תרחיש "המבחן האחרון" סיפורי הקרב לכאן! - פורומים - פריפלייט 
שם משתמש:

סיסמא:

הירשם
באתר 542 גולשים:
541 אורחים ו-1 חברים!
   לחץ כאן על מנת להפוך את פריפלייט לעמוד הבית   לחץ כאן להוסיף את פריפלייט למועדפים   צפה והשתמש ב-RSS 2.0   טימספיק סימולטורים פריפלייט
עמוד הבית פורום סימולטורים גלריה הורדות סימולטורים מדריכים סימולטורים טייסות פעילות חנות קהילתית

פורום סימולטורים פריפלייט

פורום טייסות     לארכיון הפורום

חוקי הפורוםחוקי הפורום  חיפושחיפוש  קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   התחברהתחבר

עמוד ראשי -> אי אל 2 -> תרחיש "המבחן האחרון" סיפורי הקרב לכאן!

שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
ViFF
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 23/07/2005

הודעהנשלח: 0:07 ,2 מרץ 2007, ו'    כותרת הודעה: תרחיש "המבחן האחרון" סיפורי הקרב לכאן! תגובה עם ציטוט

קדימה, תנו מעוף ליכולת הביטוי ואומנות הצילום שלכם
תמונות בגודל 800X600 לכל היותר בבקשה... מגניב

VIFF

נערך בפעם אחרונה על-ידי ViFF בתאריך 15:37 ,7 מרץ 2007, ד', נערך סך הכל פעם אחת
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
RF
בוגר בית ספר לטיסה
בוגר בית ספר לטיסה

הצטרף בתאריך: Jun 13, 2006

הודעהנשלח: 8:31 ,2 מרץ 2007, ו'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

OK הפעם אני לא הולך להרוס משום שהיו הרבה מאד בעיות תכניות שפשוט הרסו לי ת'מצב רוח אז אני אספר רק חלק קטן בלי זה...

.... הצלחתי לנטוש.... המפקד באוויר אומר להמריא מהבסיס המרוחק חבל רק שהוא אמר את זה כאשר אני כבר רצתי על מסלול ההסעה שועט לעבר ארבעת הטמסטים שהטילו את פצצותיהם עלינו...
אני באוויר שנים נעלמו כנראה התרסקו .. הנה אחד!! אני צועק בקשר מתחיל להיכנס עליו הוא נכנס לי לכוונת ואז בום בום בום בום ,ארבעה פגזי נ"מ פגעו לו במטוס והוא התסרסק. אני תופס גובה מגיע לקרבות בקרבת מקום רואה שם קרב הנה טמפסט אני צועק לאחר נסיונות רבים וקושלים לזיהוי אחד כזה לעזזל עם החושך הזה. בכל אופן אני מחכה לו בפינה מחכה עוד קצת ומשחרר פגזים בדיוק בזמן פגעתי בו חזק בכנף הוא לא יהווה איום יותר אני מחפש מטרות אחרות. הנה אחד נכנס שם על אלון אני חושב ואז בא כדי לעזור לו אבל כבר אין צורך כולם באים לעזור לו.. אני מסתובב מעל הבסיס ומעל האיזור ואין זכר למטוסים כאשר נראה שאין הרבה זמן לאדומים אני חושב אני אטוס אילהם הם אליי וניפגש בעמק השווה. אני טס אילהם מציץ על המחוונים שלי כדי לוודא שהאנטון בסדר.. אוקי חימוש יש והרבה מנוע פועל מצויין מספיק שמן מספיק אופס הנורה האדומה נדלקה אין לי הרבה דלק.. . אני חוזר לבסיס נוחת טוב עם עוד קצת דלק חוזר וממריא שוב וכל האנשים מתפעלים איך הצלחתי להמריא ללא מטוסים אבל שככו שאני הרגע נחתתי קורץ לאחר מכן אני רץ לקרב שמתחולל שם אני בא לנקות את אלון מסתכל לבדוק שש בדרך... שיט יש לי מטוס על השש נהדר... מתחיל בגלגול חווית חדים כדי לגלגל אותו קדימה אני גם פותח מדפים וזה עובד מצויין הוא מתקרב אבל בנתיים בלי סכנה עוד שנייה והוא באוברשוט ואז אוי לא האדמה גם מתקרבת אלי כבר לא היה לי זמן לנסות לצאת מהתמרון... אני מת....
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס
gprr
בוגר בית ספר לטיסה
בוגר בית ספר לטיסה

