סיפורי קרבות 7/9/13 - קרב על בריטניה - פורומים - פריפלייט 
שם משתמש:

סיסמא:

הירשם
באתר 444 גולשים:
443 אורחים ו-1 חברים!
   לחץ כאן על מנת להפוך את פריפלייט לעמוד הבית   לחץ כאן להוסיף את פריפלייט למועדפים   צפה והשתמש ב-RSS 2.0   טימספיק סימולטורים פריפלייט
עמוד הבית פורום סימולטורים גלריה הורדות סימולטורים מדריכים סימולטורים טייסות פעילות חנות קהילתית

פורום סימולטורים פריפלייט

פורום טייסות     לארכיון הפורום

חוקי הפורוםחוקי הפורום  חיפושחיפוש  קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   התחברהתחבר

עמוד ראשי -> אי אל 2 -> סיפורי קרבות 7/9/13 - קרב על בריטניה

שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
Artik
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: May 17, 2006

הודעהנשלח: 13:56 ,8 ספטמבר 2013, א'    כותרת הודעה: סיפורי קרבות 7/9/13 - קרב על בריטניה תגובה עם ציטוט

קרב על הבריטניה התחיל המעט בילבול ובאלגן - כמו שהוא באמת התחיל.

קיבלתי הצבה בטייסת הוריקנים 151 של חיל האוויר המלאכותי - מבסיס ב-Rochford. כשהגעתי, מפקד הטייסת היה קצת מבולבל ולא קיבל פ"מ מסודרות. למזלנו, הכרתי את הפ"מ לפני וידעתי למי מפנות, מי הבקר שלנו וכד. די מהר הסתדרנו, קיבלתי מינוי מידי של סמ"ט. קיבלנו הוראות מסודרת - סה"כ - להקשיב לבקר ולבצע את מה שאומרים לנו - מזל שעשיתי שיעורי הבית.

המראינו בשעה 3:00 אחה"צ (22:00 שעות ישראל) והתחלנו פטרול באיזור Dover תוך טיפוס לגובה 25 אלף רגל. אחרי שהייה של כחצי שעה של פיטרול קיבלנו הוראת יירוט מהבקר.

הגענו למגע עם מפציצי He-111 מעל התעלה הבריטית (או תעלת למאנש כמו שאנשים מכירים אותה) אבל באותה נשימה התנפלו עלינו מסרשמיטים רבים. כך שחלקנו נאלצו לשבור את התקפת המפציצים ולהתעמת עם 109 (כי קצת קשה להפיל מפציץ עם 109 ב-600 יארד מאחוריך ומדביק). בצורה מפתיעה די הצלחנו (ועוד כמה טייסות) לנקות את השמיים ממטוסי הקרב שלהם. אחרים המשיכו והטייסת הצליחה להפיל 5 מפציצים

תוך הקרבות איבדנו כמה מטוסים בטייסת שלנו - חלק נטשו בשלום, חלק ביצעו נחיתת חירום באחד שדות התעופה הקדמיים, אני נפגעתי במיכל הדלק ואיבדתי את רובו הודעתי למ"ט שאני חוזר Rochford. הצלחתי לנחות בטיפות הדלק האחרונות באמת (במיכל נשאר כפאונד בודד).

יחד עם עוד טייס מה-151 המראינו שוב. החברה מהטייסת תדלקות באחת שדות התעופה הקדמיים ואני ובן הזוג שלי נפגשנו עם שאר הטייסת והמשכנו בפיטרול בגובה 25k.

כעבור זמן קצת קיבלנו שוב הוראת יירוט - והגענו למגע עם מטוסי 109. הפעם היינו ביתרון גובה קל. התפתח קרב אויר גדול. לא זוכר כבר במי פגעתי - אם בכלל, אבל בשלב מסוים חטפתי כדור בתא הטייס ונפצעתי ומצאתי את עצמי חצי מעולף עם 109 על הזנב.

