סיפור מפי ... - פורומים - פריפלייט 
שם משתמש:

סיסמא:

הירשם
באתר 555 גולשים:
554 אורחים ו-1 חברים!
   לחץ כאן על מנת להפוך את פריפלייט לעמוד הבית   לחץ כאן להוסיף את פריפלייט למועדפים   צפה והשתמש ב-RSS 2.0   טימספיק סימולטורים פריפלייט
עמוד הבית פורום סימולטורים גלריה הורדות סימולטורים מדריכים סימולטורים טייסות פעילות חנות קהילתית

פורום סימולטורים פריפלייט

פורום טייסות     לארכיון הפורום

חוקי הפורוםחוקי הפורום  חיפושחיפוש  קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   התחברהתחבר

עמוד ראשי -> פאלקון אלייד פורס -> סיפור מפי ...

הפורום נעול. אינך יכול להוסיף הודעות, לכתוב תגובות ולערוך הודעות של עצמך   ההודעה נעולה. אינך יכול לכתוב תגובות או לערוך את ההודעה, אם אתה כתבת אותה
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
IAF001
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Jun 02, 2006

הודעהנשלח: 16:46 ,17 אוקטובר 2006, ג'    כותרת הודעה: סיפור מפי ... תגובה עם ציטוט

שלום לכולם !
לאחרונה עשיתי טיסה בקמפיין .. חשבתי שזה יהיה שיגרתי להפציץ את המטרות ולחזור ולצאת , אבל דברים השתבשו לטיסה שלא חלמתי שתיהיה לי !
שקרה לי בסימ' .. הסיפור סופר די בקצרה .. אך הטיסה הייתה ארוכה מאוד ומאתגרת !
הרי הסיפור :
השעה 6 . זריחה , אני וחבר למבנה הולכים לתדריך . היינו הטייסים הראשונים שיוצאים למשימה
המשימה : למצוא כוחות קרקע ולהשמיד אותם , כמה שיותר .
חימוש : 12 פצצות MK82 עם ALQ .. ללא מכלי דלק .
יוצאים למטוס , מתניעים . מסיעים וממריאים .
בוקר יפה , לוקחים את המטוס לגובה גבוה וטסים לנקודות הטיסה שלנו . בינתיים במהלך הטיסה שלנו אנחנו שומעים צוותים בקשר שהם התחילו את המבצעים שלהם , הכל ניראה שיגרתי כשאנחנו מתקרבים לנקודת השיא בתוכנית שלנו ששמה כוחות קרקע עויינים שורצים .. יורדים גובה כדי לזהות יותר טוב את המטרות בגלל הראות , היה צל של ההרים כשהשמש הייתה עוד בתחילת העלייה שלה מהמזרח . ואז מפעילים רדאר על GMT וקולטים שיירה ארוכה לפנינו של טנקים מתקדמים לעבר כוחותינו כדי למנוע מהם מתקפה . אני וחברי למיבנה תימרנו כדי שהשיירה תיהיה לפנינו בקו ישר . MASTER ARM - ARM ומתחילים בצלילה ... כשאני דוהר לשיירה אני קולט יריות מהכוחות למטה אבל מתעלם .. טס ישר במהירות של יותר מ 400 מייל לשעה . מפיל פצצות , את כולם .. חוזר מהצלילה פונה ימינה ורואה הרס של טנקים .. כמובן שעוד יריות עפו לעברי . עכשיו יש לנו עוד בעיה .. שומעים בקשר את הפקח מזהיר אותנו : שימו לב ! כוחות אוויר שעה 11 נמוך ! ! . ישר כיוונתי את המטוס לכיוון הנדרש הפעלתי רדאר אוויר אוויר וקלטתי 2 נקודות .. אמרתי לעצמי : שטויות , אפשר להוריד אותם בקלות. שיגרתי לעברם 2 טילי
120B כשעוד 2 טילים נשארו לי של 120C . בינתיים אני קולט בשעה 5 שדה תעופה מרוחק ממני . שמשמה חשבתי לעצמי יזניקו מטוסים אחרינו . אמרתי "ניכנס בהם " פלפל מלא ושועטים לעבר השדה . כשמתקרבים אני מפעיל אוויר קרקע .. יריות בלבד .. זה כל מה שנותר . אני רואה לעברי בשדה 2 מטוסים אחד מתניע מוכן להסעה והשני מסיע .. לא טעיתי .. יריתי צרור קצר לעבר זה שבחנייה , הוא הושמד . ולשני הוצאתי את כל הכדורים שיש לי והוא רק נפגע , לא נשאר לי מספיק כדורים .. חשבתי :"טוב לפחות משהו " ... אני בא לפנות כשאזהרה הקפיצה לי את הלב ! ב RWR אני שומע אזהרות טילי נ"מ . 