צילומי שיגור של טיל פיתון 5 - פורומים - פריפלייט 
שם משתמש:

סיסמא:

הירשם
באתר 461 גולשים:
460 אורחים ו-1 חברים!
   לחץ כאן על מנת להפוך את פריפלייט לעמוד הבית   לחץ כאן להוסיף את פריפלייט למועדפים   צפה והשתמש ב-RSS 2.0   טימספיק סימולטורים פריפלייט
עמוד הבית פורום סימולטורים גלריה הורדות סימולטורים מדריכים סימולטורים טייסות פעילות חנות קהילתית

פורום סימולטורים פריפלייט

פורום טייסות     לארכיון הפורום

חוקי הפורוםחוקי הפורום  חיפושחיפוש  קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   התחברהתחבר

עמוד ראשי -> פאלקון 4.0 -> צילומי שיגור של טיל פיתון 5

שליחת הודעה חדשה   ההודעה נעולה. אינך יכול לכתוב תגובות או לערוך את ההודעה, אם אתה כתבת אותה
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
Fox5inbound
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Nov 11, 2007

הודעהנשלח: 21:48 ,28 דצמבר 2012, ו'    כותרת הודעה: צילומי שיגור של טיל פיתון 5 תגובה עם ציטוט

רק אל תאכלו את עצמכם או יותר גרוע תאכלו אותי יותר מידי בתגובות ודברים - זה באמת היה קשה להגיע לזה, לא יום ולא יומיים - אבל יש פיתון5 בפאלקון, השבוע הגענו לרמה שאנחנו מרוצים מאוד מהטיל - הנה הוא לפניכם - עכשיו, לפני שאתם מגיבים - רק שתדעו , זה היה ממש לא קל, מאוד קשה - תנו את הערכתכם .
מגניב

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=QPLVydYaYZ0&feature=youtu.be[/youtube]

בקרוב להורדה כולל סקין + מודל + קבצי טיל וסימ'.

מ"ט 110 אבירי הצפון
www.110vfs.2ya.com
טייס בצוות האווירובטי
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
uri_ba
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Sep 17, 2007

הודעהנשלח: 22:42 ,28 דצמבר 2012, ו'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אחלה עבודה, קבל תפיחה על האגו..
ונחזור לעובדות היבשות, אין LOAL בBMS 4.32. אין אופציה כזו בקוד שלו. ולכן, בין הכלאיים שלך לא יכול להיות פיתון 5.

אם נדמה לכם שאני ציני/סרקסטי ו/או בעל חוש הומור מעוות - לא טעיתם!
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס אתר הבית של הטייס
Fox5inbound
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 22:50 ,28 דצמבר 2012, ו'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

uri_ba, אז איך טילי מכ"מ אפשר לשגר במצב BORE ואתה משגר אותם בלי נעילה - ואחרי השיגור (AFTER LAUNCH - AL) הם מוצאים את המטרה ? וזה קורה באותו קוד BMS שאתה אומר שלא אפשרי.

מ"ט 110 אבירי הצפון
www.110vfs.2ya.com
טייס בצוות האווירובטי
חזור למעלה
uri_ba
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 22:58 ,28 דצמבר 2012, ו'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

מוד BORE הוא לא "LOAL אמיתי", הוא "MADDOG"

LOAL פירושו נעילה על מטרה מוגדרת מראש לאחר השיגור.
"MADDOG" פשוט נועל על המטרה הראשונה שנמצאת בדרכו ועונה על קריטריונים אופציונליים. (כמו שח"מ מטרה באמראאם) - אם יש מטרה הוא ילך עליה, אם אין מטרה, הוא הולך קיבינימט.

LOAL מוצא את המטרה המיועדת לו וננעל עליה.

