FS9 וססנה 172 - פורומים - פריפלייט 
שם משתמש:

סיסמא:

הירשם
באתר 616 גולשים:
615 אורחים ו-1 חברים!
   לחץ כאן על מנת להפוך את פריפלייט לעמוד הבית   לחץ כאן להוסיף את פריפלייט למועדפים   צפה והשתמש ב-RSS 2.0   טימספיק סימולטורים פריפלייט
עמוד הבית פורום סימולטורים גלריה הורדות סימולטורים מדריכים סימולטורים טייסות פעילות חנות קהילתית

פורום סימולטורים פריפלייט

פורום טייסות     לארכיון הפורום

חוקי הפורוםחוקי הפורום  חיפושחיפוש  קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   התחברהתחבר

עמוד ראשי -> פלייט סימולטור -> FS9 וססנה 172

שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
LoK_fanboy
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Nov 01, 2009

הודעהנשלח: 11:34 ,2 נובמבר 2009, ב'    כותרת הודעה: FS9 וססנה 172 תגובה עם ציטוט

שלום רב, שמי יעקב ואני חדש פה
עברתי קצת על הפורום כולל דיון מדריכים (וכו') ולא הצלחתי למצוא מענה לשאלתי. בכל מקרה בקצרה: עוד כחודשיים אני טס לארה"ב להוציא רשיון טיס (PPL ואולי גם הגדר מכשירים) ובינתיים כיוון שאין לי עבודה שמעסיקה אותי כל הזמן (2 משמרות בשבוע) רציתי לנצל את הזמן כדי לצבור ידע מקדים על תעופה תוך התנסות בסימולטור.

בפורומים של "גיימר" מישהו פירט לי איזה FS מומלץ בשבילי (קניתי עכשיו FS9) ודבר נוסף שעלה בדיון זה שהמודל המובנה במשחק של ססנה 172 לא איכותי משהו. הבנתי גם כן שהרבה חברות מייצרות שדרוגים ותוספות לFS9 אבל לא הצלחתי למצוא ביקורות, לפחות לא כאלו איכותיות שמסתכלות מעבר ל"איך נראה המטוס" ושמות דגש על "איך מתנהג המטוס". אז רציתי לשאול אתכם, איזה עדכון (או מה שזה לא יהיה) כדאי לי לקנות/להוריד על מנת שיהיה לי ססנה 172 שמתנהג כמה שיותר מקביל למציאות (גרפיקה לא חשובה לי)?

1. לא אכפת לי לשלם כל עוד אני אקבל תמורה לכסף.
2. בעוד שגרפיקה לא מעניינת אותי, התנהגות המטוס זה גורם קריטי בשבילי.
3. אני לא בטוח באילו דגמים בדיוק אלמד תעופה, אבל אני לא מאמין שאטוס על ססנה עם פסיעה קבועה (Fixed Pitch)... אם יש כמה תוספים שכל אחד מכסה דגם אחר של 172 (RG, N...) יהיה נחמד לקבל פירוט והמלצה על כל אחד.

תודה מראש,
יעקב
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
monipal2
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Nov 04, 2008

הודעהנשלח: 12:14 ,2 נובמבר 2009, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אני ממליץ לך בכללי על הססנות שתומר חיים יצר ( שהוא גם טייס אמיתי במציאות ) ,
http://tomer.ifschool.net/dl/dl.htm , תבחר לך את הססנה שהכי מתאימה לך,
זה עוד בחינם.

המלצה שלי האישית :
מכוון שהמידע הזה רלוונטי לך , אז ברוב בתי הספר משתמשים בססנה 172P'

הססנה 172P מאתר שלו ,מתפקדת הכי קרוב לססנה אמיתית 172P.

בהצלחה וברוך הבא לפורום זה.

מוני פל.
בוגר VFS מחזור 41

נערך בפעם אחרונה על-ידי monipal2 בתאריך 17:37 ,2 נובמבר 2009, ב', נערך סך הכל פעם אחת
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח דואר אלקטרוני לטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
ziv
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Apr 15, 2009

הודעהנשלח: 14:15 ,2 נובמבר 2009, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

איך אתה רוצה לעשות רישיון טייס פרטי בססנה ועוד הגדר מכשירים לפני VFR או CVFR ואתה לא יודע להטיס בסימולטורים ססנה?
בכל מקרה תוריד את מה ששלחו לך למעלה^^ יש לי אותה והיא מצוינת.
אם אתה רוצה לקנות אתה יכול לקנות ססנה 172N או R של FLIGHT 1 שהיא חברה אחלה=].

הססנה 172P של תומר חיים ממש מעולה והיא 90 אחוז מהמציאות לדעתי.

נ.ב
אתה יודע בכלל VFR(בארה"ב כי אמרת שאתה עושה שם)? כי צריך לדעת CVFR בארץ לפני IFR.
ובארה"ב צריך לדעת VFR לפני IFR...

