ואלה תולדות ימי ה VPN - פורומים - פריפלייט 
שם משתמש:

סיסמא:

הירשם
באתר 628 גולשים:
627 אורחים ו-1 חברים!
   לחץ כאן על מנת להפוך את פריפלייט לעמוד הבית   לחץ כאן להוסיף את פריפלייט למועדפים   צפה והשתמש ב-RSS 2.0   טימספיק סימולטורים פריפלייט
עמוד הבית פורום סימולטורים גלריה הורדות סימולטורים מדריכים סימולטורים טייסות פעילות חנות קהילתית

פורום סימולטורים פריפלייט

פורום טייסות     לארכיון הפורום

חוקי הפורוםחוקי הפורום  חיפושחיפוש  קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   התחברהתחבר

עמוד ראשי -> אי אל 2 -> ואלה תולדות ימי ה VPN

שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
Hedgehog
בוגר בית ספר לטיסה
בוגר בית ספר לטיסה

הצטרף בתאריך: May 14, 2006

הודעהנשלח: 10:51 ,19 05 2007, שבת    כותרת הודעה: ואלה תולדות ימי ה VPN תגובה עם ציטוט

בא לי פתאום רעיון. בעיקר עבור אלה שהצטרפו אחרי שהכל היה קיים...

מה היה לפני קום ה VPN ?
מי הכיר את מי ?
מי טס עם מי ובאיזה טייסת ?
באיזה סימולטורים השתמשתם ?
מי הביא את מי ואיך עבדה השיטה ?
מי בכלל הגה את רעיון ה VPN ? ומי ביצע ?
באיזה פורומים השתמשתם ?

יאללה - כל הותיקים - תרשמו מה שאתם זוכרים, איך היה מה היה, מי היה ונעלם, מי חזר והצטרף, מי היה הכי טוב ובמה, למי אתם מתגעגעים במיוחד - קצת נוסטלגיה.

שמוליק
טייסת 101 הוירטואלית
מגניב
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
PIZZA
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Jan 31, 2006

הודעהנשלח: 13:43 ,19 05 2007, שבת    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

חלוץ VPN מתפקד!

אז ככה.
מי היה לפני הVPN?
היו שלוש טייסות עיקריות. 2 בIL2 ואחת בWWIIOL.
101 הוירטואלית - בפיקודה של דן עד היום!
IDF - היו פחות פעילים.
101 האדומה - בפיקודה של אלון אקא ViFF.

מי הכיר את מי?
101 הוירטאלית וIDF היו בקשר מסויים.
אני לא הכרתי את 101 האדומה עד ימי הVPN.

באיזה סימולטורים השתמשתם ?
101 הוירטואלית וIDF טסו בIL2.
ו101 האדומה טסה בWWIIOL.
אני זוכר את התקופה שאלון ניסה למשוך אותנו לWWIIOL, אני חייב לומר את האמת, נהנתי מאוד!

מי הביא את מי ואיך עבדה השיטה ?
יש לי קצת זכרון חלש אבל בכל זאת.
אני זוכר שסוכם הסימולטור IL2 ואז התחלנו להתחבר אחד אחרי השני לVPN, התחלנו לקיים מפגשים בTS ובשרת עצמו. בהתחלה נורא התלהבנו שיש לנו אפשרות לטוס אחד עם השני במינימום פינג. זה היה מדהים.
התחילו להתקיים תרחישים. אני זוכר שהראשון היה פשוט דוגפייט. או שזה היה המטס?
אני לא זוכר.

מי בכלל הגה את רעיון ה VPN ? ומי ביצע ?
בראש ובראשונה אלון אשר ידוע גם בניק ViFF.
הוא יצר קשר עם דן והם הרימו את הפרוייקט הזה.
וכמובן איך שכחתי את מיכה שלנו!

באיזה פורומים השתמשתם ?
אני זוכר שבהתחלה היה לנו פורות שהיה על השרת של הVPN..