חזור למעלה
Echo
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 17/09/2005

הודעהנשלח: 23:02 ,28 דצמבר 2012, ו'    כותרת הודעה: Re: צילומי שיגור של טיל פיתון 5 תגובה עם ציטוט

Fox5inbound כתב:
תנו את הערכתכם

זה שירשור חמישי (!) שאתה (או שליח שלך) פותח על הפיתון שלך, קיבלת מספיק הסברים ללמה מה שאתה עושה לא הגיוני, בשביל מה עוד אחד? הספקת כבר לשכוח את ההערות משירשורים הקודמים או שאתה מקווה שהפעם משהו יהיה שונה?
אני לא רואה תכלית לשרשור הזה, עדיף שינעל...

http://www.preflight.us/HE/ftopict-19767.html
http://www.preflight.us/HE/ftopict-17543.html
http://www.preflight.us/HE/ftopict-19798.html
http://www.preflight.us/HE/ftopict-17551.html

108 בפייסבוק

נערך בפעם אחרונה על-ידי Echo בתאריך 23:08 ,28 דצמבר 2012, ו', נערך סך הכל פעם אחת
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס
Fox5inbound
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 23:06 ,28 דצמבר 2012, ו'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

הראתי בזמן אמת אצלי בסימולאטור למישהו מרפא"ל מחיל האוויר את השיגורים - והוא אמר לי כל פעם מתי לשגר - והוא אמר שזה תואם את המציאות לגמרי ולא אוסיף דבר.

לגבי ה-LOAL, אז פה באמת יש אתגר, הצבת אתגר עכשיו. צריך להתחיל לעבוד על משהו זמני עד שהקוד יפתח את האופציה כמו שצריך.

בנוסף לפיתון5, שהוא דוגמא טובה לטיל שיש בחי"א ואין אותו בסימולאטור - יש עוד כמה טילים... למה אותם לא מוסיפים ובונים? הם הרבה יותר פשוטים מפיתון5...

ולגבי פיתון4, שידרגנו גם אותו גם לרמה של יכולת לבצע "עוקב מוקד" והוא הרבה יותר תואם לפיתון4 שיש במציאות מאשר סתם עוד טיל AIM9 רגיל שהוא כרגע משמש בלי השיפורים הנחוצים לו.

יש הרבה מקום לפיתוח ושיפור בתחום הזה על אף שזהו השרשור החמישי ואולי השישי ועל הערות ספקניות.

מ"ט 110 אבירי הצפון
www.110vfs.2ya.com
טייס בצוות האווירובטי
חזור למעלה
RF
בוגר בית ספר לטיסה
בוגר בית ספר לטיסה

הצטרף בתאריך: Jun 13, 2006

הודעהנשלח: 23:24 ,28 דצמבר 2012, ו'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

זה נראה מאד חביב. אבל כפי שהחברים כאן פירטו (ופירטו ופירטו) זה לא קירוב טוב של המציאות בגלל האופי בו מבוצעת הנעילה ובגלל הכלים או ליתר דיוק החוסר בכלים שיש לך. אני מאד אשמח לפרטים לגבי יכולות תמרון, פרופילי כנף, נתונים ממנהרות רוח ושאר ירקות שצריך כדי אשכרה למדל משהו. מטבע הדברים הנתונים הללו חסויים (וטוב שכך).

אז כל הכבוד על הדבקות במטרה והזמן הפנוי שיש לך לעסוק בדברים הללו. עצתי לך היא לנסות לעבוד על דברים שאתה כן יכול לעשות ושישולבו בפאלקון / שטח ישראל בהמשך. דברים כמו תיקון הDB הדפוק של השטח, חידוש מודלים לכלים אשר רצים עימנו עוד מF4 של שנת 94, עבודה על הקמפיין. כל אלו דברים אשר בהחלט לא נופלים מכלי נשק חדש לסימולטור. הם אולי לא נוצצים כ"כ אבל לדעתי יוערכו משמעותית יותר מדימוי לוקה בחסר של מערכת נשק כזו או אחרת.

שבת שלום

RifleFighter
רמי וייברמן

חזור למעלה
uri_ba
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 23:25 ,28 דצמבר 2012, ו'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

Fox5inbound כתב:

בנוסף לפיתון5, שהוא דוגמא טובה לטיל שיש בחי"א ואין אותו בסימולאטור - יש עוד כמה טילים... למה אותם לא מוסיפים ובונים? הם הרבה יותר פשוטים מפיתון5...

