לא כל הקלפים על השולחן - הסיפור המלא (והריק) - פורומים - פריפלייט 
שם משתמש:

סיסמא:

הירשם
באתר 365 גולשים:
363 אורחים ו-2 חברים!
   לחץ כאן על מנת להפוך את פריפלייט לעמוד הבית   לחץ כאן להוסיף את פריפלייט למועדפים   צפה והשתמש ב-RSS 2.0   טימספיק סימולטורים פריפלייט
עמוד הבית פורום סימולטורים גלריה הורדות סימולטורים מדריכים סימולטורים טייסות פעילות חנות קהילתית

פורום סימולטורים פריפלייט

פורום טייסות     לארכיון הפורום

חוקי הפורוםחוקי הפורום  חיפושחיפוש  קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   התחברהתחבר

עמוד ראשי -> פאלקון 4.0 -> לא כל הקלפים על השולחן - הסיפור המלא (והריק)

שליחת הודעה חדשה   ההודעה נעולה. אינך יכול לכתוב תגובות או לערוך את ההודעה, אם אתה כתבת אותה
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
Wolfox
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Oct 17, 2016

הודעהנשלח: 12:31 ,19 אוקטובר 2016, ד'    כותרת הודעה: לא כל הקלפים על השולחן - הסיפור המלא (והריק) תגובה עם ציטוט

שלום חברי קהילת הפורום פריפליט.

אני הולך להביא כאן את הסיפור המלא, אינני הולך לחשוף את שמי, או את זהותי, אך אהיה אמיתי עמכם - זאת איננה הפעם הראשונה שאני בפורום פריפלייט. במהלך הסיפור תוכלו לדלות מידע ולהרכיב את הפאזל - לדעת פחות או יותר, מי אני, או לכל היותר לשמוע את סיפורי המלא.

אתחיל ואומר - לא נשלחתי על ידי גורם זה או אחר, להציג את מה שאני הולך לחשוף, אבל העיתוי נבחר בקפידה - ההחלטה בנושא האם מישהו שמה החליט שעכשיו בעיתוי הזה הגיע הזמן לשלוח להם מישהו שיסביר את תמונת המצב ויחשוף הכל - או שאני באתי על דעת עצמי והחלטתי - לדבר הזה, אין כל משמעות וההחלטה היא בידכם, הסיפור הוא אישי - ולכן אשמח להקשבתכם המלאה.

התקופה הראשונה :
ראשית אני אפתח בזה, שאני לשעבר חבר פעיל בטייסת 110, של מי שאתם בוודאי מכירים ואין צורך להציג. הסיבה אגב שהלכתי דווקא ל-110, היא כי הם היו היחידים באותה תקופה שצרפו אנשים חדשים. למדתי לטוס, בסיסי ביותר, אלמנטים וקצוות לא ברורים של מידע שספק אם אומת אי פעם למול המציאות - אבל טסנו. לימים התחברתי למפקד הטייסת, והוא התחיל להדריך אותי אחד על אחד. עברתי מהר מאוד לדיונים של מפקדי הטייסת - והתקדמתי מהר מאוד בזכות הקירבה שלי לאותו מפקד טייסת וכך היה בתקופה של מספר חודשים, אנחנו מדברים על פחות או יותר אזור 2010 אל תתפסו אותי במדוייק, יכול להיות מוקדם יותר ב-2009. אבל לא יאוחר מ-2010.
למדתי לבצע קרבות אוויר - ברמה בסיסית מאוד, כזאת שמופיעה בכל סרטון כאן בפורום פחות או יותר - לא איזו תורת לחימה מסודרת ומוקפדת שדורשת לימוד קפדני - אלא בדיוק מה שמופיע (וצפיתי) בכל הקרבות אוויר שעד כאן היו בפריפלייט מטייסות ווירטואליות אחרות, ולאחר מכן נעשתי מוביל ...

