תקיפה בביירות - טייסת 108 - פורומים - פריפלייט 
שם משתמש:

סיסמא:

הירשם
באתר 150 גולשים:
149 אורחים ו-1 חברים!
   לחץ כאן על מנת להפוך את פריפלייט לעמוד הבית   לחץ כאן להוסיף את פריפלייט למועדפים   צפה והשתמש ב-RSS 2.0   טימספיק סימולטורים פריפלייט
עמוד הבית פורום סימולטורים גלריה הורדות סימולטורים מדריכים סימולטורים טייסות פעילות חנות קהילתית

פורום סימולטורים פריפלייט

פורום טייסות     לארכיון הפורום

חוקי הפורוםחוקי הפורום  חיפושחיפוש  קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   התחברהתחבר

עמוד ראשי -> פאלקון 4.0 -> תקיפה בביירות - טייסת 108

שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
Echo
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 17/09/2005

הודעהנשלח: 22:34 ,29 נובמבר 2009, א'    כותרת הודעה: תקיפה בביירות - טייסת 108 תגובה עם ציטוט

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=nfMhsslbO-U[/youtube]

כמו תמיד מומלץ HQ, וביוטיוב עצמו הסרט גדול יותר למי שמעוניין לראות אותו בצורתו המקורית.

תקיפת תחנת הכוח של ביירות שביצענו אתמול במסגרת קמפיין מתגלגל שרץ בטייסת. החל מ-01:00 יש הקלטת וידאו מהתע"ל של מס' 4. כפי שניתן לראות המטרה הושמדה. המסוקים שמדובר עליהם בקשר הופלו אחרי היציאה מהמטרה בהכוונת בקר (התחבאו בגובה 0 - לא זיהו אותם עד שהיו ממש מעליהם. הבקר האנושי כאן נתן יתרון גדול)

קטע מהתדריך - יש לציין שהיו שינויים בפרופיל התקיפה ובאיוש טרם הטיסה כפי שנראה בסרט.

עם ההפסקה הארוכה מטיסות מסודרות שהייתה לנו עד לאחרונה, עבר זמן מאז שפרסמנו פעילות. אז לאור ההקמה המחודשת זאת טעימה ממה שהולך כמה פעמים בשבוע. ככה עושים את זה אצלינו מחייך

תהנו, שאלות וכו' זה המקום לרשום.

108 בפייסבוק
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס
RF
בוגר בית ספר לטיסה
בוגר בית ספר לטיסה

הצטרף בתאריך: Jun 13, 2006

הודעהנשלח: 23:17 ,29 נובמבר 2009, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

יפה מאד! כיף לראות ולשמוע

RifleFighter
רמי וייברמן

חזור למעלה
DuDi
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Jul 09, 2009

הודעהנשלח: 23:29 ,29 נובמבר 2009, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

יפה מאוד. למה דווקא פצצות לא מונחות? למה לא JDAM מ25K? בגובה כזה אין איומי נ"מ והן פוגעות יופי... מה גם שמטוס אחד יכול להטיל תוך רגע 2 פצצות וכל אחת תפגע במטרה שונה...

יהיה גם ממש מגניב עם תפרסמו את כל התדריך והתחקיר... תנו דוגמא לטייסות הצעירות איך דברים אמורים להיראות.
חזור למעלה
Dingo
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 30/09/2005

הודעהנשלח: 0:05 ,30 נובמבר 2009, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

כי אין JDAM שעובד כמו שצריך ב OF.
חזור למעלה
i_hawk
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 02/06/2005

הודעהנשלח: 9:31 ,30 נובמבר 2009, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

יפה מאוד! מחייך

Asus Z-390 Prime MB, Core i7 9700K, HyperX 2x16GB 3466MHz DDR4, GTX-1060 3GB, 1TB Crucial MX500 SSD + 1TB storage, Saitek X-55 HOTAS, TIR4 pro, Dell U2412M 24'', flying at 1920x1200
חזור למעלה
DuDi
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Jul 09, 2009

הודעהנשלח: 10:36 ,30 נובמבר 2009, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

זה שהJDAM לא עובד כמו במדויק זה לא נורא. הוא עובד בצורה דומה. הרעיון של משימה כזאת היא לעשות אותה קרוב ככל האפשר למציאות. ובמציאות רוב הסיכויים שלא היו יורדים ביום להפצצת CCIP כשיש אמל"ח שמאפשר פגיעה מדויקת מגובה בטוח או לפחות לייזר.
חזור למעלה
Fox5inbound
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Nov 11, 2007

הודעהנשלח: 10:47 ,30 נובמבר 2009, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אני מסכים עם DUDI .
אהבתי את ההקלטה - אבל למה לא לפרסם קטעים יותר מלאים ? כמו איך אתם שומרים מבנה, לתת ACMI של איך ביצעתם, לתת תצלומי תע"ל של עוד חברי הטיסה, תמונות, תמונות מ-ACMI, תצלומי מלשנית, פגיעות, תחקיר, אימונים אולי לפני המבצע היה גם מועיל. ככה? נשאר בגדר NICE. ח"ח.

