שאלה|PCIe nVIDIA GeForce 8500GT 512MB - פורומים - פריפלייט 
שם משתמש:

סיסמא:

הירשם
באתר 511 גולשים:
510 אורחים ו-1 חברים!
   לחץ כאן על מנת להפוך את פריפלייט לעמוד הבית   לחץ כאן להוסיף את פריפלייט למועדפים   צפה והשתמש ב-RSS 2.0   טימספיק סימולטורים פריפלייט
עמוד הבית פורום סימולטורים גלריה הורדות סימולטורים מדריכים סימולטורים טייסות פעילות חנות קהילתית

פורום סימולטורים פריפלייט

פורום טייסות     לארכיון הפורום

חוקי הפורוםחוקי הפורום  חיפושחיפוש  קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   התחברהתחבר

עמוד ראשי -> חומרה/חומרה ביתית -> שאלה|PCIe nVIDIA GeForce 8500GT 512MB

שליחת הודעה חדשה   ההודעה נעולה. אינך יכול לכתוב תגובות או לערוך את ההודעה, אם אתה כתבת אותה
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
dorshoshani
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Jul 05, 2007

הודעהנשלח: 18:34 ,17 יוני 2008, ג'    כותרת הודעה: שאלה|PCIe nVIDIA GeForce 8500GT 512MB תגובה עם ציטוט

שלום
אני רוצה בעזרת השם בלי נדר לקנות מחשב חדש..
עכשיו המפרט העיקרי הוא
מעבד- E8400
לוח אם (מה אתם ממליצי)
אסוס צ'יפסט 945 P5GCMX

או לוח Gigabyte 945GCM-S2L

זכרון
2GB RAM 667 MHZ

כ.מסך (שלשמו נפתח הדיון. חח.. )
PCIe nVIDIA GeForce 8500GT 512MB

מפרט טוב?
איך הלוח אם על איזה אחד ללכת?
הכץמסך יריץ לי את כל המחשקים החדשים?
יהיה טוב?

אם יש הצעות אשמח לשמוע

בתודה,
דור.
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס
uri_ba
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Sep 17, 2007

הודעהנשלח: 18:42 ,17 יוני 2008, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

צ'יפסט 945?!?
עזוב בשקט ותמשיך הלאה..

קח P35 לפחות. יתמוך לך במעבדי 45nm.

זיכרון, סבבה, שקול 4 ג'יגה (כתלות במחיר) ושקול גם 800 מה"צ (שוב, כתלות במחיר)

בקשר לכ.מסך (שלשמו נפתח הדיון)
הוא לא רע, אבל יש טובים ממנו. בערך באותו טווח המחיר (בהפרש של 100-200 שקל)
משחקים הוא יריץ, אבל לא הייתי בונה עליו לטווח הרחוק (מדי)

האתר tom's hardware מפרסם פעם בחודש את הBEST VALUE CARDS. ממליץ לך לעיין בזה ממש לקראת קניית המחשב.
http://www.tomshardware.com/reviews/graphics-cards,1942-2.html

בגדול הייתי הולך היום על סדרת 9600 של NVIDIA או על ה3850 של ATI. הם אמנם במדרגת מחיר גבוהה יותר. אבל הביצועיים בהתאם.

תתחדש מחייך

אם נדמה לכם שאני ציני/סרקסטי ו/או בעל חוש הומור מעוות - לא טעיתם!
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס אתר הבית של הטייס
dorshoshani
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 19:10 ,17 יוני 2008, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

תראה אורי,
9600 מאוד יקר
ולא בא בחשבון
תראה יש את 8600 שהוא גם בהפרש שוב של 100 שקל בערך
אבל לא יודע בגלל זה שאלתי..

לגבי הלוח אם
MSI G31MF צ'יפסט G31
מה דעתך עליו?

ושאמרת שיזחיק לי להרבה אבל לא מדי
למה התכוונת
5 שנים זה יחזיק?
שנתייים?
כמה? קורץ

תראה אולי אתה תעזזור לי
התקציב שלי הוא 2000 ש"ח
שבמחירים היום אפשר לקנות מחשב יפה מאוד
לדוגמא המפרט הנ"ל..
אך לגבי AMD מה אתם אומרים ?יש להם מה להציע?