באותה תקופה ממש, כשהייתי משתתף בדיונים של פיקוד הטייסת - הבנתי בין השיחות הארוכות אל תוך הלילה והצחוקים, שמפקד הטייסת הולך לפרק את הטייסת (זה היה באוויר כבר הרבה זמן) בטענות מאוד כבדות משקל שלאף אחד לא היה פיתרון או לא רצה להתמודד עם הסוגיות שהוא העלה. אני אנסה להביא את הכותרות של מה שנאמר בדיונים :

- כדי להיקרא טייסת, אתה צריך שיהיה לך - טייסים, שיטוסו ברמות הגבוהות ביותר שיש - במקצועיות שאין כמוה - לכן אתה צריך להדריך פנים מול פנים כי תנועת יד אחת יכולה להעביר מסר חזק יותר ומובן יותר מאשר שעה ורבע בטימספיק, לכן צריך לצאת מהווירטואליות, אתה צריך שיהיה לך עמדות טיסה - ומרכז טיסה שהוא מסוגל גם להכשיר בו כמו בית ספר לטיסה - ואתה צריך שיהיה לך כסף כדי שתוכל לרכוש במילים אחרות - את הציוד הטוב ביותר (מסכים איכותיים, קוגרים, קסדות טיסה עם TRACKIR5 פדאלים, מרכז טיסה, עמדות דו מושביות של 2 כיסאות וכולי וכולי אני לא נכנס פה לכל הפרטים).

אלו הסיבות בגדול, שהתמצית של הפירוק של טייסת 110 בא לידי ביטוי החזק ביותר במשפט שאמר לי מפקד הטייסת שהיה קרוב אלי : "אני רוצה להשתחרר מהצבא, ולעבוד בזה כמקצוע. זה לא יכול להיות ווירטואלי. זה חייב להיות אמיתי חי ובועט, כי אחרת חיל האוויר גם לא יתייחס לזה ברצינות והרעיון ילך לאבדון".

הרעיון שלו היה נשמע מוזר, הזוי, ואף אחד לא קנה את זה שמשהו כזה בכלל יהיה אי פעם - כי זה גם דורש אנשים מבוגרים, אחרי צבא, זה גם דורש כסף, כזה שבוודאי לא היה לנו אז כי בסך הכל מדובר בחבר'ה שהיו צעירים, אפילו לפני צבא או חיילים, וגם דורש מכלול חדש של דברים שלא היו לנו . אם אתה כבר מקים דבר כזה - תעשה קורס מפורט, ואם כבר מפורט - אז דומה למציאות, וכולי וכולי אתה מוצא את עצמך מהר מאוד מבין שמדובר בפרוייקט אדיר שלא סביר שחבורה צעירה תעשה דבר כזה.

למפקד הטייסת, שאז באותה תקופה אחרי פירוק טייסת 110, היה ראש צוות ארגון ופיתוח של הדבר הזה - היה חזון אחד : להקים מרכז טיסה, שיכלול חדרי תדריכים, וחדרי טיסה - עם עמדות דו מושביות (כפי שהוא הדגים לי, וטסתי בתא האחורי - ונהדמתי, גם ממערכת הקשר הפנימית, וגם מהיכולת לעשות הכל מהתא האחורי - וגם מהמסכים הענקיים ומהעמדה), וגם להדריך חניכים לטיסה קרבית, וגם לבצע פעילות לכל דבר שקשורה לטיסה ברמה הגבוהה ביותר שאפשר להגיע אליה. ייקח כמה זמן שייקח, נגיע לשם בסוף.

הטייסת הוזמנה לביקור בבסיס רמת דויד של חיל האוויר :

התקופה השניה (אין יותר 110, יש הדרכות בדו מושבי) :
בתקופה השניה, מדובר על בין 2010-2013, הטיסות שלנו ירדו לטיסות פעם בשבוע, אבל נעשה בשלוש שנים האלה - איסוף מידע אדיר שאין כדוגמתו בעולם. בוודאי לא בווירטואלי. אספנו מידע, ערכנו טיסות בעפרוני, שידרגנו את תורות הלחימה ובעצם - למדנו הכל כמו טייסים מחדש. שום דבר ממה שהכרנו בטיסה לפני - לא היה רלוונטי בסוף שנת 2013, שכן המידע שנאסף במשך שלוש שנים - היה רלוונטי וקונקרטי יותר מאי פעם.
היה ברור כשככל שיש לך יותר חומר והקורס הוא יותר מקצועי ורציני - אתה לא יכול לממש דבר כזה בווירטואלי, אתה חייב חבר'ה שהם פנים אל פנים, יושבים עם ספרים ולומדים בבית בזמנם החופשי - ובאים להיבחן ולטוס בעמדות דו מושביות עם מדריכים מנוסים וכולי אני גם לא רוצה להיכנס לכל הפרטים אבל זה היה ברור שאין יותר את המילה "ווירטואלי".

