שאלה בקשר לקמפיין - פורומים - פריפלייט 
שם משתמש:

סיסמא:

הירשם
באתר 531 גולשים:
529 אורחים ו-2 חברים!
   לחץ כאן על מנת להפוך את פריפלייט לעמוד הבית   לחץ כאן להוסיף את פריפלייט למועדפים   צפה והשתמש ב-RSS 2.0   טימספיק סימולטורים פריפלייט
עמוד הבית פורום סימולטורים גלריה הורדות סימולטורים מדריכים סימולטורים טייסות פעילות חנות קהילתית

פורום סימולטורים פריפלייט

פורום טייסות     לארכיון הפורום

חוקי הפורוםחוקי הפורום  חיפושחיפוש  קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   התחברהתחבר

עמוד ראשי -> פאלקון 4.0 -> שאלה בקשר לקמפיין

שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
Peten
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 20/05/2005

הודעהנשלח: 22:35 ,10 אוגוסט 2005, ד'    כותרת הודעה: שאלה בקשר לקמפיין תגובה עם ציטוט

אוקיי אז ככה .
בד"כ כלל שאני טס קמפיינים , משום מה יש יותר מיידי באלאגן שמח מאד .
כלומר אני אמור לדוגמא לטוס משימת א"ק למקום מסויים . בדרך , קופצים עליי הרבה מטוסים שמונעים ממני להשלים את המשימה . או שאני טס להפציץ מטרה , בתקווה שהקמפיין תיכנן טיסה קודם שתשמיד לדוגמא אש נ"מ או טילי סאם . אבל כשאני מגיע , לא דובים ולא יער .
מחכה לי שם צבא שמפצמ"ר לי את הצורה .

עירן , עזרתך בבקשה. למה הקמפיין למעשה מבולגן , ואי אפשר לטוס משימה לפי התדריך ?
אני בד"כ טס TE , ועכשיו אולי אני מבין את הסיבה.
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס
Peled
תורם/ת באתר
תורם/ת באתר

הצטרף בתאריך: 17/04/2005

הודעהנשלח: 23:04 ,10 אוגוסט 2005, ד'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

Peten,

אני מבין אותך אסי...אבל ככה הקמפיינים בנויים,אין שליטה על זה !
כשאתה אמור לצאת למשימה לא משנה איזה,גם במציאות ,אתה בחיים לא תדע מה צפוי לך...לא?...בעיקרון-כל הקמפיינים בפאלקון4 בנויים כך שכוחות האוייב ה-DPRK ישבשו לך את התוכניות בכל מחיר !ככה זה בנוי...זה לא באג ! פשוט אין שליטה על זה ! מנוע הקמפיין צופה משימות אך במקביל גם ישבש לך בכל מחיר את התוכניות שלך...חוץ מזה ,כל קמפיין,אתה אמור להשמיד כל מה שנקרה בדרכך...ככה זה....
...זו הבעייה עם קמפיינים בפאלקון4-אין אפשרות בשום אופן ליצור קמפיין ראליסטי תואם למציאות...זו הבעייה שלי בקמפיין...אני מעוניין בתקיפות רק בלבנון ופתאום מוצא תקיפה שתיים בסורייה....פשוט אין שליטה על זה !....
..ועוד משהו...זה לא נכון שאי אפשר לטוס משימה לפי התדריך !...התדריך מדוייק לגמרי אם תשים לב ...הוא אומר לך בדיוק מה מחכה לך בדרך...איומים בקרקע או מטוסי אוייב בדרך...
מקווה שעניתי לך....

עירן.

הייתי פעם פאלקוניסט......
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס אתר הבית של הטייס
Peled
תורם/ת באתר
תורם/ת באתר

הודעהנשלח: 3:00 ,11 אוגוסט 2005, ה'    כותרת הודעה: Re: שאלה בקשר לקמפיין תגובה עם ציטוט

Peten כתב:
או שאני טס להפציץ מטרה , בתקווה שהקמפיין תיכנן טיסה קודם שתשמיד לדוגמא אש נ"מ או טילי סאם . אבל כשאני מגיע , לא דובים ולא יער .
מחכה לי שם צבא שמפצמ"ר לי את הצורה .

