RV VS OF - עבודת מידול ודיון האיחוד - פורומים - פריפלייט 
שם משתמש:

סיסמא:

הירשם
באתר 499 גולשים:
498 אורחים ו-1 חברים!
   לחץ כאן על מנת להפוך את פריפלייט לעמוד הבית   לחץ כאן להוסיף את פריפלייט למועדפים   צפה והשתמש ב-RSS 2.0   טימספיק סימולטורים פריפלייט
עמוד הבית פורום סימולטורים גלריה הורדות סימולטורים מדריכים סימולטורים טייסות פעילות חנות קהילתית

פורום סימולטורים פריפלייט

פורום טייסות     לארכיון הפורום

חוקי הפורוםחוקי הפורום  חיפושחיפוש  קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   התחברהתחבר

עמוד ראשי -> פאלקון 4.0 -> RV VS OF - עבודת מידול ודיון האיחוד

שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
Iaf_Assaf
מנהל ראשי

הצטרף בתאריך: Sep 02, 2006

הודעהנשלח: 13:38 ,4 דצמבר 2008, ה'    כותרת הודעה: RV VS OF - עבודת מידול ודיון האיחוד תגובה עם ציטוט

i_hawk כתב:
claud כתב:
נראה מדהים!!! חבל שאין לנו את זה ב-OF ....

מגניב

שמע משהו יותר גרוע... שמח מאד

כשאני רואה לפעמים דברים מ OF, לא רק שאני אומר "חבל שאין לנו את זה", אני גם אומר... "וואי וואי כמה עבודה עוד יש לעשות..." צוחק

לי אישית נמאס מהפיתוח המקבילי הזה בקהילה של פאלקון... פשוט חבל על הזמן לפתח את אותם הדברים ב 2 גירסאות! אדיוטי לא?

מאז שעזבנו את FF אין לנו מחוייבויות לאף אחד... RV היא כרגע קבוצה עצמאית עם כמה חבר'ה טובים (באמת טובים, תשאלו גם את רמי...) שרק רוצים לעשות פאלקון טוב יותר. מחייך

i_hawk כתב:
Echo כתב:
יוני ניסיתם לאחד כוחות עם הצוות של OF בשלב כלשהו?

שמח מאד

OF זה לא השם הנכון... מי שעומד מאחורי כל זה הם BMS... למי שמכיר עוד מימי SP3/4 העליזים... BMS הם החבר'ה הכי תותחים בפיתוח הקוד, יש להם גם קבוצה דיי גדולה ככה שהם עובדים בקצב טוב... איחוד? איחוד מבחינתנו יהיה הכי טוב... אבל זה תלוי בעיקר בצד השני... מחייך

ציטוט:

עריכה - ואוסיף שלדעתי אתה צודק לגבי FF, אף פעם לא אהבתי את הגישה של לדחוס כמויות אדירות של מודלים וטקסטורות בלי "בשר"... לדעתי עדיף לכם בלעדיהם.

אין לי בעיה עם מודלים וסקינים... להפך אני אפילו דיי בעד (אולי בגלל שלי אישית אין כמעט מושג איך בונים מודל...) פשוט עם FF מדובר בבעיות אחרות... יותר רציניות... אבל אכן טוב שעזבנו, לא מתחרטים זה בטוח. מחייך

i_hawk כתב:
איתי...

לגבי ה F-100 וכאלה, מסכים שזה בעדיפות נמוכה, מצד שני לדעתי צריך לשפר דוקא את המודלים האלו שנראים מזעזע... (לאו דווקא F-100 ספיציפית), אחרי הכל אתה מסתכל לפעמים עליהם ורואה מודל שנראה מלפני 10 שנים... זה רע... דווקא בקטע הזה אני בעד שיפוצים כלליים... במיוחד למסוקים, רכבי קרקע וכאלה... תאמין לי זה ישנה את פני הסימולטור בצורה משמעותית.

לגבי מודל טיסה, זה כבר הרבה יותר מסובך... הקוד הנוכחי של פאלקון נבנה ל F-16, טוס על חוט... ז"א שכל דבר אחר שאתה מטיס זה כעיקרון לא מדוייק... מה שניתן היה לעשות לרוב ה FM של מטוסים אחרים, נעשה, ויש אפילו שידרוגים למודלי טיסה של המון מטוסים, עדיין... מצד שני הקוד הנוכחי לעולם לא יתאים אחד לאחד להדמייה של נניח F-15... פשוט מדובר במערכת שונה ובהתנהגות אחרת. אני מכיר לפחות בן אדם אחד (Mav-jp אחד מיוצרי ה HFFM ל F-16 ) שיגיד לך שגם המודל טיסה של ה F-16 יחסית מזעזע... למרות שהוא הכי מדוייק בוודאי שניתן להעלות על הדעת (החבר'ה האלה עבדו עם גרפים אמיתיים אחד לאחד... הכל בגבולות מה שניתן לעשות במסגרת הקוד הנוכחי...)

מסכים איתך לגמריי לגבי האויוניקה ל F-16... כמו שעשו OF. העבודה על המערכת HARM (אם יצא לך לראות) המשופרת ל RV הבא בוצעה על ידי... אני בהחלט מעוניין לשדרג\לשפר גם מערכות אחרות, אבל תאמין לי שעד עכשיו מאז לא היה לי זמן פשוט... בימים אלו לדוגמא (אני כעיקרון במילואים, אבל עכשיו בבית לכמה ימים...) אני עושה משהו חיוני לא פחות מכל אויוניקה שהיא (3D קוקפיט זה משהו מספיק חשוב נכון? מחייך).