"יצאנו מהווירטואלי מזמן, אנחנו בשואו ביזניס"

בשנת 2011, פרסמנו פליירים, את התוכן אני לא זוכר אבל משהו בסגנון : "בואו לקורס טיס במטוסי קרב, ותחוו טיסה בלה בלה..." - היה לנו מקום, ובו טסנו - הגיעו אלינו מספר אנשים שהרימו טלפון, חברה צעירים, ושם פעם ראשונה, ישבנו והחלטנו שיש פוטנציאל... אנשים ראו - עצרו - רשמו מספר - והרימו טלפון. בשבילנו זה היה הכל - הדבר הזה עוד יקום - אנחנו בכיוון - הולכים על זה...
תמונה מהמפגש ב-2011 :

(טושטשו פניהם של מי שעדיין נמצא בארגון)

בסוף שנת - 2010, ביצענו קורס בסיסי מאוד לראשונה, של בדיקה מדגמית לייתכנות הדבר - האם בכלל ייתכן דבר כזה, והאם אפשרי להדריך באותו חדר פנים אל פנים , וביצענו סדרת טיסות ארוכה - בה בעצם בדקנו מה לשפר - יש לי כאן דוגמא קצרה מאחת הטיסות - תקופה ממש ישנה, ללא כל ארגון או משהו בסגנון, אלא בדיקת ייתכנות שהדבר אכן אפשרי בכלל :
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=f2lRCcY4jHI&feature=youtu.be[/youtube]
ראינו שזה אפשרי - כמובן שבנינו בהמשך עמדה דו מושבית, אבל כל הרעיון היה נכשל אילולא הפיילוט - טסט - שביצענו ב-2010, היה נכשל גם הוא, כי לא היה לנו ביטחון שאפשר ללכת על זה ולהשקיע בזה.

טיסה בפאלקון - תקופה קצרה אחרי ש-110 התפרקה
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=dsHot4b_4ww&feature=youtu.be[/youtube]

התקופה השלישית (2013 ומעלה)
בתקופה של אחרי 2013, אספנו מידע רב - שיפצנו מה שהיה צריך לשפץ (לא אכנס מה מי ואיך, אולי חלק ראו תמונות כאלו ואחרות, שהתפרסמו או לא התפרסמו, אני לא נכנס לזה ואין לי שום קשר לדבר), אבל התחלנו תהליך ארוך ומייגע של שיפוצים בכל דבר אפשרי - שום דבר שהכרנו לא נשאר אותו דבר...

השתמשנו במדמה שונה מפאלקון 4.32, שנקרא 'ברק2000', שבו בעצם יכולנו להוסיף עברית, ולשנות כל דבר - כולל תלת מימד (שדות, מבנים, בנייה של ערים, מה שיצר לנו אפקט מבצעי - יש המון מטרות להפציץ, הוספנו מערכות כאוות נפשנו, לדוגמא ס.300, וטילים קצרי טווח שמשגרים מתוך לבנון - ורואים שיגורים יוצאים בזמן אמת, ועוד המון שדרוגים, מתא הטייס, דרך החימוש דרך הכל - בעצם פתחנו עידן חדש של טיסה. גם מבחינת גראפית , אבל ובעיקר מבחינה מקצועית. מפות טיסה, וניווטים, תוכניות פעולה, וממשק נוח ויעיל למשתמש.

לכן מידי פעם שמוצגות כאן תמונות, אפשר להניח שהם חלקם מפאלקון, חלקם מהברק2000, וחלקם מהמדה של חיל האוויר. מדובר ב-3 דברים שונים שאינם קשורים אחד לשני. אני מדגיש.

הארגון בשנים האחרונות התעצמם גם מבחינת הידע, גם מבחינת היכולות, וגם הרעיון הפשוט של הקמת מרכזי טיסה - הלך והתפתח והשתדרג לכדי משהו אחר לגמרי וטוב יותר בהרבה...

סמל הארגון שנבחר לאחרונה:

נצמד כפאטצ' נתלש לסרבלי הטיסה...