ד"א:לרוב- בקמפיינים יש מבנים שחוברים יחדיו למשימת תקיפה אחת,הכוונה: מבנה DCA,מבנה ליווי SEAD ,מבנה SEAD ואתה התוקף ! ...
כמה טיפים קטנים לטיסה בקמפיין רצחני:
1.תשתמש הרבה בשאיבת מידע מ-AWACS ,פשוט תשאל "מה התמונה"?(נדמה לי אופצייה מספר אחת באוואקס).
2.תשתמש ב-Request Help כאשר אתה שומע ציפצופי נעילה עליך,ככה ,אם יש מטוסים בסביבתך,הם ישר יבואו לעזרתך !
3.תשתמש בכנפיים שלך,אם אתה עסוק,להשמדת המטרות שמפריעות לך בטיסה ! -Attack my Target .
4.חשוב מאוד סימן קריאה כשאתה נותן לכנפיים שלך פקודה להפעיל משבשים (ECMׂ ׂ),תאמר להם קודם לכבות אותם Turn ECM Off ורק אח"כ תאמר להם להפעיל אותם Turn ECM On ...זה איזשהו באג,אז רק ככה המשבשים יעבדו להם סימן קריאה
שוב -מקווה שעזרתי !
עירן.

חזור למעלה
Peten
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 18:48 ,11 אוגוסט 2005, ה'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

תודה עירן .
לפחות עכשיו אני יודע שככה זה קמפיינים , וזה לא משהו שאני עושה.
טסתי להפציץ מטרת א"ק , איזה אנטנה , ואני יודע שהיו אמורים להיות מיגים 21 ליד המטרה.
יצאנו שני מטוסים , שאני כמובן מקבל עידכונים מהאווקס, ומהראדאר שלי . אבל , הרבה לפני המטרה , הגיעו 4 מיגים 21 , ושני מיגים 29 . עכשיו הבעיה היא שאי אפשר להיכנס איתם לא"א מבלי להשליך פצצות . ואז אני לא יוכל להפציץ את המטרה . מבולבל .
פוצצתי שני מטוסים מבלי להשליך פצצות , המשכתי הלאה , ושוב רביעיית מיגים 21 .
חחחח, לא נשארו לי טילים . ברחתי מהם, הגעתי למטרה , ואז משגרים עליי טילי SA14 בוכה ומאד עצוב .

אם זה ככה , אני חוזר מהר לTE . הרבה יותר כיף לטוס שם . שם אתה מתכנן כמה משימות אחת אחרי השניה, כמו שאמרת , טיסה ראשונה SEAD , אחרי זה SWEEP אחרי זה STRIKE.
מבלי יותר מיידי באלאגן . מה הטעם לקרוא תדריך עם גבהי טיסה ומהירויות אם אתה בין כה וכה לא תטוס לפיהם ?

גם בקמפיין , הטיסה הופכת להיות "שכונה" וזה ממש לא מקצועי , ובעיניי גם לא כיף , ואפילו לא מציאותי. אני יכול להבין שאולי תיהיה איזה "הפתעה" אחת בדרך , אבל לקבל 8 מטוסים נגד שתיים,
כשאני בדרך לא"ק , ואין לי שום גיבוי של טיסות אחרות לא"א , ממש מאכזב.

אני פשוט לא מבין למה כולם מתלהבים כל כך מהקמפיינים.
חזור למעלה
Peled
תורם/ת באתר
תורם/ת באתר

הודעהנשלח: 18:57 ,11 אוגוסט 2005, ה'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

Peten,

חח..ברוך הבא לשדה הקרב האמיתי !
מה אתה חושב שבמלחמות ישראל עשו חיים?..ממש לא...אכלו שם באוויר הרבה*חרא* !
כן ככה זה בקמפיינים,הם מתוכננים ככה שבכל מקרה לא יהיו לך חיים קלים...אם בכלל..
מנוע הקמפיין ד"א רושם לך שצפויים איומים באוויר,אם תשים לב...הוא לא רושם בדיוק איפה ,אבל כן רושם שיש...אז מה אתה מופתע מהמיגים בדרך?....בקשר לפצצות-אתה צודק,לכן אמרתי שתשתמש באוואקס ותבקש עזרה,תאמין לי שלפני שתרגיש,יבואו לעזרתך מטוסים וישמידו אותם...זה מה שאני עושה....