מ"ט 110 אבירי הצפון
www.110vfs.2ya.com
טייס בצוות האווירובטי
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
Echo
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 15:11 ,30 נובמבר 2009, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

הכל ניתן. לבקשתכם קישורים (רק ראו דעתי בנושא פרסומים בהמשך ההודעה):
ACMI
תחקיר
אני אהיה זהיר לא להגיב לגבי דברים ספציפיים בקבצים האלו כי לא השתתפתי בטיסה (הייתי בקר), אבל חברי המבנה והמוביל בפרט יהיה כולם בבית בערב ויוכלו לענות יותר בפירוט.

ירין, אני מודה לך מקרב לך שנתת את אישורך וסיווגת את הטיסה ברמת NICE בסולם שלך. באמת היינו זקוקים לזה. משסגרנו הנושא:

דודי:
אנחנו לא משתמשים בלייזר כי אנחנו מטיסים חד מושבי (אגב פעם עוד היינו עושים את זה אבל כבר לא בדור הנוכחי). לגבי JDAM זאת אפשרות שאנחנו שוקלים להכניס אבל עדיין לא מתורגלים בה. זה גם נכון כמו שגיל אמר שהאוויוניקה לא מדוייקת אבל התוצאה הסופית זהה כך שיכול להיות שבעתיד נוסיף את זה לארסנל.
היעף הזה היה בתנאי ראות טובה ולמטרה בולטת כך שלא הייתה בעיה לבצע עם ש"כ. בהיבט של מהירות היעף אז מהכניסה של מס' 1 עד היציאה של מס' 4 עברו פחות מ 30 שניות, וכשהוא יצא כבר היו פגיעות במטרה. היה נ"מ קל ויעף ב CCIP הקטין את זה החשיפה.
הגם שלא אני תכנתתי את המשימה (המוביל עשה זאת, עמית), אני מאמין גדול בפשטות איפה שניתן מחייך

ירין:
בראש ובראשונה כשאני בא לפרסם משהו אני חושב מה מעניין יותר ומה פחות, ומנסה לקצר ככל שניתן (האמת שבמקור תכנתתי אפילו סרט של דקה פחות). אם רוצים שיותר אנשים יראו את ה"פואנטה" של את מה שאתה עושה צריך להשאר ממוקדים, סרט של 10 דקות שבתוכו דקה של תקיפה זה יאבד מהטעם ואולי אפילו הרבה לא יגיעו אליה. טיסה מנהלתית זאת טיסה מנהלתית... ראיתי שאתם מפרסמים הרבה צילומים של טיסות מבנה באימונים, יופי, אבל אני לא רואה בזה טעם כשמגישים משהו לקהילה. זה חשוב בתוך הטייסת אבל ממש לא צריך לשמש כ"שופוני"... בהמשך ישיר לזה לא מפרסמים את כל החומרים מהתקיפה כדי להשאיר בפוקוס ולא להתפזר. מה גם ספציפית מהטיסה הזאת אני בספק אם יש צילומי מסך, ומספר 4 הוא היחיד שהקליט תע"ל [FRAPS, זה עדיין לא נוהל אצלינו אבל בהתנסות חיובית עד כה].
"מלשנית"? נדמה לי שזה מונח שהמצאתם אצלכם, אנחנו קוראים לזה כמו שזה נקרא... ACMI. ויש הקלטות מלאות. כאמור לא מפרסמים הכל כדי להשאר ממוקדים אבל אין שום בעיה לעשות את זה אם יש ביקוש. וכאמור למעלה ניתן להוריד את זה.
אימונים לקראת הטיסה הספציפית הזאת לא היו, זה קמפיין רץ ולא מתכוננים לכל משימה. אנחנו עושים משימה אחת מתוכו לפחות פעם בשבוע (וככה הקמפיין מתקדם), כמו במציאות לא עושים מודלים לקראת כל פעילות מבצעית ובטח לא במלחמה. היכולות של כולם נבנות באימונים השוטפים ועל זה מתבססים. פירסמנו לפני שנה בערך קצת תיאורים וסרטים מהאימונים השוטפים, זה עדיין נמצא באתר שלנו.

108 בפייסבוק
חזור למעלה
theelf
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Aug 28, 2007

הודעהנשלח: 15:55 ,30 נובמבר 2009, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

Fox5inbound כתב:
אני מסכים עם DUDI .
אהבתי את ההקלטה - אבל למה לא לפרסם קטעים יותר מלאים ? כמו איך אתם שומרים מבנה, לתת ACMI של איך ביצעתם, לתת תצלומי תע"ל של עוד חברי הטיסה, תמונות, תמונות מ-ACMI, תצלומי מלשנית, פגיעות, תחקיר, אימונים אולי לפני המבצע היה גם מועיל. ככה? נשאר בגדר NICE. ח"ח.