אני מצטער אם זכרוני הטעה אותי לגבי כמה עובדות שציינתי פה.
רעיון סניליות :X

נערך בפעם אחרונה על-ידי PIZZA בתאריך 20:42 ,19 05 2007, שבת, נערך סך הכל פעם אחת
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס
Twister
מדריך בית ספר לטיסה
מדריך בית ספר לטיסה

הצטרף בתאריך: 01/09/2005

הודעהנשלח: 14:15 ,19 05 2007, שבת    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

בוא'נה אייל, הלוואי עלי זיכרון כמו שלך במתכונת בעוד יומיים...

מה שכן, שכחת את מיכה ברשימה של ההגיה והביצוע. החלוץ הטכני.

אני זוכר שבימים הראשונים רוב ההתעסקות הייתה בניסיון למצוא כמה שיותר מידע טכני שיעזור לנו להקים ולנהל את השרת (כמו שקורה היום עם ArmA). באותו זמן הייתי טס קבוע ב-WarClouds, ומשם שאבנו את רוב המידע על ה-Gennadich ורעיונות אחרים. במו"פ מאוד רצו סטטיסטיקות וזה היה אחד האתגרים הראשונים. אלון, ג'ייסון ומיכה הצליחו לעבור הרבה מכשולים עם ה-Dedicated Server ופתאום עמד לרשותנו שרת שהפינג שלו הלך וירד כל הזמן ואפשר היה לשלוט עליו. היינו ממש בהלם מהאפשרויות. אם אני זוכר נכון, מיכה וג'ייסון הדגימו טיסת מבנה בטווחים פחות מ-50 מטר, וזה היה משהו שלא יכלנו לחלום עליו ב-Hyper Lobby.

ואז הגיע הכיף האמיתי: התווספו יותר ויותר טייסים, הגבולות הטכניים נפרצו ("מיכה לובי"), 3 טייסות התחילו לקרוא ל-VPN "בית" (101 האדומה עשתה הסבה מ-WWIIOL), והגיע הזמן להחליט לגבי ערבי קהילה. אלון העלה את השאלה - מתאר או תרחיש? מתאר - אירוע מאוד מוגדר מראש. כל צד מקבל תוכנית פעולה שאותה הוא מנסה לבצע וכך להגיע לניצחון. תרחיש - אירוע גמיש יותר. שני הצדדים מקבלים מטרה שאותה הם צריכים להשיג, והטייסים הם אלו שקובעים איך להשיג אותה. מה הוחלט בסוף אתם יודעים. אגב, גם הצורה של המשימה שאתם רואים בתרחישים היום הגיעה אלינו פחות או יותר מ-WarClouds (מבחינת מרחקים, מטרות וכו' שיוצרים את אופי המשחק).

סתם, כמה דברים שנזכרתי בהם בעקבות הדיון.

צוות ניהול ראשי - פריפלייט
חזור למעלה
Artik
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: May 17, 2006

הודעהנשלח: 14:22 ,19 05 2007, שבת    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אווווייי,

שאלה מעניינת ואני חושב ש-ViFF יכול להרחיב עליה הרבה.

טייסת 101 האדומה - התחילה ב-WarBirds 2 ולאחר מכן עברה ל-WarBirds 3. למעשה באותה תקופה רק שמעתי עליה וראיתי את xcom ב-online והתלהבתי מיכולתיו הנדירים...

כשהצטרפתי אליה היא כבר הייתה ב-Aces High I. לצורך העניין בשביל השוואה - מחשב P3 350MHz היה מסוגל להריץ את AHI בהצלחה...

שם התחלתי ללמוד ולהתאמן. מבחינתי זו הייתה התקופה הטובה בעיניי -- תרחישים, הצלחתי להרים תרחיש ענק של "קדש" ברשת, הרמתי אירועים רבים של מלחמת העצמאות. עשיתי סקינים...

אבל אז נכנס AH II והכל די נהרס (בעיניי) לפחות אפשר היה לשכוח מתרחישים ישראליים בגלל מדיניות סקינים החדשה ב-AH II. לאחר מכן, ראיתי שאנשים נכנסו ל-WWIIOL ועכשיו IL2 ב-VPN.

פורומים עושה עיניים לא היה דבר כזה - mailing lists שירתו איתנו בנאמנות... (בתוך הטייסת). כמובן היו פורומים של AH ששם הייתה פעילות מול טייסות אחרות מארגנים ועוד.