....לדעתי,קמפיינים זה הדבר האמיתי,כי אתה לא יודע אף פעם מה צפוי לך בדרך...וזה לא שכונה-זו מלחמה...כן מלחמה נראית בדיוק ככה באוויר.... אם לא יותר גרועקורץ

חזור למעלה
Spoon
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 07/07/2005

הודעהנשלח: 19:01 ,11 אוגוסט 2005, ה'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

במלחמה לא שולחים מבנה של שתי מטוסים עם צפוים כל כך הרבה איומים באוויר

חזור למעלה
Peten
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 19:06 ,11 אוגוסט 2005, ה'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

Spoon כתב:
במלחמה לא שולחים מבנה של שתי מטוסים עם צפוים כל כך הרבה איומים באוויר

מסכים איתך . ובטח לא שולחים להפציץ א"ק , לפני שינקו את השטח מטילי א"ק , ואש נ"מ.
פה זה לא יפן , מתאבדים שמח מאד .

ועירן , אני מסכים שיש יותר באלאגן , אבל קיוויתי שהקמפיין יהיה יותר נורמלי . אולי אני יתרגל אליו בהמשך . בינתיים , חזרה ל TE קורץ
חזור למעלה
SoNiC306
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 25/05/2005

הודעהנשלח: 19:20 ,11 אוגוסט 2005, ה'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

KAMIKAZI!!!!!! שמח מאד שמח מאד

מיכאל גרובמן
צוות ניהול ראשי
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח דואר אלקטרוני לטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
Peled
תורם/ת באתר
תורם/ת באתר

הודעהנשלח: 19:21 ,11 אוגוסט 2005, ה'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

Peten,

אסי וספון(תזכיר לי את שמך הפרטי)-אף אחד בקמפיין לא שולח שני מטוסים כשיש איומים רבים באוויר,עדיין לא ראיתי קמפיין עם רק שני מטוסים באוויר ! השמיים מלאים מטוסים שרק מתים לעזור לך מול האיומים באוויר שצפויים בדרך ! אז למה שני מטוסים ?
ובקשר למתאבדים-חח..כן ,הקמפיינים בפאלקון די מבוססים על הקמפיין הקוראני,מה לעשות?....
ואולללללה...אסי,אם זה ככה אז יהיו לך חיים קשים בקמפיין שלי... צוחק
...סנריו:19 סוללות SA-5 ממוקמות בבקעת הלבנון,אתה במבנה של 4 כנפיים,נשלח להפציץ טנקים ולנטרל את הסוללות ...אתה רק שומע צפצופי נעילה שם...שום דבר אחר צוחק יש איתך עוד מטוסים ,אבל הם עסוקים בהפלות א\א....חחח...מה אתה אומר?...זה עדיף עדיין מהתרסקות CTD בפאלקון4...לא?......טוב נו....אני יעשה קמפיין קל יותר ... קורץ

חזור למעלה
Peten
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 18:26 ,12 אוגוסט 2005, ו'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

Peled כתב:
Peten,

אסי וספון(תזכיר לי את שמך הפרטי)-אף אחד בקמפיין לא שולח שני מטוסים כשיש איומים רבים באוויר,עדיין לא ראיתי קמפיין עם רק שני מטוסים באוויר ! השמיים מלאים מטוסים שרק מתים לעזור לך מול האיומים באוויר שצפויים בדרך ! אז למה שני מטוסים ?
ובקשר למתאבדים-חח..כן ,הקמפיינים בפאלקון די מבוססים על הקמפיין הקוראני,מה לעשות?....
ואולללללה...אסי,אם זה ככה אז יהיו לך חיים קשים בקמפיין שלי... צוחק
...סנריו:19 סוללות SA-5 ממוקמות בבקעת הלבנון,אתה במבנה של 4 כנפיים,נשלח להפציץ טנקים ולנטרל את הסוללות ...אתה רק שומע צפצופי נעילה שם...שום דבר אחר צוחק יש איתך עוד מטוסים ,אבל הם עסוקים בהפלות א\א....חחח...מה אתה אומר?...זה עדיף עדיין מהתרסקות CTD בפאלקון4...לא?......טוב נו....אני יעשה קמפיין קל יותר ... קורץ

עירן ,
אני מבין שיש עוד מטוסים באוויר שאמורים לעזור. ואני מדגיש אמורים קורץ .
מלבד בקשת עזרה מהאווקס , יש עוד דרך לבקש עזרה ?

