סרטון קרב אויר שעשיתי נגד מיג 29 - פורומים - פריפלייט 
שם משתמש:

סיסמא:

הירשם
באתר 327 גולשים:
327 אורחים ו-0 חברים!
   לחץ כאן על מנת להפוך את פריפלייט לעמוד הבית   לחץ כאן להוסיף את פריפלייט למועדפים   צפה והשתמש ב-RSS 2.0   טימספיק סימולטורים פריפלייט
עמוד הבית פורום סימולטורים גלריה הורדות סימולטורים מדריכים סימולטורים טייסות פעילות חנות קהילתית

פורום סימולטורים פריפלייט

פורום טייסות     לארכיון הפורום

חוקי הפורוםחוקי הפורום  חיפושחיפוש  קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   התחברהתחבר

עמוד ראשי -> פאלקון 4.0 -> סרטון קרב אויר שעשיתי נגד מיג 29

שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
i_hawk
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 02/06/2005

הודעהנשלח: 13:11 ,2 יולי 2007, ב'    כותרת הודעה: סרטון קרב אויר שעשיתי נגד מיג 29 תגובה עם ציטוט

גם ככה העליתי אותו בדיון אחר, אז אמרתי למה לא:

http://rapidshare.com/files/40406335/F-16_vs_MIG-29_in_F4_RV.avi

והנה הדיון האחר למי שרוצה לדעת:

http://www.preflight.us/HE/ftopicp-73582.html#73582

מר. ירוק

Asus Z-390 Prime MB, Core i7 9700K, HyperX 2x16GB 3466MHz DDR4, GTX-1060 3GB, 1TB Crucial MX500 SSD + 1TB storage, Saitek X-55 HOTAS, TIR4 pro, Dell U2412M 24'', flying at 1920x1200
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס
Somersault
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Aug 03, 2006

הודעהנשלח: 14:43 ,2 יולי 2007, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

בסך הכל, יפה. ניתן לומר שלא רע בכלל אם כי יהיו לא מעטים שיגידו שמהלך הלחימה שלך הוא נדוש למדי. הכוונה, רוב הרדיפה שלך אחריו הייתה רדיפה פשוטה שבה אתה מחכה לטעות של האויב דבר שהוא כן יעשה לפי דעתי בכוונה כדי לתת לך הזדמנות הוגנת להפיל אותו אם תנצל אותה, שלא כמו ב LOMAC. אם כבר מדברים על טעויות של המחשב יכולת לנצל טעות קשה שלו עוד בשניות הראשונות בהם הוא מפנה לך את הזנב. Nice job!
חזור למעלה
i_hawk
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 15:46 ,2 יולי 2007, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

תודה

למרות שבקשר ל LOMAC לא יודע... אני לא מכיר אותו כל כך טוב אבל אני רק יודע שבפאלקון זה לא קל... כמו שציינתי בדיון ההוא הפעם זה היה קצר, בד"כ זה לוקח לי יותר זמן, 4,5 דקות לפעמים אפילו יותר.

חוץ מזה שלפי מה שראיתי ב LOMAC המטוסים שם עושים פניות לא הגיוניות. צוחק

ה AI בפאלקון בגירסה הזו (Redviper) הוא לא פראייר בכלל, זה אולי נראה קל, אבל זה לא. חוץ מזה אם הרדיפה הייתה נדושה כמו שאמרת הוא כבר מזמן היה יושב עלי. מחייך ברדיפה ישירה (לשים את הסטיק לכיוון האוייב ולמשוך) זה בד"כ לא יעבוד נגד המיג 29 כי בד"כ מגיעים למהירויות נמוכות ושם יש לו יתרון על ה F-16.

