תנאי קבלה לקורס טייס - פורומים - פריפלייט 
שם משתמש:

סיסמא:

הירשם
באתר 390 גולשים:
389 אורחים ו-1 חברים!
   לחץ כאן על מנת להפוך את פריפלייט לעמוד הבית   לחץ כאן להוסיף את פריפלייט למועדפים   צפה והשתמש ב-RSS 2.0   טימספיק סימולטורים פריפלייט
עמוד הבית פורום סימולטורים גלריה הורדות סימולטורים מדריכים סימולטורים טייסות פעילות חנות קהילתית

פורום סימולטורים פריפלייט

פורום טייסות     לארכיון הפורום

חוקי הפורוםחוקי הפורום  חיפושחיפוש  קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   התחברהתחבר

עמוד ראשי -> מתגייסים -> תנאי קבלה לקורס טייס

שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
Nagini
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Sep 25, 2007

הודעהנשלח: 1:37 ,27 ספטמבר 2007, ה'    כותרת הודעה: תנאי קבלה לקורס טייס תגובה עם ציטוט

האם אתם רואים כל סיכוי שאתקבל למבחנים לקורס טייס בשלב זה מבלי שזומנתי? לאן עלי לפנות?תודה למתיחסים ובהצלחה לטייסים בהווה ובעתיד.

ייתכן שכל הענין פסול כל סיכוי אך בכל זאת אנסה, ואודה אם המבינים ייתיחסו לזאת ברצינות ובכנות. אני משרתת זה שנה בחיל האוויר, במקצוע אחזקת מטוסים. מלכתחילה, בצו הראשון רצה הגורל וחרף אי רצוני לגשת למבחן הפסיכוטכני (זה היה לאחר מבחן במתימטיקה באותו יום, כשלפני זה כלל לא ישנתי) דחקו בי לגשת, כך שכבר אז היה ברור שעתיד שירותי נטול כל תקוה להשיג מקום איכותי. הקב"ה שלי הינו 52-53 (איני בטוחה), למדתי 5 יח' פיזיקה,מתימטיקה,אנגלית וכימיה (אם זה עוזר?).
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס
Eagle_King
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 15/08/2005

הודעהנשלח: 1:44 ,27 ספטמבר 2007, ה'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

עם הקב''א שלך 52-53 סיכוייך לקבלת קורס טיס וזימונים קלושים מאוד.
עליך להפנות בקשה למדור הפסיכוטכני בלשכת הגיוס הקרובה למקום מגוריך

בן קלי.
צוות ניהול ראשי פריפלייט.

נערך בפעם אחרונה על-ידי Eagle_King בתאריך 1:47 ,27 ספטמבר 2007, ה', נערך סך הכל פעם אחת
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח דואר אלקטרוני לטייס אתר הבית של הטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
Yotamhoro
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 09/07/2005

הודעהנשלח: 1:46 ,27 ספטמבר 2007, ה'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

צוות אוויר דורש קב"א של 54 לפחות.
ניתן להגיש בקשה לחריג צוות אוויר אם יש לך קב"א 53. אני מציע לך לפנות לגורם המתאים (אולי מדור צוות אוויר ויחידות התנדבות. מלש"בים אמורים לפנות ללשכת הגיוס, אך מכיוון שאת כבר אחרי גיוס, יכול להיות שזה יהיה מתאים יותר) ולנסות ולהניע את העסק דרכם.

הרבה בהצלחה.

חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
Eagle_King
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 1:48 ,27 ספטמבר 2007, ה'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

יותם,
לפי מה שאני יודע הקב''א 54-55 כפי שאמרת, לא ניתן לקבל מתחת לכך.
יכול להיות שבדברים ומבחנים כאלו ואחרים כן.
שיהיה בהצלחה ידידתי.

בן קלי.
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח דואר אלקטרוני לטייס אתר הבית של הטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
Nagini
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 1:54 ,27 ספטמבר 2007, ה'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

רב תודות יקיריי. כשכתבתי את תגובתי הקודמת יצאתי מנק' ההנחה כי הקב"א המינימלי הינו 54, אולם קיוויתי שאכן ישנו סיכוי לחריגה. חברתי מהסימולטור טוענת שייתכן הדבר, תודה, אעקוב אחר המשך הדיון.N.
חזור למעלה
Eagle_King
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 2:03 ,27 ספטמבר 2007, ה'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

יקירתי,
כנסי לאתר חיל האוויר www.iaf.co.il
ותמצאי את כל מבוקשך בפרק זמן מנימלי.

אם יש לך שאלה או בעיה תוכלי לפנות אלי אישית ואני מבטיח להחזיר לך תשובה בהקדם.
בברכה,

בן.

