משהו שקורה הרבה יותר מדי וממש מרגיז - פורומים - פריפלייט 
שם משתמש:

סיסמא:

הירשם
באתר 504 גולשים:
503 אורחים ו-1 חברים!
   לחץ כאן על מנת להפוך את פריפלייט לעמוד הבית   לחץ כאן להוסיף את פריפלייט למועדפים   צפה והשתמש ב-RSS 2.0   טימספיק סימולטורים פריפלייט
עמוד הבית פורום סימולטורים גלריה הורדות סימולטורים מדריכים סימולטורים טייסות פעילות חנות קהילתית

פורום סימולטורים פריפלייט

פורום טייסות     לארכיון הפורום

חוקי הפורוםחוקי הפורום  חיפושחיפוש  קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   התחברהתחבר

עמוד ראשי -> פלייט סימולטור -> משהו שקורה הרבה יותר מדי וממש מרגיז

שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
Ygotlib13
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Feb 22, 2008

הודעהנשלח: 22:41 ,11 05 2008, א'    כותרת הודעה: משהו שקורה הרבה יותר מדי וממש מרגיז תגובה עם ציטוט

הי אנשים מה קורה?
תקשיבו רגע משהו לא טוב קורה בפורום הזה, אני שם לב כל הזמן "שהותיקים" כל הזמן מתרגזים על החדשים על דברים מאד קטנים שהם עשו למשל לא לחפש איזה תגובה שמישהו כתב איזה 40 דפים אחורה, זה חייב להשתנות כי זה גם לא הבדלים משמעותיים מקסימום שנה שנתיים!!!!
(עצה לחיים טובים יותר)
מי שחושב כמוני שיגיב!!!!
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח דואר אלקטרוני לטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
bar_rodoy
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Aug 22, 2006

הודעהנשלח: 22:46 ,11 05 2008, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אני מבין אותך אבל שהשאלות האלו נתחנו 1000000000000 פעם והם כתובות בדביקים והן נשאלות עוד פעם ועוד פעם ועוד פעם אז זה מרגיז כי השאלות נמצאות ממש כמה שורות מעל או שניתן להריץ חיפוש בפורום ולמצוא את התשובות. נגיד איך להוסיף מטוסים נשאל כבר מיליון פעם והתשובה נמצאת בנושאים הדביקים

Bar Rodoy
British Airways Virtual
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
shachar92
תורם/ת באתר
תורם/ת באתר

הצטרף בתאריך: Jul 02, 2006

הודעהנשלח: 23:27 ,11 05 2008, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

שמע אני פה מ 2006 ואני חייב לומר שלי קצת נמאס כי שואלים כל הזמן אותו שאלה אבל 700 פעם....
שאני הגעתי לפה הפורום היה יחסית צעיר... ובאמת לא היו מדריכים אבל היום שאתה יכול למצוא כל דבר
בדביק או על גבי הפורום (משהו שלא היה פעם) אפשר טיפה להזיז את התחת ולחפש בפורום זה כל כך קשה...

שחר חזקלביץ
טייס פרטי אמריקאי
מגדל בן גוריון, מגדל שדה דוב ומגדל הרצליה
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח דואר אלקטרוני לטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
epshay
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Sep 29, 2006

הודעהנשלח: 7:17 ,12 05 2008, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אז צריך לעשות מדריך שידריך אותם ובהרשמה שזה יופיע
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס
Muli
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Jan 06, 2008

הודעהנשלח: 11:17 ,12 05 2008, ב'    כותרת הודעה: Re: משהו שקורה הרבה יותר מדי וממש מרגיז תגובה עם ציטוט

Ygotlib13 כתב:
הי אנשים מה קורה?
תקשיבו רגע משהו לא טוב קורה בפורום הזה, אני שם לב כל הזמן "שהותיקים" כל הזמן מתרגזים על החדשים על דברים מאד קטנים שהם עשו למשל לא לחפש איזה תגובה שמישהו כתב איזה 40 דפים אחורה, זה חייב להשתנות כי זה גם לא הבדלים משמעותיים מקסימום שנה שנתיים!!!!
(עצה לחיים טובים יותר)
מי שחושב כמוני שיגיב!!!!

