כמה שאלות שלא ברורות לי , מבקש תשובה שמנוסחת באופן הכי פשוט - פורומים - פריפלייט 
שם משתמש:

סיסמא:

הירשם
באתר 439 גולשים:
438 אורחים ו-1 חברים!
   לחץ כאן על מנת להפוך את פריפלייט לעמוד הבית   לחץ כאן להוסיף את פריפלייט למועדפים   צפה והשתמש ב-RSS 2.0   טימספיק סימולטורים פריפלייט
עמוד הבית פורום סימולטורים גלריה הורדות סימולטורים מדריכים סימולטורים טייסות פעילות חנות קהילתית

פורום סימולטורים פריפלייט

פורום טייסות     לארכיון הפורום

חוקי הפורוםחוקי הפורום  חיפושחיפוש  קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   התחברהתחבר

עמוד ראשי -> פאלקון אלייד פורס -> כמה שאלות שלא ברורות לי , מבקש תשובה שמנוסחת באופן הכי פשוט

הפורום נעול. אינך יכול להוסיף הודעות, לכתוב תגובות ולערוך הודעות של עצמך   ההודעה נעולה. אינך יכול לכתוב תגובות או לערוך את ההודעה, אם אתה כתבת אותה
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
פלזמה
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: May 28, 2011

הודעהנשלח: 13:02 ,4 יוני 2011, שבת    כותרת הודעה: כמה שאלות שלא ברורות לי , מבקש תשובה שמנוסחת באופן הכי פשוט תגובה עם ציטוט

ומפורט שלב אחרי שלב ,כי אני לא מבין במונחים המיקצועיים.

1. איך ליראות את המטרה המסומנת מלמעלה . כמה לחיצות על 6 מראה כמה מטרות אחד אחרי השני וצריך ניחוש ליראות את המטרה שאני מבגיז.

2. איפה רשום שם המטרה הדרושה להשמדה מיתוך גודש מרוכז של הרבה מטרות.

3. שינוי הרכב טילים על המטוס מיתאפשר רק במשימה הראשונה , אחר כך אפשר להיכנס שוב להרכב הטילים אבל אין אפשרות לעשות SAVE או OK והמשחק נותן את ההרכב שהוא רוצה.

4. אפשר לישמור חצי משימה ולהמשיך אותה אחר כך? איך שומרים כמה משימות ברשימה שכבר ביצעתי?

5. אין אישור ירי על מטרות עם טילי HMRAMS / AGMBBC, אם אני מעביר לטייס אוטומטי יש אישור לירי, הוא כניראה עושה עוד משהוא שאני לא עושה

6. הבנתי שסיימתי משימה הראשונה ב CAMPAIGN כי הורדתי את כל המטוסי אוייב ואין יותר והוא כותב שהמשימה נכשלה :
mossion faild : did not remain in station area
mission partial failure: station time was not completed

7. לא מצליח לבקש אישור נחיתה + או לעבור למצב מכ"ם של נחיתה + אישור לתדלק - למרות שהישתמשתי בכל המקשים הדרושים לפי ההסברים בקובץ טקסט pdf
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס
uri_ba
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Sep 17, 2007

הודעהנשלח: 14:47 ,4 יוני 2011, שבת    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

7. אתה צריך לוודא שמכשירי הקשר לך מכוונים לתדר הנכון (מגדל, PACKAGE וכד' בהתאם לתדריך)
6. במשימור CAP אתה צריך להיות באיזור הפטרול שלך את הזמן הנתון, לא משנה כמה מטוסים הפלת. לא עמדת בזמנים, נכשלת במשימה. הטריק הוא לערוך את הנ"צ לפני העליה למשימה ולקבוע את הזמן הזה לדקה. ואז אתה רק צריך להיות שם דקה ואז אתה חופשי להסתובב באיזור.
5. אין לי מושג מה זה השמות האלה ששמת. אבל תוודא שהרמת master arm
4. לא
3. אתה לא יכול לשנות חימוש של משימות שנמצאות באויר או מיד לפני המראה
2. בbreifing
1. מפגיז (בניגוד לסבתא) - אם כי תוקף או מפציץ יתאימו יותר. בכל מקרה, מה הכוונה "מסומנות מלמעלה"? זרקת חימוש, תסתכל שניה מעבר לכתף ותדע עם פגעת או לא..

