מספר שאלות בנוגע לOF - פורומים - פריפלייט 
שם משתמש:

סיסמא:

הירשם
באתר 501 גולשים:
501 אורחים ו-0 חברים!
   לחץ כאן על מנת להפוך את פריפלייט לעמוד הבית   לחץ כאן להוסיף את פריפלייט למועדפים   צפה והשתמש ב-RSS 2.0   טימספיק סימולטורים פריפלייט
עמוד הבית פורום סימולטורים גלריה הורדות סימולטורים מדריכים סימולטורים טייסות פעילות חנות קהילתית

פורום סימולטורים פריפלייט

פורום טייסות     לארכיון הפורום

חוקי הפורוםחוקי הפורום  חיפושחיפוש  קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   התחברהתחבר

עמוד ראשי -> פאלקון 4.0 -> מספר שאלות בנוגע לOF

שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
afik_t_king
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Oct 25, 2006

הודעהנשלח: 13:59 ,31 05 2008, שבת    כותרת הודעה: מספר שאלות בנוגע לOF תגובה עם ציטוט

שלום.

התקנתי מלפני כמה ימים את OF בהתלהבות, שהרי המולטיפלייר יציב מאוד, הריאליזם והאויוניקה מעולים, מודל טיסה...מה לא!

אך התאכזבתי מבולבל

התקנתי את שטח ישראל, ומיהרתי להכין טיסה קצרה מבסיס רמון.
התפלאתי על הגרפיקה שביחס לRV לא כזאת טובה. הטקסטורה והגרפיקה בכללי יותר דלים, חוץ מזה שגם משום מה האיזור שמסביב לבסיס רמון (שנמצא הרי בנגב) ירוק משום מה.
לאחר ההמראה טסתי לי מעט, ודי נהניתי מהאויוניקה המשופרת, ומטיל הפיתון שפגע במטרה אחורית. ואז הגעתי לנחיתה, במהירות וגובה, לנסות לנחות, אך ללא הצלחה. פגעתי במסלול חזק מדי. והתפלאתי לראות את הניצוצות שנראים כמו גושי ג'ל שעפים להם.
כמו כן גם לאחר הפצצה שטסתי בתוך העשן, הFPS צנח למספר חד ספרתי.

במילים אחרות, התאכזבתי מהגרפיקה של OF, באמת ציפיתי ליותר. במיוחד בשטח ישראל.

השאלה שלי, האם זה ככה? או שפשוט לא התקנתי עדכונים מסוימים לשטח, או לOF עצמו? למרות שהOF שלי מעודכן.

אפיק מגניב
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח דואר אלקטרוני לטייס
dorshoshani
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Jul 05, 2007

הודעהנשלח: 14:03 ,31 05 2008, שבת    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

ככה זה... קורץ
הבעיה בO.F היא הגרפיקה...

כולם מדברים על אווניקה משופרת ובלהבלה
מה כל כך משןפר?
שמפעילים את הAGM קצת שונה?
זהו?
DL ??
"המשופרת" כביכול ..!

לגבי הפיתון ,
אפיק גם בRV הפיתון פוגע בדיוק כמו בOF.

דור.
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס
afik_t_king
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 14:08 ,31 05 2008, שבת    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אוקי.
דבר ראשון האויוניקה בOF ריאליסטית ביותר, וגם משפרים אותה כל הזמן. אתה שם לב שאתה עובר למצב א"ק לדוגמא הMFD הופכים לריקים, כיוון שאתה צריך לבחור תצוגה.
וגם האויוניקה, אולי השיפורים קטנים, אבל עדיין מרגישים שזה יותר ריאליסטי.

ובנוגע לפיתון, בRV הוא לא פוגע שמשגרים אותו על מטוס אחורי. הוא לא ננעל אפילו.

קורץ

בכל מקרה אם מישהו יוכל לענות לי על השאלה.
חזור למעלה
dorshoshani
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Jul 05, 2007

הודעהנשלח: 14:18 ,31 05 2008, שבת    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אפיק
הוא כן.. צוחק
בוודאות..
הפיתון ממודל בדיוק כמו בRV..