לגבי RV בכלליות... גולת הכותרת ב RV זה המנוע הגרפי... מדובר בשידרוג רציני מבחינת האפשרויות (תאורה וכו') במודלים וגם בבוסט עצבני לביצועים (המנוע של RV מצייר הרבה יותר מהר מהמנוע הישן יותר, לא הכל מתבטא ב FPS כי יש גם פרמטרים אחרים שקובעים FPS)... חוץ מזה שמדובר גם למשל בצבעים יותר חיים... אפקטים כמו ה PS והשובלים נכתבו מחדש ומתאימים למנוע החדש... השובלים בכלל נראים קרוב למה שיש בלומאק (למרת שכעיקרון אנחנו מוגבלים יחסית בגלל שזה DX7, על 9.10 היה הרבה יותר טוב). בקיצור הרבה עבודה הושקעה במנוע הזה ולא מדובר בדבר של מה בכך... אני יכול גם להגיד לך שקודר אחד שלנו (הרבה יותר תותח ממני) השקיע כמעט את כל זמן הפיתוח שלו בכתיבה מחדש של בולשיט שנכתב לפני שנים... כל זה רק כדי לאפשר MP יציב יותר ל RV... לא מדובר גם כאן בדברים של מה בכך... אם כל העבודה הזו הייתה הולכת על שידרוג אויוניקה ל F-16, אני מניח שכבר היינו ברמה לפחות כמו של OF... מחייך

ולא חס וחלילה שאני בא עכשיו להשוות או לפתוח פה איזה ויכוח... פשוט הרבה אנשים באים עם הגישה הזו של "למה RV לא עושים אויוניקה כמו OF?" אז יש סיבות... אבל כמו שאמרתי כבר... אויוניקה תמיד יושבת לי בקופסא, מתישהו כשאתפנה לכך אני אמשיך לשפר מה שאני יכול... תאמין או לא אני "חולה" אויויקה... כל עוד אני בעניינים, אני אדאג שזה יתקדם...

מצד שני השאיפה היא לא לעבוד במקביל לקבוצה אחרת... מקווה שאולי העתיד של פאלקון יהיה יותר טוב ממה שהיה עד עכשיו. אולי נזכה לראות את הגרסה האולטימטיבית של RV יחד עם OF/BMS... מי יודע?

claud כתב:
נשמע כמו חלום רטוב..OF ו-RV ביחד ..הלוואי שזה יתגשם...הגרפיקה ב-RV מצויינת לעומת OF , אבל אני לא יכול לוותר על ה-DATALINK וה-SNIPERPOD ...וכול מיני דברים קטנים שבגללם יהיה לי קשה מאד לעבור מ-OF .

זה פשוט טירוף שאנשים אייכותים משקיעים את מלוא כוחם כדי לפתח 3 גירסאות שונות לאותו משחק...זה פשוט לא הגיוני ..מה גם שזה מפצל את קהילת פאלקון...אם לכולם הייתה אותה גירסא היו עושים רד פלאג של 100 איש מוהאאאהא!!!

מקווה שבעתיד איכשהוא יתאפשר שילוב בין הגירסאות...צריך להושיב אותם בחדר עד שהם משלימים שמח מאד

חבל ההפסד הוא של כולם ובסופו של דבר כול הגירסאות סובלות מזה כי יש דברים מצויינים ב-RV שאין ב-OF וההפך...וב-FF ..

בקיצור יאללה סולחה! צוחק צוחק

claud כתב:
נשמע טוב! מקווה ש-RV יוכלו להתאחד עם BMS ...אני מסכים שמה ש-FF עשו זה באמת גועל נפש...

אם RV עובדים במרץ ו-BMS גם כן אז האיחוד מתבקש שמח מאד ( קצת wishful thinking )

לי אישית כואב הלב שאני מחמיץ דברים ב-RV וההפך...זה פשוט חבל.

pilotxf-16c כתב:
i_hawk, סיפור מורכב..
כמה מפתחים אתם ב-RV כרגע ?
ואתם עובדים ועושים שינויים על אותו קוד ש-OF ממש ברגע זה עובדים עליו?

i_hawk כתב:
ירין, זה לא אותו קוד... מרגע ש FF עזבו את הפיתוח המשותף עם BMS, זה הקוד שהם לקחו איתם... RV המשיך משם, BMS המשיכו למה שיש לכם ב OF והיום הם כבר הרבה מעבר...

קוד לא ניתן "לנחש" או "לשחזר" (אוקיי ניתן אולי באופן כללי לשחזר קוד פשוט, אבל בשום פנים לא פרוייקט מורכב כמו פאלקון), כמו שאתה לא יכול לעולם לדעת את הקוד של windows למרות שאתה משתמש במערכת ההפעלה הזו כל החיים...

למי שיש ספק אם BMS המשיכו לפתח... יכול לראות הוכחות כאן, הם זרקו כמה רמזים, למי שיש עין חדה יכול לשים לב:

Heat blur
http://forums.frugalsworld.com/vbb/showpost.php?p=1517470&postcount=354

Dynamic shadow
http://forums.frugalsworld.com/vbb/showpost.php?p=1616749&postcount=805

למי שמבין, את הדברים האלו לא ניתן לעשות על מנוע גרפי DX6 או 7... רעיון

ולא... זה לא פוטושופ, תהיו בטוחים...

Mirv הוא אחד הקודרים של BMS (מומחה לאויוניקה דרך אגב, עובד ב USAF כמה שאני יודע) Sting אני לא בטוח אבל אני חושב שהוא טסטר או אולי מפתח זוטר, שייך לטייסת 87 שמקבלת מ BMS גרסאות פיתוח לטובת בדיקות וכו'...

pilotxf-16c כתב:
i_hawk, הבנתי.
אז לא תרצו להתאחד עם BMS ולשפר גם את הגראפיקה וגם את האויוניקה באותה גרסא?
זה יאחד את הקהילה וגם יתן לנו סימ' פצצה :]

i_hawk כתב:
pilotxf-16c כתב:
i_hawk, הבנתי.
אז לא תרצו להתאחד עם BMS ולשפר גם את הגראפיקה וגם את האויוניקה באותה גרסא?
זה יאחד את הקהילה וגם יתן לנו סימ' פצצה :]

לנו אין בעיה להתאחד... למה אתה חושב שאנחנו לא רוצים???

ב RV אין משחקי אגו ושטויות כאלה... אנחנו נעבוד עם כל אחד שנמצא לנכון... כל קבוצה או מפתח שהוא שירצה לעבוד איתנו הוא פוטנציאל... מצד שני אל תצפו שאי פעם נחזור לעבוד עם FF למשל...

Fox5inbound כתב:
וואלה, איזה RV ואיזה נעלים. תסלחו לי - אבל מי שבא לפאלקון בא רק בשביל דבר אחד. ראליזם.
אל תשכחו את זה. מי שבא לפאלקון מחפש את הראליסטיות. חווינו כבר גראפיקה טובה מכל כיוון, בהתחלה כוכב כחול, אחר כך JANES וה-USAF אחר כך FS ו-LOCKON , אחרי זה בא BLACK SHARK, שהחבר'ה שמה ב-LOCKON קלטו שמה שקונה את רב הקהל זה הראליזם ולא הגראפיקה נטו.

חווינו גראפיקה די והותר. לא צריך עוד DX9 בשביל להנות מגראפיקה טובה .

אנחנו רוצים ראליזם - אם אפשר גראפיקה טובה, אז שיהיה, אבל קודם כל ראליזם.

