שאלה - מישהו יכול לעשות סדר בבלגן בבקשה - פורומים - פריפלייט 
שם משתמש:

סיסמא:

הירשם
באתר 460 גולשים:
460 אורחים ו-0 חברים!
   לחץ כאן על מנת להפוך את פריפלייט לעמוד הבית   לחץ כאן להוסיף את פריפלייט למועדפים   צפה והשתמש ב-RSS 2.0   טימספיק סימולטורים פריפלייט
עמוד הבית פורום סימולטורים גלריה הורדות סימולטורים מדריכים סימולטורים טייסות פעילות חנות קהילתית

פורום סימולטורים פריפלייט

פורום טייסות     לארכיון הפורום

חוקי הפורוםחוקי הפורום  חיפושחיפוש  קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   התחברהתחבר

עמוד ראשי -> פאלקון 4.0 -> שאלה - מישהו יכול לעשות סדר בבלגן בבקשה

שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
Iaf_Assaf
מנהל ראשי

הצטרף בתאריך: Sep 02, 2006

הודעהנשלח: 15:54 ,25 דצמבר 2007, ג'    כותרת הודעה: שאלה - מישהו יכול לעשות סדר בבלגן בבקשה תגובה עם ציטוט

לאחר ויש מליון ואחד (אולי אפילו יותר) גרסאות שנות לסימ הזה מישהו יכול לעשות סדר ולהגיד מה ההבדלים מה השוני מה עדיף בין כל הגרסאות
לי ידוע על
RV
OPEN FALCON
AF
ואני בטוח שהחסרתי פה כמה (ככה זה שמתעסקים בשטויות בזמן עבודהמחייך )
לי הכי חשוב בגדול זה
גרפיקה
ריאליזים
ושטח ישראל

דרישה רבה מידי מחייך
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס
adislash
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Apr 12, 2007

הודעהנשלח: 16:31 ,25 דצמבר 2007, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אני יגיד לך מה שאני יודע
OF הגירסא הכי ריאליסטית בנתים
RV הגירסא השניה הכי ריאליסטית ועם הגרפיקה הכי טובה
AF גירסא הכי פחות ריאליסטית ועם הגרפיקה הכי גרועה

לRV יש גם JDAM ו IFF מה שאין ב AF ואני חושב שיש אותם גם ל OF וגם בRV ו OF יש אפשרות לטוס במטוסים אחרים ולהתקין להם קוקפיט (בAF אפשר לטוס בכולם אם קוקפיט של F16 מבולבל )
בקשר לשטח ישראל לכולם יש ואני חושב שכולם בנוים על השטח של AF אני חושב שהשטח הכי טוב הוא של AF אפילו שכולם ממש דומים רק אני יודע שבRV יש קצת בלאגנים בטייסות ואני לא יודע איך זה ב OF
+בRV ו OF יש סופה
חזור למעלה
YINON
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Jun 21, 2007

הודעהנשלח: 19:15 ,25 דצמבר 2007, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

השטח של AF הוא הכי טוב השטח של RV טעון קצת שיפור בגלל שאין שם רשות פלסטינית.
השטח של OF לא ניסיתי אבל אין שם טילי אימון ופצצות מים ואין את המטווח אז לדעתי הוא הכי פחות טוב.
באופן אישי הייתי ממליץ לך על RV.
חזור למעלה
adislash
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 19:18 ,25 דצמבר 2007, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

לשטח של OF יש פצצות וטילי אימון לפי מה שהוא אומר ואם הייתי שואל אותי הייתי אומר כדאי או OF או AF לא מת על RV
חזור למעלה
dorshoshani
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Jul 05, 2007

הודעהנשלח: 19:28 ,25 דצמבר 2007, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

היי.
בעקרון מה שעדי אמר נכון אבל לא עד הסוף.
ככה:
יש כיום 2 גרסאות הכי עדכניות ל falcon4
הראשונה והמומלצת ע"י RedViper.

הגרסא הזו כוללת גריפקה מצויינת משתמש ב directx מתקדם מאשר כל גרסאות פאלקון האחרות).
אתה יכול לראות בתמונות.
בנוסף האאויניקה בRV מעל AF אך פחות מOF.
בRV יש סופה עם המודל כמו שצריך (ראה הערת בOF ).
ב RV יש IFF ו JDAM
רק ב RV יש IFF ו JDAM

היתרון ב RV הוא שיש יכולת להטיס מספר מטוסים ולא רק F16 וכל אחד עם קוקפיט מתאים.