Ygotlib13 , אין לך שם נורמאלי?
זה לא עניין של וותק, אלא של אופן תפיסת הפורום. ה"וותיקים" תופסים את הפורום כמקום לשיתוף ידע ושיתוף בפתרון של בעיות מעבר לבסיס של הבסיס. הרושם הוא שה-"חדשים" תופסים את הפורום כמקום להשלים ידע באופן מהיר במינימום מאמץ! (בטח לזה התכוונת בעצה לחיים טובים יותר)
פורום בכלל במהותו הוא לא מקום לימוד אלא מקום שיתוף. לא מוותרים כאן לגמרי על החלק הלימודי, כל החומר הבסיסי קיים בדביקים, שה-"וותיקים" טרחו" לייצר. אבל אפילו אותם, חלק מממי שמכונים "חדשים" לא קורא ומדלג גם על זה. ביצוע חיפוש מקדים, הוא גם חלק בלתי נפרד מתרבות השתתפות בפורומים בכלל.
ה"וותיקים" לא "כל הזמן מתרגזים :
" על דברים מאד קטנים שהם עשו(ה"חדשים") למשל לא לחפש איזה תגובה שמישהו כתב איזה 40 דפים אחורה, זה חייב להשתנות כי זה גם לא הבדלים משמעותיים מקסימום שנה שנתיים!!!! "
הרוגז הוא על הפסיביות, ועל הדרישה שילעסו עבורך (לא אישית). המידע זמין באתרים המומלצים בדביקים, זמין בדביקים, וזמין כמובן בקובצי ה-readme. אין פה באמת רוגז על הפרסונה. כללית האוירה טובה מאד בפורום, יש רק התעקשות הגיונית על החוקים והתרבות(תרבות השתתפות ותרומה לפורום, ראה ערך חיפוש מקדים). ובכלל- ככל שעומק ורמת הדיון עולה כך הפורום משתפר והולך. אי אפשר להישאר כל הזמן ב " אני חדש-...חחחחחחח, איך מוסיפים מטוסים ל-FSX?? חחח... מאד עצבני עושה עיניים שאלה רעיון מופתע
זה הכל, תשתלב ותראה שתרגיש מצויין בפורום.
חדשים וותיקים זה לא העניין בכלל!
זו דעתי האישית, אני לא מייצג שום צד, אני לא סגור אם קיבלתי כבר כנפי וותיק (כרונולגית, עדיין ינוקא)
(לי אישית לפעמים הייתה בעייה עם הסגנון הבוטה לעיתים, ורק איתו)

דרך אגב: ואז גם יפסיקו להתייחס אליך בגוף שלישי רבים " החדשים", " אותם",..., ותפסיק החלוקה של הם ואנחנו. אולי חזון אחרית הימים, אבל אופטימיות היא הרי העצה האמיתי לחיים טובים יותר.

מולי
חזור למעלה
Prince869
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 21/04/2008

הודעהנשלח: 13:35 ,12 05 2008, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

תקשיבו...אני דיי חדש פה...ביקשתי שאלה וכבר תקפתם אותי שזה לא קשור לנושא...וואלה צודקים...
אבל למה להתעצבן??אני חדש ואני לא מבין את הכללים...במקום להתרגז תסבירו...זה לא כזה קשה...זה כולה לכתוב עוד קצת על המקלדת של המחשב... עושה עיניים

רז פרינץ,
צוות ניהול ראשי, פריפלייט.

צוות vIAF ואטיל.
חזור למעלה
bar_rodoy
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 14:00 ,12 05 2008, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

prince869 כתב:
תקשיבו...אני דיי חדש פה...ביקשתי שאלה וכבר תקפתם אותי שזה לא קשור לנושא...וואלה צודקים...
אבל למה להתעצבן??אני חדש ואני לא מבין את הכללים...במקום להתרגז תסבירו...זה לא כזה קשה...זה כולה לכתוב עוד קצת על המקלדת של המחשב... עושה עיניים

בד"כ אומרים תחפש בדביקים, ולפעמים כותבים "הורדתי מטוס של אלעל איך אני מתקין" רבאק אנשים כתוב ברידמי ואז אומרים "לא הבנתי" אנשים זה אנגלית בסיסית!!! כתוב "copy the elal747 folder to "aircraft" folder inside your main fs folder" זה כל כך קשה להבנה?? אולי שילדים בני 9 שעוד לא למדו אנגלית יבינו שהסימולטור הזה דורש אנגלית ואני לא מדבר עליך רז בתור דוגמא אבל לא חסרים מקרים כאלה.

