שחקן חדש-כמה שאלות - פורומים - פריפלייט 
שם משתמש:

סיסמא:

הירשם
באתר 683 גולשים:
683 אורחים ו-0 חברים!
   לחץ כאן על מנת להפוך את פריפלייט לעמוד הבית   לחץ כאן להוסיף את פריפלייט למועדפים   צפה והשתמש ב-RSS 2.0   טימספיק סימולטורים פריפלייט
עמוד הבית פורום סימולטורים גלריה הורדות סימולטורים מדריכים סימולטורים טייסות פעילות חנות קהילתית

פורום סימולטורים פריפלייט

פורום טייסות     לארכיון הפורום

חוקי הפורוםחוקי הפורום  חיפושחיפוש  קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   התחברהתחבר

עמוד ראשי -> פאלקון 4.0 -> שחקן חדש-כמה שאלות

שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
tomerzv
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: May 22, 2007

הודעהנשלח: 11:33 ,4 יוני 2007, ב'    כותרת הודעה: שחקן חדש-כמה שאלות תגובה עם ציטוט

שלום לכולם, קיבלתי את המשחק Falcon 4.0 Allied Force ויש לי כמה שאלות,
1) הבנתי שיש כל מני תוספות למשחק הזה, איזה הכי מומלצות להתקנה?
2) המשחק הגיע עם מדריך של 600 ומשהו עמודים באנגלית, ואני חושב שאקח לי משהו כמו חצי שנה בשביל לקרוא ולהבין את כל זה(לא מגזים), יש מדריכים טובים בעברית לנושא? מדריכים למתחילים על הנושאים הכי בסייסים שיש...
3)עוד לא התקנתי את המשחק עצמו, אז אני לא בטוח איך זה ירוץ, אפשר לקבל דרישות מערכת?
תודה מראש!
תומר מחייך
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס
i_hawk
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 02/06/2005

הודעהנשלח: 12:40 ,4 יוני 2007, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

פאלקון אלייד-פורס הוא סימולטור שמבוסס על פאלקון 4 הישן אבל יש לו פורום בנפרד. כדי שלא תתבלבל הייתי ממליץ לך לשאול בפורום ההוא. כמובן אם אתה מעוניין בפאלקון 4.0 המקורי (לדעתי עם הפאטצ'ים שיש לו ועוד יהיו הוא עולה ויעלה על אלייד פורס) יש דרכים להשיג אותו.

מר. ירוק

Asus Z-390 Prime MB, Core i7 9700K, HyperX 2x16GB 3466MHz DDR4, GTX-1060 3GB, 1TB Crucial MX500 SSD + 1TB storage, Saitek X-55 HOTAS, TIR4 pro, Dell U2412M 24'', flying at 1920x1200
חזור למעלה
tomerzv
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 13:48 ,4 יוני 2007, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

i_hawk כתב:
פאלקון אלייד-פורס הוא סימולטור שמבוסס על פאלקון 4 הישן אבל יש לו פורום בנפרד. כדי שלא תתבלבל הייתי ממליץ לך לשאול בפורום ההוא. כמובן אם אתה מעוניין בפאלקון 4.0 המקורי (לדעתי עם הפאטצ'ים שיש לו ועוד יהיו הוא עולה ויעלה על אלייד פורס) יש דרכים להשיג אותו.

מר. ירוק

קודם כל תודה!
עכשיו, אתה חושב ש 4.0 עם התוספות יהיה טוב יותר מאלייד פורס?(מבחינה של יותר דומה למציאות והנאה,תאמת שגרפיקה לא ממש משנה לי)
אם כן, איפה ניתן להשיג אותו? כי אני מבין שזה משחק ישן...
חזור למעלה
Somersault
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Aug 03, 2006