יקירי,
ראשית, אם יש משהו שאתה לא יודע, זה לא אוטומטית אומר שהוא לא קיים.
שנית, שוב בפעם המליון, אם אין יכולת LOAL, כל העבודה שלך היא בגדר הנפצה. זה מצויין שאתה לומד להבין לעומק את מודל הטיסה של הטילים בפאלקון. אך אם אתה מסתמך על "מקורות יודעי דבר" שאומרים לך דברים - אני יכול להבטיח לך שהם לא יודעים. אם הם היו יודעים, הם היו שותקים, ואני מכיר כמה כאלה. ולכן רצוי לבסס את העניין על נתונים קונקרטיים ולא על תחושות.

לדוגמה, פרופיל הדחף של הטיל - כמה שינית אותו לעומת הפיתון 4 הדיפולטי? על סמך אילו נתונים? מה פרופיל הדחף האמיתי? מה בנוגע למקדמי הגרר? כמה שינית אותם?

חזור למעלה
Fox5inbound
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 23:39 ,28 דצמבר 2012, ו'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

uri_ba, למדתי לעומק כמעט כמו קורס אקדמי את הנושא באמת של הטילים וההתנהגות שלהם בסימולאטור ובמציאות ושיניתי את כל ההגדרות בכל המקומות שרק אפשר - בניתי מאפס את הטיל - זאת אומרת שהוא לא מבוסס על פיתון4 או על טיל אחר, הוא משהו שלא קיים כרגע מכיוון שהוא פותח בעצם מדף חלק והנתונים שונו אבל לא קשור לפיתון4.

תראו, זה דורש המון ניסיון והמון תחושה אישית - והתחלנו מ-OPEN FALCON 4.5 ב-2009 אבל ההרגשה והביצועים הם שיש פה משהו התחלתי עוצמתי, אל תשכחו - LOAL לא LOAL כרגע הטיל מסוגל להינעל על מטרות ולהגיע אליהן - בכל מעגל 360 מעלות, ללא תקלות (והיו לו המון תקלות בהתחלה לעשות את זה) ומעבר לזה הוא מסוגל גם להיות טיל ישר - וברגע שאתה הופך אותו לטיל שעושה 360 מעלות ויותר מזה אפילו, אתה מאבד את היכולת לשגר אותו לאופק - על מטרה מלפנים בקו ישר, ולכן גם על זה התגברנו והטיל מבצע פגיעות טובות ועוקב ומאתר מטרות באופן טוב גם מעבר לאופק, מעבר לשדה הראיה - ולא ברמת "סופרמן כל יכול" אלא באמת ברמה שסוברת את המרחק המדובר והידוע בציבור של הטיל המסווג.

מ"ט 110 אבירי הצפון
www.110vfs.2ya.com
טייס בצוות האווירובטי
חזור למעלה
uri_ba
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 0:00 ,29 דצמבר 2012, שבת    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אחלה, בנית את הטיל מ-0. לגיטימי ואפילו מצויין, אבל על סמך אילו נתונים?
באילו מקדמי גרר השתמשת? על סמך מה?
בבניית פרופיל הדחף, על מה התבססת? כמה זמן בערה, מה החלוקה בין הBOOSTER ל-SUSTAINER?

האיך פחות מעניין, אני אראה את הכל בקובץ הFM לכשתחליט לשחרר אותו. השאלה "על סמך מה" הרבה יותר מעניינת אותי.
עם מודל טיסה טוב שמשקף את המציאות בצורה טובה (במידה וישנם סימוכין לכל העבודה הזו) יש מה לעשות, הרי כל ההבדל בין פיתון 4 ל-5 הוא כמה קופסאות אלקטרוניות.

חזור למעלה
Fox5inbound
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 0:27 ,29 דצמבר 2012, שבת    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

uri_ba, אין הבדל במעטפת במציאות בין 4 ל-5. בזה אתה צודק.
השינוי לא היה בקובץ ה-FM, זה לא קובץ אחד וזהו יש לך את המודל של הטיל - שונו דברים קצת יותר יסודיים בסימולאטור (קח כל סוג טיל ותנסה לעשות לו את מה שרואים בווידאו קליפ - אתה לא תצליח, ולא בגלל ה-FM שלו, תיקח את ה-AIM9X הכי FM מתקדם, זה לא יצליח ואפילו לא יהיה קרוב ובוודאי לא יפתרו בעיות נוספות כמו שיגור מעבר לשדה הראיה ואיבוד נעילה לאחר שיגור על מטרות בצדדים ומאחור ופיצוצים מוקדמים ומעקב לא נכון).