השניה OpenFalcon:
לפיתוח של הגרסא הזו הושקעו כל המאמצים לראליזם.
הראליזם ממש גבוה יש אומרים כמו F16 אמיתי..
אך ה OF דורש מחשב חזק מאוד ה FPS סוט הרבה הרבה יותר מRV (למרות שRV משתמש ב מנוע גרפי מתקדם יותר!).
ל OpenFalcon יש קוקפיט מדהים.
קוקפיט 2D ו 3D כאחד.
שניהם מאוד אמיתים אך יש התקנות של פיטים לRV \AF שממש אמיתיים.

of לצערי אינו יציב .. לאחר כמה וכמה טיסות איתו חוויתי בכמה CTD ובהרבה תקיעות.
ה MP שלו טוב אך יש סיבוך בהתחברות עליו...
אבל במידה והצלחת להתחבר אתה תהנה.
RV סובל מMP לא הכי טוב [b] בנתיים [\b] אבל טיסות TE של מספר אנשים עוברות בסדר גמור.

שטח ישראל שוחרר לפני מספר ימים זהה לשטח לRV אך סובל מכמה בעיות.
בנוסף המודל טיסה של הסופה אינו אמיתי (ככה אני חושב וכמה וכמה אנשים מGB).

AF הגרסא הכי פחות ממולצת
גריפקה (סליחה על המילה ) פשוט זוועה.
אווניקה ברמה הכי ירודה.
יש כאלו שאוהבים אותו גם אני חשבתי ככה עד לפני שניסתי את RV.

אם אתה שואל אותי..
RedViper

יש לך עוד שאלות ?
תכתוב פה..
חזור למעלה
YINON
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 21:01 ,25 דצמבר 2007, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אחלה סיקור דור...
עדי לא ידעתי שיש. בגלל שלפני איזה יומיים ככה לא היה אז כנראה שהוא הוסיף...
חזור למעלה
Dingo
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 30/09/2005

הודעהנשלח: 21:26 ,25 דצמבר 2007, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

איזה סלט עשיתם..
חזור למעלה
dorshoshani
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Jul 05, 2007

הודעהנשלח: 21:29 ,25 דצמבר 2007, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

Dingo, למה סלט?
אם יש לך הערות אתה מוזמן להגיב.
חזור למעלה
Shnizel
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 21/06/2005

הודעהנשלח: 21:33 ,25 דצמבר 2007, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

" Falcon 4.0 - המדריך המלא - ברוכים הבאים לפורום!"
הכי מפורט , הכי נכון , אתה מוזמן להסתכל...

ואם אתה שואל אותי? OF ביינתים לוקח , אנחנו פה בשביל ריאליזם ועובדתית OF יותר מציאותי , אז למה ללכת עם הראש בקיר? מגניב

!No Shnizel?No B&Z
Pilot that counts on missiles will die by the gun
חזור למעלה
YINON
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 22:11 ,25 דצמבר 2007, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

Shnizel, מפני ששטח ישראל שמה "חרא" לפי מה שכולם אומרים ואין אפקטים ופיצוצים יפים כמו באר וי ...זה משהו שאני מעדיף לא לוותר עליו בשביל קצת יותר אויוניקה.
כל אחד והטעם שלו
חזור למעלה
adislash
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 22:24 ,25 דצמבר 2007, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

YINON, למה חרא? לפי מה שהבנתי הוא כמעט אותו דבר כמו השטח של AF
חזור למעלה
Shnizel
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 22:25 ,25 דצמבר 2007, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

YINON כתב:
Shnizel, מפני ששטח ישראל שמה "חרא" לפי מה שכולם אומרים ואין אפקטים ופיצוצים יפים כמו באר וי ...זה משהו שאני מעדיף לא לוותר עליו בשביל קצת יותר אויוניקה.
כל אחד והטעם שלו

יפה , האמת שזה בדיוק מה שרציתי לשמוע , אתה מחפש שטח?(מה שאגב , לפי דעתי ב OF יותר טוב , אני ממש סובל ב RV מכל הרקע הורוד בשמיים ושאר בעיות מציקות...) אתה מחפש גראפיקה ? אתה מוכן להתפשר על אוויוניקה? (ואגב , OF לא "קצת" יותר מציאותי מ RV , יש הרבה דברים שבהם RV צריך להתשפר כדי להגיע ל OF) אתה נשמע לי בדיוק מתאים ל Lock On (לא שיש בעיה עם LO , אני אישית טס בו הרבה ויש לי גם את FC...)

בהצלחה עם הסימולטור החדש! צוחק

אגב לכל מי שחושב או תוהה , אני ממש לא נגד RV , אני בעד RV בגדול .יש לו עידכונים שותפים ,יש לו עתיד שאין לי ספק שהוא מעולה, אבל ביינתים , לפי דעתי , OF יותר מהנה וטוב.