Bar Rodoy
British Airways Virtual
חזור למעלה
Ygotlib13
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 14:11 ,12 05 2008, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

מולי, יש לי שם נורמאלי פשוט אני לא יכול להחליף אותו אז כנראה שזה ישאר ככה
חזור למעלה
adislash
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Apr 12, 2007

הודעהנשלח: 15:46 ,12 05 2008, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אני מניח שלא קראת את חוקי הפורום:
ציטוט:
2. לפני שתתחיל להגיב ולפתוח דיונים בפורום אנא הכנס את שמך המלא בחתימה.
חזור למעלה
eladh16
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Mar 31, 2008

הודעהנשלח: 17:04 ,12 05 2008, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

חברה גם לא להתנפל על אנשים שרוצים לדעת דברים על מטוסים כבדים לפני שהם בכלל יודעים טוב בססנה.
הם רוצים לדעת דברים על מטוסים כבדים בשביל הכיף. שמתי לב שהרבה פה מתנפלים אליהם ועוד גם בכלל הם לא מכירים אותם.
אז חברה כחו לתשומת ליבכם.

http://pcnet.2us.co.il/
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח דואר אלקטרוני לטייס אתר הבית של הטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
אלעד
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 11/03/2007

הודעהנשלח: 18:12 ,12 05 2008, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

חברה לנעול את הדיון הזה בבקשה הוא גולש למקומות לא טובים

4X-ELD
חזור למעלה
bar_rodoy
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 18:26 ,12 05 2008, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

eladh16 כתב:
חברה גם לא להתנפל על אנשים שרוצים לדעת דברים על מטוסים כבדים לפני שהם בכלל יודעים טוב בססנה.
הם רוצים לדעת דברים על מטוסים כבדים בשביל הכיף. שמתי לב שהרבה פה מתנפלים אליהם ועוד גם בכלל הם לא מכירים אותם.
אז חברה כחו לתשומת ליבכם.

אנשים שואלים פה על PMDG איך להפעיל את הטייס האוטומטי שצריך ללמוד את זה, צריך לקרוא את המדריך של המטוס, אתה רוצה שיתחילו להסיבר להם?? זה לא נראה לי ממש פשוט.
אנשים שאתמול התחילו בסימולטור ורואים PMDG בצביעה של אלעל ישר קופצים עליו.

אלעד כתב:

על מה אתה מדבר?

Bar Rodoy
British Airways Virtual
חזור למעלה
shachar92
תורם/ת באתר
תורם/ת באתר

הודעהנשלח: 19:34 ,12 05 2008, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אלעד כתב:

אלעד מה לקחת?

שמעו חברה בקשר לכבדים...
לי יש שריטה לגבי כבדים... אני בתחילת דרכי הייתי כמו כל אחד מכם שחושב ש747 של POSKY זה מציאותי וזה הכי טוב שיש ועזבו אותי FMC זה סתם חרא... עד שהתחלתי ללמוד CVFR והקורס שעברתי היה מאוד קשה בשבילי בגלל שהתחלתי עם כבדים וטסתי הרבה שעות עליהם ולא התחלתי בססנה... זה פשוט היה קשה מכל בחינה... אין טייס אוטמטי פתאום אין יותר GPS הכל דרך העיניים וזה מאוד קשה למי שטס הרבה על כבדים.. והיום אחרי שיש לי נסיון של עשרות או אולי מאות שעות של טיסות על מטוסי ססנה אם זה במציאות או אם זה בסימולטור אני מרשה לעצמי לטוס כבדים בלי הפסקה אבל כמובן אני משלב טיסות CVFR על מנת לשמור על הכושר שלי בטיסות ניווט קלאסיות...
אז אני לא רוצה שחברה פה גם יסבלו אני מנסה לשנות את תפיסת העולם של כמה אנשים פה... אצל חלק הצלחתי ואצל חלק לא...

בכל מקרה שיהיה בהצלחה ויאללה לחזור לעבוד פחות דיבורים חברה מחייך
מי מביא סט תמונות טוב?

שחר חזקלביץ
טייס פרטי אמריקאי
חזור למעלה
Ygotlib13
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 20:46 ,12 05 2008, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אבל זאת הבעיה שחר, גם אני כשהתחלתי שזה לא היה לפני הרבה מאד זמן גם אני התלהבתי מהכבדים כי חשבתי שהקלים משעממים ואז הטסתי גם קלים וזה היה יותר קשה אבל לא ידעתי שיש בתי ספר אז חוזרים לכבדים ומתחילים לשאול שאלות, אבל אתה בעצמך אומר שעשית את זה אז איך אתה מעיר לאחרים כאילו זה לא הגיוני סימן קריאה שאלה
חזור למעלה
shachar92
תורם/ת באתר
תורם/ת באתר

הודעהנשלח: 21:02 ,12 05 2008, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אני מנסה לתקן ולעזור ולמנוע טעויות...

שחר חזקלביץ
טייס פרטי אמריקאי
חזור למעלה
הצג הודעות קודמות:   
שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    עמוד ראשי -> פלייט סימולטור כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 2

עבור:   
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה

ניווט מהיר
דף הבית
פורומים
גלריית התמונות
גלריית הסרטונים