הצטרף בתאריך: Jan 07, 2006

הודעהנשלח: 13:44 ,2 מרץ 2007, ו'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

צוות המפציצים (שהם למעשה צולפים כי אין פצצות ונפלה ההחלטה לא ללהתחמש ברקטות) ואני בתוכם משייטים בגובה ובמקום לפי הנחיות מפקד טייסי ה-RAF (טייסים מערב רב של לאומים צוחק קנדים,פולנים,צרפתים ניוזילנדים וצ'כים) והדריכות גבוהה...מחפשים פוקה וולפים בסביבה ואין, הכל שקט חוץ מהפריצות לקשר של מובילי החיפוי וההסחה שלנו עם קולות של זהוי המטוסים הגרמנים והכניסה לקרב...פתאום פריצה: "האזור מעל הבסיס גרוסנברוד "נקי" יש להתקיף מייד!!!
אנו פונים למטרה,צוללים במהירות היסטרית ומאבדים גובה,אם נבוא איטיים הנ"מ יחסל אותנו מייד מבלי שבפגע אפילו במטרה אחת,לפי המצב בצלילה (הטייס החדש בצוות לא מהיר מספיק אבל הוא עדיין איתי)אנו מתחלקים לצוותים -זוג אחד לטיפול במטרות שמימין למסלול והשני לשמאל,אני מסתכל במד המהירות והוא מראה 630 קמ"ש אני חושב שזה לא טוב מספיק(רואים כבר מטרות מרחוק)סוגר רדיאטור ומפעיל WEP,הצלילה נמשכת,המטרות נהיות ברורות והמהירות 750 קמ"ש,זה טוב.עובר לי בראש שאנו ראשונים ותוקפים בשמאל כשהמטרות שם רחוקות מאיתנו מה שאומר שהנ"מ "יקרע לנו את הצורה" לפני שנגיע אליהן ובנוסף בטוח יש פוקה וולפים נמוכים ומוסווים באדמה הכהה והם ינסו לפגוע בנו אבל ממשיכים - זהו אין דרך חזרה,הצצה במד המהירות ועדיין לא 800-מעל שמונה מאות קמ"ש המטוס רועד ולא יציב בירי,ב-900 הוא מתפרק.פניתי כדי להתיישר לצליפה והנ"מ פתח באש גהינום עלי ,המטוס נפגע עוד ועוד יש חורים בקוקפיט,פתחתי באש בצרור ארוך עד שאני רואה מטוס תובלה מתפוצץ,מנסה עוד צליפה בכיוון אבל לא בטוח בתוצאה,מושך קצת בסטיק שמאל ולמעלה והמטוס מגיב אבל הוא בטח מעשן ולא יגיע רחוק,לוח השריון שמאחורי מגביל את שדה הראייה ואני חושב שייש גרמני ששם אותי למטרה..פונה הבייתה והנ"מ עושה ממני מסננת(איך לא נפלתי עדיין)מזגזג וממשיך לצאת מהגהינום...הודעות על נפגעים מבין מטוסי התקיפה מחלחלות....
הנותבים ממשכים לשרוק סביבי ולפתע אחרי שיצאתי מהפוקוס של התקיפה ואני בגובה דק אני מזהה קרבות אויר מעלי,מזהה אוייב והוא רודף ביויו גבוה על טמפסט,המחשבה להכנס לקרב אויר במצבי נראית לי מטרפת לחלוטין אבל אולי אצליח לפגוע במשהוא והמטוס במילא כמעט גמור...
אני מרים את האף ועדיין יש נשמה במטוס והוא מגיב...צרור קצר לפני ה-FW190 והחטאה(זה דגם דורה אני חושב והוא יסתובב ויאכל אותי) צרור נוסף לפניו ושוב החטאה,צרור קצר נוסף והפעם יש התפוצצויות בקצה הכנף הימנית שלו וזה מספיק כדי שהוא ירפה מהטמפסט "שלו",חבל שלו פגעתי בו יותר קשה כי המטוסים הללו עמידים וחזקים והאחד הזה יכול להמשיך ולעשות עוד נזק,
אני ממשיך בטיסה(מדהים) אבל איטי ובלי אנרגיה מספקת..מזהה פוקה וולף נוסף מעלי ולפני -רודף בנחישות אחרי טמפסט ומתעלם ממני ..מרים שוב את האף ויורה בלי הרבה תקווה ובום מפרק לו את הכנף מהבסיס...לא יאומן...פתאום הודעה על הפלה וזה אומר שהפגיעה בראשון היתה קטלנית בכל זאת והוא נפל.ממשיך להתרומם קצת ומזהה עוד אחד,יורה וחושב שיש פגיעה..ממש לא יאומן,רואה טמפסט ליידי ונרגע(כמעט התנגשתי בTwister) פונה ל270 רואה אש ממטוס אוייב חולפת לידי,מנסה לעשות משהו אבל המטוס החליט שמספיק היה לו והפגזים של פוקה וולף נסתר משגרים אותי אל האדמה ולסוף המר שמח מאד
gprr
חזור למעלה
101Falcon
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Jan 30, 2006