החבר'ה ב-RV קודם כל גראפיקה ואחר כך רראליזם, ועל זה הרבה אנשים כועסים, שאין אצלהם ב-RV סדר עדיפות נכון לפאלקון.

OF הוא המוביל כיום בזכות הראליזם שלו, ולא משנה אם יש לו עשן גירסא 8 של DX9 חח.

הניסיון הנואש להפוך את FALCON למשחק, יהיה טעות גדולה ואנשים כבר משלמים על הטעות הזאת, כי על טעויות משלמים, ולפעמים - הרבה יותר ממה שנדמה.

djmid כתב:
קראתי כאן את כל הדיון ואני חושב שעלינו על משהו ישראלי טוב סוף סוף וחבל לפספס אותו
יש לנו כאן 2 קבוצות של אנשים במדינתנו ובעולם אפשר להגיד שכל עולם פאלקון כרגע מפוצל ל2 קבוצות
שתכלס עושות אותו דבר למען אותם מטרות

אני חושב שצריך למצוא דרך לשילוב בין הקבוצות ואיחוד של האנשים
שיעבדו על גרסה יציבה טובה שכוללת בתוכה את כל הפינוקים הטובים של 2 הגדרסאות עם זה מבחינת גרפיקה מצד RV ועם זה מבחינת אוויניקה אז כמובן שOF
לא שיש לי רע או טוב או העדפה לגבי אחת הגרסאות אני מבין האנשים האלה שכל חודש היו מוחקים ומתקינים את הגרסה השניה

למה שלא נעשה קהילה שלמה שכל מי שמפתח יניצור קיהלת מפתחים ישראלית

מה גם שלא קשור לאיזה גרסה אתה מפתח אני חושב שצריך להכין איזה שהיא רשימת מתלות של מה עושים קודם מה ממדלים קודם ועל מה עובדים ולעבוד לפי הסדר

אני דיי חדש בעולם המפתחים עם אפשר לקרוא לי ככה של פאלקון לאחר "ומישהו" ראה את עבודותי הגרפיות שכמובן אשמח להמשיך לעבוד ולשתף אותם לטובת הקהילה

יצא לי כבר יותר מפעם אחת לעבוד על דגם או להתחיל דגם שפתאום מצאתי שבכלל כבר יש מישהו שעובד/עבד/אוסף חומר עליו

אין טעם ש2 אנשים ימדלו את אותו דגם ותיווצר "תחרות" בינהם

צריך לעשות רשימת מידול ורשימת עבודה מסודרת ולכל אחד תיהיה מתלה אחר בו ככה שבמידה ואני ממדל קוברה כרגע שתתאים לפאלקון אז שמשהו ימדל אפאצי ולא יווצר מצב של 3 קוברות שונות
(כמו שגילתי השבוע)

FOX אני חושב שאתה טועה
גרפיקה מוסיפה ומשפרת את הנהת הטיסה מכל צורה וכיוון כמובן שריאליזים חשוב ואפילו מאוד חשוב לכולנו אבל לא פחות מגרפיקה (לפחות לטעמי)
עם זה כמו שאמרת אז עד היום היתי מטיס את ה HIND ואת LONGBOW ואת ה SU27 הישן שקדם ל LOCKON שלא רואה אותו מבחינת ריאליזים

גם ב BS עבדו לא מעט על גרפיקה משופרת לצד ריאליזים אמיתי

זה אחד תורם לטובת השני ואנ יחושב שבימינו והשוואה למשחקים ולמחשבים של ימינו זה לא יכול לחיות בלי זה

נ.ב

אולי כדי ליפתוח דיון נפרד מהתמונות לנושא הזה ולנסות להעתיק את כל התגובות בנושא הזה לדיון החדש

i_hawk כתב:
Fox5inbound כתב:
וואלה, איזה RV ואיזה נעלים.

אתה מדבר כמו סמרטוט...

ציטוט:

אל תשכחו את זה. מי שבא לפאלקון מחפש את הראליסטיות. חווינו כבר גראפיקה טובה מכל כיוון, בהתחלה כוכב כחול, אחר כך JANES וה-USAF אחר כך FS ו-LOCKON , אחרי זה בא BLACK SHARK, שהחבר'ה שמה ב-LOCKON קלטו שמה שקונה את רב הקהל זה הראליזם ולא הגראפיקה נטו.

מה אתה אומר? פששש... יפה שגילית לנו... אתה בטח חכם יותר מכולם, אה?

ציטוט:

חווינו גראפיקה די והותר. לא צריך עוד DX9 בשביל להנות מגראפיקה טובה .

אנחנו רוצים ראליזם - אם אפשר גראפיקה טובה, אז שיהיה, אבל קודם כל ראליזם.

תקשיב טוב טוב למה שאני אומר לך...

שום משחק או סימולטור לא יוכל להמשיך להתקיים ללא מנוע גרפי מעודכן... אתה מבין את זה??? עוד כמה זמן נראה לך שאנשים ימשיכו לטוס בפאלקון אם הוא יישאר תקוע על DX6, אתה ועוד 2-3?

לכן בהכרח, חייבים להתקדם מבחינת מנוע גרפי...

ציטוט:

החבר'ה ב-RV קודם כל גראפיקה ואחר כך רראליזם, ועל זה הרבה אנשים כועסים, שאין אצלהם ב-RV סדר עדיפות נכון לפאלקון.

OF הוא המוביל כיום בזכות הראליזם שלו, ולא משנה אם יש לו עשן גירסא 8 של DX9 חח.

כועסים על RV??? וואו אני כולי רועד, אתה יודע?

בוא אני אסביר לך משהו... ראית את השיפור אויוניקה שעשיתי ל מערכת ה HARM ב RV? שמתי פה כמה תמונות כבר בעבר, מדובר 2 מודים ריאליסטיים (כמה שרק יכולתי לעשות) שלא קיימים )אפילו) ב OF... המוד השלישי הוא מוד ה HAD שיש אותו ב OF... אבל לא משנה... אם לא ראית יש כאן תמונת רפרנס:

זה הדבר האמיתי:

יודע מה זה עושה? זה מאפשר לשגר טיל HARM על מטרה PB... ז"א מטרה ידועה מראש, ככה שהטיל עוקב אחרי הקואורדינטות... כמובן שבינתיים "חיברתי" את זה למערכת ניווט, ז"א שברג שתכניס קואורדינטות של מכ"ם קורן לאחד הנ"צ, המערכת "תזהה" את המכ"ם ותוכל לפגוע בו גם מבלי שהוא ינעל אותך (בניגוד למודים הרגילים שמאפשרים שיגור רק אחרי נעילה...), חוץ מזה יש עוד מוד שאמור לעבוד על דגמים שיכולים לשאת HARM אבל לא HTS (כעיקרון מוד ה HAD מייצג את מערכת ה HTS).