איך ה AM2 5600 X2 Dual Core 64BIT ?
דור.
חזור למעלה
i_hawk
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 02/06/2005

הודעהנשלח: 19:42 ,17 יוני 2008, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

היי דור

מעבד 8400... מחיר 815 ש"ח

http://www.gibornet.co.il/?page=shop/flypage&product_id=3010&category_id=525cb3973c747ebf90bd7ac35e13e2fd&

לוח P5KPL צ'יפסט G31... אני ממליץ על לפחות P35, אבל אתה אומר יקר... אז זה עולה 358 ש"ח

http://www.gibornet.co.il/?page=shop/flypage&product_id=2291&category_id=b713ec2e0c785f846e5d4a132bda53cc&

זכרון 2GB של OCZ עם CL 4-4-4-15 עולה 262 ש"ח

http://www.gibornet.co.il/?page=shop/flypage&product_id=3928&category_id=bcca44451f59c60c094ae45c428e6d84&

כרטיס מסך תלוי בתקציב...

הייתי ממליץ לך על ATI HD3850 עולה 649 ש"ח

http://www.gibornet.co.il/?page=shop/flypage&product_id=3003&category_id=193c86e6beabca7c6e519beb3878e90a&

כשלדעתי אל תרד מזה... 8600GTS מחיר 554 ש"ח

http://www.gibornet.co.il/?page=shop/flypage&product_id=1376&category_id=25e8ec6d3bc86e1dbe3c0c0e62ba4487&

אישית אני ממליץ לך מאוד על ה ATI... יש לי את הגרסה היותר חזקה HD3870... יריץ לך את פאלקון בצורה מעולה... ההבדל ל 8600 הוא פחות מ 100 ש"ח כמו שאתה רואה... שווה אני חושב...

סה"כ יצא 2084 לארבעת העיקריים האלה...

אני מניח שאתה צריך גם מארז, ספק, צורב... אבל אלה לא מי יודע מה יקרים... תנסה לקחת ספק רציני... אל תיפול למחירים שוחטים... יש ספקים טובים עם הספק Real של חברות פחות מפורסמות במחירים סבירים... כמובן של Thermaltech או Enermax יעלה לך יותר... אבל ספק זה דבר חשוב.

לגבי זכרון לדעתי כרגע 2GB מספיק... אם תרצה אחרי חודש-חודשיים להוסיף לא חושב שתהיה לך בעיה כי זה ממש זול... כמובן עד שהטכנולוגיה תתחלף ואז המחיר שלהם יעלה, אבל אנחנו מדברים על עוד כמה חודשים (יותר לכיוון שנה-שנה וחצי לדעתי) לפחות...

לגבי החנות עם הקישורים... אני יודע שהוא ממש זול... יש לפעמים לאנשים דעות שליליות על חנויות כאלו (מדברים על "מחזור" חלקים וכאלה...), מצד שני אני קניתי ממנו את הכרטיס מסך והלוח הנוכחיים שלי, לפני 3 חודשים בערך... קיבלתי הכל חדש סגור בחבילה (בטוח לא ממוחזר... אל תדאגו אני יודע לבדוק...). אז לפי דעתי החנות הזו גם זולה וגם עם חלקים טובים...

לגבי AMD, אני חושב שלא כדאי... פשוט המעבדים של Intel יותר טובים ולא ממש יותר יקרים... לא ממליץ...

לא רע... עם מה שאני כתבתי לך תוכל להריץ את RV עם AFx16 ו AAx8 באמת בלי בעיה... מחייך

Asus Z-390 Prime MB, Core i7 9700K, HyperX 2x16GB 3466MHz DDR4, GTX-1060 3GB, 1TB Crucial MX500 SSD + 1TB storage, Saitek X-55 HOTAS, TIR4 pro, Dell U2412M 24'', flying at 1920x1200
חזור למעלה
dorshoshani
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 20:16 ,17 יוני 2008, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אוקי אני קונה מחבר של אבא שלי שהוא בעל חנות מחשבים ככה
שהמחיר הוא די זול..
לגבי הלוח אם
נכנסתי לאתר וראיתי את זה:
ASUS P5K SE (S775/QUAD READY) INTEL P35 FSB 1333 DDR2 HD AUDIO
מה דעתך?

ועוד שאלה
לדגדומא על המעבד הזה שיש לו 1333 MHZ יצליח להריתץ כרטיס זיכרון של 667\800 MHZ ?

