משימה בלתי אפשרית - פורומים - פריפלייט 
שם משתמש:

סיסמא:

הירשם
באתר 507 גולשים:
507 אורחים ו-0 חברים!
   לחץ כאן על מנת להפוך את פריפלייט לעמוד הבית   לחץ כאן להוסיף את פריפלייט למועדפים   צפה והשתמש ב-RSS 2.0   טימספיק סימולטורים פריפלייט
עמוד הבית פורום סימולטורים גלריה הורדות סימולטורים מדריכים סימולטורים טייסות פעילות חנות קהילתית

פורום סימולטורים פריפלייט

פורום טייסות     לארכיון הפורום

חוקי הפורוםחוקי הפורום  חיפושחיפוש  קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   התחברהתחבר

עמוד ראשי -> פאלקון אלייד פורס -> משימה בלתי אפשרית

הפורום נעול. אינך יכול להוסיף הודעות, לכתוב תגובות ולערוך הודעות של עצמך   ההודעה נעולה. אינך יכול לכתוב תגובות או לערוך את ההודעה, אם אתה כתבת אותה
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
f-16pilot-ROY
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Jan 31, 2007

הודעהנשלח: 1:57 ,7 יולי 2007, שבת    כותרת הודעה: משימה בלתי אפשרית תגובה עם ציטוט

בעקבות התקדמות כוחות אוייב מנוסים יותר נט"ו העבירה את הטייסת שלי לבסיס במזרח איטליה (לא זוכר את שמו) ומשם יצאתי לטיסה יוצאת דופן זו שאני רוצה לשתפכם בסיפורה:
אני נכנס בריצה לחדר התדריכים ורואה את המפקד עומד שם וכולו מלא זעם על האיחור שלי אני מתנצל ויושב לשמוע את התדריך :
משימתכם לתקוף בסיס אווירי באלבנייה ששייך לאוייב המטוסים שמוצבים שם הם מסוג MIG29 אבל קיבלתי דו"ח מודיעין שמוסר על הגעה של מטוסים אחרים לאזור ולא ידוע איזה מטוסים אלה אז שימו לב לכל מטוס שנמצא שם לכל אחד מכם יש מטוס F16 שחימושו הוא:
בידון אחד מתחת לכונס האוויר
150 פגזים לוולקן(תותח קדמי)
12 פצצות ברזל רגילות
2 טילי אוויר אוויר שנמצאים מתחת לכנף

תהליך המשימה :
המראה בזוגות וחבירה למטוסי תובלה ומפצצים ואז נקיטה בתרגיל מיוחד שנקרא- טפיסת טרמפ אתם תתחברו אל המטוסים הגדולים שייתנו לכם טרמפ עד לאזור המטרה. לאחר סיום המשימה עלייכם להתחבר שנית למטוס גדול ולחזור איתו לבסיס ושם או שתנחתו בזמן שאתם מחוברים או שתנחתו לבד .
פירוט קרב:
השמדת מסלולי המראה ההנגרים וכל מה שנראה לכם שחשוב להשמיד
השמדה של כל המטוסים (לא לתת לאף אחד לברוח יש לכם סיוע של F15 ו- F22 בנושא הזה)
חסימת שיירות תגבורת (מי שזה תפקידו וייהיה לו סיוע של A10)
יירי של כל!!! התחמושת שלכם (למעת 2 פגזים למצב חירום)
לאחר השלמת המשימות מי שיש לו מספיק דלק שייטוס לתדלוק אווירי ומי שלא נשאר לו די דלק שיתפוש טרמפ על המטוסים הגדולים (שחלקם ישתתף בהפצצה)
עליכם לדאוג "להשטיח" את רוב איזור המטרה ולהסב נזק שלוקח הרבה זמן לתקן

בהצלחה במשימה ............. נו תתחילו לזוז כבר! זוז... זוז ...זוז...