אם נדמה לכם שאני ציני/סרקסטי ו/או בעל חוש הומור מעוות - לא טעיתם!
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס אתר הבית של הטייס
פלזמה
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 16:34 ,4 יוני 2011, שבת    כותרת הודעה: תגובה לתשובה תגובה עם ציטוט

1.אפשר ליראות את הטיל שלי עד שהוא פוגע ואז רואים את המטרה המפוצצת , אני רוצה ליראות את המטרה הנעולה ליפני שהטיל פוגע .

2.כתוב ATTACK TARGET או BONB TARGET ולא שם אחד או שניים של מטרה , או שצריך להוריד את כל גודש המטרות?

3. יש 3 מערכות ב CAMPAIGN כשבוחרים בפעם הראשונה אחד מהם אפשר לשנות חימוש אבל הוא תקף רק למשימה הראשונה באותה מערכה איך אפשר לשנות חחימוש ליפני כל משימה במערכה? מה הכוונה "משימות שנימצאות באוויר"- משימות עם מטרות שהם רק נגד מטוסים? במשימה הראשונה במערכה אפשר לעשות שינוי תחמושת "ליפני המראה".

4. אז בכל פעם צריך להתחיל את המערכה מחדש?

5. היתכוונתי טילי HARMSששמו בהרכב התחמושת ניקרא AGMBBC לא מקבל אישור לירי , מהוא המקש שמפעיל MASTER ARM ואיפה נימצאת הנורה שלו בתא הטייס?

6. מה הכוונה לערוך נ"צ מה לעשות עם נ"צ שמופיעים במפה ליפני כניסה למשימה? איך משנים את הזמן לדקה שבו צריך להספיק לסיים את המשימה , הבעיה היא שסיימתי אותה מאוחר מידי או שסיימתי אותה מוקדם מידי?

7. כל הציטים פועלים לכן לא ניראה לי שצריך לכוון לתדר הנכון ואם בכל זואת צריך תסביר לי איך עושים את זה

8. מטרת גשר נישארת צהובה ברדר גם לאחר פגיעה לאומת מטרות אחרות שנעלמות אחרי פגיעה מהרדר

9. מה מהציטים צריך לשנות כדי ליראות את המטרה מקרוב על הצג בטילי טלוויזיה ובטילי לייזר?

10. בלי ציטים אפשר להעמיס על המטוס עד 6 טילים נגד מטוסים ובאזור יש לפחות 20 מטוסים , 6 מול 20 איך זה אפשרי?
חזור למעלה
uri_ba
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 17:57 ,4 יוני 2011, שבת    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

1. אי אפשר. אלא אם אתה מצליח להזדהות על המטרה
2. כן, צריכים להוריד את כל המטרה (לא רק בניין או שניים), רצוי להתחיל מהמטרות עם החשיבות הגדולה יותר
3. יש הרבה מבנים שנמצאים בו"ז באויר בהרבה משימות. אתה לא חייב לעשות את כולן בעצמך, פשוט תבחר משימה שעדיין לא המריאה (תסתכל על זמן ההמראה המתוכנן ותשווה מול השעון)
4. לא, אתה לא יכול לשמור משימה באמצע. אתה כן יכול לשמור את הקמפיין כאשר אתה במסך המשימות. תוכל לבחור אח"כ בכל משימה אחרת בהתאם לזמנים
5. עדיין אין לי שמץ של מושג על איזה טילים אתה מדבר.. אמראאם אולי? או הארם? בכל מקרה תעבור על המדריך, master arm נמצא בפאנל הקדמי השמאלי.
6. במשימות CAP יש זמן שאתה צריך להיות ON-STATION, כלומר בטיסה בין נקודות הציון הרלוונטיות, אם אתה מתרחק יותר מדי המונה קופא ואתה צריך לחזור לנ"צ להמשך הזמן. בד"כ מדובר ב30 דקות בפטרול.
7. מדריך
8. אין לי מושג, אני מניח כי גשר הוא גדול. בכל מקרה, תוריד את כל הintrediction, אי אפשר לסיים קמפיין כשאתה דופק את הגשרים, הכוחות שלך לא יכולים לעבור להתקפה
9. מפעילים את הזום בTGP או ברב"ת של המאווריק, מעבר לזה, אין אפשרות
10. יש לך בני זוג במבנה, תשתמש בהם.