ואת זה אני עשיתי... אני לבד... מבין???

עכשיו למה אני אומר את כל זה? לא שמעניין אותי להגיד את זה, בטוח לא לך... אבל אני אומר את זה כדי שתבין... הגרפיקה שיש ב RV (כולל בגרסה שעדיין לא יצאה) פותחה ע"י קודר שהוא לפחות פי 10 יותר חזק ממני, לפחות... אתה מבין את היחס??? ז"א שאם אני יכול לכתוב מערכת HARM כזאת, אז כנראה שהוא במקום לעשות גרפיקה, יכול היה לכתוב הרבה יותר והרבה יותר טוב... מבין???

וקודר אחר שלנו??? יודע מה הוא עושה? הוא גם לפחות פי 10 יותר חזק ממני... הוא קרע את התחת כדי שיהיה ב RV קוד MP יציב יותר...

אז למה פיתחו גרפיקה? שמת לב שגם הביצועים ב RV הרבה יותר טובים מ OF? עכשיו תגיד שגם ביצועים לא חשוב הא? ז"א לא מפריע לך כשאתה טס בשטח ישראל ביום הראשון של הקמפיין עם איזה 15-20 FPS והכל רועד אה? לא מפריע? טוב אולי לך לא, כי נראה שאתה טס אולי על 1024x768... בלי AA ובלי כלום, ככה לפחות התמונות שלך נראות... הבעיה היא שלרוב האנשים היום שמשקיעים קצת יש מסך LCD של 20 או 22 אינץ' עם רזולוציה 1680x1050 לפחות, ואז פאלקון מתחיל לקרטע... אצלי אני מריץ 1920x1200 עם AAx8 (הכל כדי לקבל תמונה נקייה, התמונות שלך מלאות jaggies שנגרמות מ aliasing, אבל ברור שאין לך מושג מה זה בכלל... שמח מאד) וכשהעליתי OF גם ב TE ריק לגמריי, שיחררתי 8 נורים והסתכלתי אחורה כדי לראות אותם, ה FPS ירד בצורה רצינית... לא שיש לי משהו נגד OF, אבל יש הבדלים רציניים בביצועים...

בקיצור, אל תבלבל את השכל על מה לפתח ומה לא... מה אתה מבין בפיתוח? אתה יודע בכלל מה זה OF? זה כלום... OF זה data... אתה יודע מי פיתח את הקוד ל OF? (כולל כל ה"פלאים" האלה שאתה משבח אותם) BMS... אתה יודע על איזה DX טסים ב BMS עכשיו? DX9... אתה יודע למה? כי גם הם יודעים שבלי להתקדם בגרפיקה, פאלקון פשוט לא ימשיך להתקיים...

ציטוט:

הניסיון הנואש להפוך את FALCON למשחק, יהיה טעות גדולה ואנשים כבר משלמים על הטעות הזאת, כי על טעויות משלמים, ולפעמים - הרבה יותר ממה שנדמה.

שוב, אתה מדבר שטויות... מה אתה חושב שלהגיד "על טעויות משלמים" גורם לך להישמע קשוח או חכם? שמח מאד

זה שאתה מפקד טייסת או כותב מדריכים או מה שאתה לא חושב שאתה, עדיין לא עושה אותך למישהו שיכול לבקר את כל העולם ואחותו... במיוחד לא אנשים שעובדים על הזמן הפנוי שלהם... במיוחד לא אתה שלא מבין כלום בפיתוח משחקי מחשב או בגרפיקה, או במה שלא יהיה... אתה יודע מה זה AI? אתה יודע איך הוא עובד? יש לך מושג איך הקמפיין בפאלקון עובד? מה אתה חושב שהדברים האלה לא צריכים עבודה? אתה לא מוציא את הראש מה MFD, זו בדיוק הבעיה שלך... זה שאתה יודע להפעיל את המכ"ם או את ה sniper pod ב OF לא הופך אותך לחכם גדול... תהיה בטוח...

אולי פעם הבאה נצטרך לשאול אותך על מה לעבוד כדי ש RV ימצא חן בעיניך, לא? אתה יודע מה אני עושה עכשיו? אני עושה סוויטצ'ים שזזים ב 3D קוקפיט? זה טוב, או לא? שמח מאד

תלמד נימוסים בסיסיים ולכבד את השונה, אחרי זה תנסה להוביל טייסת...

בתגובה לתמונות שלך ושתבין מה זה Anti-aliasing, ומה הערך של גרפיקה (גם לאחד כמוך שלא מוציא את הראש מה MFD) אז ככה פאלקון נראה אצלי:

חבל שהייתי חייב להרוס דיון כל כך פורה, עם תגובה מסריחה כזו... פשוט אי אפשר לסתום את הפה על דיבורים כאלו... אז אני מבקש סליחה מכל השאר...

עצוב

i_hawk כתב:
djmid כתב:
קראתי כאן את כל הדיון ואני חושב שעלינו על משהו ישראלי טוב סוף סוף וחבל לפספס אותו
יש לנו כאן 2 קבוצות של אנשים במדינתנו ובעולם אפשר להגיד שכל עולם פאלקון כרגע מפוצל ל2 קבוצות
שתכלס עושות אותו דבר למען אותם מטרות

אני חושב שצריך למצוא דרך לשילוב בין הקבוצות ואיחוד של האנשים
שיעבדו על גרסה יציבה טובה שכוללת בתוכה את כל הפינוקים הטובים של 2 הגדרסאות עם זה מבחינת גרפיקה מצד RV ועם זה מבחינת אוויניקה אז כמובן שOF
לא שיש לי רע או טוב או העדפה לגבי אחת הגרסאות אני מבין האנשים האלה שכל חודש היו מוחקים ומתקינים את הגרסה השניה

למה שלא נעשה קהילה שלמה שכל מי שמפתח יניצור קיהלת מפתחים ישראלית

מה גם שלא קשור לאיזה גרסה אתה מפתח אני חושב שצריך להכין איזה שהיא רשימת מתלות של מה עושים קודם מה ממדלים קודם ועל מה עובדים ולעבוד לפי הסדר