סליחה על הבורות

דור.
חזור למעלה
i_hawk
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 20:26 ,17 יוני 2008, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

דור אין קשר...

1333 זה המהירות FSB ש"מקשרת" בין הלוח למעבד... למעבד יש multiplier שמכפיל את התדר ככה שמתקבלת המהירות התדר הסופי של המעבד... למעשה הגדלה של ה FSB גורמת ל Overclock מחייך המכפיל של המעבד נשאר בד"כ קבוע...

מהירות הזיכרון גם לא קשורה... לוח כזה יכול להריץ כל DDR2 כולל 533, 667, 800 ו 1066 (אולי גם 1333? לא זוכר), אני ממליץ לך על 800, לא יקר... אלא אם אתה יכול 1066...

הלוח שרשמת זה בערך כמו שלי... אצלי זה P-5K... ה SE מעיד על כך שזו גרסה פחות טובה, אבל עדיין זה צ'יפסט מצויין ועל Asus אין מה להגיד חוץ מתשבוחות... אז בהחלט לך על זה! מחייך

Asus Z-390 Prime MB, Core i7 9700K, HyperX 2x16GB 3466MHz DDR4, GTX-1060 3GB, 1TB Crucial MX500 SSD + 1TB storage, Saitek X-55 HOTAS, TIR4 pro, Dell U2412M 24'', flying at 1920x1200
חזור למעלה
uri_ba
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 20:29 ,17 יוני 2008, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

dorshoshani כתב:
אוקי אני קונה מחבר של אבא שלי שהוא בעל חנות מחשבים ככה
שהמחיר הוא די זול..
לגבי הלוח אם
נכנסתי לאתר וראיתי את זה:
ASUS P5K SE (S775/QUAD READY) INTEL P35 FSB 1333 DDR2 HD AUDIO
מה דעתך?

ועוד שאלה
לדגדומא על המעבד הזה שיש לו 1333 MHZ יצליח להריתץ כרטיס זיכרון של 667\800 MHZ ?

סליחה על הבורות

דור.

לא תהיה בעיה עם הזיכרונות.

והלוח הזה לא רע בכלל..

חזור למעלה
RoiTwik
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Mar 26, 2008

הודעהנשלח: 1:01 ,18 יוני 2008, ד'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

גם לי היתה את הבעיה של הכרטיס מסך עד לפני שלושה חודשים בערך. תשמע לי, תיכננתי על כרטיסי מסך הרבה זמן חחח והכי טוב מהסדרות של NVIDIA שאני קניתי גם חחח זה ה 8800GT הוא לפי דעתי הכי טוב לכסף הזה, לא קצת כסף.. אבל הכי טוב לזה.. תסתכל גם באתר של יד 2 יש שם כרטיסים שאנשים מוכרים, שהם כמעט חדשים, אתה מקבל אחריות ליותר משנתיים ומחיר סופדרך חחח... הכרטיס הזה, מריץ את כל המשחקים שאני משחק, CRYSIS משחק ברמה מאווווד גבוהה אם שמעת, הוא מריץ אותו על ההגדרות הכי גבוהות [VERY HIGH] אנטי אליאסינג לא על הכי גבוה :/ על X4 ורזולוציה של 1024X768 שבתכלס אני רוצה יותר, אבל יותר מזה המשחק לא זז חלק, הכרטיס של ה 8800 ULTRA אפילו לא מריץ את המשחק הזה על ההגדרות הגבוהות ביותר [כולל רזולוציה ואנטי אליאסינג של X16Q] וזה כרטיס מאוד רציני.. קיצור שמח מאד אני חושב שזה אחלה של כרטיס והוא ממש מצויין לסימולטורים, כמעט 100% שכל סימולטור שתביא זה יריץ על ההגדרות הכי גבוהות. מקווה שעזרתי.
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
uri_ba
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 2:48 ,18 יוני 2008, ד'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

1024*768? זה רזולוציה שרק מסכי CRT 17" וLCD 14" עובדים איתה...

ממליץ לך בחום להעלות את הרזולוציה לרזולוציה הטבעית של המסך שלך (מניח שיש לך LCD) - גם במחיר של "התפשרות" על רמת הגרפיקה..

העולם יראה לך פתאום חד ונהדר.. ולעזאזל העוד 4 עלים על העץ והצלליות בצד השני של הבניין.