לסיכום ...
לארגון חיל האוויר, אין שום קשר ל110 הווירטואלית, אין לו קשר לעולם הווירטואלי, הוא רשום כארגון לכל דבר העומד בפני עצמו ומכך - שאין לו קשר לפורומים כאלו ואחרים או לטייסות ווירטואליות ברחבי העולם (VFS\VWF למיניהם).

תפקידי בארגון, ניחשתם , הוא גבוה, שכן אני הייתי בין המייסדים של הארגון ובין מקימיו - תהליך שהחל בשלהי 2009, ומתחיל רק למצות את עצמו לקראת סוף 2016 והלאה ל-2017 ...
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס
Echo
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 17/09/2005

הודעהנשלח: 13:06 ,19 אוקטובר 2016, ד'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

108 בפייסבוק
חזור למעלה
i_hawk
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 02/06/2005

הודעהנשלח: 13:20 ,19 אוקטובר 2016, ד'    כותרת הודעה: Re: כל הקלפים על השולחן - הסיפור המלא תגובה עם ציטוט

Wolfox כתב:

השתמשנו במדמה שונה מפאלקון 4.32, שנקרא 'ברק2000', שבו בעצם יכולנו להוסיף עברית, ולשנות כל דבר - כולל תלת מימד (שדות, מבנים, בנייה של ערים, מה שיצר לנו אפקט מבצעי - יש המון מטרות להפציץ, הוספנו מערכות כאוות נפשנו, לדוגמא ס.300, וטילים קצרי טווח שמשגרים מתוך לבנון - ורואים שיגורים יוצאים בזמן אמת, ועוד המון שדרוגים, מתא הטייס, דרך החימוש דרך הכל - בעצם פתחנו עידן חדש של טיסה. גם מבחינת גראפית , אבל ובעיקר מבחינה מקצועית. מפות טיסה, וניווטים, תוכניות פעולה, וממשק נוח ויעיל למשתמש.

לא הבנתי הרבה ממה שאתה מנסה להסביר (ואת האמת לא הבנתי גם את המטרה), אבל זה החלק שהכי מעניין אותי. כשאתה משווה משהו שנקרא "ברק 2000" ל BMS 4.32 או לצורך הענין לכל גרסה של BMS שיצאה או שתצא, אלא אם בנית סימולטור ממש משלך מהרצפה ומעלה, הייתי אומר שזה קצת מעליב אותי אישית כמישהו שמחזיק בקוד המקור של BMS ולצורך הענין, כמין השבה על מילותיך שלך,נמצא די גבוה בארגון... ומודע לשעות עבודה שאין לך בכלל מושג לדמיין שהושקעו ועדיין מושקעים ב BMS בכלל, ובבניה של שטח ישראל וכל מה שמסביב בפרט, לבוא עם איזו יציאה כזו שנקראת "ברק 2000" ולהשוות, זה פשוט לא רציני. יש לי הרגשה שאתה לא מבין וכנראה מעולם לא הבנת את מקומך, אולי אם היית מבין אז היית משקיע אנרגיה במקומות אחרים בצורה נורמלית ויכולת (אולי, אחרי שנים) להיות באמת עם טייסת משגשגת שבונה תולי"ם רציניים משל עצמה ובונה מסורת רצינית לאורך שנים.

לגבי הכפפות והסרבלים, אתה בסוף מטיס BMS וגם אם בנית קוקפיט וירטואלי איפשהו, יש עשרות אם לא מאות שעשו את זה לפניך ויש אפילו ממה שידוע לי כמה "מרכזים" כאלה בעולם שיש להם קוקפיט וירטואלי ונותנים לאנשים להטיס BMS לפי שעות ולוקחים על זה כסף...

לא מבין למה אתה כל הזמן מנסה למכור לכולם כל מיני חלומות על כל מיני סימולטורים דמיוניים, צילומי מסך מיסתוריים ושאתה חלק ממשהו הרבה יותר גדול ונשגב מכולם, אולי זו איזו בעיה שצריך לטפל בה?? פיתון 5?? "ברק 2000" ??? קוקפיט וממשק בעברית? S300?? על מי אתה בא לעבוד תגיד?? אם שי לך סימולטור משלך שהקמת לבד בכמה שנים אז בוא תראה אותו ואז אני מסכים לאכול כובע אמיתי, אבל עד אז... על מה כל הרעש באמת??

