שלום אני חדש - פורומים - פריפלייט 
שם משתמש:

סיסמא:

הירשם
באתר 576 גולשים:
576 אורחים ו-0 חברים!
   לחץ כאן על מנת להפוך את פריפלייט לעמוד הבית   לחץ כאן להוסיף את פריפלייט למועדפים   צפה והשתמש ב-RSS 2.0   טימספיק סימולטורים פריפלייט
עמוד הבית פורום סימולטורים גלריה הורדות סימולטורים מדריכים סימולטורים טייסות פעילות חנות קהילתית

פורום סימולטורים פריפלייט

פורום טייסות     לארכיון הפורום

חוקי הפורוםחוקי הפורום  חיפושחיפוש  קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   התחברהתחבר

עמוד ראשי -> פאלקון אלייד פורס -> שלום אני חדש

הפורום נעול. אינך יכול להוסיף הודעות, לכתוב תגובות ולערוך הודעות של עצמך   ההודעה נעולה. אינך יכול לכתוב תגובות או לערוך את ההודעה, אם אתה כתבת אותה
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
speedlink1234
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Apr 17, 2011

הודעהנשלח: 0:05 ,20 אפריל 2011, ד'    כותרת הודעה: שלום אני חדש תגובה עם ציטוט

רציתי לשאול כדי לשפר את חווית המשחק שלי בפאלקון AF מה עליי לעשות, איזה שיפורים יצאו לAF אני יודע שיש OF אבל זה לישן איזה שיפורים יש לפה??

והאם אפשר לטוס פה עם FREEFALCON 5????
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס
Eagle_King
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 15/08/2005

הודעהנשלח: 0:13 ,20 אפריל 2011, ד'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

speedlink1234, קרא את חוקי הפורום בבקשה כדי שתוכל להנות מהאתר.

בן קלי.
צוות ניהול ראשי פריפלייט.
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח דואר אלקטרוני לטייס אתר הבית של הטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
speedlink1234
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 0:15 ,20 אפריל 2011, ד'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

טוב סליחה,
יש לי שאלה איך אני יכול להתחמק מטילי קרקע או מטילי אוייר??
חזור למעלה
Eagle_King
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 15/08/2005

הודעהנשלח: 0:34 ,20 אפריל 2011, ד'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

חיפוש בפורום, ואז תשאל את השאלות.

בן קלי.
צוות ניהול ראשי פריפלייט.
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח דואר אלקטרוני לטייס אתר הבית של הטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
RF
בוגר בית ספר לטיסה
בוגר בית ספר לטיסה

הצטרף בתאריך: Jun 13, 2006

הודעהנשלח: 0:35 ,20 אפריל 2011, ד'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

הייתי שמח לענות לך, העניין הוא שהשאלה הזו נשאלה לפחות פעמיים במהלך החודש האחרון ועשרות אם לא מאות פעמים במהלך השנה. אני מזמין אותך להשתמש באופציית החיפוש דבר אשר ילמד אותך רבות (גם על דברים שלא חיפשת) אם לאחר שיטוטים קלים באתר לא תתמצא אז תשאל.

באפן כללי, FALCON4 לגרסאותיו השונות AF\OF FREE FALCON ודומיהם אינו סימולטור פשוט כלל וכלל ומתיימר להיות מאד ראליסטי דבר אשר גורם לך לחוש כמו טייס F16 אמיתי אולם עם התחושה הזו באה המעמסה של ללמוד את כל המערכות ולכן לשאלתך, אין איזשהו תהליך קסם של 1,2,3 התחמקת מטיל אתה צריך ללמוד את המערכות, ולדעת לעבוד מולן. בתור התחלה הייתי ממליץ לך על המדריך של FALCON 4 ALLIED FORCES המקורי שהוא מצויין (ארוך קצת אבל מצויין) לכלל הגרסאות ויכניס אותך טיפין טיפין למשחק. אני גם הייתי ממליץ לך להתחיל מAF היות והוא יותר יציב ונוח לשימוש ולאחר מכן להמשיך לגרסאות יותר מתקדמות ממנו. תתחיל מלימוד המערכות והתקדמות, ואם יש לך שאלות (שאופציית החיפוש לא נתנה עליהן מענה מתאים) הרגש חופשי לשאול ואני אישית אשמח לענות לך במסגרת הידע (המצומצם משהו) שלי ואין לי ספק ששאר חברי הפורום ישמחו לחלוק איתך גם את הידע שלהם.