חזור למעלה
i_hawk
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 5:24 ,18 יוני 2008, ד'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

RoiTwik כתב:
גם לי היתה את הבעיה של הכרטיס מסך עד לפני שלושה חודשים בערך. תשמע לי, תיכננתי על כרטיסי מסך הרבה זמן חחח והכי טוב מהסדרות של NVIDIA שאני קניתי גם חחח זה ה 8800GT הוא לפי דעתי הכי טוב לכסף הזה, לא קצת כסף.. אבל הכי טוב לזה.. תסתכל גם באתר של יד 2 יש שם כרטיסים שאנשים מוכרים, שהם כמעט חדשים, אתה מקבל אחריות ליותר משנתיים ומחיר סופדרך חחח... הכרטיס הזה, מריץ את כל המשחקים שאני משחק, CRYSIS משחק ברמה מאווווד גבוהה אם שמעת, הוא מריץ אותו על ההגדרות הכי גבוהות [VERY HIGH] אנטי אליאסינג לא על הכי גבוה :/ על X4 ורזולוציה של 1024X768 שבתכלס אני רוצה יותר, אבל יותר מזה המשחק לא זז חלק, הכרטיס של ה 8800 ULTRA אפילו לא מריץ את המשחק הזה על ההגדרות הגבוהות ביותר [כולל רזולוציה ואנטי אליאסינג של X16Q] וזה כרטיס מאוד רציני.. קיצור שמח מאד אני חושב שזה אחלה של כרטיס והוא ממש מצויין לסימולטורים, כמעט 100% שכל סימולטור שתביא זה יריץ על ההגדרות הכי גבוהות. מקווה שעזרתי.

בחור... לא משנה איזה מסך יש לך תמיד תוותר על AA או כל דבר אחר בשביל רזולוציה... זה הרבה יותר קריטי לאיכות התמונה.

חוץ מזה ה 8800 Ultra הוא כרטיס חזק הרבה יותר מה GT... אל תהיה מצחיק... הוא יולה גם פי 2 ו 3... אם ראית בעיות עם משחק מסויים זה לא אומר כלום... יש מיליון דברים לבדוק קודם לפני שבאים להתלונן על החומרה עצמה...

חזור למעלה
dorshoshani
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 13:56 ,18 יוני 2008, ד'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

היי
תודה רבה מחייך
תגידו מה אתם ממליצים לי XP או ויסטה?

תתחשוב בכך שאם בעזרת השם בלי נדר אני קונה אז ייה לי 2GB אז... קורץ

דור.
חזור למעלה
schredder
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 27/09/2005

הודעהנשלח: 14:23 ,18 יוני 2008, ד'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

לא יודע איזה מחשב יש לך. אבל בתקציב הזה הייתי ממליץ לך לקנות כרטיס מסך תותח ולתקוע במחשב הנוכחי. (בתנאי שזה לא איזה פנטיום 3 מקרטע)...

אצלי אישית 4 מחשבים אחרונים היו AMD ואני יכול לומר עליהם רק דברים טובים.
ועד כמה שאני אוהב כחול... "מסכים כחולים"עוד לא ראיתי באף אחד מהם...

רב,ארוך ומייגע הויכוח מי יותר טוב. אינטל או AMD.
אבל בטוח זה שהם יותר זולים. אז מטעמי תקציב. זו הבחירה שלי והיא תשאר כך עד שאתאכזב שוב...
ישראלי מצוי שכמותי...
צוחק

ארדוף אויבי ואשיגם ולא אשוב עד כלותם אמחצם ולא יכלו קום יפלו תחת רגלי
חזור למעלה
i_hawk
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 15:12 ,18 יוני 2008, ד'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

schredder כתב:
לא יודע איזה מחשב יש לך. אבל בתקציב הזה הייתי ממליץ לך לקנות כרטיס מסך תותח ולתקוע במחשב הנוכחי. (בתנאי שזה לא איזה פנטיום 3 מקרטע)...

אצלי אישית 4 מחשבים אחרונים היו AMD ואני יכול לומר עליהם רק דברים טובים.
ועד כמה שאני אוהב כחול... "מסכים כחולים"עוד לא ראיתי באף אחד מהם...