Asus Z-390 Prime MB, Core i7 9700K, HyperX 2x16GB 3466MHz DDR4, GTX-1060 3GB, 1TB Crucial MX500 SSD + 1TB storage, Saitek X-55 HOTAS, TIR4 pro, Dell U2412M 24'', flying at 1920x1200
חזור למעלה
Wolfox
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 13:23 ,19 אוקטובר 2016, ד'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

i_hawk, אני מוכן בצעד חריג, לשלוח לך את הברק2000. צור קשר.

המטרה של הכל היא להגיד :
א. זאת תמונת המצב.
ב. אנחנו פונים לקהלי יעד שונים ומציגים דברים שונים לחלוטין (על פניו דומים, טיסה, אבל לא דומים בשום דבר)
ג. מתוך כך שאם אנחנו פונים לקהלי יעד שונים, משמע שאין קשר בין הפורום והווירטואלי, לארגון ולמרכזי טיסה.

נגעת פה בנקודה טובה, המרכזים האלה שלוקחים כסף על כך וכך שעות טיסה וכו, בדקנו את האפשרויות והסתכלנו לעומק מה הם עושים ואיך הם עושים - יש דבר אחד שאני יכול להגיד לך בוודאות שאין לאף אחד שהסתכלנו ובדקנו.
אין לא מפות טיסה, לא תוכניות פעולה, ולא מדמה משופר.
אז יש לך עמדת טיסה - אבל אתה טס בכוכב כחול, או פאלקון 4.0, אז לעמדה שלך אין משמעות. או שאתה טס על מדמה מאוד טוב בעמדת טיסה מאוד מתקדמת - אבל אין לך מושג מה עושים במציאות, ואין לך ארגון שלם מקצועי שתומך בדבר ומכשיר אנשים ברמה הכי גבוהה שקיימת מחוץ לחיל האוויר הישראלי, לכן מה שאתה אומר הוא לא רלוונטי.

נערך בפעם אחרונה על-ידי Wolfox בתאריך 13:34 ,19 אוקטובר 2016, ד', נערך סך הכל פעם אחת
חזור למעלה
theelf
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Aug 28, 2007

הודעהנשלח: 13:34 ,19 אוקטובר 2016, ד'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אדון Wolfox או בשמך הידוע יותר Fox5,
מילא פיצול אישיות...אבל כל צד שלך מת על עצמו יותר מהשני,
תגיד אין לך מה לעשות ?
תרום עצמך לפקולטה לפסיכיאטריה, אולי העולם ירוויח משהו ממך,
אגב כמה קרוב היית למפקד הטייסת ? עד כדי ניתוח הפרדה ?
תחסוך מאיתנו את הטמטום הזה בחייך....אתה לא מעניין פה אף אחד......
אגב לא נמאס לך להתחפש לטייס ? איזה מהצדדים עושה את זה ?

Elf

------------------------------------------------
"זה שאינך רואה - הוא זה שיפיל אותך" - (עזר וויצמן)
חזור למעלה
Wolfox
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 13:36 ,19 אוקטובר 2016, ד'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

theelf, אני לא העיקר, מעניין או לא מעניין - פיגורה ציבורית או פוליטיקאית חחח
מה שמעניין פה - זה שבמשך 6-7 שנים תמימות קם ארגון.
אני את תרומתי למדע ולפקולטות אעשה כבר ביום אחר אני מניח...

אגב, FOX5, הוא לא אני... תבדקו איפיים - לא יודע איך - אני זה לא הוא... נקודה.
אם זה הייתי אני הייתי אומר - אמרנו, כל הקלפים על השולחן - אבל זה באמת לא אני ואין לי מושג מי זה גם יכול להיות... הוא פה מ-2010 תבדקו את הרקע שלו בהודעות ... אני לא יפתח משתמש 6 שנים ויגיב ויהיה פעיל בשביל הסוואה - חברים, FOX5 זה לא אני זה בטוח...