אז הרחבתי פה הרבה לא על טילים אלא על לימוד לשם הבהרה שאם אתה מתעניין בסימולטורים וזה מדליק אותך סימן שתאלץ לשבת שעות על מדריכים , צ'ק ליסטים ודיאגרמות אבל היי זה מגניב הלא כן קורץ

בברכה והמשך חג נעים
RF

RifleFighter
רמי וייברמן

חזור למעלה
speedlink1234
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 17:10 ,20 אפריל 2011, ד'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

סבבה,
אבל כמה שאני מחפש , אני לא מוצא במדוייק,
אני שואל ככה:
1. איך אני מתחמק מטילים קרקע קרקע?, איך אני מוצא אותם? ואיך אני משמיד אותם בטיסות בקמפיין למה כשאני טס יש לי רק טילי CBU קרקע למטרת המבצע, איך אני משמיד אותם באיזה נשק?
2. כשאני טס בקמפיין או בטיסות קרב אוויר טילי אוויר אוייר אני נופל תוך שנייה , אני לא מצליח להתחמק גם מטילי אוויר אוויר ?
3. איך אני מזהה כשאני ננעל על מטוס אם זה מטוס עמית או אוייב??

מה עושים??

תודה , ואחלה קהילה יש פה.
חזור למעלה
loven
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 29/04/2005

הודעהנשלח: 17:27 ,20 אפריל 2011, ד'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

http://www.preflight.us/HE/ftopict-16218.html
דיון על התחמקות מטילים יחד עם הקלטות, תוכל לשאול שם שאלות שלא ניתנה עליהם תשובה.

מציע לך ללמוד את הדבר הכי חשוב בפורום הזה אם תמקד את השאלה מהר מאוד יענו לך ומהר מאוד תבין מה לעושת עם זה.
איך אני מתחמק מטיל?
יש עשרות סוגי טילים יש חום\מכ"ם יש מהקרקע ומהאוויר תשאל לגבי סוג מסוים ותקבל תשובה מתאימה.

בעיקרון כדי להתחמק מטיל צריך להשתמש באמצעי הנכון מוץ\נור ולגרום לו לחלוף אותך ע"י פניה במהירות גבוהה או לגרום לו לאבד את התאוצה .

"במקום בו אין אנשים השתדל להיות איש"
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
speedlink1234
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 22:20 ,20 אפריל 2011, ד'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

יש איזהו מדריך מסודר שמסביר בעיברית אפילו באנגלית , התחמקות מטילים מפורט?
חזור למעלה
speedlink1234
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 16:57 ,21 אפריל 2011, ה'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

יש לי בעיה עם מד הדלק המספרים שם עפים , איך אפשר לסדר את זה ואם אפשר לראות את מצב הדלק שלך במטוס חוץ ממד הדלק שליד הICP?
חזור למעלה
uri_ba
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Sep 17, 2007

הודעהנשלח: 17:10 ,21 אפריל 2011, ה'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

ליד הICP יש לך מד צריכת דלק, שמראה לך כמה ליברות לשעה אוכל המנוע, לא כמה דלק יש לך במטוס.
מד הדלק נמצא בפועל בצד ימין למטה בפאנל הקדמי (מעל השוקולדה)

אם נדמה לכם שאני ציני/סרקסטי ו/או בעל חוש הומור מעוות - לא טעיתם!
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס אתר הבית של הטייס
Somersault
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Aug 03, 2006