רצים לחדר שבו הציוד שעדיין לא עלינו (קסדות, ושכפ"ץ - מעניין למה השכפ"ץ)
לאחר התארגנות רצים למטוסים ומתחילים להניע ולהסיע אל מסלול הגישה לאחר המתנה מודיעים לכל הווינגמנים לעבור למסלולי הגישה של מסלול ההמראה השני הם עוברים לשם ואני מקבל אישור עלייה למסלול מספר 2 שלי עולה גם כן על המסלול שלו מקבלים אישור המראה מרימים אגודל למגדל וממריאים לאחר סגירת כני הנסע והורדת המהירות נכנסים למבנה קרוב וטסים אל שדה הטעופה השכן (שממנו ממריאים המטוסים הגדולים)וחגים מסביבו אנו ראשונים להגיע ולכן אנו ניהיה גם הראשונים להתחבר המטוס שהוא ה"מארח" שלנו ממריא אנכנו נכנסים איתו למבנה ומחכים שייתפוש מהירות הוא מגיע למהירות המתאימה ואז מתחילים בהתחברות מעת לפני המקרה הזה שעוד היינו בפלרמו לקחו אותנו עם המטוסים לישראל (שטח ישראל) ושם למדנו לעשות את ההתחברות (טפיסת הטרמפ) והרי המשך סיפור המשימה:
נכתב בערבוב עם הסבר איך לתפוש טרמפ (אם לא היה נכתיו כך לא היה עובר את הביקורת של הצנזורה)
ניסיתי להכנס עם מטוסי לרווח בין המנועים של הגלקסי (המארח) ולאחר 12 ניסיונות כושלים הצלחתי ובתמורה זכיתי בעוד כוח דחף מהמנועים של הגלקסי בעזרת כך שהתחברתי אליהם אתם בוודאי שואלים איך אז התשובה פשוטה מעבירים למוד AA ללא טיל!!! ונועלים אחרי שנמצאים בין המנועים על המרחק הכי קרוב שאפשר ואז ברגע שמגיעים לנקודה שנעלתם עליה קודם לוחצים על הפיקל של שיגור הטיל פעם אחת קצרה ו"כפתורי" הווקום (כמו שיש על זרועות של תמנון) של המחזיק טילים ייתפשו במנוע (אם רוצים להיתפש בשני מנועים לוחצים פעמיים) ואז אפשר לסגור מצערת ולנוח בזמן שהמארח (המטוס שהתחברתם אליו נותן לכם טרמפ) אם הווינגמן מאד קרוב אליכם ויהיה לכם מזל הוא יתפוש טרמפ מהצד השני של המטוס המארח וכך אני והווינגמן שלי הגענו אל הייעד כמעת בלי לבזבז דלק (ותקפנו שם) כאשר מגיעים לאזור שבו רוצים להתנתק מנותן הטרמפ לוחצים על פיקל שיגור הטיל כמה פעמים שלחצתם בהתחברות (לא לשכוח לפתוח מצערת ולהיזהר מכיס האוויר שמאחורי המארח (לא!!!!! לפתוח מצערת בזמן שמחוברים אל המארח- ייתלשו לו המנועים!) אם אתם הפוכים וממש צמודים לכנף של המארח אז אתם יכולים לתלוש לו את המנועים ולקבל עוד מנועים (שכמובן יצרכו המון דלק , והתלישה תגרום בוודאי להתרסקות המארח).

