ כאן על מנת להפוך את פריפלייט לעמוד הבית   לחץ כאן להוסיף את פריפלייט למועדפים   צפה והשתמש ב-RSS 2.0   טימספיק סימולטורים פריפלייט
עמוד הבית פורום סימולטורים גלריה הורדות סימולטורים מדריכים סימולטורים טייסות פעילות חנות קהילתית

פורום סימולטורים פריפלייט

פורום טייסות     לארכיון הפורום

חוקי הפורוםחוקי הפורום  חיפושחיפוש  קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   התחברהתחבר

עמוד ראשי -> מועדון הטייסים -> לאחר שעברנו כל פרופרוציות ושפיות

שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
Eagle_King
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 15/08/2005

הודעהנשלח: 3:41 ,25 יוני 2008, ד'    כותרת הודעה: לאחר שעברנו כל פרופרוציות ושפיות תגובה עם ציטוט

הנה סרטון שבא להראות לכם מדוע אנחנו עדיין כאן ולמה צריך להתקיים!
http://www.youtube.com/watch?v=Ke7wOq7mOuA&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=dxoo1o6-EOM&feature=related

בן קלי.
צוות ניהול ראשי פריפלייט.
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח דואר אלקטרוני לטייס אתר הבית של הטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
afik_t_king
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Oct 25, 2006

הודעהנשלח: 7:04 ,25 יוני 2008, ד'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

יוטוב מלא בסרטונים מהסוג הזה. ותאמין לי שאני לא צריך שום סרטון בשביל להבין למה אנחנו פה עדיין.

אבל הסרטון שבאמת ממצה כל מילה לפי דעתי, זה זה-
http://youtube.com/watch?v=IKDWRWqPS3s
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח דואר אלקטרוני לטייס
i_hawk
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 02/06/2005

הודעהנשלח: 8:51 ,25 יוני 2008, ד'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

חברים... יש לי משהו להגיד לכם...

עם כל הדיבורים שרצים כאן על מצב המדינה והממשלה... עדיין אני תמיד אופטימי... ויש סיבה לכך... אל תשכחו שעמדנו במצבים הרבה יותר מסובכים בעבר... מי שחושב שמלחמת לבנון השנייה הייתה קשה, כנראה צריך לחזור קצת להיסטוריה... מלחמת יום כיפור הייתה מלחמה קשה. במלחמת לבנון הראשונה F-15 הפציץ בטעות את כוחותינו וקטל 35 חיילים! עצוב גם אז היו קולות נגד לחימה... גם אז נעשו טעויות, גם אז היו מחדלים... אבל אנחנו כאן מחייך

מדינת ישראל הרבה יותר חזקה ממה שאנשים נוטים לחשוב... אנחנו פשוט מאוד ציניים לפעמים... כנראה עושים השוואות כל הזמן עם מצב המדינות המקבילות אלינו מבחינה תרבותית... על פני השטח נראה כאילו אנחנו במצב גרוע... אבל מצד שני, יש כמה דברים בעם הזה שאין באף מקום אחר... האיחוד הכי רציני קורה בזמן צרה (כמובן, הרי ביום יום כל אחד פה אוכל את השני לארוחת בוקר... כשיש צרות כולם מאוחדים... ).

הצבא שלנו הוא הכי מוסרי בעולם (צבא אחר היה כבר מזמן מאבד צלם אנוש בלחימה כל כך ארוכת שנים נגד טרור מתמשך...) ושכל יפי הנפש שדואגים לפלשתינים או למוסר שלנו, שיפסיקו לחלום... במלחמה כזו לא ניתן לשמור על שפיות יותר ממה שאנחנו מצליחים... ופה טמון הכוח. אני אישית לעתים חושב שמרוב מוסריות אנחנו בעצם הופכים להיות קצת פראיירים... אבל זה רק אומר כמה הצבא הזה מוסרי...

