ברק נתיבי אויר - פורומים - פריפלייט 
שם משתמש:

סיסמא:

הירשם
באתר 395 גולשים:
395 אורחים ו-0 חברים!
   לחץ כאן על מנת להפוך את פריפלייט לעמוד הבית   לחץ כאן להוסיף את פריפלייט למועדפים   צפה והשתמש ב-RSS 2.0   טימספיק סימולטורים פריפלייט
עמוד הבית פורום סימולטורים גלריה הורדות סימולטורים מדריכים סימולטורים טייסות פעילות חנות קהילתית

פורום סימולטורים פריפלייט

פורום טייסות     לארכיון הפורום

חוקי הפורוםחוקי הפורום  חיפושחיפוש  קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   התחברהתחבר

עמוד ראשי -> פלייט סימולטור -> ברק נתיבי אויר [?]

שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
DOR
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Aug 29, 2006

הודעהנשלח: 17:55 ,5 ספטמבר 2007, ד'    כותרת הודעה: ברק נתיבי אויר [?] תגובה עם ציטוט

אפיק,

החברה כבר נפתחה?...
אם כן מתי נראה אתכם בסרבר אינפו?

דור טל

מהירים כברק, עוקצים כעקרב
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
Jaspern
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Aug 18, 2006

הודעהנשלח: 18:01 ,5 ספטמבר 2007, ד'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אני חושב שהתבלבלת בין האייקונים של המסנג'ר והIE.. במאי

Kickbox.co.il
נדב
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס
afik_t_king
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Oct 25, 2006

הודעהנשלח: 18:04 ,5 ספטמבר 2007, ד'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

היית יכול לפרסם את השאלה הזאת בנושא של ברק נתיבי אויר, אבל לא משנה.

פירסמתי עדכונים חדשים בנוגע לברק נתיבי אויר בפורום ואטיל, אבל אני אפרסם גם פה-

ציטוט:
האתר של ברק נתיבי אויר מוכן לפעולה. כרגע אנחנו רק מחכים לסיום הסקינים.

הכתובת שלו היא-
http://barakva.atwebpages.com
ולנחיותכם גם כתובת מקוצרת-
**הכתובת נמחקה כי יש בה שגיאות**

המון דברים השתנו ונוספו, שאותם אתם יכולים להיות באתר. יש יותר מדי דברים, לכן אני לא אפרט יותר מדי.
הדבר העיקרי ששינינו, הוא העברת הפורום והמערכת החדשה (לא VAFS) של החברה לשרת האכסון שלנו, על מנת למנוע בעיות בעתיד.

מי שרוצה להירשם לחברה, מוזמן להיכנס לדף הJoin Us, ולשלוח את הטופס, אך נאשר את הטופס העסקה רק כאשר החברה תהיה פתוחה רשמית (כאשר כל הסקינים יהיו מוכנים בעיקרון).

בנוגע למטוסים החינמיים, אנחנו מאתמול התחלנו לחפש ולהוריד מטוסים חינמיים המתאימים למטוסים המשמשים את החברה (במקרה ויש), ושלחנו את הטקסטורות לצביעה.

צי המטוסים של ברק נתיבי אויר נקבע, והוא-
A300ST Beluga
Beechcraft 1900C
Boeing 747-400F
Mi-17
DC-10-40F
Boeing 707

תגובות, הערות, והצעות לשיפור יתקבלו בברכה!

בעיקרון כל הדברים מוכנים לפעולה, ולפתיחת החברה, אבל אנחנו מחכים לסיום הסקינים, ומבצעים תיקונים אחרונים.

נערך בפעם אחרונה על-ידי afik_t_king בתאריך 18:47 ,5 ספטמבר 2007, ד', נערך סך הכל פעם אחת
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח דואר אלקטרוני לטייס
DOR
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 18:05 ,5 ספטמבר 2007, ד'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

Jaspern, אני חושב שלא קורץ

דור טל

חזור למעלה
Eagle_King
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 15/08/2005

הודעהנשלח: 20:12 ,5 ספטמבר 2007, ד'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אפיק,
קח את מה שאני הולך להגיד כביקורת בונה אל תיעלב.