אני דיי חדש בעולם המפתחים עם אפשר לקרוא לי ככה של פאלקון לאחר "ומישהו" ראה את עבודותי הגרפיות שכמובן אשמח להמשיך לעבוד ולשתף אותם לטובת הקהילה

יצא לי כבר יותר מפעם אחת לעבוד על דגם או להתחיל דגם שפתאום מצאתי שבכלל כבר יש מישהו שעובד/עבד/אוסף חומר עליו

אין טעם ש2 אנשים ימדלו את אותו דגם ותיווצר "תחרות" בינהם

צריך לעשות רשימת מידול ורשימת עבודה מסודרת ולכל אחד תיהיה מתלה אחר בו ככה שבמידה ואני ממדל קוברה כרגע שתתאים לפאלקון אז שמשהו ימדל אפאצי ולא יווצר מצב של 3 קוברות שונות
(כמו שגילתי השבוע)

FOX אני חושב שאתה טועה
גרפיקה מוסיפה ומשפרת את הנהת הטיסה מכל צורה וכיוון כמובן שריאליזים חשוב ואפילו מאוד חשוב לכולנו אבל לא פחות מגרפיקה (לפחות לטעמי)
עם זה כמו שאמרת אז עד היום היתי מטיס את ה HIND ואת LONGBOW ואת ה SU27 הישן שקדם ל LOCKON שלא רואה אותו מבחינת ריאליזים

גם ב BS עבדו לא מעט על גרפיקה משופרת לצד ריאליזים אמיתי

זה אחד תורם לטובת השני ואנ יחושב שבימינו והשוואה למשחקים ולמחשבים של ימינו זה לא יכול לחיות בלי זה

נ.ב

אולי כדי ליפתוח דיון נפרד מהתמונות לנושא הזה ולנסות להעתיק את כל התגובות בנושא הזה לדיון החדש

אחלה הודעה מחייך

בן אדם, התקנתי Messenger במיוחד אבל לאהיית שם אתמול... מחר אני חוזר למילואים לשבועיים, אז לא אהיה כאן... אם ייצא לך בינתיים לדבר אולי עם רמי (RF) אז אולי זה יהיה אפילו יותר טוב... תודה ובהחלט יהיה מעולה אם תמשיך לעשות מודלים מגניבים כאלה... אפילו קטנים ופשוטים שיכולים לשפר מה שיש בפאלקון... כמו ה M113 שראיתי פה... הכל הולך. פאלקון צריך שדרוג עצבני בקטעים האלו...

מר. ירוק

FOX5Hound, אתה מבין את הראש? כולם פה מנסים להיות חיוביים היום, נשבר כבר מזמן מלריב על גרסאות, אז אתה גם יכול להבליג... גם אם אתה "ממש" לא יכול לסבול את הצד השני... אבל זה כבר קשור לנימוסים ולא לפאלקון.

Fox5inbound כתב:
הנה תגובתי .
א. זה בסדר גמור שאתה מביע את דעתך חופשי, אין לך מה לדאוג מהעלבונות , יש לך דעה ואתה מביע אותה.
ב. אם כבר אתה ככה מנגח , למה לא יכולת לקנח באיזה תמונה יותר טובה מזו?
ג. הלוואי שיהיה משהו דומה לתמונות שאתה מציג, וכמה שיותר ראליזם, יותר טוב, וגראפיקה גם. שיהיה משהו כמו לוקאון, עם ראליזם כמו שאתה מציג בתמונות אז אני אסתום את הפה . כרגע, אני לא אגיד מעבר, אבל פיי. אחלה מבער אחורי.

Fox5inbound כתב:
adislash, אגב עדי, כתבת :

מה קרה למטוס

אני מניח שאתה מתכוון למה נורת ה-MASTER CAUTION דולקת. זה בגלל שבצעתי התנעה (RAMP), ולפני הסעה לא רצוי לחמש את כיסא המפלט, אז אני משאיר את הנורה דולקת, שתזכיר לי לפני הסעה לחמש את הכיסא.

וקרה כבר ברשת, ב-140, שבמקום ללחוץ על המפה בפק"ל, לחצו על הידית נטישה ונטשו מטוס מהקרקע (אני זוכר זה לא היה נעים לצאת ולהתחיל מחדש RAMP במולטיפלייר של RV)

i_hawk כתב:
Fox5inbound כתב:
הנה תגובתי .
א. זה בסדר גמור שאתה מביע את דעתך חופשי, אין לך מה לדאוג מהעלבונות , יש לך דעה ואתה מביע אותה.
ב. אם כבר אתה ככה מנגח , למה לא יכולת לקנח באיזה תמונה יותר טובה מזו?
ג. הלוואי שיהיה משהו דומה לתמונות שאתה מציג, וכמה שיותר ראליזם, יותר טוב, וגראפיקה גם. שיהיה משהו כמו לוקאון, עם ראליזם כמו שאתה מציג בתמונות אז אני אסתום את הפה . כרגע, אני לא אגיד מעבר, אבל פיי. אחלה מבער אחורי.

א. אני ראש פתוח... זו הדעה שלי, וכמו שאני רואה רוב הקהילה פה גם כן ככה... כדאי שגם אתה תהיה...

ב. התמונה לא רעה, פשוט שטח ישראל גורם לה להיראות מזעזעת יחסית... בכל מקרה הרעיון היה להראות את ההבדלים של פאלקון ברזולוציה גבוהה עם AA מאוד גבוה... כשאני שם תמונות רגילות אני מקטוין ל 1280x800, אני מניח שעם התמונה הזו היית צריך לגלול חצי מסך כדי לראות את כולה, תלוי ברזולוציית desktop שלך...

ג. הלוואי וזה הקטע... לא כל דבר חייב להיות ביקורתי... אם חשבת שב RV לא אכפת לאף אחד מאויוניקה אז הוכחתי לך שלא, אמנם יש לנו עוד הרבה עבודה כדי להגיע לרמה של OF, אבל פרה פרה... חוץ מזה שריאליזם נקבע לא רק ע"י אויוניקה, יש קמפיין, יש משימות, יש AI... יודע של AI יש תורה שלמה של איך לכתוב מערכת כזו? יש על זה ספרים שלמים... אתה חושב שה AI בפאלקון שווה משהו? אז אני אומר לך שה AI בפאלקון הוא "טיפש" כמעט לגמריי... במשחקים יותר מודרניים ניתן לראות איך AI חכם יודע להתנהג... תחשוב כמה זה היה מוסיף לריאליזם (גם ב MP, זה לא קשור) אם המיג 29 שמולך היה גם מתוחכם וממזר כמעט כמוך...