2 טילים שוגרו לעברי . SA3 אני ממהר לתת פלפל ולמשוך סטיק עד לג'י המירבי . טיל ראשון חוצה אותי לא יותר מ 50 מטר השני החטיא לגמרי , יותר מ 100 מטר. "פיוו" איזה מזל ! שאלתי את חברי למבנה איזה נזק נגרם .. "לא משהו שיהווה מכשול בשבילו " חשבתי . מתרחקים מהשדה לא עברה דקה ועוד 2 טילים שוגרו לעברינו .. כיוון ששמתי תוכנית על AUTO , המחשב שיגר לי לבד נורים . עד ששמעתי CHAFF FLARE OUT . נגמר לי הנורים . בעודינו מתרחקים מהר מן השדה אני מחזיר את המצערת לאמצע כשאני שומע את הפקח : יש אוייבים שעה 2 ! !" אני מפנה את המטוס שלי , מפעיל רדאר אוויר אוויר . ומה שראיתי גרם לי להילחץ באמת ! שורה של נקודות צהובות ! . ננעלתי על הראשון שאלתי את הפקח על איזה מטרה ננעלתי , והוא אישר , זה אויב מסוג MIG 21 . חיכיתי עד שאני די קרוב למטרות כי היו לי טילי 120C שהם לא כאלה לטווח ארוך . ויריתי לראשון . שהוא המוביל ולשני אחריו . היו עוד 2 מטוסים אחרונים שעכשיו פנו HEAD ON עלי . חשבתי : "אין לי טילים , אין לי יריות . ו 2 מטוסי אוייב שמחומשים בטילים פנו לעברי ." אך לפתע חבר המבנה שלי לתדהמתי צץ משום מקום וירה 2 טילים במהירות הבזק ! תוך שניות שהם ניסו להיתחמק אני רק רואה אותם עולים באש .. "פיווו זה היה מאוד מאוד קרוב " עכשיו אחרי כל הקרב הזה , היתרווחתי לי בנחת כשאזהרה חדשה הופיעה .... BINGO FUEL ! ! ! כן כן ! נשאר לי רק 1200 GALLONS של דלק ! , זה לא טוב .. הייתי 120 מייל מהבסיס עם 1200 GALLONS ...הורדתי את המצערת ובינתיים חישבתי .. יש לי 1200 דלק אני משתמש ב 4000 FUEL FLOW לשעה יש לי עוד 25 דקות לחזור ! 25 דקות לטוס 120 מייל . לרגע זה הזכיר לי את המבצע שעשו על עירק שבקושי היה להם דלק לחזור .היתחלתי לחזור לכיוון הבסיס , עד שהייתי 60 מייל ועם 600 GALLONS . ידעתי שאני לא אוכל לחזור אלא אם כן אני אתדלק ... ביקשתי מהפקח וקטור למתדלק .. הוא היה 30 מייל ממני ...יש סיכוי .. אך משהו גורם לי לחשוב שוב . המתדלק הוא 90 מעלות שמאלי .. ואני בידיוק בכייון אל השדה .. הימרתי על המתדלק ! .. אני מתקרב למתדלק ... מתקרב ... אני ממשיך לשאול את הפקח איפה הוא ואיזה מרחק ... הוא אמר לי 10 מייל .. 5 מייל .... 1 מייל ... ואז ראיתי נקודה שחורה מעלי .. שמחתי שסוף סוף יש סיכוי !חשבתי בינתיים :" רגע .. המתדלק אמור ליהיות יותר גדול ... ," היתקרבתי ואז זה היכה בי ! הפקח הוביל אותי בטעות אל טייסת בדרך למבצע שלהם ! לא יכול ליהיות ! אין סיכוי !!
עכשיו מה שנותר הוא לדאות לכיוון הבסיס .הדאייה הכי טובה היא זווית 6 מעלות מטה (לפי המדריך). השדה היה 60 מייל ממני, והדלק הראה 400 ... הייתי בגובה די רב .. אז חשבתי אני יכול להשים את המצערת בסרק למשך זמן ... אזהרה נוספת של הדלק קפצה להזהיר אותי יותר על זה שאני טס ממש על מעט מאוד דלק ... אחרי שהשדה נכנס ל 30 מייל ב HSD ואני ירדתי יותר מידי גובה צריך להישאר ... ואז המחוג של הדלק ורד עוד מספר אל 300 ... נתתי כוח כדי להישאר גובה או לרדת ממש ממש לאט .. ואז אני רואה הרים נמוכים מולי ופעם ראשונה יש לי מזל . יש 2 הרים די קטנים .. ( בגובה שהייתי הם הגיעו קצת יותר מהגובה שלי ) ועמק באמצע שאפשר לעבור אותו ..המחוג עבר למיספר מפחיד של 200 .. לשימחתי השדה היה ויזואלית .ביקשתי מהמיגדל עדיפות , החרזתי מצב חירום שמא אני אתרסק ליד המלול או עליו .. שיחקתי עם המצערת עד ששמרתי מהירות עם הכי קצת כוח ... אבל אז ... אזהרה של סחרור הופיעה ! המטוס החל להיכנס לסיחרור אבל ישר שמתי פלפל והמטוס היתיישר .. המשכתי עד שיכולתי לראות את האורות של המסלול יותר טוב עד שהמטוס נכנס לסיחרור שנית ! שוב פלפל המטוס מתיישר והמחוג הגיע ל 100 .. אני טס כעת על כמעט אדי דלק ... המהירות התייצבה 240 ויורד .. הייתי כעת פחות 10 מייל , פתחתי גלגלים והמהירות ירדה דרסטית ! העליתי כוח שאני לא אכנס לסיחרור . החלטתי להוריד מעצורי אוויר על הקרקע בלבד . ואז הורדתי מצערת לסרק וגלשתי .. לא היה לי הצפה גדולה בכלל , כמעט המנוע היתנגש במסלול בגלל הזווית ... ואז הסעתי לחנייה עם הדלק שנותר , ושמחתי שלא הייתי צריך להיפלט ! ....
בתדריך של הסיום התברר שהורדתי 19 מטרות קרקע ! ! . ו 4 מטרות אוויר ... הציון : EXELLENT
הטייס המוביל הועלה בדרגה על גבירותו במשימה ...
סוף - THE END