לאחר התנתקות מהטרמפ אני ומספר 2 שלי בני (אורי יצא לחופשה) הפצצנו בהצלחה שדה תעופה של האוייב וריסקנו 10 מהמטוסים על הקרקע וגם 6 באוויר סוגי המטוסים היו: MIG29 ו- SU27 (כמובן הודענו לשאר שזה המטוס החדש שלא ידעו במודיעין מה הוא) היו יותר מיגים אבל לא משנה לאחר כל קרבות האוויר לא נשאר הרבה דלק אז אנו מודיעים אל כך שאנכנו תופשים טרמפ אנו מגביהים ופוגשים B52 אז מבקשים אישור התחברות ממנו והוא אומר לנו לבדוק אם יש כאלה אם פחות דלק מאיתנו והם קרובים אנו בודקים והתשובה היא שאין אז הוא מאשר לנו להתחבר ואנו מתחברים אליו ותופשים טרמפ (הוא בא מהבסיס לידינו מרחק כמה מיילים מהבסיס שלנו) אז סוגרים מצערת ונחים ביינתיים עוברים על בקרת הנזק ושאר הדברים שאמרו שצריך (מצב דלק ודברים מעין אלה) ובני מודיע שהוא לא נפגע ויש לו 2 פגזים בידון ריק ו100 ליטר דלק
לעומת זאת אני עם בידון ריק, פגז אחד בחימוש שלי, כמה פגזים תקועים בחלקים שונים של המטוס (אחד הסוחויים זכה לתת בי צרור אבל אחר כך ריסקתי אותו) ו1000 ליטר דלק (בני פתח מצערת עד הסוף יותר פעמים ממני ובגלל זה ההבדל בקמות הדלק) מתקרבים לבסיס וכבר רואים את קו החוף ממול שפתאום אני רואה נקודה בודדת מאד נמוך ליד פני הים (הבחנתי בוא גם בגלל המיים שהתרוממו מאחוריו בגלל הכיס אוויר שלו) אני נועל עליו ורואה שזה SU27 שהצליח לחמוק וכעת הוא פונה לנקום. אני מודיע לבני ולאיציק (הטייס של ה B52 הודעתי לטייס בגלל שהוא אחראי על התחברות והתנתקות עם מטוסים (בגלקסי זה הנווט שאחראי)) שאני מתנתק והולך לנסות לטפל בו ואני גם מודיע לבסיס שיש אוייב מתקרב אני מתנתק וצולל אל הסוחוי מזל שיש כוח משיכה ובלי לפתוח מצערת אני במהירות של 620 מיילים בשעה אני מיתיישר במרחק מה מהמטרה ופותח מצערת לחצי, הסוחוי פתאום מושך למעלה אז אני רודף אחריו ומנסה להגיע למצב שבו הפגז הבודד שלי יוכל לפגוע בטייס או בתחמושת או במערכת היגוי שיגרמו לו להתרסק הוא מתיישר ואני אחריו אני רואה את הבסיס שלי ממול והסוחוי ממשיך להתקדם הוא בוודאי נועל פצצות ואז אני רואה משהוא מעניין - יש לו רק פצצה אחת ואז הוא משחרר אותה אני מייד צולל בעקבותיה ומנסה לשים עליה את הכוונת ואז אני מבין שאם אני לא ישמור את הפגז לסוחוי הוא יעשה הרבה נזק לבסיס עם התותח שלו אז עולה רעיון בראשי אני מעביר ל AG ונועל על המטרה המשוערת של הפצצה כעת אני מתקרב לעברה וברגע שהיא לייד מחזיק הפצצות שלי אני לוחץ על הפיקל והיא נתפשת אני מיתיישר ומחפש את הסוחוי ואז אני רואה אותו בשעה 2וחצי שלי והוא יורה עלי ורוב החופה מתנפצתוגם ה"עדשה" של הקסדה שלי נסדקת אני מרגיש אחר כך כאבים אדירים בכל הגוף (בעיקר בצד שמאל) ואני מסתכל על מה שנשאר מהקקוקפיט שעונים סדורים חוגות שבותות מסכים מרוחים בדם וכבויים ורוב הכפתורים עפו ממקומם אני רואה שיש לי סדקים ב"עדשה" של הקסדה אז אני מרים אותה עם יד ימין ומרגיש חריצים בקסדה השכפץ עצר חלק מהרסיסים אבל חלק שרטו אותי אני מסתכל מסביב ורואה אותו בא מולי לסיים את המלאכה אז אני למרות הכאב מיתיישר מולו והפעם אני יורה ראשון הפגז עף בזריזות ונכנס דרך התע"ל שלו ישר לתוך הראש של הטייס וממשיך הלאה קורע את כל המטוס (וגם את הראש של הנווט בדרך) והסוחוי צלל לים והתפוצץ כשפגש את הגלים אני מרגיש חולשה אבל אני חייב להישאר ער שעון הדלק נהרס אבל אני לא צריך אותו אני יודע שיש לי רק כמה ליטרים בודדים אני פותח בולמי אוויר ומבקש אישור לנחיתת חירום האישור ניתן ואני מתייצב מול המסלול פותח כני נסע ונוחת אני סוגר את המצערת ולוחץ בכל הכוחות שנשארו לי על הבלמים המטוס עוצר ואני פותח את החופה האמבולנס דוהר לקראתי ולאחר שהשכיבו אותי על האלונקה בתוכו ונתנו לי חומר מטשטש
(בכדי להוריד את רמת הכאב) נרדמתי .
כאשר בתעוררתי ראיתי שאני בבית חולים וכאבים בצד שמאל הזכירו לי שאני חי האחות שעמדה ליד הדלת ראתה שהתעוררתי אז היא הלכה לקרוא לרופא וכאשר הוא הגיע הדבר הראשון ששאלתי היה - "דוקטור אני יוכל לחזור לטוס?" וכאשר הוא ענה "כן" אני הייתי מאד מאושר. אחרי שהרופא בדק אותי ואמר שייקח לי בערך שבוע להחלים אז נכנס המפקד שלי ואמר שהוא מודה לי בשם הצבא המדינה והממשלה על כך העשיתי את הקרב אוויר הזה, למה זה היה חשוב? יש כור גרעיני במרחק של כמה מיילים מהבסיס שלי ואם הסוחוי היה פוגע שם היה נגרם אסון כבד וגם הפצצה שתפשתי היתה פצצת לייזר גרעינית שהמודיעין לא ידע על קיומה ואני סיפקתי בתפיסה מידע חשוב וגם מנעתי אסון.
מאז טיסה זו עבר זמן וכבר חזרתי לטוס.