ושאתה מתכוון אחורי אתה מתכוון ב6?אם כן
אין בכלל יכולות כאלו לפיתון 4 מגניב
בכל מקרה כמו שאמרתי לך אחי זה OF אין כל כך שיפור בגרפיקה..
למרות שיש שמועות על פיתוח של OF על DX9 מחייך
חזור למעלה
pilotxf-16c
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Sep 16, 2007

הודעהנשלח: 14:49 ,31 05 2008, שבת    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

dorshoshani, אחי,שמועות זה שמועות.
יש גם שמועות ש-FF5 יצא עוד חצי שנה..
אח דריאליסטי אחד גראפי.
אני טסתי ב-OF והתאכזבתי שלא בא לי לשמוע עליו..מבחינת הכל,כמו שאפיק אמר האויוניקה הרבה יותר טובה,אבל..זה לא זה צוחק

בברכה,
ירין.
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
Shnizel
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 21/06/2005

הודעהנשלח: 15:07 ,31 05 2008, שבת    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

שטח ישראל שיש ב OF הוא אותו שטח בדיוק כמו שיש ב RV מבחינת הקרקע (טיילים וכו' SRTM וכו'...).

אין ספק שמבחינה גראפית אין ל OF את היכולות של RV (למרות שיש כאלה שאומרים ש OF נראה יותר טוב , אישית אני לא מסכים עם הדעה הזו...)

אגב , לגבי ה MFD's שהופכים ל blank ... רואים שלא קראת את ה noob's guide , אני מניח שזה היה פותר לך עוד הרבה דברים.

ברמת העקרון יש אפקטים חדשים, אבל לא יודע נראה כאילו לא טוב לך אז אני לא יטרח להביא לינק מחייך

!No Shnizel?No B&Z
Pilot that counts on missiles will die by the gun
חזור למעלה
afik_t_king
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 15:49 ,31 05 2008, שבת    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אבל עדיין למה בסיס רמון ירוק כמו יער בן שמן?
חזור למעלה
Shnizel
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 21/06/2005

הודעהנשלח: 16:26 ,31 05 2008, שבת    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

תשאל את מי שיצר את השטח והטיילים.

אני ודור ניסינו לתקן את כל הסיפור , גם ל RV גם ל OF...

מה שיצא זה שבנגב אולי יהיה מדבר כמו שצריך , אבל מצד שני באמצע לבנון , יכול להיות פתאום מדבר חלק.

מצחיק שאתה מעלה את הנושא דווקא בהקשר של OF , כי הטקסטורות עצמן הן בדיוק אותן טקסטורות (=טיילים)

!No Shnizel?No B&Z
Pilot that counts on missiles will die by the gun
חזור למעלה
regev06
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Aug 09, 2006

הודעהנשלח: 18:53 ,31 05 2008, שבת    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

חבר'ה, אל תיעלבו יתר על המידה,
אבל מעט מזעזע אותי לראות כאן שוב ושוב אנשים שיודעים לתפעל מחשב וסימולטור טיסה, שמבינים את המילה אוויוניקה אבל לא יודעים לכתוב בעברית מילים פשוטות בלי שגיאות פשוט עצובות.
אתכזבתי אמור להיות התאכזבתי.
אני לא יטרח אמור להיות אני לא אטרח.
למען האמת בשרשור הזה המצב נסבל, אך מאחר שהגעתי לקרוא אותו אחרי שקראתי מספר שרשורים אחרים, זה פשוט מציק בעינים.
בסך הכל, לא מסובך. עברית שפה פשוטה מאוד. מי שחושב אחרת, שינסה רוסית או גרמנית.

שכל כוחותינו יחזרו בשלום לבסיסם וכל כוחותיהם לא.

"זו לא חוכמה למות בעד ארצנו, החכמה היא לגרום לב#@%^ שממול למות בעד ארצו" (ג'ורג' סמית פאטון).
חזור למעלה
i_hawk
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 02/06/2005

הודעהנשלח: 21:22 ,31 05 2008, שבת    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

תנו לי פה שנייה...

גרפיקה:

ב RV יש מנוע גרפי משופר, מה שאומר שכעיקרון המודלים יותר מורכבים מבחינה גרפית עם יכולת תאורה דינמית וכאלה... מצד שני בגלל השינוי במנוע הגרפי הכל גם מצוייר ע"י המנוע בצורה הרבה יותר מהירה... (נכון ב AF יש אומרים שה FPS יותר גבוה, אבל AF לא מתקרב ל RV מבחינת מודלים\סקינים ואין לו PS/trail כמו של RV שאוכלים המון FPS, במיוחד בקמפיין).

אחרי כל זה, OF אמנם רץ על מנוע גרפי יותר ישן, אבל מצד שני יש דברים ב OF שללא ספק נראים טוב יותר, כל מה שקשור לשמיים, עננים (אני לא כל כך אוהב את העננים ב RV), אופק וכאלה... חוץ מזה שכל מה שקשור למודלים\סקינים, אמנם של RV יותר טובים בכללי אבל בהחלט יש מודלים\סקינים שנראים יותר טוב ב OF.