אני מאוד מאוד מקווה שאהבתם ! באמת!
להישמע
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס
אייל
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 30/09/2005

הודעהנשלח: 17:20 ,17 אוקטובר 2006, ג'    כותרת הודעה: גדול.ענק יפה תגובה עם ציטוט

תיארת את המשימה בצורה נהדרת .פשוט כיף לקרוא משימות מהסוג הזה .נשמע שאתה טייס טוב כל הכבוד . קורץ
חזור למעלה
אסימון
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Jul 19, 2006

הודעהנשלח: 17:35 ,17 אוקטובר 2006, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

מעולה ! מגניב

שתי שאלות -
על איזה מצב AG היית נגד הטנקים ? CCRP ?
איך ניתן לכוון את מערכת המוץ/נור לשחרור אוטומאטי ?

מר. ירוק
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
IAF001
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 18:13 ,17 אוקטובר 2006, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אסימון כתב:
מעולה ! מגניב

שתי שאלות -

מר. ירוק

קודם כל אני שמח שאהבת .. גם אתה אייל .
הייתי קודם במצב CCRP כדי לחפש את המטרות .. ב CCIP אין לך מצב חיפוש ברדאר .. ואז כשגיליתי את המטרות תימרנתי שהשורה תיהיה ישרה מולי עם מצב CCIP ..

בקשר לשאלתך השנייה . תלך לפאנל C בקוקפיט (בזוויות זה פעם אחת להיתסכל שמאלה ופעם אחת למטה .. אתה תיראה 2 מתגים שמסובבים . מתג ראשון כתוב 1,2,3,4 שזה כמה נורים אתה רוצה לשחרר כל פעם שאתה לוחץ Z או כמה עשן ... ואיזה סירוגין .
המתג השני אתה תיראה שיש עליו SEMI ו AUTO . AUTO זה אוטומטי שאיך שמשגרים עליך טיל המחשב יורה נורים בלי שתילחץ Z .. וכמובן כמות הנורים שבחרת בתוכנית .. במתג הראשון שהסברתי .. ו SEMI זה מזהיר אותך . לדוגמא אתה מעביר ל SEMI כשאתה בקרב אתה תישמע את המחשב אומר JAMMER , זה אומר שכדאי שתפעיל את ה JAMMER שלא ימצאו אותך בראדר .. אבל זה אתה בוחר אם כן או לא .