בן קלי.
חזור למעלה
Nagini
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 2:19 ,27 ספטמבר 2007, ה'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

תודה ידידי, שאלתי אינה גחמה מטופשת, אנסה כל דרך להגיע ליעדי ואעדכנך בהמשך. שמור על עצמך.N.
חזור למעלה
Eagle_King
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 2:26 ,27 ספטמבר 2007, ה'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אני בטוח בכך. קורץ

בן קלי.
חזור למעלה
double_o
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Mar 06, 2007

הודעהנשלח: 2:37 ,27 ספטמבר 2007, ה'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

Nagini, בקשר לקב"א אני מציע לך למצוא מישהו שיש לו גישה לשח"ר של"י (רצוי שלישה או פק"רית) ולברר את זה. מכיוון שאת בצבא את לא תקבלי זימונים ולכן תצטרכי לדבר עם המפקדים שלך להגיש טופס 55 ולבקש התנדבות לקורס טייס, אם אני לא טועה ניתן לקבל אנשים בעלי קב"א 53 אם יש להם המלצות מהמפקדים (דבר שאת תצטרכי ממילא בשביל הטופס 55).
חזור למעלה
106thE-LOL
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 19/03/2005

הודעהנשלח: 2:55 ,27 ספטמבר 2007, ה'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

double_o כתב:
Nagini, בקשר לקב"א אני מציע לך למצוא מישהו שיש לו גישה לשח"ר של"י (רצוי שלישה או פק"רית) ולברר את זה. מכיוון שאת בצבא את לא תקבלי זימונים ולכן תצטרכי לדבר עם המפקדים שלך להגיש טופס 55 ולבקש התנדבות לקורס טייס, אם אני לא טועה ניתן לקבל אנשים בעלי קב"א 53 אם יש להם המלצות מהמפקדים (דבר שאת תצטרכי ממילא בשביל הטופס 55).

בדיוק כמו ש-double_o רשם, מאחר ואת לאחר גיוס אין לך מה לפנות למדור צוות אוויר ויחידות ההתנדבות שכן הם מטפלים בנושא אך ורק לפני הגיוס לצה"ל. התהליך שאת צריכה לעבור הוא תהליך שלישותי (טופס 55). מה שכן, היות ואת כבר בתוך חיל האוויר הדבר לא אמור להיות מסובך במיוחד אם המפקדים שלך בעד הנושא ויתנו לך המלצה חיובית. בעיניין הקב"א, יש אפשרות להגיע לקורס טייס עם קב"א 53. נתון נוסף שחשוב להתייחס אליו וגם אותו ניתן לבדוק באמצעות השח"ר של"י הינו הדפ"ר (דירוג פסיכוטכני ראשוני).

שאלה נוספת שברצוני לשאול ולא ציינת בהודעת פתיחה שלך, האם את קצינה? (במידה וכן הדבר יקנה לך יתרון. בנוסף על כך, באם תאושר הבקשה שלך ותעברי את מיוני צוות האוויר וירפ"א תדלגי ישר לקורס הטייס ללא צורך להשתתף בגיבוש הטייס).

נשמח לשמוע עדכונים,
שיהיה הצלחה קורץ

רועי וודאל
פריפלייט - אתר הסימולטורים מספר 1!
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח דואר אלקטרוני לטייס אתר הבית של הטייס
klingo
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Dec 22, 2006

הודעהנשלח: 9:01 ,27 ספטמבר 2007, ה'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

בד"כ , מי שלא מלש"ב, נוהגים איתו בקלות ראש, ככה שגם עם קבא 52 את יכולה לקבל זימונים..
מה שכן, את צריכה המלצה ממפקד (טופס 55)

הטובים לנווטים
חזור למעלה
שי_אלעזר
תורם/ת באתר
תורם/ת באתר

הצטרף בתאריך: Aug 31, 2006

הודעהנשלח: 12:30 ,27 ספטמבר 2007, ה'    כותרת הודעה: Re: קבלה לקורס טייס תגובה עם ציטוט

Nagini כתב:
ייתכן שכל הענין פסול כל סיכוי אך בכל זאת אנסה, ואודה אם המבינים ייתיחסו לזאת ברצינות ובכנות. אני משרתת זה שנה בחיל האוויר, במקצוע אחזקת מטוסים. מלכתחילה, בצו הראשון רצה הגורל וחרף אי רצוני לגשת למבחן הפסיכוטכני (זה היה לאחר מבחן במתימטיקה באותו יום, כשלפני זה כלל לא ישנתי) דחקו בי לגשת, כך שכבר אז היה ברור שעתיד שירותי נטול כל תקוה להשיג מקום איכותי. הקב"ה שלי הינו 52-53 (איני בטוחה), למדתי 5 יח' פיזיקה,מתימטיקה,אנגלית וכימיה (אם זה עוזר?). האם אתם רואים כל סיכוי שאתקבל למבחנים לקורס טיס בשלב זה מבלי שזומנתי? לאן עלי לפנות?
תודה למתיחסים ובהצלחה לטייסים בהווה ובעתיד.