חברים לגבי הפיתון 4, במקרה התעסקתי קצת עם התחום הזה בזמן האחרון... אפיק מה אתה מתכוון מטרה אחורית? ב OF הפיתון יכול לעשות מה שעשיתי בסרטון שהעליתי אז??? כי קודם כל לפי מה שאני יודע ההנחיית IR ב RV ו OF לא ממש שונה, וגם ה data דיי דומה... ל FF5 אני כבר עשיתי כמה שינויים (לא רק ב data מחייך) ככה שהוא יוכל לנעול קצת יותר מ 90 מעלות (משהו כמו 100 מעלות) כאילו לדמות את הקליטה רחבת הזוית של העין שלו וירי בזויות גבוהות... אבל גם פתחתי בכך אפשרון למודל עתידי (בשאיפה) לפיתון 5 ככה שיוכל גם לנעול וגם לפגוע (עקב שיפור ב data) במטרה אחורית, אמיתית, בדיוק כמו בסרטון שהראיתי עם הפיתון 4 בתור דוגמא (למרות שלפיתון 4 זה לא ריאלי)

חוץ מזה של FF5 כבר לככל הטילי א"א עם יכולת TVC (ניהוג דחף וקטורי) תהיה יכולת תמרון משופרת בזמן השיגור ככה שירי בזויות נעילה גבוהות ייתן הדמייה יותר קרובה למציאות... כרגע טילים כמו ה AIM-9X, IRIS-T פיתון 4 וכאלה לא ממש מדומים עם יכולת הפגיעה שלהם במטרה שנמצאת בזוית גבוהה יחסית... בואו נגיד שעם הפיתון של FF5 אתם תוכלו לפגוע במטוס שטס לצידכם (במרחק שיאפשר לקחת את הפנייה, לא קרוב ממש, כמובן...) ב 90 מעלות... נראה לי שזה דיי ריאלי עבור דימוי היכולות של הפיתון 4. מחייך

לגבי כל אלו שבאים מרקע שונה משל פאלקון, יכול להיות שאכן הגרפיקה בפאלקון (לכל גירסאותיו) נראית קצת נמוכה יחסית לסימולטורים\משחקים שיש היום בשוק, במיוחד במה שקשור לטריין שנראה על הפנים בכל השוואה שהיא... מצד שני המודלים\סקינים בפאלקון לפעמים לא רואים ממטר סימולטורים אחרים... אני אתן פה כמה דוגמאות יפות שיש לי ככה כבר למעלה... התמונות הן מ FF5 אבל זה עדיין פאלקון RV עם כל היתרונות והחסרונות שרשמתי למעלה:

תאורה דינמית שלדעתי לא יורדת ברמה משום סימולטור DX9/10

סתם תמונה יפה (אני מקווה):

ועוד אחת

והנה תמונה של ה F-16 שלמרות הגיל של פאלקון, עדיין מבחינת פירוט מדובר ברמה מטורפת

נכון המודלים של פאלקון כיום הם יחסית Low poly (למרות שלדעתי RV היום מסוגל "לסחוב" מודלים ברמה גבוהה מאוד, יחסית), אבל עדיין חלקם עולים על מודלים מקבילים בסימולטורים חדשים\אחרים...

חוץ מזה שמבחינת שאר הדברים שממודלים בפאלקון אין בכלל מה להשוות ברוב התחומים, במיוחד כל מה שקשור לקמפיין דינאמי, אויוניקה (בכל הגרסאות, נכון ב OF יותר מפורטת אבל כל הגרסאות של פאלקון, אפילו AF לא רואים ממטר שום סימולטור אחר היום בשוק...) ככה שהגרפיקה היא אולי הבעיה העיקרית של פאלקון (עדיין) אבל בשאר הדברים אין בכלל תחרות, וכנראה זו הסיבה שהקהילה ממשיכה לפתח אותו על בסיס תחביב...

לגבי הדקדוק, מסכים עם רגב ב 100% חחח...

Asus Z-390 Prime MB, Core i7 9700K, HyperX 2x16GB 3466MHz DDR4, GTX-1060 3GB, 1TB Crucial MX500 SSD + 1TB storage, Saitek X-55 HOTAS, TIR4 pro, Dell U2412M 24'', flying at 1920x1200
חזור למעלה
הצג הודעות קודמות:   
שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    עמוד ראשי -> פאלקון 4.0 כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 1

עבור:   
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה

ניווט מהיר
דף הבית
פורומים
גלריית התמונות
גלריית הסרטונים