עוד תגובות ? נבוך מגניב
חזור למעלה
Peled
תורם/ת באתר
תורם/ת באתר

הצטרף בתאריך: 17/04/2005

הודעהנשלח: 18:18 ,17 אוקטובר 2006, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

IAF001 כתב:
[quote=]עוד תגובות ? נבוך מגניב

אין סיפור טוב ללא תמונות קורץ

הייתי פעם פאלקוניסט......
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס אתר הבית של הטייס
tStOrM
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: May 06, 2006

הודעהנשלח: 18:21 ,17 אוקטובר 2006, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

כיף לקרוא
חזור למעלה
101Falcon
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: Jan 30, 2006

הודעהנשלח: 18:39 ,17 אוקטובר 2006, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

IAF001 כתב:
אסימון כתב:
מעולה ! מגניב

שתי שאלות -

מר. ירוק

קודם כל אני שמח שאהבת .. גם אתה אייל .
הייתי קודם במצב CCRP כדי לחפש את המטרות .. ב CCIP אין לך מצב חיפוש ברדאר .. ואז כשגיליתי את המטרות תימרנתי שהשורה תיהיה ישרה מולי עם מצב CCIP ..

בקשר לשאלתך השנייה . תלך לפאנל C בקוקפיט (בזוויות זה פעם אחת להיתסכל שמאלה ופעם אחת למטה .. אתה תיראה 2 מתגים שמסובבים . מתג ראשון כתוב 1,2,3,4 שזה כמה נורים אתה רוצה לשחרר כל פעם שאתה לוחץ Z או כמה עשן ... ואיזה סירוגין .
המתג השני אתה תיראה שיש עליו SEMI ו AUTO . AUTO זה אוטומטי שאיך שמשגרים עליך טיל המחשב יורה נורים בלי שתילחץ Z .. וכמובן כמות הנורים שבחרת בתוכנית .. במתג הראשון שהסברתי .. ו SEMI זה מזהיר אותך . לדוגמא אתה מעביר ל SEMI כשאתה בקרב אתה תישמע את המחשב אומר JAMMER , זה אומר שכדאי שתפעיל את ה JAMMER שלא ימצאו אותך בראדר .. אבל זה אתה בוחר אם כן או לא .

עוד תגובות ? נבוך מגניב

זה משבש להם את הראדר אבל מה שזה עוד נותן להם זה את המיקום שלך...
סיפור נחמד אגב..

חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח דואר אלקטרוני לטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
IAF001
טיסות סדירות

הודעהנשלח: 18:50 ,17 אוקטובר 2006, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

Peled כתב:
IAF001 כתב:
[quote=]עוד תגובות ? נבוך מגניב

אין סיפור טוב ללא תמונות קורץ

הייתי כל כך לחוץ מהדלק , מטרות קרקע , מטרות אוויר , הגנה מטילי נ"מ

אם הייתי יודע שזה מה שהולך לקרות לי הייתי מצלם 100 תמונות .. אתה פשוט עסוק כל כך שאתה שוכח לקחת תמונות .. יש לי תמונה של הסיום עם ה EXCELLENT שמראה כמה אוייבים חיסלתי .. להעלות ?

אגב , בלי תמונות הוא עדיין טוב ? קורץ
חזור למעלה
Peled
תורם/ת באתר
תורם/ת באתר

הצטרף בתאריך: 17/04/2005

הודעהנשלח: 19:01 ,17 אוקטובר 2006, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

IAF001,

בהחלט !

מר. ירוק

הייתי פעם פאלקוניסט......
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס אתר הבית של הטייס
BlaZe
בוגר בית ספר לטיסה
בוגר בית ספר לטיסה

הצטרף בתאריך: May 07, 2006

הודעהנשלח: 23:35 ,17 אוקטובר 2006, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

תראה...
בתור סיפור
הוא נהדר..
מותח ונשמע כאילו נלקח מסרט
דבר שני
חבל מאוד שלא נלקחו תמונות כי זה מוריד מאפקט התרחיש
בכל אופן
נהניתי לקרוא
תודה רבה
Maverick23
חזור למעלה
טיסה לפרופיל הטייס שלח הודעה פרטית לטייס שלח דואר אלקטרוני לטייס שלח הודעה במסנג'ר לטייס
ViFF
טיסות סדירות

הצטרף בתאריך: 23/07/2005

הודעהנשלח: 23:57 ,17 אוקטובר 2006, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

מעולה גם לי תמונות!

אחלה משימה, והחזרה לבסיס בשלום הופך את זה להצלחה מסחררת!

כל הכבוד ניטרלי
חזור למעלה
הצג הודעות קודמות:   
הפורום נעול. אינך יכול להוסיף הודעות, לכתוב תגובות ולערוך הודעות של עצמך   ההודעה נעולה. אינך יכול לכתוב תגובות או לערוך את ההודעה, אם אתה כתבת אותה    עמוד ראשי -> פאלקון אלייד פורס כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 1

עבור:   
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה

ניווט מהיר
דף הבית
פורומים
גלריית התמונות
גלריית הסרטונים