אתה עושה הרבה שטויות והרבה בלאגנים עם כל מה שאתה מתכנן.
כמו שאתה פותח את הטייסת או החברה שפתחת ככה היא תיסגר באותה מהירות.
אתה ממהר מידי אבל לא עיקבי, אתה סוגר ופותח טייסות כמו מים.
אבירי השמיים, ציפורי המדבר, בית ספר לתעופה קרבית בפאלקון, טייסת הבינ''ל- ומה קרה בכולן, הו נסגרו,
אני לא צריך להזכיר לך עוד..
אתה לא מבסס את החברה שלך, זה לא אומר אתר אינטרנט וכו' וכו' זה אומר תשתיות כמו למשל בית ספר לטיסה, קורסי הסבות וכו' וכו', אתם לא טסים בשום שרת, אתה צריך למצוא אנשים איכותיים.

אני יכול להגיד לך שעל החברה הזאת שפתחת אולי אחרי יומיים של מחשבה.
זה לא הולך ככה, כמו שפתחת ככה היא תיסגר.

אני מציע שתחשוב טוב טוב ותדע לבסס קודם את החברה שלך לפני שאתה ממהר.

קורץ

בן קלי.
צוות ניהול ראשי פריפלייט.
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח דואר אלקטרוני לטייס אתר הבית של הטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
shachar92
תורם/ת באתר
תורם/ת באתר

הצטרף בתאריך: Jul 02, 2006

הודעהנשלח: 20:22 ,5 ספטמבר 2007, ד'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

בנצי החברה שלו עובדת ברשת VATSIM... שהיא בדיוק כמו רשת IVAO שאני חופר לך עליה כל היום בבית הספר מחייך
לגבי בית הספר לטיסה... יש כבר מספיק בתי ספר לטיסה אין שום צורך לעוד אחד בשוק...
קודם שמנהלי החברה ידעו לטוס על שליש מהצי שלהם ואז ילמדו עליהם בלי להעליב כמובן אפיק...
לגבי כל הטייסות אין מה לעשות מה שהיה היה היינו ילדים מפגרים פעם.... אבל בכל מקרה שיהיה לך המון בהצלחה!!!

שחר חזקלביץ
טייס פרטי אמריקאי
מגדל בן גוריון, מגדל שדה דוב ומגדל הרצליה
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח דואר אלקטרוני לטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
afik_t_king
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 7:55 ,6 ספטמבר 2007, ה'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

Eagle_King כתב:
אפיק,
קח את מה שאני הולך להגיד כביקורת בונה אל תיעלב.

אתה עושה הרבה שטויות והרבה בלאגנים עם כל מה שאתה מתכנן.
כמו שאתה פותח את הטייסת או החברה שפתחת ככה היא תיסגר באותה מהירות.
אתה ממהר מידי אבל לא עיקבי, אתה סוגר ופותח טייסות כמו מים.
אבירי השמיים, ציפורי המדבר, בית ספר לתעופה קרבית בפאלקון, טייסת הבינ''ל- ומה קרה בכולן, הו נסגרו,
אני לא צריך להזכיר לך עוד..
אתה לא מבסס את החברה שלך, זה לא אומר אתר אינטרנט וכו' וכו' זה אומר תשתיות כמו למשל בית ספר לטיסה, קורסי הסבות וכו' וכו', אתם לא טסים בשום שרת, אתה צריך למצוא אנשים איכותיים.

אני יכול להגיד לך שעל החברה הזאת שפתחת אולי אחרי יומיים של מחשבה.
זה לא הולך ככה, כמו שפתחת ככה היא תיסגר.

אני מציע שתחשוב טוב טוב ותדע לבסס קודם את החברה שלך לפני שאתה ממהר.

קורץ

אבירי השמיים היו הדבר הראשון שפתחתי, ונסגרו כי לא היה שום ארגון, הקהילה לא הייתה מספיק גדולה, ולא היה לי ניסיון. לאחר שפרשתי, רון לקח ניהול, עד לסגירה של הטייסת.
ציפורי המדבר עדיין קיימים, ואני עזבתי, בגלל שלא היה לי זמן לטיסות, ועוד סיבות אחרות שאני לא אפרט.
VCFS נסגר אך ורק בגלל שלא היו בו מספיק חניכים על מנת להעביר קורס ולהריץ ביה"ס לטיסה, קרו מקרים שקבעתי שיעורים וחיכיתי חצי שעה בטימספיק שאף אחד לא בא.
הטייסת הבינלאומית אם אני לא טועה, אני לא מפקד עליה, ולא הקמתי אותה. אני רק הייתי חבר צוות בה, ועזרתי בסקין הקודם של הC-17. המפקד הוא מאור (747), אל תבלבל.
כפי שאתה רואה לא כל מה שפתחתי נסגר. ואם הוא נסגר, לרוב זה לא היה באשמתי.
ולמה אתה מתכוון בשטויות ובלגאנים על כל דבר שאני עושה?

