הנשר מכה שנית - פורומים - פריפלייט 
שם משתמש:

סיסמא:

הירשם
באתר 474 גולשים:
473 אורחים ו-1 חברים!
   לחץ כאן על מנת להפוך את פריפלייט לעמוד הבית   לחץ כאן להוסיף את פריפלייט למועדפים   צפה והשתמש ב-RSS 2.0   טימספיק סימולטורים פריפלייט
עמוד הבית פורום סימולטורים גלריה הורדות סימולטורים מדריכים סימולטורים טייסות פעילות חנות קהילתית

פורום סימולטורים פריפלייט

פורום טייסות     לארכיון הפורום

חוקי הפורוםחוקי הפורום  חיפושחיפוש  קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   התחברהתחבר

עמוד ראשי -> פאלקון 4.0 -> [ווידאו-קליפ] הנשר מכה שנית

שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
Fox5inbound
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Nov 11, 2007

הודעהנשלח: 23:15 ,29 מרץ 2008, שבת    כותרת הודעה: [ווידאו-קליפ] הנשר מכה שנית תגובה עם ציטוט

שלום לכולם, והמשך שבוע טוב.
טייסת נשר הזהב ביצעה גיחה לגבול הצפון, המראה התבצעה מבסיס נבטים, בסיס המקור שלנו, ובין לבין, לא נכנס לפרטים, הגענו לגבול - סורקים, בודקים, חוזרים על הפעולות, יוצרים קשר ועוד, ניתקלנו בזוג מטוסים, לא עונים ל-IFF, מרחק 15 מייל (פחות או יותר), והחלטנו שאנחנו מתייחסים אליהם, הגדרנו אותן כמטרות חמות, נכנסו לקרב.
עד כאן הסיפור במילים, מכן ההמשך מהקליפ. תהנו.

ראוי לציין כי טייסת נשר הזהב,בדר"כ לא נוהגת לפרסם את ההפלות ואת הנדב"ר, אך זה מקרה חריג בשל ההחלטה לעורר את הקהילה לדבר חדש, דבר מעניין, דבר שקשור לטיסה והוא מעבר לניווט - תגובות יתקבלו בשמחה.

מ"ט 110 אבירי הצפון
www.110vfs.2ya.com
טייס בצוות האווירובטי

נערך בפעם אחרונה על-ידי Fox5inbound בתאריך 23:22 ,29 מרץ 2008, שבת, נערך סך הכל פעם אחת
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
naoraviv
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Mar 15, 2008

הודעהנשלח: 23:19 ,29 מרץ 2008, שבת    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

חזק ביותר!
אהבתי... נראה ממש מציאותי.

חזור למעלה
claud
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Mar 22, 2007

הודעהנשלח: 23:19 ,29 מרץ 2008, שבת    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

יפה מאד! מחיאות כפיים נהנתי כרגיל לראות אותכם בפעולה...קליפ קצר מדי חח עושה טעם לעוד.
חזור למעלה
Fox5inbound
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 23:38 ,29 מרץ 2008, שבת    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

תודה על התגובות עד כה.
בינתיים, אני חייב לציין שהטיסה בוצעה במצב 2d - כמו כל טיסה אחרת שהיא, אין פה הגבלה של רק התע"ל בתצוגה. המטיס יכול לראות את כל התא-טייס כבכל טיסה, אך התוצאה הינה התע"ל מולבש על השטח - והתוצאה היא זאתי שאתם צופים בה.
ושוב, תודה על התגובות.

מ"ט 110 אבירי הצפון
www.110vfs.2ya.com
טייס בצוות האווירובטי

נערך בפעם אחרונה על-ידי Fox5inbound בתאריך 23:45 ,29 מרץ 2008, שבת, נערך סך הכל פעם אחת
חזור למעלה
adislash
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Apr 12, 2007

הודעהנשלח: 23:40 ,29 מרץ 2008, שבת    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

כל הכבוד מחייך מישהו יודע איך קוראים לשיר?
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס
Fox5inbound
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 23:46 ,29 מרץ 2008, שבת    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

adislash כתב:
כל הכבוד מחייך מישהו יודע איך קוראים לשיר?