ירין,

חיכיתי לשמוע ממך איזישהו דבר חוכמה אבל היית חייב לקלקל בסוף (כמו תמיד), מודה מקרב לב על הופעת הבכורה של 108 בסולם הציונים שלך.......
לענינינו, כמו שאיתי אמר,אנו לא משופשפים דיו ב- JDAM (ללא קשר לאוויוניקה שלה בסימולטור), חלקינו יודעים להשתמש אבל עדיין לא ברמה ששווה "לשרוף" גיחה מבצעית ללא תוצאות. לייזר - מטוסים חד מושביים עושים זאת על לזירה הדדית או קרקעית - כיוון שאין אפשרות כזו עדיין בסימולטור ו- 108 (בניגוד לאחרים) דוגלת בריאליסטיות מלאה ביחס לתיפעול המטוסים בחה"א לא משתמשת (לפחות כרגע) בפצצות מונחות לייזר.
לגבי היעף - ניתן היה לבצע הטלה על נ.צ. מדויק ב- CCRP מגובה רב אבל כמו ששומעים בהקלטה קיים נ.מ. בגיזרה והרעיון היה לצמצם זמן חשיפה בגובה. יעף זה התבצע כנדרש עם זמן חשיפה מינמלי כאשר כל המבנה החל ב- 450 קשר תוך האצה בצלילה והיחלצות צפונה במהירות גבוהה. לדעתי, כמוביל ומתכנן הגיחה זה היה הפיתרון הנכון מה גם שמי שיבדוק את תמונת המודיעין המופיעה מעלה יראה שנ.מ. לא מופיע במודיעין, דבר שגרם לי להחליט על יעף בסיכון נמוך יחסית.
אשמח לענות על שאלות נוספות.
וירין, לפעמים, סייג לחוכמה שתיקה.... עצבני בטירוף

Elf

------------------------------------------------
"זה שאינך רואה - הוא זה שיפיל אותך" - (עזר וויצמן)

נערך בפעם אחרונה על-ידי theelf בתאריך 17:22 ,30 נובמבר 2009, ב', נערך סך הכל פעם אחת
חזור למעלה
Dingo
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 30/09/2005

הודעהנשלח: 15:55 ,30 נובמבר 2009, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

ירין
טול קורה מבין עיניך. (והמבין יבין).
חזור למעלה
InferNal
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Jun 22, 2008

הודעהנשלח: 16:57 ,30 נובמבר 2009, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

כל הכבוד חבר'ה, כמה דברים קטנים רק:
אני חושב שאת כל הדקה בהתחלה שאין בה כלום בהחלט היה עדיף למלא בתמונות מהגיחה, יהפוך את העסק למעט מעניין יותר.

ירין - האמת, שיש מצב שהם צודקים פה. זה לא התחקיר, זה סתם לתת לקהילה טעימה ממה שקורה בטייסת. לא יעניין את כולם 10 דקות של הטיסה, פלוס תחקירים, פלוס בדיקות מכל הכיוונים, וכו'. מה שבד"כ רוצים לראות זה את הקרב עצמו וזהו.

אני מציע שתתאמנו כמו שנאמר פה על JDAM, יכול רק להוסיף הרי.

מצפה לראות עוד סרטונים שלכם מחייך

יהונתן
חזור למעלה
uri_ba
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Sep 17, 2007

הודעהנשלח: 20:13 ,30 נובמבר 2009, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

InferNal כתב:

אני מציע שתתאמנו כמו שנאמר פה על JDAM, יכול רק להוסיף הרי.

בחיים האמיתיים JDAM זו מתנה משמיים, והיא תציל חיים.
אבל בסימולטור? דעתי זהה שלדעתם של שני הבחורים המשעשעים הללו.. מחייך

שימו לב שמדובר בשפה לא הולמת, אז שלא תבכו לי אח"כ שנפגעתם מחייך
http://www.youtube.com/watch?v=ng3HPrea90k

אם נדמה לכם שאני ציני/סרקסטי ו/או בעל חוש הומור מעוות - לא טעיתם!
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס אתר הבית של הטייס
YINON
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Jun 21, 2007

הודעהנשלח: 20:28 ,30 נובמבר 2009, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

חבר'ה אחלה של סרטון. תודה על השיתוף.
אני לא מעונין להטיף לאף אחד או לאף טייסת בעיקר על מה לפרסם או לא אבל אני הייתי אולי מוסיף כמו שנאמר כמה תמונות בדקה הראשונה. שוב לשיקולכם חבריםמחייך
אני גם הייתי מוריד את התחקיר אבל זה אנימחייך
בכל מקרה, מאוד מעניין. בהצלחה לכם !!
חזור למעלה
FreeFlight
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Sep 24, 2008

הודעהנשלח: 20:30 ,30 נובמבר 2009, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אחלה סרטון, אהבתי תצלילה. חחח...
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
Echo
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 20:48 ,30 נובמבר 2009, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

צפע 1 יש תמונות מהגיחה להרגיע את הרוחות...? חחח...

108 בפייסבוק
חזור למעלה
הצג הודעות קודמות:   
שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    עמוד ראשי -> פאלקון 4.0 כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 4

עבור:   
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה

ניווט מהיר
דף הבית
פורומים
גלריית התמונות
גלריית הסרטונים