Asus Z-390 Prime MB, Core i7 9700K, HyperX 2x16GB 3466MHz DDR4, GTX-1060 3GB, 1TB Crucial MX500 SSD + 1TB storage, Saitek X-55 HOTAS, TIR4 pro, Dell U2412M 24'', flying at 1920x1200
חזור למעלה
Somersault
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 16:09 ,2 יולי 2007, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אני מתאר את מה שראיתי . ליסודו של דבר ראיתי סרטונים בעלי אופי רדיפה דומה מאוד ובלי להעליב, לא חתפתי התקף לב מהתרשמות. אולי "נדושה" היא לא המילה לתאר זאת אך לא רציתי שתיעלב.לו הייתי אומר לך "לא מרשימה" או "לא מקצועית", הייתה נעלב. באופן בסיסי, שוב, עבודה טובה שהוצאה לפועל במדוייק, הטעויות שלך הן רובן בהחלטות, לא בהוצאתן לפועל. אך כדאי לך להשים לך למה שציינתי. בעניין LOMAC, הפניות הגיוניות וריאליסטיות אם כי רק עצם העובדה שמטוסים שם לא מאבדים אנרגיה לעולם כשבמקביל הם יכולים להעלות ולהוריד מהירות בחוסר ריאליזם מוחלט, זה כבר הרי אתגר אלים. דוגמא שציינתי כבר מספר פעמים בעבר: ה Mirage 2000, רדיפה בשורה מעולם לא תעבוד נגדו. אין סיכוי לדבר כזה כמעט. רק כשל בA.I , תאפשר זאת ולפעמים גם נגד מטוסים אחרים. הוא פשוט ימשוך וימשוך בלי להפסיק יהיה עלייך לשנות תוכניות באין נמנע. תנסה, כדאי לך. בהצלחה מחיאות כפיים .
חזור למעלה
i_hawk
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 16:35 ,2 יולי 2007, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

שמע... אני כבר נמצא הרבה זמן בפאלקון. אני מכיר את המודלי טיסה, נכון שהם לא מושלמים מבחינת ההרגשה... אבל זה הקטע אתה מבין, שבפאלקון אין דברים כאלה מטוס לא מאבד אנרגיה... ובקרב אויר רציני זה מה שעושה את כל ההבדל. אם אתה נלחם נגד מטוס שלא מאבד אנרגיה זה לא קרב אויר, זה אולי קרב חלל צוחק

בפאלקון יש קהילה מאוד ביקורתית... אם היו שטויות ברמה הזאת, באמת שמזמן היו מתקנים את זה.

LOMAC נועד יותר בשביל הגרפיקה המהממת (למרות שאנחנו כבר לא כזה רחוקים צוחק)... נראה לי שכל המקצועיות שם היא ברמה יותר נמוכה, כנ"ל לגבי אויוניקה, מערכות וכו'... כמו כן לדעתי גודל הכלים שם גדול יותר מבמציאות, בדיוק בשביל שזה ייראה כמו סרט ולא כמו שזה אמור להראות. בפאלקון הכל מדוד גם מהבחינה הזו, הכלי רכב והמטוסים הם בגודל הרבה יותר אמיתי... קשה מאוד להבחין בטנקים על הקרקע לדוגמא...

יצא לי לראוצ סרטים של LOMAC. כמובן הוא יותר יפה,המודל טיסה של הטילים שם עם כל השובלים והכל נחמד (לא נראה לי שזה אמיתי, טיל אמיתי לא עושה סלאלומים כאלה בשביל הכיף, אין הגיון כי זה שורף אנרגיה). ואלו רק כמה דוגמאות... עשיתי כמה טיסות ב LOMAC אבל ממש לא לעומק, רק בשביל הגרפיקה.

ודרך אגב לגבי רמת הטיסה שלי... אין לי שום בעיה עם ביקורת. חוץ מזה שמעולם לא טענתי שאני איזה מומחה צוחק

יכול להיות שהקרב הזה באמת יצא משעמם... אבל ה AI בפאלקון באמת לא עושה הנחות... תתקין F4 RV ותוכל לבדוק בעצמך... זה לא שמשכתי כל הזמן אליו, לפעמים נתתי למטוס לאסוף אנרגיה, לא רואים את זה כי אין את המספרים, אבל אם הייתי סתם שם עליו את הסטיק ומנסה לתפוס, לא בטוח שהייתי מצליח.

בקיצור... רק מי שטס בפאלקון (RV או OF לצורך קרב כזה, ל AF אין את אותם מודלי טיסה) יכול לדעת מה נדרש כדי להפיל MIG-29 עם תותחים בלבד. אל תנסו להשוות עם סימולטורים אחרים.