ואני לא טס פאלקון אגב בשביל להפציץ כמו משוגע שמח מאד . אלא לקבל תחושה של תקיפות אמיתיות באפ-16 . לדוגמא , שארבעה ברקים טסו מעל לבנון לפני איזה שנה להפציץ מחנה של הגי'האד , מלבד העובדה שהמשבשים שלנו עשו עבודה מצויינת , והסורים לא גילו אותם , לידם טסו ארבעה רעמים לגיבוי . וזה ממש לא ככה בקמפיין וחבל , כי זאת המציאות ולא הקמפיין.
חזור למעלה
DesertFalcon_117
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 11/04/2005

הודעהנשלח: 19:31 ,12 אוגוסט 2005, ו'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

עירן למה לעזעזאל שמת סוללות SA-5 בלבנון? לא היה ולא נברא מעולם סוללות SA-5 בלבנון.
אני עם אסי, אני מעדיף משימות TE שם אני יכול להגיע לקירבה למציאות הרבה יותר גדולה ולבנות משימות כמו במציאות, לדוגמא כמו זו שאסי ציין.
חזור למעלה
Peled
תורם/ת באתר
תורם/ת באתר

הודעהנשלח: 20:32 ,12 אוגוסט 2005, ו'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

DesertFalcon_117,

רן-היו ועוד איך היו....יש לי מפה אורגינאלית מצולמת מימי המלחמה הזו עם כל מערך הסוללות הסוריות שהיו שם,היא אמנם בערבית,אבל אני יודע מה זה המספר חמש ושש בערבית !
בבקעה בלבד היו 19 סוללות SA-5 ו-7 SA-6 .
במארגאיון היו 4 סוללות SA-5 וליד ביירות היו 2 ....ועוד ועוד....
תבדוק גם בבטאון חיל האוויר רשום שם בפירוש גם !למרות שרוב המידע שם שגוי ולא מדוייק! יש לי מסמכים אוטנטיים מהמלחמה שמעידים על מערך הקרב הסורי בלבנון.אם אתה לא יודע את הפרטים אל תצא בהצהרות שווא....

חזור למעלה
DesertFalcon_117
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 11/04/2005

הודעהנשלח: 22:05 ,12 אוגוסט 2005, ו'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

למה שיהיו SA-5 בלבנון?
SA-5 היא נג מפציצים שטסים גבוה ולאט בטווח רחוק.
בלבנון היו SA-2 SA-3 SA-8 SA-6 SA-7 וזהו בערך, אולי שחכתי סוג או שניים.
חזור למעלה
Peled
תורם/ת באתר
תורם/ת באתר

הודעהנשלח: 23:49 ,12 אוגוסט 2005, ו'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

DesertFalcon_117,

בוא אני אסביר לך את המצב:הסורים לקחו בחשבון כל סיטואצייה אפשרית ולכן על כל מצב שלא יהיה הציבו גם סוללות SA-5 בעיקר בבקעה(19 במספר) ובצפון לבנון באזור ראזיר ובמארגאיון.
ישראל באמת שלחה המון טיסות צילום ע"י ה-RF ים במלחמה הזו וכידוע לך ה-RF ים טסים ארוכות טווח וגובה רב מאוד בלבד...רוב טיסות הצילום ע"י ה-RF ים התבצעו בעיקר בבקעה ובאזור ראזיר שהיו יעדים אסטרטגיים חשובים מאוד .

חזור למעלה
Peled
תורם/ת באתר
תורם/ת באתר

הודעהנשלח: 15:49 ,27 אוגוסט 2005, שבת    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

[quote="Peten"]
Peled כתב:
Peten,

מלבד בקשת עזרה מהאווקס , יש עוד דרך לבקש עזרה ?

.... לידם טסו ארבעה רעמים לגיבוי . וזה ממש לא ככה בקמפיין וחבל , כי זאת המציאות ולא הקמפיין.

מקפיץ !
אוקיי...לגבי השאלה הראשונה-לא !
בשביל זה בין היתר אוואקס קיים ! בקמפיין שלי יש את ההוקאיי E2C שהוא מתפקד יפה בדיוק כמו אוואקס,לאחר שינוי הנתונים של הדלק וטווח טיסה גדול יותר בעזרת F4Browse ,ואפילו עם סקין חדש של טייסת 192 שעשינו לו,נראה מגניב ! עצבני בטירוף
...בקשר לשאלה השנייה-אני לא יודע איך זה בקמפיינים האחרים,אבל בקמפיין "שלום הגליל" אתה ממש טס ולצידך אפילו קרוב מאוד אתה טס עם עוד מבנה של כפירים או פאנטומים או בזים,בהתאם למשימה ! ממש יכול לראות אותם ולעשות להם שלום !....

חזור למעלה
הצג הודעות קודמות:   
שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    עמוד ראשי -> פאלקון 4.0 כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 1

עבור:   
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה

ניווט מהיר
דף הבית
פורומים
גלריית התמונות
גלריית הסרטונים