!No Shnizel?No B&Z
חזור למעלה
i_hawk
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 02/06/2005

הודעהנשלח: 23:38 ,25 דצמבר 2007, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

Shnizel

השמיים הורודים ב RV הם בעיה של skyfix... אני עדיין לא מצליח להבין איך זה שאתם עדיין רואים עננים\עשן וכו' בורוד... פשוט תחליף skyfix... ואתה חייב להחליף גם את של שטח ישראל... לכל שטח יש ספריית weather משלו ולכן אתה פשוט צריך להעתיק את קובץ ה tod.lst הרצוי לספרייה של שטח ישראל... פשוט וקל.

בקשר לריאליזם... לא שאני רוצה לפתוח פה עוד דיון... אבל אני רוצה להדגיש שאויוניקה שונה מאוד מריאליזם... נכון שאויוניקה מאוד חשובה בסימולטור כמו פאלקון, מסכים... אבל עדיין ריאליזם מורכב מהמון מרכיבים... אויוניקה היא רק מרכיב אחד.

אנחנו לא מתכוונים להזניח שום חלק של הסימולטור. אבל כמובן שאנחנו לא בתחרות עם אף אחד, ולא מתכוונים להתאים את עצמנו לפאטץ' כזה או אחר...

אנשים אוהבים להתייחס לגרפיקה כמשהו "שטחי" בפאלקון... מצד שני כל הזמן "בוכים" שפאלקון נראה כמו 1998... אז נראה לי שאתם צריכים להבין אחת ולתמיד, הדרך היחידה להוציא את פאלקון מהגרפיקה הזו, היא להתחיל משהו כמו שהתחיל עם RV... ז"א לעבור ל DX גבוה יותר בתור התחלה.. שזה לא דבר של מה בכך! בלי לזלזל בקודרים של OF... ההמרה ל DX7 היא משהו שאף אחד לא עשה לפני כן... וזו רק ההתחלה... ולא חשוב איפה עומדים כרגע.. זה פתח למשהו, אתם מבינים? בלי שיפורים בגרפיקה, פאלקון ימות עוד כמה שנים... רק מנוע גרפי מודרני ידאג להשאיר אותו בחיים. אויוניקה? זה חלק מהתוכניות, אבל רק ליותר מאוחר... פרה פרה מחייך

Asus Z-390 Prime MB, Core i7 9700K, HyperX 2x16GB 3466MHz DDR4, GTX-1060 3GB, 1TB Crucial MX500 SSD + 1TB storage, Saitek X-55 HOTAS, TIR4 pro, Dell U2412M 24'', flying at 1920x1200
חזור למעלה
Shnizel
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 8:21 ,26 דצמבר 2007, ד'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

i_hawk כתב:
Shnizel

השמיים הורודים ב RV הם בעיה של skyfix... אני עדיין לא מצליח להבין איך זה שאתם עדיין רואים עננים\עשן וכו' בורוד... פשוט תחליף skyfix... ואתה חייב להחליף גם את של שטח ישראל... לכל שטח יש ספריית weather משלו ולכן אתה פשוט צריך להעתיק את קובץ ה tod.lst הרצוי לספרייה של שטח ישראל... פשוט וקל.

בקשר לריאליזם... לא שאני רוצה לפתוח פה עוד דיון... אבל אני רוצה להדגיש שאויוניקה שונה מאוד מריאליזם... נכון שאויוניקה מאוד חשובה בסימולטור כמו פאלקון, מסכים... אבל עדיין ריאליזם מורכב מהמון מרכיבים... אויוניקה היא רק מרכיב אחד.

אנחנו לא מתכוונים להזניח שום חלק של הסימולטור. אבל כמובן שאנחנו לא בתחרות עם אף אחד, ולא מתכוונים להתאים את עצמנו לפאטץ' כזה או אחר...

אנשים אוהבים להתייחס לגרפיקה כמשהו "שטחי" בפאלקון... מצד שני כל הזמן "בוכים" שפאלקון נראה כמו 1998... אז נראה לי שאתם צריכים להבין אחת ולתמיד, הדרך היחידה להוציא את פאלקון מהגרפיקה הזו, היא להתחיל משהו כמו שהתחיל עם RV... ז"א לעבור ל DX גבוה יותר בתור התחלה.. שזה לא דבר של מה בכך! בלי לזלזל בקודרים של OF... ההמרה ל DX7 היא משהו שאף אחד לא עשה לפני כן... וזו רק ההתחלה... ולא חשוב איפה עומדים כרגע.. זה פתח למשהו, אתם מבינים? בלי שיפורים בגרפיקה, פאלקון ימות עוד כמה שנים... רק מנוע גרפי מודרני ידאג להשאיר אותו בחיים. אויוניקה? זה חלק מהתוכניות, אבל רק ליותר מאוחר... פרה פרה מחייך