מר. ירוק

חזור למעלה
Somersault
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 16:58 ,2 יולי 2007, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

1. אנא דבוק בנושא: קרבות אויר. כל הגלישה לשיחה על גראפיקה מבלבלת ומתישה. 2. הקרב לא היה עד כדי כך משעמם, הוא היה מכובד למדי. 3. קרבות האויר ב F4 הן יותר דינאמיים, מגוונים וגמישים אך אין הדבר הופך אותם לעד כדי קשים. 4. קרבות האויר ב LOMAC, בהם הדגש הוא על קושי רב יותר מב F4 בכל מחיר כמעט [ והוא אכן כזה ], הם סתם שיעור של שקר עצמי של המפתחים ואין לי מושג איזו מטרה הם ניסו להשיג בלעשות כך מבולבל . אך בסופו של דבר, ה A.I שלו עולה על זה של F4. שוב, לא באיכות אלא בקושי. יש הבדל גדול מאוד בינהם. 5. כמה זמן אתה ב F4?
חזור למעלה
i_hawk
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 17:16 ,2 יולי 2007, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אני ב F4 הרבה זמן... היום אולי 5 שנים או משהו כזה. אבל אני גם מפתח של RV/FF ...אני מתעסק (בין השאר) גם עם נתונים... אני לא בדיוק מומחה למודלי טיסה ולאיכותם אבל בוא נגיד שאני יודע מן הסתם יותר מהאיש הממוצע כאן בפורומים... על פאלקון, לא ברמת טיסה צוחק

ה AI בפאלקון הוא ברמה גבוהה, לפעמים הוא נראה חלש כי רוב הזמן בקמפיינים בד"כ הצד הכחול הופך להיות חזק יותר... אבל כשמנסים את הקמפיינים הקשים יותר או לחילופין עושים קרב אויר כזה נייטרלי עם תותחים בלבד... ניתן לשים לב שה AI מספיק חזק... כמו שאמרתי קודם. אם אתה רוצה לבדוק תנסה לעלות נגד מיג 29 (לא ב AF, יש לו מודלי טיסה שונים ופחות מדוייקים מהגירסאות שפותחו ע"י הקהילה).

כמו שאמרתי אני לא מכיר את LOMAC... אם הקרבות אויר שם קשים מידי אז זו באמת בעיה. לדעתי בפאלקון זה בצורה מאוד הגיונית ולפי דיווחים של טייסים אמיתיים גם תואם את המציאות עד כמה שניתן .ושוב אני לא מדבר על ה'הרגשה' של המודלי טיסה ,מפני שפאלקון לא יכול (עדיין) לדמות מטוסים שאין להם מערכת טוס-על-חוט כמו ה F-16, בצורה מושלמת... אבל המספרים בגדול דיי מדוייקים ונבנו ע"י אנשים רציניים שהשקיעו על זה שעות של עבודה, בדיקות וכו'... אם אתה יודע מספיק אז לכל קובץ של טיל או מטוס יש טבלאות בתוך קבצי data עם נתונים על גובה\מהירות\גרר וכו' בכל מיני גבהים ותנאי טיסה... זה תופס לכל מטוס וגם לטילים. חלק מהמודלים יותר מדוייקים (לדוגמא המודל טיסה ל F-16 בפאלקון נעשה ע"י שני אנשים שבנו אותו לפי הגרפים האמיתיים, נקרא HFFM אם אתה מכיר ונחשב למודל הכי מדוייק ל F-16 שקיים בסימולטורים) וחלק פחות אבל כולם נחשבים ברמה דיי גבוהה בסה"כ.

חזור למעלה
Somersault
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 17:39 ,2 יולי 2007, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אתה חוזר בעצם כמעט על מה שאמרתי במילים אחרות. אני יודע ובאמת מאמין שקרבות האויר ב F4 הם ריאליסטיים מאוד לכן הם גם לא קשים מדי, הרבה יותר ריאליסטיים מב LOMAC. כשה A.I הוא קשה מדי הוא כבר לא ריאליסטי, זה ברור. לגבי ריאליזם הביצועים בגבהים, מהירות וגרר, ככל הידוע לי, מעולם לא התעמקתי ממש בכך אלא רק ממבט שטחי, הם עשו עבודה טובה גם ב LOMAC. עם כל מגרעותיו, סימולאטור ברמה כזאת לא כושל בדבר כה יסודי.
חזור למעלה
הצג הודעות קודמות:   
שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    עמוד ראשי -> פאלקון 4.0 כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 1

עבור:   
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה

ניווט מהיר
דף הבית
פורומים
גלריית התמונות
גלריית הסרטונים