בקיצור ריאליזם זה הכל, גם גרפיקה, גם קוקפיטים, גם אויוניקה, גם מנוע קמפיין, גם AI...

חוץ מזה כשאתה משווה את RV ל LOMAC או משהו כזה, אתה כבר עושה טעות... LOMAC יצטרך הרבה עבודה כדי להגיע לרמת ריאליזם שיש ב RV... גם DCS... אם מישהו חושב שהם יפתחו קמפיין דינמי כמו בפאלקון אז שיחשוב שוב... זה שהם שמו תמונות של קוקפיט של F-16 לא אומר שהם יהיו פאלקון הבא... מצד שני אם כן, אני אהיה הראשון שישלם עליו... בינתיים להטיס מסוק רוסי לא כזה מושך אותי... מחייך

Shnizel כתב:
האמת שהקמפיין ב DCS דיי חזק , אפשר לעשות אותו semi dynamic , אתה יכול להציב קבוצות שלמות של חיילים , טנקים וכו' , ולתת להם triggers ממש כמו בפאלקון. מצד שני , אני לא חושב שקיים מחשב שיריץ קמפיין בסדר גודל של פאלקון על DCS.
ובלי קשר , אני חושב שעצם העובדה שכשסיימת את המשימה ויצאת מה 3D WORLD הקמפיין לא ממשיך אלא נפתחת לך משימה חדשה (כמובן שהיא דינמית ומשתנה ביחס לתוצאות של המשימה הקודמת) ממש מגבילה את הקמפיין. הקמפיין ב DCS יותר מזכיר את הקמפיין של IL2 מאשר Falcon . השאלה לאיפה הם יפתחו את זה וכמה זמן יקח להם להזיז את זה.

i_hawk כתב:
Shnizel כתב:
האמת שהקמפיין ב DCS דיי חזק , אפשר לעשות אותו semi dynamic , אתה יכול להציב קבוצות שלמות של חיילים , טנקים וכו' , ולתת להם triggers ממש כמו בפאלקון. מצד שני , אני לא חושב שקיים מחשב שיריץ קמפיין בסדר גודל של פאלקון על DCS.

אוקיי... נשמע לא רע יחסית... הבעיה של הביצועים בטח תפתר כשהחומרה תשתפר והמעבדים ייעשו יותר מקביליים ומשחקים יידעו לנצל את זה... 16 ו 32 ליבות זה לא כזה רחוק, יחסית...

I HOWK כמה דברים לי אילך (כולם התחילו לכתוב פה בטון עצבני אז בא לי גם שמח מאד )

לצערי לא היתי כל השבוע במסנגר עקב ימים לחוצים בעבודה ואתמול האשה (קוקי כמו שרובכם כאן מכירים ) חגגה יום הולדת אז מבחינתי זה היה יום שלם בשבילה בלבד בלי השטויות שלי מחייך

במידה ומסנגר מפריע לך אין לי כל בעיה להתקין כל דבר אחר או לשוחח בכל צורה אחרת

אני חושב שלעת עתה אני יעצור את העבודה על הקוברה או אולי יעבוד עליה יותר לאט וישקיע את כל הזמן והמעמץ על ה M113 וכל גירסותיו השונות (ולא חסר)

תשלח לי בפרטי את המסנגר שלך ונקשקש מחייך

ודבר אחרון לי אליך ידידי הוותיק

(זה ממש בתון עצבני) כמה כמה כמה אבל כמה פעמים אני צריך לבקש ממך להפסיק לפרסם תמונות מהמחשב שלך כמה?

כל פעם אני מסתכל ואני נופל מהכסא מרמת הפרטים והגרפיקה היפה שאתה מצליח למצוץ כרגע מפאלקון
כל פעם (ואני לא צוחק) כל פעם אני רק מנסה את כל העצות שאתה נותן לי אבל לצערי לא הצלחתי להגיע עוד לרמה כמו שלך

בהחלט התמונות שלך מדהימות ולא אחת היתה התמונת מסך אצלי בעבודה או בבית (כרגע זה התמונות של הטורנדו של DC )

אני חושב שהגיע הזמן לבנות וליצור ולאחד את כל יחידת המפתחים כאן בפורום ולפתוח פורום לפיתוח
בתקופה האחרונה עולים הרבה דיונים בעניין הפיתוח
מה גם שאני חוזר בי לגבי מה שכתבתי במה שמישהו שאל פה "איך ניתן ללמוד למד ולמה אין מדריכים"
במידה וניהיה קהילה מאוגדת ומאוחדת לקהילה אחת שיש לה את אותם מטרות ואת אותם כלים יהיה הרבה יותר קל להכניס עוד ועוד אנשים לתחום וכמובן שקצב העבודה יזדרז בהרבה (כמובן שזו דעתי האישית)

אני חושב שאין זמן יותר מתאים מימינו לפיתוחה של קהילת פיתוח ישראלית לפאלקון שתכלול גם את החברים מRV וגם את החברים היקרים מOF

ככה נוכל ליצור לנו "עולם" פאלקון מושלם מבחינתנו

חפרתי א..?

תשמור על עצמך במילואים ידידי ועל תשכח שאתה אולי שם לבד אבל כל הקהילה כאןבלב איתך שם במילאוים

Eagle_King כתב:
יוני,
תגיד האם ניתן לבנות מודלים תלת מימדיים בשטח ישראל כמו למשל מגדלי עזריאלי סינרים למינם, בתי מלון מבנים כאלו ואחרים?
או שמשהו שהוא בסיסי רק?

i_hawk כתב:
djmid כתב:
I HOWK כמה דברים לי אילך (כולם התחילו לכתוב פה בטון עצבני אז בא לי גם שמח מאד )

לצערי לא היתי כל השבוע במסנגר עקב ימים לחוצים בעבודה ואתמול האשה (קוקי כמו שרובכם כאן מכירים ) חגגה יום הולדת אז מבחינתי זה היה יום שלם בשבילה בלבד בלי השטויות שלי מחייך

במידה ומסנגר מפריע לך אין לי כל בעיה להתקין כל דבר אחר או לשוחח בכל צורה אחרת

אני חושב שלעת עתה אני יעצור את העבודה על הקוברה או אולי יעבוד עליה יותר לאט וישקיע את כל הזמן והמעמץ על ה M113 וכל גירסותיו השונות (ולא חסר)

תשלח לי בפרטי את המסנגר שלך ונקשקש מחייך

ודבר אחרון לי אליך ידידי הוותיק

(זה ממש בתון עצבני) כמה כמה כמה אבל כמה פעמים אני צריך לבקש ממך להפסיק לפרסם תמונות מהמחשב שלך כמה?