הודעהנשלח: 16:32 ,2 מרץ 2007, ו'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

טוב אני לקחתי כמה תמונות מהטראק שצילמתי, אז הינה לכם:

חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח דואר אלקטרוני לטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
ViFF
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 23/07/2005

הודעהנשלח: 17:26 ,2 מרץ 2007, ו'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

סיפור הקרב שלי:

אחד הדברים שהפליאו אותי בתרחיש הזה הוא איך ה- Fw190A8 תיפקד מעולה נגד המטוסי Tempest הבריטיים. לדעתי זה היה שילוב של היעדר אייקונים, ותנאי ראות גרועים שאיפשרו ל-A8 לעשות את מה שהוא יודע לעשות היטב: להתגנב לטווח קרוב, ולהפתיע את האויב עם מכת אש מאסיבית!

ארבעת התותחי 20 מ"מ על הכנפיים ושני מקלעי 0.5 בחרטום בהחלט עושים את העבודה יפה, וצבעי ההסוואה הקהים של המטוס, והיעדר צבעים בוהקים בצלב הגרמני הופכים אותו לכמעט בלתי נראה נתנאי ראות קשים. אחד הגורמים שבזכותם לא הצליחו להפיל אותי היה כאשר צללתי מתחת לקו האופק הצלחתי להיעלם לכל Tempest שביצע מרדף וירי אחרי.

לדוגמא פה בתמונה אני חוטף, אבל מיד מוריד את האף ונעלם ל-Tempest שנכנס עלי.
לא תמיד זה עבד, בשאר המקרים נעזרים בבני מבנה שינקו אותך...

להלן מקרה אחר:

Headcrab צועק בקשר שיושבים עליו מטוסי אויב במרדף, אני מזהה ואומר לו להביא את המטוס אויב ישירות אלי !!

לוקח אותו ביעף של HEAD-ON אמנם לא ישירות מולו, הוא חולף אותי מימין ואני יורה ובועט בהגה כיוון ימינה כדי לקחת את ההיסט הנדרש בכדי לפגוע...

הטמפסט נבהל מהכמות מטוסים שפתאום הוא הסתבך איתם ולא שובר אחרי רז ימינה אלה שמאלה...

עדיין לאחר החליפה, פתאום אני לא מבין למה יורים עלי, וזה עוד נותבים כחולים, משמע אש כוחותינו!!

מסתבר שזה היה מס' 29, הלא הוא מוטי, הידוע כ- Falcon המרטש מטייסת הכנף המעופפת מחייך

שימו לב איזה פירוק הילד דפק בתרחיש הזה...

מפרק...

ומפרק...

ממש חותך אותו לשנים...

ועובר בין החלקים שעפו ממנו בפירוק...

איפה שפעם היתה לו לקורבן את כנף שמאל...

משאיר אותו לסופו המר...

בעוד קרבנו מסתחרר אל סופו, נוסק לו חזרה השמימה...

ומחפש את הקורבן הבא...

כל הכבוד על ה- 5 הפלות בתרחיש הזה...

VIFF
חזור למעלה
Eagle_King
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 15/08/2005

הודעהנשלח: 18:55 ,2 מרץ 2007, ו'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אחד הדברים הכי יפים שראתי חבר'ה עשים לעי חשק לטוסס ב-1946.