אבל עזוב את זה כרגע, ובוא נחזור לברק נתיבי אויר.

החברה מבוססת. אמרת שלא משנה שיש לנו אתר אינטרנט, אז בוא נדלג על זה.
ביה"ס לטיסה? להזכירך זו חברה וירטואלית. ישנם חברות וירטואליות המפעילות (לא בתי ספר לטיסה!) שיעורי טיסה על מנת לשפר את יכולות הטיסה של הטייסים, החברה שלנו היא לא אחת מאלה. האם לאל-על יש ביה"ס טיסה? לא. הם מסתמכים על חיה"א, או על בתי ספר לטיסה אזרחיים שיאמנו את הטייסים המגיעים אליהם כבר שמה, ואז אלעל מכשירה את הטייסים למטוסים אזרחיים. במקרה שלנו, אנחנו מסתמכים על IFS או כל ביה"ס וירטואלי אחר שיאמן את הטייסים המגיעים אלינו. הטייסים אמורים לדעת את כל הדברים הדרושים להיות טייס בחברה (מופיע בתקנון). לאחר ההצטרפות הם יצטרכו לעבור מבחן בן 20 שאלות, וכמו כן מבחן על המטוסים שהם ייבחרו להטיס.
קורסי הסבות? כמו שהסברתי למעלה, יש לנו.
לא טסים בשום שרת? להזכירך אנחנו חברה וירטואלית, לא טייסת קרב. ואנחנו טסים בפלייט סימולטור, ולא בלומאק. זה לא כמו בטייסת שלך שמישהו פותח סרבר על המחשב שלו וטסים, אלא יש רשתות עיקריות לפלייט סימולטור- IVAO, וVATSIM. אנחנו טסים בVATSIM, בשבילך נקרא לזה סרבר.
אנשים איכותיים? הסמנכ"ל הוא תומר ענבר, שהוא איש צוות מעולה, בעל ידע רב, יכולת טיסה מצוינת, ושלא נדבר על הרעיונות שהוא מביא ותורם לחברה. כמו כן, בנוגע לטייסים, להזכירך החברה עוד לא נפתחה רשמית. אז בוא ניתן קצת זמן, ובינתיים כבר הצטרף מישהו, שהוא טייס מעולה בVATIL.

דבר אחרון שאמרת, זה שצריך לבסס את החברה. כפי שאתה רואה למעלה, החברה די מבוססת כבר. פתחנו את החברה לפני חודש אם אני לא טועה, אולי פחות, בתור חברת נוסעים. ואז אנשים הגיבו, ואמרו שגם יש המון חברות נוסעים כמו שלנו, אז במה שלנו שונה? הבנתי שעדיף כרגע לסגור את זה. אז סגרתי (זמנית) את החברה. ובVATIL יש אנשים נהדרים, שלא אמרו לי תסגור את החברה וזהו. אלא הציעו לי רעיונות לשיפור. והרעיון העיקרי שלקחנו הוא- חברת מטען וירטואלית. לכן במשך עוד חודש ויותר התחלנו לעבוד על החברה (שבעיקרון עד עכשיו אנחנו עובדים עליה, ויש עוד איזה שבוע עד שיהיו עדכונים עיקריים), גם השתמשנו בשרת איכסון עם אתר חדש נטול פרסומות ועם עיצוב חדש, פורום חדש המאוכסן על השרת, מערכת חדשה לחברה, ועוד שלל דברים שהוספנו.
כלומר סה"כ אנחנו עובדים על החברה וכל מה שקשור אליה, בערך 3 חודשים ואפילו יותר. זה הרבה זמן. וכמה זמן אתם עבדתם על הטייסת לפני שפתחתם? אני הייתי בטייסת לאחר שהיא נפתחה, והמון דברים היו חסרים, ביניהם הדבר הכי חשוב- ארגון. אז אל תאמר לי שמה שאני פותח זה לא מאורגן, ומהר נסגר. ותאמין לי, עדיף שמה שעשיתי נסגר, מאשר שהוא היה נשאר פתוח ולא היה מוצלח.