כל פעם אני מסתכל ואני נופל מהכסא מרמת הפרטים והגרפיקה היפה שאתה מצליח למצוץ כרגע מפאלקון
כל פעם (ואני לא צוחק) כל פעם אני רק מנסה את כל העצות שאתה נותן לי אבל לצערי לא הצלחתי להגיע עוד לרמה כמו שלך

בהחלט התמונות שלך מדהימות ולא אחת היתה התמונת מסך אצלי בעבודה או בבית (כרגע זה התמונות של הטורנדו של DC )

אני חושב שהגיע הזמן לבנות וליצור ולאחד את כל יחידת המפתחים כאן בפורום ולפתוח פורום לפיתוח
בתקופה האחרונה עולים הרבה דיונים בעניין הפיתוח
מה גם שאני חוזר בי לגבי מה שכתבתי במה שמישהו שאל פה "איך ניתן ללמוד למד ולמה אין מדריכים"
במידה וניהיה קהילה מאוגדת ומאוחדת לקהילה אחת שיש לה את אותם מטרות ואת אותם כלים יהיה הרבה יותר קל להכניס עוד ועוד אנשים לתחום וכמובן שקצב העבודה יזדרז בהרבה (כמובן שזו דעתי האישית)

אני חושב שאין זמן יותר מתאים מימינו לפיתוחה של קהילת פיתוח ישראלית לפאלקון שתכלול גם את החברים מRV וגם את החברים היקרים מOF

ככה נוכל ליצור לנו "עולם" פאלקון מושלם מבחינתנו

חפרתי א..?

תשמור על עצמך במילואים ידידי ועל תשכח שאתה אולי שם לבד אבל כל הקהילה כאןבלב איתך שם במילאוים

אהלן בן אדם...

הלוואי ונגיע למצב שבו כל הקהילה טסים באותה הגרסה! זו שאיפה שלי אישית ואני מנסה (כמה שאפשרי) לנסות להגיע למצב כזה. מבחינת מודלים וסקינים, אין שום בעיה, במיוחד כשמדובר בפיתוח חדש. אם מישהו עובד על מודל מסויים או סקין, ניתן יחסית בקלות להתאים אותו לכל גרסה שהיא. אני אישית "חולה" על מודלים באיכות גבוהה יותר, אשמח לראות...

דרך אגב בן אדם, לגבי המודלים שאתה עובד עליהם, גם אם משהו חצי גמור או שאתה עזרה בנושא כלשהו, אין בעיה... אם אתה צריך אני יכול (בטח גם רמי או דני) לחבר אותך לאחד מהמודלרים הכי טובים בקהילה (זה שעשה את הטורנדו ל RV, הוא באמת תותח במודלינג מחייך)

לגבי התמונות שלי... קניתי לא מזמן מוניטור T-220P של סמסונג. 22 אינץ' עם 1920x1200... RV יחסית למשחקים היום עם גרפיקה לא מי יודע מה וביצועים טובים יחסית, ככה שהכרטיס מסך שלי (HD3870 של ATI) סוחב אותו ממש טוב גם עם ההגדרות הכי גבוהות... ז"א AAx8 עם AFx16 עם הכל על ההגדרות הכי גבוהות... super sampling ושאר הגדרות כאלו... לכן התמונות יוצאות יחסית ברמה טובה... חוץ מזה חלק מהמודלים בפאלקון נראים ממש טוב אפילו בהשוואה למשחקים חדישים יותר, זה בד"כ הטריין שהורס קצת את התמונות... אם היה טריין DX9, זה היה סיפור שונה... מחייך

תודה על המלים החמות, ומזל טוב על היום הולדת. מחייך

אף פעם לא בלחץ עם הדברים האחרים, יש לנו זמן... מתי שתתפנה ונוכל להשתמש במודל הזה, אנחנו נהיה פה. מחייך

תודה, ואהיה איתך בקשר אח"כ.
יוני

i_hawk כתב:
Eagle_King כתב:
יוני,
תגיד האם ניתן לבנות מודלים תלת מימדיים בשטח ישראל כמו למשל מגדלי עזריאלי סינרים למינם, בתי מלון מבנים כאלו ואחרים?
או שמשהו שהוא בסיסי רק?

אהלן בן, מה קורה? מחייך

כן ניתן להכניס כל דבר לסימולטור ב 3D. ניתן לבנות מגדלים מיוחדים, בסיסים, האנגרים וכל דבר שעולה על רוחך... צריך לבנות ואז כבר ניתן לדאוג שמישהו יכניס את זה ל DB וישים את זה בשטח במקום הנכון.

djmid כתב:
היי יוני

אני כבר בשיחות עם DC (זה שעשה את הטורנדו)במסנגר רמי קישר ביננו
אני במהלך השבוע יחזור לעבודה על הM113

חדבי מיבנים זה ממש לא בעיה לדעתי לבנות החלק הקשה הוא בצביעה שלהם עם החלונות

במידה ואף אחד כאן לא ירצא להתחיל לעבוד עליהם אני יכול לישות לנו קניות אזריעלי מחייך

יוני לגבי שילוב בין הקיהולות כמובן שברגע שיהיה איחוד בין כולם התוצאות יהיו בהתאם
עד שזה יקרא אני חושב שצריך לעשות קבוצות עבודה
שקבוצע אחת תיבוד על מבנים וכבישים
קבוצה שניה טנקים
שלישית רכבים

וכו....

היתי רוצה לראות את ביש 6 ואת וואדי חרא שלא נדבר על עזה

יש ברשותי GPS 3D שמראה מבנים אפשר לנסות למדל לפי הGPS את המבנים בדרכים

IAF Bell205
IAF Anafa
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס
Mike_69th
מנהל ראשי

הצטרף בתאריך: 11/04/2005

הודעהנשלח: 18:20 ,4 דצמבר 2008, ה'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

תאחדו.
איפה יוצא מזה משהו רע? אני לא רואה...

מיכאל לוייב, צוות ניהול ראשי

69 הפטישים הוירטואלית הותיקה
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח דואר אלקטרוני לטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
Shnizel
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 21/06/2005

הודעהנשלח: 20:26 ,4 דצמבר 2008, ה'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

לא יוצא מזה משהו רע.
העניין הוא שלאחד יקח כל כך הרבה זמן שעד שהאיחוד יסתיים ניתן לצפות שקבוצה אחת כבר תהיה יותר מתקדמת (כרגע הסיכויים הם לטובת RV).