בהתחלה כשהגענו למשהו שהתחיל להיראות כמו טיל פיתון5 - היינו חולפים, משגרים, הטיל היה עושה את הסיבוב - הכל טוב ויפה - אבל הסיבוב הזה לקח הרבה זמן כי כל פעם היה מבוצע מזוויות שונות - פעם למעלה, פעם הטיל היה בוחר להסתובב מלמטה ובדרך כלל היה מתרסק לאדמה או מטפס לירח ולשמש - זה משהו שעובדים עליו - היום אין טעויות דומות כאלו. בהמשך היה באג אחד שאם אתה משגר את הטיל בגובה נמוך עם האף כלפי הים - הוא לא יספיק לעלות ויתרסק בים. וגם זה בעיה שנתנו לה מענה והיא כרגע לא שם. בנושא ה-360, הפיתון5 מושלם.
בנושא שידרוגו של הפיתון4 על פי המודל החדש של הפיתון5, טיל שיכול לבצע סיבוב 180 מעלות - קיים. (תנסה לעשות את זה עם הפיתון 4 שיש לך עכשיו בסימולאטור, תשגר על מטרה ב-90 מעלות, לא רק שהטיל לא מסוגל, הוא בכלל מתנהג כמו AIM9P לכל דבר, זה היה ככה גם בגירסאות קודמות של פאלקון).

וכי בכל זאת אני ירין, בואו לא נשכח - חייבת להיות עקיצה על 108 בסיבה טובה =]
אז נעשה את זה הפעם משעשע קצת :
נושא : עקיצה מחייבת ל-108
סיבה : אי נכונות לחשוף את נתוני הטיל ולענות לשאלה "על סמך" מה מבוסס.
עקיצה : הרי אתה רוצה לדעת את כל הנתונים המדויקים של הטיל, הגרר והדחף והכל, רוצה לראות ולדעת שזה דומה למציאות ברמה מפחידה ומלחיצה ותאמין לי - יש על מה לדבר - בזמן שאתם טסים הכי לא דומה למציאות ב-108, תראה איך אתם מבצעים קרבות אוויר - אתם פשוט טסים ישר למטרה - לא יודעים עם איזה טילים אתם בכלל - לא מדבר על איזה שהוא יירוט או משהו מאורגן, הכל חפיף - תסמוך עלי - אין דימיון ביניכם לבין משהו מקצועי כמו חיל האוויר האמריקאי או הישראלי, אתם FAR FROM IT.
לא שואלים את המוביל "מה התוכנית" והוא לא יודע מה הוא רוצה כי אין לו ידע ביירוטים או בקרבות אוויר אז הוא פשוט מגמגם ואומר "אממ יורדים נמוך, כן יורדים נמוך" ואז המוביל שואל "אנחנו עם פיתונים?" בטווח 5 מייל מהאויב, זה לא רציני - בחייאת - אתם לא תשתנו לעולם?

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=GoqdW-WJUvA[/youtube]

אולי תתחילו בללמוד קרבות אוויר? כי מה שאתם עושים זה פשוט לטוס ישר למטרה - אם זה יירוט במבנה של כמה מטוסים - אז לטוס ישר ולחלק גם מטרות - תאמינו לי, זאת שכונה שממנה אי אפשר לדבר על מציאותי - ואני אפילו מוכן - תשימו לב, אחרי העקיצה אני מציע משהו באמת ככה לבוא ולהסביר לכם קצת על קרבות אוויר - אולי תמצאו דברים מעניינים - ולא, זה לא דברים שמופיעים בחוברת ההיא שאיילון העביר לכם, אתם יודעים איפה למצוא אותי.