סליחה על שגיעות כתיב
תנו תגובות

רועי
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס
Nighthawk
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 27/04/2007

הודעהנשלח: 3:51 ,7 יולי 2007, שבת    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

וואו יפה מאוד סיפור קצת בדיוני אבל מרתק מאוד יפה על ההשקעה מחיאות כפיים
חזור למעלה
adislash
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Apr 12, 2007

הודעהנשלח: 3:57 ,7 יולי 2007, שבת    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

סיפור יפה באמת אפשר לטפוס טרמפ על מישהו?
חזור למעלה
f-16pilot-ROY
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 13:27 ,8 יולי 2007, א'    כותרת הודעה: כן תגובה עם ציטוט

כן:
אבל רק אם אתה יכול להיכנס בין המנועים שלו אבל להיות מספיק קרוב אליהם, אם אתה לא מסתדר בכיוונון של המטוס מנקודת מבט רגילה אז תעבור לנקודת מבט חיצונית וכמובן תדאג להיות במהירות של המטוס השני או קצת מתחתיה כדי שלא תתלוש לו את המנועים
ואז (אחרי שאתה בניהם) תתחבר לפי ההוראות שנתתי אם יש בעיה תחזור אלי

רועי
חזור למעלה
amit58
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Aug 02, 2006

הודעהנשלח: 13:59 ,8 יולי 2007, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

סיפור יפה מאוד ובאמת חידשת לי על הנושא הזה של ליטפוס טרמפ על המטוסים הגדולים
תודה

איך החתימה ??
הטובים לטיס ,הטובות לטייסים!
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח דואר אלקטרוני לטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
afik_t_king
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Oct 25, 2006

הודעהנשלח: 14:16 ,8 יולי 2007, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

מה זאת אומרת לתפוס טרמפ?
שהמטוס הגדול מגן עליך או מה?
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח דואר אלקטרוני לטייס
adislash
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Apr 12, 2007

הודעהנשלח: 17:48 ,8 יולי 2007, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

הוא אמר שככה אתה לא מבזבז דלק ואתה יכול ללכת ובנתיים המטוס שנותן טרמפ מטיס אותך לנ"צ
חזור למעלה
afik_t_king
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 18:16 ,8 יולי 2007, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

עדיין אני לא ממש מבין, תוכל לתת פירוט איך אתה בדיוק עושה את זה?
חזור למעלה
f-16pilot-ROY
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 17:42 ,10 יולי 2007, ג'    כותרת הודעה: פירוט תגובה עם ציטוט

אתה מתחבר אל המטוס השני (בין המנועים) ואז הוא פשוט מטיס אותך אל הנ"צ שבה אתה צריך לרדת (אגב זה עובד רק עם המסלול שלך ושל המארח עוברים דרך אותם נ"צ) כאשר אתה מחובר אז אתה יכול לסגור את המצערת ואז הוא פשוט מטיס אותך (אתה מוסיף לו גרר אז כדאי לתפוש טרמפ עם מטוסים גדולים וחזקים באופן משמעותי) אם אתה לא רוצה לסגור מצערת אז תקפיד שהיא תספק כוח דחף כזה שהמנועים של המארח לא ייתלשו וגם שזה לא יגרום למארח להסתובב (יותר דחף בצד אחד ) אם גם הווינגמן שלך מתחבר אתה צריך לדאוג רק למנועים שלא ייתלשו

