4 שנים אחורה ספק מלחמה ספק מבצע ארוך - פורומים - פריפלייט 
שם משתמש:

סיסמא:

הירשם
באתר 431 גולשים:
430 אורחים ו-1 חברים!
   לחץ כאן על מנת להפוך את פריפלייט לעמוד הבית   לחץ כאן להוסיף את פריפלייט למועדפים   צפה והשתמש ב-RSS 2.0   טימספיק סימולטורים פריפלייט
עמוד הבית פורום סימולטורים גלריה הורדות סימולטורים מדריכים סימולטורים טייסות פעילות חנות קהילתית

פורום סימולטורים פריפלייט

פורום טייסות     לארכיון הפורום

חוקי הפורוםחוקי הפורום  חיפושחיפוש  קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   התחברהתחבר

עמוד ראשי -> מתגייסים -> 4 שנים אחורה ספק מלחמה ספק מבצע ארוך

שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
loven
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 29/04/2005

הודעהנשלח: 15:30 ,4 אוגוסט 2010, ד'    כותרת הודעה: 4 שנים אחורה ספק מלחמה ספק מבצע ארוך תגובה עם ציטוט

4 שנים למלחמת לבנון השניה, איפה אתם הייתם כשזה התחיל ? איך הרגשתם כשזה קרה. ?

"במקום בו אין אנשים השתדל להיות איש"
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
Echo
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 17/09/2005

הודעהנשלח: 15:48 ,4 אוגוסט 2010, ד'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

הייתי בהשלמת קצונה בחיפה. יש לי שני זכרונות מאוד חדים:
א. הרקטה הראשונה שנפלה בחיפה, ולא רחוק ממוצב אחר של חיל הים. זאת הייתה שעת ערב מוקדמת ושמענו פיצוץ חזק. הסתכלנו מהחלון במגורים וראינו עשן עולה מאחד ממדרונות הכרמל... כולם הבינו מייד.

ב. כשהחנית נפגעה התחילה חרושת שמועות (עם מעט פיסות מידע) אצלינו עוד לפני שזה יצא לחדשות. היינו כבר בזמן חופשי בסוף היום וכולם התרוצצו כמו משוגעים ומנסים לדלות עוד פרטים. כשזה התפרסם בטלוויזיה כולנו התאספנו במועדון לראות את זה והייתה אווירה קודרת מאוד. מעבר להלם הכללי, היה לי חבר מהקורס על הספינה הזאת שדאגתי מאוד לשלומו ורק למחרת התברר שהוא בסדר.

חלק גדול מההשלמה עבר עלי בריצה למקלטים, תו"כ שאני מנסה לעשות פרוייקט כזה או אחר. לפחות ראיתי ניהול של הרבה פעילות מבצעית בזמן אמת, שהיה טוב לניסיון לעתיד. יש עוד הרבה מהמלחמה הזאת שלא יחשף, וחלק גדול ממנה הרבה יותר טוב ממה שאולי נדמה.

עוד משהו שזכור לי היה לראות את החנית בנמל אשדוד כשהיא הגיע לשם אחרי הפגיעה. פשוט עצוב, אבל בצורה פרדוקסלית נתן לכולם דחיפה קדימה.

108 בפייסבוק
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס
Mike_69th
מנהל ראשי

הצטרף בתאריך: 11/04/2005

הודעהנשלח: 16:08 ,4 אוגוסט 2010, ד'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

סוף קורס מ"כים. למעשה היינו יחסית מנותקים מתקשורת שם (בגדול צריפין, בפועל הרבה אימונים באיזור ניצנים ולהבים) ולכן היה קשה להבין מה קורה ומה ההיקף. אין לי מושג על מה קיבלתי את אות המלחמה.

את זריקת המרץ שהעסק נתן לחברים מעזה הרגשתי כבר טוב מאוד כשהגעתי לזיקים.

מיכאל לוייב, צוות ניהול ראשי

69 הפטישים הוירטואלית הותיקה
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח דואר אלקטרוני לטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
sharonbh
תורם/ת באתר
תורם/ת באתר

הצטרף בתאריך: Dec 19, 2007

הודעהנשלח: 16:54 ,4 אוגוסט 2010, ד'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

כשחטפו את גלעד שליט עוד הייתי בביקור בן חודש ימים בארץ. עזבתי לכאורה את ישראל כשעוד לא התחיל כלום. ביום שהגעתי הבייתה ופתחתי את האינטרנט על YNET, בהתחלה חשבתי שנכנסתי בטעות לדף מההיסטוריה של YNET. יום לפני עוד הייתי בארץ והכל היה רגיל ופתאום אני קורא על מלחמה וטילים שעפים לכל כיוון. לא יכולתי להאמין איך בפרק זמן שלקח לי להגיע לארה"ב הכל התהפך.
את הימים הבאים בילינו אני והשותף שלי לדירה, שהוריו גרו באותו זמן בנהריה, מול האינטרנט ועקבנו בדאגה אחרי ההתפתחויות. אני זוכר שעברה לי המחשבה למה לעזאזל מתעסקים בקקא של לבנון במקום לתקוף בסוריה ועל ידי זה לגרום להם לרסן את החיזבאללה.
הבעיה הייתה שהחיזבאללה ניצל את העובדה שצמרת השלטון באותה תקופה הייתה מן הטירוניות שהיו לנו מאז ומעולם - אולמרט כראש ממשלה, עמיר פרץ כשר בטחון!!!! ודן חלוץ כרמטכ"ל שהגיע מחיל האויר. עם כל העובדה שבסוף "ניצחנו", אין מה לומר, הם הצליחו להכניס לנו קצת. אם הלקח מאז נלמד - דיינו.

חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס
loven
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 29/04/2005

הודעהנשלח: 0:45 ,5 אוגוסט 2010, ה'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אני לרוע מזלי הייתי בפלוגה תפסנו את הגזרה השכנה לקו שבו היתה החטיפה, זוכר שהיה בוקר\צהרים הודיעו על חטיפה בקשר וכיתה מהגדוד שלי יצאה לחלץ את הטנק שעלה על מטען, מהכיתה הזו נפצע חצי כוח ונהרג נמרוד כהן ז"ל.
הרגשה מאוד מוזרה הקו הזה כשיש קט זה שקט מדהים, ממש פסטורליה, וכשיש משהו זה תמיד בגדול מדויק ומתוכנן.

אני זוכר שלפני חציית קו באחת הפעמים קטיושה בדיוק נחתה במושב שלי שקרוב לגבול וזה היה מאוד קשה להיות במלחמה שבפועל הי אממש להגן על הבית הפרטי שלך. .

"במקום בו אין אנשים השתדל להיות איש"
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
הצג הודעות קודמות:   
שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    עמוד ראשי -> מתגייסים כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 1

עבור:   
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה

ניווט מהיר
דף הבית
פורומים
גלריית התמונות
גלריית הסרטונים