תכל'ס - אני מתגעגע לימי AH-1 וימי Midway או מלחמת העצמאות ב-Combat Theatre. כמו כן, חסרה לי עוצמה של 200-300 שחקנים בזירה בתרחישים של 3 שעות שלעולם לא יהיה אפשרי ב-VPN.

טייסת 101 האדומה הוירטואלית של Aces High 2
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס אתר הבית של הטייס
ViFF
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 23/07/2005

הודעהנשלח: 15:29 ,19 05 2007, שבת    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

תקופת Warbirds ו- Aces High הייתה באמת תקופה מדהימה... אני התחלתי ב 1998 עם Warbirds 2.5 שהיה אחד המדמי טיסה הראשונים שהשתמשו במודל טיסה ברמה גבוהה וזה היה ממכר לגמרי. אז לטוס/לשחק ברשת היה הישג טכנולוגי אדיר, וזה יצר מהפיכה חברתית מעצם היכולת ליצור חברויות על בסיס נושא משותף עם כ"כ הרבה אנשים. בזמנו היה עולה לנו $2.00 לשעה לשחק, והייתי מוצא חיובים של מעל מאתיים דולר מופתע על הכרטיס אשראי שלי. מהר מאד התקבלתי להיות מדריך טיסה, ואז הייתי טס בחינם, ומדריך אנשים באופן קבוע כחלק מתפקיד ההדרכה בתוך המשחק.

היה לי קל לוותר על הכיף של לשחק עם "300" איש בשרת למשהו קצת יותר צנוע כמו ב IL-2 בגלל "חוק ה-32 " ארטיק יודע על מה אני מדבר גאון

VIFF
חזור למעלה
IAF_Phantom
מדריך בית ספר לטיסה
מדריך בית ספר לטיסה

הצטרף בתאריך: Mar 13, 2006

הודעהנשלח: 15:54 ,19 05 2007, שבת    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

טוב, אני טסתי כאשר עוד חלק מהחברה פה היו חלום וורוד של ההורים שלהם.
בגיל 12 קבלתי את המחשב הראשון שלי, APPLE 2C (תעשו את החישוב לבד לפני כמה זמן זה היה...) והיה עליו סימולטור נחמד ולא ממש מציאותי. אבל זה קצת רחוק אחורה ממה שקיפודי חושב על...

חברינו פיצה "שכח" להזכיר שה-101 עוד היתה בפיקודו של אחד היה ידוע בכינוי hurricane עוד לפני התקופה שדן לקח פיקוד על טייסת 101. באותו זמן גם היו חברים בטייסת אחד בשם Trigger, Blackhawk, ועוד (סליחה אם שכחתי משהו). חלקם עוד טסים איתנו חלקם כבר לא.

בנוסף היו עוד כל מיני טייסים חופשיים SAVAGE, HITMAN, ועוד (אני ביניהם)
את HITMAN אני הכרתי דרך SAVAGE כאשר הוא התגייס והוא העביר לי כחניך טייס. אחרי שסיימתי להדריך אותו והוא נהיה אס לא קטן בזכות עצמו (ותשאלו את החברה מה-101 על ה-KI-84C שהוא אהב להטיס). בשבילי זאת היתה ההשראה לבית ספר לטיסה קרבית (IFS היה קיים ואנחנו חברנו יחד ליצירת ביס"ט חדש לטיסה קרבית). טייסת 101 שדן פיקד עליה וכבר התחיל לנסות להכשיר טייסים בעצמה, ראתה את ההזדמנות והחליטה להשתמש בשירותי הביס"ט כמערכת הכשרה ראשונית לטייסיה ואחרי ההכשרה להמשיך את ההכשרה בתחומי ההתמחות הספציפיים לטייסת.

את VIFF הכרתי בנובמבר או ספטמבר 2005 כאשר נפגשו ב-TS ביחד עם דן, אוהד, ליהב ואחר כך גם פנים מול פנים. הכל נראה מאוד מפתיע וחדש ולקח קצת זמן לעקל שמשהו הולך לתת שרת בחינם וכל מה שהם רוצים חזרה זה קצת סטטיסטיקות. דן ואני הכנו שרת IL2 באחד המחשבים בבית והפעלנו את כל המרכיבים. וכך כאשר ה-VPN עלה לאויר הכל כמעט היה מוכן.
כמו כן, מהר מאוד הסתבר שיש לנו חברים משותפים או טייסים שטסים אצלו בטייסת.