אז ככה:
בהחלט יש לך סיכוי.
כל עוד יש לך רצון!

רבים וטובים נפלו מקורס טיס וחזרו לשם וסיימו.

אני אסביר:
מופז: העיפו אותו מבה"ד 1.
אילן רמון: היה סיפור בצוקית שלו והוא נאלץ לנטוש, ועל זה העיפו אותו מקורס טיס. (ואנחנו יודעים לאן הוא הגיע)

אם יש לך רצון עז, יכולת ודבקות המטרה" את תוכלי להיות טייסת.
מבחינת השירות הצבאי אני מניח שזה ברור לך שאת תאלצי לחתום עד סוף הקורס וגם אח"כ עד סוף השירות קבע שלך.

בכדי להתקבל לקורס (או לפחות למיונים המפרכים) תאלצי לגשת למש"קית שלישות / שלישה ולהגיש טופס 55 + המלצת מפקד ישיר בדרגת סרן לפחות. במידה והוא יסכים צריך אישור מפקד בדרגת רס"ן.
במידה והוא מסכים, זה עובד לשליש (גם כן צריך בדרגת רס"ן) ואח"כ למפקד טייסת. (חייבים אישור מפקד יחידה - בדרגת סא"ל לפחות).

אני בטוח וסמוך, שאם זה יצליח לך (וזה תהליך מאוד מפרד לרוץ אחרי אנשים ולהתחנן לאישורים) את תעברי בקלות את קורס הטיס.

שתדעי שאני יודע! שלא כל הטייסים הם בעלי קב"א של מינימום 54.
שמעתי וקראתי על אנשים שלא התקבלו לקורס טיס, היו לקראת השירות הצבאי שלהם, ותמיד חלמו על זה וכשאישור להם, הם יצאו לקורס וסיימו!

עוד משהו קטן:
לקורס הטיס צריך כושר מינימאלי.
בגיבוש לא חייבים כושר, אם כי זה מומלץ.
בגיבוש מסתכלים את המוטיבציה, כושר מנהיגות, יוזמה, שיתוף פעולה, קבלת החלטות, ויושר!

אני מאחל לך את כל ההצלחה בעולם ומי יתן (וזה יהיה רק בזכותך) שנזכה לראות אותך בסטטיסיקות של "עונדי הכנפיים".

לכל שאלה ובעיה, אנחנו כאן בשבילך עם חיוך על השפתיים וכל הרצון לעזור.

בהצלחה מצוות preflight.

Windows 7 Ultimate 64bit
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח דואר אלקטרוני לטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
double_o
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 12:35 ,27 ספטמבר 2007, ה'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

רק תיקון קטן שי, בשביל טופס 55 לטיס מספיק המלצה של מפקד ישיר (מ"מ במקרה שלי) ומפקד ממונה בדרגת סגן אלוף (מג"ד או מפקד טייסת).
חזור למעלה
שי_אלעזר
תורם/ת באתר
תורם/ת באתר

הצטרף בתאריך: Aug 31, 2006

הודעהנשלח: 12:43 ,27 ספטמבר 2007, ה'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

double_o כתב:
רק תיקון קטן שי, בשביל טופס 55 לטיס מספיק המלצה של מפקד ישיר (מ"מ במקרה שלי) ומפקד ממונה בדרגת סגן אלוף (מג"ד או מפקד טייסת).

ראית פעם טופס 55?
כי אני מכיר אותו בע"פ...
ואם כן, תסתכל שוב באותיות הקטנות של הטופס. רעיון

Windows 7 Ultimate 64bit
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח דואר אלקטרוני לטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
double_o
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 12:58 ,27 ספטמבר 2007, ה'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

מכיוון שאני עברתי את התהליך של בקשת יציאה לקורס טיס במהלך השירות הצבאי אני יכול להגיד לך מניסיון אישי שצריך המלצות רק ממפקד ישיר ומסא"ל. אני לא יודע למה אתה היגשת טופס 55 יכול להיות שפה טמון ההבדל.
חזור למעלה
הצג הודעות קודמות:   
שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    עמוד ראשי -> מתגייסים כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 3

עבור:   
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה

ניווט מהיר
דף הבית
פורומים
גלריית התמונות
גלריית הסרטונים