בן קלי.
צוות ניהול ראשי פריפלייט.
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח דואר אלקטרוני לטייס אתר הבית של הטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
101Falcon
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Jan 30, 2006

הודעהנשלח: 21:34 ,2 מרץ 2007, ו'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אלון תמונות מעולותמחייךכינוי מגניב יש לימחייךוכמובן שכל הכבוד לך על ה 5 הפלות וללא נפילות כלל..
ובקשר לירי הידידותי, חח אני הייתי בטוח ב 100% שזה היה טמפסט משום מה, ואז כשהתקרבתי יותר פתאום ראיתי את הסמלים, מזל שלא פגעתי בוכה ומאד עצוב

חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח דואר אלקטרוני לטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
Twister
מדריך בית ספר לטיסה
מדריך בית ספר לטיסה

הצטרף בתאריך: 01/09/2005

הודעהנשלח: 12:11 ,3 מרץ 2007, שבת    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

כל הכבוד לגרשון ושות' על התרחיש המצוין!

התכנון והביצוע היו מצוינים, היה פשוט כיף!

צוות ניהול ראשי - פריפלייט
חזור למעלה
gprr
בוגר בית ספר לטיסה
בוגר בית ספר לטיסה

הצטרף בתאריך: Jan 07, 2006

הודעהנשלח: 13:06 ,3 מרץ 2007, שבת    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

Twister כתב:
כל הכבוד לגרשון ושות' על התרחיש המצוין!

התכנון והביצוע היו מצוינים, היה פשוט כיף!

תודה על המחמאות ותודה על העזרה שלך וכמובן תודה לקהילה שבלעדיה זה לא היה מתגשם מחיאות כפיים
בסיוע הטרק של גייסון אני מביא תמונות מחיי המפציצים וחיים הפרטיים בתרחיש:

התארגנות אחרי ההמראה

זוגות זוגות אל המטרה

פסטורליה לפני הקרב

השלכת נתיקים לפני תקיפה כשהמטרה ברקע

בסבך הנ"מ

מתחיל בעבודה

ממשיך בעבודה על המטוסים הימיים

מעל מטרה מושמדת

המראה למתקפה שניה יחד עם מחפה

סיכול ממוקד של תותח נ"מ

מעל הבסיס המותקף-"גרוסנברוד"

פגוע אבל עם ההפלה ראשונה שלי

הפלה שניה מייד אחרי הראשונה

gprr

נערך בפעם אחרונה על-ידי gprr בתאריך 13:19 ,3 מרץ 2007, שבת, נערך סך הכל פעם אחת
חזור למעלה
Hedgehog
בוגר בית ספר לטיסה
בוגר בית ספר לטיסה

הצטרף בתאריך: May 14, 2006

הודעהנשלח: 13:12 ,3 מרץ 2007, שבת    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