השיטה? פשוטה מאוד, לטוס הרבה ולספר לחברה שמח מאד בעצם היא לא ממש השתנתה. גיוס החברים בשיטת חבר מביא חבר,גם יעילה וגם מביאה אנשים איכותיים.

פורומים- בהתחלה היה לנו פורום באתר של israsim שגם היה בניהולו של TRIGGER ואז עברנו לפורום של IFS ואז עברנו לפריפלייט גם קצת לפורום בגוגל (שעדין קיים כגיבוי). בנוסף יש גם פורום בתוך ה-VPN עצמו אבל הוא לא בשימוש בגלל שהוא אינו חשוף מחוץ ל-VPN מסיבות אבטחה.

ואחרי זה הכל היה היסטוריה ;-)

watch your six, i'm behind you

נערך בפעם אחרונה על-ידי IAF_Phantom בתאריך 1:35 ,20 05 2007, א', נערך בסך הכל 4 פעמים
חזור למעלה
Twister
מדריך בית ספר לטיסה
מדריך בית ספר לטיסה

הצטרף בתאריך: 01/09/2005

הודעהנשלח: 16:42 ,19 05 2007, שבת    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אגב, זה לא שהתחלף פיקוד בטייסת 101. הטייסת הישנה נעלמה וכמה חודשים לאחר מכן הופיעה אחת אחרת לגמרי. שנתיים אח"כ נוצר הקשר בין שני ה"דורות" כש-Trigger ו-Hurricane הצטרפו ל-101 החדשה.

צוות ניהול ראשי - פריפלייט
חזור למעלה
Shnizel
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 21/06/2005

הודעהנשלח: 12:36 ,21 05 2007, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

חח , אני רואה שהרוב כבר הכניסו לפה דיי הרבה ..
אני התחלתי לטוס עם שיי לפני כשלוש שנים אם אני לא טועה, בהתחלה היינו טסים לבד ב HP , הכרנו את 101 דרך האמהות של שיי ודן , והצטרפנו , באותו זמן הכרנו גם את HITMAN שהיה אייס לא קטן כמו שמיכה ציין , ואני הייתי רוקי מתחיל , אז הוא לימד אותי ,הרבה אימונים , ואז התחילו כל המפעלים שאני קורא להם "לפני VPN "
מבצע סכין של 101 , אם אתם זוכרים התחרות ההיא (שדן ושיי עשו קרבות של שעות עם הספיט , ואיך לא , אני נגד HITMAN כשכבר היה לי סיכוי קלוש לנצח אותו ...)

אחר כך , 101 עשתה אימונים רגילים למדי (למרות שאני לא ישכח שכן אימון היה כמו מופע קומדיה עם דן ושטוזה ) ואז הגיע ה VPN , שכמובן לא צריך אפילו לציין , עשה מהפכה בכל חיי הטייסת

!No Shnizel?No B&Z
Pilot that counts on missiles will die by the gun
חזור למעלה
Hedgehog
בוגר בית ספר לטיסה
בוגר בית ספר לטיסה

הודעהנשלח: 12:59 ,21 05 2007, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

על איזה תאריכים אנחנו מדברים כאן ?
למשל מתי לראשונה עלה רעיון ה VPN ?
מתי הוא עלה לאויר בפעם הראשונה ?
מתי התקיימה הפעילות המאורגנת הראשונה ?

שמוליק
טייסת 101 הוירטואלית
מגניב
חזור למעלה
IAF_Phantom
מדריך בית ספר לטיסה
מדריך בית ספר לטיסה

הצטרף בתאריך: Mar 13, 2006

הודעהנשלח: 13:51 ,21 05 2007, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

Hedgehog כתב:
על איזה תאריכים אנחנו מדברים כאן ?
למשל מתי לראשונה עלה רעיון ה VPN ?
מתי הוא עלה לאויר בפעם הראשונה ?
מתי התקיימה הפעילות המאורגנת הראשונה ?