הודעהנשלח: 20:40 ,21 אפריל 2011, ה'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

טילי אויר-אויר הם בעיתיים. אם אתה בטווח הנכון שלהם קשה מאוד לחמוק מהם ואין לי תשובה לכך. באופן כללי אתה מוכרח לשמור על טווח רב ככל האפשר מהם ולסמוך על מצב בו היריב שלך הוא חסר אחריות ולא חכם. מה שאני עושה כשטיל אויר-אויר משוגר לעברי מטווח אידיאלי בשביל לחמוק ממנו זה להגיע לגובה נמוך מאוד, לטוס עם כיוון הטיל במהירות הרבה ביותר שאוכל [לתירגול: השתמש בext. views באמצעותו תוכל לדעת גם מתי הוא משוגר לעברך]. ככל הידוע לי טילים מונחי חום לא מספקים התראה על שיגורם בכלל בעוד שטיל מונחה מכ"ם כן והדבר מופיע על מחוון אזהרת האיומים. זיהוי מוקדם ככל הפאשר של שיגור הטיל הוא הכרחי וקריטי לרוב. באשר לטילי קרקע-אויר, מנסיוני המועט אוכל לומר לך שהשלכת אמצעי נגד בזמן הנכון ופניות חדות ברגעים של לפני פגיעה יכולים לעזור[לא ממליץ לנסות לצאת לקרב בו אתה נמצא נגד מספר סוללות רב מכל כיוון לבדך]. זה בעיקר מה שאני יודע על לחמוק מטילים אבל כדאי לך מאוד לשמוע גם לעצות אחרים.
חזור למעלה
speedlink1234
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 13:21 ,22 אפריל 2011, ו'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אני זוכר רק את הטכנייקות מימים של כוכב כחול
1 לטוס גובה של פחות מ500 מטר כדי שSAM לר יפגע בך.
2 לשחרר מוץ ונורים ואז הטילים מתבייטים עליהם
אם יש עוד ?
לגבי טילי אוויר אוויר
מה עושים?
חזור למעלה
RF
בוגר בית ספר לטיסה
בוגר בית ספר לטיסה

הצטרף בתאריך: Jun 13, 2006

הודעהנשלח: 14:53 ,22 אפריל 2011, ו'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

קרא את הדיונים ששלחנו לך פה הם מסבירים את העניין.
לכל טיל יתרונות וחסרונות ואתה משתמש בהם נגדו.

בפשטות ניתן לחלק את האיומים לשני סוגים:
א"א וטק"א

א"א- בד"כ מטוסי אויב יזוהו על ידך או שתזוהה על ידם באמצעות המכ"מ אם ע"י כך שתצבע/תנעל עליהם או אם הם יצבעו/ינעלו עלייך ואז מכוון האיומים (RWR=radar warning reciver) יתריע על כך, בכל אופן בד"כ תהיה מודע למטוסים עויינים סביב אם תבצע סריקות מכמ מתאימות ותתעדכן מהAWACS. ולכן המטרד הראשי שלך הוא טילי מכ"מ שמשוגרים מטווח בינוני ישנם טילים שונים אשר נותנים זמני תגובה כאלו ואחרים ואין באפשרותי לפרט כעת על טיבם אבל העיקר הוא א' לדעת שיורים עליך, ב' אם זה טיל מכמ ניתן לשים את הטיל על שעה 3/9 שלך ואז הוא ייאלץ לבצע את ההיסט הרב ביותר, זהו תמרון מסוכן ובסיסי לא נותן מענה לכל הטילים אבל זה עוזר אם הם משוגרים מטווח רב יחסית ללא אנרגיה.
טילי חום-ישוגרו בטווח קרוב יחסית שתהיה מודע בו לאויב ולכן תדע שהם משוגרים (תרצה לשמור עמו קשר עין) התחמקות ע"י שבירה חזקה ברגע מתאים בשילב עם נורים יכולים לעשות את העבודה.