חזור למעלה
SOF
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 09/06/2005

הודעהנשלח: 18:59 ,4 יוני 2011, שבת    כותרת הודעה: Re: תגובה לתשובה תגובה עם ציטוט

פלזמה כתב:

5. היתכוונתי טילי HARMSששמו בהרכב התחמושת ניקרא AGMBBC לא מקבל אישור לירי , מהוא המקש שמפעיל MASTER ARM ואיפה נימצאת הנורה שלו בתא הטייס?

שמו הוא AGM88 לא AGM-BB.

חזור למעלה
פלזמה
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 19:31 ,4 יוני 2011, שבת    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אני מודה לך על עזרתך . אני זקוק לשמות מקשים למטרות הנ"ל.

3. לא הבנתי את ראשי התיבות ו"ז , למה להשוואת את זמן ההמראה לשעון, מה אתה רוצה לחשב מבחינת הזמן וגם מה הקשר לשינוי התחמושת ליפני כניסה למשימה ולמה אפשר רק פעם אחת בהתחלה של קמפיין לשנות תחמושת ולא תמיד ?

4. במפת המשימות של מערכה/קמפיין יש בסרגל בצד שמאל אפשרות לישמור SAVE אבל אין LOAD כדי ליטעון אותו ולהמשיך אותו בפעם אחרת שאכנס למשחק.

5. היתכוונתי טילי הארם, אני צריך שם מקש במיקלדת שמפעיל את MASTER ARM אני רואה נורה כבויה בצד שמאל למעלה בתא הטייס שכתוב עליה "MASTER CAUTION" , האם לזה היתכוונתה ? כי גם כשהיא כבויה הטייס האוטומטי מקבל אישור ירי ובלי טייס אוטומטי אין אישור ירי בטיל זה.

6. א' איך אני יודע בין איזה נקודות ציון או באיזה גבולות מרחב אני צריך להיות בתחומן ולא להיתרחק מהם ?
ב' איך אני יכול ליספור וליבדוק כמה זמן כבר עברו וריציתי אותם ועוד כמה זמן נישאר לי ?
ג' איך אפשר ליבדוק האם מדובר ב 30 דקות זמן או בכמות זמן אחרת לישהות בפטרול ?
ד' האם התנאי הוא לרצות לפחות 30 דקות או עד 30 דקות , ויותר מ 30 דקות אם אני לא אספיק להוריד את כל המטוסים המשימה תיכשל?

9. על איזה מקש במיקלדת או על איזה נקודה על המסך עלי לילחוץ כדי ליראות בטילי טלוויזיה ולייזר את המטרה על הצג בתא הטייס?
חזור למעלה
theelf
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Aug 28, 2007

הודעהנשלח: 19:56 ,4 יוני 2011, שבת    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

סתם שאלה ידידי,
את ה- MANUAL של הסימולטור כבר קראת ?
על פניו, למרבית השאלות שלך יש שם תשובות, מניח שאם אחרי שתקרא תהיינה שאלות נוספות או שאפילו לא תקבל שם תשובה לשאלות הנוכחיות אנשים ישמחו לעזור לך.
אבל, עדיין עליך לעזור גם לעצמך, אתה לא באמת מצפה שאנשים שישבו וקראו את המדריך יסבירו לך את הסימולטור מאפס....
קריאה נעימה,

Elf

------------------------------------------------
"זה שאינך רואה - הוא זה שיפיל אותך" - (עזר וויצמן)
חזור למעלה
uri_ba
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 15:43 ,5 יוני 2011, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

בו"ז = בו-זמנית..