השיר הוא Still Frame של להקת Trapt.

מ"ט 110 אבירי הצפון
www.110vfs.2ya.com
טייס בצוות האווירובטי
חזור למעלה
regev06
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Aug 09, 2006

הודעהנשלח: 14:52 ,30 מרץ 2008, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

יפה מאוד. נהניתי.

שכל כוחותינו יחזרו בשלום לבסיסם וכל כוחותיהם לא.

"זו לא חוכמה למות בעד ארצנו, החכמה היא לגרום לב#@%^ שממול למות בעד ארצו" (ג'ורג' סמית פאטון).
חזור למעלה
afik_t_king
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Oct 25, 2006

הודעהנשלח: 15:06 ,30 מרץ 2008, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אחלה סרטון, נהניתי.
האפקטים והפריים בדיוק כמו קטעי התע"ל ביוטוב. אחלה עריכה, כל הכבוד!

ניטרלי
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח דואר אלקטרוני לטייס
Shnizel
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 21/06/2005

הודעהנשלח: 15:32 ,30 מרץ 2008, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

סרטון נחמד אהבתי את הדיבור בקשר.

הפריע לי שבקרב זוגות טייס אחד נכנס לקרב ממושך על השש של האויב => לא מציאותי , וחשיבה טקטית לא נכונה. מקווה שתעבדו על הקטע של הזוגות כי הוא בהחלט לא קל .

!No Shnizel?No B&Z
Pilot that counts on missiles will die by the gun
חזור למעלה
FreeLancer
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Jan 05, 2008

הודעהנשלח: 18:03 ,30 מרץ 2008, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

Shnizel, מה הכוונה שלך קרב ממושך ? הוא נכנס לתותח , כיוון שהיה קרוב מדי לשיגור טיל, ותאמין לי ברגע שהייתה ההזדמנות האויב נפל, לאורך כל הטיסה מס' 2 היה מאחוריו בעמדת חיפוי, מה זה קרב ממושך ? לא הייתה הזדמנות להפיל ... אז הקרב נמשך, אם הייתה הזדמנות טובה יותר לפני אז הוא היה נופל לפני, אם אתה מתכוון לזה שדווקא מס' 1 היה בקרב הרבה זמן , זה לגטימי, אם מישהו לא מצליח להפיל מטרה ועדיין חושב שהוא ביתרון , למה שינתק מגע ויתן למס' 2 , מס' 2 נמצא בעמדת חיפוי ברגע שמס' 1 מרגיש שהוא מאבד את הקרב, הוא קורא בקשר לניתוק מגע ומס' 2 נכנס לעמדת ירי ,לא הבנתי מה הציק לך, מה אתה רוצה שאם לא הייתה הפלה אחרי שלושים שניות לנתק מגע ולהפסיק קרב? אשמח אם תסביר...

נ.ב
אם אני לא טועה זה המטוס השני בסרטון , כך שאין עוד מטרות מזוהות בשטח.

חזור למעלה
Eagle_King
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 15/08/2005

הודעהנשלח: 18:34 ,30 מרץ 2008, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

וואו ממש אהבתי!
חבל שהחלטתם על שינוי בסגל הטייסת.

בן קלי.
צוות ניהול ראשי פריפלייט.
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח דואר אלקטרוני לטייס אתר הבית של הטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
RoN-212
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 14/10/2005

הודעהנשלח: 18:56 ,30 מרץ 2008, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

תאמינו לי חבר'ה אני ממש לא מגיב פה בזמן האחרון ,
זה? היה שווה את התגובה ( :
ח"ח.