נערך בפעם אחרונה על-ידי Wolfox בתאריך 13:43 ,19 אוקטובר 2016, ד', נערך בסך הכל 2 פעמים
חזור למעלה
theelf
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 13:38 ,19 אוקטובר 2016, ד'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

יפה שאתה כותב וממתין לתגובות כדי שתהיה לך תעסוקה.....
כל הכבוד על הארגון שנפל עוד בטרם קם, אבל אם צהרון מעניין אותך אז על הכיפאק.....
תרומה למדע ? בקצב הזה לא בטוח שיקחו אותך......

Elf

חזור למעלה
Wolfox
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 13:42 ,19 אוקטובר 2016, ד'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

theelf, אתה רואה מה זה...
כמה שאתה צודק... יש לי יום חופש במקרה - אני בדרך כלל מאוד עסוק - אבל נפלתי ככה על יום פנוי...
אני מגיב מהר חח כן נו... זה חלק מהשעמום שיש לכולנו בשלב כזה או אחר אני מאמין...

ואגב התחפושת... תשמע - זה סרבלי טיסה שיש לנו בארגון, אני לא רואה את עצמנו מתלבשים בחולצות וג'ינסים - זה לא מכובד... אגב מגיעים למרכז טיסה בבגדים רגילים - אוכלים שותים, מתדרכים, ואז יש שלב לפני הטיסה - שאתה עולה על הסרבלים האלה בחדר - מתלבש - ונכנס לחדר א' או ב' לעמדה א' או ב', וטס - אתה מסיים, אתה מוריד את הסרבל... אתה לא תראה אותם הולכים הביתה עם סרבלי טיסה ... אם זאת כוונתך
חזור למעלה
theelf
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 13:48 ,19 אוקטובר 2016, ד'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

דבר בשם עצמך יקירי,
אגב, ניתן להצטרף לחגיגת הטמטום הזו ?
אני אזכה לטוס בדגם דו מושבי כשהמפקד הנערץ יושב לידי ומדריך אותי אישית ?
אגב, יום חופש ממה ? מניהול הארגון הווירטואלי ? סידור התאים ? ביצוע PF למטוסים ?
מה כבודו עושה חוץ מלגרום לי הנאה בלהגיב לך ?
לא כדאי להפנות אנרגיה למקום חיובי יותר ?
סע לאברבנאל, אולי שם יפתרו לך את הבעיה ........

Elf

חזור למעלה
i_hawk
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 02/06/2005

הודעהנשלח: 13:52 ,19 אוקטובר 2016, ד'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

Wolfox כתב:
i_hawk, אני מוכן בצעד חריג, לשלוח לך את הברק2000. צור קשר.

המטרה של הכל היא להגיד :
א. זאת תמונת המצב.
ב. אנחנו פונים לקהלי יעד שונים ומציגים דברים שונים לחלוטין (על פניו דומים, טיסה, אבל לא דומים בשום דבר)
ג. מתוך כך שאם אנחנו פונים לקהלי יעד שונים, משמע שאין קשר בין הפורום והווירטואלי, לארגון ולמרכזי טיסה.

נגעת פה בנקודה טובה, המרכזים האלה שלוקחים כסף על כך וכך שעות טיסה וכו, בדקנו את האפשרויות והסתכלנו לעומק מה הם עושים ואיך הם עושים - יש דבר אחד שאני יכול להגיד לך בוודאות שאין לאף אחד שהסתכלנו ובדקנו.
אין לא מפות טיסה, לא תוכניות פעולה, ולא מדמה משופר.
אז יש לך עמדת טיסה - אבל אתה טס בכוכב כחול, או פאלקון 4.0, אז לעמדה שלך אין משמעות. או שאתה טס על מדמה מאוד טוב בעמדת טיסה מאוד מתקדמת - אבל אין לך מושג מה עושים במציאות, ואין לך ארגון שלם מקצועי שתומך בדבר ומכשיר אנשים ברמה הכי גבוהה שקיימת מחוץ לחיל האוויר הישראלי, לכן מה שאתה אומר הוא לא רלוונטי.

הבנתי סבבה. אז אתה אומר שאתה הכי מדוייק שיש מחוץ לחיה"א כן? אז אפשר לראות בבקשה סרטון של ה"מוצר"? הרי אם אתה בא להגיד משהו על זה שיש לך מוצר מטורף שלאף אחד אחר אין ולא יהיה פה, אז אולי תפרסם אותו?? בחייאת שים איזה סרטון שכולנו נוכל להנות מהפלא... ובלי צנזורה בבקשה, שים משהו ככה חד וחלק ברזולוציה גבוהה שכולנו נוכל לראות ולהשתומם.