4. אין LOAD, אי אתה בוחר SAVED ממסך הקמפיין - ולא מקמפיין רץ.

חזור למעלה
פלזמה
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 21:16 ,5 יוני 2011, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

איזה הודעה או איך אני יודע שהשלמתי את המשימה בהצלחה?
חזור למעלה
RF
בוגר בית ספר לטיסה
בוגר בית ספר לטיסה

הצטרף בתאריך: Jun 13, 2006

הודעהנשלח: 2:23 ,6 יוני 2011, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

יש לך סיכום אחרי כל משימה ושם רשום הדירוג של כל טייס ושל המבנה החל מנוראי עד מעולה

RifleFighter
רמי וייברמן

חזור למעלה
Dingo
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 30/09/2005

הודעהנשלח: 15:07 ,6 יוני 2011, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

RTFM

חזור למעלה
פלזמה
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 16:08 ,6 יוני 2011, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

1. engage enemy air defenses - הכוונה להפיל מטרות קרקע או מטוסים שמגנים על מטרות קרקע?

2. מה המקש במקלדת שמאפשר אישור לירי של טיל מיסוג HARMS שניקרא גם AGM88 ? אני מקיש על BACKSPACE כדי לעבור למצב טילי קרקע ובוחר את הטיל הנ"ל , יש עיגול גדול בחלון תא הטייס ויש נעילה עם מקש INS על מטרה אבל אין הודעה SHOOT , במשימת אימון מ"ס 25 של HARMS אין לי הודעת SHOOT אבל אם אני מפעיל טייס אוטומטי יש SHOOT אבל רק על שתי מטרות שניצבעות בריבוע צהוב במכ"ם ושמם FAN SONG B והשניה - LOW BLOW , ניראה שהמטרה שאני נינעל עליה עם מקש INS והמטרה המותקפת בטייס האוטומטי הם שתי מטרות שונות , איך אני אמור להינעל על המטרה הנכונה מיתוך גודש מטרות עם הטיל HARMS?

3. לפי איזה הודעה אני יודע אם דרוש פטרול באזור או רק להשמיד מטרות בלי פטרול?
חזור למעלה
Dingo
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 30/09/2005

הודעהנשלח: 17:03 ,6 יוני 2011, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אתה מוכן בבקשה לקרוא את המדריך?

חזור למעלה
פלזמה
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 13:24 ,7 יוני 2011, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

קראתי חלק מהמדריך , מצאתי מאגר מקשים והפעלתי אותם כדי לגלות מה הם עושים , לא את כל המקשים הבנתי , קשה לי מאוד להיסתדר עם האנגלית אפילו כשאני מפרש מילים עם המילון , בעיניין טילי HARMSעברתי על המדריך במקום שעוסק בטיל זה ולא מצאתי מקש נוסף כדי להפעיל את הטיל חוץ מהמקשים שאני כבר מכיר, זה לא צריך להיות סיפור גדול להדריך אותי בעיניין הטיל הזה.

תודה
חזור למעלה
הצג הודעות קודמות:   
הפורום נעול. אינך יכול להוסיף הודעות, לכתוב תגובות ולערוך הודעות של עצמך   ההודעה נעולה. אינך יכול לכתוב תגובות או לערוך את ההודעה, אם אתה כתבת אותה    עמוד ראשי -> פאלקון אלייד פורס כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 1

עבור:   
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה

ניווט מהיר
דף הבית
פורומים
גלריית התמונות
גלריית הסרטונים