רועי
חזור למעלה
afik_t_king
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 22:14 ,10 יולי 2007, ג'    כותרת הודעה: Re: פירוט תגובה עם ציטוט

f-16pilot-ROY כתב:
אתה מתחבר אל המטוס השני (בין המנועים) ואז הוא פשוט מטיס אותך אל הנ"צ שבה אתה צריך לרדת (אגב זה עובד רק עם המסלול שלך ושל המארח עוברים דרך אותם נ"צ) כאשר אתה מחובר אז אתה יכול לסגור את המצערת ואז הוא פשוט מטיס אותך (אתה מוסיף לו גרר אז כדאי לתפוש טרמפ עם מטוסים גדולים וחזקים באופן משמעותי) אם אתה לא רוצה לסגור מצערת אז תקפיד שהיא תספק כוח דחף כזה שהמנועים של המארח לא ייתלשו וגם שזה לא יגרום למארח להסתובב (יותר דחף בצד אחד ) אם גם הווינגמן שלך מתחבר אתה צריך לדאוג רק למנועים שלא ייתלשו

רועי

אף פעם לא שמעתי שדבר כזה אפשרי, מעניין...
חזור למעלה
שי_אלעזר
תורם/ת באתר
תורם/ת באתר

הצטרף בתאריך: Aug 31, 2006

הודעהנשלח: 22:31 ,10 יולי 2007, ג'    כותרת הודעה: Re: פירוט תגובה עם ציטוט

afik_t_king כתב:
f-16pilot-ROY כתב:

רועי

אף פעם לא שמעתי שדבר כזה אפשרי, מעניין...

אני עדיין לא הבנתי מה הוא אמר כאן.
גרר, ממסי, מטוס גדול, מטוס קטן, פניות, איתות.....
מהההההההההההה? קריאה לעזרה המום

Windows 7 Ultimate 64bit
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח דואר אלקטרוני לטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
afik_t_king
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 22:41 ,10 יולי 2007, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

בקיצר מה שהוא אמר שאתה נגיד טס לכיוון של מטוס גדול, ואם אתה טס בגחון שלו, בין המנועים, אתה יכול לסגור מצערת, והמטוס "גורר" אותך.
חזור למעלה
Gim3l
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Nov 28, 2006

הודעהנשלח: 22:49 ,10 יולי 2007, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אפשר לראות סקרין שוט?! זה נשמע כ''כ הזוי
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
f-16pilot-ROY
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 17:16 ,19 יולי 2007, ה'    כותרת הודעה: לא תגובה עם ציטוט

יש לי בעיה עם סקרינשוטס (כאשר אני מצלם המשחק "קופץ" לי משמע המצערת מגבירה עד הסוף כל החימוש נופל המקלע יורה והמטוס מתחיל להסתובב כמו טורפידו) אז אני לא יכול לתת. אני מדריך אותכם אז תנסו ואם יש שאלות לפנות אלי

רועי
חזור למעלה
afik_t_king
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 18:02 ,19 יולי 2007, ה'    כותרת הודעה: Re: לא תגובה עם ציטוט

f-16pilot-ROY כתב:
יש לי בעיה עם סקרינשוטס (כאשר אני מצלם המשחק "קופץ" לי משמע המצערת מגבירה עד הסוף כל החימוש נופל המקלע יורה והמטוס מתחיל להסתובב כמו טורפידו) אז אני לא יכול לתת. אני מדריך אותכם אז תנסו ואם יש שאלות לפנות אלי

רועי

נשמע הזוי בטירוף...
חזור למעלה
הצג הודעות קודמות:   
הפורום נעול. אינך יכול להוסיף הודעות, לכתוב תגובות ולערוך הודעות של עצמך   ההודעה נעולה. אינך יכול לכתוב תגובות או לערוך את ההודעה, אם אתה כתבת אותה    עמוד ראשי -> פאלקון אלייד פורס כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 2

עבור:   
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה

ניווט מהיר
דף הבית
פורומים
גלריית התמונות
גלריית הסרטונים