רב,ארוך ומייגע הויכוח מי יותר טוב. אינטל או AMD.
אבל בטוח זה שהם יותר זולים. אז מטעמי תקציב. זו הבחירה שלי והיא תשאר כך עד שאתאכזב שוב...
ישראלי מצוי שכמותי...
צוחק

אין קשר... ואני מאוד מציע לכל אחד לא להישאר תקוע עם אחת החברות... אני תמיד הולך עם מה שיותר טוב... אז AMD היו יותר טובים, המערכת הקודמת שלי הייתה AMD... היום Intel יותר טובים... פשוט מאוד הולכים עם Intel... אין כאן בכלל שאלה... תפתח כל Benchmark באיזה אתר שאתה רוצה, תקרא על חומרה, היום אין ספק שIntel מובילים בגדול... כל כך בגדול עד שמה שנשאר ל AMD לעשות זה פשוט להוריד מחירים כדי להישאר בתחרות...

לגבי כרטיס מסך... הדבר הכי גרוע לעשות זה להחליף רק כרטיס... סימולטורים בעיקר הם משחקים תלויי CPU בד"כ יותר מאשר כרטיס מסך, והרבה יותר מאשר משחקים אחרים... וזה לא רק פאלקון שהוא ממש בולע CPU אלא כל סימולטור... פשוט בגלל החישובים המתמטיים שמתבצעים תמיד...

חזור למעלה
RoiTwik
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Mar 26, 2008

הודעהנשלח: 15:45 ,18 יוני 2008, ד'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אתם חושבים שכדי לי להוריד את הגרפיקה ל HIGH ןאת ה AA ל X2 כדי להעלות את הרזולוציה ל 1280X1024??... וכן, יש לי מסך דק 19 "
ל I_HAWK
לא אמרתי שה GT יותר חזק מה ULTRA, אמרתי שאפילו ה ULTRA ללפי מה ששמעתי לא מריץ את CRYSIS על ההגדרות הכי טובות [ שזה הכל על VERY HIGH , AA X16Q ורזולוציה של לפחות 1280X1024 ] את זה הוא אפילו לא סוחב, והוא עולה יותר מכפול של ה GT שמגיע לאחלה של ביצועים גם ב DIRECTX 10, למה יש לי ויסטה שזה גם סוחט אותו קצת חחח...
ל Stranglehold לי היה את ה XP פרו, עברתי לויסטה ULTIMATE אחלה של דבר אבל צורך הרבה זיכרון, [1.06 ג'יגה, רק המסן, האקספלורר והווינדואוס עובדים] יש לי על המחשב 2 הרד דיסקים, על אחד מותקן ויסטה ועל השני את ה XP, כל פעם שאני מפעיל את המחשב הוא שואל אותך לאיזה וינדואוס אתה רוצה ללכת. מאז שהתקנתי בויסטה [ לפני יותר מחצי שנה] נכנסתי ל XP לא יותר מ 4 פעמים. יש לי גם וגם ואני הולך רק לויסטה כעיקרון. שמח מאד
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
uri_ba
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 16:00 ,18 יוני 2008, ד'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

ברור, לא לקבע את הרזולוציה על הטבעית של מסך LCD זה כמו לשים AA על X10000
הכל מטושטש, מרוח ומתוח. זה פשוט פשע.

קודם כל שים את הרזולוציה לרזולוציה הטבעית של הLCD שלך. אח"כ תראה כמה הכ.מסך סוחב.

אני קניתי 8800GTS רק בגלל המסך.. כי אי אפשר לשחק על איכות נורמלית ברזולוציות של מסכי 20+ אינץ' עם כ.מסך פשוט. הוא לא סוחב (סרטים ומדיה אגב, אין בכלל בעיה).

מה שכן,
המקרה שלי קצת שונה כי המחשב שלי היה בן 5 עם 440MX "ככרטיס מסך".. אפילו את LOMAC על המינימום הוא לא סחב. FS2004 קירטע קשות (5-15 FPS)

חזור למעלה
הצג הודעות קודמות:   
שליחת הודעה חדשה   ההודעה נעולה. אינך יכול לכתוב תגובות או לערוך את ההודעה, אם אתה כתבת אותה    עמוד ראשי -> חומרה/חומרה ביתית כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 4

עבור:   
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה

ניווט מהיר
דף הבית
פורומים
גלריית התמונות
גלריית הסרטונים