רון אטיאס.
תשאף - תגיע מחייך
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס אתר הבית של הטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
Shnizel
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 21/06/2005

הודעהנשלח: 19:27 ,30 מרץ 2008, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

FreeLancer כתב:
Shnizel, מה הכוונה שלך קרב ממושך ? הוא נכנס לתותח , כיוון שהיה קרוב מדי לשיגור טיל, ותאמין לי ברגע שהייתה ההזדמנות האויב נפל, לאורך כל הטיסה מס' 2 היה מאחוריו בעמדת חיפוי, מה זה קרב ממושך ? לא הייתה הזדמנות להפיל ... אז הקרב נמשך, אם הייתה הזדמנות טובה יותר לפני אז הוא היה נופל לפני, אם אתה מתכוון לזה שדווקא מס' 1 היה בקרב הרבה זמן , זה לגטימי, אם מישהו לא מצליח להפיל מטרה ועדיין חושב שהוא ביתרון , למה שינתק מגע ויתן למס' 2 , מס' 2 נמצא בעמדת חיפוי ברגע שמס' 1 מרגיש שהוא מאבד את הקרב, הוא קורא בקשר לניתוק מגע ומס' 2 נכנס לעמדת ירי ,לא הבנתי מה הציק לך, מה אתה רוצה שאם לא הייתה הפלה אחרי שלושים שניות לנתק מגע ולהפסיק קרב? אשמח אם תסביר...

נ.ב
אם אני לא טועה זה המטוס השני בסרטון , כך שאין עוד מטרות מזוהות בשטח.

דבר ראשון קח שתי הנחות:

מהנקודת מבט שלי , יש שני מטוסי אויב , כשנק' התצפית היא רק מאחד הטייסים במבנה שנמצא על רק אחד מהאויבים , לא יעדתי מה אם האויב השני , אבל הנחתי , שבגלל שזה קרב זוגות , האויב השני גם איפה שהוא שם.

אני לא מצפה שתבין עד הסוף מה שאני מסביר גם כי פשוט קרב זוגות זה דבר מאוד מסובך ולהסביר לך את מה שאני עובד עליו במשך כבר שנה וחצי בתוך תגובה אחת פה זה לא הכי פרקטי.

עכשיו עוד שני דברים: אני חושב שגם אם זה היה שתיים מול אחד , הוא נכנס יותר מדי זמן ובצורה לא יעילה במקום , יכלתם לעשות מה שנקרא תקיפה כפולה , לא נכנס לזה עכשיו , אבל ברמת העיקרון מה שקרה זה שבגלל שהוא נשאר הרבה זמן על השש של האויב הוא איבד אנרגיה , במקום זה הוא יכל לעלות למעלה וישר אחרי מס' 2 היה נכנס וזה היה משתק את האויב אפילו יותר מאשר שרק אחד נכנס על השש שלו חזק.
דבר שני , אני חושב שבקרב זוגות , כאשר כל המטוסים שמשתתפים עדיין באוויר (גם אויבים גם ידידותיים) , להכנס למצב כזה יכול להיות מעולה , אבל עד גבול מסוים . למה? שתי סיבות , אחת שהיא ברורה יותר , זה שברגע שהוא נמצא על השש של האויב הרבה זמן , הוא משאיר מרווח זמן לאויב לבוא ולחסל אותו , מה שיגרום לחסרון טקטי גם שלו וגם של מס' 2 שלו (מס' חייב לבוא לנקות גם אותו מה שגורם לאו רכבת או d&b שני מצבים שלא תמיד אידיאליים)
סיבה שניה זה שפשוט שוב הוא מאבד הרבה אנרגיה , וכדי לנצח בקרב אתה רוצה להחזיק בכל הקלפים , גם ביתרון האנרגתי וגם ביתרון הזוויתי , הבעיה שרק אם יתרון אנרגטי אפשר להגיע ליתרון זוויתי , ואיבוד אנרגיה , לא רק שיכול להרוג אותו מהר אם הייתם טסים נגד חבר'ה מיומנים (לא AI ) אלא אפילו יכול לסכן מאוד את מס ' שלו.

לא הרבה מודעים לזה , אבל לוותר על הפלה , גם אם זה אומר לוותר על הפלה שהייתה לוקחת עוד חמש שניות , יכול להיות ויתור שיציל קרב שלם , לא סתם אומרים שטייסים עושים החלטות של מאית שניה , כשאתה על שש של מישהו בקרב זוגות , אתה צריך לחשוב הרבה קדימה , ודברים שנראים לך באותה שניה נכונים מאוד (לדוגמא להשאר עוד שניה וחצי כדי לשים את הכוונת עליו) יכולים להיות מאוד לא נכונים לשניה שאחרי ו/או להמשך הקרב.