צללתי לגובה נמוך בתקווה שהוא יעזוב אותי, אבל זה לא עזר. למזלי, מישהו בסוף ניקה לי את ה-6 ויכולתי להמשיך.

מצאתי את עצמי באמצע התעלה הבריטית, פצוע, מאבד הכרה לסירוגין דיווחתי למ"ט, כיוונתי את המטוס צפונה לבסיס הקרוב בתקווה שאוכל להספיק להגיע לפני שאאבד יותר מידי דם. איכשהו הצלחתי להגיע לאחת השדות הקדמיים ולנטוש בשלום.

כוחות ההצלה אספו אותי, נתנו לי חבישה ועירוי. מצאו אותי כשיר לטיסה והתייצבתי שוב ב-Rochford, מוכן להמראה. בקרב הזה מפקד הטייסת נהרג ונשארנו רק שני אנשים בטייסת - כאשר הטייס השני מבצע סבב תדלוק וחימוש מהיר ב-Hawkinge, קיבלתי פיקוד על מה שנותר מהטייסת ודיווחתי לבקר על המצבנו. המראנו, התאספנו למבנה מעל האי שפיי. קיבלנו הוראה לטוס כ-50 מייל דרומה לבצע פיטרול אגרסיבי באיזור התעלה יחד עם טייסת 68.

הגענו לקשר עין עם מספר 109 שכבר היו במגע עם ספיטפיירים בגובה נמוך, לא נכנסנו לקרב כדי לא לאבד יתרון גובה וטוב שעשינו כך כי מידי קיבלנו הוראה מהבקר להמשיך מערבה. תוך פיטרול זיהיתי זוג מפציצי Ju87 בגובה בינוני. נכנסו לתקיפה. בגלל טעות בחלוקת המטרות אחת הסטוקות הצליחה לחמוק - ולהטביע לנו ספינה בתקיפת התאבדות.

הערכנו את מצב הדלק והחימוש. אומנם, לא נשאר הרבה, אבל זה היה מספיק כדי להמשיך בפטרול ולנחות באור אחרון עם מיכלים יבשים. לכן החלטנו לא לתדלק אלה לטוס בצורה חסכונית ביותר. המשכנו צפון מזרחה תוך טיפס ל-25k והמשכנו במשימות פיטרול.

דרומית לדובר הותקפנו ע"י 109 שחגו בכ-29k, היינו במיעוט. בן הזוג שלי הופל ונטש בתעלה אני נפגעתי במנוע והתחלתי לאבד שמן - אבל בסוף הצלחתי לחמוק. משכתי צפונה ונחתתי מסוס פגוע באחד שדות התעופה הקדמיים.

עד אור אחרון נשארו רק כ-10 דקות לכן נשארתי על הקרקע.

מצב היה קשה: הטייסת שלנו ספגה אבדות קשות - כמעט נמחקה לחלוטין. מערכת Chain Home נפגע קשות, גם כמה שדות תעופה קדמיים נפגעו בצורה משמעותית.

אבל, בזכות מערכת חיפוש והצלה יעילה, חיל האוויר המלכותי בכלליות הצליח לשמור על שמי בריטניה עד אור אחרון.

חיל האוויר המלכותי ממשיך לגייס טייסי הוריקן...

אנו זקוקים לכם - טייסים אמיצים!

נ.ב.: אשתדל לפרסם סרטונים מהאירוע בהמשך.
נ.נ.ב.: כל מי שלא בא הפסיד בגדול - היה תרחיש מעולה.
נ.נ.נ.ב.: אם בפעם הבאה תהיה נוכחות טובה, נוכל לקבל הצבה לטייסת משלנו.

טייסת 101 האדומה הוירטואלית של Aces High 2
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס אתר הבית של הטייס
הצג הודעות קודמות:   
שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    עמוד ראשי -> אי אל 2 כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 1

עבור:   
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה

ניווט מהיר
דף הבית
פורומים
גלריית התמונות
גלריית הסרטונים