בהצלחהמחייך
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס
Mike_69th
מנהל ראשי

הצטרף בתאריך: 11/04/2005

הודעהנשלח: 14:56 ,2 נובמבר 2009, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

ziv, אף אחד לא חייב לדעת שום דבר לפני תחילת לימוד לרשיון.
במיוחד לא להטיס משהו בסימ'.
איך יש לך דעה כל כך נחרצת על התוסף? 90% מהמציאות?
אתה טייס ולא סיפרת לנו?

מיכאל לוייב, צוות ניהול ראשי

69 הפטישים הוירטואלית הותיקה
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח דואר אלקטרוני לטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
sharonbh
תורם/ת באתר
תורם/ת באתר

הצטרף בתאריך: Dec 19, 2007

הודעהנשלח: 17:06 ,2 נובמבר 2009, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

ZIV איזה סלט עשית פה...VFR זה משהו שאתה לומד במהלך הקורס. מה הקשר בין רשיון טיס פרטי והטסה של ססנה בסימולטור? כל אחד לא תלוי בשני ואפשר לעשות כל אחד בנפרד. להזכירך, רוב טייסי חיל האויר כלל לא התעניינו בתעופה לפני שהתגייסו לקורס.
נראה לי שכל בתי הספר הוירטואליים למיניהם קצת יצרו עיוות למציאות.
הסימולטור יכול בהחלט לתרום למושג הכללי - למשל הכרות עם המכשירים, המראות נחיתות, תרגול של כל התרגילים שמלמדים ברשיון (הזדקרויות, פניות חדות וכו) אבל גם בלי קשר אליו אפשר להוציא רשיון טיס פרטי.
היתרון של שימוש בסימולטור הוא בעיקר בהגדר מכשירים, מכיוון שהוא מאפשר ביצוע של כל החומר המעשי שנלמד בקורס בדיוק די גבוה. אם מוסיפים לזה טיסה עם בקרי טיסה וירטואליים זה ללא ספק הופך את הסימולטור לכלי חשוב מאוד ואת זה אני אומר מניסיון אישי.
לכן לדעתי אין זה חשוב באיזה ססנה טסים בסימולטור ואין צורך להוציא כסף על דגם ססנה כזה או אחר.
אין מטוס שרמת הריאליזם שלו מבחינת הטסה דומה למטוס האמיתי ובמיוחד לא בסימולטורים השונים. יותר מזה, קיים שוני בין סימולטורים שבהם משתמשות חברות תעופה לאמן טייסים (LEVEL D) לבין המטוס האמיתי.
לכן, צא לדרך חביבי ותשתדל להנות.
דרך אגב, איפה בארה"ב אתה מתכוון ללמוד?

שרון
חזור למעלה
LoK_fanboy
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 21:12 ,2 נובמבר 2009, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

1. תודה רבה על העצה, כשאקבל את הFS9 אוריד את המודל של הבחור הישראלי.
2. אני הולך ללמוד בפלורידה, קריסטל ריבר אם מכיר.
3. הסימולטור מהווה כמה תפקידי מפתח בשבילי, ביניהם אחד התפקידים זה המחשה. אם אני עובר על מדריכים או חומר תאורטי זה הרבה יותר קל לראות את זה מול העיניים, שלא לדבר שסימולטור מהווה פלטפורמה נוחה להכתיב סיטואציה ספציפית תוך שאין בו סיכון.
4. אבא שלי (PPL לשעבר) גם המליץ על הסימולטור בתור כלי עזרה ללימוד הגדר מכשירים, אבל כרגע זה עדיין תחום אפור בעבורי.
5. בוא נעשה הפרדה בין "לתת תחושה לטייס" ל"לדמות התנהגות מטוס"... נכון שסימולטורים אפילו ברמה הגבוהה ביותר זה לא הדבר האמיתי, אבל מטוס X במהירות Y עם תנאים Z (וכו' וכו') צריך להתנהג אותו הדבר בסימולטור כמו בחיים האמיתיים. זה שהטייס לא מקבל את התחושה זה דבר אחד, זה שססנה (עם כנף עלית) צריך להתייצב לאט לאט אם אתה עוזב את הגאי הצידוד זה משהו שאין שום סיבה שסימולטור לא יוכל לדמות אחד לאחד.
6. בהמשך ל5 (שהתחיל להיעשות ארוך) חשוב לי ההתנהגות של המטוס, אם ל172 המובנה של הסימולטור אין פירוט בגרפיקה כבר אמרתי שזה לא מעניין אותי, אבל אם המטוס (אני עכשיו סתם זורק דוגמא) לא בעל מגמה ליטות שמאלה (כמו במטוס חד-מנועי) יש פה פיספוס ענק מבחינתי. אני לא יודע מה טיב המודל המובנה, זה אתם מכירים ובהמלצתכם אני רוצה להוריד מודל בנפרד... עד שמישהו (בפורום סימולטורים בגיימר) לא אמר אני מבחינתי בכיף הייתי הולך על המובנה.
חזור למעלה
sharonbh
תורם/ת באתר
תורם/ת באתר