התיקון נעשה ממזמן מזמן ובכל זאת.
נכון , אתה צודק , ריאליזם זה לא רק אוויוניקה ,ובכל זאת אני חושב ש OF יותר מציאותי , אני לא מתכוון להתווכח על זה עם אף אחד , ונכון , שמענו בפעם העשירית כבר שגראפיקה ו DX7 זה החלון לעתיד , אני חייב להגיד בפעם האחד עשרה שלי צוחק , אני בהחלט בעד RV , יודע שהוא העתיד , יהיה בו ריאליזם מעל OF , אבל כמו שאתה אמרת , כל זה הולך לקחת זמן עד אותו זמן יכול להיות שאני ישב בקוקפיט של F16 אמיתי ויכול לקחת גם שבוע, עד שזה יגיע , אני מעדיף להשאר בתוספת הנוכחית...

!No Shnizel?No B&Z
חזור למעלה
i_hawk
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 02/06/2005

הודעהנשלח: 8:42 ,26 דצמבר 2007, ד'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אני מניח שזה עניין של טעם אישי בסוף.

אבל שוב... שלא תחשוב למשל (וזה מה שאנשים אוהבים להגיד לפעמים...) שלי או לכל אחד אחר ב FF/RV לא חשובה אויוניקה או ריאליזם, רק בגלל שאנחנו שיפרנו בעיקר את הגרפיקה (שזה כמובן שוב הרבה יותר מרק גרפיקה...), פשוט הגרפיקה זה מה שהכי דחוף... OF שיפרו אויוניקה רק בגלל שזה מה שהם יודעים לעשות הכי טוב... מי שמקודד את הגרפיקה שלהם זה JAM (למי שמכיר) והוא לקח את זה אולי הכי רחוק שאפשר על DX6, אבל תנסה בבקשה לטוס בקמפיין לייד סיאול, ביום הראשון... אחרי שעתיים של קמפיין יש אזורים שה FPS יירד ל 5-6... אלא אם הם עשו איזה "ניקוי" לקמפיינים שלהם (לדוגמא הורדת ה spawn times ל 2 דקות במקום 10, מה שמשפיע מאוד על FPS בקמפיין)... הקמפיינים של RV הם הרבה הרבה יותר עמוסים וגם RV הרבה הרבה יותר טוב מבחינת ביצועים... כשאתה טס על 5 FPS, לא משנה כל כך מה יש ב MFD, כי זה כבר לא אפשרי לטוס ככה... בכל הגירסאות שלפני זה, אני פשוט נמנעתי פשוטו כמשמעו ממשימות כאלו שה FPS יורד בטירוף... מה שנכון לצערי גם לגבי שטח ישראל (לפחות ביום הראשון כשעמוס).

למי שרוצה אני יכול להראות בקלות מקומות שה FPS ב OF פשוט הופך לבדיחה, ואפילו לא בדקתי בגירסת 4.5 ... אין מה לבדוק... כי זה קשור לקוד ולא יעזור כלום, גם אם יהיה לך את המחשב הכי חזק, OF יעשה בעיות במשמות עמוסות, פשוט הכרטיס מסך שלך יושב בחיבוק ידיים כשה CPU שורף את עצמו למוות על חישובים שאינם אופטימליים עבורו...

שים לב שאני לא מדבר בכלל על האיכות... אני חושב שהגרפיקה ב OF טובה מאוד, בייחוד השמיים, עננים, שמש, האופק וכו'... הם עשו עבודה נהדרת...

מצד שני, אנשים פה כל היום מדברים על אויוניקה, מבטיח לך שאם היה ב RV גם TGP אפור, הרבה אנשים היו אומרים "וואו, איזה אויוניקה, כמו בטלויזיה" צוחק ככה שזה יותר גימיק אתה מבין? כמה כבר מישהו משתמש בעקיבה א"א שהם שמו ב TGP? יש דברים הרבה יותר משמעותיים שהם הטמיעו באויוניקה, אבל עדיין אנשים נגנבים בעיקר מהתצוגה של ה TGP...

מר. ירוק

Asus Z-390 Prime MB, Core i7 9700K, HyperX 2x16GB 3466MHz DDR4, GTX-1060 3GB, 1TB Crucial MX500 SSD + 1TB storage, Saitek X-55 HOTAS, TIR4 pro, Dell U2412M 24'', flying at 1920x1200
חזור למעלה
הצג הודעות קודמות:   
שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    עמוד ראשי -> פאלקון 4.0 כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 2

עבור:   
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה

ניווט מהיר
דף הבית
פורומים
גלריית התמונות
גלריית הסרטונים