הודעהנשלח: 19:52 ,4 יוני 2007, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אין לי ברשותי את המשחקים האלה. אך ככל הידוע לי מדובר כמעט באותו מנוע - משחק [משהו כמו MA ו BOB של Rowan]. כמו כן, כפי ששמעתי, המיכשור ומודל הטיסה של המטוס הוא ריאליסטי עד לאן שהפרסום מותר עליו. בעניין הריאליזם של כל השאר, כמו קרבות ויכולות של כלי נשק של האויב, אני מאמין שהדבר הוא די תעלומתי כמו כמעט בכל סימולאטור אחר. פרט לכך אני מאמין שגם הם אמורים ליהות ריאליסטיים למדי בסימולאטורים בעלי השקעה ואיכות כה גבוהה כמו שני אלה. אין לי מושג איפה ניתן להשיג את F4.0, נסה את את EBAY.
חזור למעלה
i_hawk
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 02/06/2005

הודעהנשלח: 21:25 ,4 יוני 2007, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

פאלקון 4.0 המקורי נחשב כסימולטור הכי מדוייק שנעשה אי פעם ל F-16.

אלייד פורס הוא פשוט מוצר ששודרג מפאלקון עם פאטץ' SP3 ונמכר מחדש באריזה חדשה, כמובן שהוא כולל שיפורים בהרבה אספקטים, בעיקר MP, הדמיית הקמפיין וכו'.

RV- פאטץ' ל F4 המקורי שנותן המון כולל אויוניקה משופרת, גרפיקה הכי טובה שתמצא ל F4, FPS גבוה משאר המתחרים, כרגע יש בעיות עם MP... אבל הפיתוח נמשך כולל פיתרון באגים ועוד ועוד שיפורים.

OF- נחשב לפאטץ' עם האויוניקה הכי רצינית, למרות שלדעתי הוא נמצא באותה מדרגה, האויוניקה שלו מתקדמת יותר. חוץ מזה יש ב OF עוד הרבה שיפורים ושיכלולים כולל DTC, וגם MP משופר וכו'.

אני הייתי מציע להשיג את F4 המקורי שמפותח ע"י הקהילה. עדיף מ AF.

תנסה את RV ו OF ותחליט מה אתה מעדיף.

Asus Z-390 Prime MB, Core i7 9700K, HyperX 2x16GB 3466MHz DDR4, GTX-1060 3GB, 1TB Crucial MX500 SSD + 1TB storage, Saitek X-55 HOTAS, TIR4 pro, Dell U2412M 24'', flying at 1920x1200
חזור למעלה
tomerzv
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 7:14 ,5 יוני 2007, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

i_hawk כתב:

אלייד פורס הוא פשוט מוצר ששודרג מפאלקון עם פאטץ' SP3 ונמכר מחדש באריזה חדשה, כמובן שהוא כולל שיפורים בהרבה אספקטים, בעיקר MP, הדמיית הקמפיין וכו'.

RV- פאטץ' ל F4 המקורי שנותן המון כולל אויוניקה משופרת, גרפיקה הכי טובה שתמצא ל F4, FPS גבוה משאר המתחרים, כרגע יש בעיות עם MP... אבל הפיתוח נמשך כולל פיתרון באגים ועוד ועוד שיפורים.

OF- נחשב לפאטץ' עם האויוניקה הכי רצינית, למרות שלדעתי הוא נמצא באותה מדרגה, האויוניקה שלו מתקדמת יותר. חוץ מזה יש ב OF עוד הרבה שיפורים ושיכלולים כולל DTC, וגם MP משופר וכו'.

עדיין ניתן להשיג את המשחק הזה? הוא יצא ב1998 לפי מה שבדקתי, כמעט 10 שנים... אני לא חושב שיש מקום שאפשר למצוא אותו...
חזור למעלה
xxxmetalheadxxx
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Feb 17, 2007

הודעהנשלח: 11:35 ,5 יוני 2007, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

tomerzv כתב:
i_hawk כתב:

עדיין ניתן להשיג את המשחק הזה? הוא יצא ב1998 לפי מה שבדקתי, כמעט 10 שנים... אני לא חושב שיש מקום שאפשר למצוא אותו...

אל תחיה חמור!!! קורץ
חזור למעלה
הצג הודעות קודמות:   
שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    עמוד ראשי -> פאלקון 4.0 כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 1

עבור:   
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה

ניווט מהיר
דף הבית
פורומים
גלריית התמונות
גלריית הסרטונים