הצטרף בתאריך: Dec 19, 2007

הודעהנשלח: 22:45 ,2 נובמבר 2009, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

לא מכיר קריסטל ריבר. איפה הוא ממוקם בפלורידה? כמו כן, אפשר לדעת מה השיקולים בבחירת בי"ס? (מחיר, ויזה, תחזוקת מטוסים)?
בהמשך ל 5+6 שלך - אשמח לשמוע מה אתה חושב לאחר שתטוס בדגמים השונים בסימולטור ולאחר שתסיים את הרשיון הפרטי

בהצלחה

שרון
חזור למעלה
LoK_fanboy
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 8:37 ,3 נובמבר 2009, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

sharonbh כתב:
לא מכיר קריסטל ריבר. איפה הוא ממוקם בפלורידה? כמו כן, אפשר לדעת מה השיקולים בבחירת בי"ס? (מחיר, ויזה, תחזוקת מטוסים)?
בהמשך ל 5+6 שלך - אשמח לשמוע מה אתה חושב לאחר שתטוס בדגמים השונים בסימולטור ולאחר שתסיים את הרשיון הפרטי

בהצלחה

שרון

קריסטל ריבר זו עיירה קטנה שממוקמת מערב לטמפה, לגבי השיקולים: ובכן כמעט כל בתי הספר בארה"ב עובדים על אותם מחירים (להוציא אקדמיות תעופה כמו דלתא וכו'), ויזה בין כה וכה צריך להוציא M1 (אני טועה? יש בתי ספר שעושים עם ויזת תייר? בכל מקרה יש לי M1 בידי) ושלושה דברים הכריעו את הסוגייה בבחינתי: תחזוקת מטוסים גבוהה, ביקורות מעולות וuncontrolled air space... בהמשך לתגובה שלך על סעיפים 5 ו6 (ובכלל בנוגע לבית הספר) אני מסכים: אחרי שיהיה לי רשיון ביד אני אהיה ה-ר-ב-ה יותר חכם ואדע הרבה יותר טוב ^.^
חזור למעלה
mordi
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Sep 15, 2008

הודעהנשלח: 15:39 ,3 נובמבר 2009, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

בהצלחה

מ.ג,
Flight Simulator X GOLD EDITION

Core I7 870, GIGABYTE P55-AUD3, ATI HD6870
בעל Logitech Flight System G940
חזור למעלה
shachar92
תורם/ת באתר
תורם/ת באתר

הצטרף בתאריך: Jul 02, 2006

הודעהנשלח: 23:55 ,4 נובמבר 2009, ד'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אהלן יעקב.
אני גם טייס פרטי, למדתי בארה"ב ולפני שלושה חודשים סיימתי את הרישיון (אם זה מעניין אותך עוד פרטים אתה מוזמן ליצור קשר דרך המסנג'ר).

אני ממליץ לך על הססנה שנתנו לך פה שתומר חיים עשה... למרות זאת אתה חייב עוד המון דברים על מנת שזה יוכל להיות כמה שיותר קרוב... לדוגמא לקנות יוק ופדאלים ועוד כל מיני שטויות...

סה"כ החשיבה שלך מאוד מאוד נכונה אני עזרתי לחברים לפני המבחן מכשירים שלהם שהייתי בארה"ב והסימולטור היה על המחשב שלי... זה כלי מאוד מאוד חיוני ועוזר...

שיהיה בהצלחה!
אם יש לך שאלות אתה שוב מוזמן לשאול..

נ"ב זיו מאיפה השטויות האלה????
למה כולם כמוני שיש להם עבר של 5 שנים על הסימלטור ונהפכו להיות טייסים? בחייאת ראבק תחשוב קצת..

שחר חזקלביץ
טייס פרטי אמריקאי
מגדל בן גוריון, מגדל שדה דוב ומגדל הרצליה
חזור למעלה
Kingfisher
תורם/ת באתר
תורם/ת באתר

הצטרף בתאריך: Jun 02, 2006

הודעהנשלח: 0:25 ,5 נובמבר 2009, ה'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

הייתי שוקל בנוסף את הסימ' X PLANE ורק מהסיבה היחידה שהוא היחיד כיום בשוק אשר מאושר ע"י ה FAA ללימוד טייס וסימולציה.

חזור למעלה
4X-NOM
תורם/ת באתר
תורם/ת באתר

הצטרף בתאריך: Jun 30, 2009

הודעהנשלח: 8:10 ,5 נובמבר 2009, ה'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

Kingfisher צודק, הסימ' הזה מומלץ לאימונים, וכדאי להשתמש בו.

נועם ישכר, FSX Deluxe ,REX ,4X-NOM.
בוגר קורס CVFR 17 ב-IFS.
Intel i7 2.8 Ghz, nVidia GTS 250, 8 RAM, 1 TB
חזור למעלה
הצג הודעות קודמות:   
שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    עמוד ראשי -> פלייט סימולטור כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 1

עבור:   
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה

ניווט מהיר
דף הבית
פורומים
גלריית התמונות
גלריית הסרטונים