אבל כמובן שאתה לא תשים... כי הרי אין לך כלום והרי אתה בא סתם למכור אשליות ולהמשיך לנסות לשחק את המשחק הזה עם עצמך, אז תמשיך לשחק רק תעשה את זה בארגז החול שלך ולא פה.

סרבלים וכפפות?? אז יש את הבחור מהסרטון הזה מ Viper pits שכמו שציינתי למעלה, עשה את זה לפניך יחד עם עוד רבים אחרים, רק שלו יש גם קוקפיט שלם שעובד, משהו אמיתי כזה, ואני יכול עכשיו לספר לך על לפחות עוד 10 שאני מכיר עם קוקפיט ברמה דומה לזו, אז מה זה אומר???
https://www.youtube.com/watch?v=8d6XcnCB5R0

אבל עזוב בולשיט, אתה הרי מהאנשים הרציניים ולא של הבולשיט, אז תעשה טובה, שים סרטון, 30 שניות יספיק, אבל משהו ככה ברור ברזולוציה גבוהה כזאת...

Asus Z-390 Prime MB, Core i7 9700K, HyperX 2x16GB 3466MHz DDR4, GTX-1060 3GB, 1TB Crucial MX500 SSD + 1TB storage, Saitek X-55 HOTAS, TIR4 pro, Dell U2412M 24'', flying at 1920x1200
חזור למעלה
Wolfox
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 13:59 ,19 אוקטובר 2016, ד'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

theelf, די כבר, תהיה רציני..
אני יתעלם מהשורה האחרונה - יתייחס לשאלות שלך ברצינות דווקא.
תשמע אני לא בטוח שאם לך היו עמדות טיסה ומרכזי טיסה - הייתה מציע לי לבוא לטוס - בוא נדבר ברצינות...
אבל בוא תיגע בדברים המהותיים - עזוב את מה שאנחנו קוראים לו "המעטפת" של הטיסה - שהיא עמדת הטיסה עצמה, אלא ברעיון הכללי - נגעת כבר בפיננסי... אז בוא נגיד שהכל בסדר... חוץ מזה - אני מאמין שאלה שעושים את זה בחול מרוויחים לא רע - בהתאם להשקעה הכלכלית הקטנה (הרי, היום לפתוח עסק לשטיפת רכב, נתון מדויק - באזור ה-102,000ש"ח) - לעסק של מדמה - נדרש סכום הרבה פחות, ואתה מקבל ארגון שהוא מכובד יותר מעסק פשוט שעתידו ליפול, ואמרנו גם בהתחלה שעשינו ניתוחים מעמיקים לגבי הארגון - ניתוח SWOT, אמרנו שבמידה והדברים לא יסתדרו, לא הפסדנו כלום - סכומים פעוטים לעומת עסק מתגלגל... לכן בזה אמרתי די והותר בתחום הפיננסי, ויהיה בסדר...

אני כאן באמת לענות ולרחיב ולהסביר גם מה ש'מעבר למעטפת'...
חזור למעלה
theelf
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 14:00 ,19 אוקטובר 2016, ד'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

שמע,
אתה גורם לי צמרמורת בשערות של הידיים, אולי תזמן אותי למבחן קבלה ?
אני מת להצטרף לארגון הכי מקצועי, הכי רציני ובעל הטכנולוגיה הטובה ביותר,
מבטיח לבוא בשורטס, אני צריך סרבל XXL, יש לך ?
אגב, אני מצפה בכליון עיניים לראות את הארגון שלך, אולי אחרי 23 שנות שירות בחה"א האמיתי (לא החלטורה שלך), אולי תפתיע אותי.....

Elf

חזור למעלה
theelf
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 14:04 ,19 אוקטובר 2016, ד'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

פשששש.......SWOT, תסביר לאנשים פשוטים מה זה ?
הכי חשוב, שלם דמי רצינות ושים יחד עם הקלפים גם הוכחות על השולחן,
כתב לך I-Hawk נכון ? אז למה חוץ מלפזר מוץ/נורים אתה לא עושה משהו ?
אגב יש לכם אתר ?
האתר הקודם שמת די מזמן היה רדוד שהייתי מתבייש בו.....יש משהו עדכני ?
תן קצת בשר.....