נ.ב. שחר, אני יודע לטוס על רוב המטוסים בצי, והמטוסים שאני עוד לא יודע להטיס, אני לומד אותם. אתה פעם טסת איתי? אתה פעם ראית אותי טס? התשובה היא לא. אז מי אתה שתאמר אם אני יודע להטיס את המטוסים או לא? על סמך מה אתה אומר את זה? מתי הפעם האחרונה שדיברנו בטימספיק? אל תאמר סתם דברים שאתה לא יודע, עובדה שאני יודע לטוס על הDC-10, על הבלוגה, לומד על המי-17, ה744 אני משאיר לטייסים שבטוח יטוסו בו, הביצ'קרפט תומר טס, וה-707 תומר טס. אז נראה לי שאנחנו מכסים בערך את כל המטוסים לא?

נראה לי שחפרתי מספיק, והבנתם את הכוונה שלי.

שלכם,
אפיק.
חזור למעלה
IsraelAF
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Aug 30, 2006

הודעהנשלח: 15:12 ,6 ספטמבר 2007, ה'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

בן ירדת עליו יותר ממה שהיית צריך, אומנם מדי פעם הוא עושה שטויות...
אבל לעכשיו לפתוח את החברה אחרי כל ההשקעה נראה הדבר הנכון ביותר
חזור למעלה
DOR
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 15:31 ,6 ספטמבר 2007, ה'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

afik_t_king,

מצטער גבר, יש דברים מאוד נכונים בדברים של בן ולא רק הוא חושב ככה, אבל הוא היחיד שהיה לו את האומץ לבוא ולהגיד הכל רק בכדי שאתה לא תצא שוב מול פרייפלייט כאחד שלא יודע להחזיק ארגון.

אתה צריך לזכורשכל דבר שפותחים צריך להיות דבר ראשון בעל ידע ובעל סבלנות, כל דבר מתפתח
עם הזמן שלו.

הצעה שלי - תחשבו [אתה ותומר] פעמיים אם להשאיר את ברק באויר.
אחרת ברק תיסגר בדיוק כמו אבירי השמיים, ציפורי המדבר ועוד...

יום טוב

דור טל

חזור למעלה
afik_t_king
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 15:36 ,6 ספטמבר 2007, ה'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

DOR כתב:
afik_t_king,

מצטער גבר, יש דברים מאוד נכונים בדברים של בן ולא רק הוא חושב ככה, אבל הוא היחיד שהיה לו את האומץ לבוא ולהגיד הכל רק בכדי שאתה לא תצא שוב מול פרייפלייט כאחד שלא יודע להחזיק ארגון.

אתה צריך לזכורשכל דבר שפותחים צריך להיות דבר ראשון בעל ידע ובעל סבלנות, כל דבר מתפתח
עם הזמן שלו.

הצעה שלי - תחשבו [אתה ותומר] פעמיים אם להשאיר את ברק באויר.
אחרת ברק תיסגר בדיוק כמו אבירי השמיים, ציפורי המדבר ועוד...

יום טוב

פעם אחת תאמרו דברים נכונים. קודם כל תזכיר לי מתי אבירי השמיים נפתחו? ממזמן מזמן...וגם זה באמת שהייתי חסר ניסיון פה, ובעיקר בסימולטור. חוץ מזה, גם רון פיקד על הטייסת הזו אחרי שאני עזבתי, אז למה "נטפלים" רק אליי בנוגע לזה?
ציפורי המדבר לא נסגרו, טום דור נכון לעכשיו מפקד הטייסת. תפסיקו להמציא דברים.

אני כן בעל ידע, וכן בעל סבלנות. כנראה שאתה לא מכיר אותי.
הבעיה שיש לאנשים הסטיגמה של "אפיק שפותח וסוגר כל מה שהוא יוצר" וזה בכלל לא נכון.

אמרת שכל דבר מתפתח עם הזמן שלנו, אז למה אתם מעבירים ביקורת על ברק נתיבי אויר, כאשר החברה עוד לא נפתחה, וישנם עוד דברים לסיים?

אנחנו חשבנו פעם, פעמיים, שלוש וארבע פעמים אם לפתוח את החברה, והחלטנו (שוב..) שלא לפתוח כרגע, כי יש עוד דברים לעשות.
וכמה זמן אנחנו עובדים על החברה? 3 חודשים ואפילו יותר. וכמה זמן "עבדתי" על אבירי השמיים שנפתחו? ימים ספורים. וגם תזכיר לי מתי אבירי השמיים (הארגון היחידי שאני הקמתי שנסגר בגללי בלבד) נפתחו ונסגרו? אני אשמח לשמוע.