הפקודה מגיעה לפני הזריחה ממש. בנות הברית יתקפו את הבסיס שלנו בתוך זמן קצר. יש לשבת במטוסים מוכנים על המסלול ולחכות לפקודת ההמראה.
הם ככל הנראה מטורפים. הרי אנחנו כבר בהכנות לפינוי. מה כבר יש לתקוף כאן? לא משנה. פקודה זאת פקודה, ופקודות מבצעים. אנחנו נטוס גבוה בפטרול על ציר מערב-מזרח לאורך הגבול, ונחפש אותם לפני שיגיעו. הפקודה אומרת לא לחצות גבול גם לפני המגע וגם לאחריו - לא לרדוף אחרי הבורחים. שייסה. כל יתרון שיכול היה להיות לנו מתבטל. פיקוד האויר שלנו כנראה כבר בהיסטריה. פקודות חסרות בסיס מונחתות עלינו מדי יום. אסור כך ואסור כך. מה זה משנה? אנחנו עומדים להפסיד את המלחמה בכל מקרה. זה כבר ברור.
יושבים על המסלול. מוטי וחן איתי. חן אומר שהוא נורא שמח לטוס איתי. נראה מה יגיד בסוף היום. פתאום אזעקות. הם התגלו. קדימה קדימה להמריא, להמריא, אין זמן. מחכה לאישור של מוביל מבנה הדורות השני, רז. לא להמריא, הוא אומר, עדיין לא. למה הוא מחכה? שיפציצו אותנו על המסלולים? הרי הבריטים האלה לא יבחלו בשום אמצעים.
"אוקיי, מבנה מס 1 באויר", "המסלול פנוי". חן לשמאלי כל-כך נלהב שאנחנו כמעט ממריאים בו זמנית. מוטי מיד מאחרינו. "גלגלים למעלה, מדפים למעלה" אני מכריז. "מצערת על 95% בטיפוס מיטבי 280 קמ"ש". צריך לתפוס גובה מהר. הם יגיעו תוך כמה דקות, ואם לא נהיה גבוהים נפספס את כל היתרון שלנו. המטוס הזה חזק. מטפס לא רע בכלל. לא כמו העגלות האלה האנטונים. מיישרים בגובה חמש והופכים כיוון לצד מערב. ננסה לתאם את עצמנו עם מבנה מס' 1 בנקודת המפגש. "יש תוקפים בגובה בינוני" מגיעה ההודעה, האנטונים זיהו ראשונים מהגובה שלהם. "שימו לב למלווים בגובה רב". אנחנו מזהים כמה נקודות, אבל תנאי התאורה הקשים של שעת הבוקר המוקדמת מכבידים על הזיהוי. מתוך התמקדות בזיהוי התוקפים, אנחנו סוטים מהמסלול והמבנה שלי מתפרק. זה ממש לא טוב. אנחנו נכנס לקרב ללא חיפוי ולא נצליח לתאם את המתקפה כמו שצריך.
קריאות "תנו לי מיקום", "תנו לי אורות", "אני לא רואה אתכם" ממלאות את הקשר. מנסה לתת נקודות ציון כדי שנוכל להתלכד. זה לא עובד. אני נשארתי גבוה בעוד מוטי וחן ירדו נמוך. "אני בקרב" אני מקבל הודעה. מי זה היה? לא זיהיתי מי אמר את זה. אין לי מושג איפה הם יחסית אלי, ועוד יותר גרוע, איפה אני יחסית לקרב כולו.
פתאום אני מזהה מה קורה - Furrball ענקי מתרחש ישירות מעל הבסיס. אני טס ישירות לשם, מפסיק לשים לב למבנה. זה חוסר אחריות, אבל עכשיו כבר מאוחר מדי. אני קולט מטוס שטס אלי. ממקד את המבט ומאמץ את העינים לזהות מה זה. רק לא להגיע למצב של אש ידידותית. אנחנו בחיסרון גם ככה ואין לנו מספיק מטוסים. מושך זמן, עדיין לא, עדיין לא, הופה, קולט שזה טמפסט. מצויין. לדורה שלי יש עליו יתרון מסוים. אני עולה לטיפוס ומנסה לצבור יתרון גובה עליו, אבל מה זה ? הוא צלל ונכנס לי אל מתחת לקו האופק, ופשוט נעלם ! ממש כך – הוא הפך לבלתי נראה מבחינתי. לעזאזל. נשאר גבוה ומחפש מישהו נוסף, מזהה שוב צרורות של נותבים ומחליט להתקרב, לראות אם מישהו צריך עזרה. אני קולט טמפסט יושב על מישהו שלנו ויורה צרורות ארוכים. אין זמן אפילו לברר מי זה ולנסות לתאם איתו תמרונים. רשת הקשר גם ככה עמוסה בצעקות ללא סוף, והקשר בין בני המבנה שלנו כבר מזמן אבד. אני נכנס לו לשש ומתזמן את הירי. הוא לא הבחין בי בכלל. פותח בצרור קצרצר ומזהה פגיעות. הוא עקשן, לא מוותר, או שהוא כל-כך ממוקד בנסיון להפיל את הפוקה-וולף שבכוונת שלו, שהוא בכלל לא שם ל שאני יורה בו. נותן עוד צרור יותר ארוף וחותך מצערת כדי לא לחלוף אותו, ממשיך להחזיק אותו במרכז. המרחק בינינו מצטמצם במהירות ושניה לפני שאני כמעט נדבק אליו אני נותן עוד צרור מהיר לווידוי הריגה. זהו, המטוס שלו מתפרק. אין לי זמן לברר אפילו את מי הרגע הצלתי ממוות וודאי. זה לא חשוב. ברגע האמת, מישהו בטח יציל גם אותי ככה.
מזהה עוד מישהו ממרחק, מתקרב אלי ב Head-on. קשה מאוד לזהות מה זה. אני מתאפק בכל כוחי לא לפתוח באש כדי לא לפגוע במישהו משלנו. הוא חולף אותי, ובאלפית שנייה הזו אני מזהה שזה היה טמפסט. פאק, למה לא יריתי. אני מסתובב מיד ומנסה לתפוס אותו שוב. מתיישב על מישהו שנראה בצורה הנכונה, אבל לא מצליח לזהות בוודאות. מתקרב ומתקרב וכמעט פותח באש. פאק פאק פאק, זה מישהו משלנו. איזה עצבים. כלום לא הולך הבוקר הזה. שובר הצידה כדי שלא יחשוש שאני הולך להפיל אותו, ואז זה קורה. צרור ארוך חולף אותי מעל החופה. אני מזהה מצבע הנותבים שזה לא משלנו. דוחך את כל הסטיק קדימה ומנסה לגרום לו לחלוף עלי. חותך מצערת ושובר ימינה. מעלה שוב מצערת למקסימום ומנסה לגלגל מעליו. הוא טוב הבחור הזה. אני לא מצליח לנער אותו. "צריך עזרה" אני צועק בקשר, אבל מה זה יעזור? מי יכול בכלל לדעת מי אני ואיפה אני נמצא? מי בכלל מצליח להבחין בין אויבים לידידותיים?
צרור נוסף שפוגע לי בכנף מבהיר לי שאין ברירה. המטוס שלי לא יחזיק מעמד יותר. אני נאלץ לנטוש. שייסה....