Elf

חזור למעלה
uri_ba
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Sep 17, 2007

הודעהנשלח: 14:04 ,19 אוקטובר 2016, ד'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אשמח לשמוע קצת על איך בנית את הקוקפיטים,
אני תוהה בדיוק איך לפתור כמה בעיות עם השעונים בקונסולה המרכזית ותהיתי אם יש לך תובנות מעניינות.

ועל הדרך,
איך פתרת את חוסר היכולת של פאלקון לצאת מANSI?

אם נדמה לכם שאני ציני/סרקסטי ו/או בעל חוש הומור מעוות - לא טעיתם!
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס אתר הבית של הטייס
Wolfox
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 14:11 ,19 אוקטובר 2016, ד'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

i_hawk, שיהיה לו לבריאות , למעטפת הטיסה שלו - אין שום חשיבות, אם אתה טס בפאלקון או בכוכב כחול...
או אם אין לך אירגון שכולו מקצועי, בנוי מאנשים שלמדו אצלך מהרגע הראשון...שהם מקצוענים בתחום התעופה והתעופה הקרבית - בוא אני אספר קצת דברים נוספים אם כבר מעבר למעטפת ולטיסה עצמה...

ישבנו וחשבנו, מה יכולה להיות קפיצת מדרגה לקורס טיס במדמה ? טוב.. עלו רעיונות - תשמע, מפה ועד דובאי - כל הרעיניות שחשבת עליהם בווירטואלי אולי גם... אבל אמרנו - אם כבר יצאנו מהווירטאולי, אתה צריך ללכת בZOOM OUT עוד קצת אחורה ולהסתכל אולי יש מעבר... וכן היה...

הקורס שלנו היום, כולל שעות טיסה במדמה, הוא כולל ניווטים, הוא כולל 4 שעות טיסה באוויר (במציאות, לא הדמייה ולא שטויות, אצל חברות תעופה פרטיות, שאגב מאוד מתעניינות שאנחנו נביא דווקא אליהם את כל החבר'ה שאצלנו בקורס כי הם מבינים שאנחנו כוח כלכלי במיוחד בשוק שהוא יחסית קטן בישראל), הוא כולל צניחה חופשית מגובה רב - והוא כולל עוד המון שעות טיסה במדמה ברמה הכי גבוהה ואני מכיר מה יש פה בווירטואלי - יש דברים דומים שאני אומר "אה יפה" - אבל אין פה רמה גבוהה כמו שאני מתכוון אליה בכל אופן...
היציאה מהמדמה - לטיסות במציאות, מאפשרת למי שמעוניין להמשיך אפילו להוצאת רישיון טייס פרטי במידה והוא רוצה...

עוד דבר שחשבנו עליו, זה כשטייס נוטש במדמה - יש קבוצת איירסופט מוכרת בארץ, שמתאמנת באזור כפר סבא, והם איתנו בקשר - הם מבחינתנו כמו 669, ברגע שמישהו במדמה נטש באזור שטח ישראל, אנחנו הולכים לאותה נקודה - והטייס עצמו שנטש במדמה, מחכה לחילוץ של החבר'ה של הלחימה, אז ככה שזה עוד פעילות שחשבנו עליה ואנחנו מאוד אוהבים ושמחים שיצא לנו להגיע לזה באמת ושזה התאפשר - אגב, הם מאוד מרוצים שיש להם פעילות של חילוץ טייס, אז ככה שזה נחמד... משלבים גם ניווטים גם כושר (לא כל היום על המדמה), וגם אווירה של דימוי לחימה בפועל - שזה משהו שהחבר'ה נורא אוהבים למרות שלי לפעמים כואבות הרגליים חבל על הזמן חח
חזור למעלה
הצג הודעות קודמות:   
שליחת הודעה חדשה   ההודעה נעולה. אינך יכול לכתוב תגובות או לערוך את ההודעה, אם אתה כתבת אותה    עמוד ראשי -> פאלקון 4.0 כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 3

עבור:   
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה

ניווט מהיר
דף הבית
פורומים
גלריית התמונות
גלריית הסרטונים