לסיכום, אני לא רוצה לשמוע שום הערות בנושא הזה יותר. אתם מעבירים ביקורת על ברק נתיבי אויר עוד לפני שהחברה נפתחה. כמו שאומרים, נחייה ונראה.
חזור למעלה
4XMIA
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Aug 31, 2007

הודעהנשלח: 0:50 ,7 ספטמבר 2007, ו'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

הנה מילה טובה -

עברתי על האתר, עיצוב מאוד יפה, נעים וידידותי.
התכנים - רואים שיש רעיון של "תוכנית עסקית" - הושקעה מחשבה רבה.

קח לך את הזמן הדרוש - כל פרוייקט רציני דורש את הזמן הראוי לו, לעולם אל תכנע ללחץ חיצוני
ויש לי הרגשה שעם גישה רצינית כמו שלך החברות הקיימות אלעל וירטואל ועייט תעופה יעמדו
בפני שחקן חדש במגרש שאי אפשר להתעלם ממנו, ועבור הטייסים יורחבו אפשרויות הבחירה.

מקווה שיהיה לך גם זמן לעדכן אותנו.
חזור למעלה
ezman
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Mar 25, 2007

הודעהנשלח: 1:27 ,7 ספטמבר 2007, ו'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

כמו שקודמיי אמרו הקמת חברה וירטואלית זאת עבודה לא פשוטה צריך מעבר לשם עוד הרבה דברים, אומנם אלעל וירטואל\עיט\ שחקים הם מתחרות פוטנציאליות בהחלט אבל זה לא מונע מהם לייעץ לאפיק ולצוותו כי בסופו של דבר זה אינטרס של כולם אם מדמים את רשת ווטסים בתור תבנית לכל השיגעון הזה בסופו של דברהחברות הוירטואליות זה המילוי של אותה תבנית שנותן את החוזק והייציבות לאותה קהילה - לכו מעבר לעובדה שהייעוץ והעזרה ניתנים בכיף אני גם רואה את זה כמחוייבות של VATIL לעזור ולסייע במידת האפשר לכל גוף כזה במידה והוא מפגין מידה של רצינות.
וזה בדיוק מה שהיה עד עכשיו עם שלושת החברות הישראליות שקיימות ברשת.

אפיק שיהיה בהצלחה כל המחלקות היעודיות של ואטאיל עומדות לרשותך וכאמור עבודה רבה לפנייך.

נ.ב- בהתיייחס למה שאנשים כתבו כאן לגביי תשתיות למידה בחברות וירטואליות- זה רצוי אבל בהחלט לא הכרחי לקיון חברה וירטואלית
חזור למעלה
nadlerav
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Aug 15, 2006

הודעהנשלח: 0:10 ,8 ספטמבר 2007, שבת    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אפיק

כל הכבוד על היוזמה, אני בטוח שתצליח.

אין ספק שהשקעה והתמדה הם המתכון המנצח להצלחה בכל תחום.

שיהיה בהצלחה.

- אבי נדלר -

אוהבים תעופה וירטואלית? מחפשים אקשן של טיסה קרבית?
כולם נפגשים במקום אחד.
VFS-VIAF
www.vfs-il.net

קורצת מן החומר הנכון? VIAF - כנס רק אם אתה מעז
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס אתר הבית של הטייס
afik_t_king
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 22:04 ,8 ספטמבר 2007, שבת    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

תודה רבה לכולם על הפרגון.
בין אל על וירטואל, עיט תעופה, וברק נתיבי אויר, הולכת להיות תחרות (ידידות כמובן) מעולה, וזה יהיה יפה לראות את זה.
בינתיים טייסים מצטרפים, ואנחנו מסיימים לאט לאט את הדברים האחרונים בחברה.

בינתיים הדבר העיקרי שאנחנו ממתינים לגביו, הוא הצביעות של המטוסים. כאשר הצביעות יהיו מוכנות, זה רק עניין של כמה ימים עד שהחברה תיפתח.

שוב תודה רבה! כל הכבוד!
חזור למעלה
הצג הודעות קודמות:   
שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    עמוד ראשי -> פלייט סימולטור כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 1

עבור:   
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה

ניווט מהיר
דף הבית
פורומים
גלריית התמונות
גלריית הסרטונים