!No Shnizel?No B&Z
Pilot that counts on missiles will die by the gun
חזור למעלה
Iaf_Assaf
מנהל ראשי

הודעהנשלח: 20:37 ,4 דצמבר 2008, ה'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אני חושב שדרך התחלה טובה היא לא לחשוב בגדול ולאחד בין הקבוצות העולמיות אלה יותר לאחד בין הקבוצות הישראליות מי יודע אולי ניהיה אבן היסוד לבסיס העניין הזה

יש לנו כאן מוחות לא קנים בפורום
שלא נדבר על אנשים שמוכנים לתת מזמנם ונותנים מזמנם הפרטי לקידום קהילת פאלקון הישראלית
למה שלא ננסה להתחיל כאן ולראות לאן יתגלגל

IAF Bell205
IAF Anafa
חזור למעלה
claud
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Mar 22, 2007

הודעהנשלח: 20:48 ,4 דצמבר 2008, ה'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

עצם הדיון כבר פועל לטובת הקהילה...עכשיו ניתן לזמן לעשות את שלו שמח מאד
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
pilotxf-16c
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Sep 16, 2007

הודעהנשלח: 21:21 ,4 דצמבר 2008, ה'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

claud, או שאנחנו נוכל לעזור לו במעט לעשות את שלו על ידי האיחוד הזה שלדעתי צריך להעשות ממש בימים אלה.
כבר התחילו קשרים? דיבורים מסוימים?

ניסיתי לחקות טיפה את התמונה של יוני בחצי דקה עכשיו..לא הכי הלך אבל הייתי רוצה לדעת אם הגראפיקה שיש לי מספקת אותך DJMID..[כי יש לנו את אותו הכרטיס מסך ואני יכול לייעץ]

בברכה,
ירין.
חזור למעלה
Iaf_Assaf
מנהל ראשי

הודעהנשלח: 21:39 ,4 דצמבר 2008, ה'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

נראה בהחלט יפה

אפשר עוד כמה תמונות?
נ.ב איפה נעלמת במסנגר?

IAF Bell205
IAF Anafa
חזור למעלה
claud
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 22:43 ,4 דצמבר 2008, ה'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

תמונות מהממות!!

מה הקטע של ה-AA , אני צריך לעשות את זה ידני בהגדרות של הכרטיס מסך?
(אם יש תשובה בפורום רק תרשמו להשתמש בחיפוש..)
חזור למעלה
Fox5inbound
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Nov 11, 2007

הודעהנשלח: 22:45 ,4 דצמבר 2008, ה'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

חחח גדול pilotxf-16c, שיחקת אותה. אהבתי את התמונה - חיקוי נחמד.

חסרים לך כמה שפיצים צהובים ברקע בשביל להיות קרוב מחייך ושים מבער אחורי, ויש לך את זה.
אגב, מאיפה השגת סקין של הסופה 201 ? תן קישור אם יש.

מ"ט 110 אבירי הצפון
www.110vfs.2ya.com
טייס בצוות האווירובטי
חזור למעלה
dorshoshani
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Jul 05, 2007

הודעהנשלח: 22:52 ,4 דצמבר 2008, ה'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

כן אשמח לקישורמחייך
בשביל הAA צריך את התכונה NHANCER
יוני..
שאלה ברושתך
בAA אנטי אליסינג
עשיתי 8XS
זה מה שצריך לעשות או מה?איך אתה עשית ?
וב AF
עשיתי 8X
VS OFF

זה בסדר?

זה החלון של הבחירה.. מה אתה ממליץ ?
כ.מסך 8600 GTS 1GB ...

בתודה,
דור.
חזור למעלה
pilotxf-16c
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Sep 16, 2007

הודעהנשלח: 23:21 ,4 דצמבר 2008, ה'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

dorshoshani, אני לא מומחה גדול אבל עם כרטיס מסך כמו שלך 32XS או 16 XS יעבדו חלק ולא יחנקו את הכרטיס.
claud, כן,אם יש לך כרטיס מסך של NVIDIA תוריד את NHANCER,אם לא כנס ללוח הבקרה של הכרטיס ותעלה את ההגדרות למקסימום.
Fox5inbound, אני יחפש את הסקין ויתן קישור.
djmid, לא היה לי הרבה זמן אבל אני מגיע :]
הנה עוד שתי תמונות:
זאתי בסיום משימה שיצאה עם AB חביב:

וזאת יצאה בערך כמו של יוני רק בחושך חח

לילה טוב.

בברכה,
ירין.
חזור למעלה
claud
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 23:35 ,4 דצמבר 2008, ה'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

לא זה באמת מדהים אבל יש בעיה עצומה עם זה...כשאני רוצה לשנות את ה-LOADOUT כול ה-3D הולך קפוט , גם כשאני עושה RECON כול המפה פשוט נעלמת...זה הדבר היחיד שמפריע לי...

במשחק זה נראה מדהים שמח מאד אבל אם אני לא יכול להגדיר חימוש וכו אני אשאר כמו שזה עכשיו.
חזור למעלה
Shnizel
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 21/06/2005

הודעהנשלח: 3:21 ,5 דצמבר 2008, ו'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

תנסה לשחק בהגדרות של ה full screen ובהגדרות של הרזולוציה. בנוסף לפני הבדיקות תנסה לעשות alt +tab במסך של החימוש.

!No Shnizel?No B&Z
Pilot that counts on missiles will die by the gun
חזור למעלה
Madrid1
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Dec 13, 2005

הודעהנשלח: 8:55 ,5 דצמבר 2008, ו'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אני מריח משהו טוב שמתרחש באופק עקב היוזמה הזו
ישרו כח והתחילו לשתף פעולה,יוזמה באמת חשובה וטובה
ואני בטוח שמאמץ משותף ישר פירות טובים יותר
וגם יהיה מהיר יותר

Watch You'r Six You'r Ass Is On Fire
חזור למעלה
Iaf_Assaf
מנהל ראשי

הודעהנשלח: 16:18 ,5 דצמבר 2008, ו'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אני חושב שבהחלט יש פה ריח חריף של משהו טוב

אבל צריך להתחיל להזיז אותו פרט לדיבורים על גבי הפורום

ובחלק הזה אני כבר בורג ממש קטן במערכת

IAF Bell205
IAF Anafa
חזור למעלה
הצג הודעות קודמות:   
שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    עמוד ראשי -> פאלקון 4.0 כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 2

עבור:   
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה

ניווט מהיר
דף הבית
פורומים
גלריית התמונות
גלריית הסרטונים