אם יש משהו אחד שבאמת מעצבן אותי לפעמים זו התקשורת... כל כך הרבה ניפוחים על חשבון החוסן הלאומי של אנשים, שזה לפעמים פשוט מרגיז... על הרבה אנשים זה לא משפיע... אבל על הרבה אנשים כן... וזה מרגיז. מצטטים פה את נסראללה ואת ראשי החמאס כאילו הם איזה משהו... מכנים את המחבלים המתועבים של הארגונים הללו "לוחמים"! אתם מבינים את האבסורד??? לוחמים? לוחם הוא קודם כל בנאדם... הם לא בני אדם, הם חיות... לי אין רחמים על יצורים כאלה... ואין לי שום הערכה להשגים ה"צבאיים" שלהם... מי שחושב שבמלחמת לבנון השנייה הם עשו משהו מיוחד טועה בגדול... זו לא חכמה להלחם כשיש כאלה בונקרים והאוייב רק מגיע אליך... הכניסה עם הטנקים הייתה טעות... נעשו הרבה טעויות... ואח"כ נסראללה האפס הזה עוד לוקח קרדיט... אני לא אומר שצריך להגיב לדברים שלו אבל מצד שני גם לא צריך לצטט אותו בתקשורת... לא צריך ומיותר לחלוטין לצייר אותו בתור מישהו עם צדדים חיוביים... להיות מחבל זה הכי קל, לכל כיוון שתירה, תפגע במשהו... אני שומע פה אנשים אומרים לפעמים "שמע לפחות הוא לא משקר" או "אם הוא אומר כנראה שזה נכון"... אנשים מדברים עליו כאילו הוא איזה מנהיג דגול... וככה לצערי גם התקשורת שלנו מציירת אותו... וזו הבעיה. המלחמה הפסיכולוגית שלנו יכולה להיות הרבה יותר חזקה... אני הייתי עושה צחוק מנסראללה, מצייר אותו לעולם בתור איזה ילד שאיבד שליטה... מצייר את הלוחמים שלו כפחדנים וסמרטוטים שהם באמת... לא נותן לו במה לדבר כך בטלויזיה שלנו, כשאזרחים שלנו יושבים בתוך מקלטים... זו פגיעה בחוסן הלאומי... אבל כמובן הרייטינג חייב למצח... אתם מבינים? זה החולי העיקרי כאן... לדעתי זמן מלחמה, צריך להכניס צנזורה כבדה על התקשורת... ולא מעניינים אותי כל העיתונאים או הכתבים... שיסתמו את הפה... הם יכולים לשחק בארגז חול שלהם בזמן רגיעה... בלחימה שייסתמו את הפה... לפעמים יותר מעצבן מפגיעה בכוחותינו הייתה הצורה שבה מציגים את זה בתקשורת... אח"כ מתפלאים למה אנשים פה מאבדים את הרגשת החוסן הלאומי...

האמריקאים הם עם עם אוכלוסייה מאוד גדולה, שם הכל גדול... אבל עדיין האנשים שם הרבה יותר פטריוטיים מאשר אצלנו... פה כל כתב או עיתונאי חושב שהוא יודע יותר מכל העולם ואחותו, צריכים לפעמים לדעת לשתוק, לתת את הכבוד למי שנלחם ומזיע ולא לשבת כמו באולפן כמו פרשן כדורגל ולהגיד מה לא היה בסדר אחרי שכוחותינו סופגים פגיעה... הרי דיי ברור שלציבור בבית אין יכולת לעשות הפרדה בין למה להקשיב ולמה לא...

אם יש משהו שאני שונא זו ההתנהגות התבוסתנית לפעמים של אנשים, מאז מלחמת לבנון אני שומע יותר מידי דיבורים של אנשים שלא סומכים על הצבא... שמזלזלים וכאלה... לא יודעים לעשות הפרדה בין כוכב נולד לבין מלחמה... חושבים שאסור להפסיד, ואם נפגע חייל אז הגיע סוף העולם וזה אומר שאנחנו לא יודעים להלחם... זה לא כוכב נולד... והתקשורת צריכה להפסיק את העליהום התקשורתי הזה... כי החלק שלה הוא מאוד גדול בתרומה להרגשה כזו של אנשים... כנראה צנזורה היא הפתרון הטוב ביותר... לצערי.

Asus Z-390 Prime MB, Core i7 9700K, HyperX 2x16GB 3466MHz DDR4, GTX-1060 3GB, 1TB Crucial MX500 SSD + 1TB storage, Saitek X-55 HOTAS, TIR4 pro, Dell U2412M 24'', flying at 1920x1200
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס
afik_t_king
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Oct 25, 2006

הודעהנשלח: 11:40 ,25 יוני 2008, ד'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

i_hawk, מחזק כל מילה ומילה.
אני חושב שאנחנו המדינה הכי טובה בעולם. ובצדק. מדינה אחרת שהייתה סובלת את מה שאנחנו היינו סובלים, הייתה תוקפת וטובחת באלפי אנשים. אבל אנחנו לא יורדים לרמה שלהם, ותוקפים רק את מי שצריך לתקוף.