!No Shnizel?No B&Z
Pilot that counts on missiles will die by the gun

נערך בפעם אחרונה על-ידי Shnizel בתאריך 19:43 ,30 מרץ 2008, א', נערך סך הכל פעם אחת
חזור למעלה
FreeLancer
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Jan 05, 2008

הודעהנשלח: 19:40 ,30 מרץ 2008, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

או שאני לא מבין אותך , או שאני פשוט לא מסכים, דבר ראשון , בוא נגיד שאני לא הייתי איתו, כלומר יש לו 1 על 1 , מה עכשיו? כל פעם שהוא מוסר אנרגיה תמורת זווית כך גם האויב שלו , אתה מצייר סיטואציה בא לאויב יש אנרגיה אינסופית, יתרון על האויב מסמל על זה שאתה בהיכון לעמדת ירי ,כלומר,יש לך יתרון זוויתי ו\או אנרגתי זו הפואנטה של המונח " אני ביתרון " שאתה שומע בסרטון, אני לא רואה טעם בניתוק מגע ולתת למס' 2 להיכנס כי הוא בדיוק באותו מצב. מס' 2 יכנס רק כאשר מס'1 מאבד את היתרון על האויבונותן הוראה למס' 2 על ניתוק מגע ושיכנס לעמד ירי , או שמס' 2 מודיע לו שיש לו מצב ירי יותר טוב, ועליו לציית בצורה עיוורת ולנתק מגע . בקרב זוגות מבצעים מהלכים מיוחדים לקרב זוגות. ובדר"כ זה מתפתח ל2 קרבות אחד על אחד , בעוד שאתה מקבל דיווחים והוראות מהחבר השני במבנה שלך , אז שוב, אני לא רואה מה המטרה בלנתק מגע כשאתה ביתרון... אל תשכח שאלו מטוסי F-16 והAB גורם למשחק להיות שונה לגמרי ממשחקים כדוגמאת IL-2

לגבי מה שהוספת על החלטות של מאית שנייה- המונח עמדת חיפוי אומר שמספר 2 מחפה על השש של מס' 1 בעוד שהוא שומר על תמרוני הקרב, כך שמס' בטוח לגמרי , מי שצריך לדאוג הוא מספר 2 , שברגע שהוא רואה סכנה הוא צריך לדווח , ובכלל אתה ראית חלק קטן ומסויים מהגיחה, הכל מלווה בהוראות ודיווחים ומסירת מידע אחד לשני ומודעות לסכנות האורבות לך ולחבר המבנה.

חזור למעלה
RF
בוגר בית ספר לטיסה
בוגר בית ספר לטיסה

הצטרף בתאריך: Jun 13, 2006

הודעהנשלח: 19:49 ,30 מרץ 2008, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אני מסכים עם ירדן בנושא... הF16 שונה מאד מהספיטפייר אבל הקרב הוא אותו קרב.. כאשר שתי מע' ירי נמצאות על אותו אויב מאותה הגזרה זה בזבוז של אחת מהם( הספר של SHAW) נכון הרבה יותר היה לעשות התקפה כפולה או התקפה מדורגת אבל בכל אופן זה לא נכון לעשות כך. אם נניח אחד ביתרון אז מה הטעם ש2 ישב לו על השש כאשר הוא יכול לעלות למעלה ולהגן על 1 ככה הוא יוכל להזהיר מפני אויבים קרבים או לעזור ל2 במידת הצורך.

זו דעתי לפחות ואפילו שיש מבער זה לא משנה את העובדה ששני מטוסים עושים עבודה של אחד משהו פה לא בסדר.

RifleFighter
רמי וייברמן

חזור למעלה
הצג הודעות קודמות:   
שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    עמוד ראשי -> פאלקון 4.0 כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 2

עבור:   
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה

ניווט מהיר
דף הבית
פורומים
גלריית התמונות
גלריית הסרטונים