מ"ט 110 אבירי הצפון
www.110vfs.2ya.com
טייס בצוות האווירובטי
חזור למעלה
sharonbh
תורם/ת באתר
תורם/ת באתר

הצטרף בתאריך: Dec 19, 2007

הודעהנשלח: 0:48 ,29 דצמבר 2012, שבת    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אני בדרך כלל נוטה לא להגרר לויכוחים הילדותיים והטפשיים האלה של "למי יש יותר גדול" אבל מאחר ו"גררת" אותי בעל כורחי לזה עם הסרטון ששמת פה, אז אני ארשה לעצמי לומר לך - עד מתי? עד מתי תנסה להרשים אותנו עם השטויות שלך? עם הפיתוחים הסודיים שאף פעם לא ראינו וכנראה גם לא נראה, עם כ ל ל חיל האויר הוירטואלי שלך שכולל אותך ואולי עוד ילד מתלהב? אולי די כבר? צריך להיות לך עור של פיל בשביל לספוג את כל ההערות שלנו פה ולחזור כל פעם כדי לקבל עוד.
לידיעתך, טוב לנו ב 108 כמו שאנחנו. תעשה לעצמך טובה בפעם הבאה ואת הפיתוחים הסודיים שלכם תשמור כמו שהם - סודיים.

חזור למעלה
Fox5inbound
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 0:51 ,29 דצמבר 2012, שבת    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

sharonbh, אנחנו עם פיתונים ? זה הכי חשוב מגניב

מ"ט 110 אבירי הצפון
www.110vfs.2ya.com
טייס בצוות האווירובטי
חזור למעלה
sharonbh
תורם/ת באתר
תורם/ת באתר

הצטרף בתאריך: Dec 19, 2007

הודעהנשלח: 0:59 ,29 דצמבר 2012, שבת    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אז זהו, שאתם לא....השקעתי 4 דקות בצפייה בסרטון שלך עד שהתייאשתי. מאחר ואני בעצמי יוצר ועורך סרטונים, צרם לי קצת לראות את הסרטון שלך. רצית הערות? הנה הן - בכל השיגורים שראיתי בסרטון שלך, בכולם הטיל שוגר, יצא מה"פריים" ואז חזר למטוס שעליו לכאורה הוא היה נעול. מבחינתי, זה יכול היה להיות טיל שמשוגר ממטוס אחר. יש קטע שבו הטיל שוגר ממטוס שיושב לו על ה6. יש לי הרגשה שגם הטיל האמיתי לא מסוגל לתמרן על מנת לפגוע (דקה 2:40). רוצה ש"נקנה" את החתול בשק שלך? סבבה. תראה סרטונים שבהם רואים את המעוף של הטיל מרגע השיגור ועד הפגיעה. תגבה את זה עם ACMI של TACVIEW כמו שרואים בסרטון שטרחת לצרף ואז אולי ניתן לך הערות בונות.
עד אז, שא ברכה חביבי

חזור למעלה
Fox5inbound
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 1:09 ,29 דצמבר 2012, שבת    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

sharonbh, יש בווידאו קליפ תיעודים של שיגור מהתחלה ועד הסוף :
- בתחילת הקליפ 00:00 הטיל יוצא מהמטוס ועושה סיבוב שלם ופוגע במטרה.
- ב 00:40 אפשר לראות מזווית לווין שיגור מהתחלה ועד הסוף - מהמטוס ועד למטוס האויב מה שמבטל את האפשרות לשיגורים מבחוץ (חוץ מזה הייתי לבד ולא ברשת נגד המחשב אז ככה שזה לא הסיפור).
-ב 00:52 יש שיגור שלם מהמטוס - מעקב אחרי הטיל - ופגיעה במטוס האחר בזווית גבוה מאוד.
-ב -1:06 יש עוד דוגמא מעולה.
- ומחר אני יעלה לך גם ACMI רציני של קרב כמו שצריך. בגלל שאין לך את הטיל ואת המודל - אני ישים אותו על טיל AIM9 רגיל, אבל היכולות אותן יכולות - אתה תראה ב-ACMI מספר שיגורים נגד מספר מטרות.
בנוסף, תקבל גם אפשרות לראות את זה בתוכנה של המטוסים הכחולים ואדומים - TACVIEW שאני בחיים לא השתמשתי בה, היא לא נראית משהו.

מ"ט 110 אבירי הצפון
www.110vfs.2ya.com
טייס בצוות האווירובטי
חזור למעלה
הצג הודעות קודמות:   
שליחת הודעה חדשה   ההודעה נעולה. אינך יכול לכתוב תגובות או לערוך את ההודעה, אם אתה כתבת אותה    עמוד ראשי -> פאלקון 4.0 כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 2

עבור:   
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה

ניווט מהיר
דף הבית
פורומים
גלריית התמונות
גלריית הסרטונים