אבל מה? האנשים במדינה שלנו כל כך סליחה על הביטוי, מטומטמים. לא כולם, חלקם. אילו שחושבים שהצבא שלנו פוגע באזרחים, וצריך להפסיק לתקוף בעזה. אילו שחושבים שיש לנו חרא מדינה, וחרא אנשים. אילו שחושבים שצה"ל לא חזק, והממשלה לא חזקה. אילו שחושבים שאפשר פשוט ביום אחד לנצח את הטרור, והארץ תשקוט 40 שנה. אז זהו שלא.
להיות ראש ממשלה, זה קשה. להילחם בטרור, זה קשה. אנשים חושבים למה עדיין יש טרור? פשוט להפציץ את כל עזה, וזהו הסתיים הסיפור. וגם אם נעשה את זה, עזבו את הזעם של העולם, זה לא יסתיים שמה. הסיפור הזה הרבה יותר מסובך.

אני לא אחפור יותר מדי, אבל אני פטריוטי הרבה יותר מהרבה אנשים בארץ הזו. מאילו שמשתמטים כי יש לנו חרא של מדינה, מאילו שמשתמטים כי הצבא לא יחזיר אותם במקרה שהם ייחטפו. מאילו שאומרים שיש חרא מדינה, וחרא צבא, אבל לא עשו כלום לתרום למדינה הקטנה הזאת, שכבר 60 שנה למרות מה שעברנו, עדיין קיימת.
אף פעם בהיסטוריה לא הופנה כל כך הרבה נשק וזעם כלפי מדינה אחת. ואנחנו עדיין פה.

אין לי יותר מה לומר, תחי מדינת ישראל. כל הכבוד לצה"ל.

מחייך
חזור למעלה
jonathan
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Sep 11, 2007

הודעהנשלח: 13:30 ,25 יוני 2008, ד'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

i_hawk, ואפיק צודקים לגמרי זה באמת יכול לחרפן בן אדם עד כמה התקשורת מזלזלת.
כשחייל שלנו נהרג לא מפסיקים לדבר על זה מהבוקר עד הערב ועד כאן זה תקין אבל אז מגיע החלק של איך נתנו להם לעשות את זה, איך מחבל אדיוט מסריח ומושתן מאחד הארגונים הדפוקים בעזה מצליח לפגוע בו וכאן מתחילה הבעיה.

(סליחה על הביטויים אבל זה מה שהם שווים).

עוד משהו.. אם אנחנו הינו הורגים להם 50 מחבלים על החייל הזה ועוד 100 אזרחים "חפים מפשע" כביכול אז העולם היה עלינו והתקשורת שלנו היתה מדברת על האזרחים כאילו אני לא יודע מה קרה ואת המחבלים היו תוקעים באיזה כותרת זזה מסכנה..כאילו שזה לא הישג.

"עוטו על האויב, הכו בו עד חרמה, השמידו מלתעותיו, הפיצוהו במדבר לכל עבר למען ישכון עם ישראל לבטח בארצו לדור ודור". (למי שלא הבין)--> אטום

פעם כולם היו חדורי מוטבציה ואופטימים שאנחנו ננצח.. אבל היום יש אפילו קבוצה קטנה של חיילים וגדולה של אזרחים שאומרים שאנחנו מפסידים ומפסידים אבל איך חיים הכט אמר?
אנחנו ניצחנו ומנצחים פעמיים!

זהו הוצאתי את זה... חחח...

יהונתן חסין.

ב'הפסקת עישון'- כולם מעשנים.
ב'הפסקת אוכל'- כולם אוכלים.
ב'הפסקת שתיה'- כולם שותים.
ב'הפסקת רענון'- כולם מתרעננים.

אחר כך מתפלאים שב'הפסקת אש'- כולם יורים!

נערך בפעם אחרונה על-ידי jonathan בתאריך 15:05 ,25 יוני 2008, ד', נערך סך הכל פעם אחת
חזור למעלה
claud
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Mar 22, 2007

הודעהנשלח: 14:52 ,25 יוני 2008, ד'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

קליפים מדהימים !!
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
הצג הודעות קודמות:   
שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    עמוד ראשי -> מועדון הטייסים כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 1

עבור:   
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה

ניווט מהיר
דף הבית
פורומים
גלריית התמונות
גלריית הסרטונים