טק"א מחולקים גם הם לשני סוגים: מכמ וחום, מהם ניתן להתחמק באופן יחסי ע"י שיוט בגובה גבוה יחסית מעל למעטפות השיגור שלהם(תקף במיוחד עבור טילי חום שהם בד"כ טילים לגובה נמוך ) כך תמנע מעצמך צרות מיותרות. במידה והם משגרים התמרון שהמלצתי מקודם אפקטיבי במיוחד נגד טילים בסיסיים כגון SA2, בשילוב עם מוץ זה עושה את העבודה, נגד טילים מתקדמים יותר יכול להיות שלא תדע ששיגרו עליך ולכן תאלץ לפקוח עיניים.

RifleFighter
רמי וייברמן

חזור למעלה
Somersault
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Aug 03, 2006

הודעהנשלח: 15:38 ,22 אפריל 2011, ו'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

speedlink1234, בדיוק כפי שאמרתי. אין הצלחה של 100% נגד טילים. טילי אויר-אויר: הטווח בינך לבין מוקד השיגור שלו הוא קריטי. ככל שהוא רב יותר כך גובר הסיכוי לחמוק ממנו. מרגע ששוגר, צלילה לגובה נמוך מאוד[200 feet ופחות] ומהר תוך כדי צבירת מהירות מירבית ככל האפשר וטיסה בקו ישר עם כיוון מעוף הטיל. כך זה לפחות עבד אצלי בלא מעט פעמים. באשר לאמצעי הנגד מול טילי אויר-אויר, מעולם לא ממש הבחנתי בתרומה מכרעת שלהם. אבל מנגד לא יזיק להעזר בהם לכל מקרה.
חזור למעלה
Mike_69th
מנהל ראשי

הצטרף בתאריך: 11/04/2005

הודעהנשלח: 15:49 ,22 אפריל 2011, ו'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

Somersault כתב:
באשר לאמצעי הנגד מול טילי אויר-אויר, מעולם לא ממש הבחנתי בתרומה מכרעת שלהם. אבל מנגד לא יזיק להעזר בהם לכל מקרה.

כאן חייבים להבדיל בין הסוגים השונים.
טילים מונחי חום מדורות מוקדמים קל מאוד להטעות עם נורים, כל עוד הנור יימצא בין המנוע לטיל.
דורות מאוחרים יותר קשה מאוד להטעות, והסיכוי הגדול ביותר הוא לנסות לפנות יותר. אבל גם זה כבר בלתי אפשרי בדורות האחרונים. גם ככה משגרים אותם מטווחים קצרים יחסית, אז אם אתה בחסרון זה או שהטיל יוריד אותך או תותח. פשוט סיים את הקרב עוד בBVR במקום להכנס למצב רע כזה.

טילים מונחי מכ"ם חצי- אקטיביים זה כבר פשוט. מוץ בתוספת notch לרדאר העוקב אחריך ימנעו מהטיל לעקוב.
טילים מונחי מכ"ם אקטיביים אפשר לנסות להטעות גם כן ע"י notch ומוץ, אבל הם בד"כ עוברים לשלב אקטיבי במרחק יחסית קצר אליך (ורק אז ייקלטו בRWR), אז אין הרבה זמן לפעול. אפשר לנסות לצבור גובה, כי טיל ללא מנוע בוער לא בדיוק טוב בטיפוס.

הכל תאורטי, בכל מקרה.

מיכאל לוייב, צוות ניהול ראשי

69 הפטישים הוירטואלית הותיקה
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח דואר אלקטרוני לטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
הצג הודעות קודמות:   
הפורום נעול. אינך יכול להוסיף הודעות, לכתוב תגובות ולערוך הודעות של עצמך   ההודעה נעולה. אינך יכול לכתוב תגובות או לערוך את ההודעה, אם אתה כתבת אותה    עמוד ראשי -> פאלקון אלייד פורס כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 2

עבור:   
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה

ניווט מהיר
דף הבית
פורומים
גלריית התמונות
גלריית הסרטונים