לתאר את הצד של בזק בעינן אני ישאיר לאלון.
הרעיון הוצג על ידי אלון אל פעילי קהילת IL2 באותו זמן (דן, אוהד, ליהב ואלי) בסביבות אוקטובר או ספטמבר 2005.
ה-VPN על לאויר פעם ראשונה בסוף נובמבר 2005.
הפעילות הראשונה היתה ב-18 לדצמבר.
וזאת התמונה הקבוצתית

http://picasaweb.google.com/IAF.Phantom/VPN

watch your six, i'm behind you
חזור למעלה
Hedgehog
בוגר בית ספר לטיסה
בוגר בית ספר לטיסה

הודעהנשלח: 14:18 ,21 05 2007, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

וואי אז פיספסתי אותכם ממש בקצת - בדיוק באוקטובר הייתה לי חופשה צבורה שהייתי חייב לנצל ובדיוק אספתי מספיק אומץ לעבור מהנסיונות שלי ללמוד משהו עם CFS2 ולעלות כיתה ל PF (מה שנקרא "קניתיו, אך טרם הספיקותי לעיין בו" עד לאותו זמן).
רק שלא היה לי מושג שיש בכלל קהילה ישראלית של טייסי סימולטורים, ואת כל הפעילות הלימודית שלי עשיתי דרך הפורומים של UBI, עד שיום אחד אמרתי לעצמי "בוא נריץ חיפוש על המילה IL2 ב- google.co.il" ופתאום נפלתי על פורום גיימר ועל אתר הבית של IDF, ומאז כמו שאומרים כל השאר זה היסטוריה.

שמוליק
טייסת 101 הוירטואלית
מגניב
חזור למעלה
xcom
מדריך בית ספר לטיסה
מדריך בית ספר לטיסה

הצטרף בתאריך: Jan 01, 2006

הודעהנשלח: 15:27 ,21 05 2007, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אני התחלתי את דרכי בWARBIRDS, נכנסתי לעניין כשיצא WARBIRDS 3 ואפשרות חודש חינם אונליין! ושם ראיתי בחור בשם royroy שקיבל הפלה ואחרי שמו היה רשום... 101 'red' squadron, israel.
התחלתי לדבר איתו וישר הוא חיבר אותי עם אלון ונכנסתי לWB 2.7 שם פגשתי את כל החברה העתיקים... אבישי, עופר, בן, יורם, יוסי, עמית, קובי ועוד חברה שכבר שכחתי.
זה אם אני לא טועה היה מתישהו ב2001 או משהו כזה... באותה תקופה לא ידעתי מה מטוסים בכלל ולקחתי רוב הזמן את הHurricane MK.I ועשיתי שואות ברוב טייסי WBs בלי שהבינו איך בכלל...
אחכ גיליתי את ה109 ומשהו שנקרא מספריים... מחייך
ועד היום זהו המטוס האהוב עלי.
משם עברה הטייסת לACES HIGH, ומשם לWWIIONLINE ולבסוף נחתנו בIL2.

מסלול ארוך אבל כומתה עוד לא קיבלנו! מחייך
חזור למעלה
IAF.101-Viper
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: May 11, 2006

הודעהנשלח: 15:32 ,21 05 2007, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

מור, בקרוב נמריא מחדש ל BOB SOW מחייך
לפחות אני

חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח דואר אלקטרוני לטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
Hedgehog
בוגר בית ספר לטיסה
בוגר בית ספר לטיסה

הודעהנשלח: 17:37 ,21 05 2007, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

חחח - פעם נפל לי לידיים עותק של WB3 - החזקתי מעמד באון-ליין משהו כמו 7 שניות, והבנתי שאני כל-כך נוב שאין לי בכלל מה לחפש במקום כזה ומיד חזרתי לאימונים בלתי סדירים בעליל באוף-ליין

שמוליק
טייסת 101 הוירטואלית
מגניב
חזור למעלה
הצג הודעות קודמות:   
שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    עמוד ראשי -> אי אל 2 כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 1

עבור:   
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה

ניווט מהיר
דף הבית
פורומים
גלריית התמונות
גלריית הסרטונים