שמוליק
טייסת 101 הוירטואלית
מגניב
חזור למעלה
amix85
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Nov 19, 2006

הודעהנשלח: 20:05 ,3 מרץ 2007, שבת    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אהבתי תסיפור שלך קיפוד!!!

"don't be a fool and die for your country, let the other son of a bitch die for his country!!!!"
general Gorege patton
חזור למעלה
tilarium
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Dec 03, 2005

הודעהנשלח: 20:33 ,3 מרץ 2007, שבת    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

יפה , סוף סוף סיפורי קרבות עם תמונות.
בלי להעליב , אבל קצת בעיה לקרוא בלוק של חצי עמוד על סיפור קרב של מישהו , אני אף פעם לא עושה את זה ...
עם תמונוץ זה הרה יותר טוב.

נ.ב
לפי התמונות MAVERIK חטף הרבה בתרחיש ... חחח...
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס אתר הבית של הטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
Maverik
מדריך בית ספר לטיסה
מדריך בית ספר לטיסה

הצטרף בתאריך: Jun 30, 2006

הודעהנשלח: 21:18 ,3 מרץ 2007, שבת    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

tilarium כתב:
יפה , סוף סוף סיפורי קרבות עם תמונות.
בלי להעליב , אבל קצת בעיה לקרוא בלוק של חצי עמוד על סיפור קרב של מישהו , אני אף פעם לא עושה את זה ...
עם תמונוץ זה הרה יותר טוב.

נ.ב
לפי התמונות MAVERIK חטף הרבה בתרחיש ... חחח...

מאווריק גם נקם את ההפלות רעיון

IAF.101~Maverik

[img:746acf7302]http://img78.imageshack.us/img78/4672/sig3cb1.gif[/img:746acf7302]

סמ"ט א' בטייסת 101- טייסת הקרב הראשונה

גיא יוגב- מנהל פורומים ראשי-פריפלייט
חזור למעלה
RF
בוגר בית ספר לטיסה
בוגר בית ספר לטיסה

הצטרף בתאריך: Jun 13, 2006

הודעהנשלח: 21:18 ,3 מרץ 2007, שבת    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

לא מסכים אני הכי אוהב בלי תמונות ככה אפשר לדמיין
חזור למעלה
tilarium
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Dec 03, 2005

הודעהנשלח: 21:21 ,3 מרץ 2007, שבת    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

RF כתב:
לא מסכים אני הכי אוהב בלי תמונות ככה אפשר לדמיין

שמח מאד
הרגת אותי ...
אפשר גם לדמיין את הבחורות שמחכות לטייסים ששרדו ?
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס אתר הבית של הטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
הצג הודעות קודמות:   
שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    עמוד ראשי -> אי אל 2 כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 2

עבור:   
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה

ניווט מהיר
דף הבית
פורומים
גלריית התמונות
גלריית הסרטונים